Reklama

středa 28. září 2016

Debata Trump vers Clontonová a neuvěřitelně vlezlá trapnost českých medií

- vlk -
28. 9. 2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Rozebrat první televizní debatu obou kandidátů na amerického prezidenta se teprve chystám. Včera se mi nepodařilo najít hodinu a půl v kuse, abych si to poslechl a udělal z toho nějaké závěry vhodné pro samostatný článek. Takže zatím jsem se „spokojil“ jen s tím, co odprezentoval český mainstream.


A přiznávám, že mne nejvíce zajímaly průzkumy, jak debata zapůsobila na americké voliče a kdo podle průzkumů měl navrch. Předpokládám, že jste na tom plus mínus stejně. A nebudu zastírat, že mne nijak nepotěšilo to, co, bez výjimky a konto výsledku debaty převzal za bernou minci český mediální prostor. Totiž tohle:

Podle bleskového průzkumu televizní stanice CNN 62 procent dotázaných považuje Clintonovou za vítězku debaty, zatímco pro Trumpa hlasovalo 27 procent. Podle 53 procent dotázaných byla Clintonová „upřímnější a bezprostřednější“, podle 40 procent byl naopak lepší Trump.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/100-milionu-divaku-debata-trumpa-a-clintonove-lamala-rekordy-poi-/zpravy-svet.aspx?c=A160927_100310_ln_zahranici_ele

Tohle nám dali mediální servery, Česká televize, Český rozhlas, prostě všichni… Vyhrála, drtivě Hillary! Donald byl za kačera. Donalda. Bylo to opravdu tak? Náhodou jsem byl upozorněn článek i s grafikami v Daily Mailu, který shrnul výstupy z bleskových průzkumů řady velmi respektovaných medií. A vypadají takhle:

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3809204/Most-snap-polls-Trump-winning-debate-landslide.html

+15
+15+15+15
+15+15
+15

+15

+15


+15


+15

+15

+15

+15


Jinými slovy – česká media se naprosto neobtěžovala s jakýmkoli zjišťováním a ověřováním! Převzali za bernou minci jeden z mála průzkumů, který hovoří o tom, že Clintonová měla na vrch a šmytec. Cpou nám ji horem dolem jako pravdu nejpravdovatější!

Neuvěřitelné kompletní selhání českého zpravodajského sektoru!!! Něco podobného by si nedovolili ani Husákovi a Bilakovi komunističtí cenzoři!
Velmi mne štve, když Babiš používá svého mediálního impéria tak, jak to činí. A hodlám se tomu v nejbližší době velmi detailně věnovat nejméně dvěma články. A s útrpností hledím na jeho nájemné brky, kteří v potu tváře, s kachním žaludkem, vytvářejí obraz tatíčka Andyho, spasitele národa. Nicméně logicky to chápu – účty se musí platit každý měsíc a kdo platí, tomu prostě nájemní psáči hrají. Vlastně – píší a intervjůkují. Ale nikdy by mne ani v nějakém těžkém rauši nenapadlo, že celá česká aspoň trochu oficiózní mediální diaspora bude dělat jako jeden muž, pardon – psáč trapného přicmrndávače u amerických prezidentských voleb a fungovat jako klaka za zvolení Hillary Clintonové!!!
To jsme to fakt dopracovali! Volby v Rusku byly zmanipulované, občanům byly vymývané mozky jednostrannou propagandou, atd.atd. Psala a říkala stejná media, která nás nyní krmila výsledky odezvy první prezidentské debaty!!!!
Nemohu než zopakovat to, co jsem před pár dny už použil jako vtip na tento den. S drobnou úpravou


Moc jsem zvědav na to, co by tihle manipulátoři začali předvádět, kdyby Trump ty volby vyhrál…

50 komentářů :

 1. Debatu jsem sledovala a taky nevím jak na to ČT přišla, že bába byla lepší, jela jako robot přes mrtvoly všechno měla naučený, je odporná. Trump byl o hodně lepší na prezidenta by se víc hodil a navíc se na něj líp kouká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je nutné si počkat též na komentář pana Honolulu z místa činu.

   Smazat
  2. TORONTSKÉ PROTOKOLY
   http://inwo.webnode.cz/news/co-jsou-to-torontske-protokoly/

   Smazat
  3. Jiste je obecne znamo,ze vsechna media jsou v rukou sesti majitelu plus Sorosista a dalsi mohutne vlivy vladniho klanu a ku a klux , ktere diktuji...Mene znamy je dnes film QUIZ pojednavajici o svindlech vsevedoucich soutezicich, kteri dostavali otazky predem ...&*(*ˆ%#$@ !! A blyskali se nezaslouzenen svymibriliantnimi dpovedmi.....To mi pripomnelo debatu TRUMP v CLON /of Hillary/ kdy ten soudruh ze zadu kladl ty spravne otazky a tak vhodne pro jednoho soutezicicho kandidata pouze !!! A hned zatim hlucny pokrik, potlesk a jasot vitezstvi ....tak snadno predvidatelny...Zatimco kandidat Trump musel bojovat se necekanymi strastmi a adversemi a prosel ohnem zkousky celkem dobre....Musel nejen mluvit ale i premyslet zaroven , na svych odpovedich na misto jen mechanickeho a predem nauceneho "zkouseni", ktere bylo videt velmi dobre z velmi plynulych a automatickych odpovedi Clonary... A ten "neuspech" Trumpa ihned vyhlaseny abychom snad nemeli pochyb a nebo si nemysleli , chran buh neco zcela nespravneho...Prisnost a dohled a na lid musi byt...

   Smazat
 2. To je přesně to, lidé budou volit to,co se jim více líbí a to bez ohledu na správnost věci,respektive věcí. Proto je nesmyslnou přímá volba vládce,protože vládce by měli volit vzdělaní občané a zkušení,například. Pokud se v USA "objevilo" tolik přistěhovalců,že běloši už brzy budou v menšině, pak je jasné,že zvítězí černoch a nebo třeba blázen ... a nebo třeba prostý lhář,protože ti přistěhovalci si třeba i přejí zánik USA ve prospěch svých původních národností a nebo protože a to je typické pro USA,jsou "negramoti".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .... Kdyby lidé měli volit,zda budou platit daně nebo třeba zda budou pracovat,dopadlo by to asi zajímavě. Potřebují zkušenost ale to je právě to,co je odlišuje od bytostí,které už se rozhodují na základě myšlení,na rozdíl od lidí,kteří tedy ještě především na základě přímé zkušenosti. Proto je potřeba myslet,stále maximálně,jak přikazuje Třetí vesmírný zákon a ne náhodou,vždyť i vaším vlastním vývojem jste k tomu nuceni a naprosto neustále. Myšlení je tou nejzákladnější potřebou. A doslova i nutností.

   Smazat
  2. Ještě bych k tomu něco rád doplnil,ačkoliv to natolik přímo nesouvisí: Když vás nebude zajímat to,co je jinde,přijde to postupně až k vám, proto je potřeba řešit to už tam. To je podobná věc,respektive týká se myšlení a já lituji velmi,že vy lidé nejste bytostmi,protože nechci mít,já mezi vámi,ten problém,který si vaším nemyšlením zasloužíte.

   Smazat
  3. ..... Pátý Vesmírný zákon přikazuje: "Existuješ,odpovědnosti se nezbavíš.",což vylučuje , i z důvodu,který jsem výše uvedl, lhostejnost vůči čemukoliv. Bůh je jen jeden,respektive vesmír,universum a je jedno,jak to nazýváte nebo pojímáte,tedy, a všechny vás obsahuje,respektive on je vámi a vy logicky jím. To logicky znamená právo zasahovat do věcí druhých na obranu Boha,protože tím chráníte a bráníte i sami sebe a především je to správné. Abyste měli ale toto právo plně,musíte Boha studovat. To opět požaduje myšlení,respektive MYSLET a samozřejmě MAXIMÁLNĚ,nejen pro vaše čisté svědomí.

   Smazat
  4. Ale proč do toho zase pletete Babiše? On je zodpovědný za to, co plácají všechny televizní kanály a všechna media? Všechna česká media jsou prolhaný hnůj - to už tady zaznělo mnohokrát, a to i z diskuzí. Všichni to víme. Není proto třeba přikládat tomu, co media píší o čemkoliv, vůbec žádnou váhu. Natož se nad tím rozčilovat. Až bude americký prezident konečně uvolen, pokud to bude Clintonová, bude to all right a ready, pokud to bude Trump, byly volby zmanipulované, ovlivněné bla bla bla - tak budou psát česká media. Proč do toho zaplétat Babiše? Myslíte, že jim předepisuje co mají psát? To už je trapné tohleto - kdo diktuje vám, co máte psát? Zatím je Babiš jediný, kdo tady veřejně nazval a nazývá věci pravými jmény, kdo veřejně jmenuje a označuje všechny odporné politické zloděje a lumpy, a konkretizuje, co rozkradli a ukradli českému státu. Proto ho tak nenávidí a vyhrabou kdejakou sračku s cílem ho zkompromitovat a uštvat. Před Babišem jim celých 24 let nevadily vůbec žádné hnusné prasárny, a že jich bylo! A teď najednou je ze všech nejhorší právě jen Babiš? To je stejné, jako když byla paní Vitásková odsouzena za něco, co bylo spácháno v ERÚ v době, kdy ještě v ERÚ nepracovala. Česká země je opravdu ovládána retardy a jsou úplně všude. Ano - česká media je odporná břečka. Prolhaná a všivá. Tečka. To by úplně stačilo.

   Smazat
  5. To jste Váš text umístil trochu jinam,že jo?

   Smazat
  6. Média jsou nezastupitelnou a nesmírně důležitou součástí demokratického systému. Má-li demokracie fungovat, nemůže vlastník určovat novinářům co mají psát. Co ale vlastník zajistit musí, že zaměstná na místech redaktorů profesionály, kteří mu garantují pravdivé a objektivní zpravodajství tak, aby produkce, kterou si "zákazník" koupí, nebyla šmejd. Za zveřejnění lživých informací by novináři a zodpovědní redaktoři měli jít domů bez výplaty, za soustavné šíření neobjektivních a lživých informací by měli okamžitě dostat padáka. Ani ze strany státu , ani ze strany soukromých médií se to neděje. Že poválečná vláda u nás fungovala jako protektorát dirigovaný z Kremlu a po sametovém povstání je dirigovaná z Whitehouse, je zřejmé. Bohužel je stále zřejmější, že totéž v modrém platí o médiích v soukromých rukou. Ani pan Babiš se nevyviní z toho, že jeho média šíří neobjektivní propagandu a lži. Je to totéž, jako by do obchodů jeho firma dodávala zhnilá kuřata.

   Smazat
  7. Neumístil jsem svůj text jinam - poslední odstavec rozsáhlého článku se - jak jinak - trefuje do "velkého Andyho" a bla bla bla. A pro Brain Storman - takže když sám nejsem lékař v úplně všech oborech - nesmím vlastnit nemocnici? Abych tam nějak neintrikoval? Nebo třeba jako očař bych zcela nerozuměl praktikám gynekologů? Pan Babiš je třída v určitých oborech, v mediálním nikoliv. Co má svým mediím zakázat a naopak nařizovat? Nesmíte lézt do zadku tamtěm, nýbrž těmto?Já bych jim poručil aby psali povídky, eseje,fejetony a básně, jako tomu bylo u novin v devatenáctém století - to by dnes vycházely čisté stránky, protože ta mizerná mediální protekční verbež neumí nic. Jen blafat, žvanit, a opisujou jeden od druhého. Texty v mediích včetně internetu se od sebe navzájem příliš neliší. Jedny propagujou tohle a druhé tamto, a používají fauly, rány pod pás a podvraťácké metody, přesně co si kdo kde objedná a zaplatí. Dnes je všechno jen kšeft -a ČR se stala zřejmě nejhorší zemí na Zemi. Z hovna fík - řekla by moje babička. Poturčenec horší Turka - řekla by taky.

   Smazat
 3. židovský kahal nové republiky zase maže komentáře,které hlásají pravdivé historické kořeny.To že židé v Rusku vyvraždili desítky milionů Slovanů a že největší holocaust historie byl v režii výhradně židů a tisíce spálených pravoslavných monastýrů a klášterů s tím úzce souvisí.Davide I vane vím že vám jako židovi to nejde přes nos ale to jsou fakta.To totiž byly obrovské zvěrstva.V tomto kontextu byl Hitler pouhým břídilem.Nezapomeňte že ti co financovali židovské vrahy v Rusku,tak ti samí financovali Hitlera a financují Sorose a všechny války USA,revoluce atd...Vy Davide neudělá té nic vše bude vyjeveno a vy jako zákeřný, umaštěný hebrejec malého vzrůstu který pracuje na objednávku už vůbec ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže vy stavíte proti tomu taky obrovskou nenormální posedlost. Až fanatickou. Hysterickou. Genocid na Zemi proběhlo mnoho. Budeme vyjmenovávat všechny? Co udělali židi konkretně vám? Každého serou války a zabíjení, ale proč za vším svinstvem vidět židy? Když čeští kulaci a sedláci zneužívali henleinovské šarvátky v pohraničí a vzájemně si vypalovali grunty, dokonce se přibíjeli na vrata, a pak se to svedlo na kožené kalhoty - to dělali taky židi? Všechny ty hnusné vraždy a mordy tady po devadesátém, a skutečnost, že díky hnusnému násilí v televizi, které jsme nuceni trpět a vidět dnes a denně, zabíjí surově i malí zmetci, kterým ještě teče mléko po bradě, toho jsou vinni taky židi? Ty hnusné a blbé televizní seriály a vůbec celý ten hnus, kterému se přezdívá zábava a kultura - to, co zdevastovalo českou společnost, to taky zavinili židi?

   Smazat
  2. měl bys psát do ČRO nebo ČT. Tady tě nikdo nečte. A divím se, že píšeš, když máš šábes.

   Smazat
  3. Vidíš jak jsi posedlej a hysterickej. Taky pablb - jak jinak bys mohl lézt na diskuze a žvanit zde jako vždy jen a jen o židech. Nech se vyšetřit. Sereš se do mně jen proto, že píšu jak jsi trapnej a to,jak urážíš Dr Davida -jak jsi sprostej? Nevím co je ten tvůj šábes - to ty jsi znalec židů a opakuju otázku - co provedli židi tobě, a co je zdrojem tvé abnormální posedlosti? A co to jméno - Brotstein - typicky české, nežidovské. Trapáku.

   Smazat
  4. 18:07 - přesně jak píšeš! Seriály made i židácký holýúd! Jejich cíl je jediný - zdegenerovat a infikovat árijskou rasu sebedestruktivním násilím! Proto taky vlastní všechny noviny, rádia, televize, filmový studia, vydavatelství atd. atd. Každej druhej režisér a každej čtvrtej herec je nosatec! Každej třetí spisovatel, scénárista atd. atd.

   Smazat
 4. Pořád se ještě nespustila odvetná dezinformační rusácká palba v reakci na závěry vyšetřování MH17? Dáváte si na čas, soudruzi. To musí být ale důkladná porada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. napsal zde důkladný blb. Už jsi trapnej - ale ty jsi si toho vědom. Člen skupiny Retarda boys.

   Smazat
  2. 18:09

   Trapný jsi ty a tví rusáčtí a donbaští kámoši s vaším neustálým lhaním, kroucením se. Všichni se vám už smějí a pohrdají vámi, vy šmejdi.

   Smazat
  3. Jakou čekáte odvetu,když se budete hrabat v hnoji,špíně,tak se jen umažete.

   Smazat
  4. Naopak - je to obráceně. Ty lžeš, nadáváš, urážíš ostatní a každý den stejně a pořád dokola. Tobě se všichni smějou ale nepohrdají tebou, protože jsi retardovanej, ubožákům postiženejm se nikdo nesměje. Jen se vykecej a urážej když tě to tak baví.

   Smazat
  5. 18:06 Tak to zdůvodníme po americku, jo? Byl to prostě omyl a vyřízeno, víc se o tom nemusí mluvit. Spokojen?

   Smazat
  6. Fakt strašný.

   Smazat
  7. Copak se máme zabývat vylhanými plky "komise", kde sedí na čestném místě zástupce zfašizované Ukrajiny? Ukrajinci dodali "zaručeně pravé" radarové záznamy i odposlechy, podle kterých vsugerovali ostatním komisařům, že kdo mluví rusky je Rus. :-D) Se vším vyrukovali až 26 měsíců od událostí. Asi potebovali čas na fabrikaci "důklazů". Rusové správně uvádějí, že charakter poškození kabiny letounu neodpovídá vstřícnému kuru rakety, který zastává komise. Jde čistě o technická data, která se nedají okecat. Ale komise od začátku nepřipustila žádná fakta dodaná ruskou stranou. Rusové dopředu byli vybráni jako pachatelé a basta. Firma Antej - výrobce buku - upozorňuje, že komise se ani nenamáhala přijmout technická zjištění výrobce zbraně a raději se opírala o nedokonalé americké vojenské učebnice(!). Prostě sranda na srandu, kterou může vážně brát jen fanatický milovník NATO a USA. Ale vština lidí u nás naštěstí taková není. Ahoj trolíku, ty jsi jedna z mála výjimek. Kolik ti platí?

   Smazat
  8. Komise si nasrala do huby, páč zveřejnila jen plky! Přeci již dříve stejná komise nevyvrátila a nerozporovala nikterak tvrzení, že typ rakety, která zasáhla letadlo není už od roku 1999 zařazena do výzbroje ruské armády! Tak kde se najednou vzala, odkud? Další věc kterou měli objasnit je ta, jak to že školený personál - a jiný to ani být nemohl, to taky nerozporovali, nebyl systémem varován na civiliní let! Ten systém neumožňuje neúmyslně sestřelit civilní letadlo! Takže zbývá úmysl a ten zase postrádá smysl. Ledaže by- ale to je velice komplikovaná konstrukce: že to ovládai opravdu lidi z tajný služby GRU a plánovali to shodit nsa Prasenka_Waltzmanna, aby získali čas pro přeskupení sil k protiofenzívě, kterou v té době na frontě potřebovali jak sůl! Ale i tak - to měli ten typ někde zakonzervovaný? A kolik let? Že by s tím počítali již 15 let před událostma? Je tu plno otázek a ten žblebt tý "komise" nezodpověděl a ni jednu!!!

   Smazat
  9. Mne zajímá, zda komise zjistila kdo a proč změnil letovou dráhu letadla nad Ukrajinou. Tam je i cesta k viníkům.

   Smazat
 5. Stálo by to zato poslat článek Sobotkovi. Snad by se hned zastřelil. Bez Hitllary jde naše slavná ČSSD do propadliště dějin

  OdpovědětSmazat
 6. Debatu jste ani ani jeden z vas nesledovali. Jinak byste se za Trumpika hluboce stydeli.
  Mimochodem, co rikate na vysledky vysetrovani MH17?
  Cely svet vami i Putlerem pohrda, vy rudohneda lejna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak postrádám Nicka Honolulu,takže se asi také stydí, výsledek vyšetřování MH17 sestřeleného údajně raketou BUK,která narazila do toho letadla zepředu seshora (do kokpitu) se mi proto naprosto "nezdá", rudohnědá asi protože rádi pojídají červenou řepu.

   Smazat
  2. Výsledky vyšetřování jasně dokazují, že raketa byla odpálena z území ovládaném Ukrajinou. To jen ty věříš lžím ukrajinských nácků. A co jiného ti zbývá - kolik sis nakradl, když Klaus zhasnul, aby se z jeho kámošů stali zlodějnami pracháči? Chápu, že máš hrůzu z toho, až budeš muset vrátit všechno, cos ukradl, a budeš se modlit, abys dostal místo špagátu jen doživotí.

   Smazat
  3. Vystřelena z území ovládaného proruskými separatisty,ta komise vyšetřila.

   Smazat
  4. Jak, trollíku, jak to vyšetřila. Pouč nás. Vždyť na místě nechali i velmi důležité fragmenty poškozeného letounu. Mimochodem, komise vychází pouze s ukrajinských odposlechů a radarových záznamů. Jejich odtajnění trvalo přes dva roky (!) - to asi proto, aby měli čas na výrobu důkazů. Technické parametry poškození kokpitu odporují dráze letu rakety, jak ji preferuje "komise expertů". atd.atd.atd. - co si o tom všem má přemýšlející člověk myslet?!

   Smazat
  5. Hlavně ten typ Buku, kde ho vzali Rusové, když ho mají ve výzbroji jen Ukrajinci? He?

   Smazat
  6. Druhá věc je že neměli ti hajzlové povolení od vlády DNR tam lítat! Kdo jim to zmetkům dovolil! Pohrdat jasně vyjádřenu vůli 4 milionů lidí v referendu je zločin a trestá se smrtí!!

   Smazat
  7. Jsem tu nový, co je to za DÉBU, to rudohnědé lejno Anonymní28. září 2016 18:29

   Smazat
  8. 18:29 Kdybys neměl vzrušením orosené ohanbí ze zprávy komise a prohlédl si článek, pod kterým diskutuješ, tak by ti možná došlo, jakou má ta zpráva hodnotu. Tady první průzkum od CNN byl zveřejněn a převzat našimi sdělovadly podle zadání ještě před koncem diskuse. Pravda je v těch ostatních průzkumech, které jsou hodně jiné. Stejné je to se zprávou "komise". Jenom se pravdu dozvíme později.

   22:38 To je náš obveselovač Pepek Vyskoč, který se dobrovolně ujal role obecního blba. Ochotně tady předvádí debilitu "správně uvědomělých občanů".

   Smazat
 7. Nejde o selhání "českých" médií, jde o vědomé, úmyslné lži psychopatů, kteří tato média vlastní či reprezentují. Kdo prezentuje lži, protože je za to placen psychopatickým majitelem média, je sám psychopat, protože mu nevadí lhát.

  OdpovědětSmazat
 8. Je ještě někdo, kdo věří našim veřejným mediím, přihlaste se?

  OdpovědětSmazat
 9. 18:34 - pane ja se nemohu vyjadrit k necemu cemu vubec NEROZUMIM ! Celemu konfliktu na Ukrajine nejde vubec rozumet. A z vas tomu take nikdo nerozumi. Vy akorat opakujete FRAZE.
  VYSVETLETE MI TOTO !

  Mezi lety 1918-38 cela sovetska vlada, 96 % nebyla slovanska. Byli to vsechno potomci Chazaru.
  Ukrajina byla masakrovana po millionech.
  Tim jde vysvetlit zacatecni inklinaci Ukrajincu k Nacistum.

  A v dnesni dobe Ukrajinci exeptovali znovu cizi vladu , ktera neni z 65 % slovanska.
  Oni oslavuji svatek knizete Svietoslava a slouzi potomkum uhlavnich nepratel jmenovaneho knizete.

  Kdyby nebylo Majdanu a vymenili vladu legalne, tak cely svet je na jejich strane.

  President Zeman mel pravdu, je to obcanska valka !
  Pad letadla a zabijeni nevinnych, je pouze dalsi mala epizoda v tomto nesmyslenem konfliktu.
  nick honolulu - desorientaovan na Ukrajine.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná byste mohl sdělit Váš názor na debatu Trump versus Clinton,pokud znáte dostatečně anglicky, pokud tomu ostatnímu nerozumíte,jak je vidět.

   Smazat
 10. 19:36 Uz jsem o tom napsal. Musite cist vsechno !
  Take jsem napsal 100 x proc jsem na strane Trumpa.

  Pochybnosti o moji anglictine jsou SRANDOVNI !
  Utekl jsem , kdyz prisli Rusi. Bez kalkulacky to uz nejde vypocitat.
  adios amigo, hasta la vista.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle nebyla angličtina,natolik ji znám,směji se,kolego, a asi tak sto padesátkrát jsem četl od Vás,že podporujete Trumpa a proč,vlastně ani jiné informace nečtu nebo jsem se prostě k jiným ani nedostal. Nicméně,asi se nyní za něho stydíte.

   Smazat
 11. 20:38
  Proč by se měl Honolulu stydět za Trumpa??? Co je to za blbost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože píše a píše ale neinformuje o tom tady.

   Smazat
 12. 20:38 - SLAVA, pan poznal spanelstinu od anglictiny.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  Zde zduraznuji, ze ho budu definitivne volit a slibuji, ze mu budu psat o smyslni ceskych obcanu, tak jako jsem psaval kdysi presidentu Reaganovi o Jizni Africe.
  nick honolulu - supporter of Donald Trump !

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=HM4YzycUdrE Krásný projev, Trupm říká Hilary chce být prezidentkou celého světa, já hci být prezidentem vám.

  OdpovědětSmazat
 14. Bylo by dobré opravit titulek. Bije to hrozně do očí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná je to vědomá chyba upozorňující na její "neoconský" klon.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.