Reklama

.

.

úterý 20. září 2016

DESATERO – proč nevolit Okamuru

Luděk Prokop
20. 9. 2016
1) Žádná ani z tradičních parlamentních stran, ani z nynějších vládních - koaličních stran, si to určitě nepřeje. Nepřejí si to ani zkušení matadoři, parlamentní politici, ani nově zvolení parlamentní politici, jsoucí za poslance ve sněmovně v jiné partaji než v té, za kterou byli zvoleni.


2) Proti volbě SPD budou rovněž usilovně pracovat zaměstnanci masmédií podporující vládní politiku, podle příkazů a zadání svých majitelů. Přesvědčí nás, že hlas pro SPD Okamury propadne ve prospěch zvolených stran, kterým hlas dát nechceme.

3) Nechceme a nemáme rádi žádné změny, aneb nám to vyhovuje tak, jak to je.

4) Okamura zatím nelhal a byl stálý v názorech. Po volbách držel slovo a snažil se prosazovat sliby dané před volbami, zatím co jsme již uvykli tomu, že političtí matadoři nám lžou a slibují i to, co ani nechtějí dodržet, ani prosadit či prosazovat. My si libujeme ve slibech, o kterých víme, že se o jejich dodržení zvolení politici ani nepokusí. Libujeme si ve lžích a v ohýbání pravdy, protože tak jsme tomu navykli. Zvyk je železná košile a zákon setrvačnosti platí nejen pro fyziku ale i pro naše myšlení stejně, jako pro naše volební preference.

5) Okamura je populista. Nejhorší z jeho populismu je to, že prosazuje referendum a odvolání politika referendem.

6) Okamura populista znamená, že hovoří řečí, které rozumí prostý lid. Nemluví dvojsmyslně tak, aby měl prostor pro manévrování a výmluvy, že jeho řeč znamenala něco jiného, než jak to hloupý plebs pochopil. A pokud kdokoli hovoří řečí, kterou plebs chápe a rozumí řečenému, tak je populistou. A to přeci nechceme, být akademickou obcí a kavárenskou intelektuální elitou považováni za hloupý plebs, který z hlouposti volí populisty, populisty hovořící naší řečí jednoznačně, bez intelektuálních falší a bez příkras vhodných k pozdějším vytáčkám.

7) Okamura prožil nelehké dětství a byl v mládí nucen pracovat. Pracoval jako popelář, jako prodavač a v cestovním ruchu jako průvodce cizinců. To jej pro volbu do politiky, kde působí rození politikové, kteří nikdy a nikde nepracovali, takže nejsou zasaženi pro politiku žádnými škodlivými vlivy - vysloveně handicapuje. Tohle by měl uznat každý volič.

8) Okamura je z rasových hledisek míšenec a to jej staví do pozice rasisty, což vícekrát odhalila naše média, hlídací psi demokracie, média usilovně hledající předepsané pravdy jejich majitelů.

9) Okamura tvrdošíjně prosazuje referendum. Na rozdíl od naprosté většiny profipolitiků z ostatních stran, si tudíž jako částečný Japonec neuvědomuje zásadní problém této věci. A sice to, že my lidé Češi, jsme natolik hloupí a nesvéprávní, že nemůžeme rozhodovat sami za sebe a pro sebe. Je to sice v rozporu se základy naší demokracie v tezi, že stát se nemůže starat o každého občana a vodit svéprávného občana za ručičku, že občan se musí starat především sám o sebe - ale budiž. Konec konců vychází to na stejno. O vstupu do EU jsme rozhodli hlasováním a o vstupu do NATO za nás rozhodly elity. A nakonec jak vidno, obojí je špatně.

10) Okamura se příliš razantně staví proti přijímání muslimských imigrantů, přestože je to proti vůli EU - vedené soudružkou Merkelovou. Okamura bezohledně boří kličkování demokraticky zvoleného předsedy vlády, který vůči občanům, voličům, se v této věci staví velice „obezřetně“, aby mohl zaujímat konstruktivní postoje jak vůči šéfové EU, tak vůči celému vedení EU. A sice bez ohledu na surově alarmující nepřístojnosti, provázející onu imigrační invazi v zemích s vyspělou demokracií.

46 komentářů :

 1. SUPER!!! Samozřejmě souhlasím a má na 100% můj hlas. Ať se ti dosavadní "taky politici" kousnou, čumáci!!! A ještě radši ať jdou k lopatě, se Sobotkou, Dienstbierem a spol. v čele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zrušit cenzuru pravdivých příspěvků

   Vymazat
  2. kdo platí Mailer Daemon §§§????, totalita cenzurování --kde je Ústava

   Vymazat
 2. 11) Protože Okamura začíná být volbou komoušů pro které je KSČM málo radikální.
  12) Protože tento zastánce "přímé demokracie" nazval zcela demokratické hlasování v jeho straně "pučem", "převratem", "podvodem"... tudíž mu z jeho žvástů o touze po demokracii nevěřím ani slovo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:42-ostatní zase nevěří žvástům vaši demokracie! Není ta "demokracie" prodejná děvka, že si ji každý "bere do huby", aniž ji představí "na pódiu"?

   Vymazat
  2. 19:42 11) Vyjádření znalce komoušů. Mimochodem KSČM není vůbec radikální, naopak její parlamentní činovníci si lebedí v poslaneckých prebendách po celou dobu, jsou přesně těmi politickými matadory ohýbajícími své postoje, usilujícími o trochu uznání sněmovních kolegů. Ti co si přičuchnou k prebendám politiků v řadách nových stran, jsou pro oblbovací přísliby a strašení od matadorů, že jim po volebním období sklapne, schopni pro falešné přísliby čehokoli. Nechají si poradit, jak zatočit s pomlouvaným předsedou a dopadnou nakonec hůř než Karolína Peak. Opět známý scénář jako okopčený z politické likvidace Víta Bárty. Mechanismů pro politickou podlost s podražením soukmenovce na jehož post má podrazák namířeno je celá řada.

   Vymazat
  3. Okamura ale hlupáky, kteří věří prolhaným mediím, nebere a hlavně o hlupáky nestojí obecně.

   Vymazat
  4. Teď jde o to, zda si nepletete převrat s demokratickým hlasováním.

   Vymazat
  5. Co prosím udělali komunisté za posledních 26 let? Vůbec nic.Příležitostí měli dost. Např. hornické byty,proč nevyvolali třeba stávku, když jsou tak lidoví dělničtí, když ještě byty byly Bakaly? To si sedření horníci na byty dávno vydělali a stát místo aby jim je předal v rámci celonárodního rozkrádání za korunu umožnil jednomu lumpovi aby jim prodal střechu nad hlavou. Proto NE komunisty, Ne socialisty.

   Vymazat
  6. Nevím kdo napsal ten článek nahoře a ani mě to nezajímá ", ono se stačí zamyslet jaké myšlenky tam jsou prosazovány", dobře Okamura nemáte v oblibě ale že si berete do pusy Japonce kteří jdou světu příkladem to je ubohost", vlastně celí ten článek vypovídá o ubohém necitlivém přístupu k věcem a lidem se divým těm lidem co vám to baští že ještě neprohlídli vaše myšlení které je velké fuj ...

   Vymazat
  7. Pouze v titulku je zásadní přebytek dvou písmenek.Chtel bych věřit, že záměrně.😉

   Vymazat
  8. Člověče přečtěte si celý článek a ne jenom nadpis. Pak pochopíte, že nadpis je nadsázka a článek je ve prospěch pana OKAMURY.

   Vymazat
 3. 13) protože pojmenovává věci pravými jmény, kterým lid obecný dobře rozumí a to ti ty dobytku ohrožuje výplatu...

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem pro, levice by měla volit SPD a KSČM. Trochu se bojím ztrát hlasů krajní levice a pravice. Doufám, že do parlamentních voleb se lídři mini-pidi stran umravní a v zájmu národů státu "Česko" pomohou vytvořit blok zájmům globalistů. Pokud se Babišovi podaří nabalit střed a pravý střed, "tradiční" strany vejdou do historie. Jen na čas ale konečně bude možné po nich "udělat úklid v Augiášově chlívu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Povolný, naprostý souhlas. Lidem docházejí souvislosti pomalu, ale docházejí. Ten Váš odhad by měl platit za rok, při parlamentních volbách. Letos, by však již měl být patrný vývoj tímto směrem, doufejme. P.K.

   Vymazat
  2. Pane Povolny,autentickou levici SPD a KSČM rozhodně nepředstavuji i když se ,,levicově" tváří.
   Jinými slovy,LEVICE na politické mapě v ČR se hledá těžce.

   Vymazat
 5. Nedělejte si iluze.Češi jsou národ s krátkou pamě-
  tí a poněkud dementní.Stačí kobliha,slib,tím nikdy neurazíš,plamenná slova o národní potřebě(politika) a máme zvolené stejné lidi.Češi tak akorát nadávat
  na netu či u piva.Na víc nemají.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský:

   Podle platných zákonů SLIB DANÝ VEŘEJNĚ JE PRÁVNĚ VYMAHATELNÝ!

   Tak praví zákony této země. Praxe by nás ale rychle přesvědčila o pravém opaku! Proto prohlašovat něco o právním státě je jako tvrzení, že predátor je v podstatě užitečný tvor, protože lividuje slabé jedince.

   Vymazat
 6. Zde prohlasuji, ze pan Okamura je chlouba vsech Japoncu a
  byl poslan vyssimi mocnostmi na zachranu Evropy a republiky.
  Pan Okamura je cestny a otevrene se stavi proti invazi barbaru do Evropy.
  Pan Okamura MUSI BYT ZVOLEN na pozici vlivu !
  nick honolulu, dale rika,ze dr. Sladek, dr. Konvicka uz take davno patri do parlamentu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Přiznám se, že nevím koho volit. Přemýšlím o tom každý volební rok, ale stále nevidím už 25 let nikoho, kdo by mi za to stál a tak volím stále to menší zlo tj. KSČM.Protože takové ty Okamury, Babiše a spol. kteří každý volební rok od někud vylezou a po zvolení si hřejí vlastní polívčičku, volit nechci. Jak by to člověk jednou vysvětlil svým dětem a jak se jim podíval do očí? Problém je, že nikde nelze nalézt správný recept na volební výběr. A že o sobě každý nalže spostu sebechvály, tak to je pravda.
  A nejít volit taky není žádné řešení, pak by hlas mohl připadnout někomu za koho by byla člověku hanba. A nedejte se mýlit, ikdyž se člověk angažuje, stejně nezjistí kdo jaký je, dokud nenarazíte a nějakým způsobem si nerozbijete ústa, teprve potom zjistíte, kdo je ochoten Vám pomoci a kdo ne. A zjistíte, že ani nevíte kde to bydlíte. Bohužel mohu o tom psát romány.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:29 Moc rád bych Vám ve Vaší bezradnosti, musí to být jistě nepříjemné, nějak poradil.
   Z více možností jsem vybral tuhle. Přestěhujte se ještě před volbami na nějakou dobu do Libye, Iráku, Sýrie nebo Turecka a podobně. V nouzi do centra Brusselu, Paříže a podobně. Pokud se vrátíte, bude Vám už možná jasno. Případně i s rozbitými ústy.
   Radu mohou zajisté použít i jiní diskutující s podobným problémem. Děda.

   Vymazat
  2. Děda , palec nahoru :-)

   Vazeni , našla jsem dnes náhodou toto video , nevím , jestli už ho znáte, pokud ne, tak si zadejte : josef Doležal svobodný vysílač video, hrozící situace , shlédnete a poslouchejte ! Nemyslím si , že by to nebyla pravda , jenom zkracene , je nutne

   za 1) odstranit Sobotkovu vládu a pak az to další co je na

   řadě , justici - nove zákony a ústavu .... atd

   první je vláda , protoze skodi republice , az pak ilegalove , první musí byt - odstranit příčinu problémů - skodici Sobotka a pak hned - následek - odstranit muslimy - ISLÁM z naší zeme ! Je to zlocinna doktrína, neslucitelna s našimi životy , islám do Evropy nepatří a do naší zeme nepatří TUPLEM !

   Vymazat
 8. Naše rodina ho bude volit . Dobrou noc .

  OdpovědětVymazat
 9. Chceme-li dostat nějakou šanci, musíme to zkusit s Okamurou a jeho SPD. Nenechat se odradit ničím s čím ještě přijdou, ničím co ještě vymyslí. A bude toho hodně.

  OdpovědětVymazat
 10. Bezradní by si měli uvědomit, že socani a vychcaní pánbíčkáři vedou tuto zem do pekel. Když člověk nechce volit Babiše, měl by volit kohokoliv jiného, co mu není pochuti vlezdoprdelkování USA a evropským parazitům.

  OdpovědětVymazat
 11. No pro mě též jasná volba. Jako jediní chtějí vystoupení jak z EU, tak z NATO, to obojí najednou nehlásá žádná jiná strana. Dále přímá demokracie, protiimigrační postoje ... a k mezinárodní politice pořádá Okamura zajímavé konference na půdě parlamentu (Sýrie, Rusko...), prostě šíří pravdivé informace. Byla jsem účastna, tak vím, co říkám. Zbytek je nevolitelný. Vlastně nevím, jak někdo váhá nebo si neví rady. Pokud má jasno v tom, co chce a co ne, musí být jeho volba jednoduchá jak facka. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně s Váma souhlasím.

   Vymazat
 12. Rarita - konečně někdo, kdo neuhýbá od volebních slibů a neohýbá sliby. Takže všichni ostatní - hrrr na něj. Včetně čičmundů vzešlých z vlastních řad a "dovzdělaných" v parlamentu o tom, jak se ta politika má u nás dělat.

  OdpovědětVymazat
 13. Rozhodně nepatřím mezi ty,kteří jsou s polistopadovým vývojem a stavem demokracie v naší zemi spokojeni.O fungování EU mám jiné představy a ke korupčnímu neoliberálnímu kapitalismu se stavím kriticky.Zavedené politické strany a politici až pár výjimek moji důvěru nemají.U nově vznikajících stran-nová pravice,islamofobní hnutí a nacionalismu,žádnou alternativu k současnému kapitalismu nevidím.
  Podle mého osobního názoru není koho volit bez ohledu na to o jaké volby se zrovna jedná.
  Proti gustu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záznamů z agresivního chování davu imigrantů v sousedním Německu nebo ve Francii je na internetu až moc. Nepleťme si tedy pud sebezáchovy s islamofobií či s nacionalismem.

   Vymazat
 14. 19:45
  Podléháte šíření poplašných zpráv a dezinformací,která šiří komerční média,pochybné weby či sociální sítě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, ta spousta videozáznamů, výroky starostů městských čtvrtí okupovaných imigranty, autentické stížnosti bezmocných obyvatel, kterým se hroutí poklid civilizovaného života, mají poplašný charakter, ale nikoli v tom smyslu, že jde a poplašné fabulace. Vy zřejmě podléháte na místo reality, báchorkám placených sluníčkářů a lžím sedmilháře Bohuše.

   Vymazat
  2. Státní média nic jiného než dezinformace nešíří. A to je fakt.

   Vymazat
 15. 20:19
  http://manipulatori.cz/

  OdpovědětVymazat
 16. Kdo nahání hrůzu ,že příjdou o koryta,jsou vždy různě zesměšňování,osočování a pod. Proto jedině SPD Okamura.

  OdpovědětVymazat
 17. 20:24
  Veřejnoprávní média, je zač kritizovat.
  Jejich zpravodajství a publicistika není objektivní a nestranná.Souhlasím.
  Komerčních média seriozní zpravodajství rozhodně nepřináší.
  Parlamentní listy a prokremelské dezinformační weby jako Nová republika nestojí za to ani rozebírat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, každému dle jeho úhlu pohledu a dle jeho naturelu. Ještěže zpravodajství a publicistika, která není objektivní a nestranná za rozebírání stojí. Není nad uvážlivě mudrlantský přístup.

   Vymazat
 18. Budu volit SPD . Pro mne osobně , tím spíš , že mám tři děti a vnoučata , jediná volitelná strana s jasným cílem a programem . Pan Okamura je pro mne čestný , nebojácný člověk a politik , který nazývá věci a problémy pravým jménem . Což nelibě nesou jiní , kteří se snaží vládnout , neb jejich korýtka jim zabezpečují krásné živobytí a drží se hesla....po mně potopa...

  OdpovědětVymazat
 19. Budu urcite volit pana Okamuru

  OdpovědětVymazat
 20. V našem státě není strana, která by se dala zvolit.Proto musí nastoupit pan Okamura.

  OdpovědětVymazat
 21. Já budu volt Okamuru
  a nějaký zapíčený pisálek mi do to nebude kecat..

  OdpovědětVymazat
 22. Budu volit SPD a Okamuru!

  OdpovědětVymazat