Reklama

.

.

středa 21. září 2016

Dívejte se a plačte! Analýza politických programů tzv. opozičních stran, I.díl

Vladimíra Vítová
21. 9. 2016
SPD podmiňuje vystoupení z EU a z NATO referendem. Výslovně však neříká, že je pro vystoupení, ačkoliv například při vstupu do NATO žádné referendum nebylo. SPO je pro setrvání v EU i v NATO. A stejně tak Úsvit. KSČM je pro vystoupení z vojenských struktur NATO, ale ne pro vystoupení z EU.


PSP ČR schválila dne 6.9.2016 novelu zákona o volbách do PČR č. 247/1995 Sb. a novelu zákona č. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích a další novely, kterými se mění některé volební a další související zákony.

ANS poslala dne 11. 9. 2016 dopis panu prezidentovi s žádostí, aby nepodepisoval novely dvou zákonů, které jsou pro malé politické strany totálně likvidační. Dopis podepsali zástupci 15 politických subjektů – zde.

Pan prezident však na žádost ANS neodpověděl a poslední podpis pod novelami udělil dne 19. 9. 2016. Tím je osud současných neparlamentních politických stran v podstatě zpečetěn. Tyto volby jsou posledními, kdy budou kandidovat jiné politické strany, než ty, které jsou nyní v Parlamentu.
Nejvíce šokující však je skutečnost, že v případě obou novel, tzv. parlamentní opozice (tedy SPD, Úsvit – Národní koalice a KSČM) většinou hlasovala pro nebo se hlasování zdržela, či se ho vůbec nezúčastnila. Přehledy hlasování jsou veřejně k dispozici zde.

Jinými slovy to znamená, že tzv. opozice navzdory svým proklamacím o tom, jak chce měnit politické klima v naší zemi, zabetonovala stávající politickou situaci v ČR, jejíž je nyní pevnou součástí, a zabránila tak jiným politickým subjektům v jejich faktické existenci!

To vše tedy znamená, že žádná parlamentní opozice NEEXISTUJE. Parlamentní hlasování takzvané opozice je dokonce většinou zcela v rozporu s proklamacemi opozičních lídrů. Stačí se podívat na veřejně přístupné listiny o hlasování jednotlivých poslanců a budete velmi udiveni!

Naše vláda (jako jedna z mála evropských vlád) chce přijmout TTIP a kdyby se to nepodařilo, navrhuje EU ještě něco horšího a to smlouvu TISA. Podle obou smluv mají státy de facto legálně patřit nadnárodním korporacím. Dále Evropská komise hodlá schválit smlouvu CETA, v níž je rovnou řečeno, že o VŠEM rozhoduje sama EK a tím pádem jsou národní parlamenty či volby prezidenta a vše ostatní úplně zbytečné.

Proto je v těchto senátních a krajských volbách nezbytné volit JEN strany, které mají ve svých programech

Vystoupení z EU a vystoupení z NATO. A naprosto zásadní je volit strany, které neprosazují válku ani naši účast v ní!

Lidé si často mylně představují, že vystoupení z EU a z NATO mají téměř všechny politické strany – opak je však pravdou. A pozor! - politické strany se svými programy řídí, navzdory tomu, co Vám budou tvrdit jejich lídři!

ANS připravila jako první analýzu programů stávajících parlamentních tzv. opozičních stran – tedy SPD (kandiduje v koalici s SPO), Úsvitu a KSČM. Přátelé, dívejte se a plačte!

1. SPD neříká výslovně, že je pro vystoupení z EU ani z NATO. Pouze konstatuje, že je pro referendum o setrvání naší země v EU a v NATO.
V kapitole Bezpečnostní prostředí konstatuje toto:

"O formách našeho členství v rámci NATO a EU by občané naší vlasti měli rozhodnout v rámci referenda. Naše armáda je dnes zásadním způsobem závislá na našem partnerství v rámci NATO a nelze o tom pochybovat. Pokud by v rámci referenda bylo občany rozhodnuto o vystoupení z NATO, je třeba převzít odpovědnost za případné riziko a hledat náhradní strategické partnerství a budovat v dostatečném množství vlastní obranné síly včetně vojsk protivzdušné obrany státu."

V Kapitole 6 Navrhované zásady koncepčních změn se konstatuje toto:

"Zásada č. 2. Primární z hlediska obranného plánování a plánování sil musí být pro nás vlastní obrana ve spolupráci se státy V4, NATO a EU. V rámci NATO budeme plnit smluvní závazky v rámci Washingtonské smlouvy mimo účasti v zahraničních operacích, kterých se zúčastníme pouze v případě mandátu RB OSN. K tomu provedeme snížení osob vysílaných do mezinárodních štábů NATO a EU minimálně o 50 %. Do cílů v rámci evropské bezpečnostní a obranné politiky se budeme zapojovat pouze v případě, pokud se bude jednat o operace pod mandátem RB OSN."

Zdroj ZDE

17 komentářů :

 1. Neparlamentní "opozice" útočí stejně na KSČM jako ostatní buržoazní zlodějské partaje a přitom vysloveně lžou !! I Tern Babiš má strach jako bývalý člen KSČ, že by mu dnešní komunisté nakradený majetek znárodnili !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by museli mít strach všichni ti bývalí členové KSČ, kteří tuto zemi rozkradli a vládnou jí. Zejména ti různí soudruzi "magnáti", typu Červinka, Dospiva, uhlobaroni Koláček (OKD), různí estáci, atd.

   Vymazat
  2. Je potřeba ovšem dodat,že znárodnění v Československu počalo Košickým vládním programem se zázemím komunistického SSSR a dovršeno bylo v počátku 80.let vyrovnáním pohledávek firem USA a Británie
   ve zlatě.Pak byl 8let klid.Žádné dluhy jsme neměli. Chcete znárodňovat bez kompenzací?

   Vymazat
  3. To je blbost

   Vymazat
 2. nam je to jedno už od dob kcharla čtvrteho kdo vladne stejně to vždy byl nějakej gubernator ale mužeme si svobodně zpivat bili muž pod bičem otrokaře žil v montovně se nenudil

  OdpovědětVymazat
 3. Z tohoto slizackeho spojeni komunistickych i nacistickych zrud ktere nas chteji vyvest z NATO a predhodit znovu Rusakum se mi chce blejt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co myslíte, koho je víc komu se chce blejt, vás, nebo těch, kteří si vás ,,přečetli"? Klid on se z vás opravdu nikdo nepobleje, tomu věřte.

   Vymazat
  2. 7:09
   Zalez na záchytku ty ussackej syfilitiku bez mozku!!!!!

   Vymazat
  3. 7.28 to jste se nějak seknul ne? Já jsem rudohnědá svině!

   Vymazat
  4. Skorumpované hovada se nezapřou.

   Vymazat
  5. Anonymní21. září 2016 6:49 ti si asi v socialismu nezil ze rusove s nama jednali jako se spojencema vyzbrojili nasi armadu spickovejma zbranema nerikali nam s kym mame zit necpali nam jejich svatky ten tvuj zapad z nas dela americkou kolonii dovedou jen vyhrozovat nevemete migranty tak budete platit za chvilku bude mainstream masirovat s halloweenem vsude je podelana anglictina v tv ve mestech ne slevovy prodej ale sale nevim proc by jsme nemeli mit neutralitu jako ve svycarsku a proto volme SPD a rusko je nas slovanskej spojenec pro ten tvuj zapad jsme vetsi odpad nez muslimaci

   Vymazat
 4. sTOP 09 hlásá na svých předvolebních letácích: Nechceme Czechxit, patříme do Evropy. A ona Anglie už do Evropy nepatří? Co to mají za hámotinu? Do Evropy budeme patřit vždy, i když nebudeme v EU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU je hloupost a v Evropě budem furt.Jenom mám obavy, jak bude cca za 20let vypadat.

   Vymazat
 5. Ale pani Vitova !
  To se prece nedela v dnesni moderni dobe se ohlizet na nejake zakony. Ty se musi OBCHAZET ! (Hledat loophole !)
  Nase Hillary, porusila tolik zakonu , ze z toho maji policajti gulas v hlave.

  Pravdepodobne bude PREZIDENTKOU i kdyz Trump bude mit
  85 % volicu na jeho strane.
  Ta ma penez vic nez Trump, ktery je nadelal ve stavebnictvi a ona z protizakonnych machinacich.

  A Vy zde moralizujete jako sv. matka Tereza.
  POWER STRUGGLE (nabo-li boj o moc), nema pravidel.
  Stranicka povinnost kazde strany, je nacurat do kafe jine strane. Nase Hillary je tak stranicky uspesna, ze nebesa to nevydrzala a bomparduji ji smrtenymi nemocemi.
  Ona je okartacuje, zasmeje se, a jde na obed k Sorosovi.
  nick honolulu - registrovany nadstranik.

  OdpovědětVymazat
 6. Paní Vítová běžte do prdele i stěma vašema cinkrlátkama.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.02 ty seš pěknej debil!

   Vymazat
 7. ano posledni sance jinac islamska cechia pravo saria stredovek to je ta vase demokracie v praxi

  OdpovědětVymazat