Reklama

neděle 25. září 2016

Dugin k útoku v Sýrii: Neokonzervativci a globalisté potřebují válku s Ruskem ihned

Geo
25. 9. 2016  Eurasia24
Svět, a Rusko zvlášť, čekají do amerických prezidentských voleb ještě krušné týdny. Globalistické elity se budou snažit rozpoutat rozsáhlý válečný konflikt s Ruskem, podobně jako to učinily nedávným smrtícím útokem na syrskou armádu – reálně jim totiž hrozí, že konečně přijdou o moc. Je o tom přesvědčen ruský politolog Alexandr Dugin.

Američané už podle něj překračují veškeré hranice.
Provést úder proti syrským vojákům je stejné jako vyhlásit válku nejen Sýrii, ale i Rusku, které bojuje v Sýrii na straně Asada,“ 
uvedl ve svém televizním pořadu Direktiva Dugina.

Absolutně vylučuje, že by se západní (nejen američtí, ale i britští, australští a další) piloti spletli, jak se Američané snaží namluvit světu a současně všemožně odvést od tragédie pozornost:
Takto lhát mohou jen Američané: současné technologie umožňují rozlišit z družice předměty ležící na pracovním stole.
Naopak je podle něj zcela očividné, že USA se připravují na rozpoutání války proti Rusku, kdy podobné incidenty představují „průzkum bojem“.

Globalistické vedení USA už očividně nemůže více ovládat svět, a co víc, hrozba Trumpa (v úřadě) ohrožuje i kontrolu nad samotnou Amerikou. Zatímco se ještě loutka Barack Obama nachází v úřadě, a globalistická kandidatura Hillary Clintonové hrozí zhroucením před očima amerických voličů, je poslední čas začít válku,“ říká Dugin.

Vyvolání rozsáhlého konfliktu totiž podle Dugina umožní odložit volby a případně zastavit Trumpa, jehož prezidentství by bylo omezeno nastalými katastrofickými podmínkami.
Proto neokonzervativci a globalisté v USA potřebují válku. A to okamžitě. Potom bude pozdě. Jestli Trump přijde do Bílého domu, když bude mír, válka už nebude,“ je přesvědčen ruský politolog.

Takový výhled má pro „předvídatelnou budoucnost“, kdy při pozitivním vývoji předpokládá konec „absolutní moci maniakálních globalistických elit“.

V současnosti je ale podle Dugina situace velmi vážná a lze čekat další pokusy rozpoutat válku s Ruskem:
Nikoliv kvůli vítězství, ale kvůli samotnému procesu. Je to jediný jejich zbývající způsob, jak si udržet moc a odpoutat pozornost samotných Američanů a celého světa od nekonečné řady neúspěchů a zločinů.

A Rusko?
My válku nepotřebujeme. Ani dnes, ani zítra, nikdy. A nikdy v dějinách jsme ji nepotřebovali. Ale přitom jsme neustále bojovali. Téměř nikdy jsme neprohráli. Byť za cenu strašlivých ztrát a vynaložení kolosálního úsilí, ale vítězili jsme. A budeme vítězit vždy,“ říká Alexandr Dugin. „Pokud by tomu tak nebylo, neměli bychom dnes ohromnou zemi, svobodnou od vnějšího řízení.

Co je podle Dugina pro Rusko v současné situaci podstatné, je čas.

"V tomto případě je potřeba co nejdéle prodlužovat čas. Američané v podstatě atakovali naše pozice. Jako Gruzínci v Cchinvali v srpnu 2008 (…) Velmi potřebujeme mír natáhnout do 8. listopadu a vše bude jednodušší. Ale dá nám padající kolos takový čas?“ ptá se na závěr Alexandr Dugin.

Geo, Eurasia24.cz
Zdroj: Direktiva Dugina


88 komentářů :

 1. V současných článcích často vzniká zmatení spojování globalistů s klany neokonzervativců. Globalizace je proces, který probíhá a je nedílnou součástí pokroku, nikdo není osamělý ostrov a mnoho problému lidské společnosti je potřeba řešit na celosvětové úrovni. Zápas se vede o způsob sjednocení globalisté jsou všichni dobří lidé (Putin, Trump, Zeman...), kteří chápou celosvětové problémy a jednají v zájmu přežití civilizace. Klany neokonů, ale svět nesjednocují naopak ho rozdělují a chtějí mít jeden velký koncetrák, to ale jejich "sjednocení" není ve skutečnosti zotročení všech ostatních, ale to vede do katastrofy, protože otroci dělají jenom co se jim řekne a pak není potenciál problémy civilizace vyřešit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omlouvám se místo
   ... to ale jejich "sjednocení" není ve skutečnosti zotročení všech ostatních ...
   správně mělo být
   ... to jejich "sjednocení" je ve skutečnosti zotročení všech ostatních ...

   Smazat
  2. Globalizace je nám násilím vnucována, takže to není žádný proces pokroku ale naopak regrese, úpadku. Také se lidé po celém světě proti této podobě globalizace bouří. Co je pokrok a přirozená globalizce - rozvoj komunikací (mobily, internet apod.), výměna informací a jejich dostupnost ... a to jde právě proti všem globalizátorům-násilníkům.

   Smazat
  3. Globalizace je korporativní fašismus na celoplanetární úrovni. A to není žádný pokrok (progrese), ale naopak reakcionářství (degrese).

   Smazat
  4. 11:10

   Líbí se mi jak tu pitomci hážou pojmy jako "korporativní fašismus" které kdesi zaslechli, přitom vůbec neví co znamenají ale zdají se jim děsně sexy.

   Globalizace je zcela přirozený proces přicházejíci s rozvojem dopravních a komunikačních technologií a samozřejmě že to pokrok je.
   Krásnou ukázkou globalizace je snaha Číny o vybudování "hedvábné stezky", nad kterými ale místní antiglobalizační potrhla z neznámého důvodu jásají.

   Smazat
  5. U nadpisu článku je "hezký obrázek",je to plně vystihující ten věru kazisvětský spolel USA a NATO....To nemá chybu,ten by měl viset v každé vládní budově a kanceláři namísto Zemana,aby bylo vždy všem jasné,na čí straně jsme,jaké hodnoty a jakým způsobem prosazujeme a aby to bylo jasné i debilům,co už neumí číst a vnímají jen obrázky z TV a okolí....

   Smazat
 2. Žvásty ruského nácka a bolševika ve stylu "rozděl a panuj".
  Cílem je vyvolat v rusech co největší strach a nenávist k údajnému vnějšímu nebezpečí ze západu a semknutí rusů okolo současné věrchušky a její bezvýhradná podpora.
  Je to tak průhledné a do očí bijící, že je to až trapné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty brýle na očích, které máš nasazeny, ti nedovolí ccokoliv vidět!!! Máš jen sluchátka na uších a posloucháš jen to, co ti do nich pustí.
   Slyšel jsi někdy ve sluchátkách Vietnam, Irák, Lybie, postavení okupačních jednotek USA v Německu?
   Okupační jednotky USA jsou v Německu od skončení II. světové.

   Takže, trapný jsi ty a všechny tvé pofiderní ulhané zdroje!!!

   Smazat
  2. Vidíš, sám ani nevíš co žvaníš. Je to přesně naopak! Tedy "sjednoť a panuj"!:))) Na rozdělování a rozštávání národů jsou tu jiní kádři, tvý obřezaný filckonoši, od jejichž lejnolíhně jsi při sraní odpadla, ty neroztomilá vopejzelá filcko ...

   Smazat
  3. Chudáku postižený hluchotou a slepotou, nebo ti ČTžumpa vymyla mozek americkou propagandou a sloužíš těm satanistům za krvavý dolar ???? Takovéhle zaprodané voly přesvědčí až AMERICKÁ válka , tedy světová , protože ta říše pekelná ji nutně potřebuje , jinak napojde jenom jejich "moc" - spíše NEMOC , ale i ten prokletý , krvavý dolar !

   Smazat
 3. a okolo koho sa združuješ ty ??? - Sorosa?? - alias Schmidta ??? rusi a strach ???? - a nemajú sa báť Západu??, okúsili ho počas Yeltzina - a nechcú opakovať chyby ... pozri sa z okna, tvoju zem predali spolu s tvojím svedomím ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten věru blb z 9:50-je semknut i s ostatními podpindosniky u pindy Killary C. a Krvavé Madly A. a žužlají jim "frajtry" a chlubí se tím na IT.
   Mimochodem,ta Albrightka ho má prej jak vokurku....
   ...ne tak velkýho,ale kyselýho....

   Smazat
 4. Je zřejmé, že největší strach mají lidi, co se bojí o svůj žvanec, jak se prořekl zdejší žvanílek 9.50.
  Změna je normální a provází celý život člověka i celou historii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O můj žvanec zrovna ty mít péči vůbec nemusíš, chudáčku jakýsi.
   Ano, změna je normální, ale Ruská věrchuška se jí bojí jako čert kříže. A proto "rozděluje a panuje". Proto kreslí dementní obrázky jako je ten v záhlaví tohoto štvavého článku. A hloupé nesvéprávné ovečky bečí béééé, hledají ochranu u bači Putina a provolávají mu slávu.

   Smazat
  2. 10:41 zatím tady békáš jen ty, hlavo oslí. Divide et impera - co mi to připomíná? Aha - Anglie - jí po staletí praktikovaná politika, USA - rovněž ji praktikují po staletí, koneckonců ji Západ zná již od antiky. Ruská věrchuška se bojí změny? Aha - těsně po vyhranýchvolbách zajišťujících ústavní většinu? Zato západní věrchuška je v klidu, prosrala co mohla, kde proběhly nově volby, tak je taky prosrala, ale změny se nebojí a proto přijímá zákony omezující opozici, umožňující špiclovat občany, zavírá je za tykadla, omezuje svobodu slova, cenzuruje. No tebe ty výkřiku ze tmy snad pro blbost nepustí ani do pražský kavárny. Tedy ty si hlava hloupá.

   Smazat
  3. A u kterého bači( nejspíše v Bohnicích, že?) vyhledáváte ochranu Vy?

   Smazat
  4. 10:41Ubožáku,stále se opakuješ!To neumíš vyblít z té tvé makovice nějaký jiný slovosled!?

   Smazat
  5. Soudruzi, nezdržujte se tady malichernostmi a běžte vyhlížet z okna vašeho poloboha, spasitele Putina.
   On je vaší poslední nadějí. Když Stalin s Gottwaldem jsou již mrtví tak jedině on vás může spasit před nesnesitelnými hrůzami demokracie, svobody, blahobytu :-D

   Smazat
  6. To 11:44 Hele, ty róro, možná se tak doma oslovujete, nebo si to vodposlouchal od rodičů a prarodičů, ale my tady jsem občané. Jak tvrdí církve křesťanské, největším majstrštykem Ďábla bylo přesvědčit lidstvo o tom, že neexistuje. Ty na to, ty hlavo vepřová, jdeš od lesa a snažíš se nás přesvědčit, že je tady demokracie, svoboda a blahobyt. O pojmu demokracie zjevně nemáš tucha, svoboda, ty hňupe neznamená "dělat si co chci", takže i tam jsi osobou vzděláním nedotčenou a blahobyt - tak tomu asi rozumíš - nejspíš budeš nějaká filcka cucající z cecíku dotační kapitoly státního rozpočtu, nebo nemehlo, co se poctivě neuživí, tak se prodává jak prostitutka tomu, kdo mu dá na nákup v Kauflandu.

   Smazat
  7. 11:44 - a ty běž imbecile vyhlížet tu demokracii, svobodu a blahobyt! Myslím že to bude "čekání na Godota":)))

   Smazat
 5. Anonymní 11:18
  Přesně,kdopak se bojí voleb,Putin určitě ne.
  Jsou dokonce odhodlání zrušit volby ve více státech.Dokud to šlo falšovat,tak nebyl problém,ale mnozí se zaměřili na možnost falšování,tak se hlídají více výsledky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruské volby byly hlídány okem amerických satanistů ze všech úhlů , ale prokletá říše ZLA-USA má volby vždy jenom proto , aby si lidi mysleli , že ještě volí. Tam je VŽDY rozhodnuto předem a krvavá saň Hitlery z Bush/Clinton satanského vrhu už má ve svém okolí 84 mrtvých. Tedy těch , o kterých se ví. Kdoví kolik je těch o kterých se neví !!!Prokletá země ZLA- USA - domov satanův !

   Smazat
 6. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Donald-Trump-prezentoval-svuj-nazor-co-by-provedl-se-Saddamovym-Irakem-A-analytikum-dosla-slova-455322

  Aha, tak toto je ten slavný mírotvorce Dugina a zdejších komoušů kterého netrpělivě vyhlíží :-D
  No mám dost, je to vážně legrace

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:51 Tak to mi spadl kámen ze srdce - konečně něco, na šem se shodneme - máš dost, ale je to zatím s tebou dobrý, tak se trochu hoď do klidu. Sám jsi svůj problém rozpoznal, tak se můžeě léčit - buď u nějakého specialisty, jehož obor začíná na "psycho...", nebo zatni zub a doraž základní školu aspoň do sedmičky - to je šťastné číslo a tak ti to snad pomůže.

   Smazat
  2. 12:12
   A na něco k věci, k tomu Trumpovi, se nezmůžeš, debílku?

   Smazat
  3. 11:51
   Ty máš dot od doby,kdy ses po tom strašlivým mejdanu vyskytnul v porodnici,Chujmere debiloviči!

   Smazat
  4. 12:12 Ale jo, zmůžu - je mi u prdele. Když nic jinýho, tak na něm oceňuji, že šuká ženský a ne chlapce. U něj se Jandoprdel nechytne. Emerickej prezident je jen loutka, co toho moc nezmůže, tak proč bych se měl starat, koho si amící zvolej. Je to jejich věc. Možná ti uniklo, ty ptakořitní savče, že nejsme státem USA, že jsme v Evropě, ne v Americe - ale to ty asi nejsi schopen pochopit. Na myšlení nestačí dvě buňky a ještě navíc, když je máš mezi hnátama.

   Smazat
  5. Tak ono je to teda jedno? Je to loutka která se na nic nezmůže? A četl jsi teda vůbec ten článek, ty imbecile? Víš o čem je? Chápeš psaný text?

   Smazat
  6. 12:31 Jasně, že je mi to jedno a že je to loutka. Když má pocit, že neni, pořeší ho po demgraticku - jak Kennedyovce. Ne tak nedEmokraticky jako Němcova. Jen ty si myslíš, ty hlavo vepřová, že je to ten jediný a před Bohem, ten jediný,co vede voje do války a přináší mír. Někdo věří v Boha, někdo v emerickýho prezidenta a někdo jako ty, ty oligofrenní netopejre, baští hovno Šalamounovo a a pak věří, že má rozum.

   Smazat
  7. Pokud by tak zajistil to že nevznikne IS tak proč ne? vykrvácel by tam yenkeejský hrdlořezy a sunnity současně! Tak by usnadnil vznik proruského Kurdistánu a sjednocení syrských a iráckých šíitů do jedné provincie budoucí Eurazijské říše! He - něco proti? Viva Trump, Viva Putin! Viva Dugin a Eurazie!:)))

   Smazat
  8. Tohle je určeno pro domácí USA publikum. 11:51 se neorientuje. Je to ve skutečnosti velmi vtipné. On by tím vlastně zničil původní plán, kdy byl Irák rozvrácen právě kvůli založení IS, takže by nedošlo k založení IS a střední východ by nebyl rozvrácen. Je to taková odpověď typu vlk se nažral a koza zůstala celá. Ale to nemůže troll pochopit. Kdyby se ho zeptali jestli by schválil invazi do Iráku, tak by řekl nebudeme za svoje prachy někoho osvobozovat, ale to bylo při ještě předchozím prezidentu.

   Typická trollovina, to jsou pouze výkřiky do tmy, kdy se odněkud vezme kousek informace a pomlčí se o kontextu. Buďto nereagujte nebo je třeba dát si práci a uvést věci na pravou míru za cenu ztráty času s vyhledáváním informací.

   Smazat
 7. Vždycky mě rozesměje chudáček akýsi, co cení lidi podle lásky k jeho hodnotám. Ano, Putin je autorita, obdivuje ho a podporuje většina ovyvatel Ruska a nezanedbatelná část obyvatel světa. Je dobré předvídat a nepodceňovat protivníka.
  Já myslel, že mluvím s protějškem, který si chrání žvanec srovnatelný alespoň s mým, tedy s řadou nemovitostí, pozemků, bytů, aut, s podporou dětí a vnoučat a tak dále ...
  Pokud nemám mít péči o majetek somráka, tak je mi ho líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to ten Tvůj somrák,kámo,já nemám nic a jsem somrák? Vysvětli to.

   Smazat
  2. To je teda tak kámo,ten tedy Ježíš,to byl taky somrák,páč neměl nic a ten teda Bůh ten nejvyšší,tomu přece patří vše. Tak teda,kámo,ten tedy Ježíš buď nebyl Bůh a nebo čekal na dědictví od otce a nebo to byl pro něj fakt hodně velký relax. A ještě,kámo,když vše patří tomu Bohu,pak Tobě nic,to je ta logika. A to tedy učení Ježíše je teda fakt jeho skrblictví aby vše bylo jen jeho až Bůh umře. Aby to teda nikdo nezpochybnil. To je fakt ptákovina.

   Smazat
  3. 13:04

   Čouhá ti sláma 5 metrů z tvojí holé řitě, ty "majiteli řady nemovitostí, pozemků, bytů, aut..."
   Bohužel si nejsi schopen uvědomit jak je tvé naparování se průhledné a trapné.

   Smazat
  4. Jo,kdybysme jedli slámu jako ty,kámo,taky bysme měli pokoje na rozdávání.

   Smazat
 8. Jestli tada ta Amerika chce skutečně vrátit svoje to území těm indiánům a obsadit tu Sibiř,teda to je hustý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teda tu Sibiř přece není komu vracet.

   Smazat
 9. Teda ten Direktiva Dugin,to je přeci jméno. Direktiva je typicky ženské. Asi jde o podvod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diva Dugin,že jo.

   Smazat
  2. Á tak,Alexandr.

   Smazat
  3. To já asi přehlédl,asi jsem se díval jinam.

   Smazat
  4. Tak nedíval sem se jinam,to pan Dvořák napsal asi.

   Smazat
 10. Potrefená husa nejvíc kejhá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mrak,ze kterého prší,není suchý.

   Smazat
  2. Kdo druhému fouká do kapsy,má také plíce.

   Smazat
 11. AQmerika by rada bojovala proti RUSKU do posledneho evropskeho vojaka.Americkí vojaci a dostojnici odmietnu plniť príkazy k utoku,pretože vedia že je to ich koniec.AMERIĆANIA p. PUTINA obdivuju a to Americkej elite nepasuje.Takže radi by mali vojnu,ale Rusko nie je Afganistan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,ale ta Amerika přece není Evropa,Korba.

   Smazat
  2. Amerika skutečně není Evropa, ale Amerika a jejich evropské, poddajné loutky jedno jest! A to přece stačí.

   Smazat
  3. Nestačí.

   Smazat
  4. Nestačí,kámo.

   Smazat
 12. Pro 11:51
  Aha, nedostatek argumentů nahradí komouši a soudruzi. Ostatně, těm už se v duchu čím dál víc omlouvám. Když ne ve všem tak v mnohém, jak se ukazuje, měli pravdu. Ještě jedno, soudruhu. Pročpak asi Zjuganov nemá rád Putina?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady žádné 11:51 není,kámo,to musíš nahoru.

   Smazat
  2. 13:39 Von byl asi aktivní svazák a tak se těšil do Strany, že se doma s rodinou tak oslovovali a pak přišel Velkej Listopadovej Podvod, jemu zmařil jeho vlhký sen, ale to oslovování, to je zvyk a ten je železná košile. Tak nějak je tak blbej, že se toho zvyku nedokáže zbavit. Tak asi tak.

   Smazat
  3. Tak asi tak teda,že ani těch 13:39 tady není,kámo.

   Smazat
  4. Vy ste se asi všici zbláznili né,to mne denervuje.

   Smazat
 13. 13:28 na netu jsem četl článek, že Zemi velmi brzy čeká přepólování zemských pólů, po kterých bude celá severní Amerika pod vodou, a proto nutně potřebují nová teritoria pro přežití potřebných, nejlépe na ruském "motherlandu", proto ten boj o Ukrajinu, proto velký zájem o Sibiř. Protože se ještě neví, kde přesně bude souš, tak armádu rozvezli na cca 800 základen po celém světě. Armáda bude usnadňovat příchod potřebných (a samozřejmě žádných chudáků), aby jim místní obyvatelstvo moc nepřekáželo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtějo na Mars,kámo.

   Smazat
  2. Tykačova bejvalka přerušila stavbu úkrytu pro bohaté (ve vesnici Ptyč), protože jí odborníci (trapně pozdě) upozornili, že i tato oblast bude pod vodou :-)

   Smazat
  3. 14:44 Mars bude reálny za mnoho let a jenom pro malou skupinku, tady jde o statisíce, možná milióny přesídlenců

   Smazat
  4. Hlupaňa bejvalka,měla myslet. To ten Maják Ptyč asi vytvářeli imbecili nebo co,že jo a nebo Vy jste moc múdri.

   Smazat
  5. Majáka Ptyč byla přeca tvrz obra,která odolala by i bombě jádra a tekla by z nebes jen mrak radioaktivity. Sucho by sežehlo zem a bylo by bez vody kdyby nebyl spojen i podzemním kanálem s řekou Berounkou a proč se nezeptáte na důvod hloubení údajně velkého v zemi,kde zmizel obrovský poklad pražských měšťanů ze třicetileté války na Křivoklátě a možná že ta chodba a podzemí už je objeveno a tam teda.

   Smazat
 14. Joj, somráci se na mne vrhli. Putin není komunista, je to pořádný člověk, který má rád život a majetek není na závadu. Podporuji lidi, co nekradou, co nepotřebují parazitovat na státu a stát posilují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keby ten stát tolik posilovali,kámo,jak věříš,nikdy by tolik nezbohatli a na úkor obyčajných. Vysílenej obyčajnej je slabost státu.

   Smazat
  2. Zrovna sme si říkali,že bysme chránili tých bohatých v Češku a té zahraničné firmy,protože nic jiného už tu néni. A válčili za nich.

   Smazat
 15. Veděl bych kdo by vyhrál kdyby ta jaderná byla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamitě bysom letěl vysoko a uskromničil bysom sa.

   Smazat
 16. Koukam, ze Putlerovi diky nizkym cenam ropy a agresi proti Ukrajine tece pekne do bot.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ten teda Putler je judista a ten jen bosý a není nejvíce se to bál že by mu teklo. Myslejí jako oni,judisti a měli bysme tak i vědět jak.

   Smazat
  2. To ten judista potřebuje kontakt a cloumat.

   Smazat
  3. Teda hele kámo,abys ty rozuměl: nikdo nemá kontakt a musí zaútočt aby ho měl,teda,takže on ten Putler bude zase.

   Smazat
  4. Někomu tečou hovna z palice viď ty havloidní blábole bez mozku onanující před fotkou čokovopice z Fuckingtownu!!!!

   Smazat
  5. No,kámo,jak to víš?

   Smazat
  6. Ceny ropy rostou chlapče! Pan Putin vyhrál volby a vyhraje i prezidentský, kdežto tvý nosatý parazitonoši se začínaj brodit po krk ve sračkách, že už tě brzo budou muset nosit na jarmuli:)))

   Smazat
  7. Putin vyhrál volby jen menšinou všech oprávněných voličů Ruska ,takže jsou nedemokratické a tedy v demokratických státech neplatné,protože odporují plně,demokratické Ústavě státu. Demokracie je totiž vládou většiny. Abyste rozuměl,je to stejné jako když se klub jachtařů shodne na nějaké vládě a chce aby jeho rozhodnutí respektoval celý národ.

   Smazat
  8. Už nechlastej ty lejnolahvárenskej havloidní blábole!!!

   Smazat
 17. Joj, vysílenej stát po 25 letech havloidními parazity musí zachraňovat oligarcha, protože se nemůže na už to dívat. Lidí, co se mají dobře a vidí, jak v tomto státě debil potírá debila je stále více. Globalisti mají mozek stejný jako komunisti, jen ho nemusí rozbalovat na pavlači.
  Dnes k tomu slouží sdělovací média.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele kámo,to ti komunisté byli ale socialisté,kámo a nemyslím si ani trochu,že horší než globalisti,jestli rozumíš a přesně naopak.

   Smazat
 18. To je trochu srandovní, nálepkování není moje platforma. Ista jako ista. Socialista nebo komunista, pokud jenom žvaní, nemůže nic zkazit a pokud nezačne ty svoje vize aplikovat na konkrétních lidech. Jinak si myslím, že pomáhat se má. Já jsem například včera hodil žebrákovi do čepice dvacku, zachvíli jsem ho viděl vycházet z obchoďáku s flaškou vodky ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Socialismus byl ale v Československu zrealizován a byl založen na pomoci lidem,zatímco komunismus je a byla vždy jen utopie,respektive jen nějaký vzdálený cíl, kromě lokálních Kibuců v Izraeli na světě ještě nikdy fakticky neexistoval.

   Smazat
  2. Kde prodávaj vodku za dvacku?

   Smazat
  3. Rusové dají každý dvacku a koupí si za ni celou láhev.

   Smazat
 19. Globalizace v pojetí amerických globalizátorů, znamená světovládu v rámci plánů NWO (podle nacistického hesla "Jeden národ, jedna říše, jeden vůdce"), tedy ovládnutí světa nejen ekonomicky, ale i politicky a vojensky, k čemuž je zapotřebí nejdříve zničit suverénní státy, a jednotlivé národy postupně nahradit kosmopolitní rasou, bez historické, etnické i kulturní identity. Nezbytným předpokladem je však ovládnutí hlavních médií a masívní propaganda, prosazující pouze jediný názor(to se již stalo), zničení politických odpůrců cestou jejich dehonestace v médiích (označování za rasisty, nacionalisty, fašisty atd.), popřípadě jejich kriminalizací skrze zákonů likvidujících svobodu projevu. Nezbytné je samozřejmě zlikvidovat školství, prostřednictvím takových opatření, jako je např. inkluze, dále je nutná devastace morálky a tradičních hodnot, mimojiné i cestou likvidace rodin a církví, např. prosazováním LGTB agendy. Tohle a mnoho dalšího se odehrává před zraky nás všech v přímém přenosu, jen to někteří lidé nechtějí vidět. Až prozřou i ti nezatvrzelejší havlisté, bude už pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti neprozřou nikdy, ti musí být popraveni s celou svou famílií! Jinak sbohem naše krásná raso! Pánem Evropy se záhy stane coudenhovnisticko-kalergiovský podčlověk s pletí barvy capuccina ....

   Smazat
  2. oprava: převažující populací! Pánem se stanou nosatí příslušníci Führernation - http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vznesena-evropska-myslenka.html

   Smazat
  3. Tady je něco málo o tom,co se děje za zločin proti nám Evropanům od člověka,kterého k nám naši sociálisti ani nevpustili v rámci svobody slova provést přednášku.
   Tam je vše jasně označeno a podle toho si můžeme také uvědomit,komu ti naši vládcové místo nám vlastně slouží...:

   https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

   Smazat
 20. Článek je o kritickém období (do 8.11.), které celá řada dalších zdrojů označuje za velmi kritické, kdy může dojít k velmi mimořádné události vyvolané USA, ale honibrkové odvádějí diskuzi úplně jinam !?

  OdpovědětSmazat
 21. Jo jo, jeden pán kdysi řknul:
  "Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co můžeš ty udělat pro svou zem." Jo jo, byl to levičák jak řemen, alespoň podle toho výroku. No, potom mu demokraticky zorganizovali cestu do Dallasu a mohlo se pokračovat v šíření demokracie ve Vietnamu. To pro ty nekritický fanánky jůesej politickýho stylu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.