Reklama

neděle 25. září 2016

Dugin k útoku v Sýrii: Neokonzervativci a globalisté potřebují válku s Ruskem ihned

 napsal/přeložil Geo
25.9. 2016   Eurasia 24
Svět, a Rusko zvlášť, čekají do amerických prezidentských voleb ještě krušné týdny. Globalistické elity se budou snažit rozpoutat rozsáhlý válečný konflikt s Ruskem, podobně jako to učinily nedávným smrtícím útokem na syrskou armádu – reálně jim totiž hrozí, že konečně přijdou o moc. Je o tom přesvědčen ruský politolog Alexandr Dugin.

Američané už podle něj překračují veškeré hranice. „Provést úder proti syrským vojákům je stejné jako vyhlásit válku nejen Sýrii, ale i Rusku, které bojuje v Sýrii na straně Asada,“ uvedl ve svém televizním pořadu Direktiva Dugina.

Absolutně vylučuje, že by se západní (nejen američtí, ale i britští, australští a další) piloti spletli, jak se Američané snaží namluvit světu a současně všemožně odvést od tragédie pozornost: „Takto lhát mohou jen Američané: současné technologie umožňují rozlišit z družice předměty ležící na pracovním stole.“

Naopak je podle něj zcela očividné, že USA se připravují na rozpoutání války proti Rusku, kdy podobné incidenty představují „průzkum bojem“.

„Globalistické vedení USA už očividně nemůže více ovládat svět, a co víc, hrozba Trumpa (v úřadě) ohrožuje i kontrolu nad samotnou Amerikou. Zatímco se ještě loutka Barack Obama nachází v úřadě, a globalistická kandidatura Hillary Clintonové hrozí zhroucením před očima amerických voličů, je poslední čas začít válku,“ říká Dugin.

Vyvolání rozsáhlého konfliktu totiž podle Dugina umožní odložit volby a případně zastavit Trumpa, jehož prezidentství by bylo omezeno nastalými katastrofickými podmínkami. „Proto neokonzervativci a globalisté v USA potřebují válku. A to okamžitě. Potom bude pozdě. Jestli Trump přijde do Bílého domu, když bude mír, válka už nebude,“ je přesvědčen ruský politolog.

Takový výhled má pro „předvídatelnou budoucnost“, kdy při pozitivním vývoji předpokládá konec „absolutní moci maniakálních globalistických elit“.

V současnosti je ale podle Dugina situace velmi vážná a lze čekat další pokusy rozpoutat válku s Ruskem: „Nikoliv kvůli vítězství, ale kvůli samotnému procesu. Je to jediný jejich zbývající způsob, jak si udržet moc a odpoutat pozornost samotných Američanů a celého světa od nekonečné řady neúspěchů a zločinů.“

A Rusko? „My válku nepotřebujeme. Ani dnes, ani zítra, nikdy. A nikdy v dějinách jsme ji nepotřebovali. Ale přitom jsme neustále bojovali. Téměř nikdy jsme neprohráli. Byť za cenu strašlivých ztrát a vynaložení kolosálního úsilí, ale vítězili jsme. A budeme vítězit vždy,“ říká Alexandr Dugin. „Pokud by tomu tak nebylo, neměli bychom dnes ohromnou zemi, svobodnou od vnějšího řízení.“

Co je podle Dugina pro Rusko v současné situaci podstatné, je čas. „V tomto případě je potřeba co nejdéle prodlužovat čas. Američané v podstatě atakovali naše pozice. Jako  Gruzínci v Cchinvali v srpnu 2008 (…) Velmi potřebujeme mír natáhnout do 8. listopadu a vše bude jednodušší. Ale dá nám padající kolos takový čas?“ ptá se na závěr Alexandr Dugin.

Geo, Eurasia24.cz

Zdroj: Direktiva Dugina

7 komentářů :

 1. Jedno se kapitalismu neda uprit. Ma opravdu velmi tuhy zivot. Dnes muzeme klidne prohlasit ze v kritice kapitalismu byli Marx, Lenin a dalsi optimiste. Kapitalismus predevsim vykoristuje sam sebe nejvice a je sam sobe nejvetsim nepritelem. Ve srovnani s tim je komunismus uboha atrapa ,strasak v zeli. Nikdy se SSSR nezmohlo na takove utoky jako byla krize 1929 a 2008 /chystane smlouvy TTIP a jine/a zadna armada nebo kdokoliv se na takove skody nezmohl zdaleka. Naopak Hirosima , Nagasaki, bombardovani Berlina,Drazdan,Hamburku nebo Tokia nam podali presne dukazy o kopirovani hitlerovskych metod a jejich vyvoj do jeste horsiho, ktere zdokonalili pomoci jejich "prodejni techniky"a tezby penez z vynalezu Evropy, ktere pouze rozvinuli a zdokonalili..A meli k tomu vyhodne podminky. Nemilosrdne a bezohledne niceni ale vlastni zakladny /naroda USA/ se pak vyvinulo do imperialismu,fasismu a terorismu. A postupne do psychotickeho silenstvi vseho druhu a bez moznosti uniku. V predni lini stoji Pentagon a CIA, kteri jiz prokazali co jsou mnohokrat. /650 pokusu zabit F.Castra/. Elity hajici sve pozice za kazdou cenu tak pripravuji vseobecnou revoluci a jejich skutky zakonite k tomu musi vest. Moc zabranuje systemu normalne fungovat a psychopathicky lze na vsechny strany vcetne sami sobe. Dynastie chteji vse. /Jedna z nich byla Kennedy. Joe zlocinec,John president,Robert ve vlade, Edward v senatu a jeho syn v Kongresu/. President Roosewelt vedel ze nic USA nezachrani od prevratu , pouze vyjimecny stav , ktery poskytuje valka. /Ja jim zachranuju kap[italismus a oni ze mne delaji komunistu/.
  Proto zeme bez surovin s velkym poctem obyvatel se snadno dala vyprovokovat , kdyz vcele bylTogo ,buzerant /obet zlaz atd/. Sankce a ultimatum pak dohnala Japonsko do valky. Tim se odstranili problemy z krize a USA uchvatili 3/4 sveta a zbytek /zniceny valkou/ mohli vykradat tez. Ale silenstvi a vzteklina zachvatili a ovladli zemi . Korea ,Vietnam , bestialni vrazdy tam i kojencu, dosazovani krutych miniHitleru v zemich ktere chteli ovladnou pomoci korporaci a vykradat za ucelem ukajeni sve chamtivosti a znicujici sbevrazednosti az do 9/11 a valky dalsi, vusili ktere nese sve plody ale pro nas dost pomalu....
  Velmi dobre to vse je vykresleno v postave NURSE RATCHET/hatchet =sekyra/ ve filmu One flew over cockoo nest.
  Hlavni postava J.Nicholson je dodan do psych. lecebny. Je normalni a proto velmi nebezpecny. A hned zacina tu lidskou normalnost rozsirovat a ovlivnovat blazne , kteri se stavaji normalni v nenormalnim systemu. Tim ohrozuje celou strukturu moci a vlady postavenou na represnich zakonech pravidlech a opatrenich, v institucich a uradech atd.. Bez nich by Ratchet a cela skupina zavislych na systemu ,ztratila vse. Vyvijeji se normalni vztahy a nadeje na normalni zivot probouzi velke nadseni mezi "blazny". Obr Indian , ktery nikdy nic takopveho nezazil se postupne zacina navazovat vztahy s ostatnimi , uci se zit a je s nim zachazeno uplne normalne snad poprve v zivote.
  Vse skonci lekarskou vrazdou Nicholsona a indian, kteremu vzali i nadeji na normalni zivot pocina vse nicit...
  Dnes je vse co film zobrazuje videt jeste daleko lip nez kdy predtim.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To co se dnes odehrává není v žádném případě, ani trochu, nějaký boj proti kapitalismu, nebo za kapitalismus.
   Je to jenom prachsprostý boj o moc a o kapitalizaci této moci.

   Definice kapitalismu: je to ekonomický systém, v němž jsou výrobní prostředky v soukromém vlastnictví a jsou provozovány v prostředí tržní ekonomiky za účelem dosažení zisku. Akumulací (části) zisku vzniká kapitál, který je znovu investován do výroby za účelem navýšení zisku.

   K tomu lze dodat, že kapitalismus bez regulací nefunguje nikde. Kromě několika exotických zemí (Severní Korea) jsou dnes všechny ekonomiky převážně kapitalistické.
   Takže kapitalismus má tuhý život především proto, že alternativa neexistuje.

   Nic na tom nemění, že neregulovaný kapitalismus se snaží kapitalizovat úplně všechno a produkuje nerovnost nejenom mezi lidmi, ale např. i mezi státy.
   Například Severoatlantické země se pokoušejí kapitalizovat svoji zděděnou moc na úkor ostatních zemí. Některé z těch ostatních zemí s tím nejsou úplně srozuměny. A nenechají se sdírat.

   Smazat
 2. Dobrý postreh, 03:26. Postupne sa nám všetko výraznejšie vyjasňuje hoci zpätne, podobne ako s filmom.

  OdpovědětSmazat
 3. Pan Dugin má sice pravdu, ale i kdyby se Trump dostal do bílé chatrče ještě zdaleka to neznamená, že se mu povede prosadit co hlásá a přivázat na otěže neokomy, válečné štváče a hrabivé bankéřské loby. Spíše naopak. Ukazuje se, že tzv. vládní oficiální struktura včetně prezidenta je jen skupinka loutek. V pozadí stojí Satan a jeho pomocníci a ti klidně zfalšují volby, klidně nastrčí dvojnici za chcípající Hitlary a klidně zavraždí i US prezidenta, když jim nepůjde na ruku. Nebyl by to nakonec zdaleka první touto mafií zavražděný prezident USA nebo politik. Nemluvě o spoustě zavražděných politických odpůrcích v zahraničí. Oni se ničeho neštítí a jsou schopní čehokoliv. Klidně světovou apokalipsu začnou když budou mít pocit, že jdou od válu. Jdou podle hesla:" když ne my, tak nikdo". Jen si vzpomeňte co hlásal nobelový Keňan než mu udělili nobelovku a zmáčkli ho. Teď je z něj jen břečka a kejhá jako papoušek.

  OdpovědětSmazat
 4. konečně řádné úvahy ,žádná sprostota,člověk může zapřemýšlet.Snad začíná čas na kvalitní diskutaci,sprostí ,osočující se kréténi jsou fuč,snad?Dobré články.Hlupáci snad umřeli a nastupuje kvalitní myšlení.SNAD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to si chvilku počkejte, než nastoupí Fricek Vyskočilů.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.