Reklama

pátek 30. září 2016

Fraška demokratického parlamentu Ukrajiny aneb Inkvizice v akci


Rado Miko
30. 9. 2016   Outsidermedia

Hromadné propouštění soudců. Ne za to, že vzali úplatek. Ne za to, že někoho neprávem odsoudili na deset let. Ne za to, že vynášeli informace ze spisu, ale za to, že odsoudili nějakého hrdinu z „Majdanu“ na patnáct dní. 
Коваль Светлана Николаевна

Jsou poslanci v obraze? Nejsou, předsedající komolí jména a z muže dělá ženu a naopak. Co když se hlasování nepovede? Hlasujeme tak dlouho, až se to podaří, třeba třicetkrát stále dokola. Překlad do CZ není potřeba. Soudkyně Koval (hlasováno min. 26krát) má určitě peníze na to, aby se odvolala k Evropskému soudu, tam doloží video z parlamentu, bude ji vrácena funkce a Ukrajina pěkně zacvaká.


11 komentářů :

 1. Co bychom chtěli, když prokurátor u chochlů nemá právnické vzdělání a byl povolán do prokuratury z kriminálu, kde měl funkci MUKL.
  Opravdu potřebná kvalifikace pro tamní oligarchy, americkou zadnici a evropské kokoty.

  OdpovědětSmazat
 2. Myslím, že Ukrajina nám předvádí to, co nás co nevidět čeká. Arogance moci, fraška s názvem "Hra na demokracii" a nové rozvrstvení společnosti. Na ty, co mohou všechno, jejich poskoky a na zbytek (drtivou většinu), co nebudou smět vůbec nic. Pouze platit.

  OdpovědětSmazat
 3. Když někdo kolaboruje s USSA je to živoucí mrtvola!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Český oligarchiát v politice. Lež, podvod, teror podporovaný pravdou a láskou. Viz restituce.....

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/09/30/krajske-volby-kreativni-zalezitost/

  OdpovědětSmazat
 5. Pamatujte, začalo to Majdanem. Tak až vás bude kdokoliv zase lákat na náměstí, tak nikam nechoďte, to je přesně to, co potřebují k uchopení totalitní moci. Ničí celou Evropu a postupně to ladí, aby se nespokojení ofčané vyhrnuli do ulic najednou. Potom o dalším osudu EU rozhodne komise, kterou vybere Sereš.

  OdpovědětSmazat
 6. Nechal bych video promítat v našem parlamentu, to aby i ti největší příznivci "demokratické Ukrajiny" pochopili, jak je jejich názor hloupý (jo a europoslanec Štětina by se na to měl dívat třeba desetkrát)

  OdpovědětSmazat
 7. Štětina Plavec je opravdu skvost v europarlamentu.
  Zrovna jako oligarcha Valenta, český podnikatel a politik, od roku 1991 majitel hazardní skupiny SYNOT!

  Tož opravdu nemáme daleko k Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 8. To je tou pravdou a láskou. Jen vzpomeňte, na zloděje a lumpa Havla, jak mhouří oči na hrudi Bushe. Takhle se nelísal ani Husák k Brežněvovi.

  OdpovědětSmazat
 9. Globalisté - CIA - Bush - Soros - Schwarzenberg - Havel - ovčané

  OdpovědětSmazat
 10. Vzhledem, že tu popřevratovou kyjevskou sebranku podporuje EU horem dolem a vzhledem k tomu, že se jedná o fašistickou, banderovskou sebranku, tak z toho logicky vyplývá, že EU (včetně Česka) podporuje evropský fašismus !

  OdpovědětSmazat
 11. Banderovská Rada odhlasovala likvidaci 820 nevhodných soudců. A co naše proamerická masmédia? Ani slovo, ani pípnutí! Tak takto se buduje evropský fašismus téměř v přímém přenosu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.