Reklama

pátek 30. září 2016

Honorární konzulka Nela Lisková: Rozhovor o její činnosti a práci v Zastupitelském centru, které chce vláda jako proruský spolek zlikvidovat ! Proamerický spolek by ještě financovali !

Břetislav Olšer
30. 9. 2016   Rukojmí,rozhovor
Označují mě za rebelku, fašistku, separatistku a bůh ví za co ještě a sami význam těchto slov ani neznají. Jsou velmi omezeni a hloupí a za peníze schopni čehokoli, bez sebereflexe a morálních zásad. No a já stojím proti této mašinerii a upřímně se bavím z jejich rozpaků a dělám paralelně vedle naši vlády politiku v mezinárodním měřítku, kterou považuji spolu s většinou našich občanů za smysluplnou a která má i v zahraničí velmi pozitivní ohlasy.
Mohla byste mi povědět něco málo o sobě, o svém osobním vývoji a životních východiscích ?
Politika mě vždy zajímala a i když jsem se profesně vždy věnovala businessu, byla jsem v¨mnoha směrech v politice aktivní. Před dvěma lety jsem kandidovala na primátorku Ostravy. S ohledem na politickou situaci v Ostravě mi bylo jasné, že za stávající situace, kdy zde vládne mafiánská klika vládnoucí strany ČSSD ve volbách neuspěji, ale vynaložili jsme v rámci kampaně velké prostředky na to, abychom otevřeli řadu kriminálních činů ze strany ČSSD a lidem tyto¨kauzy osvětlili. Volební preference ČSSD se snížily o 10% a vyplavaly na povrch úniky v řádech desítek milionů korun, které následně policie například s hejtmanem pro Moravskoslezský kraj Novákem, poslancem Adamem Rykalou a jeho rodinou a dalšími aktéry z ČSSD prošetřuje.

Se svými právníky jsem podala nejprve návrh na pozastavení činnosti ČSSD z důvodu kriminalizování strany jejími členy a to napříč republikou, dále z důvodu, že byly pro názorovou¨nepohodlnost ze strany lidé vylučováni. Sama jsem byla zhruba půl roku členkou ČSSD a na několika konferencích jsem otevřeně o problémech ve straně s vládou hovořila. Ovšem pan Zaorálek, Dienstbier, Sobotka a další toto nechtějí slyšet. Protože na stranu neprávem vyloučeni členové podali žalobu a rozsudky již nabyly právní moci, podala jsem podnět ke zrušení ČSSD. Není možné, aby vládnoucí strana porušovala ve všech směrech opakovaně a flagrantním způsobem práva a svobody členů této politické strany a občanů české republiky a nerespektovala povinnosti uložené ji několika pravomocným soudními rozhodnutími vnitrostátních soudů.
Jak jste vlastně navázala kontakt s Doněckou lidovou republikou?

Zhruba před rokem jsem s ohledem na alarmující situaci týkající se imigrační politiky EU. kterou zcela nesmyslně podporuje česká ryze proamerická vláda založila s kolegy Markem Obrtelem a Františkem Krejčou celorepublikovou Národní domobranu. Působíme napříč celou republikou a smyslem a cílem je organizovat národ tak, aby se v případě nutnosti chránit své životy a své blízké byl schopen bránit.¨Dále vychovávat stávající i budoucí generace tak, aby měly smysl pro vlastenectví, znaly svou historii, své kořeny a měly morální zásady a hodnoty. Toto v dnešní společnosti,¨bohužel, postrádáme a tyto vlastnosti jsou nahrazovány konzumem a lhostejností a takzvanými západními hodnotami, které jsou nám vnucovány ze strany USA a EU a jsou v plném nesouladu s našimi slovanskými.¨Válečný konflikt na východě Ukrajiny sleduji od samého vzniku. Jsem v kontaktu s tamními obyvateli a domobranci, kteří mě požádali o pomoc. Těmto lidem naše vláda říká mimo jiné separatisté a teroristé. Vláda Doněcké lidové republiky mě pozvala, jako představitelku rady Národní domobrany na návštěvu a tímto se začala naše vzájemná spolupráce.

Navšívila jste už osobně Doněckou lidovou republiku, jak to tam vypadalo, jaká tam byla situace...?

V Doněcké lidové republice jsem od března každý měsíc. Doněck je krásné město, plné života, mladých rodin, divadel, universit, knihoven, prostě naleznete zde vše, co vás napadne. Je to město růží a na jaře je tady opravdu nádherně. Upravené parky plné zeleně a růží, dětská hřiště, kde se podíváte. Ve městě samotném byste nepostřehli, že je válka. Ovšem vyjedete-li pár kilometrů za město, vstoupíte do zcela jiné reality. Rozbořené školy, nemocnice, lidská obydlí, cesty... A neutuchající válečný konflikt, jehož zvukový dopad slyšíte i v samotném Doněcku. Pobývala jsem dva týdny i přímo na bojových pozicích s místními domobranci a s válkou jsem přišla do přímého kontaktu. Jen tak, lze objektivně cokoli hodnotit. A odsuzuji českou vládu a politiky, jako je například pan europoslanec Štětina za to, že fašistickou vládu Porošenka plně podporují a to nejen finančně z našich daní, ale taky propagací a podporou nacistického pluku AZOV. Takže mají na svých rukách krev nevinných civilistů stejně, jako ti, co je tam vyvražďují.

Kdy jste se rozhodla pracovat přímo pro DLR a proč?

Na základě mnoha setkání s vládou Doněcké lidové republiky jsme došli postupem času a oboustrannou důvěrou k tomuto kroku, kdy jsme se dohodli na založení prvního Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky v Evropě a to přímo v Ostravě, protože Doněck a Ostrava již v roce 2009 pojala dohodu o přátelství a na toto jsme tedy navázali¨. Obě města jsou průmyslová a zejména v oblasti hornictví byla svého času velmi produktivní.
Proč byla právě Ostrava zvolena jako místo, kde se otevře první konzulát DLR v Evropě?

Jak jsem již zmínila bylo to symbolické navázání přátelství.

Jakými činnostmi se bude konzulát zabývat; jeho funkce...?


Náplní konzulátu je umožnit a koordinovat vzájemnou komunikaci mezi občany obou zemí,¨budeme spolupracovat v informační sféře, která umožní seznámit občany s projekty v Donbasu a v oblasti kultury, vědy, vzdělanosti a mnoha dalších oblastech, na které vývojem spolupráce logicky navážeme. Účelem této spolupráce je naplňování společného zájmu, kterým je spolupráce mezi fyzickými a právnickými subjekty z České a Doněcké lidové republiky. Dále humanitární a ekonomická výpomoc civilnímu obyvatelstvu Doněcké lidové republiky. Aktuálně opravujeme sportovní areál a připravujeme přátelská sportovní utkání se sportovci z České republiky, kteří mají rovněž zájem pomáhat.

Zaznamenala jste již nějaké reakce ze strany občanů Ostravy a celkově ze strany českého obyvatelstva?

Musím konstatovat, že i díky mé práci se informovanost obyvatel o celém konfliktu výrazně zlepšila. Naše média a vláda informují v každém směru a netýká se to jen války na východě Ukrajiny tendenčně a pokud si nevyhledáváte informace z více zdrojů, nemáte prakticky možnost se o situaci dozvědět pravdu. Reakce obyvatel jsou z 90% pozitivní . Samozřejmě najdou se i lidé, kteří mají odlišný názor, což k celé věci patří a taky skupinky zaplacených aktivistů, kteří jsou velmi vulgární a agresivní. Ale s tím vším musí asi každý politik počítat a ne nadarmo platí, že politik musí snést více, ež běžný občan a ustát tlak je součástí jeho práce.
Proč si myslíte, že lidé reagují právě tak, jak popisujete (v odpovědi na předchozí otázku)..?

Lidé jsou "masírování" prolhanými médii a naši zločineckou vládou a jsou už unaveni až apatičtí téměř vůči všemu. Toto je pochopitelně cílem vlády, aby byl národ snadno ovladatelný. A pak jsou tady jedinci velmi energičtí a díky za ně, kteří zvedají národ "ze židle" a ukazují jim alternativu. Tak vnímám aktuální situaci v Evropě. Proto pak dochází k tomu, že politici z TOP 09 píší dopisy vládě a panu ministru zahraničních věcí Zaorálkovi, aby mě zavřeli, protože jsem dle jejich vyjádření teroristka nebezpečná státu. Bojí se a přesně to, je mým hnacím motorem. Označují mě za rebelku, fašistku, separatistku a bůh ví za co ještě a sami význam těchto slov ani neznají. Jsou velmi omezeni a hloupí a za peníze schopni čehokoli, bez sebereflexe a morálních zásad. No a já stojím proti této mašinerii a upřímně se bavím z jejich rozpaků a dělám paralelně vedle naši vlády politiku v mezinárodním měřítku, kterou považuji spolu s většinou našich občanů za smysluplnou a která má i v zahraničí velmi pozitivní ohlasy.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně zdraví a splnění všech Vašich přání...

23 komentářů :

 1. Statečná ženská, v té naší "demokracii", škoda že se dnes většina lidí bojí něco říct proti režimu víc než za komunistů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Čím se vlastně liší dnešní "svoboda" od té komunistické. Výjezdy do ciziny? Slabá útěcha, hlavně dnes, kdy už tam jde o život...

   Smazat
 2. S T E T I N O...!
  Ty starej OSLE, Ty mas pravo na jakykoliv nazor , ale Tvoje UDANI dopisem na pani Liskovou bylo chlapa
  nehodno ! Mas Kainovo znameni a stojis za hov*o !

  Ona ma pravo take na jakykoliv nazor ! Copak jsi neslysel o nasi americke Constituci, a to hned o prvnim zakladnim clanku.

  Ta Ostrava ma zajimave zeny - intelignetni , hezke, silne svobodomyslene a bojovne. Oni jsou jako Americanky z Dallasu. Vite jak se pozna zena z Dallasu ? SNADNO !
  Kdyz je v hospode rvacka, tak chlapy utikaji ven a zeny utikaji do vnitr s popelnikem v kabelce, vymlatit celou hospodu.
  Rozhodl jsem se ! Pojedu na vylet do Ostravy a budu se dvorit Ostravance.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne ako pises :) velmi spravne takuto holku co tam mate si treba vazne chranit! :)
   henten osel :) stoji veru za .....
   Veru :) ta Ostrava ma asi zaujimave zeny :)aj mna by zaujmalo ho dakedy navstivit :))...hlavne inteligentne sexi a spravne to staci :) takato kombinace...

   Smazat
  2. Štětina holt nezapře původ svého příjmení od prasete.

   Smazat
 3. Willage girls - Thank God I'm A Country Girl (official video) na youtube.
  Na oslavu devcat, ktere si nenechaji nic libit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 4. Zoufalství a hysterie, jinak nelze vládní protiútok nazvat!

  OdpovědětSmazat
 5. Okamura ve včerejším rozhovoru ve 28 min 10 sec:
  "Dva klíčové body našeho programu: do krajské koalice půjdme jen s tou stranou, která nám závazně PODEPÍŠE, že na území kraje nebude přijímat žádné africké, arabské a muslimské migranty. Současně budeme trvat na písemném závazku, že krajská koalice podá legislativní návrh do sněmovny (kraje mají pravomoc navrhovat zákony) na PŘÍMOU volbu starostů a hejtmanů a jejich odvolatelnost." http://youtu.be/KHh4O0_wbbQ (ČR je s Itálií poslední zemí Evropy, kde není umožněna tato přímá volba)
  Dále dodal: "Kraj má pravomoc dle zákoma vyhlásit krajské referendum. Podmínkou však je, že více než 1/2 zastupitelů je pro vyhlášení referenda. K využítí tohoto institutu však nedochází. V krajských zastupitelstvích jsou mainstreamové strany. "
  SPD má 10 000 členů (čekací lhůta 2 r). Hnutí založeno 16.6.2015 (s členskou základnou 3) patří mezi 5 nějvětších polit. stran:
  KSČM 49 000
  KDU 27 000
  ČSSD 21 000
  ODS 14 000 (za 2r ztratila 1/3 členů)
  ANO 2900
  TOP 1900 - 2500
  SPO 1800
  Zelení 1400
  Svobodní 800
  Piráti 450
  Úsvit 7
  Internetové hlasování do krajských voleb. Hlasovat možno do neděle půlnoci. Výsledky v pondělí. http://zpravy.idnes.cz/krajske-volby-nanecisto-hlasovani-pruzkum-idnes-cz-fhr-/domaci.aspx?c=A160929_143536_domaci_fer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Japonec je politická mrtvola.

   Smazat
  2. 21:28 ty jsi Japonec?
   Tak neplač, když jde o politiku, nejde ti o život :-)

   Smazat
  3. politicke mrtvoly jsou stavajici politici my slusni lide budem volit spd

   Smazat
 6. Ze strany státu se jedná o terorismus proti svým
  vlastním občanům.Není rozdíl mezi předpřevratovým
  a tímto režimem.Oba na občany kálí,oba jsou přes-
  vědčeni o své neomylnosti a spoléhají na demenci
  českého národa.Prezident Zeman také neříká celou
  pravdu ohledně EU.Je to jeho milované dítko.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 7. Zjednodusene pro vasi orientaci panove !
  V Americe se vede velky boj, ktery se denne priostruje mezi dvema hlavnimi skupinami. Vysledek toho boje urci i vnitrni stabilitu , nebo destabilitu vasi zeme.

  Globalisty representuje Hillary Clinton a Nacionalisty representuje Donald Trump.

  Globaliste se skladaji z nekolika vetvi a jedna je horsi nez druha. (Neocons, Black Life Matters, NWO, Open society, atd. atd.)

  Cilem globalistu je jedna vlada nad celym svetem a totalni ekonomicka dominace + zniceni vsech evropskych narodu INVAZI nezadoucich.

  Chaos a bezvladi, ktere nastane umozni totalitni diktaturu a tim, ze vase vlada v te dobe uz nebude existovat a vy budete bojovat o zivot se svymi sousedy z Afriky, tak vase ovladnuti globalisty bude snadne...

  Tento vysneny system globalistum prinese velke zisky zatim co vy budete rapidne chudnout.

  Ceka vas terror jaky zije JAR a jaky znicil napr. Rhodesie a dalsi zeme.

  Rusko zavazi globalistum v jejich snahach a Neocons sni o tom, ze ho budou znovu dominovat jako 1918-38.

  Co se stane zvitezi-li Nacionaliste ? Dohromady vubec
  NIC ! Pozice vasi vlady, vami zvolene, se upevni a prohloubi. O immigraci budete rozhodovat vy a ne Berlin a zadne sankce proti Rusku nebudou. Ulice budou daleko bezpecnejsi nez je dirach pekla, jako je napr. Hillbrow v Johannesburgu. Ja tam bydlel za Apartheidu.
  Ted to vsak uz neexistuje SPADLO TO VSECHNO !
  nick honolulu  OdpovědětSmazat
 8. Ted neco na zasmani a z nadhledu.

  Kdyz jsem zil na Hillbrow, tak tato johannesburska ctvrt mela povest ctvrti BLAZNU. PARDON umelcu !

  Sousteridili se tam SPISOVATELE, basnici, muzikanti, maliri, architecti, herecky a letusky. Occultistky a carodejnice vseho druhu. Tam byla proste hrisna sranda. Panove chodili v nocnich kosilich ukradenych od manzelek a meli oranzove nebo fialove vlasy. To byl Hillbrow za Apartheidu.
  Po padu Apartheidu se cela ctvrt zhroutila. Belosi utekli do sveta a dnes je to kriminalni smetiste.

  Vedlejsi ctvrt BRAAMFONTEIN, byla oblibena inzenyry techniky, designery a protoze se stala v noci take cilem kriminalniku, tak nejaky designer tam o 1/2 noci vypustil do ulic LVA... V Africe je hodne lvu, ale rozhodne ne v Johannesburgu ! Ten lev vycistil ulice Braamfontejnu tak dokonale, ze regiment policajtu by to nedokazal...
  Lev uz je davno pryc, ale ulice Braamfontejnu jsou v noci uplne prazdne. Navrhuji vypustit lva v Brne na Bratislavske.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, lev sice v Africe sežere leccos, ale v Cejlu a v okolí by byl asi vážně ohrožen na zdraví. I lev má jenom jedno zažívání.

   Smazat
 9. Lev by řekl : Brrr..nou ! ! !
  MM

  OdpovědětSmazat
 10. Paní Lisková, a kdo ten váš spolek platí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ty má peníze z tý re-klamy nahoře..
   Lískové oříšky : )
   ..kam na to ty ROBOTI choděj ? ? ?
   UFOoun

   Smazat
  2. Někteří a některé dělají věci zadarmo, ale to vy při své povaze, vzdělání a výchově budete asi těžko chápat.

   Smazat
  3. Ani to kuře nehrabe zadarmo, natož paní Lisková...

   Smazat
 11. opr :
  ..asi má peníze..z té reklamy :-P

  OdpovědětSmazat
 12. NIC NETRVÁ VĚČNĚ.I TENTO REŽIM SKONČÍ A PŘIJDE JINÝ,S JINÝMI LIDMI.PANÍ LÍSKOVOU SLEDUJI DELŠÍ ČAS A SMEKÁM.ONA BUDE NEPOCHYBNĚ JEDNOU Z TĚCH,KTERÉ SE PO DALŠÍM PŘEVRATU POSTAVÍ DO ČELA.ČESKO,MÁ-LI BÝT SVOBODNÉ,PROSPERUJÍCÍ,POTŘEBUJE JINOU GARNITURU POLITIKŮ,NEŽ NÁM VLÁDNOU NYNÍ.PANÍ lÍSKOVÉ DRŽÍM PALCE A MÁ MOU PODPORU.

  OdpovědětSmazat
 13. 7:00Plně s vámi souhlasím.Přidala bych paní Vitáskovou,které jde stále o život a to do písmene.Dokonce bych si ji uměla představit jako prezidentku .Ani vnitřní prediktor nemá zatím zájem likvidovat pani Liskovou.Globální prediktoři se takovými věcmi nezaobírají -zatím.Je zapojeno mnoho podpinďousů,kteří si špiní ruce a dodávají hlášení na vládu,hlavně fašistovi Zaorálkovi a Sobotkovi no a na US ambasáda.Ale zasáhnout nemohou,není to zatím v zájmu vnitřního prediktora.A ten vyčkává.A podpinďousové,to je celá vláda a všichni fašisté,kteří podporují konflikty a války USA a ES,např.Sorosova media ČT,rozhlas atd,mohou zatím jenom křičet.Paní Liskovou určitě Soros neplatí.A kdo jí platí,není v zájmu vnitřního prediktora ventilovat a on to ví kdo,jinak by Štětináč a naše objektivní ČT spustila cílenou propagandu.Takže něco se hýbe v tomto prohnilém státě a lidé,hlavně si pamatujte a nezapomínejte!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.