Reklama

.

.

středa 14. září 2016

IS je neskutečný hnus a migrace není obohacením, ale hrozbou ! Jenže tady frčí strašení Konvičkou a lidský rozměr do toho prý vloží pan Dolínek... Svět se zbláznil !

Roman Košťál
14.9. 2016   Rukojmí
IS zveřejnil další videosekvence ze své široké plejády "humanismu." Vím, asi budu nosit dříví do lesa, ale... Je mi z toho neskutečně zle. Musím se ptát, nakolik ty bláboly o tom, že není možné něco nějak globalizovat, že musíme vidět objektivně, že musíme pomoci a přijmout i jiný pohled na svět. Že je spousta těch "dobrých" a že musíme vidět nějaký jejich přínos pro nás všechny. Fakt, bylo by asi dobře to kapku shrnout... Musím se ptát a těžko hledám odpověď, ona se hledá těžko, protože žádná rozumná prostě není.


Takže, mraky uprchlíků, o kterých nevíme vůbec nic. Nabídneme jim začlenění do společnosti o které vůbec nestojí, neboť naprosto pohrdají naší kulturou a historií. Nabídneme jim šanci a dáme statut jakýchsi uprchlíků. Uprchlíků před čím a kým? Před tím, co jim bylo celý život vštěpováno jako jediná správná volba? Stojí o to? Nebo jim jde o zcela jiné hodnoty? A když, tak o jaké?
Nevím, nechci být jenom za toho, kdo křičí, ale nějak jsem si nevšimnul, že se tito "obohacovači naší kultury" nějak zásadně postavili za to, aby řekli : "Hele, dík..." Neřeknou to nikdy. Oni neberou onu migraci jako cestu dostat se z něčeho zlého. Oni jsou stále přesvědčeni o své jediné správné cestě. K nám příchazejí v domnění, že dostanou holuby do huby už jenom proto, že jsou nositely oné jediné správné vize. Když potom zjistí, že u nás prostě Alláh zase až tak neboduje, berou to jako něco, co je ve spojitosti s tím, že nebyli schopni se po generace integrovat, jako něco, co je cíleno proti jejich Božímu poslání. A z jejich následné frustrace se pomalu začíná stávat určitý sebevražedný reflex. Ti holubi nepřiletěli, tak půjdeme tam, kde je navždycky dobře a vezmeme pár těch "druhořadých" sebou... Že nám někdy podali pomocnou ruku? A co jako? Nevěřící psi a bastardi !!!
Nechce se mi už znovu a znovu rekapitulovat, kde všude v rámci evropy nám už bylo jasně deklarováno, nakolik jsou, či nejsou tito "rytíři pravdy Alláhovy" přínosem, nebo naopak čistou hrozbou pro nás všechny. Myslím, že i Konvičkovy hrátky jsou jenom babským odvarem proti realitě.

Je mi zle z toho, že jsou doslova jatečně poráženi odpůrci fanatismu, a zrovna tak mi je zle z těch mravně "správných", co mi vlastně nařizují, že v rámci něčeho teda jako musím... Dolínek může zavřít ulici...Asi by bylo dost zajímavé sledovat, jaká by byla reakce na uzavření takové "ulice" třeba v Paříži. To by možná, nebo spíše dost určitě nebyl Dolínek takovej chlap...
Je mi zle z "kultury hnusu", je mi zle z nositelů myšlenek nefunkčního mixu a je mi zle z Dolínků
Pěkný den. R.K.

22 komentářů :

 1. Plně s vámi souhlasím.Co chceme od ČSSD?Vždyť Dolínek jen vyjádřil svým postojem, jak se celá ČSSD bojí Konvičky.My jsme se naopak jak na Staroměstském náměstí, tak u Saudské ambasády dobře bavili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti církevní zlodějině a vatikánské pedofilní lobby14. září 2016 16:06

   http://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Sládek

   Vymazat
  2. Kdy skončí švejkovská zábava a smích zúčastněných a začnou se stavět po generální stávce barikády. Umíte to vůbec vypasení, těžce se pohybující a leniví čtvrtaktivní občané, hecíři a provokatéři?

   Vymazat
 2. Co se má stát,to se i stane!!!
  50 let valí z HollýÚdu všechnu tu pakulturní žido-dekadenci pod tlakem do Evropy a když je jí tu dost a lidi zdebilnění,tak sem mezi ně naženou nasrané,zfanatizované a okradené musulmany,kterým předtím rozbombardovali i to málo,co jim nechali,ty z hlíny uplácané chýše a jejich pouště....jakpak asi se tu budou chovat!?!
  No přece tak,jak se požaduje a očekává,aby to tu vzájemnou nenávistí vzkypělo co nejprudčeji.
  To je přání vládců světa a jejich místních slouhů,jinak by to nedělali a protože se tomu,jak se zdá nevyhneme,přestože spousta realistů na to už velice nahlas upozorňuje,zapamatujte si velmi dobře kdo na tom bordelu má podíl a aktivně z jednojakých pohnutek mu pomáhá ať pro zisk,nebo z blbosti,protože potom je vybídneme k tomu,aby se zodpovídali a to bez ohledu,jaký úřad zastávají a jakým majetkem se zaštiťují,olovo bude mít pro každého stejnou váhu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta pojmenované sr.čky se valí na Evropu už více než 100 let a zatím udření státní otroci nepřemýšlí nad celým projektem a neumějí si spočítat ani pořádně svoji žebráckou výplatu natož aby pochopili jemné škrtící předivo smrti, které je stále silněji utahováno kolem těl již odsouzených.

   Vymazat
 3. Copak to není zřejmé? Politici jsou poslušní vždy vyššímu mocenskému patru, postupně až tomu na vrcholu pyramidy. Tam vznikl plán na postupnou devastaci EU, zahájený teroristickým útokem na usácká dvojčata. Jeho pokračování v podobě války proti terorismu, se zničením řady zemí včetně nastolení násilného chaosu v nich - vedoucího k řízené imigrantské tsunami, respektive k organizované invazi sloužící k nastolení chaosu v zemích EU. A politici řídí dění v těchto zemí nikoli podle přání a představ občanů – voličů, nýbrž podle pokynů přenášených z vrcholu pyramidy, z vyšších mocenských pater na nižší, až na ty nejnižší, k nimž patří i vlády zemiček typu ČR. Ty se evidentně neřídí přáními a představami občanů – voličů, nýbrž jednají dle pokynů z vyšších mocenských pater. V našem případě pokyny z vedení EU, které beznadějně podléhá pokynům z vrcholu pyramidy. Voličům jenom lžou a oblbují je v přesvědčení, že jim to tak bude vycházet stále. Ne-li, pak ke zvládnutí situace a k pokračování ve vládě řízené z vrcholu pyramidy s jejím plánem, započatým demolicí dvojčat s následnou válkou proti terorismu, pak pro zvládnutí nastíněného procesu a pokračování ve vládě „řízené“ osvědčenými tradičními i netradičními, vždy poslušnými partajemi - mají, (respektive budou mít), k dispozici jednotky NATO. Voleným vládním kreaturám o nic jiného, než o vládu a související prebendy, o nic jiného nejde. Ani kdyby po nich měla přijít potopa a totální zmar. A tomu všechno nasvědčuje.

  OdpovědětVymazat
 4. Bývalí soudruzi se rozčilují nad neosoudruhy, že lžou ohledně přijímání uprchlíků. Neosoudruzi n e l ž o u , když tvrdí že odmítají kvóty. Ano kvóty odmítají, ale uprchlíky budou přijímat až k prasknutí celé tzv. republiky tzv. Česko. Domnívám se tedy, že zde se chystá ještě větší politická sviňárna než proklamace o kvótách, bude zde v y š š í počet tzv. uprchlíků než stanovila vůdkyně IV. Říše, k eliminaci všech bezprávných občanů a státních otroků v tomto prostoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako potomek voličů bývalých soudruhů, případně jejich volič, se nemontuj a nerozvrtávej co tě nepálí a montuj se jen do toho, co tě skutečně pálí. Trocha soudnosti by neškodila.

   Vymazat
 5. Už zaplatil Sralbotka Altnerovi? A to se cpe dovoleb šmejd jeden?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odevšad,kam ten zmrd plešatej přijde agitovat,on i Dienstbier,by měl být hnán svinským,velmi svinským krokem...

   Vymazat
  2. To se nestane a proto je to u nás tak, jak je.

   Vymazat
  3. Sralbotka nikdy nezaplatí...prostě vládnoucí strana zákony ctít nemusí...

   Vymazat
 6. Bloger Babišova deníku IDNES Roman Košťal tvrdí o válečných uprchlících a Martinu Konvičkovi lži a nesmysly.
  Lidé jako RK a MK dělají IS radost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V jakém smyslu jim dělají radost a v čem ti dva tvrdí nesmysly?

   Vymazat
 7. No, je tak trochu otázkou, kdože vlastně "to" (ta,některá) videa natočil. Byl to opravdu ISIS, nebo nějaký Hallyvůd? Mnohá tak dobře zpracovaná videa svědčí o dokonalém zvládnutí filmařské techniky, postupů, plánování ...., že až si jeden nemůže nepřipomenout skvělý amerocký film "Vrtěti psem". Nevrtí s náma někdo? Pokud ano, tak kdo? Komu vyhovuje předposraná a rozeštvaná Evropa? No, Rusku ne, to chce prodávat a vydělávat. Evropu nevnímá jako nepřítele, ale spíš jako nemocného bratrance. Tak kdo by mohl mít kromdobytka, co na migraci vydělává ještě zájem? No, Euro je něčí konkurencí - Libry a Dolaru - ergo Anglosasů. To jdou tak nějak za vodou a na "evropských válkách" vždy dobře vydělali. Taky je intenzivně rozmýchávali. Rozdmýchali první i druhou světovou. Je to jejich osvědčený postup, tak proč by to nezkusili potřetí. Proto asi i Brexit. Serme na ně, vezměme rozum do hrsti, vykopejme zrádce a kolaboranty od moci a bude dobře. Demokracie je vláda většiny, historicky má řešení i na dobu ohrožení - jmenuje se diktátor. Není to prosím sprosté slovo. Jsou brzdy, které brání zneužití tohoto institutu. Jen trochu chtít a žádná krize nebude.

  OdpovědětVymazat
 8. Nechci ze svých daní živit další parazity a nemám zájem ani o další zaostalou totalitní ideologii zabalenou do "víry v laláha". Doufám,že voliči potrestají ČSSD za její bojácnou politiku vůči eu a muslimům.Nemám oblíbené poitiky ani stranu. Snažím se vždy volit to, co se mně zdá být nejmenším zlem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka za protistátní, protilidovou, vlastrizrádnou lživou politikku, se svými socanskými kumpány, dostane to, co si už dlouho zaslouží, k nim přiřazuji i Kobližkáře alias Žlutý mor, válečníky ze STOP 009, Holobrádky s Hulíkovci, Modré ptáky a Zelenou biomasu!

   Vymazat
  2. Možná přijdou jiní imigranti. Nácci z Ukra. Ti pak budou ze svých daní živit tebe, protože jim dají tvoji práci. Arabové mají svůj IS, my zase Banderovce. Stejná kvalita. Zplodili je stejní "neziskovci bez hranic".

   Vymazat
 9. Už žádnou zavedenou stranu. Děda.

  OdpovědětVymazat
 10. Tak jsem viděl tu Svobodnou syrskou armádu umírněných uřezávačů hlav a narychlo přejmenovaných islamistů vycvičenou jak jinak než USA SAU, kterým naše kolaborantská vláda zasílá ve Vrběticích zahořelé zbraně a munici. Pochodovali v pouštních botách americké armády a svírali československé samopaly vz. 58 a samozřejmě kukly na hlavách jako koaliční ČSSD, KDU-ČSL a ANO výzbrojí a výstrojí podporovaní ukro-američtí nacisté.

  OdpovědětVymazat
 11. Bohužel se stala z tohoto serveru platforma zakomplexovaných lidí,kteří netuší, co to je lidské poslání a lidskost vůbec.Mnozí jsou zralí na psychiatrické léčení. Vím, že to zavinil předchozí režim a noví pomatenci jsou jen setrvačnost.Bohužel není pořád žádná síla,která by situaci napravila. Nějaké volby jsou jen fraška těchch,kteří se zahnízdili. Právě jdu na zasedání volební komise,kde jsem členem. Večer se budu muset mírně ožrat abych to strávil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Beďare,tys jedinej tu chyběl k dokonalosti...

   Vymazat