Reklama

.

.

úterý 6. září 2016

Je policejní prezident součástí mafie?

Pavel Letko
6.9.2016  E-republika
Policejní prezident prokázal při výkonu služby mimořádnou obětavost, chladnokrevnost, schopnost okamžitého rozhodování a mimořádně aktivním způsobem chránil svěřený majetek. Navrhuji povýšit!

 
Nadační fond proti korupci zveřejnil zprávu GIBS o kauze úniku informací z okolí policejního prezidenta Tomáše Tuhého ZDE. Jde o náročné čtení, proto se pokusím celý případ shrnout pro naše čtenáře.

 

Kdo je kdo


Olga T. - konzulární úřednice v Berlíně, manželka fotografa Jiřího T.
Jiří T. - Fotograf, pracoval ve fotografickém oddělení MF Dnes. Jako fotoreportér doprovázel Václava Havla.
Jana J. - Partnerka fotografa Jiřího T., působila mj. jako přesedkyně PR klubu, ředitelka odboru komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, ředitelka firemní komunikace ČEPS a.s., šéfredaktorka Mobil (TLP, s.r.o.), tvořila a vedla tým zaměřený na moderní digitální technologie, koordinace se speciálním týmem Porter Novelli Worldwide. Práce pro klienty: Český Mobil (Oskar), Motorola, Siemens ICN, plánování a řízení projektů pro klienty: Pfizer, ABB, Plzeňský Prazdroj, SpiNet, Roche, Český Telecom. Koordinace projektů pro klienty: Evobus, Magistrát hl. města Prahy, ING RED , nezávislý konzultant, spolupráce s Ministerstvem dopravy - BESIP na projektech The Action a BESIP Team atd. Podle své výpovědi zpracovávala na ministerstvu podklady pro zakázky na IT technologie, za specialistku se ovšem nepovažuje.
Tesco SW a.s. - společnost zabývající se mj. poskytováním služeb v oblasti IS/IT.
Leona T. - bývalá manželka generála Tuhého.
David Tesařík - člen představenstva Tesco SW, adresát varování, syn Josefa Tesaříka.
Josef Tesařík - předseda představenstva Tesco SW, bratr senátora a hejtmana za ČSSD.
Martin Tesařík - někdejší hejtman Olomouckého kraje a současný senátor za ČSSD.
 

Komu se nelení, tomu se zelení


Celý příběh začíná v Berlíně, kde konzulární úřednice Olga T. nakupuje postupně tři německé SIM karty. Ty předává manželovi Jiřímu T., fotografovi a podnikateli, jehož společnicí ve firmě J3T s.r.o. je Jana J. Tato Jana J. pracovala na Ministerstvu pro místní rozvoj a dalších postech. Je odbornicí na IT technologie, ačkoliv to u výslechu popírá. Jana J. je známou rodiny současného prezidenta Tomáše Tuhého. Komunikuje osobně i telefonicky jak s jeho bývalou manželkou, tak s jeho současnou partnerkou.

Policejní prezident Tuhý u výslechu tvrdil, že Janu J. téměř nezná. Ale nedokázal vysvětlit, proč jí podle výpisu osobně píše SMS. Z jedné ze SIM karet zakoupených v Berlíně je varována den před policejní razií prostřednictvím SMS zprávy rodina Tesaříků ze společnosti Tesco SW s.r.o. Tato firma je vyšetřovaná policií pro podezřelé zakázky v hodnotě 500 milionů. Jedním ze zákazníků této společnosti je podle výroční zprávy firmy také Ministerstvo pro místní rozvoj.

 

Jak chytrý Honza k SIMkartě přišel


David Tesařík, člen představenstva a syn senátora Martina Tesaříka, měl toto německé číslo varovatele uloženo ve svém mobilu pod jménem HONZA. Stejné číslo komunikovalo s mobilním telefonem, které používala "Leona", alias bývalá manželka policejního prezidenta Tuhého. Díky tomuto varování měla firma před policejním zásahem řádně uklizeno a zameteno. Míří-li tedy někam stopa úniků informací z vyšetřování a z plánů činnosti policie, je to jednoznačně k policejnímu prezidentovi Tuhému. Generál Tuhý se poté pod vedením Milana Chovance (ČSSD) podílí na „reformě“, která odstaví ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Roberta Šlachtu a jeho tým. Viz náš článek Nechutná šlichta jménem Šlachtagate.

Zatím to vypadá, že policejní ředitel a generál je "Pan Čistý". Tak dobře, proč ne. Pak ale navrhuji, že je třeba policejního prezidenta genmjr. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého povýšit na něco vyššího a fajnovějšího. Pan prezident prokázal při výkonu služby mimořádnou obětavost, chladnokrevnost, schopnost okamžitého rozhodování a mimořádně aktivním způsobem chránil svěřený majetek. Tyto kladné schopnosti jej zcela zaslouženě vynesly na nejvyšší policejní místo ve státě, které platíme z našich daní. Takže povýšit, prosím. A pokud potřebujete podrobnější zdůvodnění, podívejte se na náš článek Korupce je u nás především organizovaný zločin.Související články:

40 komentářů :

 1. zprivatizovany stat otazka zni proč ještě platitdaně

  OdpovědětVymazat
 2. To je bomba !
  Vazeny pane plukovniku Slachto ! Letenku zakoupenou na moje doporuceni do MEXICA, prodejte panu generalovi za zvysenou cenu.
  Vazeny pane generale Tuhy, prosim o dovoleni Vam zahrat pisen o krasne obloze v Mexicu pro snadnejsi aklimatizaci.
  CIELITO LINDO, Nana Mouskouri. (YouTube)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 3. Tuhý je prostě tuhý a CHovanec tomu při odebírání sádla odebrali i mozek - čím ho asi nahradili????????
  Václav

  OdpovědětVymazat
 4. A co ste chtěly dobitkové, kapytalysmuz, né ? Tak volte dál ššsd a trop a NE a hlavně Nééé komouše a vokamůru protože sou to nepřítelé lydu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty sy cyp jak lampa.

   Vymazat
  2. Taki sy to mislym!Czechya otrocka ovca,ta nemýt obdobu.I ta protektor baba Merkel bít moc spokojena s lacynou nevolnyckou sylou v jejim protektoratu B. und M. a rozhodla dodat moc opaleních samcú do protektoratu.A volyt voli tech bít moc v protektoratu.Ty ustajeni dobitky bít zejmena v v té ššsd a trop noblesi knýže páána i v tych Ne a Ne co mýt oligarcha Řepka Olejka a co se šel rychlo klanet cikorkam v tych Letach co je režiroval sam Bienert protektoratny mynystr vnytra v B.undM. knyrateho frajtra.Ano ten Bienert co je taki deda tej Kasl mama co sa sudi za svojho druheho deda Franze Perutinka co mal tak rad Frajtra z Berlina a co ho tak sjebal ten z Hradu.....

   sontag

   Vymazat
 5. Stačí ještě dopsat od koho měl varovatel informaci o policejní razii.Informoval Šlachta Tuhého o policejní razii?Někdo zadržuje důležitou informaci a k té se vyšetřovatel nedostane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Razii nutně muselo povolit státní zastupitelství. Tuhý o ní vědět ani nemusel, jak správně píšete.

   Vymazat
 6. Snim o kariere v uniforme ! Nevi nekdo, kam mam poslat prihlasku k policii ? Chtel bych byt take nekdy generalem.
  POBOCNIK JEHO VYSOSTI - Jeneral (youtube)
  Doporucuje k shlednuti, nebot tato kariera ma lesk, prestige and GLAMOUR.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Vazeny pane presidente Zemane !
  (Prominte, ze odbocuji od thematu.)
  Zde je neobvikla informace.
  RODRIGO DUTERTE je presidentem na Filipinach.
  On rekl nasemu americkemu presidentu Obamovi DOSLOVA :
  "Don't tell me what to do, you son of a Bich".
  (Nerikej mi co mam delat, ty synu Feny.)
  Bich je fena od psa, ale take s urcity accentem je minena "stetka".
  Je to hantyrka z nejhorsich slums Ameriky.

  Duvodem bylo to, ze president Duterte svedomite zabiji vsechny kriminalniky. Za dobu jeho vlady jich je uz pres 2000. Nektere z mrtvych kriminalniku dava ROZDRTIT.
  Obama to kritizoval.
  Dalsi skandal se stal v Cine. President Obama tam byl privitan jako TURISTA a ne jako statnik. Hrozne veci se deji.
  klepna honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A v tý Číně ještě při tom "incidentu" poslal Číňan tu jeho nevím-jak-se-jmenuje tvrdě do prdele. Časy se holt mění a jak jde Amerika do háje, tak se k ní začínají i chovat.
   https://www.youtube.com/watch?v=8guIbmN7Zoc

   Vymazat
  2. 8:26 Česky se říká "čubčí syn".
   No vidíš, že to jde, když se chce. Dokážeš doplnit známou informaci, aniž bys při tom zbytečně šaškoval. Jen tak dál!

   Vymazat
  3. A polož si honolulu otázku :zasloužíte si lepšího prezidenta než je ten současný "váš" Keňan?Za ty miliony povražděných po celém světě ,zničené státy.....vy tam za tou velkou louží si zasloužíte jedině tak 3.WW ,ale výlučně na vašem území ,abyste se z toho nikdy již nevzpamatovali!Jste přeci VYJÍMEČNÝ národ,jak prohlásil ten váš muslimský konžský netvor z Bílé Chatrče v OSN!

   sontag

   Vymazat
  4. son of a bitch je prostě čubčí syn
   Koloděj

   Vymazat
 8. Na otázku z titulku článku není těžké odpovědět!
  Daleko obtížnější je odhadnout, kolik podobných bratrstev takto naši republiku "obhospodařuje", a kdo a jak je odtud ještě kdy vymete? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano společnost je řízena od počátků známé historie mafiemi klanů (dřív se jim říkalo šlechta). Jak to změnit? Změna je možná pouze morálním růstem v celé společnosti. Je potřeba, aby se každý snažil stát člověkem, každá kapka se počítá.
   Král nebo vůdce pouze klany krotí a usměrňuje a může vytvářet podmínky pro morální růst obyvatelstva. Jakmile by se podařilo dosáhnout kritické kvality morálky u velké části obyvatel, pak již mafie budou k řízení společnosti zbytečné. Proto můžeme pozorovat tendence na podporu poklesu morálky, je to snaha o prodloužení trvání davo-elitářské (otrokářské společnosti). Pokušení je velmi dobře známé už od středověku (ďábel nás penězi pokouší).
   Ale bůh je spravedlivý, otrok je otrokem ze své vlastní vůle nebo nevůle (pokud to vzdá), dává přednost požitkům před úsilím a tím si připravil osud jaký tomu odpovídá.

   Vymazat
  2. 13:17 Souhlas. Moc hezky a moudře o tomtéž hovoří pan Veličko tady (české titulky):
   https://www.youtube.com/watch?v=-ezLpeBcOGY
   Doporučuji všem, kdo se nad podobnými věcmi chtšjí zamyslet.

   Vymazat
  3. Anonymnímu 14:22:
   Díky moc za ten odkaz na přednášku M. Velička :-)

   Vymazat
 9. 14:30 Jsem velmi rad, ze Cesi vubec nejake informace maji.
  CHYBY vam potrebne informace o FINSKU, o Turcich v Nemecku a velmi spatne situaci v Nemecku s destruktivni Merkerovou.

  Chyby vam informace o "cisarovne" v Americe, ktera chce byt presidentka, ale vysloveni jejiho jmena zapricini okamzite smazani techto vet.

  Saskovani je ironie, kterou nerozeznate pro nedostatek smyslu pro humor.

  Pane plukovniku Slachto, Vase povinnost k republice je vratit se a zaradit se k Vasemu utvaru a nechovat se jako trucujici urazena slecinka !

  Boj mezi dustojniky je normalni vec v kazde zemi, o tom se sice nemluvi, ale kazdy, kdo byl nekdy v uniforme, o tom vi.
  (Ja mel kdysi take uniformu, NEJKRASNEJSI NA SVETE.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:23 Ironie opravdu není to, když se tady natřásáš a čechráš své vypelichané peří. To je opravdu šaškárna. Ta chvili pobaví, ale "čeho je moc, toho je příliš", jak říkávala moje babička.
   Že nám chybí informace je jen tvoje utkvělá představa, kterou obhajuješ svoje bláboly. Asi ti uniklo, že se u nás už nepředávájí zprávy jen pomocí kouřových signálů. Např.tvoje "bomba" je tady: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zkurvysyne-rekl-prezident-o-Baracku-Obamovi-452280
   Tak čti naše alternativní média, ať jsi trochu v obraze a nevypadáš jako trubka. A odpust si ty svoje rady, nebo tě za někdo ocení stejně, jako filipínský prezident ocenil Obamu.
   Ta tvoje "nejkásnější uniforma" byla nejspíš klaunovská, někde v cirkuse.

   Vymazat
  2. ééé cóo jetó
   ...tóhletoo 16:06 ! !
   i clowni jsou potřeba a Tramp-Comedian
   Charlie von Honolulu
   ..zwláště..
   ps: Nicku ty zmetku, kde mám bitch-escort z Bostonu ? ? ?

   Vymazat
 10. 8:56 - on ji sice neposila do prdele, ale nazlobene zduraznuje, ze to: "Je jejich letiste a jejich zeme" ! Vsude na svete roste nacionalismus a globaliste jsou denne vice a vice NENAVIDENI. Globaliste na to reaguji silnejsim tlakem na populaci. Proto ta CENZURA.

  Presto, ze Obama a Donald Trump se nemajim radi a mnohokrat to vzajeme demostrovali, tak Trump se presidenta Obami zastal pro ponizujici jednani s Obamou v Cine. Trump mu rekl, at leti domu.

  Mezi Trumpem a Cinou prijde k napeti URCITE, kvuli jednostranym a nespravedlivym ekonomickym smlouvam, ktere poskozuji Ameriku.

  Globaliste nadelali mnoho hlouposti, svoji beztaktnosti a NEKVALIFIKOVANOSTI. To vse bude muset Trump napravit.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:01 To je zase snůška nesmyslů. Jak to bylo doopravdy? Partu "vítačů", kterou si Obama přivezl sebou, nepustili Číňané do vyhrazeného prostoru, protože by porušili vlastní bezpečnostní předpisy pro ochranu hlavy cizího státu. Žádný "nacionalismus".

   Schody s červeným kobercem nedovolila přistavit ochranka Obamy, protože řidič těch schodů nemluvil anglicky (nemohli by mu v případě potřeby velet) a s přítomností dalšího člověka jako překladatele nesouhlasili. Rozhodnutí vystoupit nákladním otvorem učinili Američané, ne Číňané.

   Jestli jsou smlouvy s Čínou nevýhodné pro Ameriku, tak buď jsou Amící hloupí, nebo je Amerika tak slabá, že si nechá diktovat, nebo nejspíš je to jen další lež. Lež, která má zastřít budoucí brutální nátlak na Čínu.

   Nick "uvádění blábolů honolulana na pravou míru". Spokojen?

   Vymazat
  2. 16:29 ANO, máš pravdu..ohawa vylezl "ZADNÍM OTVOREM "
   tzn. Análem air-force One
   MM

   Vymazat
  3. Honolulu, to je pravda, že Vašeho prezidenta vyhodili v Číně nákladovým prostorem letadla jako pytel brambor? :-))))))))))))))))))))))

   Vymazat
 11. Mam rad Ameriku ! Je to muj domov. Znam jeji silne i slabe stranky a vim jiste, ze tuto zem nerepresentuje parta globalistu prosazujicich NWO a svoje zajmy, ale milliony lidi, kteri jdou s Trumpem.

  Prazska kavarna ma zkresleny obraz reality a zije v milne predstave , ze ninorita muze dominovat majoritu v
  Americe a ve svete. Uvidite jak ty korouhvicky budou menit kabaty a nazory po volbach.
  Pro zajimavost pro pany u policie v Cesku.
  Americka policie je na strane Trumpa ! Maji to tezke v tyto dny, ale zitra jim bude lepe. Dostanou posilu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. 16:06 Kdyby jste mel pravdu, tak by jste psal jinym tonem.
  Vas nenavistny ton a styl psani svedci o zakomplexovane menecenosti o podradnosti a o neuspesne kariere. Zalujete na sebe negativni veci !

  Kdyby jste vse vedeli, tak bych NEBYL tak fanaticky mazan kvuli volbam, omezenymi a vzdy politicky korektnimi korouhvickami Vaseho typu. Oni Vas stejne hodi jednou pres palubu a vy ve sve kratkozrakosti to nevidite.

  Jsem vam zarazenym trnem v zadnici, kterou pouzivate na mysleni a prinasi mi to mnoho radosti.
  Nemam peri, nejsem slepice, mam SRST barvy slunce.

  Moje uniforma mela prestiz SLAVU a respekt.
  Vase uniformy jsou stejne jake nosi chameleoni u silnice v Arizone. Barva je vzdy podle pocasi.

  Zaujala me vsak jedna veta. Alternativni media ! Jak se jmenuji ? Rady nikomu nedavam, bud informuji, nebo si z vas delam PRDEL velkou jako Brno a vzdy vas nazlobim, coz me rozesmeje a prinasi pocit uzitku.
  Proc nemate nick ? Potkal jsem vas uz drive. Smim vas nazvat pobocnikem jeho vysosti ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. 16:29 T.j. impresivni, pan byl v Cine, on zna detaily.
  Cerveny koberec, ktery chybel je oduvodnen. Trump nebyl informovan. (Zase ta cenzura.)

  Pan "rozvedcik" zlehcuje nacionalismus Ciny a mozna i ve svete. Timto si pan "rozvedcik" zajistil "povyseni" !
  Bude cistit kotce po policejnich psech, aby byl ve sfere superiornejsi inteligence.

  Pan "rozvedcik" silne nesnasi nicka honolulu pro jeho blaboly, ale neignoruje nic z techto blabolu a pilne ho cte. (Podvedomi, mu tim zarucuje mentalni rust.)

  Pan "rozvetcik" silne nesnasi smysl pro humor nicka honolulu. Jeho smysl pro humor, ktery je stejny jako maji rozruzeni policejni Dobrmani je v ocich pana razvedcika lepsi.

  Pan "rozvedcik" bude muset chodit po Praze v civilu, aby se obcane nekutaleli smichem po chodnicch, pri pohledu na uniformu kterou nosi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. 16:26 Pane, Vy po me chcete Bich-escort z Bostonu ?
  Neumim to zaridit, mam to do Bostonu daleko, tak musim doporucit seznameni se 16:06.
  Stetka tohoto druhu zastini vsechny bostonske
  hrave.

  15:52 uznavam , ze je neoblibeny, ale tak je to i zde.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:10 Pane Svět.lenoší ! !
   S tou štětkou 16:06 + Ještě jednou ! 16:29..
   ..jsem se už seznámil v 17:36,
   zowu se
   MM

   Vymazat
 15. Kopec srandy je ukonce, coz je skoda ! Pobocnik/"rozvedcik" dostal rozkaz drzet hubu, aby
  Praha nevidela uniformy ve spatnem svetle.
  Jste maly sebeduleziti zlodejickove, kteri se neumi zasmat sami sobe.
  Vse je u vas MALE. Nejen ta Vltava ale i osobnosti.

  Pan plukovnik Slachta mi chybi. Ten nosil uniformu stejnou jako Panco Vila v Mexicu a byl motivovan.

  To, ze vas nastve, kdyz se lide bavi na vas ucet svedci o
  vasi mentalni NEJISTOTE.
  To je pro vas na ukoncenou.
  CHIHUAHUA BANDITOS Mariachi party revolucion mexicana. (YouTube)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buenas tardes !
   ..už zas končíš, máš už DOST ? ? ?
   Honolulu je : )
   UFOun

   Vymazat
 16. PARTA VOBŘEZANEJCH S VINÍ
  PROČ NIKDY NEBUDU VOLIT SOCIÁLNÍ DEMOKRACII!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Šibenice před Lidový dům

  OdpovědětVymazat
 18. 19:00 Ano je ! Z Plejad, konstelace Taurus jesterko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Šlachta teď doporučí panu Tuhému svého plastického chirurga na vyžehlení odstávajících uší a vše v Útvaru pro organizování odhalovaného zločinu bude opět fajn.

   Vymazat
 19. A je to tady, policejnímu prezidentovi Tuhému začínají odstávat uši po vzoru traktoristy z Útvaru pro organizování odhalovaného zločinu a když o tom budete psát, tak budete obviněni.

  OdpovědětVymazat
 20. Íí-Tý bejku ):
  ..kampak ? ? ? s tou Evropou ; )
  Sirius

  OdpovědětVymazat
 21. Diskuse jako obvykle se odklonila od tématu a skončila v Číně s Obamou. Tak já se pokusím vrátit zpět. Ten článek pana Letka je o ničem. Nejzajímavější na tom je ten odkaz, odkud autor čerpal podklady. Klikl jsem na něj a ani jsem moc nebyl překvapen, když mi vyskočil "Nadační fond miliardáře Janečka proti korupci". Jo, jo, toho miliardáře, co tak jedinečně zbohatl díky svému matematickénu nozku a bohatne dále využíváním svých matematických schopností při akcích na burzách apod. Sice nějaké nepřejícné kruhy tvrdí, že se přitom perou nějaké penízky od CIA, ale to víte to je ta česká závist. No a tento pán má sídlo jeho fondu hned v sousedství s USA ambasádou. Jaká to náhoda, že ano. Ale to jen na okraj.

  Dal jsem si tu práci a přečetl celý ten elaborát od GIBS. Tedy ten Tuhý musí být ale konspirátor, jestli to vše udělal tak, jak vyšetřili hoši a dívky od GIBS, i když to pak jemu přímo nedokázali, ale vypadá to na to, že to byl mobil nejspíše jeho syna. Já nevím jak kdo z vás, ale kdybych já chtěl někomu poslat nějakou jó utajenou sms-ku, tak bych zašel do prvního kšeftu od T-Mobile,nebo Vodafonu, koupil za 300 sms kartu, naprosto inkognito (na rozdíl od Německa, kde se musí ukázat OP), doma vyndal 15 let starý mobil, dobil baterku, poslal a poslal sms. Mobil pak do vany, kartu přestřihnout nůžkami a vše do kontejneru o dva bloky dále. Ani pánbůh (a ten je snad vševedoucí) by nemohl zjistit kdo tu sms poslal. Ne on Tuhý, takto starý zkušený harcovník policajt, si vypůjčí mobil od syna s německou simkou, která byla evidována a pošle "utajenou" sms. No jestli tomu někdo věří je to jeho věc.

  Nabízím každému kdo má o to zájem pohled na tuto zpackanou reorganizaci z jiného úhlu pohledu.
  V ČR se vtvořila skupina vybraných "státních zástupců", jenž se vesměs zúčastnili stáží v USA a trvale udržují "velmi vstřícné" vztahy s nejmenovaným úřadem v Praze 1, Tržiště (to je pro neznalce Prahy, název ulice, ne nějaká tržnice). Tito lidé jsou i nadále neustálými návštěvníky tohoto úřadu a s největší pravděpodobnosti tak dochází i ke konzultacím v tzv. "živých kauzách", což z hlediska práva je nehorázné svinstvo.

  V tomto státě má NĚKDO obrovský zájem na vytvoření tzv. "Čtvrté moci". Vedle moci zákonodárné, výkonné a soudní zde roste prokurátorsko-policejní velmoc. Již druhý rok leží v PS návrh nového zákona o státním zastupitelství, jenž kromě jiného, obsahuje návrh na vytvoření tzv. "Speciálu", což by bylo soustředění obrovské, nikým nekontrolovatelné (kromě USA) moci pro úzkou skupinu nikým nevolených, ale účelově vybraných osob, jenž by v podstatě vládla v tomto státě. Ve vazbě na Babišovo ANO, je zajímavé, že hlavním kdo tvrdě prosazuje schválení tohoto zákona, kromě státních zástupců Lenky Bradáčové, která by tomu měla velet a olomouckého Ištvana, je jeho ministr "spravedlnosti" Pelikán (ANO). Soustředil jsem a publikoval řadu článků různých odborníků k této problematice. Kdo máte zájem můžete se podívat:

  23.05.2015
  Nový zákon o státním zastupitelství – zpolicejnění státního zastupitelství
  http://desitka.org/?p=4400

  14.06.2016
  Policie a státní zastupitelství
  http://desitka.org/?p=6962

  16.06.2016
  Pokusná policejní laboratoř a božský komplex státních zástupců
  http://desitka.org/?p=7002

  18.06.2016
  Výslech policejního prezidenta Tomáše Tuhého je pokračování kauzy Nagyová a spol. ve větvi „Sabotáž“
  http://desitka.org/?p=7011

  29.06.2016
  V právním státě není možné, aby účel světil prostředky
  http://desitka.org/?p=7096

  18.08.2016
  Je Česko právním státem, nebo rukojmím státních zástupců?
  http://desitka.org/?p=7344

  OdpovědětVymazat