Reklama

čtvrtek 29. září 2016

Když viník vyšetřuje svůj vlastní zločin (případ letu MH17)

Jaromír Petřík
29. 9. 2016     zdroj (redakci NR zasláno autorem)
Málokdo v roce 1939 pochyboval, že vysílačku v Gliwicích přepadli Poláci. Německá nacistická propaganda běžela na plné obrátky a vzala si to jako záminku k vojenskému napadení Polska. A svět tehdy této nacistické lži věřil. Teprve po prohře nacistického Německa se prokázalo, že zločin přepadení vysílačky v Gliwicích spáchali němečtí nacisté. ZDE

Před 2 lety v ukrajinské občanské válce (dle kyjevských pučistů to nebyla občanská válka, ale protiteroristická operace), bylo nad územím Ukrajiny sestřeleno civilní Nizozemské letadlo.

Západ okamžitě sputil neuvěřitelnou mediální masáž, že za sestřelení tohoto civilního letadla může Rusko a obratem vyhlásil protiruské sankce.

Ovšem vrcholem lží a pokrytectví bylo naprosté pominutí faktů, že ne Rusko, ale ukrajinští pučisté, kteří svrhli legitimně zvoleného prezidenta Janukovyče (tudíž jejich vláda byla nelegitimní) rozpoutali tuto válku proti svým spoluobčanům na východě Ukrajiny, kteří je odmítli uznat za svoje nové vládce a v legitimním referendu se vyjádřili pro samostatnost.

Západ, místo, aby se zachoval stejně jako v případě Kosova a nelegitimní pučisty v Kyjevě postavil před soud a v případě neuposlechnutí bombardoval Kyjev stejně jako před několika lety bombardoval Bělehrad, tak se postavil na stranu těchto nelegitimních pučistů, kteří se dostali k moci, jak v rozporu s ukrajinskou ústavou, tak v rozporu se všemi zákonnými normami, které Západ hlásá.

Navíc Západ podpořil vyslání ukrajinských vojsk, aby vyvraždila ty obyvatele východní Ukrajiny, kteří odmítli uznat vládu nelegitimních kyjevských pučistů.

Takže už v této fázi se dopustil zločinů nejen kyjevský režim, ale i Západ.

Jenže obyvatelé východní Ukrajiny se odmítli dát povraždit a bránili se. A bránili se natolik úspěšně, že uštědřili těžké ztráty kyjevskému režimu opírajícímu se o neonacisty (prapor Azov) a islámské teroristy (padl zde Čečenský generál Munajev zde, atd).

Kyjevští pučisté i západní politikové nevýslovně zuřili, že se obyvatelé východní Ukrajiny nenechali zotročit a měli odvahu bránit životy svých žen a dětí.

Téměř 10.000 mrtvých a přes milion uprchlíků Západu jaksi nevadilo.

Kyjevští pučisté nasadili i letectvo. Jenže obránci Donbasu měli účinné protiletadlové zbraně a začali útočníkům tato letadla sestřelovat.

A co udělali ukrajinští pučisté?

Místo, aby nad touto oblastí uzavřeli vzdušný prostor, posílali civilní letadla nad území, kde docházelo k sestřelům letadel.

Dopadlo to samozřejmě tragicky. Kdo sestřelil nizozemské civilní letadlo, se spekuluje. Možná to byli obránci Donbasu, možná ukrajinští vojáci.

Západ nyní křičí do celého světa, že to byli proruští separatisté, že to tak vyšetřila jejich „nezávislá vyšetřovací komise“, ale pominuli jednu zásadní věc:

Účastníkem vyšetřování je hlavní viník, tedy kyjevský režim, který válku proti obyvatelům Donbasu rozpoutal a západní státy, které tento režim uznaly a podporují.

A navíc odmítli k vyšetřování přizvat Rusko, které obviňují jako spolupachatele.

Takže se Západ zachoval stejně jako v případě nacistů při přepadení vysílačky v Gliwicích v roce 1939, kdy zločin vyšetřovali sami nacističtí viníci.

A v případě sestřelení Nizozemského letadla je přitom viník naprosto jasný bez jakéhokoliv vyšetřování.

Je to ten, kdo rozpoutal válku proti svým spoluobčanům a nad válečnou zónou neuzavřel vzdušný prostor a ten, kdo tuto válku podpořil. Bez tohoto by nikdy nedošlo k sestřelení žádného letadla!

A to není nikdo jiný než kyjevský pučistický režim společně se zeměmi NATO.

Západní propaganda může na adresu svého úhlavního nepřítele Ruska hlásat co chce, ale že krev nevinných civilistů ze sestřeleného letadla teče na jejich hlavy, to žádným způsobem nemůže popřít.

82 komentářů :

 1. http://aeronet.cz/news/zatloukat-lhat-blafovat-a-je-vymalovano/

  OdpovědětSmazat
 2. Západ nacisty adoruje pořád a nikdy nepřestal. Jsou to pro něj užitěční idioti proti Rusku a případným neposlušným mezi sebou. Tolik oslavných knih různých nacistických válečných zločinců je v knihkupectvích, že to vypadá, jakoby to byli poslové míru, demokracie a humanity. Vlesli jsme do pěkných (západních) ideologických sraček. Kam se na ně serou politruci.

  OdpovědětSmazat
 3. V každém případě je Ukrajina nejméně jako jedním z podezřelých. Nedodala záznamy ŘLP s posádkou MH 17 a měla motiv, pokud vynecháme nešťastnou náhodu a začneme spekulovat s úmyslem. Na rozdíl od separatistů, nebo Rusů.
  Vůbec nebudu omlouvat viníka, ať už je to kdokoliv. Ale ve světě se staly podobné excesy již několikrát, ale nikdy se kvůli nim nestrhla taková hysterie, nikdy nebyly proti viníkovi vyhlašovány sankce a jen v ojedinělých případech došlo k nějaké finanční kompenzaci pro pozůstalé. Politika dvojího metru je víc, než očividná. A stydím se, že žiji v zemi, kde tomu politická reprezentace a značná část veřejnosti nadšeně tleská.

  OdpovědětSmazat
 4. I vy bando prolhana, komunisticka. I vy mate na rukou krev tech 298 nevinnych lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:21
   Ty debile,už ani lejnolahvárenský žumpy nestojíš za to,aby ti napsali jinej komentář....JINOU LEŽ?!!!!!

   Smazat
  2. hochu 19:21... tobě to může být jedno. usa donutí rusko k válce a potom budeš fasovat zelené hadry a stejně zdechneš na ruské frontě.

   Smazat
  3. Nevinný nebyli dobytku! Pokud bez souhlasu lidu DNR přelétali nad jeho územím a tím vyjádřili souhlas s agresívní válkou ukronacistů proti lidu části vlastního státu, který se po nezákonném puči rozhodl jít vlastní cestou v referendu, souhlas se zabíjením žen a dětí v Donbasu! Proto ti zmrdi dostali co zasloužili. A to samé čeká i tebe dobytku ... to si vezmu na starost osobně!

   Smazat
 5. Momentálně 90% lidí na celém světě věří,že za sestřel MH17 může rusko a pak ti poslové míru, socialismmu a humanity Vladimíra Vladimíroviče,ať jde do prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.23,pane kolego,no snad jim to nebudeme brat,kdys uz je to tak pekne naraficeno !! RF,neni stare rusko,to ze se neprodali juesej je jedina jejich vina!At shori usa v ohni atomu,jako prvni !

   Smazat
  2. 19:23 skoro stejný podíl lidí asi dodnes věří, že dvojčata a mrakodrap č. 7 spadly v r.2001 díky letadlům řízenými arabskými teroristy a že to nebyly řízené demolice. Je to prostě jenom otázka důvěry masmediální propagandě :-)

   Smazat
 6. Naštěstí patřím do té zbývající menšiny. A až bude mít Putin na rukou tolik krve, kolik jí má nobelista Obama, připojím se dobrovolně k oné většině.

  OdpovědětSmazat
 7. Milý anonyme, nevím, kde jsi vzal podklady pro svá tvrzení, ale jedno je jisté. Pokud je kdekoliv na světě někdo podezřelý ze spáchání nějakého trestného činu, nevyšetřuje svůj zločin a nesedí ani v porotě, která ho má potrestat. V případě Ukrajiny se však přesně to stalo. Kijevští pučisté, kteří mají krev obětí sestřelu civilního letadla na svých rukou, rozhodují o své vině a aby bylo stoprocentně jisté, jak bude rozhodnutí vyšetřující komise vypadat, dostali navíc možnost zablokovat rozhodnutí komise, pokud s ním nebudou spokojeni. I proto je výsledek dvouletého "vyšetřování" jasný a skutečného viníka neodhaluje. Přesto věřím, že se časem vina skutečných vrahů objasní. TnT

  OdpovědětSmazat
 8. Západ si nezaslouží budoucnost. Stále častěji mne napadá, že invaze negramotů je trestem za to, jak se choval a chová. Dopadneme stejně, jako dopadly jiné kultury v historii. Vzestup a pád. Pádu předcházela byrokracie a korupce. Právě touto fází procházíme a okamžik našeho konce urychlí invaze negramotných černochů a arabů. Celá situace je o to komičtější, že přicházejí (zatím) beze zbraní. A ani proti bezbranným se už nejsme schopní se bránit. Zasloužíme si budoucnost?

  OdpovědětSmazat
 9. Hhričáku můžeš mít pravdu ale je chlapské se přiznat,což ten tvůj Putler nezná

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Američané se přiznali. A ožily ty stovky mrtvých z íránského dopraváku?

   Smazat
  2. PS
   Zapomněl jsem. Jaké byly proti Američanům vyhlášeny sankce?

   Smazat
  3. Hňupe 19:38, tyto informace máš od toho Fendrycha s bílýma homo-brýlema? Ten je tím známý, "zavazadlový čistič" a havloid. Ta zpráva od těch holandských pitomců je taky každému jasná, když ve vyšetřovací komisi sedí hlavní viník Ukradina. Jen vy rudohnědí LGBTI pitomci věříte těmto mainsteamovým "zprávám".

   Smazat
  4. Zalez do žumpy tlustej Palmere,jak se na krásné jižní Moravě mohl vyskytnout takovej duševní mrzák je záhada.

   Smazat
  5. Farářův kuřbuřt z jižní Moravy. Pak je to možné .-D)

   Smazat
 10. Ty jsi taková svině - 19.21 - že pro tvoji svinskost není vůbec žádné slovo dost výstižné. Přál bych si, aby se ti to tvoje odporný zlo všechno vrátilo a spadlo ti na kebuli ty hnusnej hajzle. Ty popíráš i ověřený fakta - jsi hajzl a sviňák.

  OdpovědětSmazat
 11. Valka v Iraku,Lybii,vybombardovanie nemocnice v Kunduzu, vybombardovanie syrskej army u adzr a zabitych 70 iranskych vojakov,svinstva a zabijanie civilov bombami v Jemene USA i Saudskou Arabiou všetko omyl podla USA,zostrelenie civil. lietadla nad čiernym morom za ery Kučmu - 200 zostrelenych civilov.omyl. Zostrelenie Iranskeho Airbusu nad perzskym zalivom USA Armou a 380civilov zabitych to boli podla USA omyly. Tak ešte raz ,zostrelenie Malayzia Airlines nad JV UA tiež po americky omyl a basta,je o čom diskutovat ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ano, když evropský ratlík tak nadšeně poslouchá amerického pána. Vyhlašujeme sebezničující sankce a připravujeme válku proti Rusku. My nebudeme muset posílat vojáky na východ. My pouze poskytneme své území pro ruský odvetný úder.

   Smazat
  2. Jojo. Hricákové budou radostně s úchylnou jiskrou v oku třeba i vítat ruské jaderné rakety padající na jejich tupé palice. Tak moc jsou vypatlaní a fanatičtí.

   Smazat
  3. 21:00 - proč píšeš agresivní hlouposti? Uvažuj! Srovnej fakta a pak teprve piš.

   Smazat
  4. Nemuzeme se vyhnout myslence, ze to neni poprve /ani naposledy/, kdy zapad spachal radu podobnych zlocinu. Justicni zlocin ,pravni masinerie jako obvykle nasleduje u omoznuje tak zlocincum uniknout spravedlivym trestum !. Vyskyt obhajcu techto zlocinu/i zde/ je tristni. Neuvazuji ,ze na ne jednou take dojde a to z rukou jejich panu, kdyz nebudou treba. Mimo to je lepsi ignorovat je , casto dle mych informaci je to psano roboty.

   Smazat
 12. Ty lidi zavrazdili Putlerovi pohunci. Nacisticko-komunisticke zrudy jako jste vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obdivuji vaší výdrž. Nebo to za vás píše nějaký automat? Pane ...?

   Smazat
  2. 2041
   Zrůda a megadebil seš ty a havloidní žumpy vzývající ussacký agresory!!!!!Ty jsi tak vylitej,že jsi mimo realitu stejně jako Poserplína a spol.

   Smazat
  3. Což ty opravdu nejsi schopen konkrétních slov,normální mluvou,to už si natolik pošahanej,že už jiná slova neznáš ?

   Smazat
  4. Proč ztrácíte čas s obecním blbem 20:41. Vždyť tu kreaturu znáte. Copak s idiotem můžete vést duchaplný rozhovor?

   Smazat
  5. Pepoune,jak vycházíš s rodiči,tatik tě patrně málo třískal anebo tě nyní mlátí moc,ta duševní porucha musí nít svoji příčinu.

   Smazat
  6. Zavraždili je tvý nosatý pasáci v naději že tak oslabí vůli svobodného lidu Donbasu k odoru proti jimi řízené a podporované kyjevské sionacistické juntě! Neoslabili, právě naopak! Přijde den kdy tvý pasáci stanou před jejich soudem! Pak pohlédneš i ty do hlavní spravedlnosti lidu!

   Smazat
 13. Ach, vy bando rudohnědých rusáckých kurev, vy zapřete i své vlastní děcka i rodiče.

  Ano, Ukrajina má svůj malý podíl viny. Že pouštěla letadla přes své území aby nepřišla o zdroj peněz za přelety. Ale krev teče po vašich rukou, vy zmetci.

  Tak když už jste to teda udělali a ve svém srabáctví se k tomu ani nepřiznali, tak aspoň držte ty vaše nevymáchané drzé piče a neobviňujte z vašich prasáren jiné, hajzlové jedni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stojí vám ty peníze zato?

   Smazat
  2. 20:43
   Ty potrate opičí kurvy,ty jsi věcně zlitej kretén a budeš tady dokola mektat ty ussacký hovna???Táhni do prdele ty megablbe lejnolahvárenský žumpy!!!!!

   Smazat
  3. A ty hricáku proč neustále píšeš dokola ta svoje hovna? To je nějaké tvoje náboženství?

   Smazat
  4. Ty jsi skutečně nemocný, vážně, Pepíku. Něco tak zlostného, žlučovitého, chorobně nenávistného, sprostého a zlého se jen tak nevidí. To už je diagnoza, obsedantní neuróza. Prostě chudák, politováníhodný.

   Smazat
  5. .. a takových pacientů je plná pražská lumpenkavárna. Bůh nás chraň!

   Smazat
  6. Chujmer,jsi největší debil na NR,už se nemusíš snažit,ten první flek ti nikdo nevezme!

   Smazat
  7. Hovno peníze! To bylo naplánovaný do posledního detailu ty debile! Vymaštěnej! Jansěěě - ono zrovna ten den nefungovalo spojení s věží, že jo? Jako na potvoru vypadly pojistky u hlavního radaru, že o? Moc náhod najednou ne? Jako 11. září 2001 v New Yorku! Že zrovna probíhalo cvičení letecké ochrany mimo město a tak si hodinu a půl nad městem lítali únosci mýrnix týrnix, co? To můžu kecat hovadům tvýho ražení, leda!

   Smazat
 14. 20:57
  Ty nesvéprávný syfilitický hovado,když tě nějakej překabátěnej Putna na mejdanu dělal,tak si zapoměl sundat gatě a proto jsi ty lejnolahvárenský méněcenný bezmozku takovej megadebil!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Na mne to už dlouho dělá dojem, že ten sestřel museli udělat sami ukrajinci, zdůrazňuji že museli, neboť v červenci se situace v Donbasu otáčela ve prospěch separatistů a hrozilo, že rozvrátí ukrajinskou armádu a obsadí území až po osu Oděsa-Kyjev. Tím sestřelem vlastně zastavili separatistickou protiofenzívu. Rusové se poté lekli a podporu museli omezit a začít jednat o mírovém řešení. Vlastně nechybělo moc, kdyby nedošlo k tomu sestřelu, mohla být pozice separatistů mnohem zajímavější a nynější Kyjevská junta by byla pod mnohem větším tlakem.

  OdpovědětSmazat
 16. Ten článek jasně říká vo co go. Tomu, že za tím stojí rusáci může věřit jen to sprosté havloidní hovado, které tady dští oheň a síru. Stačí si položit otázku kde jsou ty satelitní snímky, které má Usa? Nebo proč byla trasa letu toho dne odkloněna nad bojovou zónu?

  OdpovědětSmazat
 17. Tak jsem si pročetl diskusi pod blogem přímo na idnesu. A s potěšením musím konstatovat, že 9 z 10 pisatelů tam toho rudohnědého idiota Petříka a potažmo vás tady nakopávají do zadku. Prostě jste pro drtivou většinu společnosti odporný odpad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale otec všech blbů. Idnes??? Diskuze???? Drtivá většina společnosti???? Chácháchéchéjéééé!
   Tak mi ty drtivá většino společnosti vysvětli, proč byla trasa letu odkloněna?

   Smazat
  2. 21:40 Z tvého sdělení plyne jen to, že na mainstreemovém médiu iDnes diskutují většinou stejní idioti, jako jsi ty. To je ale všeobecně známo. Když se tam zapojíš i ty, možná to dotáhnete na 10 z 10. A konečně "pravda a láska" zvítězí nad zdravým rozumem.

   Smazat
 18. upozorňuju všechny kdo mají radost z toho že západ háže špínu na rusko, že na konci toho snažení bude světová válka. scénář je jednoduchý. donutit veřejnost aby rusko bylo ta říše zla kterou je nutno zničit, a vy budete nástroj. nemáte na výběr. o vaší budoucnosti bylo rozhodnuto. smrt na válečném poli. nemůžete se tomu vyhnout.

  OdpovědětSmazat
 19. Spratku 21:40,
  nuže, onanuj dál na iděsu se svými milými pornojandy, abys mohl být i nadále potěšen těmito zvrhlíky třeba do všech otvorů. Tady si totiž neškrtneš. Zde jsou všichni, kromě tebe normální. S tím se jednou provždy smiř, banderofašisto.

  OdpovědětSmazat
 20. Všem uvažujícím lidem je jasné, že za uskutečněním té obludnosti jsou kyjevští a jejich loutkovodiči.
  Na "false_flag_ops" jsou totiž kadeti ti v pozadí, co drží provázky svých loutek.
  Je to jen tragická a lidsky trapná součást protiruské hysterické propagandy. Jako pychol. přípravy pro rozpoutání otevřeného konfliktu se zemí, jež se rozhodla, že své bohatství bude využívat ku prospěchu lidu země, a nikoliv korporací a oligarchií sídlících kdesi v záp. Evropě či za oceánem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně ty rusácký fanatický blbečku. A Strelkova rozmrdat východní Ukrajinu poslala taky CIA, viď.

   http://www.businessinsider.com/igor-strelkov-comments-on-malaysia-mh17-2014-7

   Jak jsem už psal. Vy jste tak fanatičtí zmrdi že zapřete i vlastní děcka.

   Smazat
  2. Rednecku volem ses narodil a volem take zkapes ,nastesti to nebude trvat dlouho

   Smazat
  3. 22:17 Vyskoč začíná hysterčit a jančit zrovna jako by byl členem americké administrativy. Velmi zajímavé.

   Smazat
 21. Jediné místo, kde většina Čechů stojí pevně proti Rusku, je hokejový stadion.

  OdpovědětSmazat
 22. Prave vcera jse se dival na cast dokumentu okolo kralovske rodiny slavne anglie a letu Hessa na ostrov.Proto bych nespechal s tvrzenim jak zacala valka kdo ji nechtel kdo byl pro nacismus v Anglii a kdo se za zasadne nechtel dohodnout.Hitler napriklad napadl Rusko neb vedel ze i pres dohodu Rusko-Deutschland Stalin ceka az se bude bojovat s Francii a Anglii a mel na hranici pripraveno pres 2000 tanku na rychly vpad do Evropy .Proc asi posunuly opet o 70 let odtajneni dokumentu okolo one vyse zminene naklonosti kralovske rodiny Kennedyho a velmi silne naci Partaje v USA?Je to jako s Milosovicem nakonec priznali ze byl nevinny ale jiz byl jako obvykle zlikvidovan takze mu to jaksi nepomuze .Ada prohral valku diky sionistickemu spolceni a tudiz je vinnen . Kdo prohraje je vinnen to je dnesni logika a proto valecni zlocinci z USA a Israelel se boji jezdit za hranice aby nebyli zatceni jako Pinnochet (jez se pozdeji jiz take nehodil)Takzze jen poznamk a papouskovat nazory holokaustniku je jako zpivat s papouskem v kleci.Dnes se to dela jinak a hlavne tak aby si ti co se nechteji poucit po "dobrem" budou pouceni po zlem(Je jich desitky ale jen ti nejvyznamejsi o kterych se take jiz rika verejne ze to byl omyl a "zpravodajsky-cili Israelsky "Hussejn Khadafi vudci v Evrope -skupina puppets -viz holohlavec a dalsi statnici -tak zvani .Vse se deje v zajmu pristiho "Velkeho israele " jak j enaplanovano a lid se oblbuje kocickami na sloupu ci negry kteri jsou vlastn elepsi nezli belosi ,stejne jako cikani u nas dma pro predstavu naivnich co poslouchaji CT TV

  OdpovědětSmazat
 23. Spratku 22:17,
  jak to, že nejsi na iděsu, kde jsi tak potěšen svými banderofašistickými a pornojandovskými soukmenovci? Už jsi byl jednou odvelen v 21:53. Tady tě nikdo nemá rád, nikdo si s tebou nechce hrát :-)

  OdpovědětSmazat
 24. 22:17
  Žlučovitý, chorobný amrdole, pořád neodpovídáš na otázku, PROČ BYLO TO LETADLO TOHO DNE ODKLONĚNO NAD BOJOVOU ZÓNU?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co zase kdo odklonil, debile? Vždyť jste tu vy dementi blábolili že ukrajinci chtěli sestřelit letadlo s Putinem. A deset dalších věcí. Su-25, kulomet, izraelská raketa, pasažéři byli mrtví už dávno před tím atd atd.
   Prostě přehlídka vymatlaných dementů.

   Smazat
  2. Nadáváš, idiote, protože dobře víš, že to letadlo sestřelili ukrajinští idioti. Ale halt jsi jejich fanda, tak kolem sebe kopeš a nepřemýšlíš. Chybí ti nejen vychování, ale i soudnost.

   Smazat
  3. Zajímalo by mě, jestli ještě žije dispečerka z Borispolu (která odkláněla let nad bojovou zónu) a ten pilot MIGu, co sundal Boeing raketou vzduch-vzduch. Po sestřelu je urychleně odlifrovali k moři na tureckou riviéru pod ochranná křídla Erdogana. Nedivil bych se, kdyby je nevyhandloval s Putinem, takový věcný důkaz by se mu zatraceně hodil.

   Smazat
  4. Zatím nikdo s žádnou věrohodnou teorií nepřišel, tak je možné všecko ...

   Smazat
 25. Vyšetřování bylo organizováno Holanďany v úzké spolupráci s ukrajinskou vládou. Chcete-li provést vyšetřování objektivně, musíte zvažovat také i tu možnost, že to letadlo sestřelili sami ukrajinci. Jenže v takové sestavě vyšetřovací komise, které je Ukrajina členem, navíc s právem veta, toto není možné, protože ukrajinci by museli vyšetřovat sami sebe.

  Hlavním důkazem pro vyšetřovací komisi jsou záznamy komunikace....jenže ty záznamy poskytla Ukrajinská tajná služba. A žádné jiné záznamy komunikace z jiných zdrojů neexistují.

  Toto jsou fakta, tak to je, takže závěry této komise může brát vážně jen ten blbeček, který tady všem nadává jako o závod, a jemu rovní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Závěry této komise bere vážně celý svět mimo Rusáků. Smiř se s tímto faktem, fanatický blbečku.

   Není divu. Rusákům nevěří vůbec nikdo, nikdy se k ničemu nepřiznali, vše vždy zapřeli, ke všemu mají 10 verzí, snímky střílejícího Su-25 a podobné kraviny.

   Naštěstí má ruské ministerstvo propagandy velmi snadnou práci, protože fanatičtí jednozáviti pro které jsou ty blbosti určeny jim sežerou jakékoli hovno i s navijákem a ještě se po té pochoutce oblizují až za ušima.

   Smazat
  2. Jak jsem predeslal jiz nekolikrat Rednecku jsi vul a volem jiz brzy zemres ashhole.

   Smazat
  3. Pro 2326,jsi sám,sám,sám blbe,běž s s tím svým blábolem do hospody a budeš bit impotente!

   Smazat
  4. 23:36 - ale hovno je kdo bere vážně. Jen plky! Soubor plků, za který nemůžou obvinit ani hajzlbábu z Kremlu:)))

   Smazat
  5. Dnes už 66% Američanů taky ví, že WTC sundala jejich váda řízenou demolicí! A co s tím nadělaj, když je u toho nikdo nechyt a důkazy už stačily zlikvidovat, he?

   Smazat
 26. Muze za to Katz ten co znasilnoval ty sekretarky a dostal sedmicku .Putin za to muze je to lina kuze a KGB nacelnik .
  Dopredu a dozadu,kyv musi bejt kosher
  kdybych se tak nekejval jak gojim bych posel

  OdpovědětSmazat
 27. Mysleli jste že to vyšumí časem do ztracena. Ale to jste se přepočítali. Nizozemci si jdou za tím jako buldoci a nepustí ten případ. Tak pa v roce 2018 u soudu, ruští kokůtci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nizozemci jsou známí blbečci. Jejich královna patří k hlavounům Bildebergu, ostatní jsou z toho celoročního sekání trávníků na palici. Copak neumíte samostatně myslet? Vždyť z celé té historie kolem letu MH17 je jasné, že ho sundali Ukrajinci!

   Smazat
  2. Najdi si ženskou hňupe,třeba se ti uleví.....ale ,která by ti dala opuchlý krasavče?

   Smazat
  3. Divím se, vážené panstvo, že na toho přitroublého pitomu reagujete. Není to pod vaši úroveň?

   Smazat
  4. V roce 2018? To už budou dávnou soudit jiní! Možná že už budeš mít po výkonu a tvý trupisko bude někde tlít a hnoji ...

   Smazat
  5. ...t pole:)

   Smazat
 28. A jeden k popukani :
  Na jedne party muzu v radiovkach
  vyhravaly dva tezke kulomety

  OdpovědětSmazat
 29. Autor článku Jaromír Petřík není moc v obraze - letadlo nebylo nizozemské, nýbrž malajsijské. Nizozemci tvořili nejpočetnější část cestujících zmíněného letu a z jejich letiště v Amsterodamu letadlo vzlétlo. Jejich legitimací pro účast v komisi bylo právě početní zastoupení mezi obětmi. Kvůli místu vzletu by zase naopak v komisi být neměli, ale nikdy nebylo podezření, že by za pád stroje mohla předletová příprava na nizozemském letišti, takže to je v pořádku. Asymetrická ne/účast podezřelých v komisi je ovšem podezřelá, stejně jako neúčast Malajsie, která, když nešlo o podezření na závadu stroje či pochybení obsluhy, měla jako poškozená strana motivaci pravdu zjistit bez jakéhokoli stínu podezření z případné manipulace kvůli možné chybě servisního či řídícího personálu.
  Komise je proto kvůli svému složení nedůvěryhodná od samého počátku, a to nezmění ani žádné slinty jakéhokoli zdejšího tro(t)lla ani nejzasvěcenější a nejpravdivější názory skutečných leteckých odborníků. Na základě toho je už každá diskuse o výsledcích vyšetřování planá a nikdo s kouskem serioznosti nebude bezhlavě výsledky obhajovat, když složení komise je neobhajitelné.
  Zaslepenci ve své touze dosáhnout za každé ceny cíle si chtějí úspěch pojistit na všech frontách a tropí pitomosti i ve formálních věcech. Tím ovšem na sebe obracejí pozornost a podezření. To už je ovšem úděl zaslepenců, že se odkopou sami, že nemohou hrát poker ani "vole, lehni", snad jen "člověče, nezlob se".
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravuji, v první komisi nebyla Malajsie zastoupena, ve druhé ano. Ovšem v ani jedné nebylo zastoupeno Rusko, až má v případu stejné postavení jako Ukrajina. Obě komise tedy jsou i nadále nedůvěryhodné.
   KR

   Smazat
 30. 23:19 23:26
  Fanatický idiote bez špetky logiky v mozku, nenávistný hňupe. Závěry této komise může brát vážně jen fanatický idiot tvého typu.

  Žlučovitý, chorobný, starý, zakomplexovaný amrdole, pořád neodpovídáš na otázku, PROČ BYLO TO LETADLO TOHO DNE ODKLONĚNO NAD BOJOVOU ZÓNU?
  Fanatický idiote, zde to máš, kokůtku.
  http://www.globalresearch.ca/malaysian-airlines-mh17-was-ordered-to-fly-over-the-east-ukraine-warzone/5392540?print=1

  OdpovědětSmazat
 31. Vyšetřování bylo organizováno Holanďany v úzké spolupráci s ukrajinskou vládou. Chcete-li provést vyšetřování objektivně, musíte zvažovat také i tu možnost, že to letadlo sestřelili sami ukrajinci. Jenže v takové sestavě vyšetřovací komise, které je Ukrajina členem, navíc s právem veta, toto není možné, protože ukrajinci by museli vyšetřovat sami sebe.

  Hlavním důkazem pro vyšetřovací komisi jsou záznamy komunikace....jenže ty záznamy poskytla Ukrajinská tajná služba. A žádné jiné záznamy komunikace z jiných zdrojů neexistují.

  Navíc, Holandsko je členem NATO, které podporovalo a podporuje kyjevskou pučistickou vládu a celý konflikt na Ukrajině, takže zadání bylo jak dokázat, že za tím stojí Rusko místo toho najít pravdu o tom, kdo to udělal.

  Toto jsou fakta, tak to je, takže závěry této komise může brát vážně jen ten fanatický amrdol, který tady všem nadává jako o závod, a jemu rovní.

  OdpovědětSmazat
 32. Otázka nezní jestli Rusko ano, ale KDO v Rusku.Putin asi ne, ale někdo se chtěl zavděčit a přepískl to.V této zemi,která klidně vtrhne kam chce to není nic zvláštního,zvláště když se nabízela tak skvělá možnost pošpinění protivníka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My Lay......nebyl jsi tam u toho vševěde?

   Smazat
  2. Otázka ale zní: Proč jsi tak hloupý, milý vole 10:59, že nevnímáš, co se kolem ve světě děje? Ono to jednou v dohledné době na Ukrajince praskne, někdo začne mluvit (např. formou exkluzivního dobře zaplaceného rozhovoru pro média) a pak budeš rád, že jsi štěkal z anonymní tmy. Chudáku.

   Smazat
  3. Komu zavděčit? Prasenko-Waltzmann bude muset tak jako tak platit! Na Ukrajině nebyl ani válečný stav! A proto vláda v Kyjevě nese plnou zodpovědnost za veškeré události v jejím vzdušném prostoru bz vyjímky ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.