Reklama

.

.

čtvrtek 22. září 2016

Koluje po internetu: Slyšíme poslední sloku Ódy na radost: Rekviem za zbabělost!

22. 9. 2016     TOP Týdeník Občanské Právo
V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T. G. Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež. Nebo vizionářská lež, či lživá vize.


Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného. Na co dnes vzpomínají rodiče tehdy osmiměsíční holčičky ležící na dětském oddělení na Bulovce, kterou po populistické amnestii znásilnil a zavraždil právě propuštěný pedofilní recidivista. Jaký měli tehdy pocit skuteční čeští uprchlíci ze Sudet, když se v roce 1990 omlouval sudetským Němcům, že jejich poválečný odsun „považuje za hluboce nemorální čin“. Již nikdy nevstoupíme do žádného paktu. A v listu The New York Times z listopadu 1993 horoval pro vstup Česka do NATO a dokonce nehorázně tvrdil , že “NATO není nepřítel Ruska, ale jeho partner a přibližování jeho hranic k Rusku není přibližováním nepřítele, ale naopak přibližováním pásma demokracie a prosperity“. Pak 29.dubna 1999 pro francouzský deník Le Monde prohlásil „nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární“. 

Bylo by hezké, kdyby byla pravdivou tolik citovaná příhoda z kruhů Olze Havlové nejbližších, že když přišel domů a prohlásil, že se s Čalfou dohodli, že bude prezidentem, reagovala budoucí skutečná první dáma slovy “Jen aby ses z toho, Vašku, neposral".

A v této větě je v kostce povaha dnešní české a evropské politiky.

Kolik “politiků” se již posralo blahem, že jejich profesionální i lidská nedostatečnost dnes září ve světle reflektorů.

Tvrdí se, že ekonomiku řídí neviditelná ruka trhu. Ani náhodou. Ekonomiku řídí zatraceně viditelné ruce těch, kdo si z ní chtějí udělat Stolečku prostři se a Oslíku otřes se. A aby se prostíral doširoka a třásl se jak v zimnici, je třeba nejprve zničit nezávislost národních ekonomik a učinit z nich jednu globální nepřehlednou obludu. A pro tento cíl potřebují neviditelnou ruku ovládající politiku. Jen na těch jejich politických Hurvíncích a Spejblech nesmí být vidět ty vodící pro vázky ani postava vodiče. Stačí těmhle loutkám odstrčit své mocenské ideje a přesvědčit je, že jsou geniální a přišli na ně politici sami. Oni už se pak vodí sami a navzájem.

Právě tímto způsobem se přes politiku formuje ekonomika a ze spojení obou se rodí neskrupulózní nadvláda.

Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ?

 • Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory, o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman. Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buznoexhibicionisté.

Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

 • Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl. Nic neumíte, všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii.

Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.

Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.

Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

A pokud se to českému „ proletariátu„ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

 • Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost. Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstuje naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.

 • Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa. Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudsko arabský komisař a prohlásí „u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti. A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich aktivistických údržbářů.

Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy. Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.

 • Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace, protože v jednotě blbosti je síla. Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii. Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny Óda na radost. Jmenuje se rekviem za zbabělost.

Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.

Komentář z webu:

Slyšíme poslední sloku Ódy na radost: Rekviem za zbabělost!
Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitl, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.

           

47 komentářů :

 1. Bohužl, osobně jsem naletěl v roce 1989 také. Dost toho lituji. Tehdy se dalo ještě hodně zachránit. Dnes to bude o hodně těžší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V této zemi není co zachranovat,Česko prodal Havel a Slovensko zasa Ďurinda s Miklóšem a teď radí ukrajincum jak se víc dostat do otrocví.Falmer.

   Vymazat
  2. Měl jsem veliké výhrady k řízení státu komunisty, ale zvonit jsem nešel, protože jsem věděl, že ten kulisák lže od samého začátku, stále jsem viděl tu fotografii, jak ho 15.3.1939 ten essesák drží v náručí a jeho otec kyne hitlerovským vojskum vstupujícím do Prahy. A když jsem viděl plakáty "Havel na hrad", nevěřil jsem že my češí dokážeme být tak hloupí. Pro mne zůstává po Háchovi nejhorším presidentem ...... a tragikomickou postavou. Svým dětem přenecháváme morálně hluboce rozvrácenou zemi a společnost. Komunisté pokud kradli, tak pomalu protože si mysleli, že tu jsou na věčné časy, Současní politici musí krást rychle - kolikrát to mají jen na několik měsíců.
   Promarnili jsme zase další příležitost jak si vládnout konečně sami a vytvářet si vlastní slušnou a bezpečnou zem.

   Vymazat
  3. Stydím se za Havla !

   Vymazat
  4. Nad Gustávem Husákem bděl Vasil Bilak. Když to Gorbačov vzdal, nastalo bezvládí, přičemž nejlépe organizovanou složkou v zemi byla KSČ.Když vytýkali Adenauerovi, že nechává ve službě generály Wehrmachtu, řekl, že by mu generaci nových ,patnáctiletých generálů asi nikdo neuznal. Podobně následná moc ve státě vzešla z ,,béčka" komunistů, antisocialistů, léta schovaných v KSČ, protože jen ti měli znalost práce ve státních strukturách , zkušenost s politickou prací (vzpomeňte na Občanské hnutí, které ji nemělo) a kontakty v zahraničním obchodě. Hospodářství mohl střelit do frcu ve svůj prospěch jen takto proškolený tým.Demonstranti dekorovali (já taky).Generál Zbytek uvažoval o protiakci, milicionáři už se dnes nechlubí, že rukovali se samopaly proti vlastnímu lidu. KSČ neměla plán, jak přejít do opozice, ale vyčlenila se z ní skupina , která převzala vedení a nová pravidla.

   Vymazat
  5. A proč nenasadili lidové milice,byla to adekvátni síla proti imperialistúm.Mohlo být všechno jinak.Falmer.

   Vymazat
  6. 10.000 příslušníků LM bylo připraveno a soustředěno na okraji Prahy. Čekali jen na příkaz vedoucího tajemníka MV KSČ Štěpána. Ten ho nevydal, takže ho pak, jako jediného zavřeli za vymyšlený trestný čin někdy z roku 1987-8. Otázkou je, kdyby ty milice nastoupily, zda by se ten "samet" nezměnil na "krev". Proč LM nenastoupila, lze přičítat tomu, že celá "AKCE" byla organizována vybranými pracovníky ÚV KSČ ve spolupráci s vybranými pracovníky StB. Slovo "vybranými" zdůrazňuji, protože řadoví členi KSČ a řadoví pracovníci StB o tom neměli ani šajnu.

   Vymazat
  7. Nebojte, stačilo by zasáhnout zcela demokraticky jako policajti v USA proti černochům a náměstí by byla prázdná !! Ovšem Listopadový puč by stejně provedli, neboť byl řízen zkorumpovanou partou Gorbačova z SSSR !!

   Vymazat
  8. Ano, problém byl v Gorbačovovi, kterého dodnes uctívají hlavně v USA, protože jim prodloužil období světovlády. Tento zaprodanec zavinil nejen rozpad Československa, ale i Jugoslávie a nakonec své země SSSR. A oslabení SSSR je základem následných válek na Balkáně, v Iráku, Libyi, Ukrajině i v Sýrii. V roce 1968 jsem neměl rád Brežněva, ale ten na rozdíl od Gorbyho nenechal padnout ani jednu zemi svého bloku do rukou druhé strany.

   Vymazat
 2. Ale máme ikonu,protektoraShapira,on vede celí raich.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 3. Není v článku ani slůvko lživé. Říká se, že nejhorší je srážka s blbcem. Proč je tak těžké, aby se rozum blbosti postavil . Také se říká, že chytřejší ustoupí, jenže pak hloupí vládnou, nebo lépe řečeno drží u vlády bezcharakterní ..... .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesne na tomhle princípu funguje západní politika a já jsem její vedlejší postižený produkt.Falmer.

   Vymazat
 4. Kdiž mi je na svracení nebilo bi hodní si mi zapnout Čt24?za pokus to stojí,jdu to viskošet.

  OdpovědětVymazat
 5. Zaprvé, když na ulici někdo zavelí, ulice je v pozoru. Nejlepší vůdci ulice jsou ti, co jsou vodou kropení.
  Zadruhé, za peníze prodáš bližního svého. Ale pozor, příchod mesiáše nemusí znamenat návrat starého pořádku. Očekávejte návrat Přírody, možná, že i bez člověka ...

  OdpovědětVymazat
 6. To jó,očekávat příchod mesiáše a pak ho ukřižovat,i toho sú lidi shopní,lidská stupidita se dotíka nebes.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 7. Čuráčku,je vidět čím ty sám poměřuješ ten vlastní ubohej živůtek a to velikostí té hromadou vlastních hoven,který vysereš a odpadků,které vyprodukuješ,ale to tady nikoho nezajímá a navíc jen potvrzuje,že jsi vůbec nepochopil o čem je ten článek....
  Seš ubohej blb a navíc votrava.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reakce z 12:49 byla určena na příspěvek,který mezitím zmizel,proto přijměte mojí omluvu a nevztahujte si to nikdo z přítomných na sebe.

   Vymazat
 8. Lidská důvěřivost hraničí s idiocií. Ta politická obzvláště. Pro mnohé je velmi těžké, ne-li nepředstavitelné si připustit, že může být špatný společenský systém nahrazen ještě horším.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Asi ste chudák duchom, čo uprednostňuje hmotné pred duchovným. Možno raz prídete na to, že dovolenky na Kube a "superb" v garáži, Vás neurobí vždy šťastným. Chýba Vám ľudskosť a nadhľad. Plytkosť a obmedzenosť nie je výhrou pre tých, čo znevažujú "Fabiu a Chorvátsko". Pamätajme si všetci, že nie len chlebom je človek živý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jóó za komoušů, do byla duchovnost sama :-D
   Já ty troubo nemluvím o sobě, ale o VÁS, o VAŠÍ závisti. Vám nic zásadního nechybí,jen vás sere, že jiní mají víc.

   Vymazat
  2. Král závistivců opět a znovu o závisti druhých. Ta jeho závist mu tedy dává co proto, žere ho až ho rozežere.

   Vymazat
 11. Kvičení komunistických zkrachovanců. Nic víc.
  Maj sice plný panděra, ale už jim nestojí. Tak vzpomínaj s láskou na časy když ještě dokázaly obšťastnit nevyholené soudružky.
  Taky nemohou vystát, že soused má Superba a oni jen Fabii, že soused létá na dovolenou na Kubu a do Thajska a oni jezdí jen do chorvatska. Závist je sžírá, chudáčky.
  ===============
  Aáá, Dvořák se poznal tak zběsile mačká tlačítko DELETE až mu rádiovka na palici poskakuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaký idiotský zkrachovanec jsi ty 13:04 ?? Vždyť tvůj přízemní egoismus kombinovaný s prasečí pýchou z tebe přímo tryská !! Máš filosofii nevzdělaného maloměšťáka, který křepčí radostí jak si nakradl !!

   Vymazat
  2. Kdo se povyšuje, bude ponížen, kdo se ponižuje bude povýšen, trochu blbé řádky ..., co?

   Vymazat
  3. Ty jsi fakt jen retardovaný mamrd a syfil zdegenerovaný čokovopice z Fuckingtownu,Chujmere debiloviči!

   Vymazat
  4. Heroute, ty jsi typická ukázka jak myslí komunističtí degeneráti.

   Kdo má víc než ty čehokoli, kdo dokázal víc než ty v čemkoli tak to není v žádném případě proto, že toho více umí a více se snažil. Ale proto, že si prostě nakrad. A máš vyřešeno. Dál nemusíš dělat nic, můžeš sedět na své tlusté zadnici, prdět do židle a nadávat jaká je na světě nespravrdlnost. A navíc jsi si udělal z nouze ctnost. Jsi zkrachovanec protože přece nekradeš. Oooo jak jsi šlechetný.

   Pýcha ze mne rozhodně netryská, to zase vidíš svou zvrácenou komoušskou optikou. Jen nemám rád přesně takové zmrdy jako jsi ty, pro které jsou všichni kdo nechtějí zpět ten váš komoušský lágr zloději a podvodníci.

   Vymazat
  5. Ty chudáku, alespoň se pod ty své ubohosti podepiš ! Jámám dost a svět jsem procestoval a na vše jsem si vydělal bez zlodějských restitucí. Protože jsem se pohyboval v podnikatelském prostředí vím dobře jak takoví co ty podváděli a kradli o sto šest a tento zlodějský režim jim to toleroval, protože vlády šli příkladem !! A komouši byli Čalfa, Stránský, Zeman, Kočárník, Dyba, předseda partaje Dlouhý, Babiš. Fišer, Škromach a celá podobná svoloč !!

   Vymazat
  6. 14:23
   Ty mamrde z lejnolahvárenský žumpy,co jsi v životě dokázal????Teda krom toho,že jsi nemakačenko a ožralej vlastizrádce z hovna Havla udavače?!!!!!Ani firmu na prcgumy sis bezmozku neuhlídal -zkrachovala!!!!

   Vymazat
  7. Proč se tím dementem zabýváte. Je to druh na vyhynutí a toto jsou jeho poslední zdegenerované záchvěvy. Cítí, že je to jeho konec a chcípá u toho sám.

   Vymazat
  8. Dobře's to tomu idiotovy psychopatickém nandal Petře. Kdyby se ten mamrd podepsal, tak by mu u nich v sámošce odmítli vydat košík a v hospodě by mu nenalili. Z něj nevychovanost a hloupost jen odkapuje. Václav

   Vymazat
 12. Rozděl a panuj! Před 100 lety se VB+USA+Francii podařilo rozcupovat Německo a Rakousko Uhersko, hranice si namalovali tak, aby byly konflikty zajištěny, což se podařilo za 2. světové.
  Po jejím skončení nás ještě USA oloupili o naše zlato, nalezené v podzemí v Duryňsku, než území předali SSSR.
  Po 89 si z nás udělali onuci a teď se diví, že pomaloučku. polehoučku hledáme cestu ke spolupráci V4+Rakousko+Chorvatsko +/- Bavorsko...
  Naše spolupráce jim vadí, ale Holland s Mercelovou a Juncerem se domlouvat mohou....

  OdpovědětVymazat
 13. Článek je přesný souhrn událostí a jejich dopadů. Svým způsobem já mám svědomí čisté, nikdy jsem té "sametové iluzi" nepropadl a necinkal klíči. Od okamžiku, kdy na Letné vystoupil flanďák Malý a oslovil těch půl milionu nadšených ovcí s tím "..a teď se pomodlíme Otčenáš" a všichny bečely ikdyž ta slova motlitby neznaly a musela být předříkávána.Totiž tak 90% z nich nikdy ani v kostele nebylo. To jsem si uvědomil, tak s touto masou si teď budou dělat ,co se jim zlíbí a bude trvat roky než se jim oči otevřou a to bude zřejmě už pozdě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a to já, blbec, na náměstí klíči cinkal...

   Na omluvy bych dodal jen to, že mi tenkrát bylo dvacet... a doma jsem poslouchal Hlas Ameriky :-(

   Vymazat
  2. Tenkrát jeden starej trafikant říkal mýmu tátovi: z čeho jste tak nadšený? Vždyť ty koryta tam zůstanou, jenom tam budete krmit nový sv.ně. No, měl pravdu. Taky jsem tenkrát věřila ve svobodu ...

   Vymazat
 14. Přesně shrnuto týdeníkem Občanské Právo.
  Bohužel, je to tak.

  OdpovědětVymazat
 15. chudák 13:04 a 14:23. Ten se z proplachu multikulti pornojandy evropských hodnot už nevzpamatuje.

  OdpovědětVymazat
 16. Nikdy neni pozde,a casy se meni a spousta lidi si uvedomuje ,co je zle a dobre.Byli jsme podvedeni,ale to neznamena,ze lidi zapomenou.Je jina doba,a my mame hodne sily vse napravit.Dejme se dohromady my cesi a slovaci,mame hrdost,co nam vsichni chteji jen poslapat.To, ze jsme ve stredu Evropy,neco znamena.Jsme daleko lepsi nez na slavnem zapade. Neni zlato ,co se trpyti.Ukazme vsem co jsme vlastne zac.

  OdpovědětVymazat
 17. Ano za komoušů se kradlo ale zůstávalo to doma. Teď se loupí a většina toho zmizí v daňových rájích. Mám také svědomí čisté, děda mi od malička vštěpoval že ráj na zemi nemůže být a jak nabydeš tak pozbydeš a rubáš nemá kapsy.

  OdpovědětVymazat
 18. 14:28: Omyl, Hácha byl prezident lepší, protože neměl na výběr a dělal to, co musel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď nemáme Háchu a máme Sobotku,na Slovensku není Tiso,místo nej je Kiska.Falmer.

   Vymazat
 19. HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
  Pravda a láska v Havlově podání -
  humanitární toť bombardování.
  Když bomba kol ucha civila zasviští
  je to vítězství nad lží, nenávistí.
  Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
  všechno je OK - mír střeží amícky druh!
  Kdyby však azbukou na bombě textura
  protest song v OSN: „ruská diktatura“!
  Takto se tedy má ta Havla Václava
  lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
  Takto teď vypadá Václava Havla
  pravda i láska - křivá jak šabla.

  HAVEL NA LAFETĚ
  Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
  Opustil nás prezident, dramatik a disident.
  Nechybělo vskutku moc byli by jsme bez Vánoc.
  Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla!
  Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
  Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
  Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
  Vyznamenat šaška Vaška?
  To je fraška - a k ní flaška!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líby se mi tvoje básnička.Dobre si to trefil.

   Vymazat
 20. 13:04,pripomínaš mi dzúsika ze Slovenskich aktualit,ten tak píše že kdiž se vráti socializmus že se i péro postaví,vistřízlivel jsem s naši nepovedené demokracie.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 21. K článku není co dodat, je přesný a vtipný. Prodloužili jsme bezstarostnou existenci korporátního západního fašizmu o čtvrt století. Ale on má jednu vlastnost: po chvíli sežere další pastviny, chtěl by se pást zase o kus dál na východ, no a bác: brání mu v tom jeden národ v čele s odvážným člověkem. Tož vzhůru na něj, prohlásíme ten národ za nepřátelský a toho člověka za zločince, jehož je třeba odstranit. Jak dlouho ještě naši politici budou této geniální metodě přikyvovat? Dokud je budeme volit. Takže vzhůru k volbám, a dávejte dobrý pozor, kdo Západu posluhuje a kdo to vidí jinak. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, dávat dobrý pozor. Např. Babiš stále vystupuje proti migrantům. Ale to jen aby nás oblbnul. Až přesvědčí všechny a bude premiérem, bude horší než Sobotka. Ihned podepíše TTIP. Podle mě se už nemůže dočkat, jak se bude tulit k Amíkům.

   Vymazat
 22. Ten komentář z webu (pod čarou článku) nepotřebuje další komentář. Je stejně tak brilantní jako ta 9. van Beethowenova (S Ódou na radost).

  OdpovědětVymazat