Reklama

pondělí 26. září 2016

Krym patří k Rusku! Prohlásil šéf největší opoziční rakouské strany

26.9. 2016   První zprávy
Předseda Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Christian Strache prohlásil, že znovusjednocení Krymu s Ruskem by mělo být uznáno, protože s tím souhlasila většina obyvatel Krymu.
"Myslím, že to je politická realita. Referendum bylo demokratické a v souladu se zákonem, "cituje TASS odpověď Stracheho na otázku reportéra Welt am Sonntag o tom, zda je ochoten akceptovat sloučení Krymu s Ruskem.


Politik řekl, že většina obyvatel hlasovala ve prospěch sjednocení Krymu.

"Byli jsme se tam podívat, abychom se ujistili, že spojení s Ruskem je přání většiny populace ... Krym byl vždy ruský a byl nezákonně oddělen Chruščovem. V případě, že většina obyvatel v referendu hlasovala pro návrat do Ruska, tak je to v pořádku,," zdůraznil.

Korwin-Mikke: Jel jsem se podívat na Krym, co se tam vlastně děje

Kromě toho Strache upozornil na západní politiku dvojího metru, "Podívejte se na Kosovo. - Jeho jednostranné vyhlášení nezávislosti je zjevně v rozporu s mezinárodním právem, ale ani Evropská unie, ani Spojené státy nic nenamítaly, tady se uplatňuje ten dvojí přístup" – dodal Christian Strache..
První zprávy,Jiří Kouda

34 komentářů :

 1. Prominte, ze odbocuji od thematu !
  Toto je dulezite !
  KAZDY VYSOKY UREDNIK, ktery pracoval, nebo byl v blizkosti presidenta Obami zemrel, nebo zemre na nadory v mozku a jine neuroticke onemocneni. Je jich 15.
  President Obama mel velkou mozkovou operaci take.

  VLADNOU NAM V ZAKULISI UFOUNI ? Co se deje ? Ja nevim !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Technologii účinků mikrovln na lidské zdraví jste testovali na zaměstnancích své vlastní americké ambasády a nyní už se nejedná pouze o zkušební, ale ostrý provoz. Ostatně těch způsobů vyvolání smrtelných onemocnění máte k dispozici vícero, byly použity v Haagu proti Srbům, namátkou zmíním Slobodana Miloševiče, Gorana Hadžiče nebo Vojislava Šešelje a v Jižní Americe snad proti všem levicovým prezidentům (kubánský Fidel Castro, venezuelský Hugo Chávez, brazilská Dilma Rousseff a její předchůdce Luiz Inácio Lula da Silva, paraguajský Fernando Luga a argentinská Cristina Fernández de Kirchner).

   Je zde patrný posun od klasického travičství k infarktům, mozkovým příhodám a

   Mikrovlnné zbraně umístěné na vozidlech používáte k likvidaci demonstrantů protestujících proti umístění jaderných zbraní na vašich vojenských základnách rozmístěných po celém světě. Dokonce se domnívám, že přes satelit lze takto zaměřit a odstranit každého uživatele mobilního telefonu a čtenáře alternativního webu, bylo by namístě si pořídit měřák.

   Barrie Trower: Mikrovlnné zbraně a pokusy na lidech https://www.youtube.com/watch?v=wbWC1xIbnnc

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1929-thriller-s-realnou-zapletkou-vrazda-doktora-ktery-pracoval-na-velkem-objevu-neni-ojedinela-univerzalni-lek-na-rakovinu-prumysl-s-lidskym-utrpenim-nema-levna-reseni-rad.htm

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2610-dve-nove-polozky-na-seznamu-smrti-hillary-clintonove-jiz-83-mrtvol-krev-na-rukou-monstra-ktere-chce-vladnout-svetu-sex-drogy-a-vrazdy-jako-nastroje-moci-feministicke-spiknuti-kdo-bude-dalsi.htm

   Smazat
 2. Ten je prokazatelně na výplatní pásce Kremlu, tak se není čemu divit. Je jen otázka kde tohle skončí. Za chvíli začne řvát po jižních Tyrolech a Sudetech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupáčku.

   Smazat
  2. Když prokazatelně, tak to prokaž. Když to nedokážeš prokázat, tak jsi prokazatelně blbeček.

   Smazat
  3. 5:34 Především je to troll - internetový podvodník a lhář, který má za úkol škodit lidem a znepřehledňovat diskuze.

   Smazat
  4. Chujmera debiloviče zas pustili ze záchytky,prase věcně zlitý!!!Ale co chtít po vypitku a bezmozku?!!

   Smazat
  5. To víš Pepku Anonymní23:31, Ty si tiež na výplatnej listine, a "řvát" a propagovať fašizmus si tu na NR môžeš dovoliť koľko chceš. To v Černobylu Ti zařvali tiež nejakí Tvoji milovaní dvaja Ukrajinčania. Jeden od velína atómového reaktoru zařval tomu čo obsluhoval uránové regulačné tyče: "...vypni to!" A ten druhý zařval: "...nejde to!", a slávnostný ohňostroj na počesť osláv nezávislosti Ukrajiny mohol spontánne začať. Môj profil Ukrofil

   Smazat
 3. Proc by meli usa neco namitat proti Kosovu,kdyz ho urvali Juhoslavii.Madelein Olbrite/Krvava Madla/se stala majitelkou Kosovskyho Telekomu A byv.gen.W.Clarke skoupil Kosovske Uhelne doly.O to tady slo a o zakladnu usa ,navic.

  OdpovědětSmazat
 4. 1:58 - To jsem nevedel pane ! Dekuji ! T.zn., ze se nase autority nici v vzajemne... Hned po prestehovani Trumpa do Washigtonu mu o tom napisi, protoze mu fandim.
  Za 5 minut zacina utkani Hillary a Trumpa. Tak zatim,
  ahoj.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.27. září 2016 4:33

   Stejný efekt jako mikrovlnná zbraň může mít i nedávná změna limitů pro neionizované záření na dvojnásobek umožňující zdraví a život ohrožující zvýšení výkonu vysílačů a přiblížení vedení vysokého napětí lidským obydlím, proto měřák elektromagnetického smogu a mikrovl patří do každé domácnosti. Zákonem chráněny jsou pouze elektrospotřebiče.

   Smazat
 5. Skoncila debata v politicke arene !
  Skladala se ze 3 SEGMENTU.
  Segment prosperity.
  Segment rasovych vztahu.
  Segment bezpecnosti.

  Hillary zasypala Trumpa propagandou.
  Trump zasypal Hillary fakty.
  Hillary umi velmi dobre mluvit a utoci na city Americanu.
  Trump to definitivne vyhral podlozenymi fakty, ale u nemyslicich se pocitaji emoce.

  Ve tretim segmentu si
  Hillary stezovala na presidenta Putina...
  Ten jeho spion (povestny pan SHUSKIN) je neviditelny a neslysitelny.
  A president Putin vi i to, ktery vasnosta ma proprdene trenky.
  Hrozne veci se deji.
  Mame se o cem dlouho bavit.
  nick honolulu - vzdy na strane Donalda Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Srazen-ochrankou-urazky-narazky-misto-reklamy-klip-Donalda-Trumpa-Podivejte-se-co-provedli-Hillary-Clintonove-v-televizi-455116

   Smazat
 6. Jiří Ovčáček se strašlivě pomstil trenýrkářům ze "Sto hoven" a neziskovkám27. září 2016 6:04

  Celý komentář Jiřího Ovčáčka pro ParlamentníListy.cz:

  Nech odpadne, čo je oportunistické

  Citaci Gustáva Husáka pro účely titulku jsem nezvolil náhodou. Dění kolem pana Vorotnikova a skupiny Sto hoven, piš jak slyšíš, totiž plně vystihuje.

  Uctívaný ruský rebel se mávnutím kouzelného proutku stal proputinovským pohůnkem, o kterého by si žádná neziskovka pomyslné kolo neopřela.

  Celá kauza, která oživila pozdní dozvuky letních paprsků, osvětlila podstatu „rebelství“ neziskových skupin, jako jsou Sto hoven.

  Je to „rebelství“ nejen v mezích mírného pokroku, ale především a hlavně „rebelství“ plující v mainstreamovém proudu. Ano, naši novodobí buřiči, ač se zaklínají disidenstvím Václava Havla, odvážně demonstrují jako svazáci v 70. letech proti imperialismu. Za dr. Husáka to byl ten americký, dnes ten ruský.

  A to je vlastně vše. „Rebelové mainstreamu“, tyto hvězdy veřejnoprávní televize, by už měly učinit jen jeden jediný krok. Sdružit se v Neziskový svaz mládeže.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Ovcacek-se-straslive-pomstil-trenyrkarum-ze-Sto-hoven-a-neziskovkam-455488

  OdpovědětSmazat
 7. Nedávno syn býv. prvního tajemníka KSSS N. S. Chruščova zavzpomínal na to, proč byl kdysi ruský Krym administrativně připojen k Ukrajinské SSR.
  Uvedl, že k tomu byly dva hlavní (dobově racionální) důvody.
  Prvním bylo to, že Ukrajina na Krym dodávala podstatnou část potravin a energií a vedly přes ni pozemní spojovací trasy (silnice, železnice ..
  Druhým důvodem pak byla zamýšlená stavba vodního kanálu při hranici obou "svazových" republik, a při tom se tehdejší vedení SSSR chtělo pragmaticky vyhnout problémům s redefinováním hranic obou republik.
  To, že drtivá většina krymských jsou Rusové tehdy nikoho nevzrušovalo.
  Za to, že Krym zůstal ještě i po rozpadu SSSR pod správou Ukrajiny může B. Jelcin, který (podle vzpomínek L. Kučmy) Krym vlastně Ukrajině podruhé daroval. Tou otázkou se totiž při jednáních (r. 1991) o dalším uspořádání vztahů mezi Ukrajinou a Ruskem v Bělověžském lese Jelcin odmítl zabývat i přes výzvy ze strany ukr. představitelů. Údajně jen proto, že se mu to téma (v časové tísni?) již nechtělo otevírat. A tím vlastizrádným činem se Krym stal na dalších 24 let ...
  Dnes je naštěstí tam, kam náležel už dávno.

  OdpovědětSmazat
 8. Nějak mám pocit, že se v souvislosti s otázkou Krymu vůbec nezmiňuje něco, co se jmenuje tuším Budapešťské memorandum. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tušíš, že ukrajinská junta po majdanském převratu jako první porušila Budapešťské memorandum. Rusko jen reaguje a brání se.

   Smazat
  2. Ministr zahraničí RSFSR Lavrov: „Ruská federace se podpisem budapešťského memoranda o poskytnutí bezpečnostních záruk Ukrajině nezavázala, že bude uznávat výsledek ozbrojeného státního převratu.“

   Smazat
  3. pro 0919
   ale Budapeš.memorandum přece vůbec neřeší změnu vlády v Kiejěv - tak jak to mohla vláda v Kievě porušit ?
   Navíc od 1994 se vlád vystřídalo už dost - a nic se nestalo.
   Nebýt Rusů - kteří se do ukrajiny navážejíuž třetí rok, tak je tam dodnes klid.

   Smazat
  4. 9:19
   ovšem Lavrov si to představuje tak, že jen Rusové rozhodnou, zda to je nějaký převrat a nebo to je běžná výměna moci, kterých na Ukrajině mimochodem proběhlo už mnoho po roce 1994.
   To je na tom všem tak trochu nefér - a proto jsou Rusové pod velkou kritikou. Ono totiž stačí vyhlásit, že tam a nebo tam byl ozbrojený převrat a tím máme nárok tam vpadnout - a je to.
   Takhle si Rusové předtsavují svět v 21. století.

   Smazat
  5. Myslíš Rusů, kterých žije na východní urkajině
   většina a kteří jsou proti své vůli násilně odtahování od svých tradic a kořenů?

   Smazat
  6. 1010
   myslím Rusů, které Lavrov jako ministr zastupuje a kteří intervenují bez souhlasu legální vlády na východní Ukrajině. poporují místní bandity a rozpoutali naprosto zbytečně krvavý konflikt. Žádná Novorusie nebude, a udržování konfliktu je tedy pouze v zájmu Ruska, které chce mít další zamrzlý konflikt ve svém okolí.
   Mají s tím už zkušenosti - nejhorší jejich nepřítel by byla silná a spokojená Ukrajina. Proto to dělají.

   Smazat
  7. 10:22 U jednoduchých je to s propagandou jednoduché "o))

   Smazat
  8. 10:22
   Ty myslíš????Od kdy????Že by nějakej havloidní blábol myslel se vylučuje!!!!!

   Smazat
  9. Havloid je soukmenovec Ukropa (zkratka Ukrainian European) neboli banderovce, litevského a lotyšského esesáka a krymského Tatara obchodujícího se slovanskými otroky.

   Smazat
  10. Petr, 8:31
   Petře, ale mnozí jiní zas nemusí mít pocit, že by Budapešťské memorandum kyjevským vládním náckům umožňovalo vedení vojenské operace proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu s desetitisíci mrtvými ... (což je jinak mezinár. zločin proti lidskosti), a to jen proto, že ti východní chtějí dál používat svého po tisíciletí používaného jazyka v úředním styku, na školách apod., či proto, že mají jiné představy o správě svých věcí veřejných.
   To vše jsou pochopitelné lidsko-právní nároky, a každá vláda, která je odpírá, je v kulturním světě považována za darebáckou, tj. zločinnou.
   Z oběti dnes na Ukrajině (i u nás!!) dělají teroristu.
   Když i celou tu operaci farizejsky nazývají "ATO" nebo "kárnou" ...
   To by ovšem dnešní pučistická kyjevská vláda nesměla vzejít z US hnízda. Z něhož (ostatně) nevzešlo pro svět nic dobrého nikdy.
   Ohánět se zde tedy (v této souvislosti) tím memorandem je i od vás vrchol nestydatosti a pokrytectví!

   Smazat
  11. Kyjevská banda by měla přestat okupovat Podkarpatskou Rus (Rusíny) a Novorusko (Rusy) a stáhnout se do své banderovské Haliče. Na území Divokých polí (jihovýchodních stepí) Oděské, doněcko-krivorožské a tavrijské sovětské republiky nemají Ukrajinci žádný historický nárok, osídlovalo je po porážce Mongolů a Tatarů carské Rusko. A už vůbec zde, mimo hranice hetmanátu a pomyslného předchůdce ukrajinského národního státu, nemají co pohledávat ozbrojení Ukrajinci, nehledě na to, že levobřežní Ukrajina (Černigov, Poltava) se roku 1654 dobrovolně připojila k Rusku.

   Smazat
 9. ODSTOP09 Klerofašisté a nadstandardní. Sudetoněmecká KDU-ČSL. Uprchlívácká ČSSD.27. září 2016 12:21

  Proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování rusko jazyčného obyvatelstva na východní Ukrajině. Západní hodnoty vraždit slovanské ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště na Donbasu, už i v Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Smazat
  2. Ty glyfosátový úchyle, jdi už někam. Rakovina byla, je a bude! A ta s kosou si nevybírá! V.J.Horák

   Smazat
  3. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.28. září 2016 3:42

   Sám jste divný, pokud podporujete používání glyfosátu, který záměrně vypíná obranný mechanismus těla, jež se umí s rakovinnými buňkami vypořádat sám, jedná se o označování rakovinných buněk a jejich likvidaci pomocí látek obsažených v ovoci a zelenině.

   Kdyby hloupost nadnášela, tak byste létal V.J. Horáku. Tento produkt genového inženýrství MONSANTO Babiš je veden na Seznamu potencionálně kancerogenních látek pro člověka Mezinárodní organizací pro výzkum rakoviny pod Světovou zdravotnickou organizací, usiluji o zákaz používání této látky.

   Aby to pochopil i Homer V.J. Horák, když se napijete glyfosátového piva či sladového nápoje, postřikem kontaminované povrchové či spodní vody, sníte celozrnné pečivo, požijete coby potravinu řepkový olej nebo jakoukoli obilovinu, olejninu a luštěninu desikovanou před sklizní Roundupem, tak přivoláváte tu s kosou.

   A to nemluvím o toxinech v geneticky modifikovaných potravinách a vzhledem k výše popsanému podružném snižování obsahu beta glukanů, kvůli kterým si lidé kupují např. ovesné vločky.

   Smazat
 10. Viac ako jasne Krym bol a je Ruske a ostatne byvale sovietske staty sa taktiez pridajú.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo se ke komu pridá??? Myslíš jakože třeba Litevci se přidají k Rusku??? Nebo do se k nim bude přidávat?
   Srandisto

   Smazat
  2. Pobaltské státy už dávno ztratily nárok na samostatnou existenci, když se neustále přidávají k nacistům, nejprve k těm německým a dnes ukro-americkým.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.