Reklama

.

.

čtvrtek 15. září 2016

Kyjev kvůli Moskvě zvažuje odvolání své delegace v PACE


15. 9. 2016
Ukrajina chce radikálně reagovat na možnost návratu Ruska do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE). Ministr zahraničních věcí Ukrajiny Pavel Klimkin oznámil, že v případě obnovení pravomocí Ruska v rámci  PACE by Kyjev mohl přerušit práci v této struktuře, uvádí televizní kanál ICTV."Budou-li pravomoci ruské delegaci například v PACE přiznány, budeme zvažovat různé možnosti, dokonce až do té míry, že bychom se práce v PACE neúčastnili", řekl Klimkin.

Ukrajinský ministr poznamenal, že k nařizování poslancům nemá pravomoci. Ale může "doporučit radikální metody."

Připomeňme, že Rusko se přestalo účastnit práce PACE v dubnu 2014. Moskva byla zbavena pravomocí v souvislosti se vstupem Krymu do Ruské federace.

Později byla v PACE diskutována možnost návratu Ruska, ale procedura neproběhla. Moskva prohlásila, že se nebude podílet na práci této organizace do konce roku 2015.

V roce 2016 Moskva rovněž nepodala žádost o účast v PACE v běžném roce. Jak dříve IA Regnum informoval, 7.září předseda Státní dumy Sergej Naryškin po setkání s delegací PACE v čele s Pedro Agramuntem prohlásil, že ruská delegace v PACE je připravena pokračovat v celoplošné spolupráci na platformě PACE se zachováním principu rovnosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Agresivní, diktátorské Rusko nemá v téhle evropské organizaci co dēlat. Šmytec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jako prokazatelný idiot nemáš co dělat na tomto webu !!

   Vymazat
  2. No Ukrajina to tam vytrhne...

   Vymazat
  3. Chujmere debiloviči ty nemáš co dělat na týhle planetě,ty zlitej havloide věcně na záchytce!!!!!

   Vymazat
  4. Kyjev a celáUkrajina už není ani plutokracií, ale nekontrolovatelnou polomafiánskou diktaturou. A pokud by tam někdo udělal skutečné demokratické volby a např. i s možostí rozdělení do etnických celků, tak z celé téhle země zvané Ukrajina by vinou všech jejich oligarchpolitiků zbyl pouze Kyjev.A to ještě jen možná...

   Vymazat
  5. 12.13 Tobě snad hrabe nebo to už jsi tak brzo zlitý.Můžeš mi vysvětlit,proč je Rusko agresivní a diktátorské?Být Ruskem,tak se na celé PACE můžu vys...t!!!

   Vymazat
  6. Idioti tvého výskytu 12:13 by neměli být vůbec puštěni na web a ošetřovatelé by měli více kontrolovat tvou ji činnost a více používat pendrek nebo raději násadu od lopaty.

   Vymazat
  7. Počítejte s tím, že ke každému článku je tu přidělen nějaký snaživý přispívající blbeček-trolleček. U článků, které jdou proti masmediální propagandě (třeba jsou rovnou proruské), jich může být i několik. Tento trolleček je zpravidla prvním diskutujícím.

   Vymazat
  8. Pokud by se Ukrajina nezúčastnila,opravdu by ji přemlouvali Byli by rádi,kdyby se nesrala do vepcí,kterým nemůže pomoci.

   Vymazat
  9. Kdyžtakuž asertivní, jak říká Topolánek a nediktátorské!! Tedy nenechající si od nikoho nic diktovat ....

   Vymazat
  10. Agresívní a diktátorské jsou USA! Páč provádějí nátlak na ty kteří se jim vzpírají, zkouší jim "zkroutit ruce" a pod. svinstva a tak jim diktovat svoji vůli ... páč USA nemá přátele, jen zájmy, jak řekl asi Kisigner nebo jinej nosatej obřezanec.

   Vymazat
  11. "Budou-li pravomoci ruské delegaci například v PACE přiznány, budeme zvažovat různé možnosti, dokonce až do té míry, že bychom se práce v PACE neúčastnili", řekl Klimkin.
   Na tieto múdrosti Klimkina je nutné dodať,že baba z voza , vozovi ľahšie.

   Vymazat
 2. mierumilovne ussa, po celom svete rozsievajuce demokraciu so statisicmi mrtvych by ale malo v PACE hrat prve husle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NEMÁTE PRAVDU!!! Po řádění SS NEZŮSTÁVAJÍ STATISÍCE mrtvých, nýbrž MILIONY!!!!!

   Jen ve Vietnamu tato agresivní, vražedná a zlodějská banda povraždila 5 000 000 lidí!!!!
   Druhý přepad Iráku, okolo 1 000 000 mrtvých!!!!

   A začali genocidou Indiánů!!!!

   JE TO LŮZA!!!

   J.B.

   Vymazat
  2. jsme slovane a slovanske rusko je nam blize nez anglosas pro ne jsme mene nez ti muslimaci

   Vymazat