Reklama

.

.

čtvrtek 8. září 2016

Letošní turistický ruch na Krymu

8. 9. 2016      zdroj
Krym zostáva jednou z najžiadanejších a najobľúbenejších dovolenkových destinácii Rusov a Ukrajincov (čo je, možno, veľkým sklamaním pre niekoho) ako ukazujú štatistické hodnotenia. A počet návštevníkov sa každoročne zvyšuje.


Doteraz polostrov navštívili takmer 4 milióny turistov. To je o 26,1% viac ako v minulom roku. Podľa prognózy ku koncu tohto roka počet návštevníkov dosiahne 6 miliónov. Som presvedčená, že sa tak stane, aj keď nie som odborník.

Tento rok v lete som bola na Kryme, chcem povedať, že trend je jasný.

Priemerná obsadenosť hotelov a letovísk na Krymskom polostrove je 75%.

Neustále rastie počet turistov z Ukrajiny. Tento rok sa 2,2-násobne zvýšila osobná doprava cez hraničné priechody s Ukrajinou a k 1. augustu bola 1,7 milióna ľudí. Počet ukrajinských turistov vzrástol a dosahuje 15% z celkového počtu turistov, ktorí navštívili polostrov. V minulom roku tento ukazovateľ bol 10%. Nie je jasné, ako „Reuter“, ak poznajú tieto údaje (ak si ich vôbec pozreli) mohli dôjsť k záveru, že turistická sezóna utrpela fiasko.

Vôbec sa nedá pochopiť, ako náš kolega z „Reuters“ stanovil návštevnosť reštaurácii? Nečudujte sa, o tom sa tiež píše. Je to možné, ak ste ich navštívili cez deň, keď všetci ostatní sú na pláži. Na Kryme je more, takže cez deň je veľa kúpajúcich sa. Poprechádzajte sa, napríklad, večer v Alušte a pokúste sa nájsť voľne, vopred nerezervované posedenie.

Ukazovatele intenzity dopravy sú tiež vysoké. Iba letisko v Simferopoli k dnešnému dňu obslúžilo 3,5 milióna cestujúcich. Nárast v porovnaní s predchádzajúcim rekordným rokom dosiahol 5%. A to je bez prihliadnutia na koniec augusta, september a október – mesiace aktívnej rekreačnej sezóny.

53 komentářů :

 1. To je radosti na Starém bělidle !!

  Ono to soudruzi není až tak růžové, často se tady chlubíte zdravým rozumem a velkým přehledem - tak si najděte zprávy i z druhé strany. Jak si ztěžují místní podnikatelé na totální průser už třetím rokem, najděte si jak se jim zvedly ceny potravin a všeho ostatního a jak zůstaly platy zmražené !! Najděte si video, kdy Medveděv vysvětluje místním učitelům, že děněg nět !!

  Upřímně - kdyby NR nebyl portál tak jednostranný, tak by byl zajímavý. Ale ta černobílost a přísný výběr pouze proruských článků je už i směšný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NR je propagandistická žumpa, nic víc. V Rusku ani na krymu by s tamními paty a důchody z těch idiotů nikdo nežil a taky nežije. Na rozdíl od západu kde je okolo 200.000 Čechů. Ale kdákat nesmysly to jim jde.

   Vymazat
  2. No a proč tedy na portál NR pořád lezeš? Dokonce se nemůžeš dočkat nového článku, a hned jako první poctíš diskuze svými sprostými a urážejícími plivanci.On totiž portál NR se snaží ukázat skutečnost i z druhé strany,právě proto, že se o to jiný kolaborantský portál nesnaží. Nikdo se nesnaží. Televize je zahlcena americkými sračkami, anebo sračkami českými, které navlas imitují ty americké, divadlo a ostatní kultura také, media totéž. Úplně všechno je protiruské - není ono to otravné? Směšné? Nudné? Nechápu, komu může tohle jako informace stačit. Je to totéž, jako neustále šikanovat jednoho člověka - to se taky u nás děje, a je to přesně - nápadné, otravné, ubohé. Inteligentní lidi se nikdy k žádnému lynčování ani k šikaně nepřipojili, vždy jen blbci, slaboši, úchylové, ubožáci - je to od starověku stále stejné.

   Vymazat
  3. A která ze všech propagandistických žump lahodí tobě, anonymní potkane 18.46? Media už nejsou nic jiného než propagandistické žumpy nebo bulvár. Tobě je zkrátka sympatická jiná žumpa, tak se pochlub která, eventuelně sem na NR nelez. To by vyřešilo tvoje problémy -ne? Ty sympatizuješ se žumpami, odkud se plive na Rusko, těch je tady veliké množství ( všechna media) tak se jich drž, plivej na Rusko svorně s jejich diskutérama, a NR vynech. Ale to ne - co tě sem pořád tak láká? Něco to být musí - ne?

   Vymazat
  4. Treba ja chodim na NR pro pobaveni.
   Bolestne kviceni zdejsich komunistickych dedecku, babicek i zastydlych Putinovych nacku me vzdy rozveseli. :-)

   Vymazat
  5. Ad Anonymové nahoře tohoto vlákna,
   nerozumím Vám; jestli Vám je tady blujno, proč se tady stresujete? Mě by třeba těžko něco donutilo číst mainstream a díky tomu dobře jím i dobře spím.
   Každému co jeho jest, takže Vás, vážení lokajové, opravdu asi nikdy nepochopím. Ani za ten Jidášský groš bych si zdraví neničil.

   Vymazat
  6. Ale vždyť my jsme už dávno zaregistrovali 19.07, že sem lezeš jen provokovat, proto taky nemáš na nic žádný konkretní názor. Sice tady nikdo není pro tebe babička nebo dědeček, a dokonce už vůbec ne zastydlý nácek - to jsi přesně jen ty - Ty vůbec nevíš, která bije, a je ti to jedno. Ale protože tady převládají lidi slušní, a lidem slušným se zásadně protiví překrucování faktů a lži, a protože všichni mají vlastní oči, uši a rozum, proto se zde píše co se píše, a ty jen sprostě urážíš. Asi je ti divné, že všem slušným lidem se hnusí přepadávání jiných států ( pod jakoukoliv záminkou) a zabíjení prezidentů vlád jiných států, považujeme to za zhovadilost, a taky jsme toho názoru, že nikdo - ale vůbec nikdo - nemá právo vměšovat se do věcí svrchovaných a svéprávných států. Například ty zřejmě svéprávnej nejsi, přesto tě nikdo od počítače, kde bliješ ty své nadávky a provokace, nevyhodí. Urážíš a nadáváš a bavíš se tím. A možná že považuješ i za správné a zábavné, že jeden stát přepadá druhý a zabíjí tam civilisty, jako třeba jiný úchyl vyhrožuje bombami, nebo rozesílá v obálkách jedy - taky se tím zabavují. Nudící se pitomci se zabavují různě, a ty jsi jedním z nich. To je nám jasné, jen občas zacházíš dost daleko. Tak si jdi hrát zase chvíli s medvídkem.

   Vymazat
  7. 19.07 No nevím, kdo tady víc kvičí. Vždyť z vás čiší naprostý primitivismus. Ač nekomunista, pro vás klidně komunista, asi je to lepší než být lidskou žumpou vašeho ražení Vy se tady bavíte, mě je z vás špatně. Každému dle jeho gusta...

   Vymazat
  8. Anonymovi, který se probudil v 18:13
   Milý příteli, Nová republika je protiváhou mainstreamu, hlavně ČT a ČR, které vysílají odporné propagandistické sračky. Vy budete zřejmě opačného názoru. Co si mají lidé myslet, není nyní a ani za bolševika předepsáno zákonem. Smiřte se s tím, jako se já musím smířit s vámi. Jestli vás tento web provokuje, nelezte tady.
   Važte si správců tohoto webu, že pod publikované texty můžete připsat slušně svůj názor. To já na rozdíl od vás nemohu veřejně sdělit na stránkách ČT vůbec nic. Moje kritika je totalitně brutálně umlčena. ČT zrušila naprosto možnost svobodně veřejně vzkázat televizi, co si myslím.
   Milý partnere, s kterým musím vytrpět život v ČR. Vy mne za to budete posílat do Severní Koreje nebo na Kubu, za což bych zase já vzkázal vám, běžte do prdele. Podívejte se, vy Nové republice nemusíte platit ani korunu, zatímco já si musím televizní a rozhlasové sračky ze zákona platit, jinak na mne pošlete režimního zločince exekutora. Vy chlape docela sprostě kradete v televizi a rozhlase vysílací čas, který jsem si musel nedobrovolně předplatit. Nemáte pocit, že jste sprostý zloděj?

   Vymazat
  9. Krymané si svůj osud zvolili. Je to život v Rusku. Měli ještě druhou možnost - nechat se vraždit a okrádat pučisty z Kijeva, různými lumpy z druhého sektoru nebo mafiemi, které správně pochopily, že díky "boji za demokracii" si mohou beztrestně nakrást. Také proto se jim žije na Krymu mnohokrát lépe než jejich bývalým spoluobčanům ze Lvova, Kijeva, Žitomiru nebo jiných měst, která trpí krádežemi oligarchů. Reuters je placený proto, aby prokázal, že v Rusku se dnes žije o hladu a strachu ze zítřka. Jenže tomu věří jen prostoduší hlupáčci, kteří denně sledují ČTv a zastydli v době Sovětského svazu. Doba se změnila a ani postkomunistické Rusko už není to, co bývalo za Jelcina. Snad i proto lidé z Krymu neprchají na Ukrajinu :-)

   Vymazat
  10. Pozor kamarádi, zpráva BIS kritizovala pomluvy Ukrajiny. Pravděpodobně zaměstnanci této agentury se zde snaží napravit ideozločiny a Ukrajinu chválí a o Krymu tvrdí, že je tam hlad. Musíte psát, že se v Oděse nešťastníci upálili z neopatrností sami. Neměli pořádat piknik uvnitř budovy a ještě k tomu mít zabalenou láhev benzinu v ruksaku. Na východě Ukrajiny si sami střílejí z děl do paneláku. Tak je to pravda, tak se musí mluvit.

   Vymazat
  11. 18:13 NR samozřejmě musí být bílá, když veřejnoprávní média jsou jen černá. NR slouží právě k vyvažování, ne k jednostrnnému pohledu na dění ve světě. Kolik informarcí z NR najdete také na ČT? A jsou to fakta, skutečné události. Žadné manipulativní "předžvýkané" informace, jako např.v "událostech-komentářích". Jestli je ti pohodnější poslouchat, co si máš myslet, tak si zapni bednu a sem nechoď. Tvoje škoda. Věř, že tady tě nikdo nebude postrádat.

   Vymazat
  12. 19:07 je zjevně úchyl. On sem nechodí pro pobavení. On má pěnu ze vzteku u té své kolaborantské tlamy. O tom vypovídá styl, kterým se zde prezentuje. Je to nula, která skončí v propadlišti dějin.

   Vymazat
 2. A nebo takto

  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/slibena-prosperita-na-krym-anektovany-ruskem-nikdy-nedorazil/r~d489e1686b8b11e683920025900fea04/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:46
   Ty zlitej pablbe,minule tam bylo 50.000 Čechů.Ty z honvna vzešlej syfilitickej věcně zlitej kreténe,jsi dement jako fotr Havel!!!!!

   Vymazat
  2. 19:02

   Ty jsi takový debílek, že se nedokážeš trefit se svými hovny ani do správného vlákna.
   50.000 jsem psal že je jen v USA, debile

   http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/velky-prehled-kam-cesi-nejvice-odchazeji-do-zahranici.html

   Vymazat
  3. Pepo Vyskočů,najdi si film amerického novináře o Krymu a dej pokoj slušným lidem,hovádko Schapirovské s hvězdami a pruhy!

   Vymazat
 3. Sranda je, ze se tam zadny z mistnich soudruhu nejede rekreovat. O prestehovani ani nemluvim.
  Verim jen jednomu - ze na Krym bude jezdit vic a vic Rusu. Pri trvale mizernem kurzu Rublu (zhruba polovicnim nez pred 2 lety) si typicky Ivan s Natasou v kazde slusne destinaci pripadaji jako parek zebraku se zaplatou na prdeli.
  A tak radeji pojedou mezi dalsi luzu - na okupovany Krym. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Místní soudruzi sedí na svých vypasených zadnicích ve svých proprděných gaučích a s plnými bachory jen čumí na TV, surfují na netu, stěžují si jak se mají zle a filosofují kdo za jejich "bídu" může. Hovada jedny.

   Vymazat
  2. "Zato každý Majdanista na Ukrajině je těžce za vodou, nic se mu nezdražilo, má příslíben ráj, trhy a prosperitu od EU a je úplně happy. Jen ti chudáci na Krymu to posrali, že jsou u Rusa, a jen ti Rusi tam teď budou jezdit se záplatou na prdeli."
   19:03 Tak jsi to myslel, že?

   Vymazat
  3. A na čem dřepíš ty, když mlátíš do kláves ty svoje stále stejný sprostoty? Nejvypasenější prdel máš určitě ty, a nejzaprděnější kanape ( jestli vůbec nějaký ve svým brlohu máš) máš taky ty, protože zrovna ty dřepíš u klávesnice nejdéle. Pořád. Všude jsou tvoje zvratky. Pokud čtu, tak tady si nikdo na bídu nestěžoval a nestěžuje - tady se většinou píší diskuze k obsahu článku - jak to má být - s výjimkou tebe. Jen ty sprostě urážíš, a k obsahu článku nenapíšeš nikdy nic. Jen nadávky svědčící ve prospěch tvého IQ houpacího koně.A jinak - za bídu národa vždy mohou vlády toho kterého národa a jejich politici. Jestliže oni si z veřejných prostředků přisvojují statisíce měsíčně jako mzdu a občanům musí stačit desetina, mohou za jejich bídu ti, kteří je zbídačují - k tomu není třeba přílišné logiky. To bylo jasné už od středověku. Takže jediné hovado tady na diskuzích jsi právě ty. Máš smůlu, ale je to tak.

   Vymazat
  4. Blbe z 11.24 zajeď se podívat třeba do Egypta, Tuniska, znovu Turecka, až si našetříš tak třeba do Emirátů a uvidíš jaká je vážená ruská klientela. Ty chudší Rusové pojedou na Krym a budou v lepších podmínkách než naše chudina např. v Chorvatsku. Prober se ty hňupe !!!! Ale asi to nejde co ?

   Vymazat
  5. 20:58
   Bejvávalo do léta 2014. Dnes má po kolapsu rublu "vážená ruská klientela" v řiti vši, sedí doma na zadku a poslouchá bláboly Putina jak za to vše mohou fašisti z USA a EU.
   Průměrná ruská mzda je dnes přepočítaná na koruny cca 10.000 Kč. Počítat co to znamená doufám umíš, hlupáku.

   Vymazat
  6. 19:20 Už tě zase chytá fantas? A že pořád stejný. Měl bys provést update svého přehrávače.

   Vymazat
  7. 21:18 Ty jsi teda vyjímečný idiot. Kdypak Rusové s průměrným platem jezdili do Emirátů? A že neutrácejí ruble venku, je pro RF jen dobře.

   Vymazat
  8. Že se s im bavíte nechte jej vyhnít a ignorujte takové typy.

   Vymazat
 4. 19:46 ty zlitej pablbe,kdy tam minule bylo 50.000 Čechů? Před rokem 1989? Syfilitickej věcně zlitej kreténe,píše se rok 2016 a ty hovne máš nasráno v bedně

  OdpovědětVymazat
 5. Už se těším, až bude zvolený Trump, znormalizují se vztahy s Ruskem a bude se lítat na dovolenou na Krym. Určitě se tam rád podívám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Bude se lítat". Hmm to jako čekáš, že tě tam někdo pošle v rámci družby?
   Jinak si čekej - na Godota.

   Vymazat
  2. Tak to se povedlo. :) Ono letat na Krym se da uz dnes, akorat se o to cestovky nejak neperou. Jet na dovolenou mezi nemajetne, vecne ozrale muziky muze leda tak nejakej masochista.
   Jiste - je tam levne a teplo, ale to je v Somalii nebo na Haiti taky.
   Ale to zdejsi soudruzi nepochopi. Oni se z tech linych, otylych, komunistickych zadnic opravdu nezvednou.

   Vymazat
  3. Už vidím ty místní pitomce jak maj plný kufr narvaný konzervama, řízkama mezi chleby a lahváčema aby tam náhodou moc neutratili :-D Přesně o takový hosty tam stojí

   Vymazat
  4. Fuj - co to sem na diskuze nalezlo za prasata a z kterého kanálu to vylezlo? Takový sprostý sračky tady na diskuzích nebyly na rozdíl od novinek - tam jo, tam byla ta sprostá diskuzní chasa už pověstná, jenže teď už jsou novinky bezobsažnej bulvár, tak to nalezlo sem, a tady to sprostě nadává a uráží. Kazí to diskuze, protože takové diskuze nemají smysl. Aby si tady pár blbů sprostě nadávalo,což jim zprostředkovává článek? .. kufr narvaný konzervama... ty hovado blbý, ty nemůžeš vůbec nikam, asi bys neměl ani na ty konzervy. Dřepíš denně celý den u klávesnice a sprostě nadáváš - v tom vidíš nějaký smysl? Už to dokazuje, že máš krysí mozeček.Máš taky jiný aktivity, než na diskuzích sprostě urážet slušné lidi, kteří ti nic neudělali, píší jen svoje názory a vůbec je neznáš? Takové jako jsi ty, sprostá prasata, jednou někdo narazí na kůl a nebude vás vůbec škoda. My slušní se budeme dívat jak kvičíte zas vy, když vás tak rajcuje tímto slovem tady diskutující urážet. Tady nikdo nekvičí - jen vy si tady denně vyplachujete své sprosté držky. Vypadněte srát klávesnicí jinam, ať jsou diskuze na NR zas slušné a věcné.

   Vymazat
  5. 22:09 Tady pomůže jen lov bobříka "ignorace trotlů". Všdyť i tady vidíte, jak si ti trumpetové nad vámi "inteligentně" povídají spolu. Pokud si jich nikdo nevšimne, tak jim jejich ubohý repertoár brzo dojde. Prostě stačí IGNOROVAT, povídat si jen s rozumnými lidmi.

   Vymazat
 6. Už se těším, až bude zvolený Trump, znormalizují se vztahy s Ruskem a bude se opět normálně a beze strachu z těch zbankrotovaných, "zdemokratizovaných" Ukrajinců lítat na dovolenou na Krym. Určitě se tam rád podívám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rád bych tam vyrazil na dovolenou i do Moskvy a Soči, ale od známých, kteří tam byli vím, že je i tady pro nás draho.

   Vymazat
 7. Tak to místní trolíky asi dost ten článek zabolel. Projevili aktivitu vcelku nevídanou. No jo no, ona pravda někdy někoho bolí. Musí si svůj groš zasloužit, rukama se neuživí, myšlenku nedaj, tak nezbývá než ctrl c a ctrl v oblažovat diskuse moudrých a rotumných lidí těm pyčovinama, co jim jejich neziskovci připravili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takových článků ti sesmolím 10 za minutu chudinko. Připomíná mi to zprávy za vás, komoušů, jak se plány pořád plní na 110%. A ráno pak byly prázdné krámy jako vždy.
   Tady si počti jaká je realita

   http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/slibena-prosperita-na-krym-anektovany-ruskem-nikdy-nedorazil/r~d489e1686b8b11e683920025900fea04/

   Vymazat
  2. Ano -věřím ti, jsi skutečně smolivej genius. Smolit prasácký urážky a nadávky, to ti opravdu jde, ale názor k věci jsem od tebe ještě nečetl. Podle toho co píšeš, už jsi starej knecht - jak to, že jsi tak blbej a sprostej? Bejvalej soudruh - to ses vyučil ještě vedle plnění plánu? Ono na plnění plánů bylo něco špatnýho? Ono je to teď, když se většina mladých, odrbaných otrapů poflakuje po ulicích - lepší? Já pamatuji vždy plné krámy, ale plné poctivých potravin, ne jedovatých žrádel, ušitých na míru jen pro naše občany. Máme platy ušité na míru, všechno - jak za protektorátu. Něco takového se může líbit jen člověčí svini. Ostatně - i protektorátní poměry se líbily celé řadě sviní, to se nezměnilo, svině byly, jsou a budou. My slušní občané se musíme naučit s tím žít. Proč se tady lidem pošklebuješ - oni ti něčím ublížili? Nebo se pošklebuješ jen tak? Jak magor?

   Vymazat
 8. Minulý rok sme s kamaradom navštívili Krym,kupali sa v mori,večer sme si v kaviarni dopriali krymske víno,žarrnnyje vkusnyje ryby,navštívili sme v Sudaku vynokombinat,skusili sme výborne Krymskoje šampanskoje atd.,výborná dovolenka ,výborná atmosfera ,bez predsudkov. Krymčania na sankcie kašlu ,žiju si po svojom. niektorí tu na webe NR stále dští oheň a pekelnu síru na Krym. Kosovo to je OK,to USA i NATO nasilne odtrhli od Srbska . To sa musí počítat,to je správne .lebo to spravili krvaví hošici z USSA i NATO. Je zabavné tu čítat ako niektorí českí pepíci si myslia že su pupok sveta. Su viac ako trapní. Radšej si posedím s Krymčanom v Sudaku pri víne ako s českým nadutým havloidnym zmrdom. Inač aj s ostatmými normálnymi Čechmi si rad posedím pri pive,ale havloidní zmrdi nech radši táhnou do p..le.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste s kamaratom buzíci?

   Vymazat
  2. 21:10 Mohl byste prosím přidat nějaké další informace? Třeba jak jste tam cestovali, doba pobytu, ceny, čistota vody.... Díky.

   Vymazat
  3. Až tam pojedeš příště, dej vědět. Rádi se připojíme.

   Vymazat
  4. Letos jsme tam chtěli, ale odradila nás cesta - dost komplikované se tam dostat. A Krym, to není jen moře, mají tam k vidění i kus historie.

   Vymazat
  5. Tak to jsem fakt nevěděl, že Kosovo anektovala Albánie. Ještě by mohlo Maďarsko anektovat Vojvodinu a pak bych snad s tebou i souhlasil. Ale to by už svět vypadal asi trochu jinak a možná Česko by bylo bez Sudet a Těšínska.

   Vymazat
 9. 23.03 A ten tvoj Jakub Janda z think - tank a zastance euroatlantickych hodnot ti ho pichl do zadku že všade vidíš buzikov. Vytáhni si ho z análu havloidnej zmrde lebo lebo to čo si tu vypustil je hodné primitívneho degeneráta. Určite si zo Ztohoven ,na večeru si zbaštil velké h...o a dostal si z toho mozgovu sr...u. S takými havloidnými degenerátmi sme na Slovensku urobili krátky proces,ani pes po nich neštekne. Modli sa k svojej velkej modle Svatému Havlovi Bombardakovi a ulaví sa ti primitive.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:49 Zklidněte hormón. Teď jste mu právě způsobil ohromnou radost, že jste na jeho hloupost vůbec reagoval. Proto ty svoje hovadiny píše. Jesli mu chcete působit potěšení, tak pokračujte a nadávejte mu co nejvíc. Z toho má orgasmus. Jestli ho chcete opravdu naštvat, tak ho ignorujte. Z toho bude šílet.

   Vymazat
 10. Pre 0.34 cestovali sme tam lietadlom z Viedne do Moskvy a odtial do Simferopolu na Krym. more je tam čisté,niekedy par meduz ako v Bulharsku. boli sme tam u znamych cca 10 dni,tak isto v horach a vo vnutrozemí pri riekach. Krym je skuočne krásny . Strava ako aj u nas,všetko sme si dopriali . Vyšlo nas to asi na 800 eur. Nedivým sa ked USSmani ho stratili a nemôžu tam vybudovat svoju vojnovu zakladnu že s ukrošmi šaleju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:59 Zajímalo by mě toho víc, ale nebudu vás obtěžovat. Věřím, že Krym za návštěvu stojí, i když zatím tam není cestička tak vyšlapaná, jako do jiných destinací. Díky.

   Vymazat
 11. Článek výbornej, kdo chce tak si ho přečte a porovná s tím co nám tvrdí presstituti. Všem hlupákům a neříkám, kdo to je, doporučuji si tam zajet a nebo si počkat. Čas sám rozsoudí, kdo má pravdu a kdo je hlupák, vím že spravedlivě. Pravda má čas, lež jen krátké nohy a skřípění zubů. OTP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 919
   je divné, že mlaskáte radostí při četbě aboslutně jednostranného a tendenčního článku ! Ale dobře Vám tak.

   Vymazat
 12. Nekrmte Trolly, na naše reakce oni čekají, to je drží při životě, nebo se nám pomnoží. IGNOROVAT!

  OdpovědětVymazat
 13. Ty ukrajinský vzorový udavačský bilboardy by měly všechny členské země NATO rozmístit všude kolem Ruska, do všech zemí, kam už byl mezitím navezen ten khaki mírový šrot. Ukrajinci jsou ovšem o krok napřed, jejich bilboardy u Krymu vyzývají každého správného Ukrajince fotografovat a zapamatovat si ruskou vojenskou techniku, vojenské báze a radary. To přece nemá chybu (http://politikus.ru/events/83683-ukraincam-predlagayut-shpionit-v-krymu.html), určitě jim to poradila světová mírová velmoc a měli bychom to proto uplatnit také, je to přece skvělý nápad, jak zajistit celosvětové vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Rozděl a panuj! No není to sranda k popukání, když se mezi sebou mydlí ukrajinsky mluvící Ukrajinec s rusky mluvícím Ukrajincem a sekunduje jim při tom držitel nobelovy ceny za mír?

  OdpovědětVymazat
 14. Dejte si do vyhledávače "ubytování na Krymu". Jenom ze zvědavosti jsem to udělal a zjistil, že např. většina hotelů v Sevastopolu je do konce září obsazená. Tak že si nemyslím, že by zprávy o stoupajícím zájmu o Krym, jako turistickou destinaci, byly přehnané, nebo dokonce vylhané. Říká se, že přání je otcem myšlenky. V daném případu by některým lidem udělalo radost, kdyby lidé na Krymu skutečně strádali. Sami na sebe tím způsobem vykřičeli do světa, jací jsou to ubožáci.

  OdpovědětVymazat