Reklama

.

.

úterý 13. září 2016

Lidský odpad přehřáté H.Clinton Televize Fox News ji v pořadu Spravedlnost s respektovanou soudkyní a advokátkou Jeanine Pirro tvrdě odsoudila za její slova!

Patrik Juda
13.9. 2016   Rukojmí
Hillary Clinton urazila všechny Trumpovi voliče na setkání LGBT komunity v New Yorku a den na to zkolabovala. OSN se chystá na globální summit a Barack Obama by tam měl prý popostrčit ostatní země k přijímání více uprchlíků..
Americká kandidátka na prezidentku Hillary Clinton urazila podporovatele svého protivníka Donalda J. Trumpa při svém vystoupení pro organizaci LGBT ( lesby, gayové, bisexuálové a transgender osoby ) v New Yorku a prohlásila, že polovinu voličů pana Donalda J. Trumpa můžete dát do jednoho koše, protože ji tvoří politováníhodní ubožáci.

Pro mě trochu paradoxně byl pod paní Clinton po celou dobu jejího projevu slogan, že společně budeme silnější, ač její slova rozhodně nespojují, ale přesně naopak. Ponižuje voliče druhého prezidentského kandidáta pana Trumpa. Komunita LGBT ji za to odměnila potleskem a smíchem, což mi také nepřijde jako projev tolerance od lidí, kteří tak často o toleranci a lidských právech hovoří.
"Oni jsou rasisté, sexisté, homofóbové, xenofóbové a islamofóbové". "A naneštěstí oni jsou takový a on (D.J.Trump) je vyzdvihuje". Za svá slova se sice později omluvila, nicméně již je vyslovila a televize Fox News ji v pořadu Spravedlnost s respektovanou soudkyní a advokátkou Jeanine Pirro tvrdě odsoudila za její slova.
To prý říká ta Hillary, která bere peníze od zemí, ve kterých shazují homosexuály ze střech a kde ženy nemají právo ani řídit auto. "Ona nám říká islamofob"? A to bylo v předvečer jedenáctého září a po San Bernardinu (1.12.15 islamističtí fanatici Farook a Maliková postříleli 14 lidí v kalifornském centru pro hendikepované a 17 lidí postřelili), nebo po Orlandu (další fanatik Mateen vystřílel gay klub a povraždil 50 lidí dne 12.6.2016) dodala paní Pirro.
Pokud mám obavy z muslimských džihádistů, tak jsem islamofob, tázala se také paní soudkyně Pirro. "Ty královno Black Lives Matter (extrémistické hnutí, kterému Clintonová vyjádřila podporu)". "Ty mi budeš říkat rasistko". Hillary Clinton ve svém projevu ale dehonestovala i tu dle ní druhou polovinu Trumpových voličů, kterou považuje za lidi frustrované z vlády a z ekonomické situace, kteří si prý myslí, že na nich nikomu nezáleží a jejich životy, nebo budoucnost nikoho nezajímají. Chtějí prý jen pouze zoufale změnu.
"Hillary ty máš pravdu v tom, že my všichni chceme zoufale změnu". "Hillary ty jsi lhářka". "Jsi podvodnice, která nemá čest". "Jsi povýšená, arogantní a pohrdavá". "A pokud si myslíš, že tvá poloviční omluva tě očistí, tak jsi na omylu".
Silná slova, ale za mě zcela zasloužená a k paní Clinton se vyjádřil i Donald J. Trump, když reagoval, že Hillary urazila jeho voliče, což jsou miliony nádherných a pracujících lidí a věří, že za to ve volbách zaplatí. Také tomu věřím, pokud se vůbec uzdraví. Mike Pence, který kandiduje za Republikány na viceprezidenta říká, že toto prohlášení ukazuje nedostatek respektu k milionům lidí, kteří podporují Donalda Trumpa, a kteří jsou tvrdě pracující lidé jako farmáři, horníci, učitelé, veteráni, nebo policisté. "Jsou to Američané a zaslouží si náš respekt".
Paní Clintonová titulovala Donalda Trumpa například jako velkohubého klauna, tak kdo je potom ale ona? Napadat voliče protikandidáta a označovat je za ubožáky je samo o sobě ubohost a znak slabosti i strachu z neúspěchu. Údajné spiklenecké teorie, že je paní Clintonová vážně nemocná, až tak konspirační býti nemusí, potom co včera v New Yorku omdlela, ztratila botu a do auta ji dotlačili tělesní strážci.
Napřed její volební tým sváděl kolaps Clintonové na přehřátí organismu a po pár hodinách ji prý bylo opět skvěle, a že je prý v New Yorku krásný den. A to ji prý již údajně v pátek diagnostikovali zápal plic a ruší teď na čas svou kampaň. Až tak skvěle jí tedy asi nebylo a nechápu proč to tvrdila, když jí lékařka diagnostikovala zápal plic. Tak ať má pevné zdraví, protože první televizní souboj s Donaldem Trumpem má být již za dva týdny a Trumpova kampaň se valí Amerikou dál, narozdíl od nemocné Hillary Clinton.
S velkou rezervou napíši, že je možná dobře, že paní Hillary Clinton nezkolabovala na přehřátí organismu již o den dříve na setkání s gayi a lesbami, protože by to mohl někdo nehodný svádět na ně, ale ve skutečnosti a se vší vážnosti již nikoliv pouze bulvární média spekulují nad zdravotním stavem paní Hillary Clinton. Spekulují od možné epilepsie, pneumonie, či Parkinsonovy choroby, až po syfilis chycený od manžela Billa, ale to už je velmi bulvární spekulace. V New Yorku to žije a již za týden tam bude výroční summit OSN.
OSN chystá na globálním summitu v New Yorku, který se uskuteční 19.9. představit návrh závěrečného dokumentu, který se má prý pokusit odsouhlasit 193 zemí z OSN, a to i za přispění pana prezidenta Baracka Obami. V návrhu dohody (Global Impact) jsou stanovení a dlouhý výčet principů, ve kterých se například píše, že situace migrantů a uprchlíků je vážná a tak moc politicky sporná, že i po dnech intenzivního vyjednávání na konceptu mezinárodní dohody se světové národy pozvedli s prý virtuálními a nekonkrétními povinnostmi, které prý ale cesty uprchlíků bezpečnějšími a lepšími neudělají (NY Times). Neboli některým zemím se naštěstí nechce pouštět na své území úplně každého, a to i bez jakýchkoliv dokladů.
"Země západní Evropy spolu s Ruskem se vzpírají závazku přesídlit deset procent všech uprchlíků světa, kteří prchají před válkou a exekucí". Uprchlíci a migranti mají být hlavním tématem výročního globálního summitu OSN a prezident Barack Obama plánuje vést setkání při hlavním shromáždění s úsilím a snahou prý k pošťouchnutí ostatních zemí v tom, aby přijímali více uprchlíků. Věřím, že v tom bude pan Obama stejně úspěšný jako doteď ve své funkci prezidenta.
V novém a obsáhlém dokumentu, který chce OSN konečně a po dlouhém odkládání schválit přesně za týden v New Yorku, se píše například, že humanita byla v pohybu již od dávných časů. "Někteří lidé se přesouvají při hledání nových ekonomických příležitostí a při hledání nových obzorů". "Ostatní utíkají před válečnými konflikty, chudobou, málem jídla, terorismem, násilím a potlačováním lidských práv". Neboli zjednodušeně a podle OSN může migrovat každý kam chce, a tam kam chce, tak tam mají povinnost jej přijmout. Jen za loňský rok dle OSN opustilo své země 24 milionu lidí a desetkrát tolik jich prý může býti považováno za migranty (přesně 244 milionů lidí), kteří žijí jinde, nežli v zemi, ve které se narodili.
Dokud nebude mít tento nový dokument pro migraci, který představí generální tajemník OSN pan Ban Ki-moon platnost v mezinárodním právu, tak prý bude každá věta sporná a předmětem jen dalších jednání. Schválení tohoto dokumentu má prý jen přinést trochu toho pohodlí a útěchy milionům mužů, žen a dětí hledajících bezpečí a příležitost v zahraničí. Žádná země by prý neměla zadržovat dětské uprchlíky bez dokladů a tato praxe by měla býti ukončena.
Myslím, že by naopak bylo dobré, kdyby byla ukončena celá OSN i se svými arabskými princi, hledáním nových obzorů a patentem na to, jak má svět vypadat a fungovat. Jejich představa je pro mě absolutní anarchií a koncem evropské civilizace.

56 komentářů :

 1. Ona Hilary Clinton nebyla daleko od pravdy, akorát zapoměla dodat, že i v jejím táboře příznivců je rovněž minimálně polovina chudáků. Já osobně bych to viděl tak, že až na několik málo chytrých lidiček jsou američané z větší části asi tak 80% skoro negramotní. Pak to tam vypadá tak jak to vypadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/168045-clintonova-do-roka-zemre-je-nemocna-a-maskuje-to-tvrdi-sef-kampane/

   Vymazat
  2. Anonymní13. září 2016 14:27 - ano, to máš absolútne reálnu pravdu, ovšem ako kde
   napr na Floride sa pred pár rokmi dávalo na verejnú diskusiu, či netreba uzákoniť povinnosť, že maturant (high school!!!) musí vedieť čítať a písať. Znie to úplne absurdne a keby som tam v tom období nežil, tak by som neveril, ak by mi to niekto vravel. Normálny američan samozrejme ani len vo sne netuší, že hore je Canada a dole Mexiko, pretože USA sú jednoducho stredobodom vesmíru. Tak isto ak si kúpim niečo za 15 $ a pokladníčke dám dvacku, - pokiaľ by nefungovala elektrina a "kassa " je nepovie, koľko má vrátiť - je absolútne hotová, pretože otázku : "15 a koško je 20 ?" si nikdy nepoložila - nikdy to nevedela, nevie a nebude vedieť. Sú však oblasti USA, kde to nie je až tak kruté a časť obyvateľstva je aspoň gramotná. Inak vedia len a jedine ako si čistiť zuby a súložiť. inak ani prd !

   Vymazat
  3. Velka zoufala snaha se zavdecit , kazdymu a kde schopnosti nejsou , bezbreha jesitnost,vede k hrubym chybam a jen zurive usili vysplhat po zadech vetsinou bezkalhotoveho byvaleho sexualniho maniaka a bezednyho chamtivce a pomocipenez islamskych fanatiku..Je jasne,ze nevi co mluvi a ma porad neco uchu , odkud dostava prikazy, udajne. /Normalni lidi nic v usich nemaji/.Uz zustat v manzelstvi s takovym uchylou svedci o vsem. A nema co nabidnout. A ani stopa po nejake lidskosti. Slouzi a predstavuje ,ztelesnuje velmi dobre symbol cele USA. Po kazdem kolapsu tvrzeni o pevnem zdravi. Typicka USA vlastnost , splhat pres mrtvoly celeho sveta, na nicem nezalezi jen valky a masakry za ucelem koristi, ktera uz ale nestoji za nic. Do Ukrajiny napr. cpali uz od 1991. IMF prohlasili,ze Ukrajina bude jedna z nejbohatsich zemi na svete. Nabehli si tam na vidle zaslepeni posedlopu chamtivosti, cpou tam zbroji a tak treba Ukrajina ma 5 valecnych lodi a 15 admiralu....A neni si schopna vladnout....To jevidet na prvni pohled.

   Vymazat
  4. Asi máte pravdu Ruská prodavačka umí aspoň na sčotu. Výpadek elektřiny by jí tolik nevadil

   Vymazat
 2. Jenom to potvrzuje můj názor o zrychlujícím se tempu. Proimigračním partajím odjíždí poslední vlak. Postupně začnou volby v jednotlivých zemích a lidi, jako Merkelová půjdou od lizu. Tak že chtějí zkur...it, co stačí. Bezděky to potvrzuje další z mých názorů, že nejde o omyl, ale zlý úmysl. Lidi, jako Juncker, Obama, nebo Merkelová nás chtějí zničit.

  OdpovědětVymazat
 3. Bože to je syfilitická nesvéprávná kurva!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.lajkit.cz/zpravy/item/627-media-mlci-clintonova-demence

   Vymazat
  2. Za vsechny komentare stoji se podivat pozorne na fotku u clanku. Krecovita grimasa ma za ukol zamaskovat a predstirat absolutne vsechno...A pak se pozorne divejte na jeji oci...a vite vse..

   Vymazat
  3. Ano má asi nemocnou štítnou žlázu a nebo patří na psychiatrii - toto je pohled blázna.

   Vymazat
  4. A ještě neslušně na někoho ukazuje prstem, z toho by Gut - Jarkovský neměl radost

   Vymazat
  5. Dnesni doba je velice zajimava. To se neda zaprit. Ocekaval jsem prohlaseni o tom, ze Hitlary je uplne nad 100% zdrava drive.
   Napada me. COZ JESTLI TY NEMOCI a dalsi veci JSOU RUKOU OSUDU , KTERA CHCE PRECE JENOM SVET ZACHRANIT !!??

   Vymazat
  6. Sama voda, pred chvili velky US televizni stanice ohlasili ze Hitlery je mrtva. Pak ukazovali z dalky nejakou zenskou, ktera predstirala ze je Hitlery. YOU TUBE je toho plna..Nikdo nevi co se deje...Zahada sedmi almar. Coz je problem nejvetsi ,protoze se volby nedaji proti Trumpovi zfalsovat....RUKA OSUDU mava...

   Vymazat
 4. Ta do palice praštěná válkychtivá megera to má už asi spičítaný,matka příroda,nebo nějakej podstrčenej utrejch ji co nevidět udolá....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdepak zápal plic, to by jí nebyla zima a nenosila v létě vlněný kabát. Přikláněl bych se k popisu místního Čechoameričana o Clingonové Killary rakovině s metastázemi do mozku (epileptické záchvaty, vaskulární demence). O propuknutí zápalu plic se spekulovalo v souvislosti s nádorem na mozku a oslabením imunity po chemoterapii, ale vysvětlení kašle je tady https://fellowshipoftheminds.com/2016/07/30/is-the-hole-in-hillary-clintons-tongue-from-cancer-surgery/

   Vymazat
  2. Hulibalda chytla toho viruse od toho svýho proutníka,co klátil cokoliv se mu dostalo na dostřel,co udělal z Oválné pracovny "Orálnou prcovnu"....

   Vymazat
 5. A navíc si hraje na psychiatra ,protože si dovolí stanovovat diagnózu ( fóbie ).

  OdpovědětVymazat
 6. ABC NEWS NEW YORK PRÁVĚ POTVRDILO ÚMRTÍ HILLARY V MÍSTNÍ NEMOCNICI
  https://conservativedailypost.com/breaking-abc-news-new-york-just-confirmed-hillary-dead-at-local-hospital/

  https://www.superstation95.com/index.php/world/1996

  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/627-media-mlci-clintonova-demence

  OdpovědětVymazat
 7. Honolulu, proč tlačí do voleb tak nemocného člověka, kdo měl po zvolení zaujmout její místo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Která kreatura, Joe Biden? https://fellowshipoftheminds.com/2016/09/11/hillary-clinton-collapses-at-911-memorial/
   https://fellowshipoftheminds.com/2016/08/12/strange-bulges-under-hillarys-coat-suggest-a-defibrillator-vest/

   Vymazat
 8. Ještě by to chtělo se d o u č i t českou gramatiku, než zasedneš redaktora za klávesnici. Za takové chyby v diktátu se dávaly "koule"...že by už všechno bylo jedno a lhostejné? A že by !vůdci" byli také nedovzdělaní???
  (Hillary Clinton urazila všechny Trumpovi voliče na setkání LGBT )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:57 Citát z Wiki:
   "Grammar nazi je typ internetového trolla, který je nemístně zaměřen na spisovnost projevu. Grammar nazi například využívá náhodné překlepy k agresivnímu zpochybňování kulturnosti a celkové intelektuální kapacity ostatních diskutujících."

   Vymazat
  2. No - to je zase žvást. Jaký grammar nazi? Jaké "nemístné" zaměření na spisovnost projevu?Jaké "náhodné "překlepy? Náhodný překlep je, když někdo vůbec nezvládá shodu podmětu s přísudkem, a dělá hrubé pravopisné chyby?Jakou intelektuální kapacitu má pitomec, který žvaní blbosti, používá vulgární a pepické výrazy, a ještě dělá hrubé chyby? Přece - když neumím pořádně pravopis, jsem si toho vědom -ne? To mají tihle tupci takový nedostatek sebekritiky? A když jsem si vědom, že nezvládám pravopis, nemusím lézt na diskuze a mocí mermo něco žvatlat - ne? Úplně nejhorší smečka diskutujících je na novinkách, tam se žvatlají úchylný kraviny i k tragickým nehodám, nemocem, apod.Hyeny nenechají na pokoji ani oběti zločinů, nehod, sebevražd a tragedií. Tohle přece nelze omluvit v žádném případě.

   Vymazat
  3. 19:35 Je dost komické, když bojujete za spisovnost projevu a přitom ve vašem příspěvku ze 17:57 lze najít:
   "...než zasedneš redaktora za.." Vy nevíte, jak zní vokativ od slova redaktor?
   "...by !vůdci" byli..." Proč píšete vykřičník místo úvozovek?
   ".že by už všechno..." Věta u vás začíná malým písmenem?
   "...také nedovzdělaní???" Podle jakého pravopisného pravidla jste použil tři otazníky?

   Ve čtyřech větách jste udělal 4 hrubky. Na to by "koule" nestačila. Toto jste asi myslel na sebe: "Přece - když neumím pořádně pravopis, jsem si toho vědom -ne? To mají tihle tupci takový nedostatek sebekritiky? A když jsem si vědom, že nezvládám pravopis, nemusím lézt na diskuze a mocí mermo něco žvatlat - ne?"

   Uklidněte se, neberte to ve zlém, dělám si jen legraci. Předvedl jsem vám, jak snadné je udělat z někoho hlupáka kvůli pravopisným chybám. Tyto články a diskuse nejsou literárními díly trvalé hodnoty. Proto je vždy moudřejší reagovat na obsah, než kritizovat formu. A když oponovat, tak konkrétními argumenty.
   Vaše hodnocení diskuze na Novinkách je přesné. Naprosto s vámi souhlasím.

   Vymazat
 9. Kdyby by mi můj manžel udělal takovou ostudu, že by si ho nechal od ošklivé stážistky vykouřit v nejposvátnějším místě USA, čímž by nade vší pochybnost dokázal, že nejsem schopna ho sexuálně uspokojit, tak jak bych pak mohla Američanům slibovat, že je uspokojím naprosto ve všem na co si vzpomenou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo třeba potřeboval srovnání, nebo se třeba nudil, nebo jí třeba chtěl pomoct v jejím postupu,který by si tím zasloužila, nebo mu ji někdo prostě doporučil, měl ji třeba jen ohodnotit a podobně. To je tak,když si žena myslí,že ví a rozumí,směji se Vám.

   Vymazat
  2. Nebo prostě jen měla hlad.

   Vymazat
  3. Potřeboval rychlý relax a Hillary byla daleko, byla to součást její pracovní náplně.

   Vymazat
  4. Uprosila ho, chtěla ho ochutnat,jestli je skutečně nejlepší.

   Vymazat
  5. Hillary ji pověřila,kdyby neměla čas nebo náladu.

   Vymazat
  6. Třeba na tom byla tak špatně,že ji "zachránil".

   Vymazat
  7. Máte se ještě hodně co učit.

   Vymazat
  8. Jak to má vlastně s jebačkou Putin? O tom se vůbec nepíše!

   Vymazat
  9. Jo táák ,ta chlap. No to jsem si mohl myslet.

   Vymazat
  10. Putin má nějakou gymnastku,pokud vím, je velmi ohebná. Asi potřebuje někoho,kdo se mu pořádně ohne.

   Vymazat
  11. Co zase matláte do orálu v Oválu Putina? To se bez něj už neobejdete? Tady je téma úplně jinde! Navíc jeho žena nikam nekandiduje a ta gymnastka je super baba. I tak se pozná úroveň politiků. Takovýmu Schwarzenbergovi Vopěnkovou taky závidíte co? A co Nagy, tělesné proporce Levinské.

   Vymazat
  12. Prý to do ní ten Putin napálil a úspěšně,borec.

   Vymazat
  13. Naprostý souhlas s anonymem 18.54 - novinkové hyeny se chopily diskuze, to je tema, kterému rozumějí. Putin, plivání na Rusko, orgazmus, rozkroky, orál, oběti, tragedie, sebevraždy. Začnou k tomu žvanit sračky - lze říci ujeté sračky - hlavně pak muži. Co je to za chlapy? Samý impotent? Jak přiblblé domovnice! Jděte do prdele s Clintonem a orálem v trapáci hnusní! Co když to bylo na něj nastražené, co když tu blbku někdo zaplatil a Clinton se potom musel ztrapňovat před celým národem! To mu Hilary tak málo věřila? Kennnedyho odkráglovali, na Clintona nastražili nějakou černou krávu - tam to přesně tak chodí. Podvody, intriky, vydírání - normální americká špína. A tady staříci se mohou posrat! To vás tak vzrušují taková temata? Trapáci hnusní!

   Vymazat
  14. Osklivy lide, nikdo nepreje nic dobryho ty...Kdo zabil Kennedyho, 9/11 a ted chce sprovodit Hitlery do hrobu ? Prece Putin a nikdo jinej to ani nemoh bejt. Kdo prinutil Clintona se narodit a bejt posedly slizky prase...?

   Vymazat
 10. 18:34
  Z čeho asi tu syfitickou hysterki kleplo na veřejnosti????No Billik začal nacvičovat společný kouření s čokovopicí....Fuckingtown je opravdu místo neomezenejch možností!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.43 - nechceš brzdit? Co to meleš za sračky? Ty jsi taky syfilitik? Máš paralýzu mozku? Clintonová je stará bába, bude jí sedmdesát nebo dokonce osmdesát a jak to vypadá, v Americe jsou všichni staříci posedlí po moci. A nejen tam - světová politika -samí starci nad hrobem. Drží se zuby nehty, ale budou žvanit a žvatlat a zubit se do kamer. Že je to nesere! Asi mají vůbec podivnej život. Tak není divu v tom horku, že Clintonová zkolabovala - ono taky - ty rvačky v kampani, ty veřejné ovace a sračky, furt to jásání s davy a tak, to by umořilo osla! To ještě má bába docela výdrž, prezidentkou zřejmě nebude, ale tak sprostý nadávky? Máte tady vůbec nějakou úroveň? Co z lidí dovedou udělat mediální výplachy, to je fakt hrůza!

   Vymazat
 11. Hey, Honolulu, co je to?
  https://conservativedailypost.com/breaking-abc-news-new-york-just-confirmed-hillary-dead-at-local-hospital/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že si Hillary dala voraz,navěky, údajně.

   Vymazat
 12. porad premyslim proc ma vzdy otevrenou tu hubu ,to stejne Bill Vykoureny ,chodeji s otevrenou hubou a porad na nekoho mavaji a ukazuji jakoby nekoho videli v tom oslneneni reflektoru to ani neni mozne Howgh

  OdpovědětVymazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=ZPq7JiU7Bms
  Ze slov doktora vyplyva jasne ze
  1)Volebni tym HC a tajne sluby LZOU
  2)Maji patrne pripravenou dvojnici (naznacuje).
  Plus ze na veskere informace o jejim zdravotnim stavu bude nejspis brzy ban.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zmizel mi příspěvek pod honolulem a to jsem pouze napsal, že dvojnice není dvojče a otce ošetřujícího lékaře CIA odkráglovala.

   Vymazat
 14. asi v tom LGBT moc radi s Humou jsou udajne dosti pratelske lblblbl

  OdpovědětVymazat
 15. Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její nemoc má možná souvislost s tím, že Kongres začal vyšetřovat FBI ze zatajování důkazů!

  Komise kongresu pro vládní dohled totiž zaútočila na FBI a předala FBI příkaz na předání všech dokumentů o vyšetřování Hillary Clinton [1]. FBI totiž před týdnem poskytla Kongresu jenom zlomek dokumentů a ještě navíc silně retušované a začerněné. To doslova kongresmany z komise rozpálilo doběla a přímo před televizními kamerami obeslali zástupce FBI s příkazem na vydání veškeré dokumentace k případu emailů Hillary Clinton.

  Podrobnosti a video s českými titulky na http://desitka.org/?p=7566

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro admina webu: Tato Captcha je nejhorší jakou znám. Vyberte čtvercce, kde jsou DZ. Jenomže tam jsou tak rozmáznuty, že to nelze poznat. Změním a dostanu - vyberte palačinky. Do pr*ele, copak jsem hospodyňka, já z těch obrázku nepoznám co jsou palačinky, atd. atd. Mně Captcha nevadí, ale ty obrázky musí být znát a ne rozmáznuté čtverce s ničím.

   Vymazat
  2. Pane Nikdo, velice nás to mrzí, ale naše redakce nemůže ovlivnit tuto službu Googleu. Jak jste jistě poznal, obrázky vycházejí ze severoamerických reálií.

   Vymazat
 16. Hillary půjde do voleb tak jako tak. I kdyby do nich šla už jenom její dvojnice. Amerika je na takovou eventualitu dobře připravena a mediálně užitečnost toho kroku pro zemi lidem vysvětlil už i Hollywood ve svém filmu (nevzpomenu si na název), kde hrál prezidenta člověk z ulice tak dobře, že si ho zamilovala i paní prezidentová (hrála ji Annette Beningová).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sklerotiku, byla to Sigourney Weaver

   Vymazat
 17. Loutkovodiči Hillary nejspíš zjistili že jejich stupidní kampaň proti Trumpovi je kontraproduktivní.Jakoby přes kopírák naší protizemanovské, stejně hnusné a se stejným opačným účinkem (Zeman to ví a záměrně provokuje další její výbuchy - možná to bude dělat i Trump). Takže tu svou nepodařenou loutku onemocněli, nastoupí nějaká další marioneta.
  Z amerických loutkových prezidentských voleb si dělal srandu už Eric |Linklater ve 30. letech Minulého století.
  Napsal Ex- nemo

  OdpovědětVymazat
 18. Tomu, co dokázal provést někdejší hasič původem z Česka Zdeněk Gažda, který žije už 24 let v USA a který sám sebe označil za podporovatele (:-) Clintonové, tomu se říká mediální poprava kandidátky na prezidenta v přímém přenosu. To by nedokázala snad ani celá tlupa reportérů nebo tajných agentů (stejně by mě zajímalo, že samotným Američanům nestála kandidátka ani za to, aby ji sledovali na každém kroku a nechali točit českého amatéra). Na místě pana Gaždy bych se asi snažil porozhlédnout, kde nechal mistr tesař díru, protože ani v USA neplatí demokratické principy pro každého. Pokud nebyl rovnou nastčen Trumpovými příznivci, aby za ně odvedl černou práci. V tom případě vsadil asi na správného koně. Říká se tomu být ve správný čas na správném místě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná, že i Amerika se brzy seznámí se svým vývozním artiklem, s barevnou revolucí: http://aeronet.cz/news/video-demokrate-zvazuji-odstoupeni-hillary-clinton-z-boje-o-bily-dum-jeji-nemoc-ma-mozna-souvislost-s-tim-ze-kongres-zacal-vysetrovat-fbi-ze-zatajovani-dukazu-cz-titulky/

   Vymazat