Reklama

.

.

středa 14. září 2016

Miloš Zeman: Když bylo ticho, tak jsem zařval, Tcheco, Tcheco, Tcheco! "Takže zcela závěrem, moc vám děkuji, všichni jste byli skvělí!

14.9. 2016   První zprávy
"Chtěl bych vám sdělit, že v okamžiku, kdy se šachy stanou olympijským sportem, vstoupím mezi vás a budu se rovněž ucházet o účast na budoucí olympiádě," prohlásil prezident ČR Miloš Zeman při setkání s olympioniky na Pražském hradě po LOH v Riu.


"Oblékl jsem si olympijskou kravatu, připnul jsem si olympijský odznak, a cítím se tak plně vybaven k tomu, abych k vám promluvil. Předeslal bych, že, podobně jako po olympiádě v Soči, přijímám na Pražském hradě všechny olympioniky, protože každému se může stát, že zakopne, a nedosáhne svého cíle, ale vy víte, pane předsedo, že jsem jim v Riu říkal, vaše vítězství je už to, že jste tady. A co je možná stejně tak důležité je, že přijímám členy realizačního týmu, protože samozřejmě právě na trenérech, masérech a dalších do značné míry závisí váš úspěch. Samozřejmě, že ten úspěch sklízí především ten, kdo ho dosáhl, ale nezapomeňte i na ty, kdo vám pomáhali," řekl druhé zářijové úterý prezident Česka olympionikům při setkání na Hradě.

"Vzpomínám si, jak jsem si na plážovém volejbalu málem zničil hlasivky, když jsem podporoval naše plážové volejbalistky. Vždycky jsem využil toho času, kdy bylo ticho, a zařval, Tcheco, Tcheco, Tcheco! A myslím si, že i když tam byl jeden faul rozhodčího a jedna nešťastná srážka, tak podaly skvělý výkon. I za to bych jim chtěl poděkovat," dodala hlava státu.

"Poslední poznámka, nevím, jestli je tady profesor Pollert, doufám, že ano. Chtěl bych mu velice poděkovat za skvělou práci, kterou odvedl při budování vodního kanálu. Je to obdivuhodné dílo, a když se za sebe ohlédne, má se za čím ohlédnout," poděkoval tvůrci vodního kanálu v Riu Miloš Zeman.

Proč si především prezident ČR váží zlatého olympionika Lukáše Krpálka

"Chtěl bych vám sdělit, že v okamžiku, kdy se šachy stanou olympijským sportem, vstoupím mezi vás a budu se rovněž ucházet o účast na budoucí olympiádě. Ale nevím, jak je to ještě daleko," s nadsázkou nahlásil Miloš Zeman.

Do Ria odcestovali fandit další politici Štěch a Valachová
 Někdo zúročil obrovskou práci, kterou vynakládal při tréninku, někomu třeba i nešťastná náhoda v tomto zúročení zabránila, ale nesmírně si vážím toho, že jste tady, a nesmírně si vážím toho, že jsem měl tu čest, a to i s několika členy vlády a tady s panem předsedou Hamáčkem, vás svým slabým hlasem v tom Riu povzbudit," uzavřel svůj projev Miloš Zeman, prezident republiky na Pražském hradě 13. září 2016.
První zprávy,Jiří Kouda

33 komentářů :

 1. O prezidentu Zemanovi je známo, že není nepřizpůsobivý, jako papaláš nikdy neodmítl dobře placenou funkci a rovněž si rád kopne do českých vlastenců doc. Konvičky a Miroslava Sládka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste špatně informován. Zeman nikdy nebyl papaláš! A jestli jsou hysterik Konvička či podovodník Sládek vlastenci, tak to mne podrže!

   Vymazat
  2. 14:01 Jste hloupý, celou tuhle partičku papalášů si na převrat a transformaci socialismu na mafiánský kapitalismus připravovali pod Komárkovo vedením 20 let do předu. Přesně tak dlouho trvá vychovat nové elity. Přispívání poslanců na volební kampaň strany byla praxe všech parlamentních stran, v médiích za to ovšem ukřižovali pouze Sládka, navíc byl zavřený, aby v prezidentské volbě o jeden hlas prošel kult osobnosti Havla. Máte zvláštní schopnost si pěstovat nepřátele, když nazýváte ochotníky a divadelní herce hysteriky a milionům dovolenkářů v Chorvatsku nadáváte do fašistů a ustašovských prasat.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Miroslav-Sladek-vzpomina-Kdyz-potrebovali-zvolit-Havla-zavreli-me-na-Pankrac-Jel-v-tom-s-nimi-i-Zeman-452598

   Vymazat
  3. Volím proti katolíku Karlovi a vatikánské pedofilní lobby14. září 2016 15:49

   Ve svém blogu jste uvedl: „Lidovci například celou dobu mlčeli a podporovali probruselskou politiku a nyní ječí jak bláznivé Viktorky. Babiš celou dobu vykládal, jak musíme přijímat přivandrovalce, že prý zaplní volná pracovní místa nejlépe v jeho továrnách, ale je před volbami a tak by je, samozřejmě jen hubou, střílel. Uvidíte, jak po volbách zase otočí. Jak dlouho ještě ze sebe necháme dělat hlupáky?“ Zkusíte na svou řečnickou otázku odpovědět?

   Občané České republiky se skutečně o politiku moc nezajímají, i když prolíná celým životem a potkávají se s ní již od rána, kdy si jdou koupit třeba pečivo. Vždyť i ta cena rohlíku má svůj původ v politice, politické reprezentaci a jejím hlasování. A jednou za čtyři roky jít nebo nejít k volbám a něco tam hodit? Potom se nemůžeme divit, že si lidé vyberou téměř vždy špatně. A místo toho, aby si vzali poučení a příště si dali větší pozor, tak, jako na houpačce zvolí opak předchozího, případně k tomu přidají nějaký zhoubný novotvar. Příkladem budiž nebezpečné uskupení všehoschopných kariéristů s výborným čichem pro koryta v přitakávacím hnutí estébáckého udavače a člena zločinecké organizace. To by nebylo tak udivující, spíše mne zaráží, kolik občanů se dá koupit za recyklovanou koblihu. Ten úpadek je skutečně hrozivý, když si uvědomíme, že ještě před lety bylo zapotřebí slíbit alespoň deset tisíc za kuponovou knížku, a dnes?

   Vymazat
  4. Anonymní14. září 2016 13:56

   Jsem zarytý ateista, ale jetli jsou Konvička a Sládek vlastenci, tak já jsem v tom případě papež.

   Vymazat
  5. Volím proti církevní zlodějině a vatikánské lobby pederastů14. září 2016 23:19

   Bylo to zaměřeno na papežence Karla Schwarzenberga, jinak nemám nic proti katolíkům ani věřícím, pouze neschvaluji církevní zlodějinu havloidně falešně podanou lidem jako restituce a přístup kněží do škol a k dětem.

   Vymazat
  6. Církev už jiná nebude a ani nemá důvod

   Vymazat
 2. A pokud bude kandidovat i současný prezident Miloš Zeman, jak chcete jeho příznivce, kterých je bezpochyby dost, přimět, aby volili právě vás?

  Omlouvám se příznivcům pana Zemana, ale bohužel moje osobní zkušenost s ním má nádech trpkosti a zrady. Jako příklad vám uvedu následující. Byl velmi chladný a temný lednový den roku 1998. Byl jsem doma v Brně a psa by člověk ven nevyhnal. Nikdy před tímto dnem a nikdy později mi již pan Zeman nevolal. Ten den ale neustále drnčel telefon a přátelský hlas předsedy Poslanecké sněmovny mne neustále lákal do Prahy. Že prý má pro mne důležité informace před volbami, apod. Žena řekla, nikam nejezdi, stejně jedeme za několik dní na volbu prezidenta, tak proč se hnát do Prahy kvůli potlachu s Milošem. Za chvíli znovu drnčí telefon a znovu Miloš. A jestli prý nepřijedu, tak udělá pressfoyer pro komunisty a ti budou mít tím pádem větší předvolební reklamu. Žena řekla opět ne, tak jsem stejně odvětil naléhavému hlasu. A za hodinu znovu. Tentokrát jsem ženu neposlechl, a vyrazil do Prahy. V podloubí Malostranského náměstí u vchodu do Sněmovny na mne čekali tři vazouni, z nichž každý vážil alespoň dvakrát tolik než já. Vrhli se na mne a odvlekli mne na Pankrác, kde jsem pobyl do té doby, než byl pan Havel zvolen v klidu a o jeden jediný hlas, ten můj, popáté prezidentem.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Miroslav-Sladek-chysta-kandidaturu-na-Hrad-Vsichni-dnes-slavne-opisuji-co-ja-rikal-pred-desitkami-let-Gang-sesti-stran-a-dvou-pulek-A-Zemanovi-neverte-zazil-jsem-co-je-zac-451960

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Sladek, (14:04) to byl sice PODRAZ, ale jelikoz nejvice podrazniku je u nas a ja je se zajmem sleduji, tak vim, ze vetsinou "volavka" nevi kde je schovan "myslivec".

  Stalo-li se to jak rikate, tak to bylo napraveno dnesnim postojem presidenta proti snaze o jednu vladu nad celym svetem a zniceni suverenyty zeme. Republika ho proste potrebuje. (Budu pokracovat.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Nestor boje proti přistěhovalecké politice, polistopadovému establishmentu a kultu osobnosti Havla PhDr. Miroslav Sládek chystá kandidaturu na Hrad. „A zcela otevřeně na tom mém odklizení se podíleli všichni, kdo byli tehdy ve funkci, předseda vlády, parlamentu, Hrad, první ‚dáma‘ atd.,“ dodal Sládek a s poděkováním svou odpověď uzavřel slovy „společně zvítězíme“.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti korupčníku Karlovi a poslanecké burze volených mandátů14. září 2016 15:45

   Je u nás řada politických subjektů, které mají protiimigrační politiku v programu. Uvažoval jste o spolupráci? A co spolupráce na mezinárodní úrovni? Jste v kontaktu s podobně naladěnými politiky v zahraničí?

   Za tuto otázku moc děkuji. Již téměř rok se snažím přesvědčit ostatní, takzvané vlastenecké a protiimigrační strany, že jedině ve spolupráci a společném postupu máme naději naše názory prosadit. Ideální příležitostí si tuto spolupráci vyzkoušet byly krajské volby. Třináct krajů, třináct prvních míst pro předsedy, aby se nikdo necítil ukřivděný. Místopředsedové mohli klidně rotovat. Takovéto uskupení by jednoznačně prorazilo a mohlo by v některých krajích i vládnout. Potom by nebyl problém se postavit ústřední vládě a její pokrytecké probruselské a proněmecké politice. Bohužel veškeré snažení ztroskotalo na zbytnělém egu osob naprosto neschopných reálně posoudit meze svých schopností, ale i třeba na přáních sponzorů, jako tomu bylo u obou půlek rozpadlé parlamentní strany. Ty vedou lidé, kteří se musí dovolit svého mecenáše i když chtějí jít na malou, myslím tím stranu. Jakékoliv úsilí o spolupráci tedy ztroskotalo na malosti představitelů rádoby vlasteneckých a protiimigračních stran.

   S podobně smýšlejícími politiky v zahraničí jsme spolupracovali již od počátku devadesátých let. Ať již to byl Jean-Marie Le Pen, Jorg Heider, Vladimír Žirinovský. S výjimkou Vladimíra Volfoviče se garnitura obměnila a bohužel ne k lepšímu. Na stránkách ParlamentníchListů.cz se kdekdo chlubí svými setkáními nebo pozváními od Front National, rakouských Svobodných, Pegidy nebo jak se to všechno jmenuje. Zapomínají se přitom zmínit, že na rozdíl od minulosti, kdy vztahy republikánů a jejich zahraničních protějšků byly založeny na názorové, programové shodě a osobním přátelství, ti dnešní pseudovlastenci si pozvání třeba na Hofburg platí, včetně fotografování s vadnoucími kráskami. My jako strana samozřejmě pokračujeme v mezinárodní spolupráci, v nejbližších dnech mne zrovna čeká zahraniční cesta.

   Vymazat
 5. Pane Sladek, prominte gramatiku - nejsem z Ceska.

  At mate jakykoliv nezdar v politickem zivote, tak to neni duvodem, proc by jste se mel toho zivota vzdat a urazene a zahorkle se schovat nekde za Brnem.
  Reknete mi pane Sladek !
  Kteri z tech, co ovlivnili svet, nebyli zavreni ? Hmmm ?
  VSICHNI BYLI !

  Takze pekne se vratte do politiky ! Pozdravujte pana dr. Konvicku a vyridte mu, ze protoze znam Afriku, (zil jsem tam,) tak ho mam rad a zarucuji mu casem vzestup.

  A presidenta Zemana podporte v jeho postoji proti globalistum. On je jim bolehlavem.

  A az bude Shachova olympiada, tak se prihlasim take a zdeptam tam vsechny - vcetne vsech presidentu.
  nick HONOLULU - strategist vola : "Pani rytiri sedlejte kone ! Ritiri zaleste za pec." !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozběhl jste spoustu akcí po republice a rozšířil aktivity. Co vás vlastně přimělo zase více se podílet na politickém životě a kandidovat na senátora?

   Politický život jsem nikdy neopustil. Jistě víte, že jsem se pohyboval i v komunální sféře. K daleko intenzivnějšímu zapojení mne dovedl současný katastrofální stav české politiky. Ale byl to také doslova tlak spoluobčanů. Přiznám se, že jsem již nemohl jít ani na nákup, abych nemusel odpovídat na otázky, kdy do toho konečně vlítnu a udělám pořádek. Dovedete si jistě představit, jak takový požadavek zavazuje. Ale abych se vrátil k úrovni české politiky. Ne, že by někdy byla na nějaké oslnivé úrovni, ale to, co se děje dnes je tak děsivé, že to přímo ohrožuje náš národ a naši zemi. Jelikož tady žijeme a ještě tady nejspíš nějakou dobu žít budeme, je třeba, abychom osud věcí svých vzali do vlastních rukou. Pasivitou a čekáním na nějakého spasitele zvenku nic nezískáme.

   Vymazat
 6. My emigranti, jsme udalostmi v CSSR v roce 89 byli prekvapeni. Po pul roce , kdyz jsme zjistili, ze Havel byl
  vlastne DOSAZEN, tak iluze o jeho osobnosti byla pryc.
  Zminena doba byla velmi ZMATENA i v Americe.

  Zacala globalizace a president Bush starsi caso rikal veci, ktere nas vydesily. Napr., ze je dobre, kdyz se prumysl stehuje ze zeme atd.

  Nejvystiznej, to co se delo, bylo shodnoceno vedmami z New Age zavrenymi v blazinci. "Oni rikali, ze nastala doba chameleonu a politickych operet a veseloher".

  Pane Sladek, ta doba je pryc ! Tak sedlejte kone rytiri.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miroslav Sládek vzpomíná: Když potřebovali zvolit Havla, zavřeli mě na Pankrác. Jel v tom s nimi i Zeman. Miroslav Sládek chystá kandidaturu na Hrad: Všichni dnes slavně opisují, co já říkal před desítkami let.

   Dnes jsou lidé zmateni tím, že všechny strany mají stejný program, zhruba tak, jak jste naznačila v otázce. Jak by také ne, když všichni opisují náš program starý desítky let. A příkladů je opravdu hodně. O přistěhovalcích a nebezpečích z jejich přívalu plynoucích jsem hovořil na republikánském sjezdu již v roce 1991 – kde byli a co dělali v té době současní bojovníci proti imigraci? Rozhodně nebyli na základní škole, aby se mohli vymlouvat, že tehdy chyběli. V roce 1992 jsem jako poslanec Federálního shromáždění požadoval referendum, které by rozhodlo o osudu České a Slovenské federativní republiky. Po mně vystoupil jiný federální poslanec, který označil referendum za nesmysl a mne za populistu. Jak se ten federální poslanec odmítající referendum jmenoval? Miloš Zeman. A dnes je z něj propagátor referenda. V roce 1997 jsme protestovali proti vstupu do Evropské unie. Václav Klaus tehdy pyšně podepisoval přístupové dokumenty. A dnes je z něho hlavní kritik Evropské unie a bojovník za její zrušení, který s oblibou vykřikuje na každém německém shromáždění, jak je třeba Evropskou unii zrušit. Otázkou je, proč nás do ní tedy zavlekl.

   Takto bych mohl uvádět jeden příklad za druhým. Včetně snížení daňové zátěže a zjednodušení zákonů, což předpokládá i zrušení EET (živnostníkům a drobným podnikatelům bude samozřejmě refundován nákup pokladen při jejich odevzdání do sběrných surovin), snížení věku pro odchod do důchodu. Dále zvýšení péče o rodiny s dětmi, protože právě zvýšení porodnosti potřebujeme jako záruku budoucnosti národa. Spoléhat se na to, že se nám tady namnoží afričtí inženýři a doktoři a budou tak udržovat v chodu ekonomiku a důchodový systém, je největší blábol posledních let. Zrušení koncesionářských poplatků za televizi a rozhlas, protože tyto organizace mnohokrát jasně prokázaly, že nejsou veřejnoprávními, takže si žádnou podporu z kapes daňových poplatníků nezaslouží.

   Vymazat
 7. Konečně mají naši vlastenci a obyčejní lidé důvod, aby šli k prezidentským volbám. PhDr. Miroslav Sládek se na rozdíl od papaláše Zemana vždy zastával dělníků a ještě uměl předvídat, po těch letech mu musím dát za pravdu i ohledně cizáků ve všech polistopadových vládách a problémech s integrací Cikánů a přistěhovalců vůbec.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Miroslav-Sladek-chysta-kandidaturu-na-Hrad-Vsichni-dnes-slavne-opisuji-co-ja-rikal-pred-desitkami-let-Gang-sesti-stran-a-dvou-pulek-A-Zemanovi-neverte-zazil-jsem-co-je-zac-451960

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Miroslav-Sladek-vzpomina-Kdyz-potrebovali-zvolit-Havla-zavreli-me-na-Pankrac-Jel-v-tom-s-nimi-i-Zeman-452598

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti henleinovci Karlovi a kolaborantům s nacismem14. září 2016 15:34

   TO JE NÁŠ TRUMP, honolulu. Na toho jsme čekali.

   Vymazat
 8. Az se vratite do ARENY pane Sladek, tak vezte !
  Hnojometnici na Vas budou metat ty nejhorsi nalepky.

  CIM VICE nalepek tim vetsi uspech ! V pripade, ze nalepky budou ochabovat v hojnosti a jedovatosti, tak je nekde chyba ve Vasi osobnosi. Vas vliv bude slabnout.
  To bude indikatorem, nejake slabiny.

  Slysel jsem jednou Vas projev. VIM URCITE, ze jste rozeny Tribun lidu. Republika potrebuje kazdeho , kdo je na jeji strane. Globaliste ji chteji znicit - podrezat jako slepici a udelat z ni Hillbrow v Johannesburgu.

  A pozdravujte kluky v Brne co vyhodili z hospody konsela Hollana..Dedci na Floride slzeli smichem
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti církevní zlodějině a vatikánské pedofilní lobby14. září 2016 16:13

   http://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Sládek

   Vymazat
 9. Nas Donald Trump ma denne vice spojencu. Mam z toho radost ! Nekteri vlivni lide vsak rikaji, ze je ve stale vetsim a VETSIM nebezpeci zivota.

  On VYHRAVA ! Medialni kampan proti nemu je tak HNUSNA, ze to nema obdoby v dejinach.
  Je to ukazka toho jaky je to prusvich, kdyz media jsou v rukou jedne skupiny lidi, ktera je na hranicich retardace. Za 14 mesicu dostal 12 000 nalepek.

  On chce presne pravy opak toho o co usiluji Neocons, Globaliste a NWO.
  Mezi lidmi je velke napeti ! Nemam zadnou predstavu co se stane v pripade volebniho podvodu, o kterem se mluvi od poloviny srpna.

  To stejne zazije URCITE pan Sladek ! O tom dokaze-li to zvladnou psychicky - nevim.
  Nevim o nem mnoho, ale jednou jsem byl na vylete v Cesku a on mluvil na namesti v Brne. Zaujal me !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi povrchní, naivní trouba který dá na žvanění a sliby na náměstí. Věřil by jsi i Hitlerovi.
   Sládek je provařený zloděj který vyloupil vlastní stranu.

   Vymazat
  2. Honolulu,
   Sládek je "veselá kopa", umí mluvit a nebojí se říkat pravdu. Podobně, jako Zeman. Jenže se snaží zavděčit všem. Chudým slibuje zvýšení platů a důchodů, bohatým snížení daní a zvýšení zisků. Nehledě na jeho ukázku, jak řídil vlastní stranu. Proto u myslících lidí vzbuzuje nedůvěru, jak stručně vyjádřil 16:31.

   Vymazat
 10. 16:31... OH - Ty "Einsteine"! V priade ze vyloupil jeho vlastni stranu, tak to spada do sfery vnitro-stranickych zalezitosti a strana si to s nim VYRIDI..Techto udalosti je v dejinach hodne a jsou na to stanovy.

  Ty jako nestranik se jim nelez do "kuchyne" !

  Adolf Hitler ? Prave v dnesnich dnech po kolapsu Hillary byl Donald Trump prohlasen za Hitlera a my, co ho volime za DEPLORABLE !
  Kdo voli Trumpa tak je "nacista, fasista, rasista, xenofob a onanista" ! To, ze zereme male deti je v tisku pripraveno na pristi tyden.

  Kazdy z nas volicu Trumpa, by se citil MENECENNY, kdyby nedostal nejakou nalepku. To nas ztmeluje a je v tom zaklad nasi SUPERIORITY. Takze vsechny napepky at uz fasitu ci onanistu jsou vytany.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Ta cestina je stale tezsi a tezsi. Denne nadavam neo-liberalum ve dvou jazycich a intelektalne a gramaticky upadam.
  ALE TO NEVADI ! Jsem jim blize.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Sládek a ti jeho "kumpáni" s předvolebními kecy tady?

  Trapné!!!

  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:14 Divíte se? Asi neznáte výrok Cimrmanova Děda Vševěda:
   "A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí".

   Vymazat
  2. Nejhorší jsou tihle kolaboranté s polistopadovou vládnoucí garniturou, penězí a moci chtivé papalášské kreatury včetně obecních kulichů a krajských pijavic, kteří se podíleli na likvidaci Československa a jeho národního hospodářství, rozkrádení národního bohatství a společného majetku vytvořeného mozoly našich dědů a otců a prach sprosté demontáži podniků světoznámých značek na cestě od vyspělé socialistické společnosti k rozvojové s dostatkem banánů po celý rok s nahrazením rozvinutého průmyslu a soběstačné zemědělsko-potravinářské výroby s vysokou mírou přidané hodnoty a technických znalostí k tranzitní zemi překladišť a jednoduchých montoven nabízejících špatně placenou práci pro otroky a cvičené opice. Prostě VE DNE LHAL A V NOCI KRAD, SOCIÁLNÍ DEMOKRAD, jež se neštítil ani zavírat poslance, aby mohl být zvolen valutový disident a zahraniční pacient, úplně obyčejný prominent Havel a spolustraníky dodnes pracujícími na ekonomické a fyzické likvidaci našeho národa.

   Vymazat
 13. 18:28 - umet dobre, harmonicky mluvit k davum je predpoklad k uspechu ! Tomu se rika SCAT..
  SCATMAN - Scatman John (na youtube) vam ve svem rychlem vzkazu rika, ze kdyz to dokaze politik, tak to dokazete i Vy....

  Premier Sobotka umi dobre mluvit, ale stal se z neho KOMORNIK, destruktivni pomatene baby v Berline.
  Pan Sladek komornikem byt nechce, tak ho vitejte vsichni v policke arene a o vavrinech viteztvi at rozdodnou volici.

  TRPASLICI ? Kdo z vas k nim nepatri ? Mate pouze dva lidi, ktere svet uznava. Vsichni ostatni jsou neznami trpaslici.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti válečným štváčů a západním hodnotám vraždit slovanské ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.14. září 2016 21:21

   Věnujete se hodně problematice migrační krize. Na Facebooku jste vysvětloval, proč se k nám „přivandrovalcům“ nechce. „Je to tím, že naše země je chudá. Že naše životní úroveň je ve srovnání třeba se životní úrovní Německa přímo žebrácká. Nám se to ani tak nemusí zdát, protože jsme si na tu bídu během života zvykli. Avšak přivandrovalci jsou nejlepším ukazatelem, jak na tom doopravdy jsme, protože jdou zcela logicky za nejlepším. Bída je slabé slovo, jsme žebráci.“ Možná by se dalo přidat, že jen někteří jsme žebráci, tedy po finanční stránce. Je ovšem spousta lidí, kteří jaksi neví, co s penězi…

   Nemám zapotřebí se vozit na nějaké módní proti přivandrovalecké krizi, když jsem na tento problém upozornil na začátku devadesátých let, ještě než pořádně vznikl. Bohužel většina národa je chudá. Samozřejmě je zde i dost těch, kdo skutečně nevědí co s penězi. Když hodinky, tak alespoň Breitling, a ne jedny, ale hned patery. Každý rok poslední model alespoň Mercedesu a jachtu k tomu. Ale to již napsal Honoré de Balzac: „Za každým velkým majetkem se skrývá zločin.“ Ovšem tito lidé tady s námi nežijí. Dokonce tady ani neutrácejí své peníze a tím pádem z nich nic nemáme. A je jedno, zda to je ministr financí, uhlobaron, král hazardu, finančník spravující portfolio rodiny bývalého prezidenta anebo poradce současného prezidenta financující konglomerát exotického původu. Vezměme si třeba ministra financí, jeho firma je na třetím místě, co se týká výše obratu, avšak neumístila se ani v první dvacítce plátců daní. Co z něho tedy máme? Když si chce něco koupit, jede do zahraničí. Proč nedá vydělat místním obchodníkům, když už je odírá a likviduje prostřednictvím nesmyslné EET?

   Vymazat
  2. Volím proti válečným štváčům a západním hodnotám vraždit slovanské ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.14. září 2016 21:31

   Někdejší předseda parlamentních republikánů Miroslav Sládek, který proslul výpady proti Romům, oznámil, že půjde do voleb s programem proti uprchlíkům. Jakmile se oteplí, chce pořádat 20 mítinků týdně. „S cikány jsou problémy, ale pořád jsou to naši občané. Raději cikán než přivandrovalec,“ říká 65letý Sládek.
   Zdroj: http://brno.idnes.cz/rozhovor-se-sladkem-vraci-se-do-politiky-ff5-/brno-zpravy.aspx?c=A160208_2224166_brno-zpravy_vh

   Vymazat
 14. No, hlavnē že se Ovar zase neožral. Ostud už bylo dost.

  OdpovědětVymazat
 15. Panove !
  Vidim vse z daleka a s nadhledem !
  Cela vase politicka scena postrada osobnosti, ktere by vynikly nad prumer !
  Vsichni jsou stejni !
  Mluvi stejne a vypadaji stejne !

  To co je k videni, mi pripomina moje zasla slavna leta, kdy jsem pro slavu vlady v Pretorii, pracoval v Africe.

  Byl jsem poslan do bushe a tam jsem zjistil s prekvapenim, ze vsechny opice vypadaji stejne, jeci stejne, kradou stejne, maji stejne personality.
  A vsechny mi curaly, na moji nobl uniformu !

  U vas je take pocuran kazdy, kdo patri k vyssi civilizaci a nema chlupatou srst.

  Proto pane Sladek, t.j. Vase povinnost jmenem civilizace (a s destnikem v ruce ) jet do bushe (pardon do Prahy) !
  nick HONOLULU - prukopnik civilizace.  OdpovědětVymazat
 16. Škoda, že Zeman svůj halasný pokřik jímž se chlubí nezašeptal v ND při pietním shromáždění na počest Věry Čáslavské.Jsou to tedy jen klasické populistické žvásty na jaké jsme od ovara ducha zvyklí. Hanba, měli by mu říci olytmpionici,kdyby měli v těle čest.

  OdpovědětVymazat