Reklama

čtvrtek 29. září 2016

Ministerstvo obrany RF odpovědělo na tirádu USA o "pytlích na mrtvoly": "Masky jsou odhozeny, pánové?"

29. 9. 2016    zdroj
Ministerstvo obrany Ruska komentovalo prohlášení mluvčího ministerstva zahraničí USA Kirbyho, že v případě pokračování akcí RF v Sýrii, budou se ruští vojáci "domů vracet v pytlích na mrtvoly" a že "teroristické útoky přijdou do měst RF." Ve svém projevu na mimořádném briefingu odpověděl generálmajor Igor Konašenkov na tirádu Kirbyho takto:

"Jeho slova jsou nejupřímnějším přiznáním americké strany o tom, že celá "opozice", která údajně vede "občanskou válku" v Sýrii, je mezinárodní teroristická "internacionála", kontrolovaná USA. Masky jsou odhozeny, pánové? Našim vojákům je dobře znám počet takzvaných vojenských specialistů v Sýrii, kteří plánují a řídí operace teroristů. Víme i to, kde se tito "specialisté" nacházejí. A pokud se někdo pokusí hrozby proti Rusku realizovat, sotva budou mít teroristé pytle a čas na útěk."

Generálmajor Igor Konašenkov konstatoval, že, nehledě na do takové míry nediplomatickou rétoriku, je Rusko připraveno k dialogu s Američany. Přitom nesmí být podle Konašenkova v tomto dialogu dokonce ani náznak hrozby vůči našim vojákům a ostatním občanům Ruska.

Igor Konašenkov: "V otázkách zajištění bezpečnosti ruských občanů, ať jsou kdekoli, se smlouvat nebude."

Na konci svého projevu vyzval generálmajor Igor Konašenkov Kirbyho, aby nezapomínal na důstojnickou čest. I když v současných podmínkách mohou být pojmy "americký důstojník" a "čest" neslučitelné, což již pan Kirby dokázal.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

83 komentářů :

 1. On vam klidne mohl prisahat n svou cest, protoze zadnou nemel. A to da preci rozum, ze kdyz neco nemam, nemuzu to ztratit... J.Werich

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ale je zmetek,ten Kirby ! Ovšem ale perfektně a elegantně mu bylo naznačeno a odpovězeno !
   Jen tak dál Rusko,jsem plně na vaší straně a celosvětově nás přibývá ! Dnes už nás takových,(kteří plně podporují Rusko)bude opravdu a rozhodně hodně ! Určitě víc, než všech těch zaprodanců,zrádců,zločinců všeho druhu !!!

   Smazat
 2. Omlouvám se touto cestou Milouši Jakešovi a Gustávu Husákovi. My jsme naivne nevěřili, co je to za prolhaný dobytek, reprezentovaný zváleným kořalou Havlem. Netušili jsme, že se budou desítky tisíc našich spoluobčanů válet na ulici a pozvolna umírat. Jsem pro, aby se české letiště nejmenovlo po prolahném zmrdovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KSČ byla již obsazena tajnými spolky a bylo to domluvené. S vědomím KSČ byl Havel připravován. Byrokratická struktura společnosti je obsazená elitou a ty nás odevzdala západu. Což zachránilo západ před krachem o několik let. A pozor marxismu je doktrína, podle které se řídit společnost také nedá, stejně jako se nedá kočírovat kapitalismus. Stalin nás zachránil, naoko se tvářil, že hraje hru elit, ale před jejich očima začal budovat společnost na úplně jiném základě (zednáři obsazená strana měla být nahrazena národními sověty). Ale nyní jsme zase tam, kde jsme byli v prd.li, chvíli se rozkrádalo co se dříve vybudovalo a někteří hloupější uvěřili, když se dostali k příležitosti, že jsou úspěšní, ale úspěchem v lidské společnosti je stabilní společnosti s maximálními možnostmi vzdělávání pro všechny. Zdrojů je sice dost i nadbytek, ale pouze za podmínky, kdy společnost nebude řídit pár nemravných totálně vygumovaných chytráků nazývajících se elitou, ty sežerou všechny zdroje ať je jich sebevíce. Jediná naděje jde z Ruska, kde přes všechny problémy s elitou jako u nás, přeci jenom mají lidé k sobě blíže (dáno způsobem života, kdy kvůli přežití bylo nutné si pomáhat) a i když o svoji zemi často říkají "tohle se může stát jenom v Rusku" nedají na ní dopustit.

   Smazat
  2. Je to jihokorejké letiště, ne české

   Smazat
  3. ...žel Bohu i samotní soudruzi té doby přestali věřit v nebezpečí církve a západu.
   A tak se chlastalo a hýřilo, řešili se hlouposti, zprávy byli nedostačující, protekce a hlupáci ve funkcích a tak postupem času ztratili kredit...
   Pak už bylo překvapivě snadné spustit ,,Sametovou pohromu,, *
   -------------------------------------------
   p.s.
   Milouš Jakeš je příkladem blba s funkcí

   Smazat
  4. Jan Petr30. září 2016 10:51

   Ať byl Milouš Jakeš blb jaký chtěl, ale těm dnešním blbům ve vládě a ve vedení státu, těm nesahal ani po kotníky. Proti nim to byl jseště genius. Komunisti byli darebáci, taky kradli, ale netolik. Ti republiku alespoň tak nějak rámci možností budovali.

   Smazat
 3. Od začátku jsem neviděl nic jiného než že USA a Západní koalice Rusku v Sýrii jen ustupovaly a Rusko ničilo ne ISIS ale syrskou opozici. Dost se směji té nervozitě Ruska,kterou si bezesporu zaslouží a divím se jeho drzosti.To je nesoudnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co na to říká tvůj psychiatr?

   Smazat
  2. 23:52- do měsíce se "Čeni" přestanete smát. Drzost "západu" je přímo úměrná touze vyvolat WW3, tak volejte své nebeské talíře. Hady a medvědy není radno dráždit. Tak se připravte na blití, i když- stejně se jen smějete a blijete ve Vašich komentech.

   Smazat
  3. Jo, v komentech je nám super,ale pokud by snad mělo dojít k válce v Evropě,sakra to by bylo hnusný.

   Smazat
  4. ..... Proto se musíme bránit Rusku.

   Smazat
  5. Kdysi byli na světě dva bratři,jmenovali se A a B,společně se jim říkalo ABel a spojení mezi nimi se nazývalo K ABel,tedy kabel,což zůstalo dodnes,protože je to dobré. Můj psychiatr říká,že dobrá logika.

   Smazat
  6. 23:52 Můžete prosím pro úplnost uvést, proti komu v Sýrii bojovaly USA a Západní koalice, když se před zapojením Ruska velikost IS jenom zvětšovala?

   Smazat
  7. K 0:04 Psychiatr říká totálně beznadějný případ.

   Smazat
  8. On tě sem dr. David pustil v takovém stavu?

   Smazat
  9. Vlastně, já vychovávám dr. Davida,on tohle ještě neznal.

   Smazat
  10. Vidite kuci CesI !! Toto jste presne VY,Svejkove,Cimrmanove a havlokavarnici !Tohle jsou nazory,obcana CR...usa a nato v Syrii jenom ustupovali...je to jasny pripad pro dr.Chocholouska.

   Smazat
  11. Hele,Ty odborníku, kdybys měl možnost podívat se A) na zrcadlo, B) do zrcadla, C) na sebe v zrcadle, co bys udělal? Ony jsou totiž i možnosti,které Tě ani nenapadnou.A jmenují se vyšší inteligence.

   Smazat
  12. Tu politiku budeš muset sledovat důkladně ještě pár let,než dojdeš k tomu správnému názoru. Já sleduji politiku skoro 40 let a to i zahraniční, tak Ti chci dobře poradit. Začni ji tak sledovat také.

   Smazat
  13. To je další věc: Sledovat a rozumět-chápat ji,je rozdíl.

   Smazat
  14. No jestli pohrozí představitel pravidelné armády teroristickými útoky na stále ne svého nepřítele Rusko(obchod mezi nimi výzkum vesmíru... vše v naprosté pohodě), je zameteno. Kdo by ty teroristické útoky dělal? Američany vydržovaná UMÍRNĚNÁ opozice, kterou veřejně podporují? Tak je ta opozice zřejmě zrovna tak profláklá jako IS a není mezi nimi zásadního rozdílu.

   Smazat
  15. Bylo to prohlášení mluvčího Ministerstva zahraničí USA Kirbyho,údajně. Pokud Rusko masakruje syrskou opozici a nyní hustě i civilisty,nedivil bych se,že by se bránila vší silou ruským vojákům v Sýrii a i teroristickými akcemi v Rusku,protože jen úder na ruské civilisty by bezesporu měl ten dostatečný význam.

   Smazat
  16. Blbeček 23:52 (0:17, potažmo 10:06) nepochopil, že tzv. syrskou opozici představuje jeden fantasta u počítače na londýnském předměstí, který fabuluje události a p r o d á v á tyhle své nesmysly agenturám. Od nich to berou další lháři (např. ČT redakce Zpravodajství). Tak koho že to Rusové masakrují?

   Smazat
  17. 23:52 my se budeme smát tvé nervositě, až tě najdem sketo zbabělá.

   Smazat
  18. Nervozní jsu spíš tvý vobřezaný pasáci ne? Totiž znakem neurózy jsou tiky a nereálný vyhrožování! No a ty má kdože to? Nosatý Kerry přeci má durt tiky v xichtě! A ostatní pohůnci opejzenců, co hrozí pěstičkou že "jen počkej zající! Přjde natě bubák s ručníkem na hlavě!" , Přijde leda hovno! Rusové jsou naopak jak pokroý hráči zcela v klídku a dál drtí sionisticko-wahábistickou svoloč ...

   Smazat
 4. jo pravda tez sem to jako mladik nebral vazne o americkem imperialismu o armade nezamestnanych meli soudruzi pravdu bezte se podivat na pracak same prace za smesnou minimalni mzdu ktera neni ani na preziti 8000 najem inkaso a zbyde 1000 na suchej chleba a jeste maj drzost lhat jak se mame dobre ani ti muslimaci tu nechtej bejt at zije cechia a obcane 3 kategorie v eu a rusove prezily nacisty tak prezijou i tudle spinu a s teorismem maj svoje zkusenosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já to ale beru tak,že "nic netrvá věčně" a že tedy Rusko ,logicky, už nepřežije.

   Smazat
  2. Přežije - nepřežije, vrcholně důležité je, aby především fašističtí psychopati, zejména USA, nepřežili.

   Smazat
  3. Ty si to ber jak chceš.Ale jestli ti vůbec došlo,tak Rusko bude asi jediná spása týhle rozesraný Evropy.A to zní logicky.Jenom koukej kolem sebe a nebud vůl,kterej nepřemýšlí.

   Smazat
  4. Hele, já si myslím,že opozice vůči USA je určitě potřeba ale zároveň si uvědomuji,že Rusko porušuje mezinárodní právo a útočí na jiné suverénní státy válečně a že Čína je také opozice,která ho už dost hravě může nahradit,.. takže Rusko přestává být potřeba.

   Smazat
  5. Hele,4uráčku z 0:14,ty seš blbej,jak 3 dni starej pes a meleš nesmysly....tak vyjmenuj na které suverenní státy to Rusko zrovna útočí !!!

   A kdybys žádné nenašel,tak se podívej,na kolik zaútočily od r.2000 USA.

   Smazat
  6. Hele,já fakt nevím,nic mne nenapadá,jsem ještě štěně.

   Smazat
  7. Tak se neser do toho,čemu nerozumíš,nebo zkončíš ve vietnamkým bistru zamíchanej do nudlí....

   Smazat
  8. To: Anonymní 30. září 2016 0:34 - tak se jen podívejte, jak se to agresivní Rusko roztahuje. Před 10-15 roky byla vzdálenost od hranic Ruska k předním liniím našich chrabrých vojsk NATO, cca 300-500 km. No a za tak krátkou dobu Rusko agresívně posunulo své hranice tak, že dnes jsou naši udatní vojáci přímo na hranicích s Ruskem ohrožování jeho soldateskou. Na druhou stranu jeden musí Putinovi uznat, jak dokázal ty hranice posunout.

   Smazat
 5. Oko za oko, zub za zub. Turisté s atomovými kufříky už jsou na cestě do Yelowstonu. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nevím ,co je na tom tak legračního :-),že by zničili tu krásnou přírodu, asi jsem Vás nepochopil.

   Smazat
  2. Pro (0:27)
   V Yellowstone se nachází obrovská, možná největší porucha zemského pláště, supervulkán, a předpokládá se, že pokud se toto geologicky značně neklidné území oživí, nebo bude uměle narušeno, kupř. jadernými výbuchy, dojde k nesmírně veliké katastrofě s celoplanetárními následky, pro nemalou část území Severní Ameriky fatálními. Odpůrci politiky USA by museli být padlí na hlavu, aby dosud neměli plány, jak zbraněmi hromadného ničení umístěnými přímo na území USA přitlačit jejich agresivitu ke zdi. Může pak dojít k zajímavému paradoxu, že vojáci a kontraktoři USA, případně firmy USA se pod hrozbou zničení USA uměle odstartovanou přírodní katastrofou nebo užitím ZHN rozmístěných po městech USA budou muset kvůli přežití stáhnut ze světa právě na životu nebezpečné území USA....
   KR

   Smazat
  3. duchovním autorem tektonických zbraní (vynalézaných právě pro jistého Stalina) byl jistý Andrej Sacharov

   Smazat
  4. Tak to nefunguje ale, sopka je energií vnitřní zemské chemie a nějaké jaderné výbuchy jí logicky nic nezpůsobí.

   Smazat
  5. podle jednoho skoro scifi článku na netu byl prý Yellowstone v minulých letech navrtán a do hlubinných vrtů uloženy nálože, aby mohla být odpuštěna přebytečná "pára" v případě potřeby

   Smazat
  6. som za, 2-3 roky ochladenia a neúrody tento svet ustojí, ale nukleárnu vojnu už nie. A keby aj nedošlo ku najhoršiemu, ďalšie 2-3 roky ničenia Európy prostredníctvom parazitov a organizovaného pindosákmi, už Európu nezvratne zničí.

   Smazat
 6. Fraška právě začala.

  DojčeBank jde kopru, nyní se koná run na banku, střadatelé vybírají vklady.

  https://assets.bwbx.io/images/users/iqjWHBFdfxIU/ilapigAdX6RQ/v2/-1x-1.png

  zdroj:

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-29/ten-people-who-will-be-key-in-deciding-deutsche-bank-s-future

  Jedeme z kopce vážení, držte si klobouky.

  Škoda, že tu nemáme Kalouska brouka pytlíka - odborníka to všechno, který by nám řekl, že krize se česka netýká a jsme ostrov stability v moři kolem nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Knečně se to dává do pohybu,už jsem se nemohl dočkat,až se ti upocení hovniváli probudí a začnou každej tu svojí kuličku zachraňovat....
   Kabaret začíná....

   Smazat
  2. Nezbyva mi nez se take pripojit k protestum proti silenym nasilnym psychopatum, kteri nemysli na nic jineho nez masakry a vrazdeni vcetne deti a zen a jsou vzdy v pohotovosti masakrovat vse zive na svete , vsemi moznymi zbranemi, kterymi se vyzbrojuji za tim ucelem. Uz dlouho slysime ty hlasy z USA a od politiku, kteri byli zvoleni za tim ucelem. Tedy opravdu to nerika nejaky silenec ktery utekl z psychiatricke lecebny. Pred nekolika dny nam S. Power na pude OSN snazila vnutit ze Rusove jsou barbari coz je urcite RASISMUS a diskriminace ruskych lidi bez precendentu. Stalo se tak kdyz rusove protestovali proti dalsimu masakru vojaku kteri jako jedini na svete bojuji proti proti snad nejhorsi hrozbe svetu od dob Hunu,Tataru , Mongolu a cholere a moru , kde bylo lidstvo velmi blizko vyhubeni. Jako v dobe 30.lete valky. Rad bych slysel hlasy pres. kandidatu v USA , odsuzujici velmi striktne,tyto zrudne zamery fasistu v USA. A zrekli se jich pro jednou navzdy!!!

   Smazat
  3. USACI ovsem zcela v silenem vzteku zapomneli , ze tim cim vyhrozuji Rusku uz je zcela bezne pod jejich VELENIM v cele EVROPE a jinych statech sveta...Ano, mrtvoly NEVINNYCH jsou roztrouseny vsude v Evrope , i v USA , protoze zatim co Rusko ma vladu ktera nezrazuje sve obcany ale NAOPAK JE CHRANI A BRANI , neuveritelne ze ? Vlady EU,USA, a NATO naopak tyto masakry podporuji a umoznuji !! Merkel kvici, ze Rusko ma uzavrit primeri s teroristy , jako by to bylo vubec kdy mozne....s hrdlorezy, bestialnimi vrahy, ktere tak na prikaz tak horlive miluje....

   Smazat
  4. Ano,takove vyhrozovani je ucinne. Ucinek na sebe neda dlouho cekat)))

   Smazat
  5. ..a ta pí.a Merklová si ty řezače hlav po statisících tahá domů a ještě je vnucuje i nám,abychom je živili a oni nás za to kopali do prdele a to jen proto,aby Arabáši uvolnili místo pro Velký Izrael...je to celý zvrhlý a špatně to dopadne,pokud se všechno bude podřizovat jen potřebám jewrejů,neboť se zase lidstvo nasere a udělá z nich z vyvolených "vylovené"....myslím že k tomu už moc nechybí,neboť je naprosto jasné odkud vítr fouká a "nálada je 1A..",jak říkaval strážmistr Flanderka z četnické stanice v Putimi....

   Smazat
  6. ...to slovo "vylovené" je od slova Love,nebo lovit ???

   Smazat
  7. Jsem rad ze mnoho nasich lidi se probudilo a vidi zrudny Ashke -nazi t.zv.novy svetovy rad v prave podobe jako Talmudisticky Satanismus ktery az do nedavna se nazyval komunismus Obrezane zrudy ovladly USA a Evropu a chteji vyvrazdit bilou rasu a krestanstvi za pomoci muslimackych pisecnych blech kteri patri bud do doby kamenne nebo do 7 stoleti .na ne neplati zadne reseni ,jen je vystrilet a vykastrovat.spolu s temi jabachy kteri chteji vyvrazdit 90% lidstva aby ovladly vsechny nerostne zdroje nasi planety
   Allah Barbar

   Smazat
 7. Oprava:

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-29/some-deutsche-bank-clients-said-to-reduce-collateral-on-trades

  OdpovědětSmazat
 8. Nevím, kde je pravda, ale vyhrožování důstojníka přes pytle na mrtvoly je primitivní a hloupé. I kdyby bylo pravdivé.

  OdpovědětSmazat
 9. Z vyššího principu mravního jsou USA a jejich přisluhovači světovým zlem a musí být zničeny. Plutokratická diktatura vraždí po celém světě a s pomocí českých vlastizrádců a deviantů začíná likvidovat i náš národ...!

  OdpovědětSmazat
 10. OPRAVDU jsem v zivote necekal ze uSSa priznaji takhle otevrene a na plnou hubu ze drzitel Nobelovy ceny miru - ten Obamovsky kriminalnik - je vlastne vrchnim velitelem mezinarodni teroristicke bandy ktera funguje na jeho Befehl! I kdyz je to samo sebou jasne jako facka - ale ze to PRIZNAJI! To jsem tedy fakt necekal!

  OdpovědětSmazat
 11. From nick honolulu to dr. David & Dvorak.

  FOX News bylo cenzurou zablokovano. Michael SAVAGE, ktery mel navstevnost 40 millionu tydne, uz nema ani telefon.

  Volby budou pod dohledem OSN, ktera rozhodne o kandidatech.
  Policie ma byt prevedena pod kontrolu OSN behem tydne.

  Hillary se tahala za FRNAK pri utkani s Trumpem, coz bylo znameni na preruseni Trumpa v nedokoncene vete.
  Udelala to 14 x behem 90 minut. Ale ti co umi cist telesna znameni rikaji 30 x.

  Saudska Arabie a Qutar, kteri maji stale otrokarske zrizeni bude dohlizit na reparace , ktere musi platit belosi za otrokarsky system. (Vy take Cesi !)
  Arabove kradli cernochy do otroctvi jeste v dobe, kdy me Pretorie poslala do vychodni Afriky...

  Jsem Katolik a nas papez ta proti constitucni - cenzurovano -, se nechal slyset, ze svoboda tisku je terrorismus, ktery zabiji...

  P O M O C...! Nebesa zakrocte, kde jste andele -
  pratele ? Hitlerci vztavaji z mrtvych !

  Pane dr. Davide ZPIVEJTE s pacientem honolulum !
  PRIJATEJI STARI KDE STE - Teresa Kesovia.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,skacou z temy do temy ! Mezi nama,OSN je jen SRO--USA !!Takze,tam nadeji necekej.Dnes je jisty jedno,ze USA,jsou najprolhanejsi krajinou sveta,je to cancer sveta,ackoliv,jsou i tam sikovni lide.

   Smazat
  2. Už v šedesátých letech,Honolulu,proběhla záchranná mise a ta v devadesátých byla dokonce obrovská. Nyní je jim tedy pod dvacet sedm (přesněji ale pod dvacet pět),těm,kteří byli vysláni už k přímému boji. Je nefér stěžovat si na Boha,Honolulu a nebo i neznalost. Zamyslete se nad dějinami a hledejte chyby u sebe. Jsem jednou z těch inkarnací a čeho jsem se dočkal? Likvidace vámi lidmi. Vy lidé totiž dobro nechcete,respektive upřednostňujete především tu možnost zbohatnout,za každou cenu zbohatnout,v podstatě,protože ostatní fakta proto ignorujete a potlačujete. Je nejvyšší drzostí,proto,volat Nebesa a Anděly aby zakročili,protože by museli proti vám. Snažte se a až vy sami už nebudete moct víc,pak je teprve na Bohu aby vám pomohl. K tomu jste vývojově vychováváni ode vždy.

   Smazat
 12. Díky honolulu.
  Když to trochu sleduji,tak to vidím jako boxerský zápas těžkých vah,mezi USA a Ruskem.USA už vědí,že normálním,slušným boxováním nevyhraje,proto ty podrazy,nerespektování rozhodčího,rány zezadu.USA se opravdu snaží Rusko porazit,jakýmkoliv způsobem.Rusko se to nesnaží,protože kdyby porazilo USA,sobě moc nepomůže,ale může způsobit porážku více státem,proto se snaží o remízu.Čína na takoví zápas nemá,jen vyčkává jak to dopadne a doufá,že to Rusko neprohraje.

  OdpovědětSmazat
 13. ROBBER BARONS, t.j. nevystiznejsi oznaceni dnesnich globalistu a NWO.
  Oni maji na svedomi prevoz otroku v 17-18 stoleti v ramci neregulovaneho kapitalismu do Ameriky a jejich potomci, nas budou trestat za cinny jejich FOTRU.
  Oni maji na svedomi tento druh kapitalismus 19-teho stoleti.
  Kazde slovo, ktere reknou v jejich kontrolovanych mediich je lez, lez, LEZ ! A druha media umlci, jako FOX News.
  A ted usiluji o zniceni Ameriky a Evropy. Oni nici suverenitu kazde zeme. To jsem zvedav, co se stane, az se Amerika probudi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. 7:33 - mylite se pane. Amerika je moc fain zeme a je stejnou obeti jako vsichni druzi.
  Amerika nema nic spolecneho s politikou Neoconu.
  Trump a milliony jeho volicu chteji dostat Ameriku zpet do svych rukou.
  Druha strana dela jeden podraz za druhym.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou kecy,že by se jeden posral,ty Honiči Lullua....
   Jsem zvědavej,jak si ti skvělí Američané v tom svým sionistama prolezlým chlívu udělají pořádek,protože od nich jde ten mrtvolnej smrad do celýho světa a otravuje to všecky a hrozí kvůli nim teď i "definitivní válka"....
   V porovnání s tím nebezpečným a veskrze škodlivým xindlem,který necháváte vládnout v USA,byli tenkrát u nás ti Jakešové,Štěpáni a Bilaci o Husákovi ani nemluvě,až neskuteční Gentlemani....

   Smazat
 15. Honolulu,ta organizace US-Coops je ze 75% na strane Trumpa. A kdyz budou dohlizet na volby muze se lehko stat ze komisari OSN-nejvetsi mafiansky organizace na zemekouli se octnou s poutama na rukou,protoze ti "coop s" to vemou opravdu demokraticky! A cela ta spinava zumpa OSN tam bude pohromade-teda ty nejvetsi kusy co plavou navrchu!
  Tedy az ted se ukazuje, ze to-Buh ochranuj Ameriku bude opravdu potreba kdyz vyhraje s pomoci falsovani vysledku Killary Clitorisova..
  Nemusim byt ani "politolog" aby mne bylo jasne ze to v tom pripade skonci v SSA obcanskyma nepokojama a nasledne obcanskou valkou! Jine reseni neni. )))

  OdpovědětSmazat
 16. Opravdu nevidim duvod,proc by v "nejdemokratickejsi zemi na zemekouli" najednou OSN dohlizela na cistotu voleb. A to s pomoci policie:-))))))))
  SHIT!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Další logický krok který USA teď ještě zbývá je otevřená agrese do Sýrie s regulérní armádou na straně IS, masky opravdu padly a už není co skrývat. Tenhle krok by znamenal otevřenou agresi proti RF se všemi následky. Ta Americká zvěř je toho schopna. Ať nás všechny dobré síly ochraňují. Nevypadá to dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď,když to,co všichni myslící už dávno věděli,z nich konečně vypadlo zcela oficiálně,že jsou "strůjci všeho toho teroristického štěstí světa",tak udělali dokonalý ČURÁKY ze všech těch ubohoučkejch servilních vlád debilních zemí,které mají plnej rypák svobody,demokracie a lidskejch práv,hlavně v EU a okolí a přiznali tudíž,že mají na triku i ten teror v Evropě....jsem zvědav,jak se k tomu ti evropští vládní čuráčci teď postaví,už se těším ma ty kokotiny,co bude smolit Zaorálek,Hollade,který ma už mezi svými min.200 mrtvých atd.....
   Tenhle říjen může bejt ještě hodně horkej a nejednomu politikovi se z toho vopotí brejle....

   Smazat
  2. Oni to predsa zdôvodnia - budúcnosťou Európy! No veď potrebujú zdroje a ak ich tí moslimovia či pravoslávni nechcú vydať, tak konajú v našom záujme! Tak to zdôvodnia - s plechovými ksichtami! Predsa ich tlačia korporácie - čo tam po nejakých občanoch! Veď ich je aj tak priveľa! Stačí "zlatá miliarda!"

   Smazat
 18. USA - světová svině číslo jedna a přímý podporovatel a sponzor DAEŠ....TZ tohoto státu je mi úplně na blití...

  OdpovědětSmazat
 19. Bylo předpovězeno, že podzim bude hodně horký a na to hned krutá zima.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:34 horký podzim už začal kauzou Deutsche Bank. Češi si ale moc nepomůžou, budeme se podílet na vyfutrování mateřských bank EU likviditou z domácích zdrojů. Jinými slovy i naše banky dostanou cenné (bezcenné) deriváty na příděl (to je zcela stejný přerozdělovací mechanizmus, jako kvóty na přidělování migrantů). No a ČNB dělá díky fixaci vše proto, aby koruna padla s eurem.

   Smazat
 20. Říše dobra jede podle plánu: http://leva-net.webnode.cz/news/wikileaks-zverejnil-dalsi-dopis-clintonove-usa-musi-znicit-syrii-kvuli-izraeli/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:48 Plán je jedna věc, realita druhá .
   Rusko, svou aktivní účastí na Blízkém Východě, (nejen v Sýrii) plánům, uvedeným v dopise kandidátky na prezidenta USA, zatím poměrně úspěšně brání. Ani Vatikánu se to vůbec "nelíbí" - viz : http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8870-papez-frantisek-varujebuh

   Smazat
 21. Jsem zvědavý, jestli se rozjede v USA barevná revoluce ještě do prezidentských voleb (8.11.). Pomalu se to rozbíhá, ale bude to revoluce specifického typu, asi černošská. Podle Benjamina Fulforda se bohatí, bílí (jinými slovy asi většinou židovského původu) Američané rozhlížejí po světě, kde zaparkovat. A jsou odhodláni dobře cálovat. Jedno z teritorií, které si připravují je i Banderostán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle to vypadá, že všichni bohatí bílí v USA jsou Židé. To asi nemyslíš vážně, viď?

   Smazat
  2. asi píše o tom jednom pověstném procentu těch nejbohatších, tam to určitě sedí na 99%

   Smazat
 22. Toto všechno víme .Ale co nevíme, že velká většina populace bude stále vychvalovat říši zla.A na to zajdem všichni.

  OdpovědětSmazat
 23. Děkujeme pí Grulichová PFV

  OdpovědětSmazat
 24. Již od roku 1917 se Západ téměř sto let pokouší ovládnout Rusko. Nejprve to bylo z obavy ze šíření komunismu, nyní jsou to zájmy mocenské a ekonomické, ve kterých hraje prim USA. Obama se přímému konfliktu vyhýbá, protože si dobře uvědomuje jak dopadli Američané v Korei, Vietnamu, Afganistanu i jinde a jakou náladu mezi lidmi v USA vyvolala smrt tisíců amerických vojáků a vyhozené biliony dolarů v těchto zbytečných válkách. Za Jelcina se zdálo, že to půjde nenásilně přes oligarchy, jenže Jelcin se předčasně uchlastal a Putin to zatrhl. Pak to zkusil přes Ukrajinu, ale Evropa nejevila žádnou ochotu k přímému konfliktu ani kvůli Krymu. Tak to zkusili s Tureckem, ale i to rychle vycouvalo. Teď zřejmě hrozí, že Asad s podporou Ruska v Sýrii vyhraje a USA nezbývá než zasáhnout a vyvolat přímý konflikt s Ruskem. Celosvětové následky lze těžko předvídat, ale američtí jestřábi mají chuť do toho jít. Pokud vyhraje volby Clintonová, tak k tomu taky pravděpodobně dojde. Trump opírá svoji volební agitaci o opačný názor a spoléhá na lidi nespokojené se situací uvnitř USA. Ovšem zbrojařská a vojenská lobby, která stojí za Clintonovou je nesmírně mocná.

  OdpovědětSmazat
 25. USA = Terorismus

  OdpovědětSmazat
 26. USA = SVĚTOVÝ TERORISMUS

  OdpovědětSmazat
 27. V polčase sa neprepriaha. Do volieb nebude nič - len napínanie svalov!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.