Reklama

.

.

pátek 23. září 2016

Ministerstvo obrany se Američanům tvrdě pomstilo za důstojníky, zabité v Sýrii. Kalibry zaútočily na americkou koalici v Sýrii, bylo zabito 30 důstojníků západních rozvědek, ale USA netropí povyk


23. 9. 2016       zdroj a zdroj a zdroj
Ruské válečné lodě zničily salvou Kalibrů centrum zahraničních vojenských operací. Letadla americké koalice v Deir ez-Zor uskutečnila čtyři nálety na pozice syrské armády a zabila 62 a zranila asi 100 vojáků Bašára Asada. Údery provedly dva letouny F-16 a stejný počet A-10, poté přešli teroristé do útoku. Při bombardování zahynulo několik důstojníků ruské rozvědky.


Podle informace íránské tiskové agentury FNA odpovědělo Ministerstvo obrany RF "spojencům" maximálně tvrdě.

Za 62 zabitých Syřanů a tři ruské důstojníky odpověděla Moskva palbou raket Kalibrus. Ruské válečné lodě, dislokované v syrských pobřežních vodách, zničily centrum zahraničních vojenských operací…

"Z ruských válečných lodí byly provedeny tři starty řízených střel Kalibrus na centrum koordinace operací v Dar Ezza v západní části Aleppa nedaleko hory Sam'an, v důsledku čehož bylo zabito 30 izraelských a západních důstojníků. Důstojníci, kteří zahynuli, řídili provádění teroristických útoků v Aleppu a Idlibu," píše íránská agentura FNA.

Co je zde možné dodat? Odpověděli důstojně...

Důležitým faktem je, že posádku operačního střediska, které se nacházelo v oblasti Aleppa na území obsazeném teroristy, tvořili pracovníci ze zemí, které jsou hlavními státy-sponzory DAEŠ a Al-Káidy v Sýrii…A sice: USA, Británie (aktivně se podílela na leteckých úderech) a také čtyř zemí regionu - Turecka, Saúdské Arábie, Izraele a Kataru. Úloha těchto čtyř zemí v regionu, pokud jde o nábor, školení, logistiku a financování terorismu, byla dostatečně podrobně zdokumentována.
Toto operační středisko (tj. bojové informační středisko) v oblasti Aleppa, stejně jako polní operační střediska v jiných regionech (na územích, kontrolovaných teroristy) jsou v neustálém spojení s centry vojenského velení a kontroly USA, Izraele a jejich spojenců.

Ze strany USA nepřišlo žádné oficiální prohlášení, ... vždyť Washington nikdy nepřiznává, že v Sýrii existují tato velitelská stanoviště.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

82 komentářů :

 1. Možné to je. Odpovídalo by tomu nejen mlčení USA a spol. ale i další reakce obou stran. Nicméně nesedí počty a typy letadel v úderné skupině. Přiznali se USA, GB, Dánsko a Austrálie. A10A mají jen Američani, Britové tam mají Tornáda, Dánové sice F16 mají, ale jejich parlament je povolil pouze pro Irák a výslovně zakázal použití v Sýrii. Australané se "přiznali" už by byli nějak navíc. Mě z toho plyne, že útočili pouze Američani a jejich poskoci jim vytvořili křoví, aby to vypadalo na akci "mezinárodního společenství", či Koalice 62 států. Neviděl někdo seznam těch států? V OSN je nějakých 186 členů. To by znamenalo 1/3 států světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Britové,Australani,Dánové,to asi dobrovolně vzali na sebe a tím si vlastně ušpinili ruce krví syrských vojáků,no nejsou to obětaví spojenci?

   Vymazat
  2. Jasnej pokus zacit novou valku islamskym fanantikem ve Fashingtonu...Volby ty spravny se nedari zajistit a Trump chce pederastum zakroutit krkem...Casu nezbyva...

   Vymazat
  3. Zde je to zadokumentováno

   http://novorossia.today/140477-2/

   Vymazat
  4. Jestli se to potvrdí,tak tý ochechuli se slabými nervy Powersové,velvyslankyni USA v OSN,důstojné následnici naší známé Krvavé Madly A. z toho prasknou koule a ten rachot budeme slyšet až tady....

   Vymazat
  5. Ceska,Krvava Madla,se stala majitelkou Kosovskiho Telekomu,za zasluhy...rovnez gen.W.Clarke velitel utoku na Juhoslavii,skoupil Uhelne doly v Kosove...tak se kuci Ceski bohatne !! Ne tady kecat cimrmanoviny !

   Vymazat
  6. Ti co takhle bohatnou mají všichni stejné kádrové předpoklady a to košer vzdělání,ale musí být členy AIPACu,jinak si ani oni neštrjchnou a při správné konstalaci hvězd vyletí komínem ještě před odpracováním plánovaných normohodin.

   Vymazat
 2. Kdo nevěří ať tam běží :-D
  A místní soudruzi v čele se soudruhem Davidem ať nad touto povedenou bajkou radostně navzájem onanují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, ty úchyle, ty tady sníš svoje mohkrý sny o onanii - tak si ho vyhoň a dej pokoj, nebo ho strč do jandovo hodnotných zadku a budete vrtět blahem voba. Tady mít v hlavě jehom honění brčka, mazej makat, v práce se hoň, ty hulibrku.

   Vymazat
  2. Nechte toho votápkovitého fandrycha, ať si tu vyžvaňuje nesmysly. Bez něj by tu nebyla taková zábava.

   Vymazat
  3. je ta bajka několikrát ozdrojovaná a já přidám další
   http://www.pravdareport.com/video/23-09-2016/135692-syria-0/

   Vymazat
 3. Onanovat netřeba, článek je dost uspokojivý sám o sobě.

  OdpovědětVymazat
 4. Vam z prekladani tech ruskych bajek uz soudruzi fakt asi jeblo. :-) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trotlíku,"soudruzi" dnes sní a básní v Bruseli,tak to nepleť....

   Vymazat
  2. Tobě kryplíku kdyby nejeblo hned jak jsi se narodil, tak sem vůbec nepolezeš a necháš si ty slinty pro sebe.

   Vymazat
 5. Pane doktore, paní Grulichová,
  a tu o hloupém Honzovi a naivní princezně znáte?
  /zatím/ váš čtenář

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:47 Pokud vás zajímají pohádky, musíte číst tzv. oficiální média. Nejnovější tam najdete "Jak hloupý Joe "IS" bombardoval" nebo známá klasika "O neviditelných ZHN v Iráku". Tady najdete jen pravdivé informace. Pokud nevyhovují vaší představě, je to vaše věc. Ale pouhým zpochybněním bez argumentů je nezlehčíte. Jen poukazujete na chybu ve vašem přijímači.

   Vymazat
  2. 1:07
   To je zbytečný. Rusáci mají s jednozávitama tvého kalibru jednoduchou práci. Sežerete jim jim jakékoli hovno i s navijákem a ještě se po té pochoutce oblizujete až za ušima.

   Uveďte aspoň jedno jméno a hodnost z těch údajných 30 US a Izraelských důstojníků, please, aby se mělo cenu nad tou snůškou blbostí aspoň zamyslet. Jinak běžte se svými propagandistickými bajkami do prdele.

   Vymazat
  3. 1:23 To je tak kolosální pitomost, až se mi příčí odpovídat. No, přemůžu se a odpovím vám ve stejném duchu:

   Uveďte aspoň jedno jméno a hodnost z těch údajně zabitých 30 US a Izraelských důstojníků, který ostřelování přežil. Pak bude možné uvedenou informaci zpochybnit. Jinak běžte s vydáváním článku za propagandistickou bajku do prdele.

   Vymazat
  4. Ale že to ty naše trollíky štve, když jejich chlebodárci dostanou po čuni! Po přečtení článku velmi spokojeně vstupuji do nového dne.

   Vymazat
  5. tady zdroj
   http://www.pravdareport.com/video/23-09-2016/135692-syria-0/

   Vymazat
 6. 23:47
  Jako že je to pohádka, že je Rusko nezničilo? Nebo jako že se soudruzi z USA, vždy neomylní zmýlili a zabíjeli vojáky legální armády? Neměl bys onanovat nad tím, že USA okupují suverénní stát který se snaží za každou cenu zničit? Na který si umanou teď? Mia

  OdpovědětVymazat
 7. Tak ale na tu bajku jak obstarožní ruská stíhačka vypnula křižník Donald Cook pak na ní dělala nálety, američtí mariňáci museli vyhledat psychloga a pak požádali v šoku dezertovali, tahle blbina stále nemá.
  Musíte přitlačit, soudruzi.
  Ale věřím že si to nejlepší necháváte na Silvestra :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím že je to povídačka, ale na druhou stranu všude kde proletí i obstarožní stíhačka, tak američtí vojáci jsou posraní a všichni si stěžují jak letěl blízko atd. A to zveřejňují vojáci, co by pak musel uvádět třeba školní výlet kdyby okolo nich proletěla.... Jinak jsou všechny věci obstarožní, myslíte že americké lodě a letadla byla vyrobena začátkem týdne? Tak si nedělejte iluze Cook má už taky skoro 25let... A pokud přemýšlíte a hlavně chcete, tak víte že také není problém zarušit v rámci radioelektronické boje různá radiační zařízení... To už se přece dělá 40let a funguje to i na USA výrobky. Fyzikální zákony, jevy v elektrotechnice platí i pro USA... Tak doporučuji sednout na zadek...
   Americká technika je a byla určitě výborná, díky ní se podařilo uchvátit hodně států, ale taky zaspali ve vývoji a dneska se jim to vrací. Na státy tkzv. druhořadé a slabé to vždy stačilo. A v dnešní době, potom co viděli, možná že i je poškodilo,jak Rusko zasáhlo v Sýrii, tak valí asi na Homecredit vývoj nových zbraní. Pravdou je, že od rozpadu Sovětského svazu, kdy byli USA na koni a opíjeli se mocí toho moc v armádě nevybudovali a zaspali. To je ověřitelné i z amerických zdrojů.
   Mia

   Vymazat
  2. To má právě ten půvab,že arogantní amíci porušující jakékoli zákony,dokonce i ty své řádně přiblblé,ale nemají už na ty "přírodní" a už čím dál míň jim i rozumějí,holt prostě už to nejlepší mají evidentně za sebou a ani oni,ani někteří zdejší jejich řiťomilci,se s tím nedokáží vyrovnat a proto ztrácejí nervy....a dělají jednu chybu za druhou.

   Vymazat
  3. pokud umíš hledat zdroje tak si najdi "Chibiny". Až porozumíš vo co go tak budeš i vědět že je jedno, jaká obstarožní stíhačka je jimi vybavena. jseš blb na entou když to nechápeš...

   Vymazat
  4. 11:19-pane,těmhle blbcům,co pochopili v plném rozsahu význam "Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce" je to zbytečné odkazovat.
   Pokud to nebylo na CNN,tak tomu neuvěří i kdyby to měli před rypákem a čuměli na to....

   Vymazat
  5. Pravdou je, že Rusové v té době kdy tam ta stíhačka okolo té lodě letěla, zaply na rychlo na břeh Krymu dopravený protilodní raketový komplex, loď zaměřili, připraveni k palbě. Na to se amíci vyplašili a otočili a asi se při tom skutečně pokakali. V podstatě jim Rusové sdělili, jste zaměřeni a pokud do 60 vteřin neotočíte, střílíme, pak začali odpočítávat. Stihačka nad hlavou paniku jen vygradovala, ačkoli tam byla, jak sám osobně Putin řekl z chuligánctví námořnictva.

   Koukněte na film "Krym návrat domů" tam o tom Putin osobně hovoří. Celé to vzniklo tak, že jeden ruský autor napsal v článku DOVEDU SI PŘEDSTAVIT, že to bylo tak, že ruská stíhačka zapla rušičku, US plavidlu zmizela z radarů a nešlo jim na lodi nic ovládat... Další šiřitelé článku to již vylepšili do podoby, že to tak doopravdy bylo!

   Vymazat
 8. Diskuze jsou čím dál zajímavější a ta úroveň! Díky několika osvědčeným retard boys, kteří si nenechají nic ujít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, po natistickém převratu v r. 1989 si nakradli a teď mají hrůzu ze všeho, co nepodlejzá jenkyům, protože moc dobře vědí, že bez USA bychom se mohli zase stát civilizovanou zemí a oni by kromě pěkných pár let v kriminálu museli vrátit, co ukradli, i s úroky.

   Vymazat
  2. Ano, to je pravá podstata trolího pištění. Bojí se a cvakají drát.

   Vymazat
  3. Myslím si, že naopak ti co si nakradli jsou v pohodě, tady i jinde trollí chudáci, kteří neuspěli, jsou zapšklí a musí si zvyšovat sami před sebou svoji cenu aspoň tím, že budou na "správné" straně barikády. Jsou to nuly a smutné osudy.

   Vymazat
  4. 0:12 sakra,vám už ouplně jeblo,že? Podle vás"Plyšák"v r.1989 byl nacistický a ruská gubernie ČSSR byla civilizovaná země,hmm dobrý.
   Váš názor,ale doporučil bych vám číst,krom jiného,blog kádrováka,nestranného občana,vaší krevní skupiny,Olšera.U něj se dovíte, jak to bylo s tou revolucí a i to,kteří,podle vás "nacisté" si nakradli a kde všude dnes hačají.
   Čest práci,nejsem robot!

   Vymazat
 9. To se starej Rockefeller posere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zombie serou?

   Vymazat
  2. 0:14 - ano, bude mít demokratickou stolici.

   Vymazat
  3. Rockefeler má stolici republikánskou.

   Vymazat
  4. Ten nemá žádnou stolici,ta odporná fosílie je na kapačkách krve zavražděných mládenců a el.impulzech.

   Je to zatím ještě živý symbol Ameriku a Dollaru....

   Vymazat
 10. lidi ctete tyhle volby jsou opravdu posledni jestli to nevyjde:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kritika-imigrace-bude-trestna-a-presidlovani-uprchliku-k-nam-ma-byt-stale-a-trvale-Poslanec-Soukup-upozornuje-na-nove-navrhy-Bruselu-o-kterych-jste-jeste-neslyseli-455044

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nešiřte paniku,volby nikdo nezruší,pouze si nebudeme vybírat mezi blbejma a ještě blbějšíma partajema,ale mezi tříštivotrhavým a kumulativním a pod.
   Demokracie bude stále vítězit všude,kam vstoupí a vo to taky jde,no né ???!

   Vymazat
 11. Aby se denne neposravali,berou si Usaci "leky"dovazene z Afganistanu pres vojenskou zakladnu Incirlik v Turecku... To uz maji predepsany nejmin od Vietnamu...A nejen vojaci...To ovsem poskytuje jen ulevu a mene sracek.....
  Rad bych zde odpovedne predpovedel, ze USA je pred pucem, revoluci, prevratem ,kterej vypukne co nevidet....Nasledky udesnych vnitrnich rozporu, totalni destrukce politickyho a spolecenskyho deni a akci vlady, uz se nedaji resit jinak,jsou devastujici pro cely svet, mnohe jsou pochopitelne, jen z toho uhlu pohledu....Tedy US voleb se nedockame......

  OdpovědětVymazat
 12. Mám pocit, že se rychle blíží bod, ve kterém odhodí Rusové i Američané masky, ale i rukavice. Pak se do sebe pustí sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. snad do té doby nastoupí Trump který zastaví mafii ovládající Bílý dům, vlastnící FED a USA, která používá US army na dobývání území a zdrojů

   Vymazat
  2. Až nastoupí Trump, tak si s Ruskem opět rozdělí svět, jako za dob komunismu. Nemá význam spekulovat, je-li to dobře, nebo špatně, prostě to bude z vůle mocností. P.K.

   Vymazat
 13. Dnes byl suspends general prvni slavne pechotni divize.
  gen. WAYNE GRIGSBY. Nikdo nevi proc. Oni ho sbalili a je pryc.
  Asi nazlobil marsala, nebo nedej Boze, jeste nekoho vysse, asi Hillary.
  Ja jednou naslobil svobodnika a rozplacl frnak destnikovi a musel jsem potom kopat latriny.
  A pozdej me zaradili k navnadam. (To bylo v Africe.)
  To byly krasne casy. Romanticke, plne srandy a jeste me za to platili a zivili. Armada t.j. kopec srandy.
  A dnes me uz nechteji nikde ! Ani u hlidacu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Je spíš takoví klid před bouří.
  Očekávám,že se teprve ladí Ruská odpověď.Také se čeká na reakci mnoha států,jestli si takhle představují boj proti IS,když bombardují Syrské vojáci.Jak píše vladimír hričák,mnoho tomu neschází,že dojde v USA k mnoha protestem,odbojům,krveprolití,snad ještě do voleb,aby mohly být zrušené.Honolulu psal,že by měl dnes proběhnout televizní duel Trump-Clintonová,jak Clintonová ztratí další body,bude zle.Jenom přidám,že Putin ovlivňuje volby v USA.ale vůbec ne,vždyť si nasraly do vlastního hnízda sami USáci.Kdo dělá špínu,špína vyleze na povrch.Snad můžu říci o provalených sms Clintonové a dalších to samé,špína vychází na povrch.Obviňovat Putina je blbost,snad když odhalím vraha,budu odsouzen já a ne vrah,tak mě to připadá u všech provalených špinavostí politiků USA.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tady je předehra:
   "In scores of air raids launched early Friday, Sept. 23, Syrian and Russian bombers pulverized Syrian rebel strongholds in eastern Aleppo, while, on the ground, Syrian military, Hizballah and pro-Iranian Shiite militia forces hammered those targets in one of the most destructive onslaughts yet seen in the nearly six-day Syrian civil war.
   Cries of “annihilation!” came from rebel commanders, as they came under intense aerial bombardment, combined with a fierce ground assault, backed by heavy Russian T-90 tanks and artillery."

   Vymazat
  2. Převeď to barbarské chrčení do lidské řeči,aspoň do nějaké románské,když už ne do slovanské!!!

   Vymazat
 15. Prvni presidentsky duel..
  pondeli 26.9., naseho casu, 9:00-10:30 p.m.
  (Hempstead, New York.)

  Utery 4.10. je duel mezi vice presidenty 9:00-10:30 P.M.
  (Farmville, Virginia)
  Mike Pence - proti Tim Kaine, ktery je na strane
  Hillary...Psssst, Tim Kaine a Halik jsou kamosi, nebo dokonce bratranci. Musi to jeste zjistit.

  Druhy presidentsky duel je 9.10. v nedeli.
  9:00-10:00 P.M. v St. Louise, Missouri

  10.10. je Columbus Day, coz je svatek nas Katoliku. Musim podekovat v kostele za nase viteztvi nad Indiany.

  Posledni presidentsky duel je 19.10. v pondeli
  9:00-10:00 P.M. v Las vegas, Nevada.

  Samozrejme , kdyz sebou Hillary sekne na silnici, tak se datum zmeni.

  Posledni a nejdulezitejsi den je 8.11. utery - VOLBY !

  24.11. je svatek podekovani (Thanksgiving). Velka hostina.

  Nejdulezitejsi svatek je vsak v Praze !
  Svatek se jmenuje FESTIVAL of EPONA a je to svatek konu a oslu (prazske kavarny), slavi se 18.12. uz z dob antiky.
  Tento festival Rimane slavili, kdyz ani nebyli Rimany.
  nick honolulu - supporter of Donald Trump.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc to sem davate? Myslite ze po vasich moudrostech a vsichni touzi. To vase neustale davani nam najevo ze jsme nevzdelani,neinformovani, naivni,ubozi a neschopni si udelat svuj nazor na svetove deni je vrchol vasi arogance a sebestrednosti. Vy zkratka vite vic ne Buh a jen vas nazor je ten pravy.

   Vymazat
  2. Thanks a lot Honolulu. Díky za zprávy a vtip. Pro nás je důležité vědět o USA to, co nám zprofanovaná, havloidní, nečeská žumpa zvaná ČT a jiná tzv. média neříkají. Samozřejmě každý soudný člověk, který nechce válku, musí držet palce Trumpovi. Doufám, že Killary ten nápor nevydrží a Trump to vše přežije ve zdraví. Killary je válka.

   Vymazat
  3. Honiči Lulua-ano,18.12 máme svátek,je to den provádění pietního aktu,ale nikoli od slova "pieta",nýbrž od slova "píti....",to si všichni ,co se ještě nezbláznili připijí na den,kdy jsme se zbavili toho ráčkujícího politického hoštaplera a lidské svině v krátkej kalhotách s masonskou zástěrkou....

   Vymazat
  4. Děkujeme za přehled, tady se to nedozvíme, budou nás informovat o duelech až v případě, že tam Hillery nezkolabuje. Do té doby budou dělat, že se tam nic neodehrává. Nedejte se otrávit pitomými komentáři, jste zde jednoznačným přínosem a osvěžením. Děkujeme.

   Vymazat
 16. Před více jak rokem, když přeběhla američany vycvičená a vyzbrojená jednotka k IS, samotní Američané konstatovali, že v Sýrii žádná demokratická opozice neexistuje. Je mi s podivem, že nedávno vyjednávali společně s Rusy příměří v Allepu. Jedna strana jsou Assadovo vojáci, které podporuje Rusko, a tudíž na ně má vliv. Jak mohou mít vliv Američané na protistranu, která je tvořena navíc spoustou frakcí, když je oficiálně nepodporuje, nevyzbrojuje, ani neplatí? Krutosti, kterých se dopouštěli a dopouštějí tyto frakce si nikterak nezadaly s krutostmi páchané IS. Tak že pro mne je to jako s těmi dírami, které jsou všechny ve tmě černé. Dokážu pochopit ozbrojený odpor. Nedokážu pochopit popravování zajatců, sekání hlav názorovým oponentům, upalování a topení v klecích. To jsou ty nejlepší demokratické instrumenty. Těm by porozuměli i američtí demokraté. Američané se vpodstatě přiznali, že podporují Daeš.

  OdpovědětVymazat
 17. Že by návrh M.Zemana padl na úrodnou půdu a začala se likvidovat "řídící centra Daeš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:32 Fendrych tvrdí, že "Zeman je mezinárodní nula", Pjakin, že "Zeman je mluvčím Euroasijského prediktora".
   Komu věřit, když na slova našeho pana prezidenta opakovaně "dochází"...?

   Vymazat
  2. Věř jen sám sobě,synku a to jen někdy....
   Jinak,kdyby mělo dojít na Zemanova slova,musel by do luftu vyletět Pentagon,Langley,Vajthaus,Brusel a taky Strupnickýko kancl....zatím se nic neděje,jen část idiotů,co jim říkáme politici,budou na Zemana nasraní ještě víc,než už jsou a on se zbaví dalších nepotřebných přizdisráčských kamarádů....

   Vymazat
  3. 8:59- pro mne je Fendrych manipulátor v žoldu a Zeman mluvčím "ještě normálních lidí". Proto je pro ty "druhé" nebezpečný.

   Vymazat
  4. 8:59.....10:33
   Fendrych,.....že se vůbec o něm bavím, je malý negramotný imbecil. Ten dokáže akorát přečíst přikázané.
   Jak můžete přirovnávat toho osla s p. Pjakinem, který je globální analytik(!).
   Naproti tomu, ikdyž se to nezdá, tak p. Zeman dělá tahy přesně, jako globalista. Dříve než kurva požádá o almužnu, vyjde najevo, jak mu ti fendrychové budou lízat podpatky.

   Vymazat
 18. Vysvetlivka.
  P.M. = Post Meridiem = od 12 v poledne do 12 (24:00) - 1/2 noci.
  A.M. = Ante Meridiem = od 12 o 1/2 noci (24:00) do 12 v poledne.
  To neni vubec jednoduche, se naucit cist americkej budik.

  Jeste horsi jsou vsak zlomky inchu. T.j. hlavni duvod proc my Americane jsme velmi vzdelani. (Skoro.)
  Levou nohou se poskrabat za pravym uchem, dokaze kazdy z nas !
  A vite co t.j. pints, quards, gallon, ounces, pounds, short tons a Fahrenheits ?

  A az se budete branit barbarum, tak vam vysvetlim americky imperialni system u zbrani.
  Atd. Atd.
  nick honolulu - supported of Donald Trump.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nepřeháníš to s tím vtipkováním? Vysvětli mi, jak se 150 kilogramová (300 pound) koule UMO (Unidentified Moving Object) dokáže poškrábat nohou za uchem, když se sotva dokáže pohybovat po chodníku? -:)

   Vymazat
  2. Nebojte,brzy ta mizérie dolehne i USA a už nebude žrádlo pro ten 300 kilový lidský dobytek,kterej jen žere a válí se ve svejch vlastních hovnech na úkor zbytku světa.
   Amerika každým dnem kousek po kousku přestává být tou mocností,co strašila celý svět a vnucovala mu svoje mikimaus dolary podložené jen násilím a terorem...nebude dlouho trvat a budou si jimi moct nanejvíš vytírat prdele ti 300 hovada....
   PS:už jste se s něčím takovým setkali někdy v životě u nás v Evropě,hovado mluvící lidskou řečí a vážící 3 metráky????Podle statistiky v USA každý 150 Američan má přes 200 kg !!!

   Vymazat
  3. Zajímavé, to je vidět, že Amíci vítězí na všech frontách. Docela bych chtěl vidět nějakého Rusa, který by měl přes 200 kilo. Kromě teda zápasníků sumo. Jo, holt sankce slaví úspěch, Rusové už nemají ani na to, aby si vykrmili pašíky do 200 kg a to je pro Amíky moc dobře. Přejme jim to. Dobrou chuť, Ameriko!

   Vymazat
  4. 10:06

   No a já myslel, že v USA umírá polovina populace hladem a přeřívá na potravinových lístcích.

   Udělejte si v těch vašich blábolech trochu pořádek, dementi.

   Vymazat
  5. 10:23-ty blbečku,ty si myslíš,že to 300 kilový hovado,co se válí ve vlastních hovnech,si na to žrádlo vydělává?!?
   Tomu to fasují na lístky ze sociálky tak,jak u nás těm vypasenejm cikánům a vozí v kolečkách z "fást fůů údu" namíchaný z GMO sajrajtu a že po tom chcípne dřív,než etiopskej suchem sužovanej imigrant je nasnadě a všichni ti,co mu to dopřávaj,mu jen zatleskaj....Jinak,já to ohavné obžerství GMO jedy nepovažuju za měřítko životní úrovně ani měřítko mentální vyspělosti,ale pro tebe je to evidentně jedna z hodnot západního způsobu života a proto se jí drž....hňupe !!!

   Vymazat
  6. 11:56

   Když se chceš přežírat tak se přežírej, když chceš být poustevník v jeskyni tak jím buď, když chceš žít normální život tak ho žij atd.
   To je ta západní hodnota. SVOBODA!
   A ne aby nějaký rudohnědý idiot jako jsi ty, patřící mentalitou někam do Severní Koreje či na Kubu, nařizoval všem že maj žít podle jeho zvrácených hodnot a ideálů. S tím táhni do prdele, demente, nepatříš do civilizované společnosti.

   Vymazat
  7. Ano,Hňupe,je vidět,že jsem tě odhadl přesně a taky zvedl tu tvoji tlustou prdel ze židle....tak toho hned využij a skoč si na Big GMO meníčko do svého oblíbenýho fáást údu,ať si tu SVOBODU užiješ a žer ji za tepla,jinak bys' z toho moh' dostat vředy,jestli je tím vstekáním už nemáš....ty jedna hodnoto-západní hovnoto!

   Vymazat
  8. Reaguji na ten budík. Vůbec mi nepřipadá normální tak blbě číst čas. No jejich volba, ale mohli by ješte přidat polhu měsíce a slunce. Jinak fajn zdravím HONOLULU ve 13:40!

   Vymazat
  9. Pane Honolulu..Vim,co je p.m., co je a.m.,co je pints,pounds,gallons atd..MY to jsme schopni pochopit nasimi evropskymi DOBRE vzdelanymi mozky,ale co ti tam,za velkou louzi - usa ?? vedi oni co to je kilo, km, litr,decilitr,centimetr atd...Nevi nic gumy nezvdelane,pitome,stupidni,spinave a vykastrovane,nevi a neumi nic...Ani chudaci nechapou, PROC NIC nevi......Holt primitiv nemuze chapad - nema cim.............Ani hlavu na penisu nema zakrytou ..!!!!!!!!!!!Bohuzel to neni jejich chyba - castecne.......Mimochodem quarts se pise s t ,ne s d..Ale chybicka se vloudi...A inch a jine miry jsou jeste z dob Indianu - pravych Americanu, ( ne tech dnesnich, ty se na to jeste nezmohli..,tak musi pouzivat miry indianske...) uz vic,jak 400 let stare merove jednotky a jeste dodnes ti tupci nebyli schopni prejit na merove jednotky,ktere pouziva cely svet ( i Romove,Rumuni a dalsi..)NEJSOU schopni to pochopit a spocitat,chudaci,nemaji CIM.....Vubec jim nezavidim...Jak stastny jsem a vdecny,ze mam dobre vzdelani z Evropy..!!!!!!
   A mimochodem,taky fandim Trumpovi...Ale na rozdil od jinych - tam,vim proc....

   Vymazat
 19. Tahni do plynu,ussackej mamrde!!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. 8:54 ten "jizdni rad" duelu mezi Hillary a Trumpem je uverejnen proto, aby jste si to mohli chytit samy a nebyt odkazani na Ct.24 ! Bude to vysilano do celeho sveta.

  9:53 Vysvetlivka P.M. a A.M. je zde uvedena proto, aby jste rozumeli ohlasovateli, ktery bude oznamovat "jizdni rad", ktery se muze zmenit. (Hillary je nemocna.)

  Kvuli vaham a miram jsem pouzil termin poskrabat se nohou za uchem. (Ironie, kvuli slozitosti). Coz vam nedoslo...

  Kdyz jsem prelozil jeden z nejhodnotnejsich a nejlepsich projevu, ktery Trump rekl, ve stejny cas, kdy jej rekl, tak mi lide napsali, ze jsem VUL.

  Ve vasich radach je % takovych ULTRA IDIOTU, ze byt Zemanem, tak vas prodam Zulum za balik hajzl papiru a pujdu si lehnout k rybniku na vysocinu, vy "Einsteini".
  Jde vubec s vami komunikovat ? Ujistuji vas, ze s Eskymaky je to jednodusi.
  To rikam ja, nick HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,
   už si snad pochopil, že tady spíš řádí jeden troll, to je známý Pepek Vyskoč co byl 10 let u vás v júesej a je z něj mistr světa proti kterému ty, se svými zkušenostmi, jsi úplné nic. Jo, a jak se zdá, ještě se k němu přidal jeden pablb, který neumí dát dohromady větu složitou. Piš dál, rádi tě čteme. And ignore these losers!

   Vymazat
 21. Honolulu,cesi jsou prodejni defky,vzdycka to tak bylo,svejkove a cimrmani !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkurvenče, neurážej výkvět Česka, Honolulula. On je také Čech. A co jsi ty, zmrde?

   Vymazat
 22. Honolulu, zvěstovateli novinek. Když jsem byl v knihkupectví, tak jsem tam našel několik knih, jejichž autorem byl Trump. Jednu jsem zběžně prolistoval a to, co zde uvádíš jako něco převratného, jsou jeho dlouholeté názory. Odkdy jsi se o něj začal zajímat?

  OdpovědětVymazat
 23. Vy se muzete prosadit ve svete, ale jedine tenkrat, kdyz svetu budete ruzumet. Vy nemuzete ocekavat, ze svet se bude prizpusobovat vam !
  Vy muzete ovlivnit deni mezi velmocemi, kdyz budete znat jejich vnitrni strukturu a vyuzijete jejich slabiny a problemy.
  Ted budete mit velkou moznost , vyhraje-li Trump.
  Muzete se zucastnit RENEZANCE a nebo v opacnem pripade donekonecna brblat a byt hrickou v rukou jinych, at uz je to Nemecko, Rusko, nebo Amerika. DUEL mezi Trumpem a Hillary je duel, ktery v budoucnosti ovlivni vas zivot a je dulezity pro vasi orientaci. (8:54 - splachni se ! Tvuj komplex menecenosti je opravneny !)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. 14:11 byl mi sympaticky uz drive, ale nikdy jsem neveril, a ani ve snu mi nenapadlo, ze udela takovou revoluci, jaka zde jeste nebyla.

  Proste jsem ho nebral vazne. Jeho knihy jsem necetl.
  On mel take v mladi jine zajmy nez ma dnes.

  Az bude ve Washigtone, tak ho ceka ta nejtezsi bitva s Neocon, co v zivote mel. Vim s kym se srazi, a ja to rad vyslepicim vsem, nebot monopol na informace pouze od jedne skupiny vadi memu zdravemu zazivani...

  Nebude-li mit ve Washingtone dostatek schopnych lidi na jeho strane, ktere tam musi PRIVEST, tak ho tam sezerou za ziva.
  Washington je mesto ktere hlasa : "Kdo chce mit u nas kamarada, at si koupi pejska".
  Cas na snidani , nadavejte mi az odpoledne.
  (Zde je 9 A.M.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. 1) K těm ruským Kalibrům. První info o tom přinesly slovenské Hlavné správy a já to převzal do www.desitka.org, již 22.09. No a teď koukám trochu jako čerstvě vyoraná myš. Tam je odkaz na původní zdroj: http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13950631000607 -. Když jsem toho 22.09. klikl na ten odkaz (v Chrome), otevřela semi stránka v arabštině. Strejda Google mi to přeložil, ale nebyl tam žádný jiný odkaz na jiný zdroj. Teď jsem si na ten odkaz opět klikl a již tam je stránka v angličtině a je na ni odkaz na původní zdroj - arabský Sputnik. Je to nějaké divné. Že by zapracoval strejda Google? Nevím.

  2) Pusťte si V.V.Pjakina z 19.09.16 - zajímavým způsobem tam komentuje to americké bombardování sýrské armády - https://youtu.be/xSMPUSe2FEU

  OdpovědětVymazat
 26. 19:45
  No, teď se mi podařilo, po třetím pokusu, zkopírovat ten odkaz. Před tím, když jsem to zkopíroval, mi spadnul Chrome. Trochu divné.
  http://www.globalresearch.ca/u-s-coalition-intelligence-operations-room-inside-syria-destroyed-by-russian-missile-attack-thirty-israeli-american-british-turkish-saudi-qatari-intelligence-officials-killed-report/5547099

  OdpovědětVymazat
 27. S tými kalibrami je to asi kačica. Rád by som sa mýlil, ale po prvotných informáciách ... nič.

  OdpovědětVymazat
 28. S tými kalibrami je to asi kačica. Rád by som sa mýlil, ale po prvotných informáciách ... nič.

  OdpovědětVymazat
 29. Proto ten povyk o tom ,že ,,NEZÁVISLÁ " komise zázračně poznala ,že Rusové sestřelili malajsické letadlo ---je to evidentní MSTA Západu za ruskou akci --podle mě letadlo evidentně sestřelili Ukrajinští FAŠOUNCI ,už jen proto ,že letadlo záměrně navedli nad prostor bojů a z toho je vidět ZÁMĚR

  OdpovědětVymazat