Reklama

.

.

čtvrtek 1. září 2016

Muslimská radost z koupání, z jídla a pití

1. 9. 2016       Muslimen_am_baden.pps


53 komentářů :

 1. Ještě si k tomu skafandru měla vzít i deštník...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taková snůška buranských komentářů k tak obyčejné věci...
   Co tím fotem a nadpisem chtěl vlastně autor říci ?!

   Asi to, že muslimové se od ne-muslimů odlišují oděvem, jídlem a pitím, což u části populace vyvolává zuřivost a nenávist.

   S koupáním v burkinách jsem se prvně setkal v Tunisku a věřte mi, nebo ne, tam se nad tím nikdo nepohoršoval, ani to neodsuzoval.
   Většina lidí to prostě chápe a tak trochu ty koupající se ženy lituje.
   A přinutit takovou ženu, aby tento úbor svlékla, jako se to stalo ve Francii, tak to si Francouzi koledují jen o další atentáty...
   A dobře jim tak !

   Vymazat
  2. Nemel kokotiny,osle a pokud se ti musulmanství se vším všudy tak líbí,odstěhuj se tam a netahej to laskavě do Evropy,ne každej z toho má takový nadšení,jako ty,ty jeden tunisane...a pro mně za mě se tam sám máchej klidně třeba v montérkách a špinavejch.

   Anonymní2. září 2016 9:06

   2:15-přesně tak,v bazénech a kopalištích ať laskavě dodržují všeobecně platná pravidla daná hygienickými požadavky a v přírodních vodních zdrojích vhodných ke koupání,jako řeky,rybníky,jezera a moře,ať se máchají klidně dle libosti v těch svejch hubertusech s hučkou na hlavě a v prochcanejch bombarďákách s dlouhejma rukávama,v tom jim nikdo rozumný nebrání,když z toho nepochcípá i ten zbytek vodního živočišstva,který v těch vodách má domov,tak o nic nejde...."Von je tak na ně někdo zvědavej...."

   Vymazat
 2. Na německých plovárnách bylo opět „živo“. Odnesly to malé holky.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-nemeckych-plovarnach-bylo-opet-zivo-Odnesly-to-male-holky-451545

  OdpovědětVymazat
 3. Televize CBN odvysílala reportáž z Londýna, kterou nazvala Snadné maso (Easy meat), a která pojednává o smutném a otřesném problému s gangy mladých muslimů, kteří páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech, a to již dlouhé roky. Bylo to ale tabu.
  "Až milión bílých dětí se může stát v Anglii obětí znásilnění od muslimských znásilňujících gangů, které jsou ve Velké Británii od shora až dolů".

  Zdroj: http://juda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=548125

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě proto jsou ty musulmanský krásky tak obandážovaný,aby se jim nikdo z těch úchylnejch vošoustů nedostal tak lehce na kůži,no asi zas přijdou v Evropě,protože jsme přecejen trochu vyspělejší a technicky zdatnější,zase pásy cudnosti,protože převychovat ten dobytek zvyklej bezuzardění šukat i děcka bez ohledu na věk a pohlaví i hospodářská zvířata,rozhodně nepůjde ani obětaným soudružkám levicovým aktivistkám...

   Vymazat
 4. Dávat nošením symbolů najevo svou nábožednskou víru je obtěžující a agresivní. S muslimy si to už vyjasňujeme, teď ještě zbývají jeptišky a nošení jarmulek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč vám vadí jeptišky,jarmulky a jistě i Hare Krišna ? A co takhle domorodci v Africe, obřezaní židové a muslimové a oblečení kněží v kostele ? Nemáte to jednoduché jistě ani s piercingem a tetováním. A co helmy u vojáků a brigadýrky u policie?

   Vymazat
  2. Burkyny. Dalši prasarna, zakryvajici přichazejici totalitu.
   ... A fčil cosyk praktyckeho. Nepustil bysem je tam nejen proto, že mi v tych hadrach odnesu všecku vodu z bazena a zasvini chodby, hlavně bysem je tam nepustil z hygyjenyckych duvodu. Ty baby totiž smrdi. A to tak, že neuvěřitelně. Jestli ste kdosik byli v Rusku, anebo aspoň vite, jak smrdi v Karlsbadu Rusky, našprycovane těma nejtěžšima parfemama, tak vam možu řict, že to je nic proti temu, jak smrdi baby v muslimskych krajach. Pravděpodobně z duvodu, aby se jedna černa kuželka odlišila od druhe, tak na sebe šprycuju hektolitry těch nejsilnějšich chemickych zbrani zvanych parfem. A to vam možu řict, sudruzi, to je tedy hnus. A fčil se představte, že taka našprycovana roba se v tym pytlu převaluje před vama ve viřivce...
   A jak fčil s oblibu řikaju multykulturni marksistky, svoboda konči tam, kde začina svoboda druheho. Pokud vam kdosik začne použivat svoje pravidla ve vaši zemi, je to už jen maly kusek od situace, kdy se naše roby v bikinach budu citit blbě, bo nesnesu hnusne pohledy nadržencu, keři nikdy babu bez pytla neviděli.
   A pak už je jen kusek od burkyn k fejskinam... Tuž si vyberte, jestli chcete ustupovat zlu.

   Zdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=544453

   Vymazat
  3. 11.52-Našprycované roby a černé kuželky sa chodijú do bazéna vyprať té své smradlavé hadre, bo neznajú hajzle na vodu, toaletný papier ani automatické práčky.A v tej voděnce sa potej kúpajú, naše děcká, tatové aj české roby v bikinách.

   Vymazat
  4. bedrich Dvorak: píšu o náboženství, což se vojáků a policajtů netýká. Totéž "domorodců", pokud to zůstábí u nich doma. Obřezanci jsou sice odporní, ale běžně to není vidět. Jeptišky ale vyvolávají představu nemytosti, neupravenosti zanedbanosati, a to vše s odkazem na jakousi modlu.

   Vymazat
  5. Nedávno jsem potkal v OBI dvě jepťule. Pěkný holky, čistý a voňavý. Fakt nepůsobily dojmem jaký vy interpretujete.

   Vymazat
  6. Jeptišky se na rozdíl od Arabek sprchují a svůj oděv perou v pračce a ne v bazénu.

   Vymazat
  7. 11:03 Rozlišoval bych mezi uniformou, jako praktickou záležitostí, a těmi ostatními projevy příslušnosti k nějaké komunitě. Nechci se nikoho dotknout, ale není to produktem stádního pudu? Nebo atavismem z dob, kdy bylo potřebné na první pohled rozlišit "naši - cizí"? Má to také nějaké racionální, funkční odůvodnění?

   Vymazat
  8. si to už vyjasňujem .... kdo my? neziskovky? nebo ty sorosi? nebo nějaký sluníčkomil? to asi nebude žádný posun v jednání, že? a jak jste vlastně daleko s tím vyjasňováním, že se otíráš o domácí jeptišky? a co Rijad Pride? na ty jsi zapomněl? s těma také jednáte?

   Vymazat
  9. 12:25 u koho jeptišky vyvolávají představu nemytosti, neupravenosti zanedbanosati, a to vše s odkazem na jakousi modlu? U tebe ve vlhkém snu? Žádná taková myšlenka ani osobní zkušenost, jak to ty popisuješ, se ke mně nedostala. A to nežiju na ostrově ....

   Vymazat
  10. Vazeny pane Dvoraku,
   zijeme v 21 stoleti.
   A kdyz vidim jakekoliv nabozenske atributy na soucasnicich, tak mi to evokuje jen negativa.
   Nasi flandaci a jeptisky (vzpomenme Novou scenu ND) - hrabivost a vyzirkarstvi, a radeji nevzpominejme na hruzy stredoveku.
   Kdyz potkam pejzateho zida v jarmulce, tak okaty parazitismus a snaha o svetovladu.
   Hari Krisna - to si jen pomyslim, jak oni se vlastne zivi?
   A muslima/muslimku - premyslim, jestli radeji nemam radeji prejit do jineho vagonu, na druhou stranu ulice..., nez to bouchne.
   Ti s piercingem a tetovanim - ti sem snad nepatri? - jen hloupost.
   Slavek

   Vymazat
 5. Patrik Juda je exot, který nikdy v Anglii nebyl a jen kecá. Anonymní 10.31 trpí také chorobnými představami asi podle hesla podle sebe soudím Tebe.
  Ani jeden vůbec neví, co to je právo šária.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bedřichu Dvořáku, ten Patrik Juda píše o reportáži v CBN, nikoliv o vlastní zkušenosti. Myslím, že exot jste vy, a to hloupý exot.

   Vymazat
  2. pan Patrik Juda píše

   Nikdy bych nechtěl fungovat v takové zemi a věřím, že evropští voliči porazí multikulturalisty i tu smrtící politickou korektnost. Kód mlčení k veřejnosti je zhouba.

   Já jsme sice hloupý exot,ale opravdu mi nevadí ani nazí v pralese a ani ženy v Burkách.Ať si každý nosí co chce. Důležité je, kdo je jaký člověk a jak se chová k ostatním. A to tady prozatím moc neumíme. Zatím mnohokrát čumíme jak tele na nová vrata. Jarmulku nenosím a jsem žid. Ale u zdi nářků bych si ji určitě nasadil.

   Vymazat
  3. "Nikdy bych nechtěl fungovat v takové zemi a věřím, že evropští voliči porazí multikulturalisty i tu smrtící politickou korektnost. Kód mlčení k veřejnosti je zhouba".
   Tak tato věta zaznívá od britského policejního analytika v reportáži CBN o zamlčovaném znásilňování milionů anglických bílých dívek muslimskými gangy. Neříká to Patrik Juda. Trvám na tom, že jste hloupý exot.
   http://www1.cbn.com/cbnnews/world/2016/august/easy-meat-britains-muslim-rape-gang-cover-up

   Vymazat
  4. já jsem navíc odporný obřezanec. A je to snad moje věc.

   Vymazat
  5. 16:50, to by Vás ale od zloby nemuselo zachránit ani hezky česky znějící jméno.

   Vymazat
 6. Ať se holky koupou v čem chtějí, já s tím nemám problém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:47 Když se koupou nahaté, tak já s tím mám pořádný problém.

   Vymazat
  2. A vo tom to je, ony se nemohou koupat v čem chtějí, půlměsíční holky si ještě nevybojovaly rovnoprávnost. Tudíž je to stejné, jako když napíšete, ať si obchodují s čím chtějí, já s tím čečenským otrokářstvím a kosovsko-albánským obchodem s orgány nemám problém. Symbol téhož islámu. Mimochodem těmi otroky byli a budou Slované, ostatně právě krymskými Tatary vylidněné stepi východní Ukrajiny pak osídlovali Rusové. To jsou ti vaši poTurčenci a Arabové vylidňující vesnice a celé oblasti nejenom v Africe. Překvapuje mě, že člověk, který se naučil číst a psát tohle neví, před čím dalším ještě zavíráte oči - znásilňováním a podřezáváním nezletilých islámskými klerofašisty a ukro-americkými nacisty?

   Vymazat
  3. V zidoradiovce bych moc nehalasil o saria ,mohli by ti ho obrezanyho uriznout nozikem vreckovym a machetou usekli posleze tvou hlavu s copanky u usi kroucene.Byl by to osklivy pohled vidrti te napichnuteho na plankach nekde v plotu

   Vymazat
 7. Poznamky multykulturniho udavača: Nacionalistycke běsněni na jižni Moravě
  http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=547899

  OdpovědětVymazat
 8. Nasunování NWO dle plánu skvěle šlape, odstraňování národních symbolů, odnárodňování, kultury, tradic a vnucování emigrantů z Marsu, agresívních zájmů USA v Evropě.Muslimská radost z koupání, jídla, pití, šárie a kamenování, již brzy u vás, těšte se!Váši samozvaní vládci:Frau Makrellen, matka všech emigrantů za EU, Mr.Juncker za EK, Mr. Sabottka, Mr. Babiška, Mr.Holobrádek, za protektorát B+M ČR a Mr.Babrack Bombama za TTIP a USA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je horko, viď.

   Vymazat
  2. 12.24-A ještě bude!

   Vymazat
  3. Já mám babí léto rád.

   Vymazat
 9. Tak leda hovno. Té muslimské mrše bych přidal betonový botičky a ať plave. Rovnou potápět ty jejich kocábky na moři, ať se žraloci konečně nají. Muslimských sraček je jako blech, tak žádná škoda, když by nějaké sežrali žraloci a obohatili se. A jejich halal žrádlo hodit za nima jako návnadu. Co nám sem cpou nějaké kebabové blafy? Stejně to nedopadne jinak než válkou s touhle zavšivenou pakáží a jejich přicmrdávači. Pak všechny havlistické a multikulti sračkoidní kecy půjdou mimo a jako vždy v historii bude mít pravdu a právo na existenci pouze vítěz. Vítězové se nesoudí, soudí se poražení!!! Buď vyhrajeme a multikulty vykopem zpět do Afriky a Arabejzistánů nebo dopadneme jako Srbové. A kavárenští lůzrové si mohou tlachat co chtějí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presentuje jen svoji neznalost a nevzdělanost. To je neuvěřitelný slovník a každý psychiatr by měl s váma opravdu hodně práce.Musíte mít opravdu náročný život ve společnosti. Dovolená v zahraničí je pro vás asi šílená věc.Potřebujete se léčit.

   Vymazat
  2. Béďo, jsem taktéž přesvědčen, že pokud se máme ubránit muslimské invazi, tak budeme muset vyobcovat těch pár deviantů z řad islámských a pravicových klerofašistů, vlastizrádců a vítačů sympatizujících s právem šaríja a banderovskými vrahy českého národa, kteří donášejí zbraně a pomoc našemu nepříteli.

   Vymazat
  3. Beďare,však ono tě to nadšení pro ty vzdělané a vskutku oduševnělé musulmany přejde,až to tu vezmou do pracek a začnou si napřed vyřizovat starý účty právě s váma,za celých těch 100 teroru v Palestině...,jako ve Francii už tví souvěrci s kupírovanejma oháňkama utíkají za moře a ročně prej rovnou po tisících,tak i tady vás to asi nemine i toho pomatenýho košer-restauratéra,co běhá po Praze s patronou v nábojové komoře,kdykoli mu za prdelí někdo bouchne pytlík od svačiny...A spíš bys měl přemejšlet než nad tím hrubiánem,proč vy židé jste všude tak "populární" a ze všech nejvíc se bojíte,kamkoliv přijedete.
   A jestli se vám ti vaši semitští bratranci eklujou,tak si to vyřiďte s tím zmrdem Sorosem,ať se na to vysere a neposílá je.....

   Vymazat
  4. Od toho prolhaného nosatce provozujícího v termínem obřezaných údajně židovské Praze košer restauraci s hebrejskými nápisy a vlajkou Izraele; který si na ohlášeném divadelním představení doc. Konvičky buduje mezinárodní věhlas a nahání zákazníky pro své polední menu za Kč 550,- šířením absurdní poplašné zprávy, že se Židé schovávali pod stoly a na záchodě (ač podle záběrů z akce panuje na Staroměstském náměstí klid), zatímco jiní cizinci prý využili nastalé situace jako záminku k útěku bez placení předražených služeb; už se před rokem na oko distancovala i pražská Židovská obec, přestože mu nadále posílají instruktážní esemesky.

   Vymazat
 10. Do vody s takovým strašidlem bych nevlezla. Jsem zvyklá se koupat a ne v bazénu přepírat prádlo.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:46 Aniž bych se zatával koupání v burkách, tak to je od vás hodně nefér. Naznačovat, že muslimky jsou nutně nějaké špindíry.

   Vymazat
  2. 15:46 Jako od ženy bych od vás čekal spíše soucit, že je jejich výchova k něčemu takovému nutí. A také pochopení. Nejspíš se v normálních plavkách cítí stejně "komfortně", jako byste se cítila vy, kdyby vás někdo přinutil koupat se nahá mezi muži v plavkách.

   Vymazat
  3. Poslyš šaríjáku, já s tím nemám problém, když se budou koupat u sebe doma v Mrtvém moři, ale nebudou se na smrt vyděšená Žíďata před nimi schovávat jako před nacisty?
   Nakonec víš sám, jak v Praze jiní obřezanci využili situace, aby mohli utéct bez placení, předstíraje hysterickou reakci na divadelní představení s muslimskými hábity a chemlonovými vousisky, a to už od pohledu nešlo o jejich semitské pokrevní bratry, ale ochotníky principiála Konvičky.

   Vymazat
  4. 16,29 a 16,42 - nezlobte se na mne, ale pokud se někdo koupe v hadrech, tak nevím, jak se předtím vysprchoval, asi těžko, že? Pokud jdu do bazénu, tak se nejdříve osprchuji, poněvadž je to slušnost při hromadném koupání. Takže moc pochopení u mne nehledejte.
   Sims.

   Vymazat
  5. 21:31 Byl to jen podnět k zamyšlení. Osprchovat se před vstupem do bazénu je nejen slušnost, ale hygienická nutnost. Takže jste přinesla opravdu pádný důvod, proč na našich plovárnách burky zakázat. Díky.

   Vymazat
  6. 2:15-přesně tak,v bazénech a kopalištích ať laskavě dodržují všeobecně platná pravidla daná hygienickými požadavky a v přírodních vodních zdrojích vhodných ke koupání,jako řeky,rybníky,jezera a moře,ať se máchají klidně dle libosti v těch svejch hubertusech s hučkou na hlavě a v prochcanejch bombarďákách s dlouhejma rukávama,v tom jim nikdo rozumný nebrání,když z toho nepochcípá i ten zbytek vodního živočišstva,který v těch vodách má domov,tak o nic nejde...."Von je tak na ně někdo zvědavej...."

   Vymazat
 11. Ivánku, Ivánku... pozrite aké intelektuálne elity ste tu "rozkohútil" jedinou fotografiou. Je to skvelé. Keď podľahneme túžbe si trochu "zafilozofať", je fajn nás pekne vrátiť do reality. Díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co ty Vinduško, budeš čekat za bukem a až podle toho, kdo vyhrá, k tomu se svým názorem přidáš? To není špatné, když jde do tuhého se schovat, toho se drž!

   Vymazat
 12. Jsem pysny na redakciju ze sem nechce pustat pod IQ 40
  ruzneje citatelja a spisovatelja,my chytry co pozname cislo od vylohy a od dopravniho znacenia mame otvorene vratka Karol Krill

  OdpovědětVymazat
 13. Ta holka musí vyvolávat pouze sympatie, jak se dokáže v mezích možností, daných jejich kulturou, radovat ze života.
  Přesto si myslím, že by se měli vrátit domů ke svým a tam ve vyhrazených ženských bazénech (existuje-kli tam něco takového), si užívat vody a plavání jen v bikinách. P.K.

  OdpovědětVymazat
 14. Je mi osobně jedno jestli se koupe v županu nebo kožichu,ale u nich doma.tady je zvykem něco jného,tedy tohle beru jako posun salámkovou metodou k podsouvání další budoucí normy.To normální Čech nechce.My tu chceme klid,a tímto způsobem bychom projevili opět slabost a ůstupek.Nikdy..

  OdpovědětVymazat
 15. včera jsem byla v Lídlu nakupovat a šla tam mladá holka v burce, no nevím, jak mluvila, zda česky, či arabsky, ale na tom tak nezáleží. Někdo pokukoval po očku, někdo procházel bez zájmu, nikdo se ani nepozastavil, nikdo jí neserval ten šátek z hlavy, nic! Reakce žádná. Tak takovýhle jsme my češi, dokud nám nevyrve peněženku z ruky, neuděláme vůbec nic. Ale ano, pokud bude slušně nakupovat, slušně se chovat za nákup poctivě zaplatí, tak proč né? Jenomže je tu jedno veliké jenomže! Nepatří do naší kultury, příjde domů, kde má muslimského mažela, sdílí myšlenky, které jsou nám Evropanům cizí. Ona sice možná pokud ...nikoho nezabije, ale co my blbci vlastně víme co pod tím svým hábem ukrývá? A co v hlavě nosí, jak smíšlí o lidech, kteří jí přijali a chovají se k ní slušně? Já osobně jsem se jí bála, ano bála. A pak jsem začla přemýšlet zda není právě tohle smyslem? Vyvolávat strach v lidech. Takže se jim to vlastně daří, že? Je těžké se v dnešní době orientovat, ale myslím, že jsme ztraceni, že se to plíží a jako mnohokrát v dějinách něco končí, aby jiné mohlo začít. A to co končí jsme my!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak jste jí ten černej fáč měla z té tlamy strhnout. Byla byste první!

   Vymazat
 16. Jak se ten soubor dá stáhnout bez přihlašování. Také bych se rád podíval. Je to jen malá prémie pro stálé návštěvníky NR.

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat