Reklama

.

.

středa 21. září 2016

Může být nakonec Putin tím „novým Stalinem“, kterého Rusko tolik potřebuje?!

Ladislav Kašuka
21.9. 2016   zasláno redakci NR  
Ruská federace potřebuje silného charismatického vůdce, který dokáže plně využít geografického, materiálního, nerostného a lidského potencionálu země a vrátí zemi ekonomickou stabilitu a vliv, jaký měl Sovětský svaz pod vedením J. V. Stalina.


Sovětský svaz, jehož nástupcem je současná Ruská federace, čelil v době, kdy zemi vedl Stalin největším a nejtěžším výzvám a zároveň dosáhl svých největších úspěchů. Sověti nejenže tenkrát dokázali odolat invazi 14 zemí, které po revoluci v roce 1917 napadli Sovětský svaz, nýbrž také museli vybojovat občanskou válku, čelit západním sankcím, které je záměrně nutili platit za zboží obilím místo zlatem, za účelem vyvolání hladomorů. Sotva se země dokázala postavit pevněji ekonomicky na nohy, byl Stalin nucen vybojovat válku o přežití Sovětského svazu a všeho jeho lidu s nacistickým Německem a jeho spojenci! Všechny tyto boje svedl Sovětský svaz pod vedením J. V. Stalina a jemu blízkých spolubojovníků díky obrovské podpoře a odhodlání drtivé většiny sovětského lidu vítězně a během života tohoto velikána se Sovětský svaz stal z chudé feudální země, která disponovala při svém vzniku pouze 11% HDP vůči USA druhou nejsilnější ekonomickou velmocí světa: 80% HDP vůči USA! To vše, přestože zemi zbrzdila občanská válka a dvě invaze a byla z velké části zničena nacistickým bombardováním!

V situaci a skutcích současného prezidenta Ruské federace lze nalézt mnoho podobností. Od zoufalého stavu ekonomiky země v okamžiku, kdy jí převzal po Jelcinovi, po postupném očišťování země od zrádců pracujících pro západní velmoci místo pro vlastní zemi a její lid. Vladimír Putin se snaží bez války docílit toho, aby se z Ruské federace stala opět silná a nezávislá země a pokud je válka se západem, který tuto snahu sleduje s nelibostí opravdu nutná, snaží se, aby nastala až v okamžiku, kdy na ní bude země připravená natolik, aby jí mohla vyhrát (pokud nebude jaderná, pak opravdového vítěze není). Vladimír Putin postupně obnovuje všechny osvědčené struktury starého Sovětského svazu, které lze úspěšně aplikovat v současnosti a zároveň se nebrání tomu je kombinovat s novými metodami v politice, ani v ekonomice. Také dokázal stejně jako kdysi Stalin najít mocného vojenského a ekonomického spojence v Číně! Postoj Vladimíra Putina vůči zbytku světa je jasný: Ruská federace se nebrání obchodním stykům, ani mezinárodní spolupráci s kýmkoli, ale zároveň si jasně vyhrazuje právo si ve své vlastní zemi vládnout po svém a k jejímu prospěchu, ať se to někomu líbí, nebo ne! Jinými slovy, Rusko je výborný přítel a strašlivý nepřítel a záleží na zbytku světa, jestli to dokáže pochopit, nebo ne!

Podpora ruského prezidenta straně s názvem JEDNOTNÉ RUSKO, ochota pomoci krajanům, nebo dávným spojencům, jako v případě Krymu, nebo Sýrie, vybudování ruské národní gardy a plánované zřízení staronového ministerstva státní bezpečnosti, to vše říká světu jasně a zřetelně, že Rusové plní své závazky vůči přátelům a svou zemi si nedají rozvrátit ani zevnitř, ani zvenčí a se zrádci, vetřelci, nebo kolaboranty si umí poradit! Dalšími kroky vedoucími k zvelebení země, které Vladimír Putin podnikl je znárodnění více jak 80% ropného a plynového průmyslu a mnoha dalších podniků, které nyní patří ruskému státu a vydělávají peníze do státní pokladny a nikoli do kapes jednotlivců a zahraničních majitelů, jak tomu bylo předtím.

V současnosti po drtivé výhře Vladimíru Putinovi blízké strany JEDNOTNÉ RUSKO, bude ještě jednodušší uskutečnit jejich společné vize a dovést zemi tam, kam od začátku chtějí, tedy k velikosti a prosperitě. Možná se konečně povede oprostit ruskou národní banku od Rothschildovského kapitálu a vlivu (mimochodem česká národní banka a mnoho dalších rádoby národních bank je na tom stejně) a vrátit tuto veledůležitou instituci tam kam patří, tedy pod ruskou státní správu!

Každopádně Rusko se i přes všechen západní odpor a sankce vrací zpět na výsluní, což se o běženci zaplavované a evropskou byrokracií se dusící Evropě říci nedá!

39 komentářů :

 1. Pane jo, pan Kašuka opět nezklamal.
  p

  OdpovědětVymazat
 2. Napište si do záhlaví, že toto jsou stalinistické stránky a ta "Nová republika", po které tak toužíte, by měla být něco jako Rusko za Stalina.
  Já jen aby bylo všem jasno hned na začátku co jste zač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:27 To má být příkaz v rámci čistoty demokratické svobody slova, nebo jen takový neplodný výkřik blba?

   Vymazat
  2. 15:36
   Netrap se tím, debílku, a běž raději vyhlížet Stalina, Putina, Castra nebo KimČonga.

   Vymazat
  3. 15:42
   Netrap se dementní a vychlastanej havloide,dej si flašku a jdi si postěžovat do lejnolahvárenský žumpy,že jsi méněcenný mamrd a že jsi jen pro srandu králíkům!!!!

   Vymazat
  4. Toto jsou články k přemýšlení. Debilní propagandista Nového světového pořádku to ale nemůže ve své hluboké povrchnosti a omezenosti pochopit.

   Vymazat
 3. Když už nic jiného, tak se to čte dobře už pro uváděná, nevyvratitelná fakta. Nicméně mám dojem, že ta neúspěšná invaze 14 zemí probíhala za V.I. Lenina, stejně jako elektrifikace Ruska (pod názvem "goerlo" tuším), Lenin byl tehdy nazván "snílek z Kremlu". Nicméně články Ladislava vždy potěší a záštiplné reakce stupidů občas i pobaví. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslal bych tě do gulagu, čuráčku, budovat ve jménu Stalina matičku Rus. Abys poznal vlastní medecínu.

   A my, "záštiplní stupidové" tě přitom budem kopat do zadku a smát se ti.

   Vymazat
  2. keď nemáš argumenty, tak sa tu aspoň nablil, že?

   Vymazat
  3. Stupid 15:39 opravdu pobavil. Sice pořád stejné, duševně omezené, ale je právě v tom je ten vtip.

   Vymazat
  4. 15:39
   Jdi držet palce čokovopici z Fuckingtownu ty lejnolahvárenskej kuřbuřte Jandovo eurohovnot!

   Vymazat
  5. 15:52

   Ty se taky můžeš jít duševně rozvíjet a smát se do vtipného gulagu. Jenomže ty jsi tak debilní že bez podrobného návodu ani nevykopeš jámu. Ani do toho gulagu by takového hňupa nechtěli.

   Vymazat
  6. 15:56
   Se divím že genitála a ožralu tvých kvalit neubytovala schizofrenní vdova po udavači Na hrádečku....nebo rovnou u sebe doma?!Mohli byste se slzou v oku na toho potrata vlastizrádnýho vzpomínat!!!!:-D

   Vymazat
 4. To přirovnání,má něco do sebe,jak i mnozí tvrdí historie se točí v kruhu.Také je nutno dodat,že se o podmanění Ruska usiluje neustále a v posledních letech očividně.Pokud to tak bude,zase Rusko zvítězí a získá nové přátelé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuveritelny je kviceni napr. svedu jak zoufale jeci podelany strachem, hledaj rusky ponorky az najdou,ze to byla jejich , uchylny nadmiru podelany az za usima. Faktem je,ze Rusko NIKDY Svedsko nenapadlo ale naopak Svedi a nekolikrat !!! Prasata falesny. /Omlouvam se prasatkum, ktere maji povahu daleko lepsi a uslechtilejsi. ve srovnani/...
   V tyhle dobe neni mozne drzet system plne demokracie. I rekove si volili diktatory na prechodnou dobu valek. Je dobre ,ze to HnUSAci nevedi, proto se taky zavrtavaji drzkama do hnoje kazdej den.
   Putin je neco jako charismaticky benevolentn i diktator , neni snadny Rusko udrzet pohromade a ridit svet k miru proti zvrhlym Satanum kazdy denne !!!...A ostatni pak vypadaji pred nim jako pygmejove z Afriky hlavne mentalni kapacitou a moznostmi asi tak z pomocne skoly nebo psych. asylum pro psychopathy ,sadisty,masochisty a masochistky, bezradny opilce zkratke liga toho nejhorsiho bahna co se na najde...Obycejni lide pak v politice /Zeman/ vypadaji jako velky statnici s normalnim /common sense/ uvazovanim obdareni ,ve srovnani s tim smrdutym a mrzkym bahnem zvrhlych zombies..

   Vymazat
 5. V Rusku probíhá tuhý vnitřní boj o Rusko samotné. Jenže chování Ruska v Sýrii je plně v režii lidí jako Putin a Lavrov a ti ukazují světu i dovnitř Ruska jak se lze taky chovat jako vojenská mocnost na mezinárodní scéně. Toto vedení Ruska vytvořilo kontrast oproti chování Američanů jako vládců světa. Je jasné, že se to současným světovládcům nelíbí a mobilizují proti Putinovi všechny síly, vnitroruské nevyjímaje. Snaha svrhnout Putina je neskrývaný cíl, tajné služby a korporátní média na něm trvale pracují. Ale jejich moc je už dnes na ústupu, prohrávají informační válku, poslední útoky v Sýrii jsou už jen odrazem velké zoufalosti z nezadržitelnosti dalšího mírového vývoje. Jestli na svém odchodu rozpoutají WW3, to je stále ve hvězdách. Rusko minimalizuje svými kroky záminku k takovému vývoji. Ale vnitřní boj v Rusku bude pokračovat, o tom není sporu.

  OdpovědětVymazat
 6. Ti dementi tady všichni jako jeden muž uctívají jednoho ze třech největších masových vrahů historie a vůbec se za to nestydí. Naopak.

  O co vám jde, dementi? Jestli chcete, zavřete se někam do lágru, pořádně se oploťte, zvolte si svého kápa a můžete si vašich dementních snů užívat do sytosti.
  Ale to vy ne. Vy chcete mermomocí do toho lágru zavřít všechny. Všechny kteří vám na ty vaše totalitní úchylárny z vysoka serou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:01 Tady ale nikdo jako jeden muž - Hitlera, Bushe ani Obamu neuctívá, takže tím dementem tady,jsi určitě akorát tak ty. Nepodsouvej druhým vlastní představy o lágrech, kápech a úchylárnách, kterými, jak vidno, jsi cele naplněn.

   Vymazat
  2. 16:01 Dementovi každý dement! O co nám jde? O tebe! Aby se i tobě dostalo bezplatného kvalitnho vzdělání a né tech sraček, co tě pozvedli na úroveň dobře cvičené opice. O to, abys i ty, vopičáku, používal rozum, produkt lidského mozku.

   Vymazat
 7. 16:01
  Z vysoká tady každej sere na havloidy,lejnolahvárenskýho Poserplinu,banderovský svině a USSACKÝ agresory,Chujmere debiloviči bydlištěm na záchytce!

  OdpovědětVymazat
 8. Pohled z jiného úhlu pohledu očima ruské levice a obyčejných Rusů na současné putinovské Rusko.

  Rusko žádnou alternativu nenabízí:http://a2larm.cz/2016/09/rusko-zadnou-alternativu-nenabizi/

  Řešení současné ruské krize:http://a2larm.cz/2016/09/reseni-soucasne-ruske-krize/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj jinej úhle. Volby - těma se jinak vy demograti zaklínáte jak evangeliem, pardon - pokud vyjdou podle vašich představ, jinak na jejich výsledky zapomínáte, jakoby ste nevěděli,ž že něco takového existuje. Rusové v demokratických volbách (kam se na ně serou naše volby) drtivě podpořili Putina. To za á). Za bé), ty kozle - tady nejde o Putina (díkybohu za něj, že je rozvážný, jinak bysme to díky těm našim jelitním kreténům už měli po sezóně) - tady jde o to, že Rusko dělá slušnou a poctivou politiku, narozdíl od nás, humanitních bombarďáků. Ty snad, ty medvědí palice, vidíš někde v jeuroantlantistický prdeli světa nějakého politika? Neptám se na politika, který by se aspoň trochu dal srovnat s Putinem, lavrovem, Šojgu ... Snad nájemníck z bílé chaloupky strýčka Tome? Nebo Kerry, nebo nějak umouněnec s modrou knížkou, co šéfuje přes obranu? Ne Merkelka? Nebo Hollande? Je jen jedinej -Zeman. Díkybohu za slušné lidi, co ho volili. Když si představím toho polodementa, kterýcho podporovala pražkokavárenská chátra, sedmkrát denně se ukloním k Řípu a poděkuju, že jsem příslušníkem tak skvělého národy, který se nenchal oblbnout a volil slušnost a rozum, volil Zemana.

   Vymazat
  2. Z pohledu výroků představitelů Ruska a USA jde o dvě alternativy:
   1) USA musí mít nejsilnější armádu, aby mohly zkroutit ruce zemí, které nebudou dělat to co USA chtějí a potřebují aby dělaly.
   2) Rusko nabízí vzájemně výhodnou spolupráci rovnocenných partnerů.
   A tím je i řečeno vše.

   Vymazat
  3. Ahoj hulváte,18:21
   Proč ta hysterie a zbytečné urážky ?
   Odkaz na články byly úplně o ničem jiném než zde nesmyslně píšeš.

   Slušnost a rozum není rozhodně silná stránka Miloše Zemana ani tvoje.
   Věřím tomu,že patří mezi tvoje oblíbené české politiky.S buranem z vysočiny máš jistě hodně společného.

   Vymazat
  4. 19:45
   A ty s gerontem Poserplínou,oba bez mozku,ale věcně přisátý u flašky s chlastem!!!!

   Vymazat
  5. 19:45 Vzorná ukázka intelektuálského kavárenského jemnocitu, snoubeného s kavárenskou demokratickou objektivitou. Nazývat přímo zvoleného, uznávaného prezidenta, prvního představitele našeho státu, buranem z vysočiny, je vskutku názorná ukázka přemíry slušnosti a rozumu, k níž neodmyslitelně patří intelektuální výroky nazývající nás, voliče M. Zemana, hnědo rudými prasaty. To jsi se tedy předvedl smrade, jen co je pravda.

   Vymazat
  6. 19:45
   Vážený omyl.
   Nejsem ten,který voliče Miloše Zemana zde uráží hnědo rudými prasaty.
   Nebudu polemizovat o tom,jak ústavně neodpovědný prezident ČR je uznávaná osobnost.
   Že MZ je buran z vysočiny jste napsal Vy.

   Vymazat
  7. Bože můj,to je genitální výtvor.....osobnost v akci ...20:31

   Vymazat
  8. 20:43
   Když dojdou argumenty-přichází osobní urážky.

   Vymazat
 9. 17:24
  Za to v USSA tam to frčí!!!!Už vystříleli pomalu všechny indiany,Mexičany vraždí na hranicích....tak teď demokraticky střílí černochy....tomu se říká Demokracie ala USSA!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co myslíte,v rámci té nejdokonalejší demokracie,picnou si toho nejspíš presidenta s tím blond příčeskem,nebo on jen tak kecá a bude pokračovat v tom bordelu toho černýho mameluka a jeho židovskejcj státních tajemnic/ků???

   Vymazat
  2. 17:36
   Vy jste zmiňované články na A2larmu taky nečetl.
   Jinak by jste nemohl, takhle idiotsky reagovat.

   Vymazat
 10. Nahoře k některému jednostranně namířenému člověku který na očích má klapky jako kůň: Poodle archivů KGB za 70 let vládnutí bolševiků v Sovětském Rusku bylo proveden necelých miion trestu smrti /za 70 let ještě jednou opakuji/. Číslo 20 milionů obětí gulagu je Solženicinův výmysl, jehož knihy jsou všechno ale ne dokumenty /např. archipelag Gulag/. Toto píši jako komunista z přesvědčení /ač jsem takové názory neměl za totality a ve straně jsem rovněž nebyl/ a píši to s vědomím, že ústalený názor na Stalina nemám. Myslím si, že komunismus je lepší idea než kapitalismus. První má aspoň nějaký náhled na svět a snažil se pro lidi něco udělat. Ten druhý se zajímá jen o prachy a lidé, jestli ho zajímají, tak jen jako prostředek k ziskání větších prachů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak pro koho. Komunismus je lepší idea pro práci a pracující a kapitalismus je nesporně lepší idea pro parazitování a parazity. A podle toho jsou i konstruovány a přijímány zákony.

   Vymazat
  2. Anonymní21. září 2016 13:33

   Mýlíte se,na Stalina je nutno stále nadávat a strašit jím a zvlášť tady u nás,protože zabránil Hitlerovi vyhrát válku,osvobodil od něj půl Evropy a zachránil nějaké ty nárůdky a taky židobolševickým trockistům v nájmu Wall Streetu nachcal do polívky a na dlouhou dobu jim překazil plány a ztížil práci na rozkrádání Ruska a ničení Slovanů a taky dal "blbej a nežádoucí" příklad tomu nevděčnýmu KáGéBákovi,co tak dneska ohrožuje svět a výspu demokracie a lidského pokroku (rozkroku) USA....

   Vymazat
  3. Uz to knourani kazdy den o Stalinovi/kterej umrel uz davno/, z ktereho pomoci lzi a vymyslu si udelali neco co nebyl. Predevsim , ze to vse nadelal jen on sam. A nevi se presne ,co vubec nadelal fakta chybi jako obycejne. Jenom pomluvy a propaganda. A vojaci bojovali a vitezili v jeho jmenu,vsichni. Zatimco Usaci prchali pred japoncema !!Stoji za pozornost napr. pocet obeti v milionech pri zdrustevnovani....Ve srovani s tim, udajne nasilna zdrustevnovani jinde nemela ANI JEDINOU OBET ? Byl jsem nahodou u toho kdyz se to delo a JZD v te vesnici byl znacnej pokrok. Po nekolika letech uz si jezedaci stezovali,ze ani nejdou ve znich na pole...Vsichni auta motorky, novy nabytek a to bylo v chude vesnici na Vysocine. Jinde museli bejt milionari. Zajimavy bylo taky ze se vybec nehadali...

   Vymazat
 11. Díky pane Kašuko za skvělý článek. Stále vypočítáváme kolik lidí bylo v době Stalina v SSSR povražděno nebo vystěhováno ale nikdo nespočítal a nespočítá statisíce lidí , kteří byli povražděni USA, Anglií , Francií a dalšími novodobými kolonizátory v rámci šíření takzvané západní demokracie .

  OdpovědětVymazat