Reklama

.

.

neděle 11. září 2016

Na Krymu hřměly Su-34 i Bastiony. Podívejte se (video)


 napsal/přeložil Geo
11. 9. 2016   Eurasia24
Nejen nácvikem, ale i efektní ukázkou vojenského umění a nejmodernější techniky byla závěrečná etapa strategického velitelsko-štábního cvičení Kavkaz 2016, která se uskutečnila v pátek 9. září na polygonu Opuk v ruské Republice Krym.

Do cvičení Kavkaz 2016 se zapojilo letectvo, síly protivzdušné obrany, výsadkových vojsk, raketových vojsk a dělostřelectva a také námořnictva.
Video zachycuje mimo jiné provedení námořního i vzdušného výsadku, poskytnutí vzdušné podpory vrtulníky Mi-24, Mi-28 i Ka-52, nasazení rychlých bojových člunů Raptor, likvidaci hladinových cílů s využitím vzdušných sil (Su-30SM a Su-34), střelbu na nízkoletící vzdušné cíle z komplexu Pancir-S1, využití protitankového prostředku Chrizantema či ostré střelby z raketových systémů pobřežní obrany Bastion a Bal. (Geo)

41 komentářů :

 1. Tak už i Rusko, to je síla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ked sa tak na toto pozeram Rusko je na utok agresora USA a NATO pripravene. Dufam ze vojnovym stvacom prejde chut na nerastne bohatstvo RF.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavý je,že ta čochtaní infantérie má pouštní batldrezy....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná jen počítačová chyba.

   Vymazat
  2. Vy tři teplí bratři,šéf již používá diakritiku? Poslouchám Radio plus, pro naše "zaťaté", nedávají vše špatné z historie, zkrátka poslouchám "začátek 2.ww" ale pro nás jen protektorátní režim. Při válce s Polskem se u nás nesmělo(cenzurně) používat slovo válka. Tak onanujte dál i při cvičení NATA.

   Vymazat
  3. 23:02 (první) Poděkování za video je od vás hezké a jistě potěší. Ale druhým sdělením, že intenzivně onanujete, nikoho nepřekvapíte ani neohromíte. Jestli čekáte radu, tak doporučuji nedřepět u počítače a někoho si najít. Nejlépe ženského pohlaví.

   3:02 Jistěééé, na těch dunách a ve stepi by se určitě lépe vyjímal nějaký pestřejší obleček, třeba vzor Flora nebo Tigr.

   Vymazat
  4. U Vás naopak nepřekvapuje, že nemáta rozum a jen urážite !

   Vymazat
 4. Tak jako varování ukronáckům a NATOnáckům, aby se nechali zas na nějakou dobu zajít chuť na válku o ruský Krym jistě velmi účinné.
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. Podobnym zpusobem jako Putler dokazovali svou "silu" po zabrani sudet i naciste.
  Mazej dal, nacisticky cenzore. Pravdu neumlcis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si to pamatuješ Pepan,nebo ti to předepsali?A ty víš,co je to pravda?Já ti sám odpovím.Pravdu maůš jenom ty,Havloidní hnido!

   Vymazat
  2. Ty chujmerovský dementní prase,nech se zavřít má záchytku do konce života,retardovanej alkoholiku jandovejch eurohovnot!!

   Vymazat
  3. Hlava zabedněná 7:27, fakta nemá, protože pro jeho tvrzení nejsou, tak jen uráží a nadává. A hraje si na demokrata, To je opravdu k smíchu.

   Vymazat
  4. Pepan se nejspíš zúčastnil s Posseltem a s vlastizrádci v Plzni toho regionálního zvracení... a papouškuje jistého univerzitního profesora - katolíka.

   Vymazat
  5. Ty ignorante 7:27 , zase ses spletl, to video je jen cvičení na vlastním území... To není to opravdové americké vraždění ve Veitnamu, v Jugoslávii, v Iráku, Afghánistánu, Lybii, Sýrii, vlastně již v polovině světa....

   Vymazat
  6. Vykreslete jak zabírali Američané třeba Texas nebo Nové Mexiko . Již se těším !!!

   Vymazat
 7. Pevně věřím, že Rusko nikdy nikdo nedostane na kolena a to bude to největší štěstí pro celý svět.Že se tam už nikdy nedostane k moci někdo, jako byl ožrala Jelcin a někdo jako byl zrádce Gorbačov. A vzkaz pro troly a trotly - také já jsem kdysi cinkala klíčema. Dagmar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Dagmar, upřímnou soustrast.

   Vymazat
  2. To my nabyjáci,my cinkáme koulema.

   Vymazat
  3. .... schválně tvrdé y.

   Vymazat
  4. Teplí bratři myslí "koule" ty co nosí na krku a "tvrdé y" jim tam cinká místo mozku.

   Vymazat
  5. Klicema jsi Danusko cinkala, protoze ti nedoslo ze se budes muset zvednout ze sve line komunisticke zadnice a zacit pracovat.

   Vymazat
 8. No ať to někdo zkusí na Rusy. Zase dostane na prdel. A pořádně. Co skopové hlavy? Ještě si myslíte, že s takovým Prasečenkem, frau Merkel, přizdisráčem Holandem nebo opáleným Nobelistou, případně šílenou Hitlary dojdete k úspěšnému vítězství? Já myslím, že leda pohnojíte svými mršinami ruská pole a pak budete zase půl století brečet a cucat si bebíčka. Naprosto stejné je to i v případě Číny, Iránu, Severní Koreje nebo Indie. Už můžete leda tak vraždit politiky nebo testovat bakteriologická svinstva na vlastním obyvatelstvu a s pěnou u huby řvát své neokolonialistické žvásty, jinak jste už v prdeli. A hospodářsky také zrajete na smetiště dějin. Divadélko kavárníci končí!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Ten zoufalec 7:27 je fakt dobrej... Podle něj Hitler po zabrání sudet demonstroval svoji sílu ze strachu, aby ho ČSR nepřepadla.
  To sem fakt nemůžou poslat trolit něco lepšího, než tyhle nevzdělané trouby ?
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
 10. A zase a opět militantní Rusko. Proč proboha takové články otiskujete ??
  Pokud se Rusové nejsou schopni se pochlubit něčím normálním - třeba vyššími platy pro učitele, tak vypadají ve světě jak militanti a řekl bych, že do dnešního světa se to moc nehodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:52
   A agresoři z USSA se můžou pochlubit demokratickým střílením do černochů....zas by se těm mamrdům hodila občanská válka!

   Vymazat
  2. 1400 vymysli už něco jiného, to je obehraná deska

   Vymazat
 11. Rusko nezná nic jiného, než militantní propagandu. To snad není možné - skoro každý den něco.
  Nechtěl bych tam žít - ruské obyvatelstvo má už asi vymyté mozky, když takové kraviny poslouchají a vidí každý den v televizi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:34
   Ty mozek vymytej nemáš,ty ho máš jako správnej ussackej podržtaška a nesvéprávný havloid vychlastanej!

   Vymazat
  2. 1458 nemáš co říct a proto píšeš vulgárně ?

   Vymazat
  3. 15:32
   Za to co tvoje slovo,to ussacká perla nemající hlavu ani patu,havloide!

   Vymazat
  4. 14:34 No když to říkáte vy, tak to tak určitě je. Vaše hodnocení jevů je dokonalé, jak dokazujete v ostatních příspěvcích.
   Sám máte mozek vymytý dočista do čista kravinami, které posloucháte každý den v naší televizi. A přesto tady chcete žít. Není to protimluv?

   Vymazat
  5. 21:29
   nepřipadá mi, že bych měl vymytý mozek - semtam koukám na televizi ale ne až tak často. žiju tady v ČR a ne v Rusku, a docela se mi tady líbí. Proti minulé době žijeme v relativním blahobytu, klidu, míru a čistém prostředí. Moji rodiče se postupně dožívají věku, kdy jejich rodiče už byli na hřbitově. V řece Svratka je na určitéím místě plno pstruhů a přitom tam za mého mládí ani náhodou nebyli.
   Dožíváme se v lepším zdraví staršího věku a i moje děti se mají již dnes líp, než já.
   Máte nějaké připomínky ?

   Vymazat
  6. Blahopřeji vám i vaší rodině. Patří té k té menší části národa a navíc jste zjevný asociál, když tohle vytahování zveřejňujete. Přesná ukázka českého marasmu.

   Vymazat
  7. 14:34 - jak čtu, tak usuzuji, že o Rusku a ruské propagandě nevíte zhola nic. Pro neznalost jazyka ruského jste odkázán na propagandu z druhé strany, a protože neumíte pracovat s fakty a prameny, tak jste uvízl v tůni hlouposti. To nic, to chce čas. To se dá napravit. Pokud ovšem nebude válka. Pak nám to všechno bude šumák.

   Vymazat
  8. 2356
   rusky umím a právě že docela často sleduji ruskou televizi. jezdím do ruska na služební cesty několikrát do roka. rozhodně vím spolehlivě mnoho věcí o rusku aniž bych musel sledovat nějaké zprávy.
   podívejte se například na kanál youtube a shlédněte jakékoli show tady tohoto vypečeného šoumena: https://www.youtube.com/watch?v=spErUhBla-4
   a pak se tady přihlaste znovu a zkuste mi oponovat, že v rusku nejsou militanti. A že nehledají vnějšího nepřítele. A to stále dokola už mnoho desetiletí.

   Vymazat
  9. Ale to přece není "hledání" vnějšího nepřítele. Američané i NATO jasně definovalo, kdo jim vadí a koho chtějí zničit, a to bez varování první salvou. Člověče, přemýšlejte!!!

   Vymazat
  10. 1017 myslíte si a nebo snad vidíte někde v americké, nebo německé a nebo naší televizi denodenně propagandistické filmy na naše vojska a nebo techniku ? Vidíte snad v těchto našich "západních" televizích neustálé omýlání, že ten a aten je náš nepřítel ??
   A teď si pusťte třeba přes internet ruskou státní televizi - slyšíte nonstop o strašlivé Americe, o velmi úspěšné ruské armádě a když to nestačí , tak to jede furt dokola.
   Tomu říkám vymývání mozků, nepřestávající démonizování vnějšího nepřítele. Důvod je jedině v tom, aby ruské obyvatelstvo se nechtělo zeptat, proč nemají opravené silnice a proč učitelé nemají pořádný plat. A proč inflace je dvojciferná a proč rubl klesl o 100% vůči dolaru.

   Vymazat