Reklama

pátek 30. září 2016

Na velvyslanectví RF ve Washingtonu jsou posílena bezpečnostní opatření


30. 9. 2016     zdroj
Na velvyslanectví RF ve Washingtonu jsou posílena bezpečnostní opatření kvůli možným akcím extremistů. Žádné hrozby nebyly. Ale několik organizací vyzývalo k protestům na 30. září s tím, že je napojily na tradiční páteční muslimské modlitby.
Vzhledem ke Světovému dni hněvu upozornila diplomatická mise ve Washingtonu Rusy, žijící v USA, na možné ohrožení.
Ministerstvo zahraničí RF vyzvalo Rusy, kteří se nacházejí nebo žijí v zahraničí, aby 30. září uplatnili přiměřená opatření kvůli takzvanému Světovému dni hněvu a protestu proti dalšímu kolu bojů v syrské provincii Aleppo.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

22 komentářů :

 1. No to se ale tedy divím,že se někomu nelíbí co dělá Rusko v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se tam zase CIA vyřádí... Kdyby to byla ambasáda USA, tak tu jedinou si sami nezapálej, to už by bylo i na ně moc... Ale ti to co to dělají nejsou obyčejní lidi.., protože prostí obyčejní američani jsou fajn, tito lidé jsou ti co hejbou světem, co dělají převraty, Majdany, puče a pak vykládají o demokracii, lidských právech....
   No co tam dělaj Rusko? Přece tam hasí olej co tam lijou do ohně naši bratři z USA a jejich přisluhovači. Pokud to neví 21:58 tak ať zapne mozek když na to ještě nedošel...

   Smazat
  2. Světový den hněvu.Co je to?Kdo rozhodl o této propagandistické a rozvracečské blbosti?USA začíná před volbami prezidenta pěkně kopat!Co na to globální protektoři?

   Smazat
 2. Světový den hněvu!?
  To je hnus. Co je to za degeneráty, kteří můžou něco takového ustanovit???

  OdpovědětSmazat
 3. Mediálním partnerem akce bude zřejmě Pentagon... Mia

  OdpovědětSmazat
 4. NEUNIKLA VÁM ZÁSADNÍ ZPRÁVA? NA YT DALŠÍ.
  http://aeronet.cz/news/video-kongres-prehlasoval-obamovo-veto-americane-mohou-zacit-zalovat-rijad-za-11-zari-saudove-hrozi-usa-sankcemi-prestali-poslouchat-neocony-a-razem-snizili-tezbu-ropy-cz-titulky/comment-page-4/#comments

  OdpovědětSmazat
 5. Vzhledem k bestialnim ruskym zverstvum v Aleppu bych se nedivil, kdyby se Rusaci stali tercem utoku. Byt Rusem, sedim radeji doma.
  S bezcennym rublem se stejne rusky turista citi jako ten nejvetsi zebrak se zaplatami na prdeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:12- být Vámi, také raději sedím doma. Mohl byste se stát terčem "inzultace nespokojených se zvěrstvy USA" a mohl byste mít také holou prdel.

   Smazat
  2. Manekýn z Durexu(Anonymní 1. října 2016 0:12) se ozval.

   Smazat
  3. Tak vem rubliky Povolny blbecku a hajdy do sveta! :-)

   Smazat
  4. No tak, kašpárku, to už známe, to je nudné. Zkus vymyslet něco moudřejšího. Nějaký argumentík by nebyl, třeba o těch zvěrstvech? (ale ne z tvého iDěsu). Tak se předveď.

   Smazat
  5. Megamamrdi Chujmer debilovič a lejnolahvárenský kokoti z havloidní predkozky fandící ussackejm agresorům.....máte to za pár. A čokovopice z Fuckingtownu vám nepomůže!!!!!!!!!!;

   Smazat
  6. 0:12Peosn,neodpovíš na jedinou otázku,kdo jsou komunisté,meleš stejná hesla ,jdi do prdele Sorese,pokud se tam vejdeš

   Smazat
  7. To se pleteš, myslíš k bestiálním americkým náletům na legální armádu kde amíci lžou a vykládají že se spletli ne? Ale přeci Američani se nemůžou nikdy splést, čili musí lhát a lež se neodpouští, nebo u Amíků nevadí??? A u jiných ano?
   Když si přečteš ostatní servery, tedy mimo Idnes a Novinky, to je vaše Sorosovský servery, tak zjistíš, že jsi ve svém názoru ojedinělý, tedy s ČT a s Novou, ale tam je to jasný, to jsou provládní a propálený televize, není to tak dávno, pár let, kdy se dalo věřit ještě i CNN, ale ta je dneska už taky propálená, dokonce to nějaký novinář proflákl, že má taky hypotéku jako ti naši, ale myslímstačí používat mozek aby člověk věděl jak to je.... Ale je hezké, že jste na jedné lodi ze Štětinou, Kalousek a Hajajou... :-) Mia

   Smazat
 6. Panove, neberte nic vazne ! Kozomrdi si netroufnou neco vyprovokovat !
  Radej se semnou zasmejte nad dvojim meritkem "spravedlnosti" !

  Trumpovi lide nasli vsechny zeny, ktere Bill Clinton znasilnil, pokousal a zmodrakoval. Je jich nekolik. Hillary do resila tim, ze zeny podplatila, aby mlcely a Billa zmlatila hulkou na golf, popelikem, pohrabacem z krbu, atd. On se ji velmi boji !

  Trumpovi lide o ni pisi, ze je silena. Kazdy se ji boji.
  Kdyz bylo vycitano Billovi, ze je praseckar, tak se branil tim, ze rekl ze : "Ona mela vice milenek, nez mel on"..
  To vse popisuje nas internet.
  Nekteri lide jsou proste nad zakonem.
  Globaliste jsou Sataniste a nas papez je jezuitska zruda.
  nick honolulu - Katolik

  OdpovědětSmazat
 7. Urcite vsichni znate jmeno George Soros.
  Tento dedek, ktereho se boji vsichni certi, zalozil hnuti, ktere se jmenuje BLACK LIFE MATTERS ! Je to super rasisticke hnuti, ktere propaguje zabijeni vsech belochu. Nejdrive vsak policajtu.
  A projde mu to !
  Nekteri lide jsou proste nad zakonem.
  13 % populace v USA jsou cernosi, a ti jsou zodpovedni za 70 % vsech nesmyslnych vrazd.
  A nas svaty otec, (papez), ten agent Satana nas nuti zit s nimi pohromade. On propaguje integraci a globalizaci.
  Vas Cechu je pouze 10 millionu, vy pujdete velmi snadno vyhubit v ramci integrace a globalizace.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem četl, že ti slavní papežové jsou zednáři. To by vše vysvětlovalo.

   Smazat
 8. 22:38
  Což bude precedens pro to, aby pozůstalí po MH17 žalovali ukropy. Ještě to bude zajímavé-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A k tomu všemu ještě toto:

   Obama mezitím uvedl, že zákon by mohl poškodit národní zájmy USA. Podle něj se nyní mohou USA obávat obvinění ostatních zemí z důsledku působení amerických vojáků na jejich území.

   Smazat
 9. Zrušte si medzi sebou veľvyslanectvá a bude pokoj

  OdpovědětSmazat
 10. Američané pro svůj život a existenci potřebují nutně nějakého nepřítele, proti němuž se ideově vymezují,organizují a vyzbrojují. Bez nepřítele jejich život nemá smysl. Proto si musí svého nepřítele vykonstruovat z kohokoliv pod jakoukoliv záminkou. Kdyby nepřítele neměli, stali by se nepřáteli pro sebe navzájem a svými zbraněmi, který má téměř každý, by se mezi sebou vybili. Je to společenství lidí, které vzniklo z násilí, na základě násilí, jejich kulturní pojetí je násilí, i pohádky pro děti jsou násilné - jejich životem je ponižování ostatních, vyvyšování se nad ostatní, bezbřehý snobizmus, bezohlednost a bezcitnost. Je to zdegenerované společenství. odtud přichází do světa jen zlo. Ale už mají ve světě obrovský podíl skutečných nepřátel, už si je nemusejí vyfabulovávat, vytvářet a vymýšlet. Zlo má povahu bumerangu - vrací se tam, odkud bylo vysláno, ale desetkrát razantněji, neboť cestou zpět nabírá na razanci. Amerika se ocitne v obrovských problémech, jestli projde zákon o tom, že pozůstalí po obětech útoku 11.září budou smět žalovat Saudskou Arábii o odškodnění. Jak správně uvedl Obama, hrozí zde nebezpečí, že pozůstalí po všech lidech zabitých díky uměle rozpoutanému násilí ve světě, budou žalovat Ameriku o odškodnění, a Amerika se z toho nevylže. Už to nepůjde. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá - platilo odjakživa. Vyjdou najevo strašné věci. Ani Saudové na sobě nenechají to hnusné nařčení, a okolnosti 11. září se budou muset odtajnit. Proto se tomu Obama tak brání, ale když už je tento nápad jednou na světě, možná zákon spravedlivá část politiků prosadí - stačí si hrát na to, že útokům ze strany Saudů opravdu věří. Vyjdou na světlo příšernosti, rozhodně se to nespláchne obvyklou omluvou -a to bude konec americké nadřazenosti. Čekají je nepokoje a občanská válka ve vlastní zemi - to, co rozsévají léta po celém světě, je nakonec zadusí. Odškodnění pozůstalých po obětech válek, a pokud si EU vynutí ještě i dotace na vydržování migrantů, jejichž rozptyl po světě má taky na svědomí USA - to USA nikdy finančně neutáhne ani s falešnými dolary. A američtí občané se konečně po právu naserou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.