Reklama

.

.

pátek 2. září 2016

(Některým) na vědomost se dává...

Jiří Baťa
2. 9. 2016
Těmi „některými“ jsou myšleni lidé, které vzhledem ke své na veřejnosti výrazné protiruské prezentaci není snad ani potřeba jmenovat. Lidé, kteří se s nebývalým úsilím snaží veřejnost přesvědčit, jak je Rusko pro nás a Evropu nebezpečné, protože (prý) má imperiální tendence a cíle, což pak rádi dokumentují na Krymu, který byl prý neoprávněně anektován, tj. nezákonně zabrán nebo, že se jej Rusko zmocnilo v rozporu s mezinárodním právem. 

Tito „někteří“ neustále opakují, že Rusko se území Krymu zmocnilo s cílem dál postupovat a zmocnit se Ukrajiny a dál dobývat Evropu, že jejich politika je nebezpečná, protože militantně a válečnicky ohrožuje evropské státy, zvláště v Pobaltí (Česko z toho nevyjímaje). Proto také souhlasí a nadále usilují o trestních následcích tohoto „nevídaného“ činu, jinými slovy souhlasí s „bezpečnostním opatřením“ USA a NATO svou přítomností v zemích střední Evropy, všemi deseti podporují sankce, kterými chtějí donutit Rusko padnout na kolena. Sankce, které mají poškodit Rusko, ale škodí nejen nám, ale i celé Evropě. Že jde o farizejství, pokrytectví, falešné, neopodstatněné obviňování je nad vší pochybnost, jenže oni, tedy ti „někteří“, poslušni svým chlebodárcům, melou stále stejnou písničku, neuznávají či lépe řečeno neznají (a ani nechtějí znát) žádné fakta a argumenty o historii Krymu a cíleně pomlouvají či obviňují Rusko a prezidenta Putina z válečných cílů.

Těm „některým“ je určena následující innfformace, resp. skutečnost, která by je měla když ne přivést k rozumu, pak alespoň ke zdržení se svých nepřátelských soudů. Tedy vězte vy „někteří“, že existuje také nějaký Izrael a vedle něj Palestina, kteří jsou spolu na „válečné noze“. To možná není až tak překvapující jako fakt, že Izrael obsadil (tj. anektoval) západní břeh Jordánu a východní část Jeruzaléma za války již v roce 1967! Tato území mají spolu s pásmem Gazy tvořit budoucí palestinský stát, o jehož vznik Palestinci plným právem dlouhodobě usilují. Přes tyto skutečnosti Izrael skandálně schválil rozšíření svých židovských osad na okupovaném palestinském Západním břehu Jordánu o dalších 284 nových bytů a zpětně legalizoval 179 již dříve postavených nelegálních bytů. Palestinci tuto izraelskou osadní politiku dlouhodobě odsuzují a zcela oprávněně ji označují za krádež půdy a jejich území. Ale ti „někteří“ mlčí jako hrob.

Takže vy „někteří“, co vy na to? Nevadí Vám, že stát Izrael již téměř 50 let neoprávněně okupuje a stále zabírá další a další území proti vůli Palestinců? V tomto případě nevidíte stejné, podle vás neoprávněné zabrání, alias anektování cizího území a mlčíte, zatímco na druhé straně stále vykřikujete a obviňujete Rusko z loupežného přepadení a neoprávněné zabrání Krymu? Kde jsou vaše protesty? Či snad není postup Izraele stejný, ne-li závažnější, než podobný případ s Krymem? Notabene, když se na hranicích Izraele a Palestiny neustále (už léta) vedou různé provokace, bojůvky a teroristické akce o kterých však mlčíte, protože se vám to nehodí do krámu (nejste za to zřejmě placeni)? Proč neměříte tyto události stejným metrem a proč neprotestujete proti těmto praktikám Izraele, ale na Rusko ukazujete jako na světové nebezpečí?? Bylo by zajímavé znáte váš postoj a názor, ale to se od vás asi nedočkáme, protože na to nemáte žádnou odvahu. Raději budete dále za jidášské peníze obviňovat Rusko, tleskat a podporovat záměry USA a NATO a v jejich službách vyvolávat napětí z vámi predikovaného ohrožení, které nám, podle vás, hrozí z Ruska. Víte co, jděte se vycpat!

32 komentářů :

 1. Zde je řečeno vše:

  https://www.youtube.com/watch?v=RknumBh-Svs

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. link s veľkou výpovednou hodnotou, tak či tak každý človek s IQ nad 50 vie o zločinoch a amorálnosti existencie brutálne fašizoidného štátu Izrael (BR OSN poslala Izrealu viac protestných nót, ako Saddámovi Husajnovi práve kvôli najrôznejším zločinom proti ľudskosti a všetkým možným vojenským zločinom, ktorých sa tento predátorský a necivilizovaný štát stále dopúšťa)
   mimo racionalitu je samozrejme porovnávať stáročia Rusku patriaci Krym (nezákonne anektovaný Ukrajinou = ukrajincom Chruščovom v 1954 a v rámci medzinárodného práva konečne vrátený Rusku v 2014) s 2 tisícročnou históriou palestínskych území, kam Briti po II.sv.vojne rozhodli usadiť zvyšky židov, ktorí formou genocídy dodnes vyvražďujú pôvodné palestínske obyvateľstvo a v podstate terorizujú ako vyvrheľ ľudstva celý okolitý priestor

   Vymazat
 2. Lajdácky napsaný text. Navíc autor zvolil velmi nešťastné srovnání, řekl bych.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dobře. Ale aspoň nějaký. Napiš to tedy líp a šťastněji.

   Vymazat
  2. 12:22 Ano, autor srovnává nesrovnatelné. Stačí si porovnat souhlas domácího obyvatelstva se "zabráním" území. Ale pan Baťa poukazuje hlavně na pokrztectví, se kterým jsou obě události komentovány. Na jedné straně je odsuzován řekněme sporný případ, na druhé straně je ignorována jednoznačná agrese. Přesně podle zásady: "Jsou to sice hajzlové, ale naši. Pro ně mezinárodní právo neplatí".

   Vymazat
  3. Ne lajdácký, jen psaný ve zkratce.
   Ve skutečnosti byl Krym min. po tři staletí ruským, kterým je i dnes a bude i v budoucnu.
   To narozdíl od Palestiny, která byla po 15 století judejskou, aby po 15 století byla i arabskou (obývanou lidem Palestiny).
   Krym nebyl anektován, byl na základě referenda a z něj plynoucí žádostí lidu Krymu připojen k RF.
   Zato Palestina byla Palestincům ukradena, a to vyháněním vlastníků půdy a vyháněním arabského etnika z jejich domovů cestou ilegálního teroru, otevřeným násilím armády aj. silových složek Izraele proti tomuto etniku, též i politických intrik jak v Izraeli, tak i na mezinárodním poli s krytím proizraelské lobby v USA a spol.
   Jedna země se ke spokojenosti drtivé většiny svého lidu vrátila tam, kam náležela, ta druhá byla lidu, který ji souvisle (naposledy) obýval, zločinně zbavena.
   A toto farizejský mainstream nevidí ...
   Zato (s pěnou u huby) vidí jen domnělou ruskou agresi.

   Vymazat
 3. A co Golanské výšiny, které Izrael ukradl Sýrii?
  A co Kosovo, násilně odtržené?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Ke Krymu lze možno přirovnat Golany! Nikoliv území nikdy nevzniklého státu Palestina. To je v článku chybná věc. Tato území okupovaná Izraelem lze srovnat pouze s tou částí území, Novoruska, které je nyní okupované ukronacistickými hordami.

   Vymazat
  2. My starší si pamatujeme na mapě Palestinu.Sluníčka věří v čistotu Izraele a USA!

   Vymazat
  3. 18:36 - pozor to byl britskej Mandát nakreslený Sykesem a schválenej Picotem - oběma členy lóže Velkého Orientu! Jináč nic takovýho neexistuje! To je Baghdádský chalífát ...

   Vymazat
 4. O jakém měření stejným metrem píšete pane Baťo? Nemám sice ponětí o tom, co si přejí obyvatelé Palestiny a při manipulacích s informacemi se sotva dozvíme pravdu, jak to v dalekých zemích skutečně je. Nicméně co se týká Krymu, je bezpečně známo, že jeho připojení - darování Ukrajině, bylo nezákonné - v rozporu s danou příslušnou legislativou. Při čemž přání obyvatel žijících na Krymu, je to poslední, co by nějak demokratický, svobodný svět, jakkoli zajímalo. A když, byť v zájmu vlastní bezpečnosti, je přání obyvatel vyslyšeno, je to neodpustitelný hřích v očích "svobodného, demokratického světa". A o tom je ta slavná svoboda a demokracie.

  OdpovědětVymazat
 5. Co je dovoleno Židu, není dovoleno Gójim, ani jinému dobytku.

  OdpovědětVymazat
 6. (14:02)
  Co si slušný člověk nedovolí, to si dovolí anonym.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslí to jako ironii, přiblbliku!

   Vymazat
  2. Nebos měl dojem že je to židáckej zmrd a takhle se tu vodkopal? Máš IQ tykve! On je ten Gojím přece, ty debile ...

   Vymazat
 7. Bohužel,Rusko je opravdu agresivní.Jen se podívejte,
  jak se přiblížilo k základnám NATO během let.A to
  ani nepřekročilo svoje hranice.Zajímavý úkaz.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to bude úkaz až převálcujou NATO na svém území.To bude opičák rachtat.

   Vymazat
 8. Článek je nesmysl. Na Krymu bylo jednak referendum, takže nikdo nic neukradl, za druhé jde o ruské území historicky, k UK připojené bohužel proti vůli obyvatel. Palestina je stát nestát, uměle vytvořený, agresivní a militantní. Izrael se jen brání, území je jeho, něco jako Palestina historicky nikdy nebylo. Ustoupit agresivním Palestincům znamená totální konec, s nimi se v míru žít nedá. Zjistěte si fakta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl, Židé jsou chrámoví otroci z Egypta a ve skutečnosti nežili nikdy v Palestíně.
   Jedině, že by se jednalo o Chazary a ti nikdy taky nežili na BV, ale na území Ukrajiny, kdy bylo původní obyvatelstvo vyvražděno.
   I Čína má své Židy, dokonce jsou z Číny známí 2000 let http://www.operaceester.cz/clanky/co-je-noveho-/strucna-historie-zidu-v-cine.html
   Židovství je jen nástroj k ovládání světa, nic více, pomocí dluhu.

   Vymazat
  2. (2. září 2016 18:49)
   Za zmínku stojí, že

   1) uměle byla vytvořena většina arabských států na území někdejší osmanské říše (v souladu se zájmy evropských mocností)

   2) arabské země neprojevily po roce 1948 ochotu pomoci Arabům, kterým se dnes říká Palestinci - jejich "uprchlický" status jim z řady důvodů vyhovoval. Solidární byly jen, když se jim to hodilo - a většinou jen hubou.

   Nicméně v Egyptě i Jordánsku (pravda, po několika vojenských porážkách) brzy převládl pragmatismus. Proto se dnes Hamás stal úhlavním nepřítelem Egypta (mj. teror na Sinaji) a Egypt dostává z Izraele (přinejmenším zpravodajskou) pomoc.

   Vymazat
 9. Vycpat se muzou jit leda tak antisemite jako je soudruh Bata.
  Izrael se brani proti planum svych arabskych sousedu, kteri chteji dokoncit dilo Adolfa Hitlera a "zahnat Zidy do more" (vyvrazdit).
  Vy komousi a nackove jste srandovni - jednu chvili ze zastavate silenych muslimskych sebevrahu jen proto, ze vrazdi Zidy a Americany.
  Ale hned za 5 minut jste ochotni chrlit ty nejodpornejsi rasisticke nadavky na adresu muslimskych imigrantu.
  Kam vitr, tam plast. Zejo komunisticke korouhvicky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty smradlavá havloidní předkožko,zavři držku a táhni chcípnout na hrob toho kolaborantského zrzavýho hovna!!!!

   Vymazat
  2. Tady je zas nablito z extra košer šouletu...

   Vymazat
  3. To jsou kecy a propaganda. Pan Hitler byl s panem Jabotinským kámo při loupeži arabské půdy v Levantě!! Německá sionistická federace poslala podpůrné memorandum nacistické straně 21. června 1933. Poznamenali v něm:

   "… znovuzrození národního života tak jak se to stalo v německém životě … se musí stát i v židovské národní skupině."

   "Podle nově založeného [nacistického] státu na rasovém principu chceme přizpůsobit naší společnost totální struktuře tak, aby i pro nás v nám zaslíbené zemi byla umožněna plodná aktivita pro zemi otců…" [81]

   Daleko od odmítnutí této politiky byl Světový sionistický kongres v roce 1933 když odmítl resoluci žádající akce proti Hitlerovi hlasováním 240 proti 43.

   Během právě tohoto kongresu Hitler navrhl obchodní smlouvu mezi Anglo-Palestinskou bankou Světového sionistického kongresu a tím prolomil židovský bojkot nacistického režimu v době, kdy německá ekonomika byla extrémně zranitelná. Bylo během nejhlubší krize, kdy lidé kouleli sudy plné nehodnotných německých marek. Světová sionistická organizace zlomila židovský bojkot a stala se hlavním distributorem nacistického zboží po Středním Východě a Severní Evropě. Založili Ha'avaru, což byla banka v Palestině navržená k převzetí peněz od německo-židovské buržoasie, jejímž prostřednictvím množství nacistického zboží bylo dodáváno v podstatných množstvích. Následně sionisté pozvali barona von Mildensteina z Bezpečnostní služby SS do Palestiny na šestiměsíční návštěvu pro podporu sionismu. Návštěva vedla k dvanáctidílné zprávě Josepha Goebelse, Hitlerova ministra propagandy, v časopise Der Angrif (Útok) v roce 1934 velebícím sionismus. Goebels objednal medailon vyzdobený s

   hákovým křížem na jedné straně a sionistickou Davidovou hvězdou na druhé. N květnu 1935 Reinhard Heidrich, šéf bezpečnostní služby SS, napsal článek, ve kterém dělí Židy do dvou "kategorií." Židé které podporoval byli sionisté: "Naše vřelá přání spolu s naší oficiální dobrou vůlí je provází."[82] V roce 1937 liberální "socialistická" sionistická milice, Haganah (založená Jabotinským) poslala svého agenta (Feivel Polkes) do Berlína s nabídkou dělat špióna pro Bezpečnostní službu SS jako protislužbu za vyjádření židovské podpory sionistické kolonizaci. Adolf Eichman byl přivítán v Palestině jako host Haganahu.

   Feivel Polkes informoval Eichmana:

   "Židovské nacionalistické kruhy jsou velmi potěšeny radikální německou politikou, jelikož síla židovské populace v Palestině tak bude dále v jejím důsledku růst což v dohledné budoucnosti Židé početně převáží číselnou převahu Arabů."[83] Seznam aktů sionistické kolaborace s nacismem pokračuje dále a dále. Jak je možno vysvětlit tuto neuvěřitelnou ochotu sionistických vůdců zradit evropské Židy? Jediným zdůvodněním pro stát Izrael předkládaným jeho zastánci bylo, že je určen jako útočiště pro Židy vystavené persekuci.

   Sionisté naopak viděli jakoukoliv snahu o záchranu evropských Židů ne jako naplnění jejich politického cíle ale jako hrozbu jejich celkovému hnutí. Pokud by evropští Židé byli zachráněni, mohli by si přát odejít kamkoliv a záchranná operace by neměla nic společného se sionistickým projektem na dobytí Palestiny. V souhlase s aktem kolaborace s nacismem během 30. let byl, když zvažovány pokusy změnit imigrační zákony ve Spojených státech a ve Západní Evropě, aby byly zajištěny cílové země uprchlých persekuovaných evropských Židů, a byli to sionisté, kdo aktivně organizoval zastavení těchto snah.

   Vymazat
  4. Ben Gurion informoval shromáždění liberálních sionistů ve Velké Británii v roce 1938: "Kdybych věděl že by bylo možné zachránit všechny v Německu jejich přestěhováním do Anglie nebo jen poloviny z nich jejich dopravou do Země Izraelské, vybral bych druhou alternativu." Tato posedlost kolonizací Palestiny a rozdrcení Arabů vedlo sionistické hnutí k oposici vůči záchraně Židů ohrožených vyhlazením, pokud by byly překážky možnostem odvést tuto pracovní sílu do Palestiny. V letech 1933 až 1935 Světová sionistická organisace odmítla dvě třetiny všech německých Židů, kteří žádali o povolení imigrovat.
   Berel Katznelson, vydavatel liberálně sionistického listu Davar, popsal "krutá kritéria sionistů:" Němečtí Židé byli příliš staří, aby porodili děti v Palestině, postrádali tradice budování sionistických kolonií, nemluvili hebrejsky a nebyli sionisty. Na místo těchto Židů vystavených vyhlazení Světová sionistická organisace vzala do Palestiny 6000 mladých trénovaných sionistů ze Spojených států, Británie a jiných bezpečných zemí. Ale co je horší, Světová sionistická organisace nehledala žádné alternativy pro Židy setkávající se s holocaustem, sionističtí vůdci agresivně oponovali všem snahám najít útočiště pro prchající Židy.

   Vymazat
  5. Až teprve v roce 1943, kdy již byly zlikvidovány miliony evropských Židů, americký kongres navrhl komisi pro "studium" problému. Rabbi Stephen Wise, který byl hlavním americkým mluvčím sionismu, přijel do Washingtonu svědčit proti zákonu o útočišti, protože by odvrátil pozornost od kolonizace Palestiny.V červenci 1944 slovenský židovský vůdce Rabbi Dov Michael Weismandel v dopise sionistickým úředníkům sloužícím v těchto "záchranných organisacích" navrhl sérii opatření k záchraně Židů, jejichž likvidace v Auschwitzu již byla naplánována. Poskytl přesné plány železniční dopravy a urgoval bombardování tras, po kterých mají být maďarští Židé dopravováni do krematorií.

   Apeloval na bombardování pecí v Auschwitz, k zásilce výzbroje pro 80 000 vězňů pomocí padáků, k vysazení sabotérů, aby vyhodili do povětří prostředky k likvidaci a tak ukončili kremaci 13 000 Židů denně.[89]

   Pokud by Spojenci odmítli organizovaný i veřejný požadavek na "záchranné organisace", Weismandel navrhl aby sionisté, kteří měli fondy i organisaci, dostali letadla, najali židovské dobrovolníky a provedli sabotáž.

   Weissmandel nebyl sám. Během třicátých a čtyřicátých let, Židovští mluvčí v Evropě křičeli o pomoc, pro veřejné kampaně, pro organizovaný odpor, pro demonstrace, které by donutily spojenecké vlády k akci - aby se setkávaly pouze nejen se sionistickým tichem, ale přímo s jejich aktivními sabotážemi bídných snah, které byly navrhovány nebo připravovány ve Velké Británii a ve Spojených Státech.

   Tady je vášnivý protest Rabbi Wiesmandela. Píše sionistům v červenci 1944 a nedůvěřivě žádá:

   "Proč jste dosud nic neudělali? Kdo je vinen touto neplodnou ignorancí? Nejste-li vini, naši židovští bratři: ti, kdo mají to největší možné štěstí na světě - svobodu?" "Posíláme vám" píše Rabbi Weismandel ještě jednou - "tuto speciální zprávu: abychom vás informovali, že zítra začínají Němci transport Židů z Maďarska. … Deportovaní jedou do Auschwitzu aby byli usmrceni kyanidovým plynem. Toto je časový plán pro Auschwitz od zítřka až do konce.

   Dvanáct tisíc Židů - mužů, žena dětí, starců, malých dětí, zdravých i nemocných, má být denně zadušeno.

   A vy, naši bratři v Palestině, ve všech svobodných zemích, a vy ministři všech království, jak můžete mlčet před tváří této velké vraždy?

   Jak můžete mlčet když tisíce, dosahujícími nyní šesti milionů Židů, jsou vražděny? Jak můžete mlčet nyní, kdy desetitisíce má být ještě zavražděno a čekají na vraždu? Jejich zničená srdce vás vyzývají k pomoci a naříkají nad vaší krutostí.

   I vy jste surovci a vrazi, i vy, vzhledem k chladnokrevnému tichu v němž čekáte, protože čekáte se založenýma rukama a neděláte nic, i když byste mohli zastavit nebo pozdržet vraždy Židů každou hodinu.

   Vy, naši bratři, synové Izraele, jste snad pomatení? Cožpak nevíte o pekle okolo nás? Pro koho střádáte své peníze? Vrazi! Blázni! Kdo je ten kdo poskytuje dobročinnost: ti, kdo jsou znepokojeni pro pár drobných ve svých bezpečných domech nebo my kteří dávají svou krev v hlubinách pekla?"[90]

   Žádný sionistický vůdce nepodpořil jejich žádost ani žádný západní kapitalistický režim nebombardoval jediný koncentrační tábor.

   Vymazat
  6. Kulminací sionistické vraždy bylo obětování maďarských Židů v sérii smluv mezi sionistickým hnutím a nacistickým Německem, které se poprvé stalo známým v roce 1953. Dr. Rudolph Kastner ze Záchranného výboru Židovské agentury podepsal v Budapešti tajný pakt s Adolfem Eichmanem k "vyřešení židovské otázky" v Maďarsku. To nastalo v roce 1944 Tento pakt poslal na smrt 800 000 Židů.

   Později bylo odhaleno že Kastner byl na příkaz sionistických vůdců v zahraničí když podpisoval tuto dohodu s Eichmanem. Dohoda zaručovala záchranu šesti stovek maďarských prominentních Židů za podmínek, že bude dodrženo ticho o osudu maďarských Židů.

   Když přeživší Malchiel Greenwald po seznámení s paktem označil Kastnera za nacistického kolaboranta jehož "skutky v Budapešti stály životy statisíce Židů," [91] Greenwald byl obžalován izraelskou vládou, jejíž představitelé vystupovali ve smyslu Kastnerova paktu.

   Izraelský soud došel k následujícímu závěru:

   "Obětování většiny Židů za účelem záchrany prominentů bylo základním prvkem dohody mezi Kastnerem a nacisty. Tato smlouva určila rozdělení národa do dvou nestejných táborů, malého zlomku prominentů, které nacisté přislíbili zachránit, a na druhé straně většinu maďarských Židů, které nacisté předurčili k smrti." [92]

   Soud prohlásil, že podmínky příkazu v tomto paktu byly takové, že ani Kastner ani sionističtí vůdci by nemohli bránit akcím nacistů proti Židům. Tito vůdci se nejen zdrželi vměšování, ale souhlasili s tím, že jim nebudou, ústy izraelského soudu, "bránit v likvidaci". "Kolaborace mezi Záchranným výborem Židovské agentury a likvidátory Židů upevněna v Budapešti a ve Vídni.

   Kastnerovy povinnosti byly součástí SS. Kromě Likvidačního a rabovacího oddělení nacistické SS otevřelo Záchranné oddělení pod vedením Kastnera."Není překvapením, že bylo odhaleno, že Kastner intervenoval pro záchranu generála SS Kurta Bechera před odsouzením jako válečný zločinec. Becher byl jedním z vedoucích iniciátorů jednání se sionisty v roce 1944. Byl též majorem SS v Polsku a členem komand smrti "která pracovala na mašinérii zabíjející Židy." "Becher byl znám jako vrah Židů v Polsku a v Rusku." [94] By ustanoven komisařem všech koncentračních táborů Heinrichem Himmlerem.

   Co se s ním stalo? Stal se presidentem mnoha korporací a vedl prodej pšenice do Izraele. Jeho korporace, Cologne-Handel Gesselschaft, prováděl rozsáhlý obchod s Izraelskou vládou.

   Vymazat
  7. 11. ledna 1941 Avraham Stern navrhl formální vojenský pakt mezi Národní vojenskou organizací (National Military Organisation, MNO), jejímž prominentním vůdcem byl Jitzhak Šamir, současná premiér Izraele, a nacistickou Třetí říší. Tento návrh je známý jako Ankarský dokument a byl nalezen po válce v materiálech německého velvyslanectví v Turecku. Obsahuje toto:

   "Evakuace židovských mas s Evropy je podmínkou pro řešení židovské otázky, ale bude umožněn a dokončen jen usazením těchto mas v domově židovského lidu, v Palestině, a na základě ustavení židovského státu v jeho historických hranicích. …

   MNO, které je dobře známá dobrá vůle německé říšské vlády a jejích autorit vzhledem k sionistickým aktivitám v Německu a k sionistickým emigračním plánům, je názoru, že:

   Měly by existovat společné zájmy mezi ustavením Nového pořádku v Evropě v souhlase s německými koncepty a skutečnými národními snahami židovského lidu představovaného MNO.

   Spolupráce mezi novým Německem a obnoveném lidově nacionálním státem Hebraium by byla možná a

   Ustavení historického židovského státu na národně totalitárním základě a vázaného smlouvou s Německou Říší, bude v zájmu trvalé a posílené budoucnosti posic Německa jako mocnosti na Středním Východě.

   Při jednání za těchto podmínek MNO v Palestině, je za podmínek výše zmíněných národních snah izraelského hnutí za svobodu uznáváno ze strany Německé říše, nabízí aktivní účast ve válce na straně Německa." Existuje společný základ mezi nacismem a sionismem vyjádřený nejen v návrhu Šamirovy NMO zformovat v Palestině stát na "nacionálně totalitárním základě". Vladimir Jabotinski ve své poslední práci "Židovská válečná fronta" (1940) popsal své plány pro palestinský lid:

   "Protože máme tuto nejvyšší morální autoritu pro klidné pojetí exodu Arabů, nemusíme dbát na možný přesun 900 000 se strachem. Pan Hitler nedávno zvýšil popularitu odsunu obyvatel." [96]

   Jabotinského pozoruhodné prohlášení v "Židovské válečné frontě" spojuje sionistické myšlení s jeho morálním bankrotem. Utrpení Židů dalo sionismu "velkou morální autoritu" - K čemu? "Ke klidnému pojetí exodu Arabů." Lekce nacistické destrukce Židů byla v tom, že nyní mohou sionisté dosáhnout stejného osudu pro celou palestinskou populaci.

   Po sedmi letech sionisté napodobili nacisty, jejichž podporu hledali a již po čase dosáhli toho, že naplnili ubohou Palestinu mnoha Lidicemi [97] a zahnali 800 000 lidí do vyhnanství.

   A tak sionisté dostihli nacisty v témž duchu, který měl von Pleve, když trvali na tom, že nenávist k Židům je užitečná. Jejich cílem není záchrana, ale vynucené povolání vybrané menšiny - a zbytek je určen svému bolestnému osudu.

   Vymazat
  8. Komunismus vymysleli taky Židé....máte to marné...
   Stručná historie Židů v Číně.
   Ani Čína nezůstala mimo dosah jejich obchodních zájmů. Přestože nemáme dostatečně přesvědčivé důkazy, že se Židé v Číně usadili ještě před obdobím vlády dynastie Song, existují historikové, kteří tvrdí, že nejznámější a nejvíce zmapovaná židovská obec, která se nacházela ve městě Kaifeng (开封), byla založena již v roce 200 n.l. nebo možná ještě dříve.
   Zatímco původ kaifengských Židů není zcela jasný, historie města, ve kterém zakotvili, je velmi dobře známá. Židovští emigranti pravděpodobně vstoupili do města v době jeho největšího rozkvětu. Mezi lety 960-1127, byl Kaifeng hlavním městem Číny a traduje se, že měl početnější populaci než jakékoliv jiné město na světě. Jeden z nejvýznamnějších, ale také nejdiskutovanějších zdrojů informací o kaifengské obci vidí historikové v nápisech na kamenných stélách, které se dochovaly v ruinách staré synagogy. Podle jednoho z nápisů můžeme usuzovat, že songský císař uvítal Židy velmi přátelsky. Prvních osm či devět generací dávali Židé svým dětem hebrejská jména, ponechali si své náboženství, ale zároveň hladce vplynuli do čínské společnosti. Žádná dvě etnika kromě Číňanů a Židů si tak neváží vzdělanosti.

   I proto se zřejmě Židé cítili jako doma. Židovští učenci se uplatnili v čínské samosprávě a zastávali často i velmi významné funkce.
   Zlatá éra dynastie Song a města Kaifeng skončila v r. 1127 invazí tunguzských (mandžuských) kmenů. Císařská rodina uprchla na jih do Hangzou a vládla jižní Číně ještě do roku 1279, zatímco Mandžuové založili dynastii Jin.
   Kaifeng utrpěl invazí těžkou ztrátu. Další z nápisů nalezených ve staré synagoze nám napovídá, že velká část židovské komunity pravděpodobně následovala císařskou rodinu a přesídlila do Hangzou. Zlatý věk kaifengského židovstva skončil náhle roku 1642. Po roce 1642 se kaifengská komunita nikdy plně nevzpamatovala. Zničená synagoga byla sice již poněkolikáté znovu vybudována v roce 1643 a město pomalu ožívalo, ale nastupující Mandžuská dynastie Qing měla bohužel poněkud xenofobní politiku. Některá opatření, která měla například zamezit importu opia do země, byla zcela pochopitelná, jiná už méně. Mandžuové se úzkostlivě snažili zachovat si vlastní identitu a zdůrazňovali rasovou čistotu. Zakázali například čínsko-mandžuské sňatky a oblast severního Mandžuska byla zcela uzavřena čínským přistěhovalcům. Lze si snadno odvodit, že Mandžuové nebyli příliš nakloněni ani menšinám a spory mezi vládou a muslimským a křesťanským obyvatelstvem se vyostřovaly. Židé se sice podobných konfliktů zpravidla neúčastnili, ale mandžuská vláda rozdíly ignorovala a tak začali Židé svou identitu raději skrývat.
   Dynastie Qing se uzavřela vůči všemu „cizímu“ jak zvenku, tak i zevnitř a tím ovšem zároveň isolovala čínské židovstvo od zbytku světa. Ani čínské židovské komunity spolu příliš nekomunikovali a o kaifengské obci mezi lety 1725-1850 nemáme téměř žádné zprávy. Víme, že někdy na začátku 18. století se rodina Shi rozhodla investovat do opravy synagogy...Také víme, že někdy okolo roku 1810 zemřel poslední kaifengský rabín. V roce 1849 navštívil Kaifeng britský konzul a napsal, že komunita čítá cca 1000 osob. V té době už si jen málokterý člen komunity pamatoval něco z hebrejštiny. Po dalších zničujících povodních 1841, 1849, 1860 už členové obce nebyli schopni znovu obnovit synagogu. Protože neuměli číst v hebrejštině, rozprodali svá svatá písma, většinou křesťanským misionářům, se kterými dříve nebyli ochotni ani promluvit.

   Vymazat
 10. 19:03 No jó, když tak koukám na ty mapy v článku, tak je opravdu ženou do moře.
  Jestli vám dobře rozumím, vy to máte obráceně. Jednu chvíli chrlíte ty nejodpornější rasistické nadávky na šílené muslimské sebevrahy jen proto, že vraždí Židy a Američany, a za 5 minut se stejné verbeže zastáváte, když imigruje do Evropy.
  Kam vítr...? Ten se nejspíš prohání ve vaší prázdné kebuli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty kreténe z 20:22-kdyby nechtěli sionisté "Velký Izrael" od Nilu po Eufrat a ovládat celý svět,nikdy by žádný imigrantský exodus nenastal....muslimové jsou stejně jako po staletí doposud manipulováni židy proti Evropě,jenže časy se mění a brzy dojde i na židy a oni to vědí a budou bráni k zodpovědnosti za své činy viz.komentáře nahoře...

   Vymazat
  2. 22:46 Plčete dobře, ale na špatném hrobě. Nebo žeby jste si jen nevšiml, na co ten příspěvek 20:22 odpovídal?

   Vymazat