Reklama

.

.

pátek 9. září 2016

O debilizaci mas v EU v přípravě na rozpoutání armagedonu


Luděk Prokop
9. 9. 2016
Volné zpracování příspěvku neznámého autora.
Politické pokrytectví svobodných západních zemí, nesvobodně plnících pokyny světového četníka, dosahuje vrcholu při manipulaci s povědomím mas. Přes zneužívání sportovních událostí světového měřítka. Všeho moc škodí a v souvislosti s konáním olympiád při pošlapání olympijské myšlenky uvalením kolektivního trestu za doping na všechny ruské sportovce, bez relevantních důkazů - bez ohledu na hledisko - vinen, nevinen, dochází k pokálení běžných morálních aspektů vytvářených civilizačním vývojem.


Usilovné snahy pošpinit Rusko, se nezastavily ani v případě zdravotně postižených sportovců, takže kontraproduktivně k amorálnímu úsilí pošpinit za jakoukoli cenu Rusko, přidali špinavci špínu především sami na sebe.

Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské hrozby, začíná se prosazovat varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu evropských humanitárních hodnot. Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slova „zadržet Rusko“ jsou každodenním hitem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů, radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Rusko není Libye a Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Slušná armáda, velké území, vlastní zdroje a místo žoldáků národ vlastenců. Mentalita Rusů, proti početně větší armádě paktu NATO s dobrou vojenskou technikou. Celá slavná Evropa s jejími pokryteckými hodnotami jsou tvořeny partou korporátních magnátů, ale ne válečníků. To má jít do války s Ruskem? Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy, vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném, než o vlastním prospěchu. Přes všechny smlouvy, které kdy v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily.

Tento spolek elitářů, žijících v jiné realitě, má svého vůdce v zámoří. Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele. Nic jiného, než prachsprosté napadání států a zabírání zdrojů, se ve světové politice nedělo a neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit. O žádná lidská práva a demokracii nikdy nešlo, nejde, ani nepůjde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů včetně distribuce. Tito největší světoví zločinci zneužili každého slova „humanita“, které kdy vyřkli. Kdo se podílel na válkách v Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe? Veškeré novodobé vraždění mají na svědomí USA, Francie, Anglie a Itálie. Koloniální státy svojí historií i současností. Celé africké tažení slavná OSN přikryla mlčením. Všichni váleční štváči, celá propagandistická nezisková armáda, politická garnitura včetně korporátních médií.

Plánů mnoho, klíčové jsou Ruské hranice a zážeh na Evropě. Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů. Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosasů. Něco by na tom nehrálo. V rámci strategie musejí i Slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování paktu NATO to ukazuje jasně. Stejně jako instalace Čecha, generála Pavla do vysoké funkce NATO, stejně jako Tuska, Poláka do EU. Jen s pomocí Slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce. Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války. Akce pod falešnou vlajkou jsou běžnou praxí vojenské strategie. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry, neustále hrotit napětí. Z toho dříve či později musí eskalovat střet. Válka mezi Ruskem a paktem NATO, je nastartovaná a téměř nevyhnutelná. Sankce nebudou nikdy zrušeny a celá válečná mašinérie se jen tak nezastaví. „Zadržování“ Ruska znamená, navést co nejvíce těžkých zbraní k jeho hranicím, dobudovat odpalovací základny kolem celého území Ruské federace.

Důležité pro mocenské elity je - přímo nezasahovat a ponechat zážeh boje na armádě.

Počátek války s Ruskem vzejde rychle, ale nejdříve proběhne strategický klid před bouří. Jako blesk zasáhne informační pole zásadní sdělení pro občany ze zemí paktu NATO - Rusko porušilo provokacemi světový mír na více místech - jsme ve válce. Lavinu křiku zajistí média za doprovodu Hollywoodských katastrofických záběrů o ruské agresi. Bude to největší a poslední divadlo, které sehrají super elity s jejich politickými pěšáky. Všichni budou svorně volat, zničme Rusko a budou mít na to pár minut. A pak se přemístí do svých, po mnoho let budovaných podzemních krytů. Jen v USA je těchto chodeb stovky kilometrů – pozor jen pro vyvolené zasvěcené!

A co reakce Ruska obklíčeného státy paktu NATO? Taktické jaderné střely uvedené k bojové pohotovosti splní rozkazy. Cíle známé, členské země NATO a USA. Kdo si myslí, že ČR je z toho vyňata, tak ať se ihned vzpamatuje. Obrovské početní převaze armád NATO je nemožné odolávat dlouho konvenční technikou. Rusko se bude muset bránit jaderným arzenálem. Počítejme spálené země do 5-10-20 minut, je to celá Evropa a o pár minut později Anglie. PVO zachytí max. 30% střel, ale další zasáhnou přesně cíle. Po prvních jaderných vzájemných úderech bude snaha vrchních velitelství ukončit apokalypsu marná. Emoční paralýza vymaže u všech stran politickou dohodu. Systém boje je nastaven mimo člověka a tak se s tím i počítá. Ruské ponorky odpálí veškeré jaderné střely na Východní Pobřeží USA. Čas 5-10. minut. První vzájemné údery povedou na velitelství a základny, následně na aglomerace, elektrárny, strategické zdroje průmyslu. Vše životně důležité pro stát, bude vzájemně zničeno. Ruská velká města včetně Moskvy dostanou pravděpodobně vodíkové údery, které jsou ničivější než atomové pumy. Automatizovaný ruský systém řízení jaderné války - odpálí nejsilnější balistické střely Topol a Satan na vybrané cíle v EU a USA. Jak se zachová Čína a celá Asie? Globální výměna úderů je v současných vojenských odhadech 5300 taktických střel a 6000 střel středního doletu k okamžitému použití. Takové množství střel přetíží PVO obou stran. Na Rusko dopadne v prvních 60. minutách 2500 taktických střel a po pěti hodinách skončí velký ohňostroj. Aktualizovaný odhad na sílu jaderných zbraní a počet mrtvých je 60 -100 milionů okamžitě. Do 15. dnů následně, vlivem radiace a spadu, kontaminace prostředí 300-400 mil. lidí. Do půl roku 800 milionů na souhrn všech devastujících následků zničení základních životních zdrojů. Na odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Jistým vyjádřením optimismu vládnoucích deprivantů v USA je tvorba nespočtu skladů umělohmotných rakví ve vytipovaných částech USA. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura, průmysl, zdravotní systém.

Pokud si lze představit chaos s mentálním strádáním těch, co přežijí, pak máme obraz, příčinu a důsledky mocensky posedlých psychopatů Západu. Všichni podporovatelé sankcí a nepřátelství vůči Rusku, mohou krom válečného odhodlání sdělit svým dětem na politických přednáškách, jak bude vypadat válka s Ruskem. Vyprovokovat jadernou velmoc k válce je snadné, ale zastavit její průběh nelze. Vojenští velitelé a politici vylezou z bunkrů a odeberou se do Austrálie, jednat o novém světovém řádu. Austrálie a Kanada jsou země, na kterých se elity dohodly, že zůstanou ušetřeny. Publikace o dopadu jaderné výměny mezi NATO a Ruskem jsou k dispozici a každý si může udělat vlastní závěr.

Celý proces řízené debilizace zakončí Darwinova mez a past. Dokáží naši volení zástupci domyslet, co nastane, pokud po našich lidech budou chtít válčit s Ruskou federací a pod vlajkou paktu NATO a zabíjet Slovan Slovana? Jaká bude reakce veřejnosti, bojovníků za svobodu, posledních našich hrdinů, že Rusko je nepřítel? Mediální štvavá masáž a hon na takzvané proruské weby nabírá na síle, že už malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni kluci a holky z neziskovek, celebrity a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha medií, celebrit je klíčová. Informační válku zvládají jak jen lze.

Nepřítel je znám, jen našinec je stále nějak málo odhodlán k boji. Elita z řad skutečných novinářů je odstavena. Petránek se údajně pomátl a tak nám politické analýzy tvoří 20. letí aktivisti z nadací a z mozkových trustů. Martin Koller, který popisuje velmi pravdivě a profesionálně situaci se může upsat a odezvou je jen ticho. Pokud porovnáme souvislosti, využijeme znalosti o složení a mentalitě všech vrstev České a Moravské populace, máme vzorec pro analýzu. Tupá a zhýčkaná mládež líná pracovat a duševně se namáhat. Střední generace bojuje o chleba a senioři se ve všem ztratili pod tíhou nízkých důchodů. Vrcholní papaláši chtějí jen business a 3,5 milionů lidí - do války s Ruskem nechce. Národní armáda neexistuje a mobilizace může přinést jistý druh morálních zábran a možnou politickou změnu na generálním štábu. Stejná situace a stejné nástroje debilizace mas probíhají v celé EU. Mnoho trefných komentářů pokládá otázky, za co bojovat? Za rozkradený stát, za majetek nadnárodních korporací, za mega milionáře a za vládnoucí elity? Za svobodu, ve které je mamon na prvním místě a člověk hodně vzadu?

Pro souvislost stability i křehkosti současného systému je třeba zmínit fatální věci. Pár přírodních výkyvů, dokáže paralyzovat celé státní i politické zřízení a změní je na maladaptivní. Měsíční výpadek vody a elektrické energie způsobí apokalyptický stav společnosti. Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války a tím uvrhne všechny lidi do chaosu. Kdo připravuje válku a nepřímo ji podporuje ničením zdrojové stability jiného státu, chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky. Rusko už nemá kam ustoupit, nikdy neustoupilo. Všechny státy, kterým přineslo svobodu, ho dnes zrazují a připravují se na válku. Křehkost systému na denních dodávkách všech zdrojů je doslova děsivá. Pro mocenské elity jsou to postradatelné aspekty, příliš mnoho lidí, kteří ubírají zdroje. Rusko žádný stát ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho set let. Poslední největší světové zdroje a ke své obraně má jediného spojence - jaderné zbraně.

31 komentářů :

 1. Pomoooc, Armagedon je zase tady!!! :-D
  Celý svět se snaží zničit Rusko a ukrást mu jeho zdroje!
  Celý svět nám lže a kuje pikle. Všichni jsou fašisti!

  Naštěstí tu ale máme hrdinného gosudara Putina a jeho jaderné zbraně!
  Plány imperialitů zhatí naši vepři boubelatí :-D
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase první? A my máme věřit, že sám o sobě hlídáš, abys byl se svými hovadinami pod každým článkem první? Ty se tím ukájíš? Nebuď posera a napiš tady, kdo tě pověřil, abys tady provokoval, nasíral ostatní, a docílil tím více diskuzních příspěvků. Už jsme to stejně odhadli, že to takhle nějak je, protože přece se sám dobrovolně neprezentuješ za diskuzního pitomce. Tenhle tvůj výplod je stejně tak blbý jako každý tvůj výplod - tvůj názor na článek je kde? Nebo ten skřek je tvůj názor? A konec konců prezident Putin, kdyby nebyl hlavně diplomaticky na svém místě, válka už by dávno byla, protože ti ješitní prachatí impotenti v politice napříč světovým politickým spektrem mají zneužívání své moci a zabíjení bezbranných lidí v cizích státech místo orgazmu.Putin není ješitnej úchyl, který se dětinsky naštve nad kdejakou sprostou provokací - a že těch provokací je! To vidí každý - i blbec a skřet jako jsi ty. Proč píšeš ty sračky je tedy záhada. Kdyby byl Putin impotentní prachatej ješita, už bys možná měl to kousavý vzadu a prděl bys do hlíny kdesi v hromadném hrobě. Tak sám buď rád za Putina, ať už ho nazýváš gosudarem - naštěstí on blitky podobných pitomců nečte, a ruský národ ho plně respektuje a ctí. No a vepř - jsi tady jen ty, jestli jsi boubelatej? Nejspíš jo, jako všichni, kteří u nás prožírají sociální dávky. Budeš zase čučet u počítače až do rána, a čekat na další články?

   Vymazat
  2. Ano,Debile...,ten podpis,to velké "Dé" opravdu ti sedí....

   Vymazat
  3. Reakce se zrychluje. Nyní je rozdíl mezi vložením článku na internet a první reakcí jen 12 minut. Raketa Iskander zastihne autora posměšku za kratší dobu a on se vypaří, na krátký čas zasmrdí a dá pokoj.

   Vymazat
  4. Uvědomuje si 22.33 jak neskutečně ubohý je a jakou dělá neskutečnou medvědí službu i těm co nemají Rusy rádi? Mě jsou Rusové jedno, ale když si někdy přečtu takovýto příspěvek, chce se mi zvolat: Ať žije Rusko! Takový poslední mužik nemůže přeci dosahovat inteligenčních hodnot tohoto blba, to by s Rusákama bylo opravdu špatné, to se snad objeví jen u nás...Moje poslední reakce na takovéto hovadiny.

   Vymazat
  5. Nepochopili! 22.33 je proruský agent.Jedno trapné a primitivní rejpnutí proti nim vyvolá vlnu solidarity s Rusy.Toto opravdu nevidíte??? Nemám rusko v lásce ale k tomuhle bych se nesnížil.

   Vymazat
  6. A co ti říkají tyto doslovné citáty:
   Obama: Musíme mít nejsilnější armádu na světě a občas musíme srazit země, které nedělají to, co potřebujeme.

   Biden: USA nedopustí, aby některá země měla své sféry vlivu ve světě

   Albrightová: Není dobře, když obrovská nerostná bohatství Sibiře vlastní jedna země. Mělo by se to spravedlivěji rozdělit.

   Jaceňuk: 2. sv. válka byla v podstatě Sovětskou agresí v Německu

   Albrightová: púl milionu zabitých dětí v Iráku se vyplatilo, když jsme za to dostali Sadáma Husejna

   Vymazat
  7. 22.33 odpověz na 11.35 !!

   Vymazat
 2. No a presne aj koli kokotom ako si ty to bude presne tak ako je napisane hore.

  OdpovědětVymazat
 3. Ale osobne verim v to ze Rusko aj po armagedone bude mat dostatok zdrojov a ludi na to ze ked vylezú tie elitné prasce to svojich krytov ich vymazal ako posledny odpad co na zemi zostal

  OdpovědětVymazat
 4. Dobře kalkuluješ, 22.33. Inteligentní bomby Velkého černého otce ve Fašingtonu,či jeho následnice, teď vědí, žes jejich mann a až nad tebou jaderné vybuchne, ušetří tě... a daji ti zármutku...

  OdpovědětVymazat
 5. 22.33 někteří lidi jsou nepoučitelní, Včera už to málem začalo, viz vzlet Suchoju proti americkým narušitelům.... a tací jak vy si ze všeho a všech pořád jen dělají prdel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:33 - Velice hloupý, omezený a trapný třídní šašek s podprůměrným prospěchem, zastírající inteligenční komplexy méněcennosti, křečovitě úpěnlivou snahou předvádět ironický, sarkastický humor, kterým sám sebe prezentuje jako debila. Následně, jeho "humor" se neujme (jak vidno) a on pak pociťuje stud sám před sebou.

   Vymazat
  2. Vono na ně brzy dojde a půjdou na řadu hned,jak to začne.

   Vymazat
 6. Právě teď Grebeníček interpeloval vládu ve věci zahraniční politiky. Přítomný Sobotka se zachoval jako music box, do kterého se vhodila mince a on spustil žvanění. Ten chlap by asi jako Porošenko nechal upalovat a střílet do vlastních lidí, kdyby se zvedl odpor proti jeho politice. Nechápu, proč ten vůl nedrží hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je chodící politická mrtvola, jeho paní mu vybírá lněnou kravatu v pozůstalosti K.H. Franka jako odměnu za zasílání výzbroje a výstroje ukro-americkým nacistům a islámským klerofašistům. Celé té jeho slavné vládě národ nakonec z vděčnosti postaví místo papírové dřevěnou houpačku, aby mohli společně sdílet rodinnou idylku svého předchůdce Emanuela Moravce.

   Vymazat
  2. 1:20- ač nekomunista hodnotím pana Grebeníčka jako výborného(přesného) rétora. Sobotka se "ošíval" a bylo zjevné jeho rozladění z pravdy. Nebýt handicapu jeho otce, byl by lepší předseda než Filip. Mediální lobby a tajné služby umí, to se musí uznat.

   Vymazat
  3. Ráno vstanu, pustím ČT 24 a vidím část odpovědi lidovce Hermana na interpelaci komunistického poslance Adama. Herman pustě žvanil. Na doplňující otázku o platnosti Benešových dekretů mlžil o jejich vyhasnutí. Nijak nepopřel, že v pohraničí může být horko. Můj otec za první republiky dřel a nezbohatl. Hovada od socanů a černoprdelníků na žádnou restituci nepomysleli. Čert je vem.

   Vymazat
  4. Čerta si flanďáci vymysleli jako strašáka na naivní věřící - aby se strachy třásli, na modlení vše dávali... aby farář tlustý jako Duka byl, (bez)charakterní jako páter vyklouz Herman... Vem je muslim (ten je reálnej:-)

   Vymazat
 7. Zel kuci Cesti,musime zemrit spolecne s Vami,nebo Havlokavarna,podporuje i s vasimi politiky vrahy z juesej.Jesem 100% presvedcen,kdyz to nastane a snad to prezijem,prejdeme na stranu ruska!Chuj s falosni demokracii juesej.Tady jim psenka rust nebude !

  OdpovědětVymazat
 8. Clanok sa mi pacil. Vystihuje realitu dnesneho sveta, teda z perspektivy, z akej ja svet vnimam. Som zvedavy, co budu robit ateni trolovia a zberba "pisalkov", ked im budu svistat bomby nad makovicami a uvidia zhorene mrtvoly vlastnych pribuznych. Naozaj je to vsetko hodno za judassky gros? Nebolo by lepsie mobilizovat ludi proti sialenstvu vojny- a mocichtivych psychopatov?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuvidí slovenský příteli, řadoví trollové si k těm připraveným bunkrům ani nečichnou.

   Vymazat
 9. PETICE k NATO :
  https://www.kscm.cz/nase-strana/dokumenty/ke-stazeni/petice/petice-k-nato

  OdpovědětVymazat
 10. Pouze po boku s americkými soudruhy ve zbrani si i Česko vydobude dostatek surovin k budoucímu přežití stejně jako celá EU, která už nemá jinou možnost, jak udržet stávající životní úroveň. Nedostatek zdrojů z kolonií donutil v minulosti k "drank nach osten" nejenom Hitlera, ale i Napoleona. Proto ta americká péče o budoucnost světa, ale zejména o ty ruské zdroje. Tady vůbec nejde o Putina, to není nic osobního (pouze v médiích), ale o jeho málo zalidněná teritoria, téměř bez lidí, ale zato s užitečnými přírodními zdroji.

  OdpovědětVymazat
 11. "Když vojna, tak vojna. Já rozhodně dřív vo míru mluvit nebudu, dokud nebudeme v Moskvě a v Petrohradě. Přeci to nestojí za to, když je světová vojna, prdelkovat se jenom kolem hranic."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dočkej času, jako husa klasu. A přestaň blbnout.

   Vymazat
  2. V Moskvě a Petrohradě už nejen na tebe čekají.V Rusku se teď hodně staví a buduje, tak potřebují hodně zajatců.

   Vymazat
  3. (22:36)
   "vy zas začínáte strašně blbnout."
   "Zajisté, poslušné hlásím, pane obrlajtnant, vono je to skutečně strašné blbá historie. Já sám nevím, jak mně mohlo tak něco blbýho napadnout, vo něčem takovým mluvit. Buď je to vrozená blbost, anebo jsou to vzpomínky z mládí."

   Vymazat
  4. Spotřební materiále Jane, snaž se myslet a řekni si "...a komu tím prospějete..."

   Vymazat
 12. Jo, jo, telegram Bismarcka a potom válka Francie s Německem, vražda Sisi pilníkem, zaplacený atentát v Sarajevu, obsazení Westerplatte a přepadení Gleiwitz vysílče a potom otevřené přepadení Iraqu, Lybie, furt se TO zrychluje a je otevřeně drzejší. Inu jde o pohodlný život hrstky nahoře, ukájení pudů žoldáků a spokojeného přežvykování stád dole. Ti zbyteční budou zlikvidování na jatkách...

  OdpovědětVymazat