Reklama

.

.

sobota 17. září 2016

P.C. Roberts: Drazí čtenáři,


17. 9. 2016   zdroj
Této webové stránce věří celosvětově více lidí, než jich věří deníkům Washington Post, New York Times, či televizním stanicím CNN, Fox News, BBC či jakémukoli jinému západnímu tisku či západní televizní stanici. Počet mých čtenářů je mnohonásobně vyšší, než je počet čtenářů deníku New York Times. Mé knihy byly přeloženy do ruštiny, čínštiny, češtiny, korejštiny, němčiny, francouštiny, turečtiny a španělštiny.


Avšak bez ohledu na širokou obec mého čtenářstva, podporuje tuto webovou stránku jen nepatrné procento angažovaných čtenářů. Kdyby peníze směřovaly na toto jediné místo, kde lze ještě číst pravdu, dalo by se pro pravdu vykonat mnohem víc.

Tuto webovou stránku nepodporuje žádná nadace – a kdyby ji podporovala, byla by vyškrtnuta ze seznamu hostů pro Dinner Party v New Yorku a Washingtonu zrovna tak, jak jsem z něj byl vyškrtnut i já.

Tato webová stránka nevede inzeráty. Protože jakmile by ji podporovali inzerenti, čtenářský zájem o ni by opadl a inzerenti by stránku ovládli. Peněz by se zneužilo k podkopání mé nezávislosti a můj hlas by byl umlčován.

Jestliže lidé pravdu nepodpoří, nezaslouží si ji a nebudou ji mít.

Dary:

Donate by mail:
The Institute for Political Economy
Wells Fargo
23046 Panama City Beach Parkway
Panama City Beach, Fl 32413

Donate by Cryptocurrency


Překlad: Lubomír Man

4 komentáře :

 1. Drahý Robertsi.

  Jistě znáš příběhy lidí, institucí a politických stran, pro které je příznačný jediný pojem: "Sletěl z nebes rovnou do pekla".

  Tvá kariéra začala právě v době vzniku "neoliberalismu". Ač ten ekonomický podfuk byl právě z rukou konzervativců, liberálních pouze k nejbohatší vrstvě. Reagan dal volnou ruku neřízenému okrádání cizích kapes až po celá cizí území.

  Byl to moment, kdy se SS rozhodly znásilnit svět, doslovně.

  Nyní "novinky a teorie" sděluješ pouze té nejblbější části publika. Zbytek pravdu zná. Člen ekonomického institutu, ekonom, který "nutně a velmi stupidním, vyloženě trapným, způsobem" žádá od té lůzy, kapesné na provoz neaktuálních, názorových informací?
  Tvé stránky nejsou žádný "megaserver". Provoz těch stránek by si dovolil ze svého jakýkoli student na brigádě, nehledě na návštěvnost. Je doba optiky, ne telefonních linek...
  To hlavní, chceš něco dělat - dělej, chceš mít z informací zisk? V čem se lišíš od "názorového mainstreamu". Mít, nebo nemít reklamu odráží pouze obsah. v tom prvním případě jde o názor inzerenta, ve druhém názor někoho, kdo za všeobecně známé nic, žádá profit.

  Vykopli tě z Dinners clubu, nebo jiné pampers prestižní instituce? Založ si vlastní a pro zisk vyžaduj vstupné, provozné i členské příspěvky.

  Vždyť to vše pouze dokládá ideu, že jak napravo, tak nalevo, na sever, na jih, východně, západně, v USA existují pouze hlupáci.

  BTW: Nebyl majitel Family Radio nějaký vzdálený příbuzný?

  OdpovědětVymazat
 2. Drahý P.C. Roberts,

  Nehádžem peniaze do klobúku žobrákom a nebudem hádzať ani milionárom. Kúpil som si Tvoju knihu, to by malo stačiť.

  Česť Tvojej práci a mne pokoj!

  jůl

  OdpovědětVymazat
 3. Nič ti nedáme ty nezbedník jeden

  OdpovědětVymazat
 4. Píše ale dobře !!

  OdpovědětVymazat