Reklama

.

.

pátek 9. září 2016

P.C. Roberts: Neokonzervativci nám spolu s 11. zářím darovali i policejní stát

8. 9. 2016     PaulCraigRoberts
Ústavní právník a ředitel Ruthefordova institutu John W. Whitehead se věnuje obhajobě nespravedlivě obviněných a často se vyjadřuje i k tomu, jak jsme přišli o ochranu amerických občanských svobod, které dnes setrvávají už jen v písemné formě americké ústavy. V následujícím článku Whitehead vysvětluje, jak bylo 11. září využito k přeměně USA v gestapácký policejní stát zde.
Překlad: Lubomír Man

73 komentářů :

 1. podivejte se jak zapadni odpad lze:
  http://aeronet.cz/news/organizace-napojena-na-usaid-a-sorosuv-fond-vypustila-do-medii-war-hoax-o-shozeni-barelu-s-chlorem-na-civilisty-v-aleppu-mainstream-poslusne-informaci-prevzal-jakmile-ji-posvetila-bez-overen/

  OdpovědětVymazat
 2. Panove ! 88 vysokych armadnich dustojniktu (generalu a plukovniku) se verejne pridalo na stranu Donalda Trumpa.

  Nekteri byli propusteni z armady presidentem Obamou.
  Trump je chce zpet ! Ti ktere Obama nevyhodil prijdou na proverku.

  Cela dalnice Interstate 75 (I-75), ktera vede ze severnich hranic Michiganu az dolu do Miami lide nekolika statu polepili plakaty s Trumpem.
  Oni cekaji volebni podvod, tak oznamuji svetu, jake je jejich smysleni.

  Stari dedci na Floride se vydali na more na ryby a vratili se o 4 hod. drive, podelani strachem.

  Ruske letadlo si z nich delalo srandu, obtezovalo je , strasilo je a letalo jim 50 metru nad hlavou za velkeho jeceni.

  Cernosi v ramci -Black life Matter- ted napadaji babicky a dedky nad 70-let, protoze se nemohou branit.

  A vite co je ta nejhorsi zprava ? Moje velka laska hubata babicka Jeanine Pirro mela plastickou operaci obliceje.
  Nejen, ze me vydesila svym zjevem, ale ta jeji operace me i bolela.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozdrav prezidentovi Zemanovi vyřídím......asi nebude chápat co melu, ale sranda musí bejt. A Honolulu, všichni se shodneme, že jsi zde v diskuzích nejčtenějším zjevením......vždycky pobavíš a odlehčenost Tvých informací z Tvého pozorování světa je zábavné číst.... Zůstaň přítomen!

   Vymazat
  2. Ha! Kams dal wlkodlaka ? 8:23 : (

   Vymazat
  3. Právě se dívám na film o 11. září....,blbost s ještě blbějším hercem....
   Řekni mi...., opravdu obyčejní Američané věří oficiální báchorce o teroristickém útoku????.....:-)

   Vymazat
 3. 11.zari ma na svedomi teroriste vedeni Osamou Bin Ladinem. Vsak take toho zkurvysyna uz davno zerou krabi.
  Amerika je diky boji proti terorismu porad docela slusna, svobodna a demokraticka zeme.
  Gestapacky policejni stat vznikl pod vedenim jiste kagebacke zrudy v Rusku. No, tam uz jsou na to zvykli......
  Soudruzi Man a Roberts mohou zvednout ze zidli sve line prdele a prestehovat se tam. Nikdo ty darmozrouty nedrzi a nikdo o ne a jejich spinu nestoji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je přesně odsouzenými válečnými zločinci Bushem, Blairem a Obamou zavedený styl, označit někoho za zkurvysyna a úkladně jej zavraždit a mstít se mizením a sestřelováním malajských letadel v blízkosti americké vojenské základny a na území US ukrajinského protektorátu.

   Vymazat
  2. Ty zachráněný potrate, cos vypadnul z americké prdele, bež si onanovat za Hunihulem Jandou z "Evropských hodnot".

   Vymazat
  3. Anonymní9. září 2016 2:47

   Ty musíš být šťastný člověk, protože dementi jsou vlastně šťastní, pač žijou ve svém naivním světě ...��

   Vymazat
  4. 6:13
   Ty ubohej zdegenerovanej syfilitickej havloudni zmrde bez mozku,tebe by měli dát čokovopici jako dárek....nestačil by se divit,jak jeho a ostatní ussacký agresory obdivujou jen DEMENTNÍ HOVNA!!!!!

   Vymazat
  5. Ty jsi ale svině - ještě ve 2.37 dřepíš u počítače a urážíš a nadáváš? Copak - ještě ti nepřišly sociální dávky a píšeš ty svoje zmrdoviny z hladu? Lotrům, jako jsi ty, by neměl nikdo dát ani suchej chleba a vodu ty hajzle! Ještě do nedávna byla naše zem plná slušných lidí, teď vylézají sprostí skřeti z kanálů a senkrůven a snaží se to tady zasmradit. Kde jste byli schovaní za minulého režimu? To by mně fakt zajímalo. Čím jsi byl ty sprostej tchoři - čím ses živil?

   Vymazat
 4. Jeanine Pirro je velka hvezda na FOX news, fanaticky bojujici za Donalda Trumpa.
  Alex Jones je zarazenou osinou v zadnici Sorose a president Putin mu podekoval za informace ohledne globalistu a jejich strategie proti statnosti evropskych zemi.. Zde vidite, jak to v Americe vre.

  Veskere urazky a nalepky pro lidi vysokych kvalit. (Orban, Zeman, Hofer, Farage a ted dokonce i Babis), zapricinili nenavist k nalepkarum a ke vsem, kdo zaklada nova nabozenstvi a tyranizuji lidi politickou koreknosti.
  Trump se domaha mluvit realisticky o kazdem problemu.
  AT ZIJE TRUMP !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten tvuj potrhly Trump ze sebe vcera udelal pekneho vola. Jeste mu zbyva vstup do komunisticke strany.
   Tam se kluci potkate. :-)

   Vymazat
  2. Právě se dívám na film o 11. září....,blbost s ještě blbějším hercem....
   Řekni mi...., opravdu obyčejní Američané věří oficiální báchorce o teroristickém útoku????.....:-)

   Vymazat
 5. Psssst ! Pane Lubomire Man z CHACHARSKA - (Richwald, Picwald, Kurvina) !
  Nejezdete do Ruska ! Globaliste Rusko napadnou a v pripade, ze by Vas to tam zastihlo, tak Vam ohori "vyfuk" - tim nemyslim u auta.
  honolulu - profesor strategie.

  OdpovědětVymazat
 6. AT ZIJE TRUMP a Honolulu! Ale Babise bych k tem lidem vysokych kvalit neradil. Toci se podle vetru.Inu asi jarmulka. TES

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda ne! Tak to pardon! Myslíte, když se Babiš omluvil za něco co neřekl, je to podle vás točení se? A co asi tak má dělat politik, do kterého se trefujou mediální kurvy o sto šest? Vždyť si dovolujou ho i urážet -kterého dalšího ministra si dovolujou urážet? Co toho nažvanil a napáchal Dientsbier - a pohoda! Babiš na ně totálně sere - má tu sprostou sebranku na háku, a svojí omluvou za něco co neřekl jen ukazuje, co jsou naše media za trapné kurvy.Jarmulka asi budete vy - já například nevím co to je, vy to víte, asi je vám to vlastní. Nechte Babiše na pokoji, naší ekonomice se daří nejlépe za posledních 26 let a to je zásluha čí myslíte?Ale to bychom ani nebyli češi, před těmi neobstojí nikdo. Plně si svoje trable zasloužíme. To, že máme nejnižší mzdy v Evropě je správné - jsme hádavá, nactiutrhačná havěť. A jsme tím známí - kdo by se námi zabýval?

   Vymazat
  2. Hm, zajímavá sebereflexe(19:24)....obzvláště ty poslední dvě věty....

   Vymazat
  3. Tak to bychom měli - tu kritiku 20.27. A co takhle sebekritiku vážený? Ty poslední dvě věty vám učarovaly - čím? Svou pravdivostí vystihující českou občanskou havěť ( bohužel) ale vždyť si právě tím všechno kazíme! Nikdo z politiků tady ještě neobstál a taky neobstojí. A nejhorší na tom je, že nejvíc prskají ti nejbezvýznamnější, kteří nemůžou mít vůbec na nic vliv. A jsou to ale právě ti, kteří buď k volbám nechodí, nebo volí vždy jen osvědčené modly -copa dyby - bojí se změn, bojí se jakékoliv aktivity, kromě psaní žvástů někam na diskuze. No a proto má vládnoucí suita a na toto navázané statisíce parazitů občany na háku - dali nám chléb a hry ( viz různé články většinou zbulvarizované s neověřenými údaji) a možnost diskuzí, a mají vystaráno.

   Vymazat
  4. 20:27 Obávám se, že jste 19:34 (+21:38) zcela nepochopil. Já jeho znechucení docela rozumím. Otázka je, čím byl tento stav způsoben. Máme nízké mzdy. Ale kdo se zasloužil o rozbití odborů a vyvolal v lidech dojem, že jakákoliv organizace zaměstnanců je téměř zločinem, přežitkem z dob minulých? Jak je možné, že tomu lidé uvěřili? Prostě uvěřili každé sebeabsurdnější lži v naději, že laskavý kapitalismus jim přinese vytoužený blahobyt. Dnes sice vidí, že nepřinesl. Bojí si přiznat, že naletěli a nechtějí naletět znovu. Ztratili důvěru ve vlastní síly a to je to nejhorší. K tomu jsou neustále masírováni propagandou o jediné správné cestě, té stávající. Naprostá většina má existenční starosti a bojí se, že by se to mohlo jakoukoliv změnou ještě zhoršit. Pokud se nebude veřejně mluvit pravda, tak to pořád bude jako v té pohádce "Císařovy nové šaty". Tam je velice přesně popisáno, jak jsme došli do dnešního stavu. Dnes mnoho lidí vidí, že císař je nahý, ale nikdo si to veřejně nedovolí říct. Jen potmě (na diskuzích), když na ně není vidět. Zeman má takovou podporu proto, že alespoň někdy se nebojí tu pravdu říkat. Ale "ševčíci" ho budou pořád okřikovat a opěvovat krásu těch neviditelných šatů, protože na ně pořád dostávají peníze. Dokud budou ovládat média, nic se nemůže změnit. Tam je klíč a oni to vědí.

   Vymazat
  5. 2:49 Já jen reagoval na urážky národa jako celku.....prostě nemám rád sebemrskačská vyjádření,že jsme nactiutrhačská a hádavá havě.....my Češi. To vždycky jen lehce upozorním autora, že je sám Čechem......a svým vyjádřením se vlastně dopoští i popisu sebe sama.
   A Váš příspěvek, obzvláště díky příměru k "Císařovým šatům", jsem si zkopíroval do archivu. ......jo a Babiše vnímám negativně.....to není spasitel vlasti !

   Vymazat
  6. 7:27 Babiš plus je, že po dlouhé době je první ministr financí, který má znalosti a praktické zkušenosti, jak vést velké hospodaření. Babišovi bych mohl věřit, že jeho úmysly jsou poctivé. Možná. Ale horší je, že na vlně jeho popularity se do ANO dostala sbírka naprosto nepřehledných lidí, kteří ho použili jako výtah k moci. V tom je ANO velmi nepředvítalné, ne v Babišovi samotném. To, že na Babiše kydá TOP a ODS kdejakou špínu, je pro mně spíše kladným doporučením. Jsou to lháři časem tak prověření, že na inverzi jejich názoru se mohu spolehnout.

   Je opravdu obdivuhodné, jak H.Ch.Andersen dokázal ve své pohádce už v roce 1837 přesně popsat funci davového (stádního) chování. Stačí vyvolat dojem, že kdo netáhne s oficiálním názorem, je "neurozený". U nás se povedlo vyvolat dojem, že kdo nepodporuje pravicové názory (přechod ke kapitalismu) je hloupý, líný, neschopný, atd atd. Všimněte si místního Pepka, jak označuje každého, kdo nepodporuje "oficiální názory". Sám si tím dodává ten žádoucí pocit, že patří k "urozeným". Tak mnoho lidí, v naprostém rozporu s vlastními zájmy, volila a volí politiky, kteří prosazují zájmy úplně jiné vrstvy lidí. Copak existuje jiné vysvětlení pro to, že i ti "nejotloukanější" zaměstnanci a dokonce nezaměstnaní se hlásí k pravici? To není o hlouposti, ale jen o davovém chování, které je lidem vrozené a ne každý se tomu dokáže vzepřít.

   Vymazat
 7. 3:12 Ta Tvoje prvni dama chranena cenzurou ma tolik nemoci s hlavou, ze nikdo krome doktoru tomu nerozumi.
  Proto demonizuje Rusko, ktere chce napadnout.
  Rusko je tak kapitalisticke jako jsme my.

  NALEPKARU ! Na Trumpa bylo prilepeno tolik nalepek, ze on a svet je proti nim immunni !
  Pocitej 30 denne x 400 dni t.j. asi 12000 +/- a nic to neni platne. My chceme Trumpa !
  My chceme mir s Ruskem ! Co si tam vari v jeho kuchyni v Kremlu nas NEzajima...
  honolulu - mirotvurce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:36 "30 lepek denne x 400 dni". To mají slušnou šichtu ti LePiči. Být LePič je aktuálně nejpráce v USA. Asi se nepředřeš.

   Já chci mír a klid 24 hodin denně x 365 dní v roce, a to po celý život na zemi a v nejbližších galaxiích! T.j. asi jen 8760 hodin ročně. Není mi to ale nic platné. Je tu USA, NATO, ISIL, Bruselské komise, fašisti, erupce na sluncích, černý díry, supernovy ....
   Slovy klasika: "Je to marný. Je to marný. Je to marný"

   Vymazat
 8. 3:24 Panu Babisovi je ted nadavano do Nacistu ! Tak jsem zavolal na jejich ustrednu do Idaho a ptal se, maji-li pana Babise v registraci jako clena.
  Oni mi rekli: "abych tahl do prde*e" !
  Nikdo me nema rad ! Ani nalevo, ani na pravo , ani nahore ani dole a Cesi me take posilaji do prde*e 3x denne.
  Jsem znicen, jdu se napit Rumu z Bahamas. Ahoj zitra.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  Rum and Coca Cola (Lisa del Bo ) youtube
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach tak! Tak odtud tvůj dech vane.
   Já si říkal, že za střízliva by ty informace nikdo nenapsal. Uživej si tRUMpa.

   Vymazat
  2. 7:34
   To píše věcně zlitý hovado,který pustili ráno ze záchytky!!!!

   Vymazat
 9. Honolulu díky, You made my day!!!!
  Pokračuj prosím, v těch zprávách o tom, co se děje u vás kolem Trumpa. Tady, ve vazalským státu je to s tou informovaností taky moc špatné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vazalskej stat to byl kdyz tady vladli komunisti. A pokud chces byt informovan, zacni cist i neco jineho nez tuhle ruskou sracku.

   Vymazat
  2. Když tady vládli "komunisti" ty hovado sprostý 7.54 - tak bys takový prasečiny nikde nepsal, nikdo by nemusel číst prašivý urážky a nadávky skunka s intelektem prasklýho nočníku. A ty tuhle "ruskou sračku" čteš - proč? Ty prašivej pokrytče! Neustále nadáváš a neustále sem lezeš -proč ty čteš články na NR, najdi si nějaký server kterej smrdí americkou senkrůvnou, ten ti bude lahodit hajzle jeden praštěnej. Bylo by normální číst knihu, která se mi nelíbí? NE! Tak zalez do svýho prašivýho kanálu a vypadni odsud. Nikdo o tebe nestojí.

   Vymazat
 10. 7:54
  Díky za radu, hned jsem to zkusil a přečetl si něco u našich přátel, kteří jen potvrzují, že jestli volby vyhraje ta krvelačná bestie Hitlary, tak nám moc naděje na vymanění se z toho vazalství nezbývá. Tady to je. "Hlas pro Clintonovou je hlas pro válku s Ruskem a Čínou!"
  http://www.huffingtonpost.com/bruce-fein/a-vote-for-hillary-clinto_b_11879812.html

  OdpovědětVymazat
 11. Kdyby USA byly "gestapácký policejní stát" tak idioti jak PCR by u dávno vychcípali v koncentrácích, zlikvidovala by je CIA, whatewer.
  USA jsou naopak zemí svobody a demokracie, které umožňují i psychopatům jako je PCR dělat si co chtějí a projevovat se jak chtějí. Žvásty PCR jsou toho důkazem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně každý si může dělat co chce a to právě zločinci potřebují k tomu, aby vše ovládli a a nakonec to skončilo katastrofou. Na to přišel už Sokrates: "Každá demokracie nutně nakonec končí tyranií horší než jakákoliv oligarchie", ale ta tyranie, pak rychle skončí katastrofou. Což se teď děje v USA. Záleží teď na tom jak si Američané váží skutečné svobody, ne dělat si co kdo chce, ale mít možnosti zachovat život v následnosti generací a to jak rodiny, tak celé společnosti (tomu říkám svoboda).

   Vymazat
  2. 9:27

   Vysvětli to prosím pošukovi PCR, který by zřejmě nejraději zrušil policii, kontroly na letištích atd.

   Vymazat
  3. 9:30
   Zas meleš hovna ty havloidní chujmerovskej potrate opičí kurvy!!!!!

   Vymazat
  4. A proč ty nejsi v USA? Smrdíš americkými hovny, ale držíš se tady v ČR - proč ty chcípáku 8.57? Máš strach, že by tě tam někde na ulici odpráskli? To je přesně americkej kolorit ty hnusnej hajzle a řeknu ti, že každýho takovýho šupáka, kterej je tady dobře živ ze sociálních dávek, placenejch lidma, kterým tady sprostě nadáváš a urážíš ( své chlebodárce) bych nechal narazit na kůl nebo stáhnout zaživa z kůže. Právě bratři z USA se v takových praktikách vyznají - viz film Nevada Smith - prašivce, jako jsi ty, by vůbec nebyla škoda. Jsi úplně zbytečnej živočich, ty bys vůbec neměl mít právo psát cokoliv. Doufám, že ti brzy uhnije hnáta, kterou mlátíš do kláves ty sprostoty.

   Vymazat
 12. 7:45Kolik ti je bělobrádku a jaké vazalství jsi zakusil?Rozepiš se!Já prožila socialistickou vládu a jako vazal jsem se necítila.Dnes ano!A to tak,že vás mladé lituji.Až naberete rozumu,bude pozdě.Nebo si snad myslíte,že si vás vaši soukmenovci vezmou pod ochranné křídlo?Omyl!Takovou špínu pouze zneužijí a pak odkopnou!Jasný,vazale?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nacisti se za nacismu také necítili jako vazalové, krávo. A mladé nech na pokoji. Ti jsou šťastní že mohou studovat co chtějí a kde chtějí, podnikat, pracovat v zahraničí, mají neomezené možnosti a vše záleží jen na nich. S tvojí falešnou lítostí si můžeš leda tak vytřít.

   Vymazat
  2. 10:12
   Komu nadaváš ty syfilitickej kreténe nedodělanou třídou zvláštní školy!!!!Jsi retard,vožrala a zmrd,to je výsledek genetického křížení Havla s ussackým pytel sraček!!!!

   Vymazat
  3. Co si to dovoluješ ty americkej výkale? Jsi dost stará svině, ale vůbec nevíš co je to práce, obtěžuješ na diskuzích každý den, a komu ty tady budeš sprostě nadávat? Mladí? Co to žvaníš? Tisíce dětí nemá ani na školní obědy a sotva budou moci studovat ty hnusná svině! Tys vystudoval -co? Jaký ty máš neomezený možnosti? Jako - že můžeš tady psát svý omezený hnusárny? Tady jo, ty kreténe zbabělej, schovanej za anonym - ale zkus s tím vylézt někde veřejně! Půl roku budeš mít zasádrovanej čumák a žrát hadičkou ty zmrde! Fuj - taková havěť a leze to na NR. Nová republika! To jo, tu bychom vybudovali určitě s takovými parchanty! Až bude naše republika nová, tak ty budeš viset na lucerně zmetku nepodařenej!

   Vymazat
 13. 7:54 co tu meleš za hovna, potrate? Komanči byli proti těmto gaunerům jen sluníčka. Ty jsi výplod právě těchto homo-evropských hovnot a zažil jsi tak veliké hovno. Proč tu smrdíš a netáhneš na bakalo/burešo servery, tak bys jsi byl mezi svými havloidy?

  OdpovědětVymazat
 14. 10.12 Jooooo,tak pokud jim po tom,co všechno zaplatí něco zbude,že?Amyslím,že toho asi nebude moc/viz kolik rodin je zadlužených,co???????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:29

   Jak jsem psal, starej se vo svý. Až se bude někomu stýskat po komouších tak budete mít ve volbách 90%. Skutečnost je ale jiná. Sere na vás pes a nikdy touž nebude jinak. Smiř se s tím.

   Vymazat
  2. Hlavně ty se starej vo svý ty zmrde 14.25. Komunisti jsou ve volbách mezi prvními třemi stranami už celých šestadvacet let. Strany na čele se střídají podle urputnosti lží na bilboardech za miliony ( naše prachy) ale KSČM má neměnné místo, má stále své věrné voliče, a ti i nadále přibývají a přibývat budou. Tlak vždycky budí protitlak - to i takový omezený hovna jako jsi ty vědí, -dočkej času jako husa klasu. A pak? Jak budeš žvanit pak? Změníš svůj prasečí slovník, nebo konečně utečeš do svý smradlavý Ameriky?

   Vymazat
  3. 20:06

   Má neměnné místo. Na okraji, strana se kterou nikdo nechce spolupracovat. A samotným komoušům to tak vyhovuje.
   Nikam utíkat nebudu, šulku. Lidé vám na ty prolhané pičoviny skočili v roce 1948 a podruhé už tu samou chybu neuděláme.
   Pakuj se ty do Ruska když ti to tu nevoní, ty zmrde jeden.

   Vymazat
  4. Asi nevíš nic o Bohumínském usnesení ty potrate. Tam se před šestadvaceti léty politické smečky tvořené z disidentů usnesly, že KSČM se nikdy nebude smět účastnit vlády, a to i kdyby ve volbách zvítězila. Tím si to politické kurvy posichrovaly - všechno si posichrovaly. Imunitu, neřestné platy, ze státu si udělaly trhací kalendář. No - jsou tací, kterým se to ohromně líbí, a nemusíme chodit daleko. My slušní občané to nechápeme - pochopili bychom to u zbohatlických zmetků, jimž se v bordelu po devadesátém podařilo zbohatnout. A těm, kteří se střídají ve státních trafikách,a mají své jisté, že se vždycky pro ně nějaká ta trafika vymyslí, kdyby museli od válu. Taky sichrovka. KSČM to nevyhovuje, ale je potřeba ještě větší profanace těch kurev v politice, počkej až se budou muset realizovat majetková přiznání, ( nechce se jim do toho, kurvám, už 26 let - a proč?) to bude masakr! Samozřejmě že budou vymejšlet fígle a podvody, ale všeho do času. A nevím, proč bych se pakoval do Ruska - podle toho co tady denně bliješ, to tady nevoní tobě - ne? Tak proč vyháníš jiné? Myslíš, že političtí šmejdi, podvodníci, leštičové washingtonských klik, podržtašky a přizdisráči, co se bojí říci nahlas svůj názor, na straně jedné a prožírači sociálních dávek na straně druhé to tady povedou od deseti k pěti ještě dlouho? Jsi hloupej a směšnej.

   Vymazat
 15. Panove dekuji vam za kvetiny ! (Komplimenty.)
  Vim, ze mate predzvykane informace. Naleptavam je pravdou a s radosti pavlacove KLEPNY.

  To proto, aby Praha jednou nemela stejny osud jako mesto meho mladi Johannesburg. (Kdysi nejlepsi adresa na svete.)

  Muj nick honolulu je z doby, kdy jsem se rozhodl psat. Duvodem bylo, ze jsem potkal ve zminenem meste **Jihoafricany, kteri mi rekli : "Kdyz mlcis, tak mas spoluvinu na zniceni zeme, ktere hodne dluzis."
  (Je to pravda.)

  Moc mi to psani neslo , ale zjistil jsem casem, ze je to obrovska sranda a nekdy slzim smichem.
  A SRANDA MUSI BEJT !
  ** (Jihoafrican = vzdy beloch ! African = vzdy cernoch.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. 8:57: Několik tisíc koncentračních lágrů, každý s kapacitou na několik tisíc lidí již je po celých USA nachystaných - pro koho? Zatím jsou prázdné. Neviděl jsem je. Četl jsem o tom, stejně jako o tom, že Země je kulatá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=FnbrqYoToWo
   https://www.youtube.com/watch?v=HkSkQgnEV-Q
   Očekávám, že se k tomu vyjádří ten chytrolín, který je chytřejší než PCR.

   Vymazat
 17. Vim, ze ted budu umlacen vasimi klavesnicemi, ale zde prohlasuji, ze ex-president Klaus, dela velmi zasluznou praci v Nemecku na zachranu evropske civilizace.
  Take je mi uplne jasne, ze jeho syn je vlastenec a mel by byt zvolen do vlady na pozici vlivu.

  Ano, jsem tajnym politickym radou. Nejmenovana autorita v soucasne ceske vlade me pochvalila - rikala : "Uz je tu zase, ten HEMEROID !" (Vim to od nasich informatoru.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Prosba pro komentatory: Jestli náhodou mezi čtenaři komentářů by byl člověk, který svého času umístil výčet statistických dat o tom, jak se "blahobytně" žije americkému lidu, prosím aby to udělal i nyní - neprozřetelně jsem si tuto statistiku neskopiroval a potřeboval bych ji někomu poslat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych to zkusil u 8:57, to je zřejmě ten expert co umí dobře porovnávat životní úroveň Rusko-USA na základě přepočtu směnného kurzu.

   Vymazat
  2. Nezaměstananost 100%
   Pod hranicí chudoby 100%
   Bez zdravotního pojištění 100%
   Hladovějících 100%
   Negramotných 100%
   Průměrná mzda 0
   Inflace 1000%
   Pokles HDP -100%
   Počet vražd 1000 na 1000 obyvatel

   Tak a můžeš rozesílat, magore.

   Vymazat
  3. Náhodou to sedí blbče 17.19 - ty čísla jsou o tvý milovaný americký senkrůvně doufám. Jestli máš na svý americký bratry nějaký vliv -ať netočí tolik násilných sraček na DVD, lidi to tam vyhazujou do odpadků a naše připosraný televizní stanice to pak vybírají jako na blešáku a zasírají tím americkým blátem naši televizi - kdo na to má pořád koukat!

   Vymazat
  4. 20:15
   Dyď si nalaď přes satelit rusáckou, kubánskou, venezualskou a severokorejskou státní televizi. Můžeš před nima extaticky poskakovat od rána do večera, troubo.

   Vymazat
  5. 20:23- nebo Vy si můžete naladit tu z USA a o to teď běží. Vrátit média naší kultuře a ostatní si ji najdou dle svého gusta, proto je internet. Media ve státě jsou zneužívána ve prospěch cizí kultury. Neuděláme-li "revizi" v dohledné době "silou lidu", (ČTV patří státu ne lobbistům), čeká nás dlouhá doba "poLipanská".

   Vymazat
  6. Povolný, vy "sílo lidu", vy jste schopni ve velkém vylézt do ulic jen kdyby vám hrozilo snížení důchodů nebo zavedení 30 kč poplatků. Jinak se na těch vašich obskurních shromážděních slézáte max po desítkách.

   Vymazat
  7. Což ty samozřejmě nechápeš 21.20. Proč bychom lezli do ulic? Co bychom tam dělali? My si zatím jen potichu ověřujeme stejnost svých názorů, než se sjednotíme. V jednotě je síla. To asi nepochopíš - lidi jako jsi ty, toto pochopit ani nemohou a historie je pro tebe španělská vesnice. Takže ani ta tě nepoučí. Zatím je ticho před bouří a jak známo, z malé jiskry velký požár bývá. Tak bacha - nebo už máš jasno, kam se zdekuješ? Protože se žádným sametem nepočítej - zkusili jsme to po dobrým, ale tvrdě jsme na to doplatili. Takže teď to bude jinak.

   Vymazat
  8. 21:47

   S nacpanými bachory sedíte rozvalení před televizí a internetem a jste líní jak vši a zcela neschopní čehokoli krom prdění do gauče. Klepání blbostí do klávesnice je vaše akční maximum. Vyžvaníte se a je klid. I tu revoluci by za vás museli udělat podnikatelé a živnostníci.


   A samet si ty rudohnědá špíno neber vůbec do huby. Ty můžeš být rád že vás Havel zachránil jeho "nejsme jako oni" a ty jsi se nehoupal někde na kandelábru.

   Vymazat
  9. 21:47- ale ONI to chápou a občas se bojí, proto utužují své mocenské pozice. Opozice ale také nespí, což ubírá jim slastný pocit chrochtajícího prasete a přitvrzují, čímž dělají chyby a procenta protestních stran nelžou. Již některá chrochtající čuňata pobíhají a kvičí.

   Vymazat
  10. Povolný kvičíte tady jen vy a vaši soudruzi. Jste úplně zoufalí. Celé ty kremelské stránky jako NR, AC24, Aeronet jsou založeny jen na kvičení.

   Co jsou ty vaše slavné protestní strany? Komouši a kdo dál?

   Vymazat
  11. Opakuju znova a znova - tak proč tady kvičíš ty,22.10? Máš tady nejvíc svých ubožáckých a sprostých příspěvků, tak opakuju svoji otázku asi po desáté -proč tady kvičíš ty? Proč sem lezeš? Proč lezeš mezi lidi, kteří ti nevoní, proč lezeš mezi "rudohnědou špínu"? Jaké má pro tebe ty hnusnej pokrytče kouzlo? Přímo z tebe čiší nutkání sem denně opakovaně lézt a nejen to, ty dřepíš u počítače pořád ty impotente. Máš ty své sprostoty místo orgazmu? To bychom konečně mohli omluvit. A jestli platí, že projev charakterizuje i podobu, tak ty musíš být ošklivej strašák, možná i Quasimodo byl proti tobě krasavec, jestli ovšem víš s tou tvojí inteligencí prasklýho nočníku, kdo to byl. Budu si psát co chci ty zmrde - žádnej "samet" tady nebyl, jenom puč komunistickejch podvraťáků, mladí podvraťáci si potřebovali vyměnit koryta se starými, a udělali si k tomu nový zlodějský normy. Tak o tom vím a to nebyl samet, nýbrž podvod, a ožrala a podvodník Havel, kašpar voděnej z washingtonu, lhal jako prase, obětoval národ sobě a parazitickým šmejdům, lichvářům a podvraťákům, jako byl on sám. Nevím, proč slintáš o "houpání se" o lidech, kteří se neumatlali žádnou špínou za jakéhokoliv režimu? Ale ty se jednou houpat budeš - moje známá kartářka se na tebe podívala do karet. A už brzo. Tak sklapni, zařaď zpátečku, a začni se modlit.

   Vymazat
 19. 15:07 My vime, ze to existuje , ale nevime pro koho.
  FEMA = Federal Emergency Management Agency zalozil president Carter a Zbigniev Brezinsky. Tyto tabory byly puvodne zalozeny jako evakuacni body, pro pripad prirodnich katastrof.

  Ted se rika , ze jsou pripraveny pro lidi, kteri jsou nebezpecim pro stat.

  Osobne si myslim, ze nejvetsim nebezpecim pro stat jsou kriminalnici.
  Zde mate priklad ! Vcera stary deda 71 let kropil zahradku. (Chicago area). Priskocil uplne neznamy cernoch. Dedu zmaltil. Sebral mu penize a doklady a po loupezi ho jeste bezduvodne strelil.
  Takovych pripadu je mnoho.

  Milwaukee (Wisconsin) davy cernochu skanduji na ulici a domahaji se POVRAZDENI vsech belochu. (To uz jsem zazil v Africe.) Policie ma strach, NE Z TECH BARBARU, ale ze STETEK v tisku, kteri je obvini z rasismu - kdyz zasahnou..

  Nejvetsi zlo nedelaji barbari, ale ti kteri je k tomu nabadaji (Soros a cisarovna, ktera chce byt presidentkou.)
  Tak pro koho FEMA je ? Pro sorosovi lidi , nebo pro nas, nebo pro barbary. My nevime.
  chytrolin honolulu


  OdpovědětVymazat
 20. Vite, ze v pripade valky s Ruskem radioaktivni tela zabitych nejdou zakopat ? Znicili by spodni vodu! Proto mame skladiste z plastikovymi rakvemi.
  Donald Trump valku s Ruskem definitivne NECHCE !
  "Cisarovna" o ktere se nesmi mluvit ji chce !

  Klepna honolulu informuje.
  Zena kterou obdivuji, krasna babicka Jeanine Pirro , kdysi soudkyne, mela kamarada , ktery je directorem FBI.
  FBI jsou nasi nejchytrejsi policajti ! HUUU, ha, ha, ha.
  (Pardon !)
  UZ KAMARADI NEJSOU ! Ona - ma laska, ho strasne sprdla pred celym narodem a obvinila ho , ze bleachy prehmaty cisarovny, ktera chce byt presidentkou.
  Bleach = (napr. Chlorox) je voda na prani posraneho spodniho pradla.
  (Miluji anglictinu. Pravidelne mi trha brisni svaly.)
  klepna honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, na tu babičku jsem se mrknul, chytrá. Ale mně zaujala jiná, která podporuje Trumpa, a ta měla řeč na té jejich convention. Je to známá moderátorka nebo hlasatelka. To bylo něco poslouchat! Jak se ta jmenuje?

   Vymazat
 21. 15:16 Pane, ve Vami zminene statistice, nebyly uvedene nejdulezitejsi udaje.
  Napr.
  Z neznamych pricin, pokadenych dedku duchodcu na verejnem parkovisti na Floride je vice v roce 2016, nez bylo v roce 2015. Vse ostatni je v nasem state stejne.

  Az nas novy a oblibeny president Donald Trump se prestehuje do Washingtonu D.C., tak statisticka cisla podelanych strachem prudce vzrostou.
  keen observer honolulu - statisticky urad.

  OdpovědětVymazat
 22. 18:26 pavdepodobne mas na mysli MELISSU FRANCIS.
  Je to blondyna (a dalsi krasna zena.) Ona je z
  Californie ! Je ji 43 let a napsala knihy o vztazich v rodine.
  Jeanine Pirro ma 65 let. Kdyz mela plastickou operaci, tak Melissa ji zastupovala. Jeanine Pirro je puvodem ze statu New York. (Elmira.) Za kazdou minutu toho, co rekne dostane zaplaceno $ 9.51. Za tento rok vydelala
  $ 5 milliomu. Ona je velmi oblibena a NESNASI se s kandidatkou na presidentku, ktera je chranena cenzurou.
  Vsechny 3 zminene zeny, maji vybornou vyridilku.

  Kdyz rekens Convence, tak je treba vedet misto a datum.
  Convence je sraz lidi na urcitem miste k vyslechnuti projevu kandidata na presidenta. (Convenience = obchod otevren i v noci.)
  Convence jsou velmi zajimave . Tam kandidat oznamuje svuj program.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 23. Ironie je v tom, ze prave starsi lide, kteri ziji v Cesku a maji bohate zivotni a politicke zkusenosti, kvuli hlouposti, jako je anglictina si nemohou udelat obrazek o tom co se deje a jsou odkazani na zmanipulovane informace.
  Vim urcite, ze by je zajimalo to, co se deje - velmi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Velka sranda , ale take kopa hnoje je slovnik nepratel statnosti Ceske republiky. Z toho slovniku je upleten bic ktery tyranizuje obcany.
  Napr. slovo XENOFOBIE, neni politicke slovo, ale strach z neznameho, ktery je prirozenou podvedomou ochranou tela pred zkazou. Je to recke slovo.

  POPULISMUS je rimske slovo a je to povinnost rimske autority zvolene lidem, mluvit a jednat tak, jak si lid preje. Zastupovat lid.

  RASISMUS, jeho presna definice = UZAKONENA DISKRIMINACE nejake skupiny. Tyto zakony v Cesku nikdy nebyly.

  APARTHEID = oddeleny vyvoj (zase recke slovo). Apartheid nikdy nebyl rasisticky , ale zakonem oddeloval dve skupiny na rozdilnem stupni vyvoje.

  To je jako v 17-tem stoleti nekde na Sumpresku, kdy 200 lidi bylo upaleno pro slovni hricky (a jejich majetek.)

  Na vsechna tato zneuzivana slova se musi reagovat spisovnou cestinou ze Smichova. Pravidlo rika poslat vsechy do zadele.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu,
   doufám, že jako přítel krásných žen přijmeš odměnu za svou snahu a také pro lepší představu o "těch hnusných Rusech":

   ANGELIKA - RUSSIAN STATE ANTHEM (soul version)
   https://www.youtube.com/watch?v=-3qmG-PKrsA

   Kaťuša - skupina Fabrika
   https://www.youtube.com/watch?v=3kk_oYURQrs

   Po shlédnutí následujícího videa se budeš těšit na to, až vás konečně přepadnou (jak straší Killary):
   Russian Women in the Military
   https://www.youtube.com/watch?v=1wZZcLLizxk

   Vymazat
 25. To je krasa ! Dekuji 3:37 !
  ZDE PROHLASUJI, ze krasna zena je dukazem toho, ze existuje BUH a vyssi mocnosti nebeske !

  Na oslavu pani MARIE ZACHROVE nekde v Rusku, jeji admirer
  honolulu predklada povzdech obdivu.
  MARIA REINA DEL MAR. Frank Galan (Youtube)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Nahlednete do budoucnosti !
  Zde vidite Prahu po viteztvi multikulty a demokratickou zmenu vlady v roce 2100 !
  Shaka Zulu - Royal Coronation... (V jazyce Kwa-zulu and English na youtube. Vnuk nejmenovane vladni autority je snadno k poznani.
  Aaaah, to se mi ulevilo, jako po zacpe.
  honolulu

  OdpovědětVymazat