Reklama

.

.

úterý 6. září 2016

P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla


6. 9. 2016     PaulCraigRobert   Doplněno
Konference k vyčistění mozků od oficiální verze 11. září 2001 proběhne v Cooper Union v New Yorku 10. a 11. září. Jestliže někteří z mých čtenářů – pokud jde o toto datum – mají stále ještě vymytý mozek, doporučuji jim účast na konferenci co nejvřeleji. Vstupenky jsou ještě k mání.


Války a kulturní konflikty, vyvolané americkou reakcí na události z 11. září, už po dobu patnácti let vytvářejí globální napětí. A navíc – další a další otázky o tom, jak se věci 11.9 doopravdy sběhly – se derou na povrch. Do očí bijící nesoulad mezi oficiálně vyprávěným příběhem o 11. září bude na konferenci konfrontován s vědecky podloženými důkazy, shromážděnými hvězdnou sestavou expertů, kteří na konferenci vystoupí. Celkem bude předneseno 10 přednášek s pozorností upřenou i na oněch 28 nově se objevivších stránek původní vládní zprávy o 11. září, které byly až do nedávných dní utajovány.

Konference proběhne 10. a 11. září v době od 10 hodin dopoledne do půl sedmé večer v Cooper Union 7 East 7th Street, Manhattan (7th St. and 3rd Avenue)

Další informace a vstupenky na: www.911justiceinfocus.org

Překlad  Lubomír Man

Program konference o nastolení pravdy o 11. září 2001

Včera jsme z pera P.C. Robertse přinesli zprávu o konferenci za pravdu o 11. září, která se při příležitosti patnáctého výročí této události bude konat 10.a 11. září v Cooper Union v New Yorku. Další informace a vstupenky na: www.911justiceinfocus.org

Dnes přinášíme program přednášek na konferenci po oba dny:

PRVNÍ DEN:

Vstupní přednáška právního zástupce veřejného zájmu Panjela Sheenana o útoku na Pentagon.

Přednáška soudce Ferdinanda Imposinata, předsedy italského nejvyššího soudu, o zkušenostech se žalobami na spiklenecké zločiny se zvláštním zřetelem na operaci Gladio.

Přednáška Richarda Cage, zakladatele Sdružení architekti a inženýři za pravdu o 11. září, který pro prohlášení tohoto sdružení shromáždil podpisy 2600 profesionálů stavebních oborů.

Přednáška Lanoy Husebyho z univerzity Aljaška, který provede jedinečnou a přitom nezaujatou modelaci pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WCT).

Přednáška analyzující vznik Islamského státu (IS) se vztahem k 28 donedávna utajovaným stránkám vládního prohlášení o 11. září, které veřejnosti odkryly oficiální podvody i nejpochybnější geopolitická spojenectví, jaká se kdy v průběhu posledních patnácti let sešla.

Přednáška o projektu Pravdivá akce 11. září, pojednávajícím o příštím modelu organizace národa.

DRUHÝ DEN:

o Prezentace právních standardů a rozhodující důkazy

o Právní problémy 11. září

o Očekávané a plánované žádosti vyplývající ze zákona FOIA (zákon poskytující komukoliv žádat o přístup k záznamům federálních úřadů), odvolání a spory, možnosti budoucích soudních sporů s americkým státem.

o Možnosti mezinárodního vyšetřování.

Překlad: Lubomír Man 

44 komentářů :

 1. Tak kolik přitroublých soudruhů odsud poletí do NY na tu konferenci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty, jako soudruh tam nesmíš. Máš zaracha od šapiro.
   Konference je jen pro nás, vědce.

   Vymazat
  2. Chujmere debiloviči ty máš smůlu,pojede Herr Poserplína a zbytek TROP 09,to jsou generálové na slovo vzatý!!!!

   Vymazat
  3. 20:52 Poslyš fášo, což takhle na každém nechat ať si věří čemu chce a létá kam chce.

   Vymazat
  4. 20:52 A co je ti do toho, nestrkej rypák kam nemáš.

   Vymazat
 2. Jen jim to prejme. I paranoidni blbove se maji pravo nekde schazet.
  Vybavila se me historka z doby, kdy se celou veci zabyvali redaktori casopisu Popular Science.
  Ti patrali nekolik tydnu po sidle jakehosi "Mezinarodniho institutu pro pravdu o 9/11". Misto budovy plne vedcu a expertu nasli uhroviteho, nezamestnaneho mladika, zijiciho ve sklepnim byte domku svych rodicu.
  To byl ten mezinarodni institut. :)
  Robertsovym konspiracnim teoriim pro ktere neexistuje jediny dukaz muze dnes verit jen uplny blb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako ty chujmerovskej megablbe věříš tomu,že Havel byl slušnej a nebyl vlastizrádce,udavač,alkoholik a kolaborant...bezmozku!!!!

   Vymazat
  2. Je potěšující vidět, že už ani Chujmer nevěří mainstreamu a chodí si přečíst pravdivé zprávy na Novou republiku. P.S.: Za socialismu se nikdo nemusel živit nadáváním lidem jako tento zlý člověk.

   Vymazat
  3. Prostě teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha z Obamovo černé fašinktonské díry stejně jako nacistický předvoj majdanský Karel Schwarzenberg z Bilderberga. Pravda o 11. září je pravda o čistém zlu.

   Vymazat
  4. Jak videt, kdyz jsem oznacil lidi kteri Robertsovym kydum veri jako "uplne blby", nemylil jsem se......

   Vymazat
  5. Pravda o 11. září je pravda o čistém zlu a ty mu sloužíš.

   Vymazat
 3. Že by se sešli všichni významní uznavači neoficiální verze a pak s nimi spadne budova?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně že jo,ten datum konference 11.9. je moc podezřelý.

   Vymazat
  2. Jasně. Vrazí tam letadlo, pak to nechaj vybouchnout, potom pro jistotu ještě vyšlou uragán, tsunami, a kdyby někdo z těch světlonošů pravdy přeci jen přežil tak ho CIA nakazí antraxem :-D

   Aneb, svět podle konspiračních paranoidně schizofrenních idiotů :-D

   Vymazat
  3. Vynechal jste řízenou střelu,která narazila do Pentagonu a proto se po údajném letadle nenašly ani motory.

   Vymazat
  4. 22:15

   A těch 60 cestujících a posádky z letu 77 se taky nikdy nenašlo. Zřejmě odletěli na té řízené střele.
   Je to holt zamotané :-D

   Vymazat
  5. To úmyslně.

   Vymazat
  6. 22:21
   A kde byla ta ussacká pýcha techniky,ty jejich yF-16,když ty dementi věděli o blížících se cizích letadlech??"V prdeli,zase chlastali u obrazu Venci Veškrny Havla udavače:-DD

   Vymazat
  7. Ale o tom ty údajné konspirativní teorie právě jsou,přece.

   Vymazat
  8. Odkud víš, že tam vrazilo letadlo, viděl jsi ho na vlastní oči nebo dosud dětinsky věříš tomu, že vše v odvysílaném filmu je reálné? Moderátor v BBC a ČT přečte každou kravinu a lež, co mu napíší do čtečky a tady necelou hodinu předem informuje o pádu Salomon Brothers building (WTC 7) na pozadí přímého vstupu se stojící budovou. Skoro to vypadá, že to kolegyni na místě, která na to nereaguje, udělal schválně, aby se to svinstvo s předem napsaným scénářem provalilo nebo to pojal jako divadelní improvizaci.
   https://www.youtube.com/watch?v=677i43QfYpQ
   http://www.zvedavec.org/komentare/2015/04/6409-bbc-vedela-o-kolapsu-budovy-wtc-7-pri-911-predem.htm

   Vymazat
  9. To je přece ta oficiální varianta,to,že do Pentagonu narazilo letadlo a udělalo do jeho zdi malou dírku.

   Vymazat
  10. Promiň, reagoval jsem na fášu 6. září 2016 22:00 z Obamovo černé fašinktonské díry, který slouží krystalicky čistému zlu.

   Vymazat
  11. Bojové letadla F 16 byly jako náhodou poslané 11. září na cvičení mimo doletovou zónu zasažených mrakodrapů a Pentagonu. Jaká náhoda, že?

   Vymazat
 4. V Pentagonu se nasly jak casti motoru, tak napriklad podvozky i s vyrobnimi cisly.
  Ale vysvetlujte to rudym paranoidnim blbum.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chachachachacha

   Vymazat
  2. Hádám pomocník psovoda v boudě Ministerstva vnitra, výsledek celonoční práce a usilovného tlačení:
   rudym paranoidnim blbum
   Robertsovym kydum
   "uplne blby"

   Vymazat
  3. Cháchácháchéchéchéjééééé? Tak je ukaž, šmoulo!
   Vymazat
  4. Ano, v hořících troskách se našlo toho našlo mnoho včetně nepoškozených cestovních pasů pilotů - teroristů, kteří řídili letadla které narazily do dvojčat.

   Vymazat
  5. vlast tě (5:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 5. Možná ty věže byly postavené z karet,jinak si to nejde vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
 6. Hmotnost letadla k hmotnosti mrakodrapu byla v poměru hmotnosti komára k hmotnosti velblouda. Jak to, že pokaždé, když komár narazí do velblouda, se velbloud nesesype na zem? Oba mrakodrapy obsahovaly hodně azbestu a jejich rekonstrukce by stála nepředstavitelné peníze. Proto byly mrakodrapy jako náhodou, před událostmi 11. září, pojištěné přímo proti nárazu letadel? Jaká náhoda. Největší náhoda je pád budovy, do které letadla vůbec nenarazila a jako náhodou tam byly písemnosti CIA. Nejzáhadnější je způsob pádu obou mrakodrapů. Mistrovská demoliční práce za kterou by každý demoliční technik musel dostat prémii za vynikající práci. No a třešničkou na dortu je nález nepoškozených pasů teroristů v troskách železobetonové konstrukce mrakodrapů. Mistrovská práce scénáristů. Myslím, že už nikdo nebude pochybovat a vymýšlet nějaké konspirační teorie když v USA neomezených možností se stane co by se jinde stát mohlo těžko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V USA mají zkušenosti a to velké. Při vyšetřovaní atentátu na prezidenta Kenedyho vymysleli kulku, která se několikrát odrazila a jako jediná zasáhla prezidenta několikrát a tím bylo dokázáno, že vrah je Osvald. Vše ostatní bylo prohlášeno za konspiraci nekalých živlů. Nejdůležitější ja ale to co se dělo po atentátu a tedy vývoj války ve Vietnamu a pak je důležité co se děje po 11. září, tedy války v Iráku, Afganistánu, Libyi, Sýrii. A to je odpověď na to proč se ty události odehrály. To je motiv.

   Vymazat
 7. 11. září se blíží, to zas bude v alejích nablito...Oficiélní zpráva USA je známá tak držte huby. Teroristé narazili a mrakodrapy spadly. Kdo říká opak je konspirátorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a rudohnědým Putinovým agentem, který rafinovaně šíří smrtelně nebezpečnou Kremelskou propagandu. Ale my z Kremlin Watch bdíme, všechny je odhalíme, a ve studnici pravdy (ČT) nemilosrdně utopíme.

   Vymazat
 8. Opravdu bych chtěl aby mi ti konspirační šulini vysvětlili proč někdo nejen že nechal vyhodit ty budovy vyhodit do vzduchu, ale ještě do nich navíc vrazil letadly.
  Také bych chtěl vysvětlit proč to ten dotyčný udělal, když k invazi do Iráku stačila jedna jediná zmanipulovaná fotka.
  A v neposlední řadě, jak je možné, že nikdo z těch stovek lidí kteří se na tomto grandiozním podvodu nutně muselo podílet, dosud nepromluvil.

  Tak zapojte vaše závity, šulci, a odpovězte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten napadený byl pouze Irák? Vrať se do školky, šulíne a uč se počítat na prstech kolik zemí bylo přepadeno a zničeno odsouzenými válečnými zločinci Bushem ml., Blairem a Obamou. Tady se k tomu jeden nacistický přisluhovač přiznal: https://www.youtube.com/watch?v=an3A3hRA8_M

   Vymazat
  2. Jak zde názorně vidíte, k odvracení pozornosti nutně nemusí křičet samotný pachatel, ale jeho knížecí pohuněk dělající křoví, který se tak stává spolupachatelem.
   V rámci vyšetřování by bylo zaznamenáno, odmítá vypovídat na otázku: Odkud víš, že tam vrazilo letadlo, viděl jsi ho na vlastní oči nebo dosud dětinsky věříš tomu, že vše v odvysílaném filmu je reálné?

   Vymazat
 9. Žádný člověk, který má technické vzdělání strojního, nebo stavebního směru (ba i elektro), nemůže věřit oficiální zprávě vlády USA.
  Toto mohou nakukat jenom technickým negramotům !!!!
  Trep.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Profesor Zdeněk Bažant je zřejmě podle jakési přiblblé Trepky která mu nesahá odborně ani po podrážky, technický ignorant :-D

   http://www.civil.northwestern.edu/people/bazant/PDFs/Papers/405.pdf

   Vymazat
  2. Už jsem ti to tady jednou psal, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouho, že na odkazy vytažené z Obamovo černé fašinktonské díry tady nikdo klikat nebude. Nepochopil? Raději si poslechni, jak BBC informovala skoro o hodinu dříve o pádu budovy Salomon Brother WTC7

   Asi budeš muset tahat z klobouku a řádně narafičit další díl z leteckého hřbitova nebo organizovat ve spolupráci s izraelským Mossadem další ostré záchranářské cvičení, lidé vám ukro-americkým nacistům a jejich nepravidelné islamistické armádě přestávají věřit.

   Vymazat
  3. Je to vědecký rozbor pádu WTC NAŠEHO předního odborníka na stavebnictví a materiálové inženýrství. Že jsi ignorant a neumíš anglicky je tvůj problém.

   Takže i BBC je do tohoto grandiozního podvodu zamotáno? Kdo další? To máme celkem tisíce lidí. Jakto že nikdo z nich nepromluvil?

   Vymazat
  4. To je ale tvůj problém, že lezeš diskutovat na tuzemské stránky, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouho. Koukám budeš asi pořádný trouba, když po těch všech přepadených a zničených zemích ještě věříš v nevinnost České televize a BBC. Už se nezdržuj a běž vylízat prdel svému chlebodárci na Tržišti 15.

   Vymazat
  5. Omyl, Pepa iPhone Oracle IBM Einstein Vyskoč rozmetá hravě jakoukoliv konspirační teorii! Kdo nevěří, ať si přečte jakýkoliv z jeho vysoce hodnotných příspěvků svědčících o jeho abnormální inteligenci, vy rudohnědí šulini. A nějací američtí inženýři, to jsou pitomci, debilové a konspirátoři (a rudohnědí).
   http://www.ae911truth.org/

   Vymazat