Reklama

.

.

pondělí 19. září 2016

Sýrie: voják, který přežil bombardování v Deir ez-Zor, sdělil podrobnosti o leteckém úderu USA

Petr Alexandrov
19. 9. 2016             zdroj
Sýrie: voják, který přežil bombardování v Deir ez-Zor, sdělil podrobnosti o leteckém úderu USA ... "Dokonce byli naši vojáci v uličkách dobíjeni jejich kulomety". Podle jeho informace byly vládní síly umístěny na hoře Sard, když byl na obloze zpozorován průzkumný letoun koalice. "Mysleli jsme si, že provádí průzkum pozic DAEŠ", řekl voják v rozhovoru s agenturou Life.


Hned za průzkumným letounem se na obloze objevily stíhačky, které začaly bombardovat pozice a techniku Syrské arabské armády."Dokonce byli naši vojáci v uličkách dobíjeni jejich kulomety," řekl voják. Poznamenal , že každé z letadel koalice odpálilo nejméně tři rakety a pokračovala v útoku i v okamžiku, kdy syrští vojáci začali ustupovat. "Zůstalo tam mnoho mrtvých" řekl voják a dodal, že mnoho zraněných vojáků se nemohlo hýbat.

Po leteckých úderech následoval útok teroristů DAEŠ, kteří dobili vojáky SAA, kteří zůstali na pozicích. "Zdá se, že jako by existovala dohoda mezi USA a DAEŠ," řekl voják. Sdělil také, že teroristé DAEŠ se radovali a stříleli do vzduchu.

17. září letouny koalice, vedené USA, zaútočily na jednotky syrské armády v provincii Deir ez-Zor. 62 vojáků bylo zabito a asi sto zraněno ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

39 komentářů :

 1. Snad tak blbý nikdo už nemůže být a by neviděl, že to bylo domluvené a koordinované s IS (IS je neregulérní armáda řízena tajnými službami). Diskreditace USA jede na plné obrátky a je to dobře, protože hold blbost snažit se být úspěšný místo budovat království boží na zemi vždy vede ke katastrofě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce to dat notu do OSN a amíky sestřelovat všude v Syrii

   Vymazat
 2. Bože ty američani jsou kurvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíš se, AMERIČANI nejsou kurvy. Proč by měli být třeba Argentinci, Peruánci, Kubánci či Kanaďani kurvy? Jen JENKYOVÉ jsou kurvy, navíc těžce rasistické kurvy, protože sami sebe povýšeně nazývají Američany a ostatními americkými zeměmi pohrdají jako méněcennými. Po nich to papouškují "čeští" zločinní jenkýští kolaboranti ve sdělovacích prostředcích (například "hraje Amerika s Kanadou" - to je přece ten nejryzejší rasismus!). Tak si od nich nenech vymývat mozek a nazývej věci pravými jmény.
   Navíc výstižnější než "kurvy" je "psychopati".

   Vymazat
  2. Přesně se to sice píše Yankee, ale zdravím vás , jste asi jediný , komu došlo, že tak jako děláme rozdíl mezi Anglií a Velkou Británií, existuje rozdíl mezi pojmy Amerika a USA. Zejména ti ,kteří prkenně propagují politickou korektnost a na jedné straně neuznávají pojem cigán, přičemž na straně druhé brojí proti anticiganismu by se měli
   naučit přesně vyjadřovat. Ale mlhavé vyjadřování je jim bližší. Přeji vám , ať se vám daří.

   Vymazat
  3. Určitě není dobré házet všechny do jednoho pytle a dát si na to pozor. Není to například Rusové proti Američanům. Ale kurvy (křiváci curve = křivka) proti rovným lidem. Křiváci od jak živa lžou a podvádějí a vytvářejí záměrně zkreslený obraz skutečnosti, aby dobré lidi postavili proti sobě v jejich zájmu.

   Vymazat
  4. To ti křiváci přežili už od 1945, když nám 3 dny před koncem války vybombardovali "omylem" Škodovku? Nebo jak to mám chápat? Až se spletou na Ruské hranici a omylem rozpoutají jadernou válku, tak co pak? Rychle kurvy vypakovat, dokud není pozdě.

   Vymazat
 3. Zkuste mi někdo vysvětlit, proč Rusové umístili v Syrii S400 - k čemu to tedy je ?
  A nebo že by to byla jen tupá propaganda, jako obvykle ?
  Najděte si ty oslavné články třeba i zde na NR ohledně S400 - jenom namátkou: teď už Američani nemůžou lítat, kde chtějí - teď je ruská a jimi podporovaná syrská Asadova armáda v dokonalém bezpečí atd ..
  Jak to tedy je ?
  K čemu tam to S400 vůbec tak slavnostně funguje/nefunguje ??? Vždyť je jasné, že kromě Turecka a USA a několika západních států tam nějaké cizí letouny nejsou !!!! Takže když S400 mělo zasáhnout, tak se nic nestalo !
  A nebo je to blamáž a S400 je jenom taková nějaká stavebnice z lega ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To proto, že USA podepsali dohodu s Ruskem, že USA bude útočit jen na pozice ISIL. Proto se teď vymlouvají, že se spletli. A použít S 400 proti USA, tak je z toho 3. světová (možná provokují proto, aby se tak stalo).

   Vymazat
  2. Toto je vul muj boze

   Vymazat
  3. 19:15-Seš osel,který si "to představuje,jako Hurvínek válku".
   Platila mezi Ruskem a USA dohoda a proto se respektovala určitá pravidla a vzájemná důvěra,ale ta byla proradnými židoAnglosassy podle porušena,ale od teď to bude jiné.To si piš!
   To,co se odehrálo,svědčí o nevěrohodnosti us.velení a také to,že to velení nemá pevně v rukou a že Obama i Kerry jsou trapní kašpaři s omezenými možnostmi,nikoli státníci,ale stádníci,dobytek,nad kterým někdo práská bičem a má "faktickou moc a poslední slovo".
   Je to smutná výpověď o kvalitě systému,který ohrožuje celý svět a důkazem,že moc USA se rozpadá.

   Vymazat
  4. 19:15 Když odhlédnu od faktu, že by sestřel amerického stroje znamenal začátek 3. světové války, je dobré se alespoň podívat do mapy. Deir ez-Zor se nachází 400 km od instalované S-400, což je samá hranice dostřelu dokonce i s "velkou" raketou.

   Vymazat
  5. Deir ez-Zor je už mimo dosahu S400.

   Vymazat
  6. Vy byste ukvapeným použitím S400 chtěl rozpoutat to, oč se tak snaží patologičtí militanti v USA? Rozum do hrsti, tohle svědectví plánovaného aliančního "omylu" ty plánovače přijde hodně draho, to si pište.

   Vymazat
  7. všichni co odpověděli máte pravdu, ale i tak jsem se nedozvěděl, proti komu Rusové tedy S400 s takovou velkou reklamou poslali do Syrie ??
   Vždyť je jasné kdo má letectvo, IS určitě ne.
   Když už to tam je, tak proč to nefunguje ?

   Vymazat
  8. Tak myslím si, že v první řadě jde o to co nejvíce zdiskreditovat USA. Nechali je vyhrát OH, užít si chvilku slávy a momentálně rozjeli těžkotonážní kampaň na jejich dehonestaci. Začalo do dopingem, pokračuje nedodržováním dohod, směšnými prezidentskými taškařicemi. Následovat budou třeba i neúspěchy v dalších sportech, aby bylo vidět jak to ve zkutečnosti je bez bobulkování. Tak to alespoň vidím já. Piplos

   Vymazat
 4. Dějiny SS to jsou dějiny krve a násilí a jejich kultura je kultura vyžírků.
  Někdo tvrdí, že SS jsou fašistický stát. To nevím, je to trochu hraní si se slovíčky.
  Ale jak kdyby nebylo jedno, jak tento zločinný stát nazveme. Jak kdyby nebylo jedno, jestli zabíjejí Cyklonem B jako to dělali SS nebo tisícem jiných způsobů jako to dělají SS. Jak kdyby nebylo jedno, jestli SS zabíjeli Židy, nebo jestli SS zabíjejí Vietnamce, Iráčany, Syřany, nemluvě o zločinech jejich kolaborantů.

  (Poznámka, SS znamená: 1) Schutzstaffel, 2) Spojené Státy)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PRAVDA O USA
   USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
   • dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   • IS popravuje - řeže hlavy (video):
   http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   • Merkelová - dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
   • seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   • stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
   • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
   • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

   Vymazat
  2. naprosto s Vámi souhlasím,jsou to kurvy,kterým se nesmí v ničem věřit. Už aby se USA rozpadly!

   Vymazat
  3. Nejde o zblbnuti ale o skudce , kteri chteji poskodit narod , kdyz jde narodu o existenci. Kdyz se jim neco nelibi at tahnou odkud prisly i s tou hyenou Schwarzkurvou..

   Vymazat
 5. 19:15
  Blamáží je to,že ses vůbec vyskytnul havloide!!!!!Ruské vojáky pozval prezident Asad,ty tvý agresory z Fuckingtownu podporující Daeš a ISIL nezval nikdo ty milovníku ussackej hoven!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak to souvisí s tím, že ten jejich veleúspěšný systém S400 nefunguej , když by měl fungovat ??

   To byla moje prapůvodní otázka, nikdo není schopen mi na ni logicky odpovědět.

   Vymazat
 6. Já osobně si myslím, že Rusku tato situace spolupráce s Ušákama moc nevyhovovala ale chtěli ukázat dobrou vůli a využít všechny možnosti no a teprve teď si uvolní ruce a s těma šmejdama, ISIS,Daeš, USA koalice atd., teprve zametou až se budou divit. Uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 7. Možná by měl Putin Asadovo vojáky vybavit alespoň S 300. Možná i muzeální Buky by amíkům pěkně načechraly peří. Rusové by byli z obliga a amíci by ztratili trochu své drzosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hricáku seš rozumnej člověk, bylo by jedno kdo Ty letadla sfoukne jestli Asad nebo Putin - vždyť je to další provokace, bohužel stála mnoho zraněných a padlých. Tato skutečnost je pro USA naprosto vedlejší. Jednají jako generálové ze šíleně smutné princezny, čím víc obětí tím lépe.
   A kdo nechápe proč Rusové rozmístnili S 400 v Sýrii, pokud se nemýlím byla odezva na sestřelení jejich stíhačky Turky.
   Jinak koho by napadlo, že v době příměří letadla USA budou na někoho útočit ? Pro mě jejich angažmá v arabském světě je jasnou agresí vůči těmto státům. Bohužel i my jsme se díky členství v NATO a angažování v "pouštní bouři" jsme agresory a stydím se za to.

   Vymazat
  2. Takže politický vězeň Kesudis měl pravdu a vyjádřil pouze názor obyvatel této země, kteří jsou jak vidím docela v obraze.

   Vymazat
 8. Samozrejme to bylo provedeno schvalne jako provokace ,vzdyt nic jineho nedelaji nezli to jak odstranit Assada ,maji to v programu ,maji seznamy statu na prevrat maji seznamy lidi na oddelani maji" vse na stole" jak rikaji Stal se s toho hruzny system lidsky zivot nema cenu ,maximalne je to collateral dammage a nebo terrorista .Zrudy co rezou hlavy lidem a napichuji je na plot,zrudy ktere popravuji nevinne lidi vcetne deti plamenomety a jeste si to nataci a pousteji do sveta jsou preci umirneni pratelsti protestujici proti teroristickemu rezimu .Paradox je ten ze v USA maji jeste podporu neb lidi jsou na urovni 3 tridy tj maturity v pomocne skole .

  OdpovědětVymazat
 9. Postradam zde Honolulu ,odplul snad z Floridy do NY kde radi teroriste s hrnci?Nebo ze by snad odjel na dovolenou na Hawaii? Ozvi se bratre bylo by te skoda, nas hejno nedouku potrebuje vysvetleni k mnoha problemum obvzlaste masli doma tu pracovnu kde lestis saska prekladate s krasavici do vsech jazyku a jinak pomahate zmatenym hlupcum jako jsem ja ,poloblb vdecny za kazde slovo jez trosku svetla vnese do me tupe palice . Diky Honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovnolulu je senilní Amerikou domestikovaný idiot,který dává vlastenecké rady čechům a sám ten emigrantskej zmrdeček vzal dráhu při první příležitosti.

   Vymazat
  2. Copak, "mlátí"s vámi absťák závisláků?

   Vymazat
  3. Povolnej neni jim rozumet pisou reci srozumitelnou a nevydavaj jen skreky

   Vymazat
 10. Kdyby se alespoň tihle rádobysvětovládci byli schopní přiznat, že nenávidí Bašára a potřebují zlikvidovat jeho nejvýchodnější výspu, ale dělat to takhle trapně a uboze, co víc může napovědět o nich samých. Je to jen hnusný americký shit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nam je jedno co si kdo mysli my myslime za vas nemyslici myslici.
   Houhou lulu

   Vymazat
 11. A my jsme jejich spojenci v NATO.
  A budou volby. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většina těch, kteří si dokážou udělat vlastní názor, už má jasno. Ale těch je, bohužel, z celkové populace směšný zlomek. Jenom málo lidí si dokáže vytvořit samostatný úsudek. Sobotka je u většiny lidí ten, který odmítá migraci. O tom, že si nechal odhlasovat půl miliardy na integraci šesti tisíc migrantů, a tím vlastně přiznal, že to s tím odmítáním migrantů vůbec nemyslí vážně, neví téměř nikdo. Dokud jim negr neznásilní dítě, neuvěří, že ho sem pozval Sobotka. A to už bude pozdě.

   Vymazat
  2. Lidé probudte se Sobotka je nejvedší kurva.

   Vymazat
  3. Anonymní20. září 2016 8:04

   Neblbněte a neurážejte kurvy. Tohle si nezaslouží.

   Vymazat
 12. „Nikdo nevěří, že masakr syrských vojáků, který zapříčinilo bombardování kasáren ze strany USA, byl pouhým omylem,“ uvedl biskup George Abou Khazen. Apoštolský vikář syrské metropole tlumočí přesvědčení většiny obyvatelstva, které dosud žije v centru města: „Onen letecký útok zabil nejméně 90 mladých vojáků a jen potvrzuje dvojznačnost role Spojených států na syrské scéně a také rozšířené přesvědčení, že Spojené státy vytvořily Islámský stát a používají jej ke svým cílům. Spojené státy disponují takovými prostředky a ‚inteligentními zbraněmi‘, že onen nálet na kasárny nemohl být incident, vzhledem k tomu, že budova tam nestála od včerejška“, vysvětluje františkánský biskup.

  OdpovědětVymazat
 13. Říše dobra rozesévá svoje dobro po celé zeměkouli, nejenom v Sýrii.

  OdpovědětVymazat