Reklama

.

.

středa 14. září 2016

Plýtvání do aleluja!


Zdeněk Hrabica
14. 9. 2016
Jazzová sekce a spisovatel Milan Syruček přichystali v letním zářijovém létě prezentaci knihy: „Francois Mitterand ¨- osudy velkého muže na pozadí dějin Francie“. Přišel i prezident republiky a všichni dohromady položili květy k bustě někdejší hlavy státu Francie. Jsem zvědav, kdo a kde o knize někam něco napíše, byť jenom pár řádků, kniha se mi zatím čte moc dobře. Recenzi určitě napíšu. Na rady kolegů, abych ochutnal dobroty, předem připravené, jsem reagoval podrážděně. Přišel jsem do Jazzové sekce opravdu kvůli něčemu jinému.

Na setkání ve skromných poměrech přišlo více než hostů hodně mediálních fotoreportérů, myslím, že ve většině zcela zbytečně. Zemanových fotografií, na rozdíl třeba jenom namátkou ve srovnání s Miroslavem Kalouskem, moc v českých novinách nevychází. Kdysi stačilo na významné akci pouze několik fotografů a reprezentační snímky vydaly známé agentury, mezi nimi ČTK. Tentokrát tu skákal jeden fotograf přes druhého a navzájem o sebe zakopávali. Příliš velké možnosti však nepřipouštěl ani protokolář ani prezidentova ochranka.

Prohlédl jsem si nyní v následující den český denní tisk, málokteré noviny něco o akci a o přítomnosti prezidenta přinesly. Asi leckdo očekával byť jenom malinký prezidentův skandál nebo třeba jenom prezidentův škleb. Odhazuji chmůry, včera jsme nebyli zase tak moc světoví, jako jsme dneska. Tak jen více a ještě hustější kapky.

foto (dole) Zdeněk Hrabica

38 komentářů :

 1. A teď k vaší prezidentské kandidatuře. Už sbíráte podpisy. Jsou známá některá jména lidí, kteří budou usilovat „o Hrad“. Jak vnímáte protikandidáty? A pokud bude kandidovat i současný prezident Miloš Zeman, jak chcete jeho příznivce, kterých je bezpochyby dost, přimět, aby volili právě vás?

  Jak je jistě patrné i z předchozích odpovědí, mám vyhraněný názor, ale zároveň jej nikomu nevnucuji. Rozhodnout se musí každý sám. Současný prezident má jistě hodně příznivců, které získal především tím, že říká to, co lidé chtějí slyšet. Jeho volba byla ovšem také volbou z nouze. Když bylo na výběr mezi ním a Schlaffenbergem. Nyní bude situace naprosto odlišná. Omlouvám se příznivcům pana Zemana, ale bohužel moje osobní zkušenost s ním má nádech trpkosti a zrady. Jako příklad vám uvedu následující. Byl velmi chladný a temný lednový den roku 1998. Byl jsem doma v Brně a psa by člověk ven nevyhnal. Nikdy před tímto dnem a nikdy později mi již pan Zeman nevolal. Ten den ale neustále drnčel telefon a přátelský hlas předsedy Poslanecké sněmovny mne neustále lákal do Prahy. Že prý má pro mne důležité informace před volbami, apod. Žena řekla, nikam nejezdi, stejně jedeme za několik dní na volbu prezidenta, tak proč se hnát do Prahy kvůli potlachu s Milošem. Za chvíli znovu drnčí telefon a znovu Miloš. A jestli prý nepřijedu, tak udělá pressfoyer pro komunisty a ti budou mít tím pádem větší předvolební reklamu. Žena řekla opět ne, tak jsem stejně odvětil naléhavému hlasu. A za hodinu znovu. Tentokrát jsem ženu neposlechl, a vyrazil do Prahy. V podloubí Malostranského náměstí u vchodu do Sněmovny na mne čekali tři vazouni, z nichž každý vážil alespoň dvakrát tolik než já. Vrhli se na mne a odvlekli mne na Pankrác, kde jsem pobyl do té doby, než byl pan Havel zvolen v klidu a o jeden jediný hlas, ten můj, popáté prezidentem. Předpokládám, že se již nedivíte, že k osobě současného prezidenta mám spíš chladnější vztah.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Miroslav-Sladek-chysta-kandidaturu-na-Hrad-Vsichni-dnes-slavne-opisuji-co-ja-rikal-pred-desitkami-let-Gang-sesti-stran-a-dvou-pulek-A-Zemanovi-neverte-zazil-jsem-co-je-zac-451960

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „A zcela otevřeně na tom mém odklizení se podíleli všichni, kdo byli tehdy ve funkci, předseda vlády, parlamentu, Hrad, první ‚dáma‘ atd.,“ dodal Sládek a s poděkováním svou odpověď uzavřel slovy „společně zvítězíme“.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Miroslav-Sladek-vzpomina-Kdyz-potrebovali-zvolit-Havla-zavreli-me-na-Pankrac-Jel-v-tom-s-nimi-i-Zeman-452598

   Vymazat
  2. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Co-vcera-nesmelo-zaznit-Prinasime-hodne-drsny-protiuprchlicky-projev-poslance-kteremu-zabranili-mluvit-ve-Snemovne-453596

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nez-CT-utnula-prezidenta-Zemana-uprostred-vety-U-nas-to-mate-vse-453746

   Vymazat
  3. Havel byl tehdy zvolen o 1 hlas, tzv JEDNOHLASNĚ.Nebyla to volba presidenta, ale volba havla presidentem.

   Vymazat
  4. Nic lepšího než Zemana nemáme. Tohle mu pouze zbytečně bere hlasy. Politika je špinavá věc a nelze ji rychle zlepšit výměnou nějakého politika, který se najednou objeví. Zeman kope v rámci možností za národ a je chytrý. Zlepšování je běh na dlouhou trať. Teď potřebujeme prezidenta, s kterým zločinná šlechta nebude dělat co se ji zlíbí a není to psychopat nebo šílenec (jako třeba Sobotka). A tyhle kriteria Zeman splňuje.

   Zlepšování závisí na morálce celé společnosti. Čili na každém z nás záleží jak dobře se chová v osobním životě. Pokud je morálka národa dobrá, pak se nějaký odpovídající vůdce najde. O fous jsme dostali Zemana, mohli jsme dostat knížete, který je hloupý a jeho jedinou osobní výhodou je morální pokleslost, pro kterou ho jeho loutko-vodiči vybrali. Važme si toho, koukněte koho vyfasovali Němci.

   Kandidát, který si pouze stěžuje, že politika nebo jeho soupeři nejsou dostatečně morální a nic nenabízí je na nic. Musí národ přesvědčit jak a co zlepší nebo v čem zabrání zhoršení. A to může jedině, když má nějakou pozici v mafii klanových uskupeních nebo má opravdu masivní podporu zdola a tu získá jedinec jedině, když jeho morálka bude extrémně vysoka (protože jedině zázraky - zásahy z hora - mohou takového kandidáta uchránit před útokem mafiánských klanů).

   Poznámka:
   Se zásahy z hora (běžně je vnímáme je jako náhody) jsem se setkal a opravdu fungují, ale setkají se s nimi pouze lidé, kteří usilují o dobro, ale nemusí si jich všimnout.

   Vymazat
  5. bohužel se dostávají do popředí fašistické názory. Jejich autoři to maskují snahou o zachování kultury,stejně jako fašisté za Hitlera. Jediné pozitivní na všem je, že vývoj společnosti je objektivní proces,který jde ovlivnit jen málo. A to je dobře.

   Vymazat
 2. ZÁKLADNÍM KRITÉRIEM VOLBY PREZIDENTA MUSÍ BÝT FAKT, ŽE PREZIDENT BUDE ČECH.
  nechceme už žádného vobřezaného alkoholika nebo buze ranta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti americkým válečným štváčům a jejich západním hodnotám vraždit slovanské ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.14. září 2016 22:35

   http://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Miroslav-Sladek-100527/Article

   Vymazat
  2. Tech 10 000 Ukrajincu zavrazdenych ruskymi zoldneri snad nebyli Slovane, nacku? A navic jim veli jakysi mongoloid jmenem Sojgu, ktery nema se Slovany uz naprosto nic spolecneho.

   Vymazat
  3. Ty jeden volečku z 23:45-něco ti prozradím:"kdyby ti selští majdanutí knechti ze záp.Ukrajiny seděli doma a štrachali se v brutvanech těch svejch báryšní a neskákali,jako pominutí,nehajlovali a nesrali se kamsi na Donbas,nic by se jim nestalo,stejně tak,jako jejich nacistickým vzorům z 2.sv.války....

   Vymazat
  4. Volím proti americkým válečným štváčům a jejich západním hodnotám vraždit slovanské ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.15. září 2016 0:27

   23:56 Nediskutujte s tou nacistickou nečistí, která při rozpadu společného státu posílá záložáky vraždit na Donbas své příbuzné a sousedy, kvůli tomu, že chtějí žít svobodně a mluvit rusky. Takový banderovský vrah nejen českého národa si žádnou pozornost nezaslouží.

   Vymazat
  5. 23:56 - má pravdu i nemá, v tom jste stejní. Je nesporný fakt, že nepřišli velkoruští kozáci do Čerkassů či Lvova vraždit tamní Malorusy či Rusíny, ale naopak! A v sebeobraně je fuk, koho zabiješ, tam nemůžeš myslet tak:" ... můj přítel má ministra obrany Mongola a ten co mě chce zabít je příbuzný - Slovan! Takže se nechám zastřelit, abych nepošpinil čistotu krve" - to je blbost! Na druhou stranu je fakt, že Eurazijský projekt nemá nic společnýho se slovansktvím. Panslavismus je západní rezidentůra, je antiruská, proti Projektu. Já vím že je to na Tebe možná moc složitý, ale musle bys púřečíst moc knih, abys tomu pokapil. Proto jen napíšu toto: ano, ti "Ukrajinci" (čili "Pomezané" - Malorusové a Rusíni) jsou více Slovany než Velkorusové (tedy Eurazijci, smísení s Ugrofiny a mongolo-tatarskými národy, ale také baltickými a povolžskými Němci!), nicméně toto je v této situaci zcela irelevantní! Páč eurazijský Projekt je opakem Atlantidy vládané obřezanci a tudíž z tohoto vyššího hlediska je boj Mongolů proti Slovanům bojem za Slovany! Paradox, k jehož pochopení je nutné nastudovat mnoho pramenů! A já zde již dříve mnohé i uvedl ....

   Vymazat
  6. Např. jako základ bych bral toto - http://www.irucz.ru/prilohy/Dugin-Velka-valka-kontinentu.pdf

   Vymazat
  7. Nebo zde - kapitola 2. Panslavistický omyl - http://nassmer.blogspot.cz/2010/10/cesti-legionari-na-sibiri.html

   Vymazat
  8. Odcituji z té kapitoly podstatný text: "Politický panslavismus byla chybná myšlenka. Představme si například jen následky, kdyby Německo namísto úplně srozumitelné a přirozené starosti o němectví kultivovalo a propagovalo pangermanismus, který by hledal nejen pospolitost, nýbrž i spojenectví všech germánských zemí. Hlavní kontingent obyvatel Ruska se skládal ze Slovanů. Nesmí se ovšem zapomínat, že vedle toho ještě mnoho ruských státních občanů patřilo k jiným národnostem, které se slovanstvím neměly nic společného. Mohu jmenovat například baltské a volžské Němce, národní kmeny Kavkazu, Tatary, Kalmyky, Baškirce, Kirgizy, Burjaty a finské kmeny. Oni všichni byli v průběhu staletí věrnými syny říše, poddaní cara a bojovali pod ruskou vlajkou pro Rusko. Naproti tomu byl čistě slovanský národ Poláků v celém průběhu tisícileté historie Ruska jeho zapřísáhlý a nesmiřitelný nepřítel.

   Vnucovat národům panslavistický názor a ideu bylo jistě nespravedlivé, lživé a zhoubné – zvláště co se týká zahraniční politiky Ruska. Právem se tážeme, zda byl ruský stát vůbec oprávněn nasazovat své prostředky a vojenskou sílu pro jiné slovanské národy. Směla a měla být ruská krev prolévána pro osvobozování a samostatnost malých slovanských národů? Politický a rozumový důvod dává zápornou odpověď. Rusko nemělo právo svoji zahraniční politiku jednostranně orientovat vychytralou idejí, jakou byl panslavismus. Dějiny tento omyl jako takový jen potvrdily. Rusko musí za svoji chybu těžce pykat, neboť zatímco státy, kterým Rusko pomohlo, jako Československo a Polsko (1) posílily a skoro propadly velikášství, ruská mocnost se rozlomila a ruské obyvatelstvo na sobě pocítilo bolševickou panovačnost a zhoubu.

   Někdejší Ruskem opatrované malé slovanské národy nejenže odepřely Rusku svoji pomoc, nýbrž usilovaly i potom pro své malicherné hospodářské zájmy využít strašlivou situaci Ruska a přihlížely s klidnou myslí bojům ruských nacionálních sil proti bolševikům, které dokonce podporovaly, když jim to přinášelo výhody.

   Ještě jednu okolnost nutno brát v úvahu. Nové slovanské státy, které byly západními mocnostmi vytvořeny a podporovány, se přikláněly již dávno předtím k Francii a byly nyní jejími poslušnými vazaly a sluhy. Francouzská politika využila panslavistickou myšlenku pro své účely, Rusko z ní melo jen škodu. Roku 1914 bylo ještě mocné a disponovalo významnými prostředky a vlivem. Panslavismus rostl a rozvíjel se jako jedovatý škůdce. Je jenom přirozené, že tento růst obzvlášť v Rakousko-Uhersku, jež sdružovalo pod svým panstvím různé slovanské národy, vyvolával nevůli a otevřený odpor. Panslavismus se stal zdrojem svárů a důvodem ke katastrofálním konfliktům, které kulminovaly světovou válkou."

   Vymazat
 3. Volím proti henleinovcům a kolaborantům s ukro-americkým nacismem14. září 2016 22:20

  Chtěl bych veřejně poděkovat Lucii Haškové - na NE Bruselu – Národní demokracii ve Středočeském kraji nasazenému schwarzenberskému krtkovi , že mě svou výtržností upozornila na kandidaturu PhDr. Miroslava Sládka, nestora českého protiuprchlického hnutí a ryzího vlastence, na prezidenta ČR a jeho návrat do celostátní politiky a práci pro blaho této země. Jak je vidět podle velikosti košíčků, tak úchylný hajný Karel Schwarzenberg obhajující hromadná znásilnění a brutální sexuální útoky uprchlíváků na ženy nemění po kurtizáně Vopěnkové ani vkus, ani protičesky záškodnické praktiky. Stejně jako je Lucie Hašková knížecím pohuňkem, tak je Karel Schwarzenberg americkou loutkou Bilderberga.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-bylo-uplne-jinak-Dohra-vyhrocene-situace-do-ktere-se-zapojil-Miroslav-Sladek-453657

  OdpovědětVymazat
 4. Táhni už s tou svou politickou mrtvolou do prdele, kreténe.
  Jsi otravnější jak Hovnolulu s Trumpem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti pražskému Majdanu a proskripcím a křišťálovým dnům na západní Ukrajině, pogromům a vyhlazování rusky hovořícího obyvatelstva na východní Ukrajině.14. září 2016 23:42

   Proti panu PhDr. Miroslavu Sládkovi byly použity estébácké likvidační praktiky polistopadových gaunerů a vedena sdělovadly hlavního kolaborantského proudu stejně nenávistná a lživá propaganda jako proti panu Donaldu Trumpovi. Miroslav Sládek za své vlastenectví seděl jako Karel Havlíček Borovský. Museli jej preventivně zavřít, aby mohl být o jeden hlas zvolen valutový disident a zahraniční pacient, úplně obyčejný prominent Václav Havel, který kvůli svému dalšímu mandátu, jež by mu ústava neumožňovala, neváhal rozbít Československo. Hanba! Hanba! Hanba!

   Vymazat
  2. Nedivil bych se, kdyby tady ti Sladkovi a Putlerovi vlezdoprdelkove zacali nakonec i hajlovat.

   Vymazat
  3. 23:47 - máš strach chazarskej xindle? Právem! My se vrátíme! - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   A pak si zazpíváme tu od Lucky Bílý o té troubě a plynu:)))

   Vymazat
 5. panove tady je huste video:http://theync.com/isis-awfully-mass-slaughters-their-prey-headfirst-in-their-sick-new-video.htm a proc tady nove spoluobcany nechtit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti Prague pride a šíření smrtelné nákazy HIV/AIDS homosexuály pozvanými ze Západu15. září 2016 0:05

   Máte to marné, jsou zde mongolíci z ODSTOP Klerofašisté a nadstandardní, kteří podporují Poturčence, kosovské Albánce a krymské Tatary, obchodníky s orgány a otroky, jež jako Arabové Afriku vylidnili oblasti dnešního jihovýchodu Ukrajiny až po Moravu od milionů slovanských otroků a pak se ještě diví, že ruské stepi znovu osídlili Rusové.

   Vymazat
 6. Pohrajme si trochu s faktem, že Mitterand pozval při návštěvě Prahy na snídani disidenty v prostorách jejich velvyslanectví. Současný režim má také disidenty. Někteří nejsou anonymy, píšou o režimu kritické články v rámci zákona a věřím, že už jsou v relativním bezpečí důchodu. Zbytek kritiků jsou anonymové. Myslím, že pracují a nechtějí se dostat do konfliktu se zaměstnavatelem, který většinou kritizuje režim v soukromí také, ale má strach, že by si jiné místo nenašel.

  Měli jsme tady čínského prezidenta. Představte si, že by šel do nějaké čínské restaurace probrat s MUDr. Davidem poměry u nás, aby se lépe připravil na Zemana. Všichni víme, že se tak nestalo. Čínský prezident je komunista a chová se uctivě k hostitelům. Mitterand se zachoval jako hovado a je škoda, že je chválen a plýtvá se na tuto osobu papír na knihu. Co vy na to? Také jste si oblíbili double standards.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1) Současný režim žádné disidenty nemá. Nikdo nejde za své názory, pokud nesměřují k potlačení práv a svobod, do vězení. Není ani vyhazován z práce ani se mu režim nemstí na příbuzných jako za vás, komoušů.

   2) Že někdo kritizuje cokoli v současnosti neznamená, že chce zpět vaši komoušskou diktaturu

   3) Čínskému prezidentovi je blekotání nějakého pošuka Davida nebo jiných nešťastníků úplně u zadku a hluboko pod jeho úroveň. Na špinavou práci tu má svoje agenty kteří mu předpřipravují půdu.

   Vymazat
  2. Volím proti pražskému Majdanu a civilisty vraždící organizaci EU/NATO15. září 2016 0:51

   1) Lež. Takových vyhozených na dlažbu jsem viděl přehršel. Nezkušený trotl 0:17 tedy opět ukázal, že si ještě nevidělal ani na rohlík. Z těch známějších například Jakub Klouzal, úředník na Ministerstvu zahraničí vyhozený Karlem Schwarzenbergem z práce kvůli upozornění na korupci. Odvolaný ředitel zámku Štiřín, který zabránil místopředsedovi vlády Karlu Schwarzenbergovi v krádeži státního majetku. Pilot Karel Daňhel zlikvidovaný vymyšleným obviněním z pohlavního zneužívání
   podobně jako švédský disident Julian Assange. Miroslav Sládek za své vlastenectví seděl jako Karel Havlíček Borovský. Museli jej preventivně zavřít, aby mohl být o jeden hlas zvolen valutový disident a zahraniční pacient, úplně obyčejný prominent Václav Havel, který kvůli svému dalšímu mandátu, jež by mu ústava neumožňovala, neváhal rozbít Československo. Hanba!
   2. Nesrozumitelné plky osoby trpící stihomamem.
   3. Nová doba, pacient, kterému straší ve věži /komunisté a agenti Si Ťin-pchinga a Putina/ diagnostikuje svého psychiatra.

   Vymazat
  3. Zajimave komunisto, ze nesedis ve vezeni a ze te nechaji ti "vrazi z volstrytu" tak hlasite kvicet. :-)

   Vymazat
  4. 0:17 se dokonale znemožnil. Já neznám případ jediného disidenta, který by šel za komoušů sedět. Dříve se nadávalo v celku bezdůvodně na režim, zatímco nyní každý mlčí a nechává si kritiku na soukromí. Dříve bylo téměř nemožné někoho potrestat za ideozločin, když někdo otevřeně remcal. Věřím už po zkušenostech života v tomto režimu, že disidenti v Praze byli vesměs kriminální živly jako veksláci, kteří byli štědře podporovaní zvenčí. Nebudu sám, kdo na to bez Svobodné Evropy přišel. Nechávám si to pro sebe jako většina mých spoluobčanů. Kritika nehezkých jevů za komunistů byla naivní. Za demokracie narostlo svinstvo řádově na vyšší úroveň. Dříve nikdo nemohl být okraden na základě zákona. Nyní nepřečtete smlouvu a nepochopíte sprosté úskoky v jejím textu a stanete se obětí krádeže za pomocí soudu. Mi osobně nechybělo právo krást a obelhávat a sametový výdobytek těchto práv je mi k HOVNU. Chápete?

   Troll 0:17 je vítaným hostem. Provokuje tak, že si staví proti sobě více a více lidí. Doufám, že má tolik soudnosti a svoje názory zvrací anonymně. Kdyby se tady zase něco zvrtlo, tak bude dost těch, kteří mu dají svou nelibost najevo.

   Vymazat
  5. Pro 6:57 s názorem na trolla 0:17 souhlasím, není co dodat. Jenom upřesním, že disidenti byli skrytě pěstováni Komunistickou stranou, která byla obsazena žido-zednáři, stejně jako celý socialistický blok. Například takticky si Havel odseděl pár let ve vězení, ale bylo to pro něj snadné, protože věděl, že se připravuje odevzdání východního bloku.

   To, že jsme obsazeni žido-zednáři, se plně projevilo, když zrádce Gorbačov odevzdal celý východ a zachránil před okamžitým krachem západ, který je ale stejně neodvratný. To, že si lidé "vycinkali" něco klíči tomu snad věří už jenom troll 0:17.

   Ještě nedejte se zmást tím jak se lidí mají, je to odvislé od technologického pokroku, který rychle stoupá. A také tím, že jsou rabovány kolonie a devastována planeta. V pořádku bude řízeni lidské společnosti na planetě zemi pouze v případě, že se budou mít všichni dobře a to nejenom materiálně a také bude zachován život v následnosti generací. A to lze dosáhnout pouze vymýcením parazitů a nastolením věku společnosti člověka (zatím jsme spíše zvířátka a někdy i horší).

   Vymazat
  6. 04:52 - pravda zvítězí! Pak sedět bude. A ty viset - https://www.youtube.com/watch?v=iS__ioMRG9c

   Vymazat
 7. 23:11 - pane CHOCHORAC ! Uvedomte si svoji prizemni a mentalni ZAKRNELOST a nesnazte se s Vasi prisleplosti hodnotit nekoho, komu vdecite za to, ze budete pristi rok jeste zit a potichounku smrdet.
  AT ZIJE DONALD TRUMP ! Dnes budou vysilat jeho projev z Cantonu - (Ohio) a potom ma v planu prijet k nam do meho mesta na Floride. Samozrejme, ze ho pujdu privitat.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 8. 23:41... Dekuji Vam pane za uverejneni videa.
  Cesi musi vedet realitu doby a musi vedet, co je ceka v budoucnosti v pripade, ze Trump to nevyhraje !

  ISIS, nema zadne sance prezit po vyhre Trumpa.
  To zachrani zivot i tomu ultra idiotu, panu chochracovi 23:11
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volím proti pražskému Majdanu a civilisty vraždící organizaci EU/NATO15. září 2016 1:09

   Zatímco pražská kavárna vygenerovala coby kandidáta na prezidenta veksláka Pažouta & Horáčka přezdívaného pražskou galérkou též dlouhoprsťák Hadí ocásky kvůli jeho karetnímu umění rychle ve stylu straky obrat mimopražské kavky, tak protiuprchlické a mírové hnutí má už dva titány - Miloše Zemana a vyzyvatele PhDr. Miroslava Sládka.

   Vymazat
  2. 1:09 Netlačte tolik na pilu. V našich končinách je to silně kontraproduktivní.

   Vymazat
  3. Nevyhrožuj havlisto!

   Vymazat
 9. Pan Chochorac (23:11), mi udelal radost tim, jak ho nasi*am.
  NECHTEL jsem puvodne jit na tuto diskuzi. Francie me nezajima, nebot tam zerou ZABY i presidenti a zeme je plna Arabu, coz ji je nehodno.

  Zde mate nejposlednejsi informace z Ameriky.
  Ruska vlada (a dokonce kamaradi presidenta Putina) ZNOVU varuji Donalda Trumpa pred atentatem.
  Globoliste ho chteji zabit !

  Hillary nedokaze udelat 3 kroky ! (Ja take ne, kdyz se napiji Burgundy.)
  Mela operaci mozku 2012 a 2013. Mela nador na mozku !
  Ma zachvaty jako pri padoucnici a ma Azheimera..
  Kdyz byla u moci tak, prodavala vliv Arabum a Cinanum.
  To je proti zakonum a nezachrani-li Alzheimer, tak ji zavrou, kdyby ji nechranili Neocons.
  Ona take rekla Obamovi : "Kdyz pujdu ja, tak Ty pujdes take". (Pro nedostatek inteligence nevim, kam se chystali.)
  General COLIN POWELL, jeji kamos po dobu 30 let o ni dnes rekl, "ze na co sahne vsechno zdrbe" !
  A "ze je NARODNI HANBA" !

  Tak to tedy rikat nemel, nebot ho Neucons zdegraduji na vojina a poslou delat rajony !

  Cernochum narostl hrebinek a chystaji RASOVOU valku !
  Ja ji nechci, ale ve vsech statech ji chteji skoro vsichni radikalove a nejvice ji chce Soros, kteremu dela radost destabilizace zeme. Kazde zeme.
  nick honolulu - mezinarodni KLEPNA.

  OdpovědětVymazat
 10. Na zasmani !
  Nekde v Californii je imitace (socha) umirajiciho
  DINOSAURA - TRICERATOPSE, ktery vymrel pred 2 milliony lety..
  Syn Donalda Trumpa si k nemu sednul s kulovnici v ruce.
  Coz melo byt symbolem positivni zmeny budoucich dnu.

  Demokrate, stoupenci Hillary ho okamzite obvinili, ze to byl on, kdo ho zastelil - coz je spatny pomer k Dinosaurusovi. HUUUU, ha, ha, ha....

  A nyni panove na oslavu casu budoucich bez Dinosauru jdeme TANCIT.
  Americane to delaji naproti v klubu na oslavu uspechu kandidata Trumpa.

  Vazeny pane presidente, a vazeny pane dr. Sladku, pojdte s nami klasicky oslavit uspech.

  SARAGOSA BAND - MEGA MIX (LIVE) & ZABADAK & HIT MEDLEY
  (youtube)
  nick honolulu (Samozrejme tam jdu.)


  OdpovědětVymazat
 11. Tak mi reknete panove ! Co chcete delat s lidmi, kteri obvini mladeho Trumpa ze strileni a tim VYHYNUTI pravekych jesteru ? Hmmm ?
  T.j. Californie !
  V San Francisku jsou nejsprostejsi namornici na svete !
  Je tam take nejvetsi koncentrace homosexualu na svete ! To vse proto - ze obe zminene skupiny nekdy zavedli intelektualni hovor, zv. litlle talks s tamejsimi devcaty.

  Jenze Bozi trest za hloupost je na ceste. Yellowstone (sopka) vybuchene a Californie odplave do
  Polysesie francaise.. Na Hawaii ji nikdo nechce.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. (8:03) Oprava: POLYNESIE

  OdpovědětVymazat