Reklama

.

.

neděle 11. září 2016

Poprvé byly předvedeny možnosti tanku T-14 Armata. Video


11. 9. 2016     zdroj
Tank Armata byl poprvé představen veřejnosti na přehlídce 9. května loňského roku. Většina expertů tvrdí, že stroj je nejmodernějším tankem na světě. Na 11. září připravilo Ministerstvo obrany RF ke Dni tankistů unikátní video. Pozoruhodné je to, že na videu je nejnovější T-14 Armata, jehož možnosti nebyly dosud předvedeny. Video bylo zveřejněno na YouTube v sobotu 10. září.


 Videoklip obsahuje vyjímečná videa, která předvádějí možnosti současných domácích tanků. Nový tank Armata překonává překážky různých úrovních, počínaje louží a konče svahem. Také byly demonstrovány možnosti střelby tanků i na místě, i v pohybu.


Videoklip obsahuje vyjímečná videa, která předvádějí možnosti současných domácích tanků. Nový tank Armata překonává překážky různých úrovních, počínaje louží a konče svahem. Také byly demonstrovány možnosti střelby tanků i na místě, i v pohybu.

T-14 je vybaven taktickými a technickými vlastnostmi nejnovější generace, s nejnovějším automatickým podáváním munice, 125 milimetrovým dělem a také věží bez posádky, která je ovládána na dálku. Touto modernizací tanku nejsou životy samotných vojáků, nacházejících se uvnitř něj, ohroženy dokonce ani při odpalování nábojů. Státní zkoušky T-14 budou dokončeny v roce 2017.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Moderní parní lokomotiva. Nemyslím to jako posměch ale v období vzniku antigravitačních zbraní na Zemi se mi jeví tento ruský pozemní stroj poněkud zastarale a neškodný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo....a proto z toho maj NATO a ostatní přizdisráči takovej vítr a sere je to ..:D

   Vymazat
  2. sem si nevšim

   Vymazat
  3. uvědomuješ si, co to je dálkově řízenej tank bez posádky? a který velmoce ho vlastněj ?

   Vymazat
  4. Uvědomuješ si ty,co je to dálkově řízený vzdušný dron s laserem a který velmoce ho vlastněj ? (orgo-net.blogspot.cz , 5.září 2016,"Proč odmítla Čína ... ").

   Vymazat
  5. Nechlastej tolik ty jedna "antigravitační zbrani" a když už musíš ,tak něco kvalitnějšího a moc nemíchat!!!

   Vymazat
  6. Antigravitační bojové disky už za války zkoušel Hitler a zrovna v Česku na vojenském letišti Kbely u Prahy. Historici to potvrzují.

   Vymazat
  7. 22:21+22:52+23:02 Máte-li takový pocit, že se vznášíte nebo vidíte létající disky s laserem, tak to nejde o antigravitaci. Tomu se odborně říká "ovlivněn omamnými látkami". Laicky pak "zhulenej a/nebo vožralej". Jestli tomu jenom věříte, pak se jedná odborně řečeno o "mentální nedostatečnost", laicky pak "je blbej jak tágo".

   Vymazat
  8. ...udělals'tam chybu,má tam být:"hysterici to potvrzují..."
   Synku,pamatuj:"papír a internet snese všechno"...
   a kdysi se říkávalo taky,že snese všechno i "Íčko na stojato a ženská naležato",ale to od doby spadnutí těch tří emerickejch paneláků,zřejmě neplatí....

   Vymazat
  9. Tak se podívejte na to video,orgonet,jak výše uvádím a teprve potom pište.

   Vymazat
  10. 1:14 Copak lasery a antigravitace. Ale genetické inženýrství, to je něco. Už existují mluvící vlci, kteří dokáží sežrat celého člověka najednou. Důkaz najdete tady: http://www.pohadky.org/index.php?co=pohadka&pohadka=334

   Vymazat
 2. k jedničce: parní lokomotivu nikdy nepodceňujte. Německé tanky od Moskvy v roce 1941 byly odraženy muzejními děly a muzejní munici z dob krymské a japonsko-ruské války - roku 1905. Zdroj: youtube.

  OdpovědětVymazat
 3. No aby jste se tu všichni neposrali jsou to pořád zbraně na zabíjení lidí nebo se pletu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:14 Nepletete se. V případě Ruska to jsou stroje na zabíjení těch lidí, kteří přišli zabíjet jiné lidi.

   Vymazat
  2. Anonymnímu (12:52):
   Už jste se asi dověděl o tom, že jsou války útočné i obranné, spravedlivé i nespravedlivé. A v nich jsou lidé zabíjeni. A mezi nimi i pacifisti.
   Rusko však tu zbraň vyvinulo pro obranu svého lidu a svého teritoria. Nemá zapotřebí brát nám to naše. Rusové dobře vědí, že zárukou jejich státnosti a svrchovanosti je dostatečně odstrašující vojenský potenciál. A ten tank je jeho střípkem. Prý již pracují na zcela robotické verzi, a tak jim přeji, aby její vývoj úspěšně zvládli ...

   Vymazat
  3. Je mi u prdele jestli jsou ruské, anglické, německé, francouzské, či jiných států. Pořád jsou to zbraně na zabíjení. Opluštile nejsem zrovna fanda zbraní a jakéhokoliv zbrojení z obou stran , tak mě ušetřete těch vašich přednášek to jsem měl na základce v dějepise už dávno, dávno v době tzv. studené války. "Mír světu"

   Vymazat