Reklama

.

.

neděle 11. září 2016

Proč Západ vyvolává válečnou hysterii proti Rusku?Už dávno, snad od Karibské krize, neexistovala na Západě tak silná předtucha války s Ruskem. Je dnes obsahem snad všech angloamerických tiskovin. Všechna angloamerická média se o Rusku vyjadřují stejně, jako se vyjadřovala o Iráku před jeho přepadením v roce 2003. Ne vždy takové kampaně končí válkou; tak například Západ nenapadl Írán nebo KLDR. Pokud se však některý západní blog nebo web odváží vyzývat k míru s Ruskem, je okamžitě ocejchován jako „ruský agent“.

Prezident Obama navrhoval, aby Amerika vydala prohlášení, že nepoužije jaderné zbraně proti Rusku jako první – ale vedení USA, včetně ministra zahraničí Johna Kerryho, se tomu vzepřelo: jak je možné takovou možnost odmítnout?

Wall Street Journal spekuluje, jestli by se Americe podařilo zničit Rusko prvním jaderným úderem.

V Newsweeku profesor Alexander Motyl všechny ubezpečuje, že Rusko je totéž, co hitlerovské Německo, a že žít s ním v míru není možné.

Generál Breedlove, donedávna velitel amerických vojsk v Evropě a velitel ozbrojených sil NATO, hledá způsob, jak dopravit na Ukrajinu více těžkých zbraní, a doufá, že se tam rozhoří válka.

Prakticky všechna média v Anglii a v Americe neustále rozdmychávají válečnou hysterii. John Pilger, zkušený britský novinář (australského původu), vysvětluje bezuzdné nepřátelství britských médií a britských oficiálních míst k labouristickému lídrovi Jeremymu Corbynovi – byl proti válce. Je totiž jediný, kdo nechce modernizovat bomby a rakety a vést vojska k ruským hranicím.

Stejná vina je přičítána i Donaldu Trumpovi. I proti němu se v médiích zvedla vlna nenávisti. A za co? Za to, že nechce válčit!

Tisk USA a Velké Británie je naladěn na válku s Ruskem – a když ne válku, tak alespoň na balancování na jejím okraji. Je těžké odhadnout, co může válku vyvolat, ale chci říci jasně – ***Rusko nemůže udělat prakticky nic, co by mohlo tuto hysterii zažehnat. Nic – kromě zvýšení bojové připravenosti*** – a tím se nyní zabývá náš vrchní velitel.

A právě kvůli tomu jsem váhal, jestli tento sloupek stojí za to psát. Zda má smysl varovat, když je varování zbytečné. Není ani důvod k panice – tím spíš, že ničemu nepomůže. Jak na Západě, tak v Rusku řídí děj událostí politici a státníci – a ne tisk. Přesto je ale k správnému chápání situace dobré mít na paměti, co se píše v novinách. Doufejme, že příští události proběhnou tak, jak proběhly během Karibské krize v polovině minulého století, kdy Američané vážně uvažovali o zahájení jaderné války.

Rusko bylo v podobné situaci v roce 1939. Jestliže v roce 1914 stál v čele Ruska slabý car, který se nechal zatáhnout do války, pak v roce 1939 stál v čele Ruska člověk železné vůle, který chtěl uchránit zemi před válkou prakticky za každou cenu – včetně ceny smíru s Hitlerem a dodávek surovin do Německa. Přesto přišla válka.

Na co potřebuje Západ válku? K oživení ekonomiky tak, jak ji v Americe oživila druhá světová válka? Vrátit se k monopolárnímu světu a k neomezené vládě nad ním? Jen aby se naplnil Čechovův odkaz „Visí-li na stěně pistole, je třeba z ní vystřelit“?

Těžko na tyto otázky jednoznačně odpovědět. Zbývá nám spolehnout se na pevné nervy našeho vedení a na spojení lidí dobré vůle. Noc zatím nepřišla, ale mraky houstnou…

Israel Šamir
Zdroj: kp.ru

Překlad: mbi, Eurasia24.cz
Grafika: Eurasia24.cz

64 komentářů :

 1. Asi by Rusko mohlo vrátit Jižní Osetii a Abcházii Gruzii,protože mu je ani nikdo neuznal, Krym Ukrajině,protože mu ho ani nikdo neuznal, východ Ukrajiny Ukrajině,protože mu ho ani nikdo neuznal a přestat ohrožovat své sousedy, to by mohlo a mělo udělat. V té Karibské krizi se snažilo a úspěšně,"Rusko" dislokovat na Kubě své jaderné rakety a to tedy těsně vedle USA,které by na ně tehdy neměly šanci ani zareagovat. Stalin provedl smlouvu "Ruska" s Německem a to plně válečnou,která určovala vzájemné si rozdělení Evropy a například i Polska (pakt Ribbentrop-Molotov). Někdy se mi zdá ,že autoři těchto a podobných článků jsou ignoranti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme že nekrmíte tyhle trolly.

   Vymazat
  2. Vlastně,nejde přímo o krmení ale o výživu,ty bílkoviny.

   Vymazat
  3. To 22:23 Nemyslím, že je to troll, je to jen smutná oběť, oběť vzdělávání, které není zaměřeno na kritické myšlení a ... a myšlení vůbec. Tyto entity nevyžadují informací, ale hesla. Na co taky přemýšlet, když z toho bolí hlava. Jsou to chudáci, spíše je politujme, hlavou se neuživí, rukama to taky nedaj, tak co jim zbývá - neziskovka a hesla.

   Vymazat
  4. To mne nikdy nenapadlo.

   Vymazat
  5. Evidentne vieš o vojne 08/08/08 hovno.

   Vymazat
  6. Třeba by to i Rusko mohlo udělat, jenže by to bylo proti vůli lidí, kteří na těchto územích žijí, a kteří nechtějí být terorizováni politiky svých původních států. Je to tak těžké pochopit? Karibská krize a rakety na Kubě, těm přece předcházeli americké rakety v Turecku. A poučovat vás o historii 2. světové války je už naprosto zbytečné. Jste jen obyčejný troll, sloužící krvelačné bestii do roztrhání svého těla.

   Vymazat
 2. To, co je zde napsano, je velmi hodnotna informace pro kazdeho, ktery ji cte !
  Demonizovani Ruska a presidenta Putina NEJSOU podlozene nicim, co melo hodnotu destruktivni valky..

  Media ovladana Neokons a specialnimi zajmy, maji zasluhu na teto nebezpecne situaci take !
  Oportunisticti politicti prizdisraci touzici po "pohlazeni" (kariere) od specialnich zajmu jsou vinni eskalaci nebezpeci valky..

  Donald Trump ma viteztvi na dohled a tuto situaci zmeni.
  honolulu - supporter of president Trump.
  (Sledujte 8. listopad ! Ovlivni to zivot kazdeho z vas.)
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toho se právě tak moc obáváme,Honolulu.

   Vymazat
  2. Vono to pak uz de rychle a samo, staci jen maly nakopnuti a pokracuje to jako nezadrzitelna lavina...Tak jako Gorbachev nacnul SSSR a jelcin kompletne dodelal, to same vidim, pomoci zakonitosti podle kterych se ridi upadky a zaniky imperii....Obama/jako horsi Gorbachev/ a z toho prichazi optimismus ,ze ta baba jedu Hitlery, /Jelcin/ ,po zvoleni kompletne dokonci rozpad zanik USA...Hlavne aby se nejak zmatorila ...Ale uz ted se to vi, ze patri predevsim do blazince....Akorat si to nepripoustej tam, kde by to pro svoji zachranu meli...Dobre je to videt v Turecku, ze neochvejne pratelstvi clenu NATO je velmi ochvejne hodne chaoticky ochvejne. Pomoci pratel Al Qaedy a jinych spratelenych hrdlorezu vsemozne podporovanych USA , kteri jsou rovnez ,ale nepratele /9/11/, se valci s Tureckem...ktere je zase proti vsem a se vsema ...Zkratka vsechno je oboji... Zda se zdalky,ze Obama jako fanatickej muslim ma zacit valku s Ruskem a podle toho osvedcenyho receptu /sjednoceni naroda proti spolecnemu nepriteli a za uceem vsech moznych masakru/ tak zpomalit katastrofu, ovsem recept casto selhava do tragickych revoluci a dnes USA nezachrani. Pomoci vselijakych i tech prehratych /jako Hitlery/ sodomistickych ideologie vrchnost vyhrotila konflikty za moznost mirneho reseni...Zadna vrchnost neodola moznosti uvalovat ruzne ideologie na sve obcany a tak je dohanet do nasilnych konfliktu...

   Vymazat
 3. Nechapu, proc v Rusku zijici norsky neonacista Jöran Jermas porad pouziva svou zidovsky znejici prezdivku?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná že ten hlupák píše pod svym dívčím jménem. :-)

   Vymazat
  2. 22:16-možná je Žid. 22:22- nebo Židovka, nechte si to objasnit rabínem Jandou.

   Vymazat
  3. Ještě dovětek, častěji jsou židovská jména nahrazována "gojimsky" znějící, tam pak píši "žid" s malým ž, Kolomojský, Jelcin ap.

   Vymazat
  4. Pouzivejte slovo Lzid s velkym L kazdy vi o cem se mluvi a nejsi pri tom antisemi . Pri hledani zida nejakeho na internetu s Google (Lzidi) pri zadani "jew " hned vybehne upozorneni ze uzivej slovo Jewish pry to nezni rasisticky a jako nadavka coz uzivajipry vyhradne naciste a povel co nenavidi zida. My jako maly kluci jsme uzivali slovo zid skkoro porad "nebud zid'smrdi -nechod k ni je to preci zidovka atd .Tedy pozoor na ne jsou vsude a kopaji vedi ze lidi jiz jich maji OPET dost

   Vymazat
 4. Pořád opakuje to samé, pořád jde o Rusko, stačí se podívat na sponzory Hitlera.

  OdpovědětVymazat
 5. 22:16 - o tom neni nic znamo. Ja zase nechapu, proc representantka za Demokraty na urad presidenta prosazuje cenzuru na Google.
  T.j. proti Constituci... A to vse kvuli nejake nomoci, ktere rozumi pouze pani doktori.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud je islám Myšlenkový vir (Forma logického myšlení založená na špatných základech potvrzených hlubokou neznalostí nebo vírou) a jeho fanatičtí vyznavači likvidují naprosto nelidsky jakýkoliv jemu odpor, pak je namístě bránit se a zrovna internet ho přenáší velmi dobře. Prorok Mohamed v Koránu například přikazuje nepřátelit se s nevěřícími a například ten islám rozlišuje jen dvě kategorie žen a to manželky a otrokyně. Fakt nevím,co je na tom islámu duchovně zdravého.

   Vymazat
 6. To je jasné, jélitám se všechno sere, tak před náma mávaj Ruskem jako červeným hadrem před bejkem. Vědí, že dostanou od občanů po čuni, tak se to snaží oddálit válečnou rétorikou, ale lidi jim to moc nežerou. Když nás pošlou na Rusa, tak to vezmem přes Strakovku a pak už nebude důvod někam na Východ pokračovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak,tak,tam je ten náš zakopanej pes..

   Vymazat
  2. Na prochazce nechteli me zabit tri arabove. Asi proto ze to bylo na verejnosti. Ale zato me chteli tri auta 2 arabove a 1 arabka prejet aspon. Maval jsem na zdalky ukazoval na cervenou ... Instruktori v autoskolach maji prikaz vsechny pustit za volant,nebo byt propusteni...
   Kazdodenni valecny rev zdegenerovanych vladnich ministru a silenych prehlidkovych generalu ma za ucel zakryt cinkani milionu padajicich do trezoru s jejich konty od zbrojnich korporaci...
   Dal za tim je ticho. Nikdo nechce slyset hlas bidne placeneho vojacka NATO. Ten vidi ,ze jeho NATO dovazi teroristy, kteri masakruji a zivoty v EU jsou cisla smrtonosne loterie ktere se denne losuji na toho ,kdo neprezije. ..Vcetne jeho deti,manzelky , rodicu atd.
   Vidi jak politici a jejich chranenci afroarabove, cikani jsou vykrmovani jako jatecni prasata.
   Asi tusi take,ze prekrocit hranice Ruska znamena,ze se vyriti na ne nepredstavitelne peklo. Ze budou litovat,ze se kdy narodili.
   Rozkazy k utoku dostanou pak z prepychovych modernich bunkru 1000m pod zemi s lednickami plnymi kaviaru a sampanskeho ,kde se silenci pripravuji na oslavy pripadneho vitezstvi...
   Kdo prezije z jeho rodiny, pozustali pak nedostanou nic./Srovnej s jinymi valecnymi veterany a sirotky po nich/. Mirumilovni sirotci neprinaseji zadne zisky. Nikomu.

   Vymazat
  3. Velmi dobrej priklad je Ukrajina dnes. Obrovita milionova , po zuby miliardami dolaru vyzbrojena armada na Ukrajine a stovky parasitickych generalu a jejich poradcu stoji pred prekazkou hrstky domobrancu a za nimi se ozyva mohutny obrovsky rev a besneni silencu z uctyhodne dalky Kyjeva. Ani Dolfuv zdegenerovany fasismus z hrobu vykopany neskyta zadnou holokostovou moznost... Denne slysime vyhruzky a cekame neco za tim, ale jen vidime jen zbabelost parasitu doufajicich vysat nekde neco..co spadne se stolu bilionaru...Pridala se velmi kurazna bull-dyke Sevcenko a rve do ochrapteni na dalku 1000km, hej vy tam delejte neco....Ale nikdo nic nedela a vsichni cekaji na dalsi miliardy z USA -EU-NATO jako odmenu.......Za co...

   Vymazat
 7. Zdánlivě to spolu nesouvisí, ale naopak. Teď poslouchám TV a každá třetí rodina se začátkem roku zadlužuje, aby měla na učební pomůcky pro děti. Jediné co mě na té demokradické tragedii trochu pomáhá je to, že je mezi nimi hodně voličů ČSSD, třeba je to vyléčí. Na Rusko nebudou útočit spokojení lidé, ani nového fuhrera nebude možno dosadit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:58- a já se bláhově domnívám, že na Rusko "útočí" především spokojeni lidé se současným režimem.

   Vymazat
  2. A já se domnívám,že na Rusko útočí především ti lidé,kteří jsou nespokojení s jeho režimem,který je ohrožuje.

   Vymazat
  3. 23:12- zajímavé, Rusko ohrožuje hegemonii USA, proto je nutné na ně útočit. Podvědomě slyším Hitlera jak ČSR ohrožuje Německo a mír v Evropě, gratuluji.

   Vymazat
  4. Rusko je a bylo vždy,silnější než "ČSR". To nelze srovnat.

   Vymazat
  5. 23:29

   I když byste si to Povolný evidentně moooc přál, tak vás musím upozornit, že USA na Rusko "bohužel" nijak neútočí.

   Já slyším Hitlera v Putinovi jak si bere ruské menšiny v okolních státech jako dobrou záminku k útočení, anexím, vyhrožování.

   Vymazat
  6. 23:32-jde o srovnání, slabší většinou nemá úmysl útočit, vyjímka byl Izrael(taktický manévr z nutnosti), možná to bude i Rusko, bude-li "medvěd" vydrážděn, jinak se střetu raději vyhne pro jiné problémy a to neokoni vědí, proto hrají vabank, Rusové taky, tak fanděme! Blba 23:38 odkazuji tam, kde uvádím, že v protektorátu se při vpádu nacistů do Polska nesmělo říkat(cenzurně) válka. Poprvé mu dávám za pravdu-děkuji USA za internet, jeho dítě a hrobaře.

   Vymazat
  7. "ČSR" nikdy nemohlo ohrozit Německo,zatímco Rusko vždy může zlikvidovat třeba celé USA a Evropu dohromady.

   Vymazat
  8. 1:11-a co s Vaším "výkřikem" mám dělat? NATO také může zlikvidovat Rusko, co je pro Vás přijatelnější?

   Vymazat
  9. SCO může zlikvidovat celé NATO a snadno i bez použití jaderných zbraní, je to česky ŠOS, Šanghajská organizace pro spolupráci.

   Vymazat
  10. Problém odpálení termonukleárního kufříku turisty v Yellowstonu je nebezpečí celosvětového ochlazení a kyselých dešťů, SSA vem čert.

   Vymazat
 8. Já se obávám že "útoky na Rusko" a "válečná hysterie proti Rusku" se odehrávají jen ve virtuálním vesmíru vytvořeném ve vymaštěných makovicích rudohnědých, fanaticky rusofiních idiotů.
  Jedná se o jejich "přání otcem myšlenky"
  Vymyslí si v palicích nějakou hovadinu která má špinit nenáviděný západ a pak se nad tou jejich vymyšlenou hovadinou rozčilují a na západ nadávají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Raději,ty vskutku idiote,se obávej sám o sebe...

   Vymazat
  2. Hovňousku, kdepak je tvůj Kalousku. Bude tento knížecí pohuněk nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga obhajujícího hromadná znásilnění žen a sexuální trestné činy muslimských uprchlíváků, zakazujícího Alexandrovcům zpívat a sportovcům účastnit se olympijských her, se zvláštním důrazem na TOP09 Klerofašistů a Nadstandardních programovou diskriminaci důchodců a nezaměstnaných, nemocných a vyhazování postižených, jak je zvyklý /Miroslav Kalousek/ kopat do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou, osočovat také první dámu svého zámořského páníčka z opilosti???

   Vymazat
 9. Pane Povolny,
  zde mate vysvetleni ! Je sice pravda, ze dnes jeste Amerika na Rusko neutoci, ale ta skupina, ktera na Rusko utoci atrocitne a preje si konfrontaci s Ruskem (representuje ji byvala prvni dama.) Ta skupina bojuje o to, aby Amerika do valky s Ruskem sla.

  Nevim jak to dopadne ! Nekdy se to jevi na vyhru Donalda Trumpa, ktery s Ruskem valku rozhodne NECHCE a jindy se to jevi, ze byvala prvni dama pokulhava k viteztvi.

  Tato kdysi prvni dama nechce pouze valku s Ruskem, ale uz zacala delat valku i proti Americe tim, ze se stala kralovnou hnuti, ktere se jmenuje BLACK LIFE MATTERS.

  V Cesku o tom sice nikdo nic nevi, ale zde kvuli tomu umiraji lide na ulicich. O smeru, kterym Amerika pujde rozhodne 8. listopad. Bud to bude -

  1) Kapitalisticka konjunktura , kseftovani s Ruskem, zlepseni zivotni urovne jak v Rusku, tak v Americe a Cesku.

  2) Alternativa (konfrontace) bude tragedie nejen pro Vasi severni Moravu, ale i pro moji zapadni Floridu.

  Situace je orientacne snadna.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clingonová je zdravotně nezpůsobilá, nepřátelé prezidenta Zemana, zvyklí kopat do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou, by o nemocné Killary pomlouvačně řekli je opilá tak, že se neudrží na nohou. http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-zkolabovala-v-new-yorku-pri-ceremonialu-k-vyroci-911-a-byla-prevezena-do-bytu-sve-dcery-pri-kolapsu-ztratila-strevic-cz-titulky/

   Vymazat
  2. Honolulu, jak to vypadá, tak ty epileptické záchvaty a třesy, chrchlání a hroucení se nasvědčují, že by se Hitlary těch voleb nemusela dožít. Co by se stalo pak?

   Vymazat
 10. Honolulu, Clingonová je vyřízená, do světové války vás povede Trumpeta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vůbec Clingonová ještě na živu? Ochranka tu upířici, které došla lidská krev, táhla do auta jako bezvládné tělo (figurínu).

   Vymazat
 11. OPORTUNISMUS - vysokeho stupne na zamysleni.

  STASI - Genossin Merker (im Erika) (youtube)

  honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Pro trotla na začátku. Já vím, že ho nemám krmit. Ale nedá mi to. Smlouvu s Hitlerem měly dříve než SSSR Francie, Velká Británie, Polsko atd. Včetně tajných dovětků o dělení Evropy. Pokud USA měly právo se bránit raketám na Kubě, jaké právo má Rusko, když je obkličováno ze všech stran? A nakonec, proč Kosovo, Východní Timor atd mají právo být samostatné a vámi vyjmenované státy ne, i když na rozdíl od Kosova měly statut samostatných území se zárukou nezávislosti?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0723
   Smlouvu sice GB a Francie s Německem měly, ale rozhodně bez tajných dodatků s rozdělením Evropy mezi sebou.
   Pokud máte jiné poznatky, tak sem s nimi. Chtěl bych vidět, kde jsou ty tajné dodatky.
   Rusko-Německá smlouva na rozdíl od těchto jiných tento dodatek měla. A dokonce si podle něho Německo a Rusko rukou nedílnou rozdělily Polsko a tím začala válka.
   Je to bolavý bod sovětské historie, namísto nějaké sebereflexe Rusko zcela typicky, tak jak to dělali i v minulém století, všechno zamlčuje a dokonce přijalo zákon o postihu toho, kdo bude mluvit o 2.světové válce jinak, než oficiální informace.

   Vymazat
 13. Včera večer proběhlo "majnstrejmem", že v Sýrii na poslední chvíli před dnešním příměřím (12.9.) bylo bombardování a že to byli asi Rusové. Bombardovali chudáky civilisty, jak to oni umí, že? Usáci bombardují jen vojenské cíle, ale ti Rusové jsou po nemocnicích, civilních objektech. No a když se to povede usákům a je to dokazatelné a zplanýrují nemocnici, tak to byl omyl.
  No a tak jsme hledala, jak to bylo s tím včerejším bombardováním a už jsme nenašla ani zmínku, jakoby se včera nic nestalo. Tak z toho usuzuji, že to Rusové nebyli, že?
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také říkali na ČT,že to byli Turci a zahynulo 20 civilistů.Takže teď mají na výběr -Rusové-Turci.USA mohou klidně vynechat.

   Vymazat
 14. 6:57 pravdepodobne nedozije ! Coz bude vyhoda pro jeji kumpany, kteri se boji, aby nemluvila.

  Jeji zastupce za Demokraty se jmenuje Tim Kaine. Nam je neznamy. Prestoze pusobyl ve Virginii, (Richmond), tak je puvodem z Minnesoty. Pripada mi nevyrazny a nezaujal zatim nikoho.
  Trump ho prevysuje osobnosti. Zatim ho (Kaina), malo kdo vnima.

  O jeji nemoci kolovalo mnoho povesti, ale nikdo nevi nic.
  Jeji kaslani ukazuje na PNEUMONII, coz je v cestine zapal plic.
  Na to neexistuje nic jineho nez silna antibiotika a totalni odpocinek/klid.
  Coz ona asi NEDOKAZE... Lide si mysli, ze cely zivot usilovala o penize. Neverim tomu ! Ona usilovala o MOC, (Power !)

  Cely zivot verne slouzila Neoconum. Rozhodne ne proto, ze by se ztotoznovala s jejich vidinou sveta, ale proto, ze meli vliv , ze byli schudkami pro zvyseni jeji moci.
  Neocons to vedeli a vyuzili ji pro svoje cile.

  Bude-li opravdu nemocna s mozkem, ci srdcem, tak ji upusti jako horkou bramboru. Toho by si meli vsimnout naivni natvrdlici Prazske kavarny, kteri take nekomu slouzi a rozhodne pro dotycneho nemaji zadnou cenu.
  Poslouzi a potom poleti jako vlastovky pred zimou.
  Hlidejte zitra co rekne ALEX JONES a Jeanine Pirro.
  honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
 15. Zde existuje protibelozske, nebezpecne hnuti, ktere se neda pred volbami resit, ale po volbach - se bude muset vyresit.
  Hnuti se jmenuje BLACK LIFE MATTERS a zalozil ho Soros.
  Proto, aby ONA ziskala cerne volice, tak se stala symbolickou kralovnou tohoto hnuti, coz ji bila Amerika nikdy nezapomene.
  Je zde napeti mezi lidmi a hodne emoci. Do voleb vsak uz neni daleko.
  Sleduje to cely svet a kazda zeme z jineho duvodu.
  honolulu - bude volit Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 16. Proč rudohnědí úchyláci pořád žvatlají pořád dokola ty nesmysly o snaze západu vyvolat válku proti Rusku? Proč tady na tomto sračkoidním serveru na toto téma vycházejí nejméně 2 články denně? Vždyť je to přesně naopak.
  VY vyvoláváte válečnou hysterii mezi sebou. VY na nic jiného než na válku nemyslíte a myšlenka na ni vás vy úchyláci hřeje u srdíčka. Myslíte si že ta válka a vítěztví Putina v ní je jediná šance na jakési vaše spasení před nenáviděnou západní společností.
  Jste úplně stejní úchyláci jako ti islamisti a džihádisti. Oni chtějí nanáviděnou "zkaženou" západní společnost zničit a nastolit muslimskou diktaturu, denně se modlí k Allláhovi. Vy chcete zničit nenáviděnou západní společnost a nastolit komoušskou diktaturu a uctíváte vašeho poloboha Putina.
  Jaký rozdíl? Jste stejná lůza se kterou je třeba stejně zacházet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepíku iPhone Oracle HP, dej si pohov. On tady byl o víkendu celkem klídek a pohoda, to jsi si asi zchladil komplexy v bejkovně tím tvým "taháním 220 kg v deathliftu a 120 kg v benči" před tím, než jsi vyrazil na horáku na Sněžku. Zopakuj si to dneska, jsi no. 1, to víme všichni, ale nepleť se už sem.

   Vymazat
  2. 9:02
   A takový ussacký a věčně zlitý poskoci čokovopice z Fuckingtownu tady stejně nikdo nebere vážně,Chujmere debiloviči!!!

   Vymazat
 17. 9:15
  "deathlift" je deadlift a v benči to bylo 150 :-D
  Nejenom že nezvládáš matematiku 1. st ZŠ a neumíš počítat procenta ale ani si nepamatuješ co bylo minulý týden. Senilita a alzheimer nezadržitelně klepou na dveře.

  Nr. 1 sice nejsem, ale díky bohu mám daleko patřit do spodního milionu kam se řadíš ty, rudý úchyle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:29
   Za to ty si pamatuješ kolikrát týdně tě musí policie tahat na záchytku,havloidní vypitej bezmozku!!!

   Vymazat
  2. Díky, Pepíku, že jsi mě poopravil. Ty pojmy neznám, to víš, nepotřebuji si totiž léčit komplexy a nahrazovat nedostatek mozkové hmoty svalovinou v býčí šíji. To hrubé podcenění v benči mi fakt ujelo, sorry. Btw, nechceš si přece jenom vyrazit na tom horáku?

   Vymazat
  3. 9:40

   Pojem znát nemusíš. Stačí když budeš znát jak se anglicky píše "mrtvý". Od takovýho angličtináře který pobýval dlouhá léta v USA a GB a neustále si léčí komplexy exhibováním v angličtině je taková základní neznalost zarážející :-D

   Víš co? Já si teda vyjedu na kole i když je dost horko a ty se zatím douč ty procenta a angličtinu, ju?

   Vymazat
  4. Fuck off USSA!:-)
   Ostatní slova jsou zbytečný!!!

   Vymazat
 18. Blbci mají pré, on neví, že USA nevrátily zabranou třetinu Mexika, a ani asi neví o 2000 tisících expanzí od existence říše zla USA. Asi to bude další agent Shapira.

  OdpovědětVymazat
 19. "V Newsweeku profesor Alexander Motyl všechny ubezpečuje, že USA je totéž, co hitlerovské Německo, a že žít s ním v míru není možné." Takhle je to správně (navzdory Motýlovi!)

  OdpovědětVymazat
 20. 9:02 uklidni se Hurvajz !
  Odpoved je jednoducha !
  Oni o tom OTEVRENE MLUVI v jejich mediich.
  A vubec na Tebe neberou zretel. Nerikaji to cesky , takze o tom nevis.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. 9:57.... Toho je vice nez 1/3 !
  Vratit to nejde ! Je to ukotveno v necem, cemu se rika
  TREATY OF GUADALUPE HIDALGO ! (Nekdy z poloviny 19-teho stoleti.)
  Panove , aby jste rozumeli. Mexico nebylo schopne v 19-tem stoleti udrzet svoje teritori. Duvodem nebyli Evropane , ale Indiani.
  Oni take ztratili celou stredni Ameriku.(Guatemalu, El Salvador, Honduras, Nicaragua. atd. atd.)

  Kdo je z Hondurasu a nezataji to v Mexicu, tak dostane pres hubu.
  Mexico pro navstevniky z Ceske republiky je nebezpecna zeme pro jejich vnitrnosti.
  Ztrati tam srdce a zazivaci ustroji.
  Kvuli zenam a jejich kuchyni.

  Zde je Mexico !
  SOLEDAD... NANA MOUSKOURI (youtube)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. 10:01..
  tak to neni ! T.j. krasna zeme, s kamaradskymi lidmi.
  Ta zeme byla ukradena skupinou specialnich zajmu a bude vracena do rukou Americanu a proto se rika God bless Amerika.
  Zde je Amerika !
  EMMYLOU HARRIS - THE LAST CHEATER'S WALTZ (youtube)
  (preklad - posledni valcik podvodniku.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 23. A po viteztvi NWO - zde je
  Cesko - vase zeme ! (Poznate Pepka ?)
  REDNEX - COTTON EYE JOE (youtube)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Malem jsem se zapomel zminit o vasi vlade v roce 2030 !
  (Budoucnost se zretelne rysuje.)

  THE SCATMAN - Scatman John HD1080 (youtube)
  honolulu - nostradamus...

  OdpovědětVymazat
 25. Všechny řeči zbytečné. Pokud se pamatujete, při vašem vzdělání: Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

  OdpovědětVymazat