Reklama

.

.

sobota 3. září 2016

Putinovské přízraky Alexandra Mitrofanova

Jiří Paroubek
3. 9. 2016      VašeVěc
Alexandr Mitrofanov bývá sám sebou i některými neználky či všeználky pasován do role velkého znalce poměrů v české sociální demokracii. To je do jisté míry pravda, protože mu mnoho slabých mozků rádo poskytuje informace a drby o dění v ČSSD. Je ovšem potřeba vidět a uvědomovat si, že pan Mitrofanov nemá žádný zájem na úspěších ČSSD. Není to přítel této strany. Nedávno jsem v souvislosti s novinářkou Procházkovou, a mohl bych přidat i některá další jména novinářů, připomínal knihu jednoho z bývalých předních německých vydavatelů, ve které hovořil o vlivu amerických zpravodajských služeb na novinářskou obec v Německu.

Myslím totiž, že zmíněná kniha do značné míry platí i pro české poměry. A nejde jen o novináře, ale i o politiky, jako je například Alexandr Vondra nebo řada představitelů státního zastupitelství a z policie.

Současným poznávacím znakem těchto „lidí pod vlivem“ je silný antiputinismus, přecházející do protiruské fobie. Prostě rusožroutství.

A právě mezi rusožroutské novináře patří i Mitrofanov. To prokázal i ve svém středečním (38. 8.) článku v Právu pod názvem „Oranžový papiňák“, kde nejprve velebí předsedu ČSSD a současného premiéra Sobotku, aby posléze přešel k morální decimaci politiků jiných.

Panu Mitrofanovovi silně pije krev Miloš Zeman. Ve zmíněném článku píše Mitrofanov zcela otevřeně o využití prezidenta kremelskou propagandou, když pro „prokázání“ vztahu Zemana a Kremlu používá prezidentův výrok o přípustnosti referenda o vystoupení České republiky z EU a NATO.

Ve stejném odstavci šlehl i poslance Tejce, jenž prý v rozporu se Sobotkovým stanoviskem prohlásil: „Toto vystoupení umožňuje vládní návrh ústavního zákona o ústavním referendu.“

Dalším skrytým agentem je podle Mitrofanova Zdeněk Škromach. Ten si dovolil sdílet text o údajných podvodech českých průzkumů veřejného mínění z webu Aeronet, který je podle Mirofanova „zaměřen proti liberální demokracii“.
Nikdy jsem nic z tvorby Aeronetu nečetl, ale napadat bodrého Škromacha, kterého bych možná kritizoval spíš za návrh mokrého zákona ve prospěch cyklistů než za jeho sdílení textu o podvodech v českých průzkumech veřejného mínění, je absurdní. Já si myslím, a dlouhodobě to také píšu ve svých článcích, že české průzkumy veřejného mínění, až na několik málo výjimek čestně jednajících agentur, jsou vesměs cinknuté anebo nekvalifikované. Nevidím nic divného na tom, že je Zdeněk Škromach nebo web Aeronet kritizují.

Nositeli ruského jména a známému rusožroutovi silně vadí také Michal Hašek. Ten prý sdílel konspiraci téhož webu, aby pak okázale uvítal gang Noční vlci, který Mitrofanov považuje za „součást represivního aparátu proti ruským demokratům“.
Nevím, zda jsou Noční vlci gang. Pokud jde o gangstery, měl jsem jejich představu vždy živenou americkými filmy, zejména z chicagského prostředí 30. let, kde šlo o lidi, kteří měli boty obložené bílými dečkami a v ruce drželi samopaly či jiné zbraňové instrumenty… Ty tu a tam také s úspěchem použili. Nevím, jaké represe vůči ruskému obyvatelstvu Noční vlci páchají, ale spíše je to stejný blábol jako celý text Alexandra Mitrofanova.

Další Haškův prohřešek prý spočívá v tom, že se údajně nechal vyfotit u „Leninovy pamětní desky v Kazani“. No, nevím, zda se nechal, či nechal vyfotit u pamětní desky Lenina v Kazani, ale podezírat Haška z kryptokomunismu je stupidní.
Myslím, že by se majitel, šéfredaktor a vydavatel Práva v jedné osobě měl zamyslet nad duševním zdravím Alexandra Mitrofanova, protože výroky podobného typu, jaké předvedl v citovaném článku, nemohou pomoci ani těm, kdo po něm podobné psaní chtějí. Mám k Zemanovi mnoho výhrad, nějaké výhrady mám i k hejtmanu Haškovi, Jeronýmu Tejcovi či Zdeňku Škromachovi, ale hysterickému psaní o nich coby skrytých agentech Ruska opravdu holdovat nehodlám. Pokud bude Právo tímto způsobem pokračovat dál, přestanu ho prostě kupovat…

Možná jsem to měl udělat už v červnu 2010, kdy mně pánové z Práva sdělili, že už nikdy v budoucnu nebudou mít zájem o zveřejnění mých článků. A tento bojkot mých článků (a zaslal jsem jim jich ke zveřejnění za šest let desítky) velmi důsledně dodnes dodržují. Zřejmě v zájmu rozvoje české demokracie.

46 komentářů :

 1. Pane Paroubku, moje rodina Právo nekupuje už více než 15 let. Nechybí nám. Teď jsem si vzal zadarmo Právo ve žlutém autobuse. Zaujala mne reportáž o vzhledu měst a vesnic v okolí Varnsdorfu na české a německé straně hranic. Pisálek, kterého Právo platí, se posmíval vzhledu staveb na české straně hranice. Idioti z Práva si nejsou schopni všimnout rozdílu v platech u nás a tam, kde jsou domy úhledné, udržované a cesty v prvotřídní kvalitě. Porybný asi platí nadstandardně své redaktory, kteří nejsou schopni rozeznat podstatné skutečnosti. Tomu článku snad chyběla jen výzva, abychom pohraničí opustili a umožnili návrat sudetským Němcům. Porybný je bývalý komunista, který byl vyslán do USA, odkud hlásil tak, jak měl zadáno. Pamatuji si na jeho reportáže v rádiu. Jeho pobyt něco stál a skládali se na něho lidé, co u nás přímo dřeli. Přeběhlíci je ta největší verbež u nás.

  Mitrofanov je původem z Ruska, kdesi od Rostova na Donu. Pěkně se své rodné vlasti odvděčuje. Takoví jako on patří k největší špíně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám podobnou zkušenost s RP, nyní Právem. Ty noviny dělají amatéři, není jediný výtisk, kde by se nenašly pravopisné i logické chyby, to mě dost hodně irituje.No a Saša, to je případ sám pro sebe, někde jsem slyšel, že ta averze vůči Zemanovi prý vznikla na základě nějakého výroku Zemana o tom, že Sašu baba doma bije.Moc se mi to nezdá, ale v dnešním světě je prý možné všechno, protože svět se zbláznil.

   Vymazat
  2. Mitrofanov je zid,takze jeho chovani je naprosto prirozene.

   Vymazat
  3. Na mnoha "komunistech" je vidět, že komunisty vůbec nebyli. Byli jen obyčejnými lidmi, kteří se dostali díky straně k moci, možná tím i k penězům, ale hlavně se chtěli stát tak nějak Americkými, i když o tom nemluvili.
   Klasická zaprodanost, jako v SSSR.
   Mitrofanof je toho vzorem.
   Alespoň nám ukázal na osoby, které je možné volit, a které ne.

   Vymazat
 2. Zde prohlasuji , ze mam rad Novou republiku, ja se na ni nasmeji jako na Vlastu Burianovi.

  Pane Paroubek ! President Zeman je popularlni a znam po celem svete ! Cinske deti, cernosi v Americe a dokonce i jizni Amerika zna presidenta Zemana.

  Kdo je to Mitofanov nevi nikdo. Ctu ceska media pravidelne a nikdy jsem o nem neslysel.

  Proc pane Paroubek se klade v Cesku vyznam a zvelicuje se dulezitost lidi o kterych nikdo nevi ? Proc tito lide kritizuji presidenta, ktery ma uctu i mezi anarchistickymi cernochy v Americe pro jeho pater, charakter a svuj vlastni nazor ?
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mitrofanof, Vondra a celé vedení čSSd jedno jsou. Je to parta iciků, živených CIA a řízených z ambasády USA v Praze.
   Stejně tak zde řádí exponenti justice, PČR, st. zastupitelství, kompletní sestava "neziskovek" vláda ČR, velká skupina tzv. demokraticky zvoleného parlamentu a senátu.
   Teror a genocida Českého národa je v plném proudu. Je čas pojmenovat vše po pravdě. A s původci zacházet jako s teroristy a vlastizrádci. Není čas žvanit, jsou před námi volby. Vymažme čSSd stejně jako ODS a TOP 09 z dějin ČR.

   Vymazat
 3. Zoufalci typu Mitrofanova, či Procházkové by nikdy nemohli lidi nasírat, kdyby je sdělovací prostředky neustále necpali do popředí. Evidentně to přináší peníze a vděk ze zahraničí.
  Obvykle se v rodině přepne na jiný kanál s konstatováním, že se na toho blba nedá dívat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Platí je zahraniční rozvědky a řídí následovníci pana Vondry. Lidé jako je s. Jiří Dienstbier, Stropnický, ...
   Nebuďte naivní. Položte si otázku, proč největší milovnice USA v EU frau Merkel přicupitala za největším gaunerem z Vyšegradu v předvečer zasedání v Polsku? Proč vobřezanej min. vnitra s tytulem z Plzeňských práv ze všeho nejvíce miluje negry ze střední Afriky, co znásilňují děti a vraždí dospělé?
   Proč?
   Chcete čekat až ván zajordánští slované sedící v naší vládě vyvraždí rodinu?

   Vymazat
 4. Noviny a žádné časopisy se u nás nekupují už od hadráku, právě pro to že tam píší své bludy lidé typu Mitrofanov, nebýt toho že ho někdo nacpe na internet tak už ani nevím o koho se jedná no a Paroubek to je kapitola sama pro sebe, co dodat.

  OdpovědětVymazat
 5. Placení pisálkové typu Mitrofanov jsou nádoby plné slizu, kteří se za peníze svých chlebodárců donekonečna brodí v účelových lžích a frázích doufajíc, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
  Jsou jako ohraná deska a jeich fotka u titulku článku předznamenává stále stejný obsah a tím je hanobení Českého národa, překrucování jeho historie a pošlapávání jeho kultury. Jejich články jsou trapné, směšné, nemá smysl jejich četbou ztrácet čas a vyhazovat peníze za periodika, která podobné zcestné názory otiskují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl - za peníze koncesionářů ČT! Neboť je zván, spolu s Romancovem a Fištejnem tak často, že nutně muí jít o činnost za honorář - a to je z našich peněz.

   Vymazat
 6. Dle mého názoru je Mitrofanov jeden z největších debilů a idiotů mezi pisálky.Tím co vyblije-napíše- není rozumné se v současné době zabývat natož číst.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to co ho žene není idiocie, ale touha po penězích a slávě. Doma by jej oběsili, tak se přidal k centrále CIA pro Evropu se sídlem v Praze. Jmenuje se Svobodná Evropa.
   ZAČNĚTE MYSLET HLAVOU a JEDNAT RUKAMA!

   Vymazat
 7. A věříte, že Mitrofanof byl kdysi velmi čitelný? Nevím, co se s ním stalo, že tak zmagořel. Dnes není zajímavý a nezískal si ty, kteří ho tenkrát nečetli a ani pro ty, kteří ho tenkrát četli. A kde je Hekrdla, to je to samé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 8:07
   Máte 130% pravdu, mohu potvrdit. Hold pro peníze někteří hrají i blbce, úspěšně.

   Vymazat
  2. 11:49
   GENOCIDA BÍLÉ RASY NENÍ HRA NA BLBCE!
   buď patříte do blázince nebo k Mitrofanofovi

   Vymazat
 8. Paroubku, vrat se ke sve prvni manzelce. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty vrať do hrobu,lemple!!!!

   Vymazat
 9. Mitrofanov je takový hnůj, že se mu nevyrovnal ani Krychtálek, Lažnovský, Rys-Rozsévač, či Emanuel Moravec.
  Jen Pehe s ním drží krok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a co Votápek? I když uznám že není vidět tak často... ale zato co slovo to perla

   S.

   Vymazat
  2. 8:16 Když už ten novinářský hnůj kydáte, tak nezapomeňte na Štětinu. To je bezkonkurenčně největší hromada hovnot!

   Vymazat
 10. Mitrofanov byl veliký Milošův přítel a apologet, ale pak se něco zvrtlo a Miloš o něm v knize napsal, že Mitrofanova bije žena. Takže asi tak stran Mitrofanovy objektivity. Právo víceméně odebírám odasi 1991, protože bylo v té době čitelné. Nejlepší bylo za dob, kdy tam byl Tureček, odborník na blízký východ. Od té doby šetří a zbývá tam jenom ta stará vyšeplalá garda. Mimochodem Mitrofanov má u článků fotku z doby asi tak před 15 lety. Patrně aby to nevypadalo jako plátek U starých kecálků.

  OdpovědětVymazat
 11. Na Mitrofanovi není zajímavého zhola nic.
  Jakkoliv jej někteří považují za levicového, je jen tuctovým obhájcem bezbřehého liberalismu, který se usilovně lísá k pražských "kavárenským", coby naší páté proamerické.
  Jakoby v sobě chtěl zadupat všechno autenticky ruské. A tak to usilovně dělá, a se záští očerňuje politiku dnešního Ruska a jeho představitele V. V. Putina ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Tohle ale dělají všichni zdejší havloidní Rusové - Jefim Fištejn, Romancov, Zubov...

   Jak si člověk může vážit kreatur, které plivou na vlastní zem jen proto, aby z toho vytloukli obživu (a to ještě dost ubohou).
   Havloidi je používají jako propagandisty, jinak jsou jim ukradení.
   A už půjdou havloidi do hajzlu, což nebude dlouho trvat, těmto exotům tady pšenka nepokvete. Ještě rádi se do Ruska vrátí.

   A co se PUtina týká, mám k němu čím dál větší respekt.
   Ten je úměrný tomu, jak na něho česká propaganda kydá ,a jak ho USA tlačí do kouta.
   Putin, Orbán, Zeman, Kaczynsky - poslední státníci Evropy.

   Vymazat
  2. Ten Zubov tam nepatří! Ukázalo se v jeho dějinách o kterých havlidní xindl nejdřív tak sáhodlouze referoval, že on sdílí pravoslavný, tedy z jejich neomarxistickýho pohledu "reakční" názor na historii Ruska a tak už po něm pes neštěkne, stejně jako po Solženicynovi ...

   Vymazat
  3. 8:38 Už naši moudří předkové věděli, že "Poturčenec horší Turka". Platí to dodnes. A to i pro spoustu našich občanů a politiků, kteří se ze všech sil snaží zavděčit novým páníčkům.

   Vymazat
 12. Vlastenka


  Paroubka nemusím, ale pravdu dí.
  Mitrofanov se cítí být podle mého soudu zneuznaným, asi čekal u socanů nějakou kariéru a ono nic...
  Jednoznačně patří svými výlevy mezi "dobrodince" z Topky.
  A Právo je dnes havlovatější nežli Respekt - to jsou paradoxy.

  Každopádně ale - socani jsou pro mě nevolitelní!!!
  Dokud si tam drží na semeno Sobotku, Dientsbiera, Marksovou a mají poradce jako Prouza nebo Novotný, děkuju, už jsem jednou zvracela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:44 Prouzu jsem měl "tu čest" poznat osobně. A řeknu vám, tak namyšleného slizouna a podrazáka musel Sobotka dlouho hledat. Takových moc není.

   Vymazat
 13. TEST IQ
  CO MAJÍ SPOLEČNÉHO MITROFANOV, ROMANCOV, FIŠTEJN KROMĚ NENÁVISTI K RUSKU ? A NEMYSLÍM TO, ŽE JE PLATÍ VLÁDA USA PŘES NASTRČENÉ ORGANIZACE.

  OdpovědětVymazat
 14. Vlastenka


  Myslím si totéž.
  Zřejmě přes tu svini Sorosovu. Ta je namočená ve všem.

  OdpovědětVymazat
 15. Mitrofanov, Romancov a další i z Univerzity Karlovy, samí odborníci, které Česká televize zve do svých pořadů a předem je jasné jak odborně budou odpovídat na navádějící otázky našich vysokoškolsky vzdělaných redaktorek typu Tvarušková a spol. Stupidita kvete a jenom člověk žasne jestli to dělají schválně aby dosáhli úplně opačného efektu, než který předstírají, že chtějí dosáhnout. A zdá se že pracují velice dobře, protože ty rozhovory na úrovní mateřské školky: " "Pepíčku, že ta kostička je červená?" Pepíček: " Ano paní učitelko ta kostička je rudá". Poslední výjev jednoho takového odborníka na všechno z Karlovy univerzity konstatoval, že Ukrajinská ekonomika je ve skvělém stavu a má potenciál dalšího růstu". No a je to. Je to podobné jako reportáž z Turecka kde jsou miliony lidí na podporu Erdogana na náměstích a na še televize k reportáži říka že na náměstí jsou desítky jeho podporovatelů. Tam kde je deset demonstrantů před sochou Václava na podporu našeho knížete je uvedenou, že jsou tam stovky tisíc podporovatelů. Nemá cenu pokračovat dál. Až toho lidi budou mít dost asi se to bude muset změnit. Ale to jsme už věřili když jsme cinkali klíči na Václaváku. NO a co se změnilo? Myslím že je to horší než to bylo. A soudy v tom pokračují. Za tykadla vězení a za trenýrky vyznamenání v podobě konstatování, že přeci potrestání krádeže prezidentské standarty by bylo proti lidským právům. Kde ty soudkyně mají mozek, nebo kterou části těla myslí, když takové rozsudky vynášejí? Záhada.

  OdpovědětVymazat
 16. aj na Slovensku máme podobné persóny - ale už ich nikto neoslovuje - nedáva im priestor- dokonca ani SME-tisko - ale k veci - nemôžte žiť bez toho, aby ste mali medzi sebou také patologické kreatúry ako Mitrofanov a rečniť o nich, beztak je známe, že ako kolónia Nemecka nemáete v podstate pre Rusko žiadnu cenu, politickú a ani hospodársku, komponenty do nemeckých strojov, to hej a inak ???? - prestaňte sa hrať na pupok sveta -

  OdpovědětVymazat
 17. Hmm, Mitrofanov a podobní "uprchlíci připrchlíci" jsou všeobecná škodná, jako američan izraelec Dientsbier např. Nejsou loyální nikomu, natož Vlasti - Otčiny nemaje. Evropa se stala žumpou světa, kam hajzlbáby NWO splachují morální odpad celého světa, t.č. hlavně z Afriky a z Levanty, ale i z východu. Pátá kolona, po plyšáku u moci ve všech polistopadových stranách, dělá prozločineckou legislativu, soudnictví i vnitřní a vnější politiku, za účelem podrytí morálky Českého národa. U vnější politiky navíc obecně platí váha politika podle počtu divizí a síle ekonomiky jím zastupovaných... Takže když nějaký Sobotka pléduje za Drang nach osten, a na otázku kolik tankových divizí pošle na Ukrajinu odpoví "OBA" - zeptá se NATO vy máte dva tajné moderní tankové armádní sbory? NE, máme dva pojízné TANKY odhodlaně odpoví v havlovském stylu Sobotka...

  OdpovědětVymazat
 18. Mitrofanov je blb, to je jasné, mě ale také vadí, že se tady vyjadřuje takový loupežník, jako je Paroubek....,On ještě nesedí??!
  Kdyby nám tady raději povídal o tobě, třeba o jeho svatbě na Esplanade a o 21 miliónech na daních, které byly záhadně nato Dvořákovi odpuštěny...???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to sem pleteš ty pomatenej havloidní paranoiku?!!!!

   Vymazat
 19. Ještě horší rusožrout než Mitrofanov je Jefim Fištějn. Velmi se dnes snaží i Lída Rakušanová. Stálo by za zamyšlení, proč to dělají? Doba se přiostřuje. Uvidíme....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že je známý fakt, že v každé populaci je cca 10-15 % lidí ochotných pro moc nebo peníze se spolčit s ďáblem. To bylo a bude.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Mno, Rakušovaná je taky matroš.

   Tu havlistickou a multikulturní, proamerickou a proněmeckou propagandistku nemám fakt nervy poslouchat. Něco tak odporného a pokryteckého se jen tak nevidí.
   Ta těm svým nehorázným lžím nemůže snad ani sama věřit.

   Vymazat
 20. Ještě horší rusožrout než Mitrofanov je Jefim Fištějn. Velmi se dnes snaží i Lída Rakušanová. Stálo by za zamyšlení, proč to dělají? Doba se přiostřuje. Uvidíme....

  OdpovědětVymazat
 21. Pan Mitrofanov, je buď duševně nemocný člověk, nebo placený agent, možné je i obojí.

  OdpovědětVymazat
 22. Plátky typu MfD nebo LN nečtu od r. 1998, od doby kdy v plátku MfD opěvoval jakýsi psavec "neobyčejnou účinnost" raket Patriot v 1. válce v zálivu, kdy na Izrael padaly rakety Scud Saddáma Husejna. Samozřejmě psavec ani netušil, že ani jedna raketa Scud nebyla Patrioty sestřelena, což potvrdil i ministr obrany Izraele, když prohlásil že, "rakety Patriot byl špatný vtip". To pochopitelně znalý psavec nevěděl.
  Pak jsem si koupil, jednou, LN, kde v příloze další znalec prohlásil, že Lenin byl zakladatelem koncentračních táborů. To už jsem se neudržel a volal jsem šéfredaktora, co to tam mají za nedouky a jestli ten pisálek někdy slyšel o Burské válce.
  Fakt je ten, že jsem si pak ještě občas koupil Právo, to se dalo číst, ale pak to nějak zheblo.
  Další historku s našimi "novináři" mám konkrétně z r. 2008, ze dnů Rusko-gruzínské války, kdy v Radioforu ČR měli za hosta jakéhosi mamlasa Palatu z LN, který hovořil, cituji, o "zákeřné ruské agresi". Tento mamlas se asi nikdy nedověděl, že tuto válku, vyprovokovala Gruzie, což potvrdila i zpráva EU.
  Takže tak o úrovni našich "médií" z vlastní zkušenosti s tím, že za ty plátky už jsem nikdy neutratil ani korunu.

  OdpovědětVymazat
 23. Morálně zdevastovaný Mitrofanov nestojí za jakékoli psaní o něm a o jeho špinění jeho bývalé vlasti. Paroubek z těžko pochopitelných důvodů vyklidil pozice tomu nejhoršímu, co ve vedení ČSSD tehdy bylo a dodnes zůstává. Obklopil se a byl obklopen mizernými a zrádnými nohsledy, když chtěl upevnit své pozice ve straně. Sobotka mu ukázal v celé parádě, jak se taková věc provádí. Mezi kariérními hajzlíky nelze podávat rezignaci, která jim otevře cestu, kdy není třeba váhat. Jo, zorganizovat vnitrostranický puč, kdy není jasno jak může dopadnout, to je úplně jiné kafe. No - a malinko i zásluhou diletantství Paroubka se stala z ČSSD strana drze podporující fašismus, v daném případě ukrajinský, Strana s velkohubým předvolebním slibováním, které bez skrupulí totálně zradí, strana schopná podporovat nevolnickou smlouvu předloženou z USA a odmítnutou vedoucími zeměmi EU, prostě strana vzbuzující dávivý reflex. Volme SPD jako jedinou šanci na ukončení cesty směřující k zániku naší státnosti a do věčné poroby. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČSSD nebo ODS, nikdy jsem ty zmrdy nevolil, ale teď budu volit SPD. Jasná volba.

   Vymazat
 24. Mitrofanov je naplavenina z byvalyho ZSSR ktera se doposud nedovedla zaradit do spolecnosti. Tenhle byvaly,,kovany komsomolec,,,, neni schopen pochopit nasi tradice a kulturu, je to ubohy nymand ktery sa snazi zviditelnit za kazdou cenu,

  OdpovědětVymazat