Reklama

úterý 27. září 2016

Rusko pozabíjalo amerických, britských a izraelských vojakov v sýrskom Aleppe

27. 9. 2016

77 komentářů :

 1. Můžete existovat společně a můžete existovat samostatně,odděleně. To můžete,směji se. V prvním případě ale budou mezi vámi války,protože se vývojově a i nábožensky lišíte a s muslimy se domluvit nedá,protože nejste kompatibilní a jim kompatibilitu s nevěřícími zakazuje právě ta jejich náboženská víra! V tom druhém případě budete mít klid jen zdánlivě,protože vaší vyspělejší Evroamerické civilizaci už docházejí životně potřebné zdroje a budete je muset získat válkami,protože dobrovolně vám je nikdo nedá,respektive v případě oddělení vaší Evroamerické civilizace ani neposkytne. Logicky z toho vyplývá,že pokud nebudete válčit,vaše Evroamerická civilizace bude zničena. Vláda a myslím tu nejvyšší, spočívá v moudrosti,která vidí až "za horizont" a bylo mi legračně při vědomí,že tito lidé na videozáznamu, se dostali tak vysoko aby měli významnější vliv na masy. Jsou to jen prostí hlupáci a z těch jejich "moudrostí" mi je na zvracení a asi protože na mne z toho,co tvrdí,jde strach. To,co prosazují je,jak už jsem vysvětlil, zánik. Zánik nejvyspělejší civilizace planety Země. Celou vaši lidskou historii,celou vaši lidskou existenci, jste nuceni k vývoji. Například jste nuceni stále víc a intenzivněji myslet. Není tedy cílem Boha a přírody obecně,vaše stagnace a zánik,tedy zánik vaší vyšší vyspělosti. To si uvědomte a smiřte se s tím,že na Zemi se válčilo vždy. Snažte se jednat správně. Závěr: Nemáte jinou variantu,jiná varianta neexistuje. Bojujte o vlastní přežití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a proč o tom musíš tolik idiotsky kecat?
   Stačilo napsat: "Zhulil jsem se, posral jsem se."
   Apropos, za koho vlastně kopeš?

   Smazat
  2. TOP09 Klerofašisté a nadstandardní. Sudetoněmecká KDU-ČSL. Proimigrantská ČSSD. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.28. září 2016 7:28

   Poslechněte si, prosím, Novou republikou zveřejněný záznam, kde je vše podrobně rozebráno, je zbytečné níže diskutovat s NATO dezinformačním trollem bez vlasti - internetovým podvodníkem a lhářem ve službách Osy zla Fashigton-Kyjev-Rijád. Ukažte mu, že žádná země na světě si neváží kolaborantů a vlastizrádců a ignorujte tyto na nás nasazené banderovce a islamisty.

   Smazat
  3. Proč o tom mluvíš v 2.osobě? Ty jsi mimozemšťan?

   Smazat
  4. Jsem člověk ,ale i 11. avatar. Víc to komentovat nechci.

   Smazat
 2. Toto kurvy v čt nedají do vysílání. Proč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2213
   protože to je lež jako věž !!
   někdo si to vymyslel a rozšířil po internetu.

   Smazat
  2. 22:20-ty už nic nepič ty pyčo,už jsi toho tady předvedl dost....

   Smazat
  3. pro 2228
   vulgaritám nerozumím, mluv česky prosím

   Smazat
  4. Řekl Ti,že jsi na něho byl hodnej.

   Smazat
  5. 22:28-ty čuráku,ty patříš do Jandovy prdele,kde ti to tak sluší a prospívá,tak proč furt prudíš tady?!

   Ty těm vulgaritám rozumíš až moc dobře,je to tvůj svět.

   Smazat
  6. To bylo asi pro 22:39,omlouvám se za Vás.

   Smazat
  7. Jo natýrlich,Díky!

   Smazat
  8. snáď si nemyslíš, že sa tým budú chváliť, keď to bola tajná základňa?

   Smazat
 3. stalo se před týdnem, brzy po útoku na syrskou arabskou armádu u d e zor. když to bylo krátce publikováno na dvou ruských serverech, myslel jsem že to je hoax, ale vidím že nebyl. to taky vysvětluje tu nhroznou anglo-franko-amereickou hysterii v radě bezpečnosti. Zdánse že Putin si už uvědomil co si může v syrii dovolit a udělal to. Moloděc. USA jso zdá se na lopatkách a myslím že se brzy odklepou. do příme konfrontace se jim nechce, vědí, že by nevyhráli a mohli by vyprovokovat jaderný protiúder. čekám kdy rusové vyhlásí nad syrií bezletovou zonu. Medvěd se už zjevně velice nasral...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Publikoval to především Írán,pokud vím a myslím,sorry, ale myslím a nedělám si bžundu,pokud víte co to je,.. že pokud by USA usmrtily množství ruských a íránských důstojníků,asi by se to tomu Vašemu Medveděvovi hodně nelíbilo. Možná,že USA ale nejsou pro jadernou válku,kterou Rusko vždy hrozilo a Rusko nedá pokoj až nějaká ta jaderná raketa nedopadne,zřejmě. Potom , možná, dá pokoj.

   Smazat
  2. 22:19-Co to meleš ty šuline ?!
   Víš hovno a proto žvaníš naprostý nesmysly stejný,který melou tací dementi,jako např. Clintnová,Rasmussen a Langsádlová,nebo ten náš obecní blb gen.Pavel a jim podobní vypatlanci,kterým trčí z prdele naťácká fangle....

   Smazat
  3. 2214 zpráva je lež, nedá se ověřit a vznikla v hlavě nějakého propagandisty v Rusku.
   Ten to rozšířil po internetu a některé zblblé proruské weby to přejaly. Nechybí mezi nimi ani NR.

   Smazat
  4. Kdo jsou Clintonová,Rasmussen,Langsádlová,Pavel? Sorry,já se dívám nahoru,nemám čas otáčet se. Ale mohou mne opakovat,samozřejmě,nezakazuji to nikomu. Jsem rád,pokud někdo pozná,že mám pravdu.

   Smazat
  5. ..a co vidíš,tam nahoře?! Nejspíš jen prdel a v ní tak akorát hovno,který tu pak předvádíš...

   Smazat
  6. Vyprávějte mi o tom.

   Smazat
  7. 22:14 bylo načase,medvěd měl velkou trpělivost

   Smazat
  8. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dHNta0Y_glA

   Smazat
 4. Ať jich pozabíjejí ještě víc,smradů!
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byla zrovna typická ruská mírumilovnost.

   Smazat
  2. Ty se ty tupá píčo nemůžeš té 3. světové dočkat, viď? Úplně máš ty úchylačko hučáka mezi nohama když si tuhle slast představíš, že ano?

   Smazat
  3. Myslí na mírové mise a na mírové tanky a na mír,který pak nastane.

   Smazat
  4. Co se rozčiluješ ty poťape Z 22:57,je jen dobře,že ti židoanglosasští podjebávači dostali po rypáku,nebo snad né ??!!

   Smazat
  5. Nevím jestli Rusko vyhrožovalo jadernou válkou, spíš si myslím že to naše a naše bratrské televize a agentury překroutili, ale pravdou je že USA bez mrknutí oka shodilo dvě jaderné bomby na Japonsko, naši zamilovaní Němci vyvolali dvě světové války a Adolfa ještě budeme ospravedlňovat jak to dobře dělal... Že byla práce, že bojoval proti bolševikům... A že lidé sami lezli ze zvědavosti do plynových komor...
   Ti co tyto názory prezentují, tak ti se cítí být vyvolení a rozhodovat za nás... Fuj, je to k blití!!!
   Mia

   Smazat
  6. 23:49
   Neboj holka,
   ti, jak správně říkáš "se cítí být vyvolení a rozhodovat za nás" nepolezou do plynových komor, ale NAOPAK zhynou na jeho nedostatek.
   My, vyvolení je budeme mlátit pozinkovanými trubkami po hlavě, abychom zachovali teplo našich domovů.

   Smazat
  7. Neboj milá mio. Tak ako teraz musíte povinne omieľať o tuposti, agresivite, krvilačnosti Hitlera a ironizovať a zatracovať Nemcov, tak budete musieť to robiť naopak. Sláva víťazom a beda porazeným! A po druhej svetovej vojne zvíťazila milostná koalícia zložená z boľševikov a demokratov.A tá jednomyseľne rozhodla čo si smiete a nesmiete myslieť o Hitlerovi a vôbec o všetkých Nemcoch. Tak len sa žerte medzi sebou a bite ako besní psy, alebo aspoň chorobne navzájom sa podozrievajte, to stačí nato, aby kde sa dvaja bijú, víťazil ten tretí. Nik totíž neni väčším otrokom, než ten čo si namýšľa že aký je on strašne slobodný. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  8. A ty seš říšský občan jaké kategorie z I. až IV. ? Nebo seš dobrého smýšlení, ale nehodíš se na poněmčení, tak tě dali sterilizovat a nechali dožít jako otroka ?
   A cože dosud neodsunutý, schovával ses se svými svidomitými a majdanutými názory 70 let v lese?

   Smazat
 5. Uveďte jména, národnost a hodnosti těch údajných zabitých. Kdo je spočítal a zkontroloval. Jinak táhněte s takovými zprávami do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty táhni do hajzlu hned teď!!!

   Smazat
  2. Do hajzlu táhni sám demente.

   Smazat
  3. 22:54 Bohužel, předložit nepoškozené pasy mrtvých z totálního spáleniště dokáže jen jediná země na světě. Jiní takové zázraky nedokáží.
   Uvědomujete si vůbec, jaký nesmysl jste napsal? Jednalo se o řídící centrum IS, na území IS. Leteckým průzkumem a informátory se dá určit, kolik důstojníků a jaké národnosti tam je. Také je možné spočítat mrtvoly. Ale žádný průzkum nedokáže zjistit jejich přesnou totožnost včetně portrétů a životopisů. To jste opravdu takový idiot, že se nestydíte opakovaně napsat takovou pitomost? Video jste si ani nepustil. Jinak byste musel vědět, že to je záznam z IZRAELSKÉ zpravodajské stanice.

   Smazat
  4. 22:54
   Když Pindostán o něčem nepíše, je to VŽDY pravda.
   Kokůtku.

   Smazat
  5. 22:54 Já ti odpovím.Jsou to hajzlové,agresoři,kteří porušili veškerá pravidla a vtrhli do svobodné,suverénní země BEZ VYZVÁNÍ!Tito zmrdi si musí uvědomit,že jsou největší zločinci planety!Jediní POZVANÍ,kteří chrání suverenitu státu,jsou Rusové a ti konečně pochopili,že sliby jsou chyby.A teď vyskoč a zatoč se dokola ty prohavlovský čmoude.

   Smazat
 6. Soudruzi jsou evidentně už tak zoufalí, že si musí vymýšlet podobné kokotské bajky aby si dodali sebevědomí.

  Ve skutečnosti by se posrali hrůzou kdyby se jím nějakým nedopatřením podařilo zabít větší počet NATO důstojníků. A už vůbec by se tím nechlubili na netu. Naopak, zatloukali by a lhali jak mají ve zvyku.

  No ale protože je to vymyšlená kokotina tak se žádné odvety bát nemusí a spoustě rudohnědých kokotů jak v Rusku tak u nás tímto bulšitem udělali náramnou radost. Jak vidno zde v diskusi, soudruzi jednozáviti v radostném amoku vyhazují svoje rádiovky 5 metrů do vzduchu a oslavují mocné Rusko. Účel splněn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není každá kokotina vymyšlená - tys například realitou. Jen podle tebe, ty vypláchnutá hlavo, je Izrael nebo Saudská Arábie členem NATO. Nějak se ti, ty kreténku, to solovení "soudruzi" zadřelo pod kůži - asi zvyk z doby, kdys lez kamnčům do zadku.

   Smazat
  2. A nebo by lepila prdel američanům a zúčastněným aby se to nikdo nedozvěděl...
   Protože ve vyspělých státech má veřejné mínění velkou sílu, u nás ne, u nás když poslanec něco ukradne a má ještě dvě milenky, tak je to pro nás hrdina, ale na západě jde od válu...
   To že je bratři naši vykrmují (ISIL), stačí zjistit tak, že mají drony, systémy TOW atd. Ty na aukru nekoupily....
   Vím že zaslepenost a láska k USA je velká, vždyť i matka hájí svoje dítě i kdyby bylo vrahem... Tak mi je jasné, že u těchto lidí nemůže nikdy dojít procitnutí...

   Mia

   Smazat
  3. No to byste viděli, vy komunističtí blbečci co sežerete jakékoli rusácké hovno, jaké by bylo v USA veřejné mínění kdyby rusáci zavraždili 30 jejich důstojníků.
   No nenechte se rušit a pokračujte v oslavách ničeho, hlupáci.

   Smazat
  4. Ty debile z 0:18,ten šot není "made in USSR",zřejmě jsi to nepochopil a při tvém kreténizmu to není nic mimořádného,ale s tou zprávou přišla iránská vládní agentura FARS a to vídejko je dílem z tvé milované USA a Izraele a vůbec nechápu nechápu proč jsi to nepoznal,když jsi tak mocně přisát k jejím řitním otvorům a tak lačně saješ vše,co z nich vychází???

   Smazat
  5. 23:26 + 0:18 Při tvojí úrovni "chápání" není divu, že je ti to divné. Zřejmě si nepostřehl, že se jednalo o velitelské stanoviště Islámského Státu. Pokud by se k těm zabitým jejich domovské země přihlásily, tak oficiálně přiznají, že IS podporují. A to si ani notoricky lhavé USA nedovolí.
   Omlouvám se všem normálním lidem, že takovou samozřejmost tady místnímu Pepkovi vysvětluji (určitě zbytečně, stejně nepochopí).

   Smazat
  6. 1:06
   Takže když se k tomu USA vůbec nevyjádřily tak to znamená že tam jejich důstojníci byli a kdyby se k tomu vyjádřili a popřeli to tak by to znamenalo, že tam taky byli.

   Bravo. Nádherná ukázka způsobu uvažování rusáckých fanatických užitečných idiotů.

   Smazat
  7. 1:14 Je to tvoje "úvaha", takže tím fanatickým užitečným idiotem jsi označil zcela správně sám sebe.

   Smazat
  8. Jde o zjevný hoax! Blb na tom videu žvaní sračky, napadá pana Erdogana z "fingovanýho puče" a podobných blábolů, uvádí že v jedný místnosti spolupracovali izraerlští a katarští zpravodajci - totální hovadina! To už tam mohl rovnou žvanit že tam v tom údajným bunkru společně seděli s mossaďáky oficíři Hamasu! Blbec ... všechno nežerte, volové! Radši přeložte z ruštiny tohle! - http://iks2010.info/?p=102271

   Smazat
  9. Poslyš Ajnštajn, proč by to pro Rusy vypouštěla zrovna íránská tisková agentura?

   Smazat
  10. 7:57 - proč odkazujete na stránky odpudivé a naštěstí marginální party "kozáků", co chce zpět cara? To, že útočí na dnešní ruskou vládu z monarchistických pozic je legrační.

   Smazat
  11. Je zarážející, že se tou uniformou od Hitlerova armádního krejčího Hugo Bosse nechlubí v profilu, zatímco tady sere magy v kostkách. Tím antisemitismem a nacistickou propagandou se černosotněnec (u nás by se dalo říct také černoprdelník) podobá klerofašistickému hnutí ustašovců a četniků, které na konci 2. sv. války bojovalo společně s džihádisty pod společným velením SS Odilo Globočnika. Patrně bude mít soukmenovce i mezi banderovskými a pobaltskými vrahy českého národa.

   Smazat
 7. Jakýkoliv voják, který ať už dobrovolně, nebo z rozkazu, jakkoliv spolupracuje, cvičí, podporuje teroristy je zločiec, který dělá hanbu vojenskému stavu. O takových hovadech, jsou-li, už vůbec nelze hovořit jako o důstojnících. Jsou to prasprostí vrazi a podporovatelé vrahů.

  OdpovědětSmazat
 8. A pak se krveziznivy komunisticky blb probudi a ma ruku v nocniku. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..no a pak se probudí blb 0:06 a má palici ve vlastní prdeli a pak se nedivme,že nechápe realitu....:-)

   Smazat
  2. Toho 0:06 vyškolili přímo v Langley, ale uměl tehdy jen pár slovíček anglicky, tak jede pořád jako kolovrátek. :-)

   Smazat
 9. Dnes večer jsem se vracel z hospody. Přepadlo mě cca 20 perfektně vycvičených ruských a iránských agentů. Všechny do jednoho jsem je zastřelil či jim zlomil vaz.
  Ruská strana se k tomuto incidentu nevyjádřila což je jasným důkazem že skutečně proběhl.

  Tak co věříte tomu, rusáčtí kokútci? Ne? Jak to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:19 ..á úspěšný absolvent zvláštní školy ve funkci pomocníka tu spřádá svoje opilecké sny. Vypadá to,že jsi ještě letos nevystřízlivěl.Máš asi játra v čudu,nezačínáš už žloutnout? Měl bys napsat o tom kníhu,určitě by byla zařazená do Havlovy knihovny a dokonce by se rozdávala zdarma na Letišti Václava Havla jako prostředek proti stresu při letu letadlem. Možná, že by jsi za to získal i Nobelovu cenu. Jak říkal pan Werich: kdyby se za blbost střílelo, to by bylo bytů volných..

   Smazat
  2. Už na ty záchytce zůstaň,ty retardovanej pohrobku z mejdanový lejnolahvárenský směsky milovníků agresorů z ussa,Hitlery a čokovopice a banderovskejch kurev!!!!Pro havloidnho potrata z 0:19

   Smazat
  3. Ale má pravdu ten z 1:19 - je to celý krávovina na entou! Podobný sračky maj zakrýt fakt, že den co den stojí Putinovo dobrodružství v Sýrii státní rozpočet RF 2,5 milionů USD a to zaplatili ruští důchodci tím, že letos nedostanou jinak uzákoněnou valorizaci ve výši 7% a taky že jim o čtvrtinu vzrote daň z nemovitosti a že důchodcům z oblasti Moskvy zrušili bezplatný jízdný do hlavního města! Přitom výsledky dosažený v Sýrii jsou víc jak hubený! Většinu území státu tam ovládá ISIL či al-Nusra nebo Kurdové pod patronátem USA nebo Tureckem a Izralem podporovaní "umírněnci". Vyhlídky na nějaké řešení nikde A s nimi i vyhlídky ruských penzistů že skončí jejich utrpení dřív než zemřou. A aby tohle zoufalství zločinci z Kremlu který bůhvíkomu slouží zakryli, vypouští podobný průhledný hoaxy a sračky! I kozáci si z toho dělaj prdel! To na jejich webu jsem se dočetl třeba to, že putinská propaganda jim tluče do hlavy žvásty o 30 tisících "zničených stanovištích" a dostávají že kdyby na každým stálo v průměru pár až 5 teroristů, musel by už IS být dávno bez jedinýho bojovníka!:) Tak to prostě je, to nemá s Pepkem nic společnýho! Já jsem černosotněnec, stoupenec vojenského zničení Ukrostátu! Což národozrádná putinská prochazarská (páč na vyplácení izraelských důchodců původem z Ruska se peníze v rozpočtu našly, že?) banda v Kremlu nikdy neudělá ...

   Smazat
  4. Tohle podporuje kremelská chazaridní banda! - http://iks2010.info/?p=102214

   Smazat
  5. IS po pádu Allepa zbyde většina syrské pouště, gratuluji. Kurdové pod patronátem USA budou osvobozovat leda tak Mosul.

   Smazat
  6. 8:23. 8:25
   Ty kecy máte po školení v lejnolahvárenský žumpě nebo od samotný Hitlery,vy dva havloidní blábolové z předkožky udavače Havla???!

   Smazat
  7. 9:56 - Havel je židozednář, ne? A ty zkurvený rudý bolševik - takže jedna parta! My černosotněnci vás řešit nebudem, polejem petrolejem a zapálíme, páč škoda takovým hnojem špnit své šavle ...

   Smazat
  8. A pan Hitler měl úplnou pravdu a chtěl Rusku pomoct od vás! Ve svém Mein Kamfu o ruském národě napsal: "... tento ruský národ byl povalen Židy a není naděje že by sám znovu povstal ke své dávné velikosti!".

   Smazat
  9. vlast tě (1:19) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  10. 8.23,tak ted,jsi mi to vysvetlil a ja porozumel,takze ,vlastne usa,izrael,turecko jsou hrdinove valky a to prolhane Rusko,jsou utocnici...tak to jsi me uklidnil,diky.Navstiv CHocholouska,potrebujes to !

   Smazat
  11. Jejda, to bude pro nácíčka studená sprcha, až zjistí, že Chazaři jsou bílá árijská rasa a germanizovali si jidiš dobrovolně.

   Smazat
  12. Pozor - vajsjuďák je horší Hebrejce! Protože má árijskou tvrdost a neúprosnost a současně semitskou úskočnost a prohananost ...

   Smazat
  13. 20:42 Opakuji, Chazar není semitské, ale bílé árijské rasy a většina nacisty povražděných Židů byla již Slovany a Germány asimilována. Ostatně na mapě si najděte, kde se nacházela Chazarská říše a kdo to byl byzantský císař Leo IV. Chazar. Nacisté se oháněli árijskou rasou a ve skutečnosti každého mimo Němců považovali za méněcenné. Prezident Zeman má pravdu, Evropa by měla spolupracovat s izraelskými vědci.

   Smazat
  14. 21:38 - však taky že nejsem žádný antisemita, ale antisemitista! - http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-horejsi.php?itemid=9427

   Smazat
  15. 21:38 - s izraelskými vědci nejlépe spolupracoval pan Eichman! Byl u nich pečenej vařenej dávno předtím, než ho tam z Argentiny dopravil Mossad! - http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html#kap6

   Smazat
 10. Tady je vcelku logicky popsáno, proč je o tom ticho. No a pro upřesnění, Rusko vyzvalo USA, aby s tím příměřím zrušilo americko-izraelsko-arabské velitelské a komunikační centrum v Jordánsku (pro podporu umírněných uřezávačů hlav). A do třetice, ještě včera byla ta zpráva na serveru Debka, s tím, se jeví, že je s největší pravděpodobností pravdivá, dnes už tam není. Stačí si to dát dohromady. Jestliže mají operační centrum v Jordánsku, tak musí s někým efektivně spolupracovat, že.
  http://aeronet.cz/news/video-rusko-pozabijelo-americke-britske-a-izraelske-vojaky-v-syrskem-aleppu-kteri-z-bunkru-ridili-operace-is-a-fronty-al-nusra-rusko-celi-narceni-z-barbarismu/
  http://www.debka.com/article/25658/Russia-Dissolve-US-Arab-Israeli-Syria-war-room

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je, jak v loni čapli v Iráku US a izraelské poradce ISILu. Taky bylo o tom ticho po pěšině.
   http://thesaker.is/iraq-arrests-isils-us-israeli-military-advisors-in-mosul/

   Smazat
 11. Není ani tak těžké vyřadit z databáze IP adresy institucí provádějící dezinformační útoky i jejich prolhané trolly, ale čím byste se pak bavili. Vždyť tak hloupý jako Čambor hrající na Jamese Bonda nikdo jiný být nemůže.
  http://aeronet.cz/news/zname-seznam-ceskych-diverznich-objektu-vyuzivanych-k-informacni-valce-proti-rusku-cesky-rozhlas-na-spici-trollingu-unikly-snad-dokumenty-jaderneho-vyzkumu/nikdo jiný být nemůže.

  OdpovědětSmazat
 12. Jen to trošku upřesním - ten ruský úder z lodí směřoval nikoli do Allepa, ale do vnitrozemí Sýrie - blízko k Izraelské hranici, kde byl hlavní stan velení teroristických operací zastoupený důstojníky U.S, U.K, Izraele, Saudské Arábie a Kataru.

  OdpovědětSmazat
 13. Už jste milí diskutující pochopili, Trolli a zuřivá reakce ofic. medií ano, genialitu "Milošova" návrhu bombardovat "řídící centra DAEŠ? Zdá se, že Zemana poslouchá Putin, ne naopak.

  OdpovědětSmazat
 14. Treba jen dodat,kuci profici,tady,ze pri utoku USA na Syrsky vojaky,padlo,nekolik Ruskych dustojniku,coz je vojnovy cin..takze,vypaleni krysiho hnizda,bylo namiste,jako odplata,navic ,tam nemeli co delat !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.