Reklama

.

.

pondělí 19. září 2016

Sdílejte. Toto se České televizi vymklo kontrole. Americký novinář uvedl fakta a nyní se rozběhla cenzura


19. 9. 2016        Svět kolem nás 
Rozhovor, který je nyní na YouTube cenzurován. Reportérka ČT se dozví, že zpravodajci i část vlády USA by rádi napadli Moskvu a neřekne na to ani slovo.
Americký žurnalista, oznámí v ČT během rozhovoru další pikantní věci např.:
- zpravodajci i část vlády USA litují, že po 9.11.2001 nepřepadli v první řadě Moskvu,

- náš (bývalý?) kamarád v NATO Turecko podporoval ISIL ze všech sil,
- zbraně které tam dodáváme končí v rukou ISIL a prakticky v Sýrii nikdo jiný než teroristé nebojuje,

- Sýrii jsme rozvrátili "omylem" a byla to vlastně na tamější poměry svobodná země.
A novinářka poslouchá, neřekne na to vůbec nic a tváří se, jako kdyby ji Přemek Podlaha vyprávěl, jak udělat z PET lahve krmítko pro ptáčky.

Ještě na vysvětlenou, ta lítost Američanů, že v roce 2001 nenapadli Moskvu vychází z toho, že tehdy bylo Rusko na dně a mohlo jim to vyjít, zatímco dnes by to již tak jednoduché nebylo.

(část videa ZDE)

40 komentářů :

 1. Američani budou určitě bojovat proti Rusku do jejich posledního spojence. Jinak ne. Na to jsou zbabělí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...že jsou zbabělí je starodávný fakt, od skalpování indiánských dětí, přes házení NAPALMU na děti vietnamské, záchrana cca 80 000. nacistických výlečných zločinců SS s naloupeným starožitným majetkem evropských obětí nacismu, až po přibijení donbasských dětí na vrata před očima rodičů.atd, atd, atd.
   Myslíš si ale, že jejich dnešní spojenci v EU a NATO jsou odvážnějkší?

   Vymazat
  2. Spojenci odvážnější samozřejmě nejsou, to ale nebrání v jejich obětování(nás všech) ve prospěch toho nejzbabělejšího...Bohužel to švejkovské, Nestřílejte! vždyť jsou tady lidi, není mementem těm, kteří těm spojencům vládnou a zbabělce blahořečí...!

   Vymazat
  3. 19. září 2016 14:48
   Nemyslím. Jsem přesvědčen, že jednou budou stát před mezinárodním soudem stejně tak jako nacisté v Norimberku.

   Vymazat
  4. Nejen zbrane ale miliardy dolaru....

   Vymazat
  5. U soudu za jejich zlociny uz meli byt pred 50lety. Priblbla pyzda ma narizeno neprerusovat sprateleneho soudruha a zrejme ani nevi a nema tuseni ,o cem mluvil....

   Vymazat
 2. A proč že ta reportérka už ani nepípla?
  Inu, pokud by i ptala na co jiného, lidi by se mohli dovědět, co nemají. A od toho tam ona není.
  Spíše než reportérkou je totiž presstitutkou.
  A ona dobře ví, za co ji platí.

  OdpovědětVymazat
 3. "- Sýrii jsme rozvrátili "omylem" a byla to vlastně na tamější poměry svobodná země."

  Jo, to byla Lybie také, že ano. Osstatně, Američané přímo nesnášejí, když je v nějakém koutku světa klid. To je nesmírně dráždí a nutkání vlítnout tam, udělat chaos, bordel, paniku, prostě neovládají.

  Pak běžný tupý amík kouká, jak je všude hnusně a je rád, že se mu v mikrovlnce ohřívá hovno k večeři.
  Ten jeho falešný pocit bezpečí pomalu končí, což ti, ne tak zabednění, pomalu pozorují.

  Všichni, kteří tak lhostejně přehlíželi bezdomovce, ve filmech si dělali prdel ze všech, od kterých by nemohla přijít odezva, včetně mezigenerační nenávisti a podobných socioinženýrských pokusů na dětech se proberou, až se to bude osobně týkat přímo jich samotných.

  Stačí si udělat pokus a přímo říct pravdu těm, kteří žijí v iluzórním klídku, lžích, benevolenci a přitom v jejich rukou leží rozhodující moc (řekněme i existenční) a zanést jim mírně zmatek do palic. Předpokládané reakce se potvrzují, nebude to veselé, nejsou připravení na nic.
  Žijí jednoduše Českou televizí, ve lži, tiše ujištění ve své výjmečnosti a bezpečí.

  OdpovědětVymazat
 4. Cuza jedna novinarska !! Uz i ti novinari jsou zblbnuti z politiku,kteri stvou proti Rusku !

  OdpovědětVymazat
 5. Od rána do večera poslouchám zprávy z Ruska, jak byly volby nedemokratické s podvody. Účast ve volbách nízká -46 procent. A co my- půjde vůbec někdo k volbám kromě rodinných příslušníků politiků? A Ti ruští Mitrofanové se mohou podělat záští ke své bývalé vlasti. FUJ!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic, co by mělo kohokoli nějak překvapit. Volby dopadly navzdory úsilí tajných služeb a zahraničních podvraťáků zcela jednoznačně. Nic jiného než bezmocně trapné plivání jedovatých slin, při evidentně jasné oblibě a podpoře Putina ruským národem, nemůžeme očekávat. Mitrofanové a Štětinové jsou představitelé těch nejhnusnějších nectností lidského charakteru.

   Vymazat
  2. 46%! Jaká asi bude účast u nás ve volbách do senátu? Budeme si mlaskat, když bude 20%. Kolik hlasů dostal Štětina do EP? Jak velkou obec voličů on zastupuje? Zameťme si nejdřív před vlastním prahem.

   Vymazat
  3. Naše média se shodují v jednom: Putinovo takzvané vítězství je bezvýznamné, hořké, voliči jsou apatičtí a podvádělo se velkém. Za to Merkelové řetězec proher je vlastně takovým malým vítězstvím ušlechtilého ducha, daň za dobrotu a drobná překážka na cestě k dalším vítězstvím

   Vymazat
  4. Překroutit se dá všechno. Putin má v Rusku velkou podporu, jeho strana vyhrála volby, které byly transparentní. Sledoval jsem dnes před zprávami Libora Dvořáka a pussy Tvarůžkovou. Pomluvy, lhaní, demagogie: např. Dvořák tvrdil, že zamýšlené ministerstvo bezpečnosti Ruské federace navazuje na stejný Stalinův projekt, ale "zapomněli" říct, že stejné ministerstvo po 11.9. založili i v USA a že Rusové toto jen kopírují. Atd. atd. - nedivím se, že lidé kvůli zpravodajství ČT odhlašují.

   Vymazat
  5. 22:22 no po pravdě,o té transparentnosti a obnovení KGB se dočtete v ruských médiích.
   L.Dvořák u paní Tvarůžkové,blbečku,řekl to,co se v RF nejčko"přetřásá".

   Vymazat
  6. Jedno z nejtrapnějších vystoupení protiruského Liborka. Ten hlupák vypadá, že svým kecům a fantasmagoriím i věří. A o Pussy Tvarůžkové škoda slov.

   Vymazat
 6. Většina logogicky uvažujících lidí má, co se týká USA, už hodně dlouho jasno. Agresivní životu nebezpečná země, militaristická, která nesnáší mírové soužití mezi národy. Nyní "omylem" v Sýrii, Amíci otevřeli oči i těm slaběji myslícím. No a ta zbylá dementní slupka - té není pomoci, v hlavě absolutní ticho Jsou k politování, prostě se nepovedli.

  OdpovědětVymazat
 7. Odpovědi
  1. Jasná volba.

   Vymazat
  2. Okamura ano, až si udělá pořádek ve straně. To co dotáhnul do parlamentu, se mu moc nepovedlo, nechápe s kým má co dočinění. Na prezidenta bych ho volil, ale do parlamentu ne, již žádné Škarky a Kočí. Volím Babiše, hodně moc po něm jdou a překáží jim. Fabriky, ve kterých by byly vietnamské tržnice rozjel, stahuje státní dluh, zaměstnává spoustu lidí a platí tady daně a ne v Grónsku. Ten ty "neznámé" vlastníky slunečních elektráren a pod. srovná a oni to vědí.

   Vymazat
  3. Babiše-Bureše může volit akorát nesvéprávný blb.

   Vymazat
  4. 14:24 - měl byste vědět, koho volíte. Pokud i po přečtení obsahu následujícího odkazu nezměníte názor, pak jste stejný jako babiš:
   http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/
   Je to hnus, že? Myslíte si, že bude takový člověk pracovat pro vás, anebo jenom pro sebe - bez ohledu na to, jak se vám bude (ne)dařit?

   V současné době, kdy nám hrozí nebezpečí ztráty státnosti, kultury, tradic je důležité zaměřit se na konkrétní problémy. A jejich řešení má v programu právě strana SPD. Okamura, jako jeden z mála, říká konzistentně neustále totéž, co má SPD také ve svém programu a co by dokázala prosadit při dostatečném zastoupení ve státních strukturách.
   Dá se vypozorovat, že babiš jen lavíruje a jasné slovo nevyjádří k aktuálním vážným nebezpečím, ani proti nim nijak rázně nevystupuje. Bude vždy jednat tak, aby to neublížilo pouze jemu, a ještě lépe, aby na tom vydělal. Nevěřím mu ani pozdrav.

   Pro mne - SPD jej jasná volba.

   Vymazat
  5. Když už se splést, tak v dobré víře. SPD budiž - jiná volba nikde na obzoru. A touto volbou už nic víc zkazit nelze. Nezbývá než nenechat se odradit ani lhaním, ani pomluvami, ani průzkumy všelijakými, ani totálním ignorováním Okamury a SPD. Budeme tím vším a nejvíce oním ignorováním s občasným utroušením zlovolné sliny zcela zaplaveni.

   Vymazat
  6. Anonymní19. září 2016 14:24 jestli volis babise tak volis i eu a nato

   Vymazat
  7. Pro 14:50,
   naprosto s Vámi souhlasím.
   Rozpočet sice hlídá poměrně dobře, ale rizika existenční věcně podporuje.
   Pro 22:49,
   ... tedy válku.
   Děda.

   Vymazat
 8. Jako kdybych poznal svuj text z FB, SPD plzensky kraj

  OdpovědětVymazat
 9. Praha 11, SPD - aspoň do senátu.

  OdpovědětVymazat
 10. Cesi se probudi z toho sladkeho sna ze jich se nic netyka! A budou koukat do nebe na dymovy cmouhy po raketach a atomovych bombardacich.Jsem zvedav,co reknou svym detem ktere budou silet hruzou!!!
  Jeste je cas probudit se-SNAD... Kazdy by mel jit k volbam a nevolit ty zmetky protoze cas sileneho konce prichazi moc rychle!
  Neprijde santa Klaus a neodcaruje to kouzelnou hulkou-musi si ten poradek udelat sami.
  Az budou tisknout v narucich hruzou silici deti bude pozde!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okamura - SPD. Žádný Babiš. Za prvé, Babiš říká to, se líbí lidem, ale pak nechá Sralbotkovy chameleony jednat proti tomu co říká. Za druhé, z rozkradených miliard nevrátil do státní pokladny za celou dobu jeho působnosti ve vládě ani jednu. A moc by k tomu měl.
   A za třetí, ta banda zmrdů, co se mu tam do ANO stáhla je sama o sobě důvodem, proč je nevolitelný. Příkladem je Zlatuška, Telička, Komárek a mnozí jiní. Jediný přímý chlap a vlastenec, který stojí za národem je Okamura.

   Vymazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.19. září 2016 18:30

   Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Vymazat
  3. Nevolit ani jednu ze stran ČSSD,ODS,TOP09,KDU - klidně vytvoří koalici proti Babišovi. Raději malé a neznámé jen ne tutu sebranku.

   Vymazat
  4. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.19. září 2016 21:04

   Chtěl jste asi říct, klidně vytvoří koalici s Babišem. Lidé, vy jste tak trumberatí, vždyť vám ten rakovinotvorný ječmen Babiš sype i do piva.

   Vymazat
 11. Žádná sláva, ohledně Ukrajiny má Seymour Hersh stále ještě americkou válečnou propagandou vymytý mozek. Měl by na sobě zapracovat a poslechnout si krajana Alexe Jonese nebo RT.com http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1870646-americky-novinar-po-porazce-cekaji-hlavne-zapadni-evropu-strasne-veci

  OdpovědětVymazat
 12. Když někoho volit,jedině Národní demokracii a p. Adama Bartoše,popř. DSSS,i když se obávám,že tzv. volby nic nezmění,vlastizrádní pejzáci mají vše obšancováno a "volby" budou zfalšovány!!
  Pokud se nebude v ulicích střílet a vlastizrádci spolu s pejzáky nezačnou nacházet své spoluzloděje na kandelábrech,nikdy se nic nezmění!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je jediná a skutečná pravda.Jedině převrat a revoluce nás mohou zachránit.Jinak už nic.

   Vymazat
 13. Samej antisemita jak je mozne ze lidi prichazeji na to odkud vitr fouka ? Nepejzatej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se tak jako já nemůžeš dočkat a těšíš na další roztomilý a zábavný článek našeho vašeho Břéti?

   Vymazat
 14. No jasně Okamura to je jediná možnost. Přiblblej Černoch vykřikuje že snad Okamura něco ukradnul. Kdyby to byla aspoň trochu pravda, tak už je dávno před soudem. Možná i k tomu dojde, aby ho alespoň na čas voleb vyřadili. Vzpomeňte jak zavřeli Sládka aby mohl být zvolen opilec Havel presidentem. Určitě mají připravenej krizovej plán B. Nechme se překvapit, jo jo to je ta naše demokracie, zloději, tuneláři, muslimáci a jiná verbež prosperuje a normální člověk aby měl strach. To jsme to dopracovali, asi by to chtělo klacky do rukou a defenestraci a nebo jak říká Zeman dmokraticky jít k volbám a ne jenom nadávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za našeho příštího prezidenta volím nestora českých vlastenců a vězně svědomí PhDr. Miroslava Sládka, který za oddanost Československu a věrnost našemu národu seděl jako národní buditel Karel Havlíček Borovský.
   V 90. letech zatápěl představitelům polistopadové vládnoucí garnitury a dosud dává kapky havloidním, islámským a pravicovým klerofašistům a církevní zlodějině.

   Vymazat
 15. Usáci jsou hnůj světa a ČT je fekální vůz co ho rozmetá po Česku. Morave

  OdpovědětVymazat