Reklama

.

.

pondělí 5. září 2016

Starý pán už jiný nebude – Češi jsou prý xenofobní, jelikož nemají moře!

Radek Rozvoral
l5.9. 2016   Rukojmí
Kníže Schwarzenberg zase perlil. V rozhovoru pro rakouský list Die Presse am Sonntag, mimo jiné prohlásil, že jsou Češi xenofobní také proto, že žijí ve vnitrozemí.Nezapomněl také říci, že bez Velké Británie bude na Evropskou unii „smutný pohled“ a že zlaté časy jsou v Evropě dávno pryč. Na Evropskou unii a její sebranku nikým nevolených úředníků je smutný pohled již několik let a zcela jistě s tím nepůjde nic udělat. Byrokratická a centralistická Evropská unie plná regulací je totiž nereformovatelná a do doby než se úplně rozpadne, na ní bude smutný pohled stále.
Velká Británie je první zemí, která dokázala to, po čem touží i další státy Evropy a samozřejmě, že se za nějaký čas referend určitě dočkají. Lidé v nich pak sami rozhodnou, aby ten smutný pohled na Evropskou unii skončil. Informace o současném růstu britské ekonomiky, která pozitivně reaguje na rozhodnutí občanů o vystoupení z Evropské unie, je toho jasným důkazem a ukazuje prolhanost novinářského hlavního proudu, který straší občany důsledky vystoupení z Evropské unie.
Když už se starý pán zmínil i o tom, že zlaté časy jsou v Evropě dávno pryč, tak samozřejmě jsou s tím nelze nesouhlasit, jelikož úředníci EU svými činy nás občany velice zklamali. Na příkladu Velké Británie a jejího růstu ekonomiky po rozhodnutí o odchodu z osmadvacítky je ale vidět, že se zlaté časy do Evropy postupně začnou vracet.
No, a že jsou Češi xenofobní, jelikož žijí ve vnitrozemí a nemají moře, tak to už je opravdu nebetyčný blábol. Měl by panu knížeti někdo vysvětlit co je to vlastně xenofobie. Víme dobře, že je to strach z neznámého a Češi strach z neznámého nemají. Máme strach z velice známé násilné, netolerantní a ženami opovrhující islámské ideologie, která tu nesmí v žádném případě zakořenit. Následujme Velkou Británii a vyhlasme referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!

34 komentářů :

 1. Ano VYHLAŠME :-))))) A KDO TO MÁ JAK OUDĚLAT???, na to jsou "jiní lidé" ne my občané - čtenáři, a pokud se tito "jiní lidé" nezasadí a neudělají co je v jejich moci, nic nemůže vzniknout,jenže my Češi a hlavně ti kompetentní, jsme moc líní na to abychom udělali něco navíc...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tady nejde o lenost, ale o mamon kdo bude dávat do soukromích rukou tzv dotace, vždyť to jsou opět daně které se museli vložit do EU jejichž část nám v podobě dotací je milostivě bruselem vrácena a co to přinese národu, nic prostě se to rozkrade a napíše se v tisku kolik se postavilo cyklistických stezek, takže nečekejte od nich nic dobrého neboť jsou v tom zainteresovaní hlavě politici, jestliže se nezmátoříme sami tak zase sami budeme kňučet jak zprzněná žebračka toť vše.

   Vymazat
  2. Hlubší pohled:
   http://www.spr-rsc.cz/420-stalin-volby-a-predvolebni-pruzkumy.html

   http://www.necenzurujeme.cz/henrich-strobl/1970/kruta-pravda-kterou-nechce-nikdo-slyset.html

   Vymazat
 2. starý pán má zajisté pravdu, ví o čem mluví když hovoří o "odešlých zlatých časech"
  to on sám, také osobně pomáhal v Kyjevě křísit v roce 2013 a 14 zašlou slávu banderovců, podněcoval novodobé tamní fašisty, oligarchické ozbrojené bandy, kteří vraždí nepohodlné Ukrajince či Rusy na Ukrajině.

  Vše mu zapadá do jeho úvah, které vyslovil, že není normální, aby v Evropě byl již více jak 70 let mír.

  Inu takoví, on a jemu podobní "vykladači" nám podsouvají í xenofobii, nechuť v EU, byť právě oni z EU nejvíce tyjí.

  Hanba jeho voličům. Volám!  OdpovědětVymazat
 3. Kníže Schwarzenberg je morální odpad, který si ani nezaslouží, aby zde měl článek. Zajímalo by mně jestli se někdo chytil za hlavu, kdo ho volil, když se vybarvil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíte
   a stačila vhodná předvolební bramboračka a málem se stal prezidentem...

   Znovu a znovu si jen potvrzuji, že podstatná část voličstva je úplně blbá a nechá se táhnout na vařené nudli...
   Tak je to ostatně při každých volbách a politici vědí, na jakou strunu mají zahrát, aby zůstali u koryt.

   Vymazat
  2. (16:04)
   Knížata od roku 1918 neexistují. To Vás ve škole neučili?

   Vymazat
 4. Neměl by se český(!!!???) politik vyjadřovat o své zemi v cizí zemi více diplomaticky? Ať se občan Schwarzenberg podívá na svůj rodinný erb a připomene si, z jak xenofobní rodiny pochází. Opravdu mnou otřáslo, jak si někdo mohl dát do znaku tak nechutný výjev, kde havran vydlabává Mohamedánovi oči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:52 Ten symbol čtete nesprávně. Ve skutečnosti to obrazem představuje rčení "Vrána vráně oči nevyklove".

   Vymazat
  2. Ví o tom Pelikán a jeho Hate Free šašci?

   Vymazat
 5. Velice srandovní je, když šišlá o evropských "hovnotách", všichni víme jak účelově lže a myslí si, že je mazanej, smějeme se jeho ubohosti. Kníže? Checheche....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rakouský knýže alias volím Karla s čírem, jež nenávidí Slovany, je odepsaná politická figurka i se svým válkychtivým TROP 09, blekotající své nesmysly jako senilní stařec, proměňující se v malé děcko s plýnami.Paradoxem ovšem je, že se tato osoba stala málem prezidentem!

   Vymazat
 6. Darebák, kterému byl vrácen majetek za cenu prolomení Benešových dekretů, by měl raději mlčet, stydět se a moc na sebe neupozorňovat!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majetek mu nebyl vrácen, s pomocí dalších vlastizrádců ho státu sprostě sebral.

   Vymazat
  2. Da se rict stara svine, ktera cechy nenavidi....Agent CIA, vzdy ochotny lezt do pr...Starej fasista kterej drzi hubu jak mu nakazali o faistech a fasistickych islamistech a mel dokoncit okupaci CR

   Vymazat
 7. Darebák, kterému byl vrácen majetek za cenu prolomení Benešových dekretů, by měl raději mlčet, stydět se a moc na sebe neupozorňovat!!!

  OdpovědětVymazat
 8. jo když se davala becherovka hrady a samki sadarmiko to byli zlate časi na klondike nyni je vykradyno a přikulovač už je taki pod drnem ani luza mě nechape ale kde jinde se da tak lhat a podvadět a krast když ne v čezku

  OdpovědětVymazat
 9. Karel Havlíček Borovský:
  Bože, dej, ať Švarcenberka
  na krchov už táhne herka.

  OdpovědětVymazat
 10. Starý pán má pravdu. Zlaté časy jsou dávno pryč a na Everopu je smutný pohled. Jen se při své vrozené skromnosti nepochlubil, že na tom má nemalou zásluhu. A moře máme, ne že ne. Máme stále větší moře dluhů. Také za to můžeme poděkovat.

  OdpovědětVymazat
 11. Jestli se dědkovi mezi námi nelíbí, ať se sbalí a táhne odkud přišel. Stejně ho má většina Čechů plné zuby.

  OdpovědětVymazat
 12. Zdá se , že by bylo třeba K.H. Borovského zakázat. Proč ? Protože tím by byl více čten a bylo by mu vice věřeno a přinutilo by to více lidí přemýšlet, Snad starý pán nemyslel těmi zlatými časy naší totalitu.

  OdpovědětVymazat
 13. Souhlasím s autorem. Nebojíme se neznámého. Snad jen blbů, kteří se dokážou vetřít až k řízení našeho státu.
  K jejich aktivnímu výskytu v těch výšinách musíme být nanejvýš xenofobní ...

  OdpovědětVymazat
 14. "Je to bída na tom světě, kam se noha šine, sotva přejdeš jedny hory, už jsou tady jiné....
  Je to bída na tom světě, všechno je hned jinak, dneska tě maj za svatého, zítra budeš sviňák".... K.H.Borovský

  OdpovědětVymazat
 15. Divím se, že neustále otiskujete bláboly tohoto dementního zloděje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ať to otiskují, ať lid ví, co je to "pravda a láska". Kdejaký prolhaný dobytek nás může naprosto cíleně a účelově nazývat v zahraničí xenofoby!

   Vymazat
 16. Tak to je Evropa v prdeli, když se taková chátra dává své rozumy přes noviny.

  OdpovědětVymazat
 17. tak mě napadlo, jak hlubokou pravdu řekl "humanitární bombarďák", když pronesl

  REPUBLIKA NEVZKVÉTÁ - uplynulo přes čtvrt století a je to ještě horší...

  OdpovědětVymazat
 18. tak je treba jit k volbam a volit jedineho radoveho politika co se nas verejne zastal a to je okamura a nas je vetsina www.spd.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Kdo rozumí polsky, ten bude překvapen, jak jsou nám Poláci podobní. Také jim už jejich vláda leze krkem

  https://www.youtube.com/watch?v=CVjr7yaiVCw
  https://www.youtube.com/watch?v=IIxCIFBkfUg

  OdpovědětVymazat
 20. Můžete někdo zorganizovat petici, nebo referendum, aby se naše největší letiště nejmenovalo po Vaclavu Havlovi? Je to ostuda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co letiště Karla Šwancenberka?Už v letadle by německy mluvícím národům bylo jasné, do jaké země vlastně letí.

   Vymazat
 21. Myslím si, že hlavní chyba je v Čecháčcích kteří, zejména v Čechách, tohoto zdegenerovaného parazita volili. Ve zdravé společnosti by byl tento produkt zařazen do kategorie jako vzorek bez ceny. Hnus mne jímá z tohoto lidského odpadu. Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (11:20)
   Jenže zdravá společnost je ideál. Realita v naprosté většině zemí je jiná. Zabývat se Schwarzenbergem je dnes už zbytečné, protože této zemi již moc škodit nemůže. Jeho vliv jakožto současného předsedy zahraničního výboru Poslanecké sněmovny je dost omezený.
   Lépe by bylo věnovat se těm, kteří ještě škodit budou. Nebudu je vyjmenovávat, každý jich známe dost.

   Jeho labutí písní je jmenování v seznamu presidentských kandidátů tzv. Kroměřížské výzvy.
   Tu charakterizoval novinář MF trefně:
   "Rejstřík kandidátů, kteří Miloše Zemana neporazí, je tak vyčerpávající a přehledný, že takřka kodifikuje směr, kudy nejít. Vzít kroměřížskou soupisku a celou ji hodit do koše může být skvělý výchozí krok pro hledání skutečného, vážně míněného prezidentského kandidáta."

   Vymazat