Reklama

.

.

pondělí 12. září 2016

Světová hanba Haagu - dr. Miloševiče napřed věznili a utýrali, posmrtně jej osvobodili

Jiří Jaroš Nickelli
12.9.2016   České národní listy


Západní média mlčí jako zařezaná o rozsudku tribunálu Haagu pro Jugoslavii, který posmrtně přiznal nevinu srbského presidenta dr. Slobodana Miloševiče v rozsudku o bosenské válce 1993-1995! Jako první přinesla tuto zpravodajskou bombu italská televize "Pandora" a její zpravodajec, emeritní europoslanec a novinář Giulietto Chiesa.


Přitom haagský tribunál vynesl rozsudek již 24.března 2016 a teprve nyní se první italské médium odhodlalo zveřejnit tuto šokující zprávu pro mnohé politiky pokryteckého Západu, kteří dr. Miloševiče napadali nejhnusnějšími způsoby. Moc dobře si vzpomínáme i na ty politiky u nás, kteří dr.Miloševiče nazývali "balkánským řezníkem" nebo "srbským Hitlerem", "jugoslávským diktátorem", "vrahem Chorvatů a muslimů". Nebudeme je jmenovat, i když je dobře známe, ale můžeme i přiznat jejich příslušnost v několika případech k tehdejší, dnes zaniklé Křesťansko-demokratické straně!

Nyní haagský soud ke své nekonečné hanbě musel přiznat opak - a konstatoval naprostou nevinu doktora Miloševiče jak na případné "genocidě" v bosenské válce, tak i zohlednil jeho postoje v otázkách bratrovražedného válečného konfliktu, když konstatoval jeho nevinu na proběhlých událostech. Dokonce uznal i jeho negativní postoj k vytvoření tzv. Republiky Srbské uvnitř novobosenského státu, nikoli s neláskou k Srbům, nýbrž pro neefektivnost tohoto útvaru v rámci válečných konfliktů. Na druhé straně musíme konstatovat, že i vznik Republiky Srbské v Bosně byl zákonitou reakcí zde etnicky uvězněných Srbů, kteří se chtěli postavit represím se strany vznikajícího novostátu.

K zatčení a věznění doktora Miloševiče je nutno poznamenat, že haagský tribunál nejen údajně odmítal po jistou dobu vydávat určité léky vězněnému, ale odmítl i jeho dopravení do Ruské federace na léčení, jak si to dr.Miloševič podle svého advokáta sám přál. Celá tato situace, podle zpravodajce Chiesy vyvrcholila tři dny před smrtí vězněného. Jeho smrt byla údajně kvalifikována jako srdeční záchvat, a to tři dny poté, co soud zamítl možnost jeho léčení v Ruské federaci. A naši "politikové" k těmto hanebnostem zcela mlčeli. Mlčeli k věznění politika, který bránil svůj slovanský národ proti cizí intervenci a cizí okupaci podle zásad mezinárodního i obecného práva, což dnes musel přiznat i sám haagský tribunál.

A na našich politicích, stejně jako na politicích EU a USA, navždy zůstane skvrna jejich schvalování dvou nových států vzniklých jako abscesy na těle porcované Jugoslávie - Bosny a Kosova! Co se nakonec ukázalo? Ukázala se pravda Miloševičova varování před vznikem těchto dvou "států". Co přinesly tyto dva státy dobrého světu a Evropě? Velké nic. Jen olbřímí problémy.

A v případě Kosova, které tak hanebně proti Resoluci RB OSN č.1244 schválil emeritní ministr zahraničí, občan kníže, bylo prokázáno, že jde o "stát", který trpěl loupení orgánů na nebohých civilistech včetně dětí, že jde o stát, který trpěl ničení a hanobení pravoslavných chrámů, klášterů, a dokonce i hřbitovů! okupantskou chátrou. Dokonce případy loupení lidských orgánů v Kosovu údajně zjistila i bývalá předsedkyně haagského tribunálu madam Carla da Ponte, a údajně má dokumentaci těchto případů i srbská prokuratura.

K osobnosti doktora Miloševiče samého pak dodejme toto. V našem případě je lhostejné, jakou politickou orientaci zastával, zdali byl "bolševikem, socialistou nebo komunistou". Pro slovanské země je důležité, že se choval jako pravý Slovan. Bránil svou slovanskou zemi proti cizí agresi, proti agresi spojené dokonce i s chátrou, vraždící jeho národ. Proto je povinností všech Slovanů hodných toho jména, aby ocenili dějinnou úlohu doktora Miloševiče v tomto směru, bez ohledu na jeho politická pochybení nebo nezdařené úmysly. A Haagský soud se musí jen trpce smířit s notným úkrojem ze štítu na své pověsti a cti, stejně, jako se to v minulosti činilo rytířům, kteří přišli o svou čest. I proto se o tomto rozsudku na pokryteckém Západě tak úporně mlčí. V tomto případě palma cti náleží italským zpravodajům.

Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I

38 komentářů :

 1. Nejvecsi Srbskou hrdinkou byla dcera generala Mladice,ktera,kdyz se dovedela o Srebrenici,spachala sebevrazdu,jeji tata se potupne ukryval,jako narodni hrdina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ubohej moulo!!!
   Václav

   Vymazat
  2. 7:18
   Ty už jsi zlitej už zas zákon káže ty havloidní syfilitická zdrápanino

   Vymazat
  3. Největší vůl vždycky zabučí jako první - 7:18. Se smrtí mladé Mladičové je to spíš záhada než jak to uvádí onen muslimský osvětář.

   Vymazat
  4. Tak nám aspoň řekni, kolik ti za tohle platí..

   Vymazat
 2. Před tím takzvaným soudem by měli stát především Billy Sperma Clinton a balkánská řeznice Madla Korbelová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda. Jen jste zapoměl na Solanu a další.

   Vymazat
 3. Nic takoveho soud v Haagu nepriznal. Nelzete, komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To seš fakt tak vymaštěnej?
   Jo, nejen jeho, ale i Sešelje:
   http://www.slobodan-milosevic.org/news/smorg-aw071816.htm
   http://www.reuters.com/article/us-warcrimes-warcrimes-acquittal-idUSKCN0WX10D

   Vymazat
  2. Komu nadáváš do komunistů, ty vepřová spermie? Nejsi náhodou příbuzný Němcové, Marksové, Dinsbiera, Langšádlové, Ženíška, Sobotky nebo jiného nepotřebného živočicha?

   Vymazat
  3. On to bude starý známý Štětináč, odborník na Gruzii a přítel ukronácků - náš slovutný reprezentant v Europarlamentu v Bruseli.

   Vymazat
  4. Ty trotle,tebe musí Šapito a lejnolahvárenský méněcenný žumpy milovat jako vlastního,když už nemají na jinýho trotla,kterej žvaní ty ussacký hovna .....jsou pěkně v pr...i!!!!!

   Vymazat
  5. Pro idiota, který všem nadává do komunistů: v rámci rozsudku v procesu s Radovanem Karadžičem je jasně napsáno, že Miloševič je nevinný. Nebyl zapleten do žádného "válečného zločinu", který na něj chtěli hodit.

   Vymazat
  6. "haagský tribunál nejen údajně odmítal po jistou dobu vydávat určité léky vězněnému" -- Podle jakého práva švýcarská policie zhaftla našeho europoslance Ransdorfa? Mám na mysli toho, jemuž jeho věznitelé odpírali léky a jeho soudruzi (parlamentní i straničtí) ho slouhovsky snaživě líčili jako takřka nesvéprávného roztržitého podivína, aby se na něj VYFLÁKLI! (sck)

   Vymazat
 4. http://www.zvedavec.org/komentare2009/12/3414-slobodan-milosevic-moje-pravda-cast-1.htm

  OdpovědětVymazat
 5. jedno je jisté, pro ty, kteří toto ostudné divadlo zorganizovali a léta hráli, se nic nestalo a žijí si svůj pohodlný život dál, stejně jako u nás, stejně jako kde jinde.Pokud jseš ze stejné party jako ti u moci, nebo ji dobře sloužíš, budeš stále vážený občan s dostatkem peněz. Svědomí, nesvědomí - to už spousta lidí ani neví co to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude. V žádném případě. Bude se zbytek života skrývat v rezavé maringotce kdesi v nevadské poušti, typickém to obydlí tříčtvrtin američanů.

   Vymazat
 6. Zvěrstva pod taktovkou bestiální USA páchnou stále po celém světě a vůdce dostává Nobelovu cenu míru!

  OdpovědětVymazat
 7. U nás stále platí zákon Na ochranu míru a týká se celé vládní chátry, která nasazuje naše žoldáky do všech útočných amerických válek od Jugoslávie, přes Afganistán, Irák a pod. Politik podporou útočných válek se dopouští zločinu proti lidkosti a jako takový je nepromlčitelný !!

  OdpovědětVymazat
 8. Nutno poznamenat, že ho utýrali demokraticky a zachovali evropské hovnoty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, máte pravdu - oni dělají všechno demokraticky. Demokraticky bombardují, demokraticky odsuzují na doživotí a na ukr. krajině, ale i vté nej demokracii v samotné jůesesej i demokraticky mučí v tajných i netajných věznicích....Takže sláva jim, herojam.....Dagmar

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:42
   A co byl podle tebe potom ten posranej vožralej dramatik,kterej udával dobrovolně kamarády na StB?!!!!Jsi jeho pohrobek a jsi úplně stejně debilní,vlastizrádné hovno z huby čokovopice z Fuckingtownu!!!!!

   Vymazat
 10. Na každou sviní se voda vaří ať už je v USA nebo v Česku !

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. 9:07
  Jsi jen ubohej věcně zlitej kretén a a vyfetovaný hovado bez vlastního názoru,havloidní předkožko kolaborantský z kolaborantský svině!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestačilo by napsat "iluminátský přisluhovač, hlava tympánová"?

   Vymazat
  2. 9:16 Nestačilo by ho prostě ignorovat? Tím byste ho pořádně naštval. Nadávkami mu působíte jen radost. Vy víte, že je blb, on to ví také, tak proč to rozmazávat. Jen se tu šíří smrad.

   Vymazat
 13. tak to je vlatenec dostane kriminal a valecnej stvac + masovej vrah nobelovu cenu miru

  OdpovědětVymazat
 14. Orwell 1984, napsáno v r. 1949....Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla,...tak tak lidičky svět se prcínku obrací....pravda je lež!

  OdpovědětVymazat
 15. Slobodan Miloševič byl politikem velkého formátu, a proto musel být odstraněn z cesty. Neoliberalismu a globalismu.
  Nebyl ani první, a - bohužel - ani poslední obětí té zrůdné ideologie hnané hrabivostí a touhou po moci.
  A tuto dnes naši proameričtí politici vydávají za euroatlantské hodnoty(!). Co vše se dá dnes ještě i označovat za hodnoty(?) ...

  OdpovědětVymazat
 16. Dcera dr . Miloševiče bránila svého otce při zatčení zrádnou policii . Tehdy jsem nechápal . Dnes víme že Srbská elita Radko Mladič , Karadžič , dr. Plavšičová , dr. Miloševič , dr. Šešlej , Arkan Želko Raznatovič jsou Srbští hrdinové , slovanské které likvidovat jak Habzburgové , tak muslimové a fašisti z Chotvatska a Něm. Nezapomeňte že prezident Masaryk přijel z USA do Československa se Srbským pasem . Rusové a Srbové jsou hrdé národy SLOVANSKÉ , proto můžeme být hrdý na naše vojáky v Buzuluku a raf v Anglii . To že jsme sevzdali Hitlerovi nás bude žrát ještě 100 let . Po mobilizaci v čr se hlásilo v Jugoslávii tisíce dobrovolníků připraveno bránit čechy proti němcům . A my s našim Vencou jsme slepě žrali co nám čt odvisílala . Venca Havel vymyslel pojem humanitární bombardování . Musel mít germánskou nebo jakou krev . Když ho zvaly Albánci do uloupeného Kosova pro metál , tak nepřijel . Věděl že ma ruce od krve Srbských dětí a civilistů . Na to nikdy nezapomeneme . A to že tu přijeli Rusáci v 68 to pouštějte v tv od rána do večera . Američané si dodnes okupují koho si zamanou . Tak zdrastvujte a nenechte se oblbovat ČT . Dobrou Marcel

  OdpovědětVymazat
 17. You tube skupina ljube , píseň konj .
  Dobře ji zpíva pelagea a maroz v obleku frontových sester . Přeji super poslech.mar

  OdpovědětVymazat
 18. Generál Radko Mladič bránil svuj národ při jedné z genocid které byly proti Srbskému národu páchané stovky let . Jeho dceru dohnali k sebevraždě studenti , kolegové . Gotovina , Čermák , Orič na svobodě . V Kosovu v parlamentu Haradinaj , Thaci. Kde je spravedlnost ? Asi v rici Terazki

  OdpovědětVymazat