Reklama

.

.

neděle 4. září 2016

"Toto je naše země! Toto je naše letiště!" Obamův přílet na zasedání skupiny G20 začal dvojnásobným skandálem


4. 9. 2016      zdroj Navzdory mezinárodnímu protokolu nepřistavili organizátoři summitu G20 na letišti v Chang-čou schůdky s červeným kobercem k letadlu prezidenta USA. V důsledku toho byla nucena osoba č. 1 Spojených států amerických sestoupit v zadní části letadla po skládacích schůdcích.
Ve stejné době novináři, zahnaní pod křídlo letounu, sledovali Obamův sestup za modrou páskou. Pracovník čínských zvláštních služeb požadoval, aby zástupci médií prostor vyklidili.


Jedna z členek americké delegace mu připomněla, že to je paluba prezidenta USA. Na což ten odpověděl: "Toto je naše země! A naše letiště! "

Obamův poradce Ben Rhodes a jeho poradkyně pro národní bezpečnost Susan Rice přiznali, že byli nepříjemně překvapeni, když se pokusili se dostat blíže ke svému vůdci a nadzvedli modrou značící pásku. Cestu jim zahradili pracovníci služby bezpečnosti Číny.

Přímý účastník incidentu Barack Obama řekl, že summit G20 začal produktivně a že incidentům na letišti nestojí za to věnovat pozornost.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Číská ochranka jednala správně. Dobře vědí, že Ameriku nejvíce ohrožují američtí politici a novináři :-)

  OdpovědětVymazat
 2. I Klaus sere voňavá hovna, ale australané také nepovolili vstup tomuto vládci vesmíru jinak než skrze detektor kovů. Což jeho Milost a Jasnost žid Klaus odmítl, ano vše spěje k revoluci a vypořádáním se s odpadlíky z lidské společnosti, ať žije a zvítězí světový komunismus nad bezohlednou chamtivostí a chtivostí několika úchylných jedinců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, měl byste lidem ponechat jejich vlastní vůli.

   Vymazat
 3. To se bezesporu dá považovat za přímý útok na prezidenta USA a tedy doslova na USA jako stát. Nelze to podceňovat. Myslím,že se tu staví první velmoc proti USA a dá se předpokládat,že strhne lavinu,pokud jí to projde a to asi ano,protože Obama je už tradičně slaboch,který se na nic nezmůže. Od takového vůdce a od takového státu,potažmo, dál a co nejdál. Bohužel. Vypadá to na prohru,že jo,Evropané.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA má na kahánku, až vyrazí z prádelen číňané na američany utlučou je mokrým prádlem, poplachnebude vyhlášen, protože jej vypnou čínští studenti IT na amerických universitách, to bude,...anebo už je "mazec".

   Vymazat
  2. Zase: Infiltrace základny.

   Vymazat
  3. pro 20.13
   Situace se dá vysvětlit několika způsoby, které mohou mít různé pozadí a účel.

   Z pohledu "magorů" v USA to je útok na Obamu a jejich stát. Tak to mohou vykládat manipulátoři s veřejným míněním! Jde to o to, aby USA bylo v očích všech neomezeným pánem, kterého všichni poslouchají. Neuposlechnutí čehokoliv nebo nesouhlas s čímkoliv je hlavně pro USA útok na jejich bezpečnost a strategické zájmy a nutně musí být potrestán!

   Z pohledu bezpečnostního experta Číny je to jen nezbytný krok k zajištění bezpečnosti praesidenta cizího státu.
   Úvah je nepoměrně více, ale jedinou správnou bude bezpečnost. Zy ostatní jsou lehce vyvratitelné, neboť mohou symbolizovat pohled hodnotícího.

   Vymazat
 4. Vždy v celé vaší lidské historii rozhodovala jen síla a nic jiného,protože láska a dobro vždy jen .. krotily násilí. Vždy musíte být natolik sami sebou abyste byli schopni se sami ubránit, pokud ne,právem třeba i zaniknete,jste tomu učeni od samého počátku vaší existence a těm,kteří jednají jinak,těm vy lidé říkáte hlupáci nebo slaboši. Není místo ve vesmíru pro nekvalitu a ta se týká i prostého toho myšlení. Já osobně nevidím důvod bránit nebo zachraňovat nekvalitu a sama příroda také ne,protože tzv. přirozený výběr je v podstatě i její podstatou. To je i Boží spravedlnost a jeho funkčnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by měl Bůh zachraňovat to nekvalitní? Proč vás lidi Bůh stvořil? Protože máte třeba "modré oči" a zíráte na něho s láskou? Důvod je jiný a jmenuje se VÝVOJ,který právě spočívá ve kvalitě. Jak jinak!

   Vymazat
  2. To víš že jó, netřeba nic řešit. Stačí šoupnout dva očenáše a třikrát zdávas a Bůh se o lidstvo postará.

   Vymazat
  3. Přesně tak,to je totiž to nejsnazší a lidé se mohou hrdinsky předhánět kdo se modlí víc.

   Vymazat
  4. 21:41 ...a když bude velký problém, třeba globální oteplování, tak se uspořádá modlící Olympiáda. Soutěžit budou národní týmy v disciplínách jednotlivých náboženství. Bude se závodit, kdo toho víc namodlí. A Bůh odmění vítěznou zemi odvrácením problému. Bóóže, to bude krása.

   Vymazat
  5. Nádherná krása.

   Vymazat
 5. A mezi takové hňupy chce zaparkovat i Srbsko . Vyžeňte aneričany z Kosova a serte na eua nato !

  OdpovědětVymazat
 6. Omyl pane Obamo, ten incident na letišti nás opravdu zajímá. A neměl by nás pouze zajímat, ale hlavně inspirovat.

  OdpovědětVymazat
 7. Omyl pane Obamo. Ten incident na letišti nás velice zajímá. A neměl by nás jen zajímat, ale hlavně inspirovat.

  OdpovědětVymazat
 8. Nechte Boha na pokoji. Co Bůh stvořil dobře stvořil. Co produkují a činí lidé to denně mluví za všechno. Kdo co zaseje to i sklidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tedy například Židé provádějí obřízku,když "Co Bůh stvořil dobře stvořil"? Myslete, Židé napravují jeho chybu.

   Vymazat
 9. Jdi se do kostela pomodlit za křivárny a zločiny jenž zástupci tvého boha na této planetě způsobili a vynech laskavě všechny slušné lidi.

  OdpovědětVymazat
 10. Když už jste u toho modlení,tak Vatikán je největší pračka na špinavý prachy na světě,takže jsme jim restitucema církve taky přispěly..A to gesto s tím letadlem vzniklo proto,protože Amíci zrušili Číňanům satelit a kšeft za 190 mega.,tak proto jsou naštvaní.Ty Amíci budou všechny tak provokovat,až to bouchne.Teď už kašlou na rozvrácenou Evropu,jak jinak,berou to přes Indii a Koreu,naštěstí se Indie kloní k Rusku.Tak se modlete ať nezvolí Clintonovou,nebo jsme všici v p.....

  OdpovědětVymazat
 11. Jo a je to 190mega Euro.

  OdpovědětVymazat
 12. Jo a je to 190mega Euro.

  OdpovědětVymazat