Reklama

.

.

čtvrtek 15. září 2016

Trápny záver Medziparlamentnej konferencie o spoločnej zahraničnej a bezpečnostnej politike EÚ - Ako v segregovanej osade


15. 9. 2016    zdroj
Záver konferencie nečakane poznačil nemeckým zástupcom koordinovaný, agresívny útok “zástupcov Stredomoria” na slovenské vedenie konferencie a krajiny V4. Počas priebehu konferencie bolo čoraz viac vidieť emotívne požiadavky poslancov z južných krajín na iniciovanie okamžitého spustenia procesu prerozdeľovania migrantov do všetkých krajín EÚ. Požadovali aj zavedenie prísnych sankcií voči “neposlušným” štátom EÚ.Situácia gradovala v čase, keď vedúci talianskej delegácie Massimo Artini ohlásil, že bez dodatočného zapracovania dôraznej výzvy na urýchlené začatie re-distribúcie migrantov do spoločného vyhlásenia, neumožnia delegácie stredomorských štátov schválenie záverov celej konferencie.

Takú výzvu nebolo vzhľadom k jej nepriechodnosti u iných delegácií možné
prijať.

“Multikulti team”, zložený z delegácií Talianska, Grécka, Malty, Cypru, Francúzska, Španielska a Portugalska, na to reagoval svojsky. Opustili svoje miesta, obkolesili predsednícky stôl a začali si hrubo a arogantne vynucovať akceptáciu ich nepriechodnej požiadavky.

Podľa Jaroslava Pašku bolo ich cieľom: vynútiť si relevantný dokument “Conclusions”, v takom znení, ktoré by im umožnilo u Európskej komisie opätovne aktivovať mechanizmus núdzovej reakcie, podľa článku 78 (3) Zmluvy o fungovaní únie. A s ním potom efektívne dotiahnuť nútené prerozdelenie migrantov z ich utečeneckých táborov do ostatných krajín EÚ.

22 komentářů :

 1. Přerozdělovat mohou, a hned. A nemusejí čekat na nějakou dohodu se zbytkem unie. Do zemí, odkud přitáhli. U těch, kteří nepocházejí z oblastí bojů a přitáhli jenom za bezpracným životem, kterých je mimochodem drtivá většina, mohou začít s repatriací a nemusejí na nikoho čekat.

  OdpovědětVymazat
 2. Zrejme to tam vypadalo,ako na UKND/u kokotu na dvore/

  OdpovědětVymazat
 3. ..emotívne požiadavky poslancov z južných krajín na iniciovanie okamžitého spustenia procesu prerozdeľovania migrantov do všetkých krajín EÚ....
  Můžou být. Ale jen urychlí rozpad EU a vytvoření skupiny V4. A budou mít i to co nechtěli.

  OdpovědětVymazat
 4. Ať si je vezme domů ta odporná německá bába Merkel....A snmí i náš pomatenec megazrmd Kohout....

  OdpovědětVymazat
 5. Vsechny staty ktere tenhle pozadavek vynucuji+ Makrelistan,Holandistan a Obananastan by si meli rozdelit tu nadilku "kominiku" protoze jim rozmlatili domovy! Jejich vlasti promenili v hromady ssutin. Tak by je meli prijmout,poskytnout jim zabezpeceni z VLASTNICH rozpoctu,znovu jim vybudovat infrastrukturu a bydleni a nahradit skody jimi zpusobene v plnem rozsahu!
  Kdyz tam sli loupit a zabijet at si to vyzerou ted...Ti,kdoz se toho loupeni neucastnili jsou pasee!
  Tak at si ti zmrdi nevyskakujou a daji si sve podluznosti do poradku. Voni vsichni tam byli se zbrani v ruce a sli tam zabijet a loupit!!! A tohle si nakoledovali,tak at si tu bandasku blivancu vychlastaj do dna.

  Zapomel jsem snad na nekoho? )))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutne o tom se taktne mlci vzdyt svine opelichana Berlusconi pred napadenim Lybie zval Muhamara na sex party s holcickami a nazyval ho kamaradem co zachranil Afriku .Pozdeji s usatou bestii s malym ptakem madarskym zidem pod velenim bestie Clintonove spolu s dalsimi pricmrdovaci Lybii znicili dle osvedcenych receptu Wolfovitsu Perlu a ostatnich valecnych kriminalnich zlocincu a naplanovali napadeni 7 zemi behem 5 let ,coz ma zdrzeni neb je nedostatek kolaborantu .Zato v Cesku a Slovensku to probiha dle planu a i bez boju neb prizdisraci nebojuji ,jenom serou u zdi

   Vymazat
 6. Ve stručnosti: pokud jste si je pozvali nebo pokud jste si je přivezli na svých plavidlech - tak se o ně starejte a neotravujte ostatní.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 7. Vážení, představte si ale, že tady šlo "pouze" o přerozdělování imigrantů (kteří u nás stejně nikdo neudrží), ale EK už společně s ECB řeší, jak rozdělit dluhové břemeno EU "spravedlivě" mezi všechny členské státy rovným dílem, protože jinak hrozí rychlý rozpad Unie. Pro Česko z toho vyplývá, že bude brzy donuceno zavést jednotnou měnu (€), aby se to v Bruselu dobře počítalo.

  OdpovědětVymazat
 8. Nechci chválit komunisty, to v žádném případě! Jenže i když jsme byli v područí Rusa, tak jsme si mohli dělat co chtěli (jako stát). Od Rusa byly dány "mantinely", které jsme nesměli překročit! Jinak se do nás nesrali. To jen místní horlivci, v domění, že se Rusovi zavděčí, dělali kroky, které Rus vůbec nevyžadoval! Byli papežštější jako papež.
  Jen připomenu jednu drobnost, která toto potvrzuje: V celém ruském Bloku po válce fungovali drobní živnostníci, jen u nás "iniciativní komunisti" jakoukoliv drobnou živnost zakázali a majetky jim zabavili!!!

  Dnes mám Blok, do kterého jsme vlezli v naději na větší svobodu, diktuje co smíme a co nesmíme! Dokonce nám vnucují "své" zákony!!! Jsme snad nesvéprávný národ, který není schopen tvořit si své zákony? Mnohé jsou sice účelové (kvůli legalizaci výnosů z podnikání "na hraně"), ale jsou naše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane nikdo nám zvenčí nic nediktuje, jen ta chátra, co nemá podporu svého lidu, ustrašeně koná i to, co by nemusela.

   Vymazat
  2. To já mám mnohem lepší!! Za Zelenky v naší televizi přenášeli koncert jedné slavné sovětské operní pěvkyně. A ona měla - světe div se - na krku křížek! Páč to byla křesťanka a hlásila se k tomu. A pitomec Zelenků či nějaká jeho podržtaška nařídil, aby jí kamery brali ta, aby ten křížek nebyl v záběru! Dokonce před ní dali nějaký stoleček s květinami, a brali jí z takovýho úhlu, aby to ten křížek zakrylo:)))

   Vymazat
  3. 18:51 Velice se mýlíte. Podívejte se někdy na záznam jednání poslanecké sněmovny a nebudete se stačit divit. Záznamy jsou na ČT24 od 1:00. Zřejmě proto, aby je naprostá většina voličů nemohla sledovat.

   19:39 Dnes máme svobodu, už by se to stát nemohlo. Dnes by totiž současní uvědomělí soudruzi žádnou ruskou pěvkyni do televize nepustili. Nesmějí přece nahrávat agresivní proruské propagandě, která se snaží rozvracet naše lidově demokratické zřízení.

   Vymazat
  4. pro Ruda15. září 2016 18:51
   Vážený Rudo! pokus se dobrat toho, jak je to z dotacemi z EU.

   KAŽDÁ DOTACE, kterou ČR čerpá, má své podmínky!!! Nejsou to zdaleka jen podmínky ohledně konkretních věci (výše, účel) příjemce, ale - dodavatel EU si klade i POLITICKÉ pomínky, což je vyloženě VYDÍRÁNÍ a nebo DIKTÁT!!!! Vyber si co chceš, jestli nevěříš, tak se snaž něco si o tom dohledat!!! Takovému jednání říkáš svobodné? Ve zprávách pro veřejnost se jen píše o výšce dotací, ale o co nás ty dotace připravují, o tom se mlčí!!! Pak si většina národa myslí, jak nám není EU prospěšná!!!

   Vymazat
 9. Pane Fico, nevzal byste to taky u nás jako vedlejšák? A jestli někdo Vám vyhrožuje, stejně jako panu Orbánovi, že Vás vyloučí z EU, prosím, vezměte nás taky s sebou pryč z toho odporného žaláře národů. Včera bylo pozdě !

  OdpovědětVymazat
 10. jo uz aby byly volby a pryc z toho bordelu www.spd.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Jak se vždy říkalo: bič a pryč!

  OdpovědětVymazat
 12. Jsem pro to, abychom svou zemi před tou chátrou bránili třeba i se zbraní v ruce.

  OdpovědětVymazat
 13. To jsou důsledky Pařížské konference, rozcupovali nás, štvali nás jednoho proti drukému.
  Německo zahnali do bažiny, už jsou v ní po krk.
  V Bauznu /Budyšíně/ agresivní přivandrovalci házeli lahvemi po místních, Lužických Srbech.
  Po 100 letech snad lidi prokoukli, teď se musíme sjednotit na půdorysu Rakousko -Uherské monarchie, do V4 přibrat Rakousko a Slovinsko, oprášit náboženské zákony 1/2 19. st, Rakousko je již přijalo a navázat tradiční spolupráci se Svobodným státem Bavorsko.
  Mercelová se s Hollandem domlouvá furt, ale jen se domluví V4, je to špatně?
  Fico, Orbán, vydržte...
  Středozemí patřilo vždy k sobě, Řekové, Římané Středozemní moře považovali za svoje, tak ať si svoje problémy řeší sami.
  EU má /na papíře/ armádu, vede ji rakouský generál s krásným jménem Wosolsobe. A, jak známo, rakouská armáda vždy bojovala a vítězila nad vetřelci, i když jí vždy kudlu do zad vrážela Francie.

  OdpovědětVymazat
 14. Ohledně migrantských slimáků jsem zatím nejlepší názor, tedy bonmot, četl od pana Macka: Přijmout migranty? Ano všechny z našich bývalých kolonií, ale žádné jiné. A vo tom to je. Kdo tam ten bordel způsobil, a napakoval se, t.j. koloniální mocnosti, tak ať si to pěkně vyžere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vtipně to udělala Británie, výhra je doma pod střechou, ale o náklady se už dělit nechce, ty ponechá EU

   Vymazat
 15. o velikanovy sralbotkovy ticho po pěšině nepřipomina vam to tak trochu mnichov o nas bez nas na vovčany historicky nepřetržitě serou když ti sami nastavuji sve makovice dobrovolně jen aby je někdo proboha posral

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka, tento český velikán je zcela mimo mísu, ale chtěl bych vidět někoho jiného, který by měl nad sebou ne jeden, ale hned několik Damoklův mečů, o kterých je sice ticho po pěšině (třeba pár set miliónů pro Altnera, OKD, JE pro Westinghouse atd.), ale v případě nesplnění domácích úkolů ho kterýkoliv z nich dokáže v lepším případě přeměnit na politickou mrtvolu.

   Vymazat