Reklama

pondělí 26. září 2016

Trump chce nahradiť globalizmus amerikanizmom


26. 9. 2016  zemavek 
Donald Trump predniesol 15. septembra zásadný prejav na pôde Newyorského ekonomického klubu. Celý by sa dal zhrnúť do jednej myšlienky: Ak sa Trump stane ďalším americkým prezidentom, chce doterajšiu politiku globalizmu nahradiť politikou amerikanizmu.
Foto: youtube.com

Znamenalo by to posilnenie národnej ekonomiky. Väčšie využívanie domácich nerastných zdrojov a menšiu závislosť od ropy z krajín Blízkeho východu. Vytváranie nových pracovných príležitostí štátnymi investíciami do obnovy dopravnej infraštruktúry a obmedzenie presunu pracovných miest z USA do zahraničia. Menšiu angažovanosť USA vo svete, no väčší dôraz na silnú armádu a národnú bezpečnosť.

Treba si uvedomiť, že v súčasnom svete fakticky nedominujú USA, ale nadnárodné elity, pre ktoré sú USA iba nástrojom a svojim vplyvom na americkú politiku sa snažia vytvoriť globálny svet bez hraníc a národnej svojprávnosti. Globalizmus poškodzuje aj americkú ekonomiku, keď firmy presúvajú výrobu do krajín s lacnou pracovnou silou, Američania prichádzajú o prácu, z bývalých priemyselných miest sa stávajú getá, kde sú obyvatelia závislí od potravinovej pomoci, narastá chudoba a s ňou súvisiaca kriminalita.

Trump sa svojim prejavom prinajmenšom slovne postavil na odpor nadnárodným elitám a programu Nového svetového poriadku. Či svoj program bude v prípade zvolenia aj ochotný a schopný napĺňať, to je už druhá vec. Celý prejav v anglickom origináli si môžete pozrieť tu:
6 komentářů :

 1. Samé informace o volbách v USA.... Za několik dnů budou důležité volby i v ČR. Tak několik informaci...
  http://narodnidemokracie.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Pařáty George Sorose ....
  http://www.stop-multikulti.cz/paraty-george-sorose-rozkladaji-i-ceskou-spolecnost-kam-saha-financovani-open-society-fund/

  http://www.stop-multikulti.cz/dcleaks-odhaluji-vazby-papeze-frantiska-na-ultralevicoveho-miliardare-george-sorose/

  OdpovědětSmazat
 3. Franta je vôbec čudná figúra - od vyhadzovača v bare k šéfovaniu Vatikánu - a jezuita - tssss ....

  OdpovědětSmazat
 4. A jsme u toho, nahradit globalismus amerikanizmem. Tam kde to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém, Ať mi tady nikdo neříká,že Hillary je válečnice a Trump má v hubě mírovou ratolest. Když bude třeba a vojenské americké koncerny spolu z bankami rozhodnou bude se to ve světě mastit i za Donalda. Ani on neopustí strategické zájmy USA na celém světě a to za žádných okolností, natož nějakých ústupků na úkor zachování míru.

  OdpovědětSmazat
 5. zde navod Jak volit, když nevím KOHO ?!!!

  Je to trochu zlomyslné, ale nápad je to zajímavý a stál by za realizaci. Asi by zírali, o kolik peněz jsme je připravili zase my - občané. Pokud nechcete jít volit, tak si přečtěte, co musíte udělat, aby to mělo smysl. Tady to je:
  Tip jak volit, pro lidi, kteří chtějí změnu. Místo pasivního - nikam nejdu - je potřeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ HLAS!! Nejjednodušší je odevzdat prázdnou obálku!!!
  Tato varianta není nikde prezentovaná, protože pro strany to znamená nulovou platbu za daný voličský hlas. Jinak strana, která dostane určité minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku ze státního rozpočtu.
  A TADY ZPOZORNĚTE:
  Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou!
  Výjimku tvoří jen NEPLATNÉ HLASY. Za tyto neplatné hlasy strany nedostanou NIC. Toto je jediné řešení, které politiky velmi bolí!!
  ČESKÝ NÁROD MUSÍ ZVÍTĚZIT NAD LŽÍ A KORUPCÍ NAŠICH POLITIKU!!!

  OdpovědětSmazat
 6. No a co? Ať si to ta prasečí americká stoka plná desperátů a debilů s titulama dělá jak chce. Je to zem dokonale posraná - změť národností a barev. Degenerované rasy. Bilí Američané už se vyskytují jen ve filmech - jinak je Amerika plná černé chátry, žluté chátry a všelijak zabarvené chátry. Rodiče - samý zoufalec, který se nemohl ve své zemi uplatnit a uživit - přitáhlo to do Ameriky, stejně tak zločinci, socky a různí podvraťáci. Černí potomci otroků - jedni bojovali v Americe za svá práva, a druzí se tam valili z Afriky jako kobylky vyžírat jejich sociální systém, i když je proti sociálnímu systému vyspělých evropských zemí mizerný. Černým šupákům, lenochům a parazitům, práce se štítícím je to jedno. Umí se jen množit, a ve své zemi by chcípli hlady. V Americe jakž takž přežívají, a přesto tam dělají bordel, kradou, zničí na co přijdou, a pořád se budou cítit ukřivděně kvůli svým černým čumákům. Všichni černí jsou velice podobní opicím a i mentalitu mají jako opice. Měli by být odevšad šupem posláni do Afriky a tam ať loví a žerou jeden druhého. Když si to Amerika posrala, a teď je to jasné, snaží se to posrat a zahnědnout i v civilizované Evropě, abychom měli stejné problémy. Kdo se jim na to nevysere. Trump i ta blbá Hilary to přece moc dobře vidí, a pořád bude Amerika živit obrovské počty černých šupáků z peněz daňových poplatníků, což je už brzy začne mohutně srát. Nepokoje tam budou přibývat, objeví se nový Ku-klux-klan? A svět se přidá? Nikdy se nemělo dovolit, aby se černý líný šunt z Afriky rozlézal po světě, alespoň v tom se měl svět sjednotit. Jenže páni podnikatelé a zbohatlický sajrajt potřebovali kohokoliv, kdo by na tuto pakáž levně dřel - a jsme u jádra problému. V Americe je zbohatlické pakáže nejvíce, proto je taky nejbarevnější. Usápli si územní sousto největší, tak ať drží tlamy. Ať si to Trump zamerikanizuje nebo cokoliv - co je nám do toho? Proč do toho máme žvanit my? Máme snad málo vlastních problémů?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.