Reklama

.

.

sobota 17. září 2016

Tvrdě, ale spravedlivě: na internetu se rozšířilo video "krymského sporu" Putina a velvyslance Ukrajiny


17. 9. 2016       zdroj
Agentura TASS oznámila, že na internetu se objevilo video s odpovědí ruského prezidenta Vladimíra Putina na námitky ukrajinského velvyslance v Kirgizii Nikolaje Dorošenka proti předsednictví Moskvy v SNS. Vladimír Putin připomněl, že ukrajinská strana nepodepsala ústavu SNS, takže nemůže podávat své návrhy k organizaci činnosti této mezinárodní struktury...


Připomeňme si, že diskuse mezi ruskou a ukrajinskou stranou proběhla na summitu SNS v Biškeku. Velvyslanec Ukrajiny prohlásil, že Kyjev je proti předání předsednictví v rámci SNS Rusku. Jako argument uvedl "anexi" Krymu.

"Rusko nic neanektovalo. Situace na Krymu byla výsledkem protiprávního jednání určitých politických sil na Ukrajině, které dovedly situaci ke státnímu převratu v zemi. Krym se stal částí Ruska v důsledku projevu vůle obyvatel poloostrova, v plném souladu s mezinárodním právem a Chartou OSN," poznamenal ruský vůdce.

Kromě toho Vladimír Putin připomněl, že ukrajinská strana nepodepsala ústavu SNS, takže nemůže podávat své návrhy k organizaci činnosti této mezinárodní struktury...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Ještě bych doplnil slova prezidenta Ruské federace, které s diplomatických důvodu nemohl vyslovit a to, Ukrajina řízená USA. Jinak i v našem tisku proběhla malinka zprávička, že z města Luck byl odvezen zlatý poklad Ukrajiny do Spojených států Amerických. Je jasné, že je v bezpečí na věčné státy a na území Ukrajiny se už nikdy nevrátí a bude sloužit zájmům USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na co myslíte, že dnes slouží měnové zlato,když prakticky žádná měna na světě není kryta zlatem ? A kdyby se znovu zavedlo krytí zlatem ? Nic by se nestalo. Je jiná doba.Cena energií klesne na minimum. Těžba ropy bude minimální. Výroba potravin nebude problém,stejně jako pitná voda.
   Zlato má samozřejmě význam jako technický kov. Ale jeho syntéza bude zvládnuta také i když to vypadá jako úplná pitomost.To jsme si mysleli o internetu nebo mobilech také !

   Vymazat
  2. K čemu slouží zlato to nevím asi jako výpalné ufounům, protože z každé rozvrácené země mizí zlato jako první neoznačenými letouny kamsi do zahraničí, spotřeba zlata v průmyslu je kolem 15% roční těžby. co se týká energií vysvětlete všem čechům proč to nevidí na složenkách. Manipulace energií a drahých kovů papírovými kontrakty nakoupenými za papír a zelenou barvu mají jen jeden cíl srazit komoditní země na kolena a levně se dostat k těžařským firmám, koncesím a pozemkům pro těžbu. Jenže nikdo nepočítal s tím že se toho chytnou číňané a za nahromaděné dolary nakoupili vše co bylo k mání.Budoucnost každé země je o zdrojích, to ví každé malé dítě, když máte zdroje - surovinové- finanční-lidské máte moc. Pokud jedno z toho nemáte jste v řiti a závislý na někom jiném. To že jsou komodity dnes nízko neznamená že za 5 let nemohou být na desetinásobku. Mimochodem kdo se trochu orientuje ví že obrat přišel v loňském roce a komodity mají nakročeno k několikaletému vzestupu. pro perličku podívejte jak USA jako spotřebitelská země která je bytostně závislá na levných energiích a komoditách a podívejte na její makra v dnešní době. Jak myslíte že to dopadne až ropa vyletí na 100 usd. Levné zdroje je to co udržuje USA na hraně propasti aby nespadla.

   Vymazat
 2. Nemcum jej kamaradi odmitli ji po nekolikate ,udajne je jiz zasantrocen ,zid ridi a radi .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měli bychom umět odlišit bohatého mezinárodního Žida nebo kdo to vlastně ve skutečnosti je, usilujícího o Nový světový neřád prostřednictvím svých nadnárodních firem, Bilderbergu, Svobodných zednářů, židovských obcí a mafie, zpravodajských služeb CIA-MI6-Mossad na Ose zla USA SAU, od těch obyčejných, chudých Izraelců a Chazarů, kteří doplácí na útoky pod falešnou vlajkou a islamizaci Evropy stejně jako my.

   Vymazat
  2. Kdyby ti vaši židovští chudáci byli loyální ke svým nežidovským sousedům a ke státům ve/ze kterých žijí, měl byste pravdu. Ale oni jsou loyální pouze k sobě navzájem... a podporují ty své nejvyšší... na úkor untermänsch = GOJIM.

   Vymazat
 3. Igor Ivanovič Strelkov povedal, že zastavení vojska (pozn. donucení k příměří) v době úspěšného protiútoku je na úrovni vlastizrady. V době, kdy Domobrana donbaská hnala ukro-amerického okupanta svinským krokem a každým dnem se očekávalo osvobození Mariupolu od fašistů a následné povstání v Oděse a Chersonu, čímž reálně hrozilo, že se banderovská Ukrajina stane suchozemským státem, Putin zahájil své minské mírové tanečky a výsledkem je západem garantovaný cár papíru, který Ukrajina neplní a Rusko je z toho obviňováno. Každý přece ví, že úskočný Západ žádné smlouvy nikdy nedodržuje a rozhoduje vždy stav na bojišti.

  Nevíte co tím gosudar Putin sledoval, když zachránil ukrajinské Nazi gardy, v době kdy ukrajinská armáda byla v rozvalu a původně (bez donucení) ani nechtěla bojovat proti svým příbuzným a sousedům, před kapitulací a poskytl jim čas k výměně armádních velitelů za fanatické nacisty, přeskupení, vycvičení a vyzbrojení SS Americkými?
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je rozdíl osvobozovat svoji zem, kde máte podporu drtivé většiny obyvatel, a osvobozovat cizí zemi, kde je podpora cca 50%. To tzv. ovobození by prostě neustáli, a vedlo by to zániku DNR a LNR v prostředí plné občanské války. Důsledkem by byl nevyhnutelný vstup ruských vojsk na Ukrajinu k přímé ochraně ruského obyvatelstva. Důsledkem tohoto by bylo sjednocení celého světa proti Rusku jako agresorovi.
   Pan Strelkov udělal velmi moc pro záchranu LNR a DNR, ale to neznamená, že jeho konečné cíle byly/jsou něco dobrého pro lidi. Nevěřte všemu, co pán placený oligarchy prohlašuje.
   Six

   Vymazat
  2. Anonymovi 23:48 Nie Putin zahájil "tanečky", ale Merkelová s Hollandom / zrejme dostali rýchle depeše z Čierneho domu /utekali zachrańovať obkľúčených Blacwaterovcov, aj s chudákmi ukrajinskými vojakmi, aby ich zachránili pred zajatím a prezradením....MK

   Vymazat
  3. P.S. a donútili Putina k Minským dohodám...MK

   Vymazat
 4. Řekl mu to přesně, výstižně a krátce, takže i pro ty nejomezenější by neměl být problém se to naučit nazpaměť. Ti kteří svolali jednání Minsk II by měli nalézt páky k plnění ujednaných dohod vzestupně od jedničky do desítky dříve, nežli čas trhne oponou a dojde k úplně jinému řešení.

  OdpovědětVymazat
 5. Obyvatelé Krymu se těšili na chazarské oligarchy, na demokracii a exekutory a teď jsou zklamaní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty čekáš až se ti dutina lebeční vyplní aspoň sračkami.

   Vymazat
  2. vlast tě (10:02) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 6. 9:18 to myslel ironicky - troch vtipu nezaškodí ... no,však vieme kam sme sa dopracovali my

  OdpovědětVymazat