Reklama

.

.

sobota 24. září 2016

USA se rozhodly zatáhnout Rusko do velké války na Donbasu


24. 9. 2016    zdroj
Včerejší rozhodnutí Kongresu USA, kterým bylo Pentagonu povoleno dodávání smrtících zbraní Ukrajině, je kalkulace Američanů, která má zatáhnout Rusko do velké války na Donbasu, vyprovokovat zavedení ještě větších sankcí proti Rusku a změnit ho v zemi odpadlíka. Konstatoval to ruský vojenský expert Igor Korotčenko v rozhovoru s Argumenty a fakta.


"Je to válka, kterou Ukrajina začne na Donbasu již v létě příštího roku ... Je zřejmé, že toto rozhodnutí se snaží podnítit Ukrajinu, aby zahájila vojenské akce na Donbasu s předpokladem, že Rusko bude nuceno zasáhnout jakýmkoliv způsobem, aby předešlo masovému vyhlazení obyvatelstva. Tímto způsobem USA znovu dosáhnou svého cíle a stmelí Západ při zavedení nových sankcí proti naší zemi. Takže to je taková americká kalkulace", řekl expert.

"Evropa chce vystoupit z politiky sankcí proti Rusku. Za těchto okolností je rozhodnutí amerického Kongresu ve skutečnosti postrkováním na nová jatka na Donbasu proto, aby bylo Rusko zataženo do velké války ... sázkou v této dnešní geopolitické hře je budoucnost Ruska. Západ v čele s USA je jednoznačně naladěn na zničení naší země. K tomu potřebují rozsáhlejší sankce a důvody. Je zřejmé, že pokud ukrajinské ozbrojené síly s americkými zbraněmi začnou masové vyhlazování obyvatel na jihovýchodě Ukrajiny, Rusko v této situaci zasáhne. Cílem je vyprovokovat Rusko a zahnat ho do této pasti, pak ho prohlásit za ještě většího agresora a učinit z něj zemi-odpadlíka, řekl Korotčenko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

19 komentářů :

 1. Mám zato, že tak dlouho se Ani amerika nedožije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak hegemonistická USA již nebude. To už bude prezident Trump a věci se pohnou k lepšímu, neokoni z USA už příliš zvlčeli, až tak, že na planetě zemi přestává být bezpečno. Alespoň doufám, že to tak dopadne, zatím to k tomu směřuje.

   Vymazat
  2. S tím Trumpem bych si tak úplně jistý nebyl. Proti větru se chcát nedá a on ten vítr bude v případě jeho zvolení hodně velký. Necháme se překvapit.
   P.S.
   Už zde dlouho nic nenapsal Honolulu, že by ho už lízli, nebo neví co napsat???

   Vymazat
  3. Souhlas s 21:30. I kdyby Trump zvolen byl, neni problem se ho zbavit, pokud by zbytecne trval na svem a sel proti proudu. Usaci maji v oblibe zabijet sve prezidenty.

   Vymazat
 2. No jo no, co bude příští rok v létě? Bude ještě ten darebák Porošenko prezidentem, nebo konečně vězněm, nebo nevezme to do ruky nějaký humanitář typ 89-Bartuška a nezahrabe ho někde ve strouze u cesty? Bude ještě EU? Budou v Eu dovolené, nebo jen propustky? Budeme vůbec ještě my? Rusko se do toho nenechá zatáhnout, evidentně tam nevládně evropský okresní přebor, ale extraliga. No, buď evropané dostanou rozum, rozpomenou se na své antické kulturní kořeny a vyženou tu chátru z Bruselu, nebo budou v prdeli. Tak to je, kdo pamatuje předlistopad, tak určitě netušil, že může být ještě trapněji. To je cháska, co nám vládne - co jsme si zvolili, to by jeden blel. Kur*a - aspoň jednoho Putina snad Evropa dokáže do svého čela najít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodně otázek, ale žádná odpověď. Lidi jsou nepoučitelní a proto si prasata v Bruselu u koryt budou chrochtat dál asi ještě dlouho. Je fakt, že takovýho PUTINA by bylo v Bruselu zapotřebí. Ten by tam asi udělal pěkný průvan. VČERA BYLO POZDĚ.

   Vymazat
 3. pre 20:28 , suhlas na 100% ako krasne by sa tu dalo zit bez magorov typu Merkel , Soros , Holand .................. keby im aspon trosku zalezalo na vlastnych ludoch. Nemozem zatial uverit , ze su az taki magori ze nevedia o co ide .A ak vedia potom o to vecsmi su magori zreli do chladku...

  OdpovědětVymazat
 4. Korotčenko je expert jak stehno.Informace má úžasné,Ukrajina prý příštiho roku začne válku? To je jako bububu ty stará kurvo.Ale,proč zrovna takové sračky,protože ono se v ruských médiích píše ledacos,ma
  potřebu vybírat a překládat pro NR ta paní,žeby ze solidarity?Vono to ve skutečnosti vypadá tak,a to taky spekulují ruská media,než se vyřídí všechna povoleni k dodávce z USA,bude Kyjev v Rusku.Někteří taky analytici jak Korotčenko tvrdí,že už na podzim letošního roku!!To jen pro pořádek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a čo nám má prekladať ukrajinské média? Podľa nich je každý stehno, alebo jak si prišiel na to, že Korotčenko je stehno?

   Vymazat
 5. Porošenko evidentně nepochopil, že být nepřítelem USA je nebezpečné a být přítelem je smrtící.

  OdpovědětVymazat
 6. Plán Anglosasíků se daří!Tzv.Ukrajinci,tj.Rusové mluvící zpitvořenou ruštinou,které říkají ukrajinštiny si přejí 100% vyhlazení.Budou nastrčeni do války proti vlastním bratrům,Rusům za příslib,že se z nich stanou Zápaďáci a budou mít blahobyt a za zájmy strýčka Sama.Nikoliv blbečkové,budete vyhlazeni!

  Zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsoujen vlhke sny wankeru typu general Pavel nebo taky general Powel, samej to vyplod chorych mozku a nebo uplne neceho jinyho...Z Ukrajiny prcha kdo muze, pred fasistama vseho duhu , protoze z toho nic jinyho nekouka nez samy masakry a velka bida...Otazkou je, kdo bude bojovat , a to by nam islamsky fanantik mel terazky upresnit...Ulkrajinska ärmada nabo NATO na to nejsou....Yy umej tak akorat do bezbrannych strilet do zen , deti a pensistu,....

   Vymazat
 7. Zeman si ve svém projevu v OSN měl vzít na mušku vraždění civilních obyvatel na Dombasu Kijevskou vládou. Ti lidé žijí blíže než je IS a mluví velmi podobným jazykem jako my.

  OdpovědětVymazat
 8. Generál Pavel je ostuda našeho národa,blb nevzdělaný a kejval.Svůj názor nemá,jen mu nandali vyznamenání a vypadá jak cirkusák ale Rusko chce zničit za každou cenu.Z naší armády mu zbylo pár tanků a několik usmolených letadel a pár bigošů.EU v čele s Německem nás odzbrojila a může si nyní s námi hrát jako kočka s myší,což byl účel vzniku EU.Události okolo Donbasu můžeme pouze sledovat.Parchanti z USA nás pouze zatáhnou do války,kterou prohrajeme.Všechno svinstvo pochází ze Spojených států a my jim ještě olizujeme řiť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosty souhlas !!!!! Pavel je idiot na N-tou !!!!!

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. USA jsou jeden obrovsky vred teto planety !!!! A tento vred se musi cim drive odoperovat a vyhodit hoooodne daleko ....!!!

  OdpovědětVymazat
 11. PRAVDA O USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • www.novarepublika.cz/2016/09/emil-kalabus-24.html#more
  • https://cz.sputniknews.com/nazory/20160924/3873779/venezuelska-ministryne-usa-nasili-svet.html
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětVymazat
 12. 25. září 2016 18:12,co je nám to platné,je nás málo,kdo to ví.Jediná možnost,spojit se a uplatnit naší sílu,mocnou a nikdy nekončící,nemusíme se sejít,spojíme se myslí,vyvolení to zvládnou,to je naše Slovanství.Každý druhý je čaroděj jen o tom neví,to je to proč nás dosud nikdo neporazil a Rus je taky Slovan ale asi nás šetřit nebude až se naštve.

  OdpovědětVymazat