Reklama

pondělí 19. září 2016

USA za jeden den: v Ostravě si hrají na naše ochránce, v Sýrii na nás zákeřně útočí

Geo
19. 9. 2016 Eurasia24

Američané v uplynulých dnech odvedli kus práce v duchu své tradice permanentního pokrytectví. Nejprve v rámci manévrů Ample Strike 2016 „děsivě nízkým průletem“ B-1B nacvičovali demonstraci síly, kterou pak ještě marketingově „zobchodovali“ na Dnech NATO v Ostravě. A zatímco se tam tradičně chlubili a prezentovali jako naši největší přátelé a ochránci, ve stejný čas na jiném místě předvedli, jak jsou jejich síly pro nás nebezpečné.

V době, kdy si v Ostravě příslušníci USAF leštili své povinné úsměvy, jejich kolegové v Sýrii zákeřně zabíjeli syrské vojáky – armádu, která skutečně stojí na naší straně a reálně, s vypětím všech sil brání lidství před bestialitou.

Útok to byl nejen zákeřný, ale i odporně zbabělý, protože Syřané se soustředili na pozemní střet s teroristy, zatímco úder ze vzduchu mohli očekávat jen v tom nejhorším snu. Přišel – zabil více než šedesát z nich a dalších sto zranil.

Co nám o Američanech řekl?

Zaprvé to, že pokud se doopravdy spletli, jak se nám snaží namluvit v oficiálním prohlášení šířeném korporátními médii – tedy nejspíš lživém –, jsou jejich ozbrojené síly katastrofálně neschopné. Tak kolosálně neschopné, že i s využitím technik jako C3I (Command, Control, Communications and Intelligence), kterými se neustále holedbají, nejsou schopni identifikovat rozlehlý tábor pravidelné syrské armády se zázemím a technikou a rozlišit jej od pozic teroristů s výrazně odlišnou „architekturou“. Pozice syrské armády se navíc měly nacházet na zřetelné vyvýšenině, a to už po několik měsíců.

Vytáčky o tom, že „Rusové se prý ozvali až ve chvíli, kdy na vojáky padaly bomby“, jsou naprosto odpudivé a nemístné už proto, že letectvo k útoku využilo také bitevníky A-10 Thunderbolt II, které útočí z malých výšek prakticky výhradně na vizuálně identifikovatelné cíle.

Pokud americké vzdušné síly se „skvělým situačním povědomím“ nebyly schopny správně provést operaci v poměrně primitivních informačních podmínkách, pomoz nám pánbůh, jestliže se chceme na tuto sílu spoléhat v rozdmýchávané válce s Ruskem – ve složitých středoevropských podmínkách s proměnlivým klimatem, špatnou viditelností, hustou zástavbou a při intenzivním vedení radioelektronického boje.

Druhá, pravděpodobnější a ještě důvodnější „eventualita“, proč považovat Spojené státy za nebezpečné, je možný úmyslný útok na syrská vojska, která bránila pozice před Islámským státem, přičemž teroristé bezprostředně poté ataku využili a na vybombardované syrské vojáky zaútočili.

Proč to Američané udělali, to si domyslí každý sám. Není to těžké, racionálními vývody se to v internetových diskusích jen hemží a množná i kvůli nastávajícímu všeobecnému pochopení byly letošní Dny NATO propadákem (za oba dva dny je dohromady nenavštívilo ani tolik lidí, co loni za jeden).

Třetí odpovědí na výše uvedenou otázku je, že ať tak, nebo tak, opět jsme vystaveni gigantické lži. Asi jako po 14. únoru roku 1945, kdy nám titíž američtí spojenci po „navigačním omylu“ s pomocí 62 „zbloudilých“ bombardérů a 152 tun bomb vybili přes sedm set spoluobčanů.
31 komentářů :

 1. Nebyla to náhoda a ani omyl,to je asi jasné, nicméně,možný důvod zatím nikdo neuvedl a ten,který naznačuje,že USA podpořily ISIS,je nepravděpodobný,protože tak důležitý význam ten útok neměl. Spíše jde o růst "koulí" USA,ke kterému tedy,díkybohu,už přišlo a já osobně nevím proč.

  OdpovědětVymazat
 2. Raději se nauč psát, je to hrůza. Komu pindostánci pomáhají, to je snad každému myslícímu tvoru kromě trolů nad míru jasné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se to prostě zobrazuje nezávisle na mé vůli, možná mi tím někdo něco naznačuje.

   Vymazat
  2. PRAVDA O USA
   USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
   • dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   • IS popravuje - řeže hlavy (video):
   http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   • Merkelová - dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
   • seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   • stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
   • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
   • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

   Vymazat
 3. Nedodržování smluv představiteli západu se stává pravidlem, proto se divím, že se Rusko diví, příkladů už přece mají za pár roků obamování dost a dost. Pouze USA jsou schopné jeden den podepsat s Ruskem dohodu o příměří a klidu zbraní v Sýrii a druhý den zabít a zranit dvě stovky syrských vojáků, kteří jsou na rozdíl od USA v Sýrii u sebe doma. Ale zapadá to do prohlášení Trumpa, že ISIL je dítě Obamy a Clintonové. A o dítě se rodičové musejí starat, zvláště když se mu přestává dařit, nebo ne ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To považuji za příliš slabý důvod ,v tomto případě.

   Vymazat
  2. nicméně mediálně tuto událost zase u sebe doma překryli nastraženejma papiňákama ?

   Vymazat
  3. Putin zase tvrdí,že Krym anektoval naprosto v souladu s mezinárodním právem a tvrdí to jako jediný na světě,protože všichni ostatní mají opačný názor. Myslíte,že by měli on i USA veřejně lidu tvrdit,že vědomě porušili?

   Vymazat
  4. Ty Čuráku 13:31,on se na celej svět takovejch,ako jsi ty a v EU a USA může z vysoka vysrat,protože vám všem do toho nic není,ale jemu to potvrdilo přes 90% ze dvou milionů Krymčanů! Kopišto,demokrate??!!

   Vymazat
  5. Čau, jak se máš. Neměli to právo mu to "potvrdit", to by chtěli třeba i Rusové v Karlových Varech a jakým právem by jejich část měla patřit Rusku,hlupáku.

   Vymazat
  6. Co to meleš,ty vole 13:31-Tebe ani USA se Putin ani 90% ze 2 milonů Krymčanů nemusí ptát co s Krymem.Do toho je vám všem hovno.
   A co se týče té "mýlky" proradných us-bastardů,stvořivších IS,tak ti se budou muset už konečně spakovat,táhnout do řiti a přestat strkat ten prolhaný pinocchiovský židoAnglosasský rypák i do Sýrie.Nikdo tam o ně nestojí a půjde to po dobrým,nebo po zlým a odtáhnou.A začíná být už načase,abychom je odtud z Evropy vykopali taky i s těma jejich helframa...

   Vymazat
  7. 14:28-K.Vary s Krymem může srovnávat jen blb s absolutóriem max.7.třídy ZDŠ.

   Vymazat
  8. Málokdo má lidskou univerzitu a následnou vesmírnou školu diplomacie a Vesmírného práva. Za to vděčím vesmírným civilizacím,které v roce 1968 uzavřely dodnes plně platnou smlouvu O válečné podpoře s Československem a plní ji.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. 18:50 Obohatils diskuzi!!I takový hovada jako ty sem můžou psát, bohužel. I tohle má volební právo. A proto jsme tam, kde jsme.To je perspektiva s takovým materiálem!!

   Vymazat
 4. Žiji v Ostravě. Vlastně kousek od Mošnova, kde se předváděla tento vídend vraždící technika NATO.
  Budím se v sobotu do deštivého rána za hřmotu vojenských letadel. Rozespalá si říkám, co to je za hluk? A odpovídám si: Aha, NATO. Na co? Na ho.no!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jééé - to je pěkné vyznání ...

   a máš ještě něco ?

   Vymazat
  2. víc než ty.To hovno místo mozku máš vyloženě jenom ty.

   Vymazat
 5. Aby to nikomu nebylo líto, tak v Ralsku rozjedou cvičení.
  https://www.novinky.cz/domaci/414822-vojaci-v-ralsku-po-25-letech-cesti-a-americti-vysadkari-tam-budou-mit-rozsahle-cviceni.html

  Každý ví k čemu. A pak se podnikatelé a pravicová opozice čílí, jak to, že témeř nikdo nechodí na demonstrace proti CETA a TTIP.

  Každoročně průjezdy NATO, spojené s obdivem ke vražedným strojům, každý rok Mošnov, cvičení a z médií plyne, že v republice je vlastně každý se vším spokojený. No, do momentu, kdy ČR zanikne. A co, možná i poté, na názvu přece nezáleží.

  OdpovědětVymazat
 6. Když jeli před revolucí sovětské kolony naší obci obdivně jsem jako dítě vzhlížel na tu jejich techniku. Dnes děti i s rodiči opět vzhlížejí na tu ,,jejich" techniku a je jim jedno čí je. Prostě spestření, zábava. I já mám rád letadýlka. Tím chci říci, že velká návštěva výstavy bojové techniky ještě není podporou těm, kterým patří! A co se týče přejezdu amerických Husarů s porovnáním s těmi sovětskými, plechařina jak tam tak tam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si kup nějakéj model a onanuj cype jeden.

   Vymazat
 7. Divím se, že to je pro Rusko překvapení. Já očekávám nějaký US útok na Asadova vojska už dlouho. USA postupují dle principu Jezinka: napřed jen prstíček,,,

  OdpovědětVymazat
 8. Vážení
  To, že se údajně US piloti spletli je naprostý žvást.Při sateliním navádění a koordinaci pozemních návodčích je to naprosto nemyslitelné. Oni se nespletli ani toho 2.2. 1945 kdy vybombardovali Škodovku v Plzni a Koterov. Byl to jasný cíl a úmysl tenkrát i dnes. Ještě je dnes za to hodně pitomců obdivuje. Jen je s podivem, že Syrská PVO vybavená S-300 a Pancíři okamžitě neodpověděla a neposlala jim také omylem smrtící pozdrav. Totéž i ze strany Ruska je naprosto nepochopitelné. Mají tam S-400 a super raketové komplexi a po Syrském neby si létá a bombarduje kdo chce a jak chce Turkama, Židákama počínaje a USA, Dánama a Australanama konče. Co tam vůbec dělají? Proč Rusové nevyhlásí také bezletovou zónu jako v Libii USA? Je tedy otázka proč to vůbec trpí a proč jednoznačně nezasáhnou. Nakonec je jasně vidět, že s USA a jejich západní koalicí křivých sraček nemá cenu vůbec vyjednávat a už vůbec cokoliv podepisovat. Od dob indiánských válek je to stále stejná křivácká, proradná a prolhaná pakáž, která nikdy nic nedodržela. K čemu je nějaké OSN, k čemu je Rada bezpečnosti? A to jako vážně stačí říci takový žvást: "My jsme se spletli a sorry". Ještě mohou dodat vole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19. září 2016 13:55
   doplňuji a válce proti Mexiku a ukradených území.
   Václav

   Vymazat
  2. Zkuste mi někdo vysvětlit, proč Rusové umístili v Syrii S400 - k čemu to tedy je ?
   A nebo že by to byla jen tupá propaganda, jako obvykle ?
   Najděte si ty oslavné články třeba i zde na HS ohledně S400 - jenom namátkou: teď už Američani nemůžou lítat, kde chtějí - teď je ruská a jimi podporovaná syrská Asadova armáda v dokonalém bezpečí atd ..
   Jak to tedy je ?
   K čemu tam to S400 vůbec tak slavnostně funguje/nefunguje ??? Vždyť je jasné, že kromě Turecka a USA a několika západních států tam nějaké cizí letouny nejsou !!!! Takže když S400 mělo zasáhnout, tak se nic nestalo !
   A nebo je to blamáž a S400 je jenomtaková nějaká stavebnice z lega ?

   Vymazat
 9. Předně děkuji za velmi vhodný a aktuální článek.

  Žiji také v Ostravě. Možná někteří víte, že 1. náměstkem krajského socdem. hejkala, pardon hejtmana, je jakýsi Babka. Komunista Babka.Tak si představte, že tento Babka, jehož strana ostře vystupuje proti NATO, prosadil na podporu Dnů NATO v Ostravě několikamiliónové dotace !!! To je vše ověřitelné a jenom je mi vás, kteří budou zanedlouho, ale i v budoucnu volit KSČM, celkem líto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to bych se divil....

   Vymazat
  2. 14:01-Proč ne,víte kolika lidem to přineslo práci, výdělek? Myslíte, že prvotní nápad (dny NATO) byl také jeho(KSČM)?

   Vymazat
  3. No co, děti se přišli s rodiči podívat na letadýlka, stánkaři měli tržbu a nikoho jsem tam neviděl vykřikovat ať žije NATO! Tisíce lidí půjdou příští rok na Alexandrovce a milovníky jejich krásného zpěvu nebude vůbec zajímat, že to jsou vojáci. Šel bych klidně i na americký vojenský big bend, kdyby nějaký takový byl!

   Vymazat
  4. Primitivové si musí najít nějakou primitivní zábavu. Když to není procházka po nějakém FUTURU tak je to NATO ,NACO by přemýšleli.

   Vymazat
 10. Dík za info. Naše babka chce volit toho Babku, tak ji tu informaci hled včil předhodím. :)

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.