Reklama

.

.

úterý 6. září 2016

V Alabinu u Moskvy bylo zahájeno mezinárodní fórum "Armáda 2016"


6. 9. 2016     zdroj
Ruské ministerstvo obrany již uzavřelo první smlouvu na dodávku více než 100 tanků Armata.
Ministerstvo obrany RF informovalo, že 6. září bylo v prostorách kongresového a výstavního centra v parku "Patriot" v podmoskevském Alabinu zahájeno 2. mezinárodní vojensko-technické fórum "Armáda 2016".



Své delegace na fórum vyslalo více než 80 zemí. Na výstavě je představeno více než 1000 průmyslových podniků a konstrukčních pracovišť.

Na fóru "Armáda 2016" již byla podepsána první smlouva na dodávku tanků. Ministerstvo obrany RF podepsalo kontrakt s Uralvagonzavodom na dodávku zkušební šarže 100 tanků T-14 Armata, první stroje již přicházejí do zkušebního bojového provozu.


Připomeňme, že plocha kongresového a výstavního centra v parku "Patriot" činí více než 200 tisíc čtverečních metrů. Expozice je umístěna v nových pavilonech na 80 tisících čtverečních metrech ve 40 tematických sekcí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Mírová politika Ruska, mírové ruské tanky, to zase bude plno mírových akcí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko se jen brání před rozlézajícími ušáky, ty chytrolíne.

   Vymazat
  2. Hlupče, ruská zbraňová převaha nad státy NATO nás zatím chrání před 3. světovou válkou. To už ví i malý školák.

   Vymazat
  3. Kdyz vidim ty trosky ukrajinskym mest, zabrany Krym, Abchazii, Osetii, Donecko, Luhansko a Podnestri, napada me jestli to Putler s tou obranou prece jen neprehani?

   Vymazat
  4. 23:43-čím tě platí za tu tvojí prezentaci idiocií,nebo to je přímo z tebe,ty tragéde ???

   Vymazat
  5. 23:43

   Obrany není nikdy dost!!! A zdejší banda rudohnědých idiotů doufá, že Putin v rámci obrany dorazí se svými tanky až do Prahy a spasí je. Ti pičusové už maj nachystané šeříky.

   Vymazat
  6. Rusko to s obranou určitě nepřehání. Každý, kdo podcenil obranu (Hussain, Kaddáfí a další) byl zničen USA a jeho vazaly. A rozhodně tam nešlo o nějaká referenda jako na Krymu. Prostě to přejeli tanky a letadly s miliony mrtvých. Putin určitě nechce, aby byla Moskva bombardována jako například Bělehrad... Abcházie a Osetie byly regiony, které se vlastním rozhodnutím vymanily z nadvlády Gruzie a po zákeřném útoku kravatožrouta byly definitivně osvobozeny. Rusko pak pouze zničilo značnou část gruzinské armády a před branami Tbilisi se zastavilo, aby nebyly civilní oběti. Trosky ukrajinských měst bombarduje Váš kamarád Porošenko s pomocí NATO, ne Putin. Snad jsem Vám v tom udělal jasno. TnT

   Vymazat
  7. Na konci 90. let byla Ruská armáda rozložená, slabá, nebojeschopná, v rozkladu. Ideální čas pro všechny nepřátele zaútočit. Přesto na Rusko v té době nikdo ani náznakem nezaútočil. Všichni zřejmě čekali 20 let až se Rusko díky přijmům z ropy kompletně přezbrojí.
   Tolik k vašim fantasmagorickým pohádkám.

   Porošenko se pokouší bránit celistvost Ukrajiny před terorista podporovanými z Moskvy, což by dělal každý stát pokud se má nazývat státem. Smutné toto vysvětlovat někomu ze země se zkušenostmi se Sudeťáky.
   Tolik k vašim dalším fantasmagoriím.

   Vymazat
  8. 0:10 "Přesto na Rusko v té době nikdo ani náznakem nezaútočil". Protože si mysleli, že ho po zavedení "demokracie, svobody a tržního hospodářství" mají v kapse. Jenže Rusové nejsou takoví idioti, jaké tu představuješ ty.

   Podle tvého uvažování měl Havel zaútočit na teroristy Slováky, když chtěli samostatnost?

   Vymazat
  9. Presne tak. Komunisticti blbove doufaji ze se rusti okupanti vrati a oni sami se znovu dostanou ke korytum od kterych je lidi po roce 89 vykopali.

   Vymazat
  10. Někteří komunističtí blbové možná, ale blbosti podsouvat čtenářům Nové republiky a kádrovat je jako politruk, jak to činí nenávistník se slabým uvažování v 22:42, 23:43, 0:10, 0:45, to fakt nemá úroveň. Divím se, že vůbec někdo může klesnout tak, že s ním "diskutuje". Vždyť jde zjevně o duševního impotenta, co jen omílá propagandu NATO.

   Vymazat
  11. Ty jeden Hovne z 0:10,vždyť ty vůbec nevíš,co se děje a jen omíláš,jak flašinet píčoviny od "hele ho Peheho"
   a jeho kámošů,řízených z Gay-clubu Tržiště,kterým nevěří už ani on sám!!!!

   Vymazat
 2. Dnes jsou ve vedení státu většinou děti nomenkaturních komunistů nebo jejich odchovanci. Je děsné číst komentáře některých zvrhlých poskoků. Celé ty křesťansko atlantické hodnoty jsou pokrytectví a parazitismus.MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jsou to hrozné povahy.

   Vymazat
 3. Kuci Cesti,22 let Ruske pritomnosti na pozvani nasich politiku ,nas uchranilo od marasmu,ktery dnes probiha,vy slavna Havlokavarna a podrz tasky Shepyra !Hold,dnes se muzete realizovat a hlavne nikomu nemusite dokazovat,jak jste prisli k majetku....po vzoru Kennedyovich,kterich otec zalozil jejich imperium na ilegalni vyrorobe a pasocvani alkoholu,za cas prohibice...jestli je tohle ta demokracie,pak jsme nekde vedle,jak ta jedle !

  OdpovědětVymazat