Reklama

pátek 30. září 2016

VIDEO: Ruská armáda vyvrátila závěry holandských vyšetřovatelů o zkáze letu MH 17. Ukrajina nechce vydat svá data a má zřejmě krev na rukou! [CZ Titulky]

-VK-
30. 9. 2016   AE News


Mezinárodní tým vyšetřovatelů vedených Holandskem dnes (28.9. pozn.NR) uveřejnil vyšetřovací nález k tragédii letu MH17, který byl před dvěma roky sestřelen nad východem Ukrajiny. Letadlo měla sestřelit raketa systému BUK vypálená z pozic povstalců na východě Ukrajiny [1].


Malajský dopravce přišel o stroj Boeing, když byl ukrajinským řízením letového provozu naveden nad území ovládané povstalci na východní Ukrajině. Stroj se zřítil a v jeho troskách zahynuli především holandští turisté. Vyšetřování mezinárodní komise od počátku doprovázejí dohady a netransparentnost.

Vyšetřovací komisi byly ze strany USA poskytnuty „důkazy“ ze satelitů, ale ty jsou vedené v režimu tajné a členové vyšetřovací komise museli Američanům podepsat mlčenlivost. Jde o důkazy vedené v neveřejném režimu. Podle pozorovatelů se Američané obávají z odhalení schopností ultravysokého rozlišení jejich špionážních satelitů. Ty jsou podle posledních informací schopné rozlišit barvu lidského vlasu na bílém stole.

Ruská analýza poškození letadla letu MH17

Ruské ministerstvo obrany odtajnilo a uveřejnilo radarová data z vojenského radaru Rostovské oblasti z osudného dne. Kyjev nic takového neudělal, protože prý taková data nemá, neboť v osudný den byl primární radar pro Luhanskou oblast vypnutý kvůli shořené pojistce. Kvůli této výmluvě se na ruském internetu spustila satirická kampaň o tom, jak Ukrajina je státem, ani ne tak na baterky, jako spíš na pojistky.

Pokud vypadne pojistka a přestane vám fungovat primární radar nad částí území, v každé jiné zemi by to způsobilo katastrofu a zhroucení letového provozu. Ne tak na Ukrajině. Tam je možné úplně všechno. Dokonce se na alternativě spekuluje, že Ukrajinci si vypnuli radar úmyslně, aby nebyl důkaz pro pozdější vyšetřování. Na ruském radaru není totiž žádná přilétávající raketa k letadlu vidět. To napomáhá teorii o výbuchu nálože na palubě anebo v zavazadlovém prostoru. Letadlo se náhle zřítilo. Ruská armáda ale nemá z Rostova radarový dosah na západ od místa katastrofy, takže nelze říct, jestli raketa neletěla v letové stopě letadla ze západu. Jenže to by ji museli vypálit Ukrajinci, ne povstalci na východě. A to by Ukrajinci museli poskytnout svá radarová data.

 

Snímky z amerického satelitu smí vidět jen 6 vyšetřovatelů. Nikdo jiný!


Je zcela jasné, proč USA nechtějí poskytnout důkazy veřejnosti a pokud by to byla pravda, že raketu vypálili povstalci, tak by to ukončilo veškeré spekulace. Ruský radar v Rostovu totiž nezaznamenal žádný letící objekt v blízkosti Boeingu a raketa Buk by na radaru byla viditelná zcela bezpečně, protože ruský radar má rozlišení s minimální odrazovou plochou pouhého 0.35 metru čtverečního, takže radar vidí i malé drony ve vzduchu. Z východu Ukrajiny, který pokrývá dosahem ruský radar v Rostovu, žádná raketa zjevně nevyletěla, takže tvrzení týmu vyšetřovatelů, že raketu vypálili z východu Ukrajiny povstalci, je nepravdivé. Bez radarových dat z ukrajinské strany nebude nikdy možné říct, odkud byla raketa vypálena a kým. Vyšetřovatelé se odkazují pouze na jakési kamerové záběry ukrajinského rádia Svoboda, které údajně zachycuje ruský protiletadlový systém BUK převážený na transportéru na okraji Luhansku.

Rusko zveřejnilo radarová data Rostovské oblasti

Rodiny a pozůstalí se tak kvůli Kyjevu a USA nikdy nedozví, kdo skutečně dal pokyn k sestřelení malajského Boeingu. Nikdo nevysvětlí, proč Ukrajina vypnula v onen den svůj primární letový radar v Luhanské oblasti, proč Američané tají své snímky s důkazy a mohou je vidět pouze vyšetřovatelé, kteří Američanům podepsali mlčenlivost. Co na těch satelitních snímcích je, bez ohledu na kvalitu a rozlišení, proč museli kvůli nim vyšetřovatelé podepisovat Američanům smlouvy o mlčenlivosti, to se asi nikdy nedozvíme. Znovu se ukazuje, že Ukrajina pouze hraje roli poslušné loutky amerických páníčků, kteří právě v tuto chvíli privatizují ukrajinský bytový fond obyčejných Ukrajinců, vodárny a teplárny, kompletně celou infrastrukturu. Ukrajinu čeká stejné rozkradení jejich národního majetku, jako byla rozkradena Česká republika po roce 1989 a dnes občané v ČR sklízí hořké plody tohoto procesu. 100,000 bezdomovců v ČR v ulicích, zákazy kouření, konec domovní svobody kvůli topení pevnými palivy, omezování zpěvu po 22. hodině anebo jen tak, pro nic za nic, přes půl miliardy korun pro první várku více jak 2,000 islamistů, kteří se stanou budoucí bojovou základnou Evropské islámské fronty, která se formuje už dnes ve Francii a v Německu na úrovni jednotlivých mešit.

 

Ukrajina je v procesu divokého rozkrádáni jako v ČR v 90. letech


Ukrajina se stala obětí podvodu s nadějí, velkého falešného snu o svobodě, která nepřišla. Ukrajina byla chudá, ale po Majdanu je ještě chudší. Ti, co měli před Majdanem na Ukrajině málo, mají dnes ještě méně. Ti, kteří měli hodně, dnes mají ještě více. Představa o jiné Ukrajině vzala za své, když se země začala před dvěma lety vracet ke kořenům nacistické Ukrajiny formátu Stěpana Bandery. Tyto procesy zajišťují dodnes v Kyjevě neziskovky, které stejně jako v ČR jsou i tam financované z fondů George Sóroše a amerických fondů, které používají na Ukrajině operativní krytí amerického velvyslanectví v Kyjevě. Ukrajina tak věrně, až na pár detailů, kopíruje transformační proces, který známe z první poloviny 90. let v ČR. Divoká privatizace, tunelování, bezbřehá korupce, loutkový prezident, kterému tleskají v americkém kongresu, ale doma na něho plivou. Tolik podobností, tolik souvislostí.

Vrchní velení ruské protivzdušné obrany


Ukrajinský národ si prošel těžkou historií a zaslouží si vládu, která bude mít na mysli jen zájmy lidu a nikoho jiného. To ale současná kyjevská vláda není a ani nikdy nebude. Reprezentace současné Ukrajiny vzešla z násilného puče a nová Ukrajina se opírá o odkaz masového a válečného zločince Bandery. Kauza letu MH17 je prostě jenom prostředek a nástroj, jak poškodit Rusko za osamostatnění Krymu. Podobně, jako když zakazují ruským sportovcům olympiády a potom se v uniklých dokumentech ukáže, že sportovci ostatních zemí zobají zakázané látky jako na běžícím pásu. Pokud je někde důkaz, že let MH17 sestřelili povstalci a takový důkaz je nezvratný, už dávno a dávno by ho uveřejnili. Netrvalo by to dva roky, ani rok, ani měsíc. Bylo by to hned a okamžitě na stole. Spravedlnosti a pravdy se tudíž nikdo nedočká.

- - -

 *Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.


82 komentářů :

 1. Opět ta rusácká odrhovačka. Všichni lžou. Od USA, přes Nizozemí, Malajsii až po Austálii. Prostě celý svět. Jenom rusové vždy neohroženě nesou pochodeň pravdy.

  Jenomže rusákům už nikdo a v ničem nevěří. Je už všeobecně známo že vždy zapřeli vše, nikdy se k ničemu nepřiznali a nikdy žádnou svou chybu neuznali. Teda pardon za chybu uznali připuštění rozpadu SSSR :-D

  Takže pa v roce 2018 u soudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy budete určitě nadrogovaný, neboť tak blbý nikdo být nemůže!! Na oprávněné námitky o americké manipulaci s fakty začnete žvanit o "Rusácku" tak, že nakonec vypadáte jako debil nebo Havlovec !!

   Smazat
  2. Ja napríklad rusákom verím viac ako USA propagande, vďaka ktorej bolo kompletne zničených veľa štátov. Následne sa ukáže, že to boli klamstvá, ale už sú rozpracované nové "projekty".

   Smazat
  3. U soudu? Ty ses zbláznil špindíro!

   Tento politický anonymní vyšetřovací spolek, který má ve svém týmu i hlavního podezřelého s právem informačního veta, jakékoliv soudní řízení vylučuje.

   Co takle začít tím, že někdo vysvětlí, proč dané letadlo letělo nad válečnou oblastí, které se šlo s ohledem na její velikost bez problémů vyhnout? Proč jsou kolem toho takové tajnosti apod.?

   Jde pouze o součást mediální války.

   A ty tady se soudem. Nebyl soud s vrahy v Oděse, nebyl soud ohledně Krymu, nebude soud ani ohledně MH17.

   Proto 2,5 roku tahle opičárna k ničemu. Motivem bylo obvinit Rusko a toto bylo naplněno.

   Smazat
  4. nereagujte na toho debila. je to roztlieskavač

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. Opět bych chtěl upozornit, že značná část ukrajinské armády, která šla bojovat proti separatistům, přešla na jejich stranu i z těžkou bojovou technikou. Kromě toho se dala na jejich stranu i drtivá většina policie. To byl prvopočátek vyzbrojení povstalců. Tak že i Buk tam asi klidně mohl být a nemuseli by ho tam tahat Rusáci ze svého území. Kdo by dal případný rozkaz k sestřelení letadla ukrajinským bukem(ruské výroby), toť otázka. K těm ukrajinským vojákům dodávam poznámku, že z Krymu se vrátilo na Ukrajinu 6.000 vojáků z téměř 20.000. Z těch 14.000, co tam zůstalo přešla většina do ruské armády. Osobně se přikláním k názoru, který mi vyšetřovací komise vcelku potvrdila, že sestřelení letadla Bukem je velmi ale velmi nereálné.

   Smazat
  7. Hele ty grafomane z lejnolahvárenský žumpy,drž hubu a nemel o věcech o kterejch noc nevíš,protože jsi jen potrat opičí kurvy a ještě bez mozku!!!!

   Smazat
  8. Také bych tě chtěl upozornit, že rusákům zřejmě nevěříš ty a několik dalších dementů a bezmozků. Člověk schpný samostatného myšlení si vždy svůj názor vytváří sám a není závislý na tom, co mu kdo nakuká. Což samozřejmě ty nejsi schopen pochopit. Jsi ubožák.

   Smazat
  9. Soud nebude. Žádný prokurátor nepřijm snůšku keců bez důkazů. Nebyl zveřejněn jediný snímek odpalu rakety ani komunikace řídící věže v Kyjevě s piloty letadla, jediný jméno podezřelého, nic! je to jen propagandistický výkřik d tmy jako Lockerbie. Rozdíl je v tom, že pan Kaddáfí musel vzít vinu na sebe, když chtěl zrušit nespravedlivé sankce. Což Rusko nemusí a vysere se na ně:))

   Smazat
  10. Pro hlupáka, kaaždý hloupý. Jinak toho trotla už ani nekomentuji.
   Jen to, že primárně je zločincem, ten, kdo pustil civiliní letadlo nad válečnou zónu. Ukrajina má již z dříbějška zkušenost se lhaním a setřelením letadla, během vojenského cvičení... Co dodat?

   Smazat
  11. Je to celkem jasné. Ukrajina sestřelila letoun na rozkaz USA. Řídí to Nulandová, která měla pod palcem už střelbu do Majdanistů v Kijevě. Proto takové tajnosti, proto vypnutý radar, proto se neví, kdo řídil ten den ukrajinský letový provoz a kde se dnes nachází, proto nebyly brány v potaz ruské důkazy, proto má Ukrajina právo kdykoliv zablokovat závěry vyšetřování... Důkazy přímé sice nemám, ale je tolik nepřímých důkazů a také jasná odpověď na otázku Qui bono (komu to prospěje?), že není co řešit. Jisté je, že pravdu navěky neporazí a jednoho dne to vše vyleze na světlo. Jediná otázka je KDY? TnT

   Smazat
 2. V první řadě by museli všichni hráči položit karty na stůl. Pokud ukrajinci nemají radarový záznam a záhadně se jim "ztratila" i komunikace mezi MH 17 a ŘLP, navíc nebyla tato komunikace zveřejněna ani vyšetřovací komisí z černých skříněk, které, vyjádřeno jejich slovy, byly v zachovalém stavu, zůstává spousta nezodpovězených otázek. Silně to zavání účelovým rozhodnutím, navíc v době gradující protiruské propagandy. Nebudu nikoho obviňovat, ale na konečný soud nám komise poskytla málo informací, z nichž značná část měla hodnotu "jedna paní povídala". Už jenom proto, že byl vykonán trest bez soudu má vcelku jasnou vypovídací hodnotu. Komisaři ještě nestačili posbírat trosky a západ už vyhlásil sankce. Kdo potrestal USA za sestřelení íránského letadla? Může ještě někdo věřit Američanům, potažmo celému západu, po vodopádu lží, kterými nás doslova zahlcují již několik let?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proces čarodějnického typu, kdy nevzdělaný ukrajinský nazi spolu s operativou Spojených Států Severoamerických (SSSA) nepředloží důkazy, nahradí je tvrzením, že mor přivolala ruská děvočka.... že to dokládají tajné důkazy, tak tajné, že jsou k nerozeznání od výstřížků z hollywoodských filmů, a zjevení slepému poustevníkovi na latríně Porošenkovy čokoládovny... Nula ndová to dosvědčí.

   Smazat
 3. Něco se někde pořádně se*e a proto ta neskutečná mediání masáž moralizujících prostitutů a prestitutů proti Rusku. Někdo se něco snaží zakrýt a bude to velký průser. Deutsche Bank a run na banky - excelentní krize financí? Aleppo a porážka západní proxy armády "humánních řezačů hlav" v Sýrii? Ještě se něco podělá na Ukroušsku, něco tam bude provokováno ..... něco je prostě ve vzduchu a něbude to jen tak nějaký průser. Nemám z toho dobrý pocit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám podobné pocity. Nejvíc ze všeho, že se určité kruhy na západě chystají na vyhánění čerta ďáblem. To znamená vyřešení jednoho průseru ještě větším průserem. V minulosti skončila každá ekonomická krize válkou. A jak se zdá, socializaci ztrát (sanace soukromého bankovního sektoru penězi daňových poplatníků) nelze provozovat donekonečna. Systém začíná zadrhávat a jeho kormidelníci si to začínají uvědomovat.

   Smazat
  2. velvyslanec USA dal pokyn Kyjevu sestřelit letadlo s Putinem...., no spletli jsme se..., trefili jsme MH17...., budete si muset zvykat světe..., nevyšlo nám to..., ale pozůstalí Nizozemci si asi
   nezvyknou....!

   Smazat
  3. Kolik miliard UDS zaplatil Kaddafi za mrtvé z letadla spadlého na skotského Lickerby?
   Viník bude muset vysolit stejnou částku pozůstalým!
   Proto komise kličkuje!
   A Ukrajina mlží!

   Smazat
  4. To 13:12 Lockerbie? Tam to házeli na kdekoho a nakonec vybrali Libyi - všechno bylo zfalšované - taková operace Gladio. Něco jako nyní s Ruskem. Jsme součástí lži a nenávisti.

   Smazat
 4. Článek jasně a logicky bez emocí uvádí problém celého vyšetřování. Chytrému napověz, hloupého trkni a debilovi nic nepomůže. Není k tomu co říci dále.Je možné klamat některé lidí po všechen čas, je možné klamat všechny lidi po nějaký čas, ale není možné klamat všechny lidi po všechen čas.
  Pepa

  OdpovědětSmazat
 5. Už jsem to napsal jinde,jiná možnost není,že skutečně raketa letěla zezadu.Letadlo nepadá dolu,jak hruška ze stromu,ale má určitou rychlost a dopadající křivku,takže klidně mohlo být zasaženo10-20km před místem dopadu.

  OdpovědětSmazat
 6. Petr Herout30. září 2016 11:59, on Anonymní30. září 2016 11:53, nevypadá jako debil, on JE debil!

  OdpovědětSmazat
 7. Po zhlédnutí včerejšího dokumentu, jak Tito prodal Amíkům vesmírný program Jugoslávie, jak prezident USA v telefonátu vyhrožuje, že za to Jugoslávii rozbombarduje, jak musí Jugoslávci zmizet z povrchu zemského, jak dneska muslim Obama si klido pido nasadí jarmulku na pohřbu Perese - nezlobte se nemohu USA věřit vůbec nic. Pro mne je USA teroristický stát, který bohužel zastavit nejde.

  OdpovědětSmazat
 8. Jen pár poznámeček na okraj - Malajsie nelže - Malajsie (jako oběť) byla totiž z vyšetřování vyloučena (na rozdíl od Ukrajiny, která má nad vyšetřováním právo veta, i když patří mezi podezřelé). Právě tak nelže Austrálie - australští experti opakovaně poukazovaly ne nepřesnosti a nejasnosti v procesu vyšetřování a pak na své členství v komisi rezignovali...

  OdpovědětSmazat
 9. Úplně by bylo stačilo převzít video RT.

  Text ANONYMNÍHO údajného šéfredaktora Aeronetu "-VK-" je zbytečný balast.

  Co se musí dít v hlavě člověka, který do článku o vyšetřování přimíchá povídání o ... "zákazech kouření, konci domovní svobody kvůli topení pevnými palivy, omezování zpěvu po 22. hodině" ... ?!

  A co se děje v hlavách čtenářům, kterým to nepřijde podivné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Malajský dopravce přišel o stroj Boeing, když byl ukrajinským řízením letového provozu naveden nad území ovládané povstalci na východní Ukrajině. Stroj se zřítil a v jeho troskách zahynuli především holandští turisté.
   Ukrajina vypnula v onen den svůj primární letový radar v Luhanské oblasti, Američané tají své snímky s důkazy a mohou je vidět pouze vyšetřovatelé, kteří Američanům podepsali mlčenlivost. O tom co na těch satelitních snímcích je, bez ohledu na kvalitu a rozlišení, museli vyšetřovatelé podepisovat Američanům smlouvy o mlčenlivosti.
   V osudný den byl primární radar pro Luhanskou oblast "vypnutý" údajně kvůli shořené pojistce.
   Otázky PROČ TO - jsou nadbytečné neméně jako přimíchání informací o ... "zákazech kouření, konci domovní svobody kvůli topení pevnými palivy, omezování zpěvu po 22. hodině". A též nadbytečné je i filosofování o tom, co se děje v hlavách čtenářům, kterým to nepřijde podivné? Za podivnou odpornost, by spíš mohla připadat vytrvalost svobodných médií, které vytrvale opakují lživé fabulace a po prokázání jejich lživosti se opakovaně odmlčí, aby po času s nimi opětovně vyrukovali v duchu onoho pověstného – tisíckrát opakovaná lež …

   Smazat
 10. 11.53,nemej penu u huby !! Jednoduse RF je jina nez drive Rusko.Spatne se posloucha tvrda pravda ! Dnes jsem cetl v The Economist-proc musime ochranit Syrske civilisty a postavit se Putinovi-co je to za skurvenina ,amerika a jeji cesti fandove??Pak musime shoret v atomovem hribu,nebo jsme nebyli schopni protestovat.

  OdpovědětSmazat
 11. Odstěhujte se do Ruska, kremloboti, a budete mít svatý klid. Co ještě děláte tady?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není sebemenší důvod stěhovat se kamkoliv!!! Přece se většina národa nebude stěhovat kvůli hrstce ubohých hlupáků bez vlastního úsudku, které zde ty "úspěšně" reprezentuješ!!!

   Smazat
  2. Ale v Rusku je přece dobře, ne? Není to žádný americký protektorát, nejsou v NATO ani v EU, nikomu neotročí a jsou svými vlastními pány.

   Smazat
  3. Prosím, nereagujte na toho duševního kastráta 15:32 - 15:46.

   Smazat
  4. 15:32 Blbům jako jsi ty je všude dobře. A protože jsou blbí evidentně a hodně, neměli by dávat rady komukoli a o čemkoli a už vůbec ne kam se odstěhovat

   Smazat
  5. vlast tě (15:32) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. Čekáme až vylezeš z nory demente 15:32. Pak už to bude jen chvilka a máš po problémech.

   Smazat
  7. Tak jsem tady, hrdino ze 17:31. Jak dlouhá bude ta chvilka - než si ho vyhoníš na monitor v představě, jak trháš mouchám nožičky?

   Smazat
  8. Pepi, já jsem myslel, že jsi v bejkovně a taháš tam těch 250 v deadliftu a pak se ještě osvěžíš s těmi 220 na benči. A ty místo toho tady zase jančíš.
   Pořád odhejbáš od odpovědí a meleš ty svoje nesmysly. Co tak vysvětlit, proč se to letadlo odchýlilo od běžné trasy přímo nad bojovou zónu. Z toho se nevylžeš ty fanatický idiote!

   Smazat
  9. 15:46 - cílem světového antiNWO odboje je aby jsi se odstěhoval ty, zdegenerovanej imbecile! Ale pod zem!:)))))))))

   Smazat
  10. Jo, a nauč se pravopis rodné řeči, ty odbojáři, místo "aby jsi" se nauč psát "aby ses", to se učí na základce v páté třídě, a v pomocné škole se to probírá také.

   Smazat
  11. Boršč 20:27 - omluv ho, on se v té pomocné tak daleko nedostal.

   Smazat
  12. 20:27 + 20:37- Za X let se vám může také stát, že budete používat "starou spisovnou češtinu".

   Smazat
  13. Povolný - Tohle není "stará spisovná čeština". Tohle je gramatická hrubka.

   Smazat
  14. 20:27 - píšu jak mluvím, ne jak tvý zdegenerovaný anglosionský filckonoši! Tobě by nepomohlo dosáhnout základní úrovně homo sapiens ani padesát chazarských univerzit! Vždy budeš jen tím odporným parazitem, tou vopejzelou filckou odpadlou od lejnolíhně svých obřezaných pánů ....

   Smazat
  15. 8:49 - " ... aby jsi se z toho neposrala, vopejzelá neroztomilá filcko!" - tak to říkám, tak to i píšu! Nebudu jak ti degeneráti kterýms odpadla od kožichu na prdeli, který všecko píšou jinak než to čtou! Nebo dokonce čtou textu sleva dole doprava nahoru!:)))

   Smazat
  16. 9:14 - Já jsem Čech, jsem na to hrdej a proto píšu česky. A nepotřebuju k tomu ani nadávky, ani vulgarity.

   Smazat
  17. Soudruh Ježov1. října 2016 16:00

   9:10 - takovému extempore se říká slovní průjem. Holt, když máš konečník místo hlavy, nelze se divit, že se v ní líhnou sračky. Mimochodem, správně je to homo sapiens sapiens, to zdvojení má svůj význam, ale vysvětlovat ti to nebudu, stejně bys to jako Homo cefalofecalus nepochopil.

   Smazat
  18. 18:08 jsi stejně zalezlá a zbabělá sketa jako dřív a jako v budoucnu. Jenom plácáš a vůbec netušíš s kým.

   Smazat
  19. 16:03 - jsi stejně anonymní hrdina jako já, ty "geroji". Tvoje vyhrožování je směšné - skutečně netuším, s kým plácám, ale zato naopak zcela jistě vím s čím - s bytostí s IQ houpacího koníka.

   Smazat
  20. 16:00 - kreténe, když povidám žes nedosáh ani hodnoty homo sapiens, tak myslím homo sapiens! O žádnym zdvojení nebyla řeč! Ty si jen homokláda, pojebanej vopejzelej buzerant kterýmu dát přes ten jeho oslizlej mozol co mu raší mezi ramínky místo hlavy takovu mordu, že se ti kolem omotaj pejzy a uškrtíš se, ty chazarskýho konečníku vylezlá ohavná tasemnice ...

   Smazat
  21. Nerozčiluj se, houpací koníčku, zavaří se ti ta nevábná mlaskavá směska, co máš v kebuli, a pak ti bude smradlavá pára s pískotem utíkat ušima.
   Dám ti jenom malou radu, nepoužívej v souvislosti s sebou slovo "myslet", a nahraď ho raději slovem "vyměšovat". Adios, maricon!

   Smazat
  22. 21:03 - vyměšovat budu leda ty sračky co z tebe zbydou po mý ráně úderu a to z plastovýho pytle rovnou do stoky:))) Termín "myslím" ty bioodpade zde nahrazuje definici, určení tvý zkurvený reality! A o tý rozhodnu sám, a ty budeš jen chcípat a to takovým způsobem, jaký určím. Jasný špinavej na tý mrňavý i tý větší hlavě obřezanej xindle? No proto ...

   Smazat
  23. Už se blíží čas, kdy vás zmršenci jako podlidský odpad zabagrujem pod zem zaživa! Aby dříve než ty vaše hnusný slizský mršiny zbytnělý z mizerie vašimi nosatými pasáky zotročených národů prohnojí zem, ji vaše zlodějské čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětaly! Takto zúrodněná půda pak vydá žírný chléb příštím generacím arijských dětí ...

   Smazat
  24. Dneska už ani Eurazijský projekt není árijský! Do roku 1917 se tak dal nazývat, i když ne zcela. Nicméně byl imunní vůči semitský nákaze dík dobrým zákonům z května 1882! A kdyby se ty zákony tvrdě dodržovaly, nemuselo k tragedii 1917 vůbec dojít! A když už k ní došlo, tak se neměl nechat pan Hitler vyprovokovat na SSSR. To byl konec bílé civilizace a Eurocentrismu. Dnes je eurazijský projekt v rukou muslimů, bohužel ... dík zkurvencům zpoza kanálu a Velký louže! Dík tamní JOG vládě!

   Smazat
  25. Ale, ale broučku, ty jsi jen takový slovanský mongolík, co včera vylezl ze zemljanky a dnes by si tu rád hrál na Árijce. No, něco ti povím, pro nás budete vy Slovani vždycky jen Untermenschen, někde tak na úrovni mulata. Co dokážete sami bez německého vedení, to je moc dobře vidět, uplynulo 25 let od toho vašeho sametu a Německo se vám nejen nedaří dohnat, ale ještě se vám vzdaluje. Zemi jste si rozkradli a jste jen levná montovna. Ale bude hůř, za chvíli budete pracovat pro Číňany, to bude legrace - bílej bude makat na rákosníka za pár šupů.
   A ty vaši politici, to je dokonalá ukázka. Nejdřív komický humanistický popleta, potom zloděj propisek a narcis, která by rád poučoval celý svět a teď nakonec ožralej buran páchnoucí samohonkou, který neví, jakou částí svého ovarovitého těla by se nejlépe zapasoval do Putinovy zadnice.

   Smazat
  26. 22:46 - to není od věci. Dokud byl projekt řízen Němci, byl na cestě k vládě nad Evropou! Jenže jste to s Zederblumem kreténi posrali!! Přecenili jste svý síly, debilové! A ted skučíte taky pod židáckou botou - patří vám to! Morgentaua na vás! Víc Morgentaů! Přijde čas kdy Mongol Šojgu bude kopat do tý tvý zkurvený chazarolokajský tlamy přímo na Unter den Linden, uvídíš, debile ... a já jako Slovan se budu jen smát. My nikdy nevládli druhým, vždy jsme jen poslouchali a proto s přehledem vše přežili:)))

   Smazat
  27. Za část Projektu kterou jste řídili vy považuju tu popisovanou v této části a Širopajevem označovanou za imperialistickou - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-carske-imperium-milostiva-stranka-projektu-cast-5/

   Smazat
  28. Širopajev to má rozdělení krapet jinak,takže část Projektu Eurazie kterou míním začíná popisem v předchozí, tedy 4. části (je tam na ní odkaz!). Jde tedy o etapu od přenesení hlavního města Petrem Velikým do Petersburgu až do revoluce a svržení cara zednářským pučem v březnu 1917 tamtéž! V tomto mezidobí byla země nazvána Ruské impérium a řízena muži jako von Bironové, kteří v 18. století řídili vznik ruské evropské velmoci až po takové jako Sergius Witte, který vyvedl zemi z průseru po rusko-japonský válce!

   Smazat
  29. Takže Projekt Eurazie, nebo Slovanská říše? Jde o dva protichůdné a vzájemně neslučitelné principy "půda nad krev" a "krev nad půdu"!

   Smazat
  30. 7:38 - bude to jinak, hochu. Bílá rasa vyhyne. Z USA bude HUSA (Hispanic United States of America), v Evropě je multikulturně vymalováno už dávno a dělohy muslimaček zvítezí. No a v Rusku - vodka a demografie taky udělají své, už teď je v Moskvě pomalu víc kavkazských a středoasijských kukučů než bodrých tvářiček Ivánkových. Budoucnost patří žlutým, hlavně Číňanům. Dneska jsou pomalu všechny suroviny v Africe jejich, a jako kanonenfutr poslouží těch cca 20 milionku testosteronem nabytých mlaďasů, co si v Číně kvůli politice jednoho dítěte a s tím souvisejícího deficitu vagín nemohou ani vrznout.
   Já už se toho naštěstí nedožiju, ale jednu výhodu to přece jen má - žlutí nejsou zatižení přiblblou politickou korektností a nebudou se srát s islámským a jiným odpadem, který zamořil Evropu.

   Smazat
  31. 10:07 - to jsem nečekal že Ti nakonec budu muset dát plně za pravdu:) Zprvu jsi na mě dělal dojem běžného havloida (pokud jsi 15:32 a 15:46), ale asi jsem se dal ošálit, nemáš s touhle sortou trapáků největších zrovně nic moc společnýho ...takže sorry vole.

   Smazat
  32. A teď k věci: takže eurazijský projekt je Budoucnost, jak jsem taky předpokládal! Ale nikoli jak si to tu místní naivové a kašuci malují, tedy jako "slovanské" Rusko, které nás obejme coby své menší bratříčky a tím spasí! Bude to opravdu asijská říše šikmookých potomků Čingischána, kdo se vrátí a dokončí co začal, ale nedokončil Batu! Asi proto je právě Tuvin (mongolský kmen) Šojgu prvním nástupcem Putinova ...

   Smazat
  33. 15:31 není nic jiného, než rasistická zmotanina.

   Smazat
  34. 16:29 - myslím že má nahoře pravdu s tou Bílou Rasou a žlutým nebezpečím! (a tys zjevně poplet čas - odpovídáš asi na 10:07, páč já nic o žádný rase nepíšu, jen konstatuju fakt že potomci Čingischána jsou šikmoocí). A jinak, ty si zas kdo? Ňákej ten kreténskej pojebanej zkurvenej buzerantskej havloid? (tedy zkurvysyn co tu reprezentuje tu kolegou výše zmíněnou "přiblblou politickou korektnost"?)

   Smazat
  35. Jo tak, ty mě jako varuješ před tím, abych mu dal za pravdu! - ovšem pak ne v 15:31, ale spíš 15:24. K tomu jen tolik -ssebe varuj, kreténej lejnolahvárenskej, páč jsi nemocnej! Máš parzita, debilní hovado! Ten je přenašečem nemoci xenofilnie! - http://www.white-media.info/infekce_dela_z_lidi_anarchisty_a_antirasisty.html

   Smazat
  36. Anebo jsi už geneticky zdegenerovanej zmrd, po předcích! Trpíš tzv. Williamsovým syndromem - http://www.white-media.info/antirasismus_je_podle_lekaru_nemoc.html

   Smazat
  37. oprava k 15:38: parazita ... xenofilie

   Smazat
 12. to by se ti hodilo, naridit nebo primo zaridit, aby se ti, kteri maji jiny nazor vystehovali nebo odsunuli, nejlepe v zeleznicnich vagonech a uplne nejlepe by je hlidali ukrajinsti fasiste co? Ti by si zopakovali to, co delali v koncentracich za druhe svetove. Ty jses primo vzor demokracie a lidskych prav :) :) :) cha cha, ale ono to nejde co? Nejak ti to nevychazi fasounku co? Ty jses jen takovej srac, co se realizuje jen na PC co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdepak. Zaplatil bych ti fešáckou dopravu, i ten svůj majeteček by sis mohl vzít. V Rusku by tě čekala skvělá kariéra, tam se užiteční idioti vždycky hodili, už soudruh Lenin si je pochvaloval.

   Smazat
  2. Neblbněte, to je Pepa IBM Oracle Vyskoč, to je ten fanatický idiot co tady slouží jako roztleskávač. Zbytečná komunikace, to je diagnoza.

   Smazat
  3. S IBM nemám nic společného, ale Rusy mám celkem rád. Kdysi jsem si od nich koupil MiG-29.

   Smazat
  4. 21:17 - jak dlouhos to slepoval? Tuším s tvou pitomou makovicí a levejma rukama tak dva roky, co? Já měl i Túčko, stočyřiačtyřicítku, heč! Bez návodu jsem ho dal do kupy i nátěrem a polepkami za jediný odpoledne.

   Smazat
  5. 15:46 - jsme součástí Eurazie, není nám třeba nikam odcházet! Je naopak potřeba jen vyhladit z povrchu planety vobřezanejckej xindl vysazenej tu Anglosionisty, těmito novodobými Kartagiňci, jak tuhle svoloč všiváckou je nazval J. Bounty ve svý Obžalovací řeči z roku 1906 - cituju (za Anglii dosaď USA!):

   V nynější době rovněž zorganizovalo se několik spolků se „Svazem Přátel Ruské Svobody“ v čele, jichž hlavním cílem je všemožné napomáhání a účastenství na revolučním hnutí v Rusku, což ovšem neobejde se rovněž bez anglických deputací a vůdců, kteří k nám přijíždějí s nejlepšími doporučeními anglické vlády.
   Konservativní vláda Anglie podporuje revoluční hnutí v Rusku. Není žádného divu, uvážíme-li licoměrnost anglických ctností — patriotismu, nábožnosti, úcty k zákonům — jež jsou pro Angličana závaznými jen v hranicích Anglie a jen vůči sourodákům. V jiných zemích jsou Angličanům tytéž ctnosti jenom k smíchu, anglický tisk jim posměšně říká „chauvinismus“, „fanatismus“ a „zotročení“. Dnes anglický tisk, vedoucí krutý boj proti monarchům celého světa usilovně agituje ve prospěch zesílení monarchistické vlády v Anglii.Jak dlouho ještě bude lidstvo do té míry naivním, aby přijímalo licoměrné úsudky, vycházející z Anglie, za bernou minci a aby sklánělo se před jejich autoritou? — To nevíme. Prozatím vidíme, jak díky tomuto lstivému systému, Anglie bez válek s velkými državami a skoro bez riskování během století z malého státu stala se vládkyní nad mořem, a strůjcem osudů veškerého světa.
   Anglie a Spojené státy Severo-americké stávají se pány Atlantského oceánu, jenž je jaksi změněn v anglosaské středozemní moře. Když Francie ustoupila v soupeření o Egypt, tu Anglie, už dříve ovládající Gibraltar, stala se vládkyní Středozemního moře, majíc v rukou jeho mořské brány; tím, že podnik panamského průplavu přešel z francouzských rukou do rukou Američanů, i tato mořská dráha, posud neotevřená, stala se majetkem Anglosasů. Věrolomné podmanění si — za každou cenu! — jihoafrických republik, bylo vyvoláno ne tak touhou po zlatě, jako plánem míti v rukou mořské dráhy kolem celé Afriky. K úplnému ovládnutí moří zbývalo jen změniti i Tichý oceán v středozemní anglosaské moře, což se podařilo chytře inscenovanou válkou rusko-japonskou, jež na dlouho zeslabila Rusko, a jež podrobila Japonsko anglickému kapitálu. Všech těchto úspěchů bylo dosaženo anglickou diplomacií téměř bez prolití anglické krve a bez značných válečných výdajů. Za Anglii bojují a finančně se ruinují druzí národové, ona však žne plody jí uměle rozsetého sváru: získává vhodné přístavy a soustřeďuje ve svých rukách dlužní povinnosti druhých národů.

   Smazat
  6. Ty si kupuješ hračičky, já reálný éra.
   http://www.nbcbayarea.com/news/business/Raw_Video__Larry_Ellison_Flies_Fight_Jet_Bay_Area.html

   Smazat
  7. Výsledkem všeho jest to, že národy veškerého světa platí Anglii jako procenta ze státních dlužních úpisů, z obligací a akcií různých podniků každoročí dobrovolnou kontribuci pěti miliard franků. Disponování tak ohromnými peněžními prostředky poskytuje anglické vládě — jež zcela správně je nazývána vládou bankéřů — ohromný vliv na vnější i vnitřní záležitosti druhých států, pokud nejen vnější vojny a vnitřní převraty, ale i mírný směr sociální myšlenky pomocí tisku potřebuje peněz a zabezpečuje převážný vliv tomu, kdo dovede dáti peníze za určitých podmínek a k vůli dosažení cíle, jenž se hodí rozpočtu věřitelovu. Tímto vlivem peněz objasňuje se drzé chování anglické diplomacie a bezohledný tón anglického tisku, jenž dobře ví, že síla není v právu, ale v argumentech. Tím se objasňuje pokorné podrobení diplomacie a tisku druhých zemí v pravdě nejnepodobnějším požadavkům a výkladům anglických autorit. Veškerá vnější politika Anglie představuje řadu do nebe volajících porušení mezinárodního práva, což nevadí Anglii, aby ve většině případů byla autoritativní vykladačkou téhož mezinárodního práva. Anglie vede výlučně věrolomné vojny proti slabým a bezochranným; při tom je vede s neslýchanou krutostí a s porušením všech konvencí. Proto přece však hlas Anglie bývá ve většině případů autoritativním rozhodčím v otázkách humanity. Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; ale angličtí rádcové bývají vysoce ceněni na cizích dvorech a monarchové jich vlivem svržení odcházejí, aby zakončili svůj
   neslavný zbytek života v téže Anglii, které oni sloužili a která je zahubila.
   Dějiny nám ukazují, že kazily stát, jenž vstoupil v Svaz s Anglií, nevyhnutelně tím nastoupil dráhu k své záhubě; ale vzdor zdravému instinktu národů, jejich diplomati a vůdci periodického tisku nepřestávají snažiti se po záhubném spojenectví s těmito moderními Kartaginci. K myšlence, že právě Anglie vede (svými agenty) vnější i vnitřní politiku Ruska, opravňuje nás celá řada zjevů, těžko vysvětlitelných pouhou stupidností, neboť je v nich systém:
   Vmíšení se Ruska do boxerského povstání směrem zcela opačným zájmům Ruska v Asii a zájmům až posud přátelské Číny; nepoužití práva stavění drah v Persii; nepoužití tísně anglické v čas burské války; vyhýbavé chování se k úspěchům strany Německa; podporování anglického kontrabandu vojenského za války s Japonci; tolerantnost k anglickému špehounství při ruském dvoře. To je ve vnější politice.
   Ve vnitřní politice: podporování organizace židovské politické armády, jejíž údělem je vládnouti v Rusku pod protektorátem Anglie; pronásledování censurou konservativních antisemitských orgánů tiskových, v téže době, kdy židovsky tisk je naprosto nevázaný. Nečinnost vlády vůči židovským demonstracím, politickým vraždám a otevřeným vzpourám a při tom drsné udušování každého pokusu loajálně smýšlejícího obyvatelstva zkrotiti i tyto samozvané reformátory organizace ruského národního života. Připuštění Židů, beze vší potřeby, do státní dumy, odmítnutí rozumného požadavku voleb dle povolání atd.

   Smazat
  8. Jako nějaký letecký klub? U nás ve školec jsem taky pilotoval MiGa! Jenže měl vylágrovanej vnitřek:)) Prakticky jsem neseděl v kokpitu, ale na místě motoru. Jo to už je let, v době jomkipurský války!

   Smazat
  9. Tady stejně nevím kdo je kdo. 15:46 je totožný s 21:17?

   Smazat
 13. Jak tady na to koukám, tady je samej blbec vedle pitomce. Ale jsou i výjimky, tři exempláře jsou totální imbecilové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, kvalita komentářů odpovídá kvalitě článků.

   Smazat
  2. 18:13 - který z těch tří exemplářů jsi ty?

   Smazat
  3. 23:03 - přečti si to po sobě, zamysli se a třeba zjistíš, že hloupější otázku jsi položit nemohl. Cena "Top Idiot" ti náleží právem.

   Smazat
  4. Já vidím jedinýho takovýho zmrdanýhoo pojebanýho buzerantskýho kreténa s obřezanou malou i velkou palicí! Má před jeho slintem čas 18:13 ...

   Smazat
 14. Marně hledám odborníka, který by mi uměl vysvětlit, jak může střepina vyhnout vnitřní plech kokpitu dovnitř a vnější ven. Viz některé otvory na fotografii http://admin.podnety.cz/pictures/20140208135524-20140717-ukrajina-leva-predni-bocni-cast-rozstrileneho-plaste-kokpitu-malajzijskeho-letadla-po-narazu-se-strela-z-kanonu-rozrhne-a-ven-vypaci-jeden-z-plechu-jpg.jpg

  OdpovědětSmazat
 15. Za každou prasárnou ve světě jsou USA, už tak 70 let!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.