Reklama

.

.

středa 21. září 2016

Odhalená vize prezidentského kandidáta Trumpa - New America

- VK -
21.9.2016 AE News

VIDEO: Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi „New America“ a potvrdil, že je nepřítelem globalistů. Jeho projev před americkými národními elitami vstoupí do dějin! [CZ Titulky](české titulky se objeví po poklepání na symbol CC)

Donald Trump měl 15. 9. 2016 zásadní a dost možná nejdůležitější projev svého života. Na půdě The Economic Club of New York přednesl před americkými národními elitami svoji odvážnou vizi nového systému vlády USA a společenského vývoje, který ihned vzápětí novináři překřtili na „New America“, která brutálně odchyluje dosavadní americkou politiku od politiky Pax Americana a zejména od globalismu. Donald Trump se v projevu ostře vymezil proti globalismu, nenechal na globalizaci nit suchou a obvinil globalizaci za hlavního viníka nezaměstnanosti v USA, za viníka chudnutí amerických rodin, za úpadek americké ekonomiky, za ztrátu amerického snu. Zmínil závislost USA na ropě z arabských zemí, které používají získané dolary k tomu, aby financovali teroristy právě proti USA. Věnoval se migraci a tomu, že Barack Obama slíbil, že v roce 2017 přijmou USA celkem 110,000 uprchlíků, a že Hillary Clinton slíbila, že toto číslo v případě svého zvolení zvedne pětinásobně! Více o jejím plánu zde.
 
303842858_0-1690.jpg
The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit

Z celého projevu je ale nejdůležitější závěrečný Trumpův manifest „New America“, který doslova vyráží dech. Můžete si ho poslechnout ve videu nahoře, které jsem opatřil českými titulky. Celý projev je více než přes hodinu dlouhý a k dispozici je zde. Z manifestu jasně vyplývá, že celý projekt „New America“ je anti-tezí globalismu, je to alternativa a ostrý protiklad vůči globalistickému New World Order. A opět se potvrzuje, co jsem tady nadnesl už před časem, že Donald Trump vede USA stejnou cestou, jako Vladimir Putin vede Rusko. Tedy cestou odporu vůči globalistickému konceptu NWO, který ničí národy, zaměstnanost, blahobyt, likviduje hranice, kultury, armády, obranu, bezpečnost a předává řízení společnosti globalistickým kruhům, které v rámci hybridního neomarxismu*) říznutého surovým kapitalismem transformují státy a národy do slepence bezpohlavních států, které nejsou schopné se bránit, nedokáží ochránit ani své vlastní hranice před tlupami migrantů, nedokáží ani ochránit rodinu před likvidací ze strany LGBT destrukčních mechanismů.

Musíme nahradit globalismus Amerikanismem!

Donald Trump ve své vizi „New America“ kopíruje národní obrození ve stejných rysech, jaké použil Vladimir Putin v roce 2000, když se dostal k moci. Zemi v té době ovládali globalisté, oligarchové a Rusko bylo drancováno, zatímco důchodcům přestaly chodit důchody, obrovsky narostla kriminalita a organizovaný zločin, nezaměstnanost dosahovala kritických výšin, zato ale byly ruské obchody zaplaveny západním globalizovaným zbožím, které si mohli dovolit koupit jen někteří Rusové, kteří na to měli. Zbytek trhu obsadily západní lowcost řetězce s nízkojakostním zbožím stejné kvality, které např. německé a holandské řetězce vyváží do českých a polských poboček, protože v zemích bývalého Východního bloku jsou lidé ochotni jíst potraviny nízké kvality, jen když stojí trochu méně, než jakostní výrobek domácího výrobce. Donald Trump v New Yorku prohlásil, že je třeba globalismus nahradit Amerikanismem!

CsaDqwiWYAQA1Px.jpg
„Musíme nahradit současnou politiku globalismu a nahradit ji novou politikou Amerikanismu.“ -Donald J. Trump

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Situace v USA, ačkoliv je to paradoxní, je úplně stejná jako v Rusku v roce 2000. Zemi zčásti ovládají globalistické struktury, v Americe je už 100 milionů lidí na některé z forem potravinové a sociální pomoci, to je celá třetina americké populace, narůstá počet pracovních míst na krácený pracovní úvazek a dělenou práci (obdoba německého Kurzarbeit), Obamova globalistická vláda zavedla povinné zdravotní pojištění, které ovšem na povinných odvodech hradí méně úkonů, než byl předchozí komerční program Medicare. V Americe kvůli chudnutí roste kriminalita. Ta pramení z nezaměstnanosti dříve vyspělých průmyslových měst. Detroit v Michiganu, kdysi centrum automobilového průmyslu v USA, je dnes městem duchů. Globalizace toto město proměnila v ruiny. Laciná výroba v cizině zaplavila americký trh nejen hotovými automobily z ciziny, ale zejména výrobními komponentami, jejichž výroba např. v americkém průmyslu zaměstnávala ještě počátkem 60. let miliony Američanů, kteří se podíleli např. na programu Apollo. To už je dávno historie.

Globalisté chtějí USA zničit rozvratem zaměstnanosti a migrací!

Dnes mají Američané takovou zvláštní hru, kterou hrají hlavně děti. Dostanou 100 dolarů a jednu hodinu na to, aby nakoupily zboží, které má nálepku Made in USA. Pokud to dokáží, dostanou odměnou druhou stovku, za kterou si mohou koupit, co chtějí. V této hře ale od každého druhu zboží mohou koupit jen jeden kus. Když takovou hru mají děti hrát ve Wal Martu, obvykle se jim nepodaří utratit celou stovku, protože tolik zboží Made in USA tam prostě není. Jediné oddělení, kde by mohly uspět, je oddělení se zbraněmi, ty jsou opravdu Made in USA, ale ty dětem nikdo neprodá, ani munici. Možná teď namítnete, že přece i v amerických supermarketech je spousta amerických značek. Problém je v tom, že i ta vrtačka Black & Decker nebo nářadí Stanley je vyrobeno v Číně, v Indii nebo na Filipínách. Když jdete v USA nakupovat a začnete obracet krabičky a sáčky se zbožím, dole pod čárovými kódy najdete hlavně nápisy Made in China.

1061857_RTSNWOO.jpg
Donald J. Trump za řečnickým pultem ve hnízdě bankéřů a byznysmenů, kteří se řadí k americkým národním elitám

Absurdní je to hlavně u oblečení vyrobeného z bavlny. Např. rifle amerických legendárních značek, třeba Levi Strauss. Tradiční značka, ale zboží je vyráběno v čínských a indických textilkách. V některých absurdních situacích dokonce z americké bavlny. I když ani to už neplatí, většinu bavlny dnes produkuje také Čína. Globalizace prostě zlikvidovala americký sekundární sektor ekonomiky, tzn. výrobu. A stejně tak i primární sektor, protože třeba dřevo a uhlí se dováží do USA z Kanady a z Mexika v rámci bezcelní unie NAFTA. Právě smlouva NAFTA zlikvidovala fakticky v USA zaměstnanost v primárním sektoru, a proto Donald Trump ve svém projevu zmínil potřebu renegociace smlouvy NAFTA, protože ta je pro USA nevýhodná. NAFTA je jednou z klíčových tezí globalistů na likvidaci USA skrze ztrátu zaměstnanosti v primárním a sekundárním sektoru.

Donald J. Trump je pro křesťany Ježíš, pro židy Mesiáš a pro ostatní Satan!

Nepřekvapí proto, že Donald Trump v projevu v New Yorku hovořil o americké oceli, o nové páteři americké vlády tvořené z nových Američanů a nové americké oceli. Americká auta budou jezdit po silnicích, které postaví američtí dělníci a americká letadla budou brázdit nebesa. Tato narážka asi nepotěší Boeing, který je jednou z největších globalizovaných firem, která ve své továrně v Everettu ve státě Washington letadla pouze montuje dohromady, ale díly jsou vyráběny po celém světě, od velké Británie, přes Německo, Indii, Čínu až po Austrálii. Navrácení výroby do USA, to by znamenalo znovu obnovit sekundární a spolu s ním i primární sektor v USA. Vyžadovalo by to miliony dělníků a nárůst zaměstnanosti. Ale spolu s tím by se zvedly i ceny produktů, protože americký dělník musí dostat zaplaceno lépe, než ten čínský nebo indický.

Všimněte si scénické podoby pódia. Nepřipomíná vám to něco? Ano, je to podobenství Krista a poslední večeře Páně, ovšem upravené do podoby dvou řad a čtyř stolů. Vystoupení Donalda J. Trumpa mělo mysteriozní nádech a příprava scény, stolů a nasvícení byla zjevně úmyslně vypočítaná dopředu. Závěrečný manifest o podobě a vizi Nové Ameriky má nádech mystické vize. Trump v celém projevu tepal do globalismu a stále obracel pozornost k průmyslu, jak ten kdysi v USA prosperoval a nyní za éry globalismu je v troskách.
republican-presidential-nominee-donald-trump-speaks-to-the-economic-club-of-new-york-luncheon-in-manhattan-new-york-september-15-2016.jpg
Symbolika dvou řad a čtyř stolů, uprostřed Donald „Ježíš“ Trump?
Trumpova vize „New America“ je dechberoucí povstání proti tezím globalizace a toto představuje pro budoucnost globalistů v USA smrtelné ohrožení. Na jedné straně budou mít globalisté Ameriku v izolaci, ale ta nebude chudnout, ale naopak bohatnout. Podobně jako v Rusku, kde začala po sankcích růst zaměstnanost a domácí produkt. A protože USA musí zchudnout, aby spotřebovávaly méně planetárních zdrojů, nastává problém. Globalisté si neví rady s Ruskem a teď to vypadá, že stejně dopadnou i s USA. Trump zmínil i posílení a přebudování americké armády, včetně námořnictva, podobně jako armádu a námořnictvo znovu buduje Vladimir Putin. Oba dva tudíž zcela evidentně představují anti-teze vůči globalizaci. Oba dva jdou cestou pryč od globalizace NWO s důrazem na posílení národní suverenity a nezávislosti na globalizovaných trzích. Proto si Trump s Putinem tak skvěle rozumí. Oba dva zastávají anti-postoje vůči tezím globalistického systému NWO.


-VK-

Šéfredaktor AE News

*) - pozn.redakce: samozřejmě onen módně zaváděný pojem neomarxismus nemá s Marxem a jeho díly nic společného. Jsou jím popisovány děje a lidé, které slouží nadnárodnímu globalizovanému velkokapitálu, tedy pravý opak marxismu a marxistů, lépe je tyto jevy pojmenovávat jako korporátní fašismus

54 komentářů :

 1. Jsem American a mam Ameriku rad !
  DEKUJI VAM panove za uverejneni tohoto clanku !
  Nikdy bych to neumel tak dobre napsat !
  Od zacatku, od jeho prvniho projevu jsem srdcem i mozkem na strane Donalda Trumpa. Jeho poslali andele.
  Neocons, Globaliste, NWO, Soros a Hillary jsou nepratele planety.
  AT ZIJE DONALD TRUMP a AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem Čech a mám Čechy strašně rád.Jsem vlastenec tělem i duší.Tak se dejme dohromady a pojdme už stím svinstvem konečně něco udělat.Jiří Kladno.

   Vymazat
  2. My vime ze bys to napsal lepe a vystizneji jsi rozeny politik a spisovatel jen se nepodcenuj ten clanek bys mel vylepsit ci vydat novy tzv,upgrade upupup. Mel by byt delsi ,spise kniha aby se meli lide na co tesit na druhy den ,pouze tak 39 stranek na vecer dalsi zitra a tak dal.
   Ja napriklad se vzdy tesim na tebe priteli ktery pomahas tem zaostalym cechackum priblblym pochopit tu Ameriku coz jsi jiste i ty pomahal budovat a verim ze i nektere ty rakety na nesic maji nekde znamku tve pracovite ruky Nazdar at Zije Trump nase spasa a nadeje lidstva Ctenar

   Vymazat
 2. "Donald J. Trump je pro křesťany Ježíš, pro židy Mesiáš a pro ostatní Satan!"
  =========================
  No ty vole tak to už je trochu moc :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Honolulu,dobre to trump popsal,lez ty paralely s Ruskem nemel rikat,to mu neokoni neodpusti..budeme mu drzet palci i na nohach,aby zachranil americky lid,my nechcem valku !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo z nas nechce valku, ale bohuzel valka je v planu. Nenechaji to padnout, radeji vse znici!

   Vymazat
 4. Neocons a chazari, sioniste nepripusti pad, vsichni mame v tele nanoboty ktere se do nas dostaly skrze chemtrails/geoengineering. V planu je depopulace, a ne globalizace. 1.10.2016=1+10, 2+0+1+6=11/9 konci posledni shemitah. Obama je poslednim americkym prezidentem, dalsiho uz USA mit nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko, to co máš v těle není nanobot. To se tě jen tvůj chudák manžel snaží obšťastnit.

   Vymazat
  2. 19:51 Ty jsi skutečná pinda z Hitlery kuřbuřt Zdechlinový!!!

   Vymazat
 5. I blbovi musí být jasné, že když přesunu výrobu do levných destinací, budou pracovní místa chybět. Chování majitelů firem chápu. Co ale nechápu, že politici umožní jejich produkci dovážet bez přiměřené celní zátěže. Navenek naši politici bojují za lidská práva a za ekologii a ve skutečnosti podporují otrockou práci v zemích třetího světa a nedodržování ani těch nejzákladnějších ekologických pravidel. Idioti mávají vlajkou Tibetu a nadšeně při tom tleskají otrocké práci a devastaci životního prostředí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zase nechápu jak idioti nadávají na globalizaci a přitom ti samí vychvalují do nebes čínské plány na výstavbu "hedvábné stezky" do Evropy a Ruska.

   Vymazat
  2. Hlupáku,globalizace a "Hedvábná stezka" jsou "nebe a dudy"-dvě naprosto rozdílné věci i když spolu související....proto se ani nedivím,,že "zase nechápeš...".

   Vymazat
  3. 19,50
   Možná jste to nepostřehl, nebo nerozumíte psanému textu, ale já jsem žádnou Čínu, ani nějakou hedvábnou stezku nevelebil. Tak ještě jednou, pro ty pomalu, leč důkladně chápající. Fabrikant sbalí fabriku a přestěhuje jí např. do Číny. Je tam levnější pracovní síla, nejsou tam tolik úzkoprsí při ochraně životního prostředí, navíc, jak nám co chvíli cintají různé nevládní organizace, tam lze zaměstnávat i děti za ještě směšnější peníze, než dospělé. Vychrlí nějakou produkci, kterou naláduje do kontejnerů a pošle jí tam, odkud před časem odstěhoval svojí fabriku. A zatímco naši politici mávají vlajkami Tibetu, drtí svojí produkcí místní konkurenci, kterým v našem zájmu ti samí politici nastavily přísné ekologické limity, vysoké daně, lidská práva, ceny energií "vylepšené" o poplatky na obnovitelné zdroje atd. Tak že ti, co zůstanou se buď položí, nebo odtáhnou také. Výsledek? Likvidace tisíců pracovních míst. Trump vlastně volá po tom, co já říkám už roky. Pro Ameriku by měli vyrábět Američané, stejně, jako pro Evropu evropané. Boty a hadry by byly určitě dražší, ale třeba by vydržely tolik, co vydrželi v dobách, kdy se ještě šily u nás doma. A mimochodem. Pokud se právě Američané, potažmo značná část evropských politiků tolik obávají hospodářského a vojenského posilování Číny, proč jim v tom vydatně pomáhají importem její produkce?

   Vymazat
  4. vladimír hricák21. září 2016 19:43
   „Co ale nechápu, že politici umožní …“
   Politici jsou nejenom ochotni zlikvidovat průmysl, jako v Americe, ale i celé národy, jak se o to snaží v Evropě. Myslím, že je to pochopitelné, když připustíme, že jsou zkorumpovaní.
   Ti, kteří je korumpují, mají velké možnosti. Patří jim centrální banky na celém světě (díky zkorumpovaným předchůdcům, současných politiků). Vydávají státům měnu na úvěr, kterým si stahují zisk z toho, co se v tom státě vyprodukovalo. Lidé pracují celý rok jako včeličky a zisk z toho si přisvojí bankéři. A to ne díky své práci, ale díky tomu, že umí zkorumpovat politiky, kteří jim to uzákoní.
   Politici z toho dostanou svůj podíl, za což ohlupují své spoluobčany. Ty dobré duše stále nejsou ochotny uvěřit, že by „jejich“ politici byli schopni takové podlosti. Jsou tedy v klidu, maximálně se diví, jak to, že to ti politici nevidí, jak se věci mají. Takže pohoda, majetek se přesouvá ke stále menšímu okruhu vyvolených globalistů, kteří samozřejmě nevidí žádný důvod, proč tento „fungující“ systém měnit.
   Změnu si budou muset prosadit ti, od kterých je ten majetek odsouván. P.K.

   Vymazat
 6. A protože se ti globalisté také nepářou, ptám se, kdo by se měl stát Trumpovým viceprezidentem?
  Za Johna F. Kennedyho to byl Lyndon B. Johnson, který pak presidentskou přísahu složil ještě dřív než J.F.K. stihl vychladnout.
  Aby hned pohřbil myšlenku na omezení pravomocí FEDu a zároveň naplno rozpoutal válku ve Vietnamu.
  Že se historie neopakuje? ...

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Dvořáku, proboha živého.

  I ekonomka Ilona Švihlíková píše a mluví o tom,že stejně jako Hillary Clintonová tak Donald Trump svým ekonomickým programem žádná řešení pro pracující a řadové občany Spojených států nic pozitivního nepřináší.Co se týče příští bezpečnostní a zahraniční politiky USA jsou u obou prezidentských kandidátů rizika a řada otazníků.
  Antipřistěhovatelská rétorika a slibovaný boj proti establishmentu USA a náklonost mediálního magnáta Trumpa k Rusku vám může být sympatická,ale začněte konečně uvažovat racionálně a kriticky.
  Pokud toho jste schopen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump řekl že Putin je pašák a to těm místním jednozávitům bohatě stačí ke štěstí :-D

   Vymazat
  2. 20:56
   A tobě stačí flaška chlastu a fotka čokovopice abys měl orgasmus havloide!!!!:-D

   Vymazat
  3. Anonymní21. září 2016 20:56
   „Trump řekl že Putin je pašák a to těm místním jednozávitům bohatě stačí ke štěstí :-D“
   Co ke štěstí potřebujete Vy? Rýpat do lidí?
   Nemohl byste se také snížit k nějaké argumentaci, jste-li toho schopen? P.K.

   Vymazat
  4. Ona Ilona Švihlíková pracuje s tím, co tak úspěšně přivádí USA na buben - s metodikami profláklého měření HDP jako výkonu na hřídeli bez ohledu na spin otáčení, oficiálními měnovými kurzy či oficiální produktivitou práce. To vše je hodně cinklá ekonomická analytika. Osobně jako finančník a ekonom a též díky paní Ireně i celkem slušný sociolog a globální politolog (hrozný termín!) o tom vím dost. Proto mne na VŠ kolegové moc nechtějí, neb by byli vystaveni rovnému zrcadlu jejich hlouposti, křivosti a zbabělosti.

   Vymazat
 8. Podle těch Trumpových keců a jeho místních komoušských fanatických podporovatelů by to vypadalo, že Trump strávil celý život ve Fordu u pásu.

  Už se proberte vy pitomci. Trump je jeden ze 100 nejbohatších Američanů, bezskurpulozní kapitalista par exellence, rýžující prachy na hazardu a čachrech s realitami. Ten tak bude bojovat za nějaké vaše zájmy. Jak pitomý musí někdo být aby mu na tohle skočil?

  Přeju si aby Trump v těch volbách vyhrál a moc se těším na ty vaše protažené ksichty až začne reálně vládnout :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA je prohnilej zhroucenej stát pod bičem JOG! Jediná záchrana pro WASPáky by bylo zvolení Davida Duka a jeho vítězství v následné občanské válce a dokončení kulkou Botha přerušených plánů Ejbi Lincolna o odsunu negrů do Panamy (nebo jiný prdele, nejlíp zpátky do Afriky) a doplněné o plány Trumpa na odsun Mexikánů ...

   Vymazat
  2. Anonymní21. září 2016 20:54
   Trump nejspíš, i přes svůj majetek, nepatří do elitní skupiny globalistů. Přičemž systém je nastaven tak, že majetek se přesouvá směrem ke globalistům. A to nejen od těch chudých, ale i od střední třídy, či od úspěšných selfmademanů. Takže v případě podřízení se globalistům (které nejspíš zastupuje Killary), ho čeká postupné vyklízení pozic.
   Jeho vzpoura proti globalistům, pracuje i pro nás, ale jak uvádíte, jeho další zájmy, jsou trochu jiné, než naše. P.K.

   Vymazat
  3. No a čo, že patrí medzi 100 najbohatších? Ani Ford nebol chudák a patril medzi najbohatších. Ale bohatol na zmysluplnej výrobe a službe spoločnosti, čo sa o dnešnom americkom finančnom kasíne a outsorcingu povedať nedá. A o to Trumpovi ide. Zmeniť to.

   Vymazat
 9. Do Trumpovy hlavy nevidím. Ale troufl bych si to definovat asi takto. U Trumpa mají Američané naději. U Clinton mají jistotu. Jistotu, že se nic nezmění a pokud ano, tak jenom k horšímu. Nezanedbatelnou otázkou také zůstává, kolik toho Trumpovi po případném zvolení bude dovoleno. I nejmocnější muž světa musí někoho poslouchat. A řadoví voliči to nejsou.

  OdpovědětVymazat
 10. Nevim kde zacit, je to hodne, tak co nejstrucnej.

  Trump ma jeho billiony ze stavebnictvi. (Hotely, byty.)
  Ve stavebnictvi se NECACHRUJE, ale stavi a prodava.
  Byty ktere postavil na mnoha mistech si muzete koupit i vy.
  Trump nikdy NEPATRIL do zadne kliky ci spolecnosti. Nejlepe to bylo videt v Palm Beach, ktere je rozdelene na old money and new money. Tato snobska spolecnost se divala na Trumpa z vrchu, dnes mu leze do zadku a nabizi penize.

  Trump byl varovan jeho otcem, aby se vyhnul Manhattanu, ktery je plny kousavych zraloku a zustal v Queens v jeho ctvrti. On neposlechl a nekolik zraloku poradne pokousal.

  Zatim co Soros utraci jeho milliony na destabilizaci mnoha zemi, tak Trump je BUDOVATEL !

  Trump ma jasnou predstavu o slepseni ekonomie a mluvi o ni velmi casto. To co rika je logicke. Sam to vsak nedokaze a potrebuje velke mnozstvi manageru.
  BUDE JE MIT ? Nevim !

  Trump ma plan i pro obchod a investice s Ruskem. Samozrejme, ze kvuli Neoconum je nevytrubuje do sveta.
  Trump ma deleko positivnejsi nazor na Rusko nez na Cinu a to kvuli jednostrane zvyhodnujicim obchodnim smlouvam na ktere Amerika doplaci.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Nikdy na nikoho v dejinach sveta, nebylo nalopatovano tolik negativni propagandy, jako na Trumpa.
  To je denne 20-30 velmi hnusnych a odpornych narceni, ktere dnes budi pouze SMICH ! Kdybych ty lzi a urazky mel popsat, tak by to trvalo nekolik hodin.
  Minuly tyden, dokonce i jeho syn byl narcen z vyhubeni DINOSAURU, kteri zili pred mnoha milliony lety.
  Samozrejme cernosi tomu veri.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Vazeny pane presidente Zemane. Az se u vas jednou sejdou presidenti Putin a Trump, tak dejte vedet personalu, ze Trump se NIKDY nedotkne zadneho alkoholu a ze VUBEC nekouri.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz je tu uz je doma z vyletu,proc bychom s enetesili ....kdyz nam panbuh zdravi da.

   Vymazat
 13. Ano, ale: USA má obrovský problém se zdroji. pro první sektor to jsou zdroje přírodní jako vstup pro sektor druhý, kam dále patří zdroje lidské a zdroje finanční. Druhé dva zdroje tvoří třetí a čtvrtý sektor, tedy reálné služby a celou virtuální "postindustriální" ekonomiku. Přírodní zdroje si kormidelníci USA již téměř do mrtě vydrancovali, lidské pod jejich velením zdegenerovaly a finanční jsou již pouhé kulisy před zhroucením. Takže bude problém, z čeho zaplatit cizí (zejména ruské) přírodní zdroje, jak transformovat celý finanční sektor a jak zcela změnit systém výchovy a vzdělávání. USA jsou na tom mnohem hůře než SSSR v roce 1991 či RF v roce 2000...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplním, že 90% vědy a výzkumu v USA tvoří neameričané, kteří se při jakýchkoli problémech rádi a rychle vrátí do svých domovských zemí. Číňané a Indové tak již činí...

   Vymazat
  2. Já bych si nedělal takové starosti o Ameriku, ona zas tak bezmocná není. Zdroje má, patří jim celá Aljaška, nafty mají obrovské zásoby, které netěží, ale šetří si ji. Nejenom břidlicovou! Průmysl, minimálně zbrojní, je ohromný. Ale životní úroveň půjde dolů, neboť jim skončí vysávání celého světa přes finance, které provádí globalisté a ti se stěhují do Číny.
   Ale více je pro nás zajímavé, jak by se po zvolení Trumpa prezidentem, změnil vztah mezi USA a EU. Domnívám se, že nyní si EU, nejvíce podřizují globalisté. Pokud by byl prezidentem Trump, asi by EU měla větší prostor, EK by přestala být nekritizovatelná a více by se přihlíželo ke hlasům evropanů. Také by se mohla pozvednout rozhodnost evropských států, čelit migrantům. Tím pádem i ztráta prestiže Merkelové, která je v tom namočená až po uši.
   Sobotka z toho vybruslí, protože otočí o 180° a lidé mu to jako vždy, spolknou i s navijákem. P.K.

   Vymazat
 14. Panove manazeri vsech putyk 4-te cenove skupiny !
  Ja nick honolulu nejsem zadnej president a az prijedu na navstevu k vam, tak zeru TVARUSKY, veprove s krenem, piji pivo, krkam prdim,
  a kourim doutniky z Dominikanske republiky. Vsechny blechy a mouchy vam vychcipaji do minuty.
  Ja nejsem president ! Ja jsem TRIBUN LIDU !
  A ted zpivejte se mnou SANTO DOMINGO Captain Cook na youtube
  nick honolulu - zariva jizni hvezda.

  OdpovědětVymazat
 15. POSELSTVY vsem ceskym devcatum !
  Cetl jsem inzerat rikajici, ze mate uprednostnovat Machometany z Afriky pred ceskymi kluky.

  Devcata vite jak vypada SPIDER MONKEY ? (Nevite ? Naguglujte si to !) Tak bude vypadat vase dite !
  A az vam bude 38, tak ten opicak, vas manzel, vas vymeni za KOZU .
  Te vymene se rika v Africe LOBOLA a je bezna a rozsirena vsude od Sahary, az po dolu po Cape Agulhas.
  Budete pravidelne mlaceni, zohyzdovani a budte pracovat na poli, pestovat MILIPAP od rana do vecera.

  Devcata ja ZNAM AFRIKU ! Ja pracoval pro vladu v Pretorii a ta me poslala do vsech moznych a nemoznych prdelakovu v okolnich zemich mezi TseTse Fly's a lvi.
  Budete mit zivot horzi, nez v tech nejhorsich predstavach. Drzte se ceskych kluku. Drzte se v civilizaci. Tam mate zazemi. Afriku nechte tem, kteri ji znaji nebo zahynete !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. Zdravime plukovniku jak se vede dnes ,Trump to zase rozparadil je to hero .Ty jsi taky hero ridis tady tu debatu se srdcem otevrenym proti stvacum neoblomny vydrz Trump jiste vi co delas pro jeho vyhru a zaridi nejake teple mistecko v aparatu Zdravi ctenar a cekatel na tebe velky Muzi

  OdpovědětVymazat
 17. Drahy priteli dnesni ceska devcata jsou zvykla na jine kabrnaky nezli za tvych mladych let .Delka ocasu se dnes meri v " a ne v mm. Delka je dnes pozadovana jako nasada od krumpace a take toho Prumeru,myslim z ebys neobstal ,videl jsi nekdy negry nahaty? Ocas ke kolenum neni vyjijmla takze kazda rada zbytecna zensky mysly VGINOU A NE HLAVOU TO NECHAVAJI TOBE

  OdpovědětVymazat
 18. bachratý nenažraný sup Trump = válka, krvavá Clintonová = válka. Vyberte si mezi AIDSem a Ebolou, jak chcete umřít.

  OdpovědětVymazat
 19. A Trump s Clintonovou zajedno jsou, tohle je jen HRA pro veřejnost. Jak byl v ČR r. 2009 Obama tak ho lidi zbožňovali, zpívali mu "vítej Baracku v našem baráku...jen si dej, seš hubenej :o) Už jste asi zapoměli že? Vyzdvihujete Trumpa stejně jako tehdy Obamu a nevíte co to je za monstrum. Odporný chlap se smrdutým čurákem prznil nezletilé holky po celý život. Bankrotář, žijící z nakradených doláčů který umí jen tlachat tlustou nevymáchanou hubou a přikázat otrokům aby postavili zeď mezi USSA a Mexikem. Vůbec bych se nedivil, kdyby Hillary a Donald spolu za oponou šukali. Pod dohledem reptiliánů.

  OdpovědětVymazat
 20. Uz jsem zase mazan. Poslechnete pozorne !
  Alex Jones Declares War on the NWO na youtube.
  (Nikdy jsem plukovnikem nebyl, nekdo je zase "ftipnej")
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi namazan ci namazan ? To vypada jakozto kazdodenni fakt dle productu co zde blejes ,kdo by te mazal vsichni na tebe cekaji takova sranda zase neni vsude ,vydrz plukovniku

   Vymazat
 21. 0:49 Ty jsi byl nalezen na smetisti, po vyprazdneni SEPTIC TANKU z UFO. Budu koncit zacinam byt mazan !

  Jste pruhledni a my vime kdo jste, a ke ktere klice patrite.
  Vy saskujete, ale jste podelani strachem, nebot vas metla Bozi chytne ze dvou stran.
  Pud sebezachovi vas o tom informuje.

  Vas nadrazeny intelekt je intelekt sebevedomeho CHIMPANZEE. Uz brzy budete zit v popelnici.
  Americti turiste - Trumpovi lide vam budou hazet 1/4 Dollaru.
  NICK HONOLULU - ahoj kavarensti nedochudcata. Zase jsem vam nacural do kafe.

  OdpovědětVymazat
 22. Sparavne jsi to napsal redactor co te maze jiste se ztrasl opravnene strachem ale asi to bude pc jiste mas starsi typ jeste s temi flopy disk a windows 1 upupup a uvidis jak ti to pojede a nechcij nam do kafe nebo to rekneme trumpovi z popelnice kde se valime ,plukkovniku nekousla te ta tse tse v ty africe ? Bejva potom boule na hlave a dole na pytli

  OdpovědětVymazat
 23. Vy vyvoleni ! kavarno ! - You are ugly hunchback devil worshiping piece of shit..
  Rika nick honolulu se stopkami (hodinkami) v ruce , za jak dlouho to cenzura zachyti. HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 24. Spravne honolulukuku je trba s tim neco delat ja se divam na TV a nic jineho nedavaji nezli rozctvrcene lidi na pul spalene negri mlatej policajty zidoporno kam se podivas ,to je totalni rozvrat spolecnosti ,mexosi se navzajem strileji jak skodna i s detmi ,no ten Reagan to nejak posral s temi kumpany co tam vlezli kdyz byl uz mimo co ty nato

  OdpovědětVymazat
 25. tak to vidis nikdo ti to nemaze ,kazdej te ma rad si nas malej jdi se vyspinkat a zejtra jedem znovu

  OdpovědětVymazat
 26. Panove, (2:45) vy neumite najit na americkem internete ty nejdulezitejsi posledni informace..

  Je to 20 minut, co bylo ohlaseno, ze GEORGE SOROS prisel na americkou slavnost vlastencu a (prominte, cituji doslova) a NASRAL (crapping) vlastencum do punch bowl misy/dzbanu.
  Ze tam bylo 200 lidi. On potom odesel a slavnost se rozesla.
  To rekla FOX News a Alex Jones se velmi, velmi rozcilil.

  On uz je s hanbou jedna ruka, ten dedek pomateney !
  Nikdy neumre ! Je mu 85 ! Certi se ho boji a do nebe se mikdy nedostane. Co je s Hillary nikdo nevi, protoze ma 3 dvojniky. Dneska schuzovala soucastne na dvou mistech ve stejny cas.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 27. 24.9. je prvni DEBATA od 8:00 pm. do 9:30 pm. pred celym narodem mezi Trumpem a Hillary
  Trumpovi lide maji v rukou video, o drivejsi navsteve presidenta Obami v Africe - (Kenya). Na tom videu president Obama mluvi velmi negativne o bilych Americanech a o Americe. On je proste kovany Muslim.

  Hillary a Obama zalozili ISIS - teroristickou organizaci, ktera zabiji Krestany a utoci na vladu a lid presidenta
  Assada, ktery je ALEWIT a ISIS jsou Semite.
  Ucel je destabilizace Middle East, a kdo z toho ma prospech ? Hmmm ? Vy to nejste Cesi !
  nick honolulu - good night !

  OdpovědětVymazat
 28. Trump to myslí dobře,ale sám nic nezmůže,globalisté ovládají banky a bez peněz je Trump vyřízení.Jak už někdo píše,když chtěl Kenedy šáhnout na Fed,byl odstraněn,co se může přihodit i Trumpovi.Pokud nezíská silové složky státu na svoji stranu,nemá naději.

  OdpovědětVymazat
 29. Jak je videt - R O Z E D N I L O - se, vam vsem ve vasich v sheru ponorenych makuvkach. To je moje zasluzna prace !

  Zde je pisen o vas.
  LJUDI Tereza Kesovia.. 09072410 na YouTube
  honolulu - svetlosos


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu,16:23-začínáte být příliš pyšný, pozor, "pýcha předchází pád". Jsem ale rád, že co víme my v Evropě již delší dobu, dochází i vám v USA, že nám i vám vládnou neokoni. Tak nás jich zbavte. Osvobodíte se i vy v USA.

   Vymazat
 30. 20:47 To je moje jedna s mojich dulezitych charakterovych vlastnosti, ktera mi prijde samozrema.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:59- jako všem "Američanům", proto nemáte sympatie a přátele si kupujete dolary a silou moci. Nevím honolulu , mají-li být USA na něco hrdí, opravdu nevím. Ještě, že jste zůstal Čechem. Ta "Bůrská" anabáze byla také jen dobyvačnost (některých) bílých. Možná si zasloužíme "odplatu" ale proč my v Česku?

   Vymazat
 31. Pane Povolny, (0:15)
  Amerika je fain zeme.
  Ma kladne stranky a na jinych musi pracovat a zlepsit je.
  Nejvetsi krivda vuci Americe je v tom , ze je odsuzovana za ciny, ktere NEUDELALI Americane, ale skupina specialnich zajmu, kteri Ameriku UKRADLI a vyhlasili se za jeji mluvci.

  Bezne Americany zde narozene, to privadi ke vzteku a jsou to prave oni, kteri proti tomu nejvice bojuji. Trump je vede, ale v jeho radach jsou zname a schopne osobnosti.
  Co se tyce Ameriky krivdite ji !

  Co se tyce Jizni Afriky tak, o zacatcich te zeme NEVITE, NEVITE, NEVITE, vubec nic.

  Ta zeme NIKDY nemela s kolonialismem nic spolecneho. Po vymreni Krovaku (to nejsou cernosi.) Se uvolnila cesta na sever z Cape Townu, do uplne prazdneho kontinentu, az po Limpopo a Zambezi. Cernosi BANTU, kmeny prisli o 150 let pozdej... Veskere informace o JAR napsal Leonid Breznev a vy Cesi spolknete, vse bez zamysleni.
  Ta zeme je totalne znicena a to temi lidmi, ktere Vy nemate rad.

  Co se tyce moji pychy, tak ja si nekdy delam PRD*L, vetsi nez je Brno. CO MI JINEHO zbyva ? Kdyz za preklad projevu Trumpa mi Cesi napisi, ze jsem vul, pritom oni sami, jsou odkazani pouze na Ct.24..
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 32. Kdyz nevis co je limpopo zeptej se te krasavice co pisete spolu v ruznych recech ,Jestli ona nevi vysvetlim pozdeji
  Ukulele holokolo

  OdpovědětVymazat