Reklama

.

.

neděle 4. září 2016

Vladimir Putin zvítězil na celé čáře


napsal/přeložil Geo
4. 9. 2016  Eurasia 24
Už po roce působení měly ekonomické sankce, uvalené na Ruskou federaci globální oligarchií údajně kvůli připojení Krymu, způsobit zhroucení ruské ekonomiky a oslabení „režimu Vladimira Putina“ s cílem zabránit jeho znovuzvolení v roce 2018. Jaká je skutečnost?Namísto toho po dvou letech Vladimir Putin konstatuje: Rusku zůstaly rezervy, odliv kapitálu se oproti roku 2015 snížil na pětinu (!), inflace klesla na polovinu, rozpočtový schodek je na úrovni 2,6 procenta, nezaměstnanost je 5,6 procenta(průměr EU je téměř 9 procent) a zahraniční dluh Ruska zůstává na úrovni něco málo přes 12 procent.

A to není vše: i globálně-oligarchický Mezinárodní měnový fond v obavách z příchodu skutečných ruských národohospodářů raději předpovídá ruské ekonomice růst. (Geo)91 komentářů :

 1. To ale nic není,to já mám lepší skutečnost: Provedl jsem průlet naší válečné kosmické lodě nad přistávací a vzletovou plochou vojenského letiště Praha 19-Kbely a vyfotografoval jsem to několikrát. Provedl jsem průlet několika desítek válečných disků nad jeho okolím s jejich evidentním směřováním na přistání na něm,tedy asi tak jeden km od letištní plochy a vyfotografoval jsem to několikrát. No a? No a Česko nemá zájem ačkoliv jsem ty fotografie předal Armádě Česka a i dalším úředním orgánům. To, je frajeřina. Česko to prostě nepotřebuje,protože je na tom nesrovnatelně lépe než třeba zrovna to Rusko. Ty disky jsou zadarmo ,jsou součástí smlouvy O válečné podpoře vůči Česku a Slovensku: "Dostatečné množství potřebné k vítězství ve vzdušném boji,minimálně několik desítek. Byly pod mraky a detailně vidět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A byly to přesné formace disků. Vždy po pěti a i s "kondenzačními stopami" jejich pohybu v letu. Sorry, už jsem to asi vzdal.

   Vymazat
  2. My se pokoušíme předat vám zbraně podle výše zmíněné platné smlouvy a nemáme prostě šanci.

   Vymazat
  3. Máme přeci armádu debilů a rudohnědých zoufalců. Máte v ní Povolný vysokou hodnost.

   Vymazat
  4. Česko má armádu ale už ne vševojskovou,takže není schopna samostatné válečné operace,pokud vím.

   Vymazat
  5. Tadý tadý, já mám zájem. Ne o disky, ale o ten matroš, který konzumuješ. To musí být síla!

   Vymazat
  6. To je samozřejmě síla,ten váš názor,že jste vy lidé ve vesmíru sami. Jen v té vaší galaxii jste už napočítali přes čtyři sta miliard hvězd a kolik asi mají planet. Já si opravdu nemohu pomoct, jste hloupí.

   Vymazat
  7. 22:56- díky generále za "verbuňk", nechci, vím o Vás a P.P. dost. Tak jak píšete. S mojí mentalitou a se svými schopnostmi PTPáka bych se do ní nehodil.

   Vymazat
  8. Antigravitační,tedy zdroj energie,který zajišťuje a neomezený dolet a neomezenou laserovou výzbroj,protože jinak by vám byly na nic. Dosah laserů až několik desítek km,pokud spuštěny zároveň,což ale znamená omezení četnosti střelby,logicky. Možnost vyzbrojení pumami s naváděním na cíl,tedy tzv. torpéda, dosah zase jen několik desítek km,protože jsou limitovány dosahem čidel disku. Nejde o vesmírné disky doslova,jsou uzpůsobeny vám lidem a vaší ale vyšší vývojové úrovni.

   Vymazat
  9. Já už dostal na ty DISKY licenci,
   protože mi zbylo trochu vlnitého plechu.
   Dělat se musí jen za úplňku aby byly naplněny Vesmírnou silou.

   Vymazat
  10. Nejsou vyrobeny z pozemského kovu,nepropálí je ani laser. Zároveň není ve vašich lidských silách dostat se k jejich energetickému zdroji,nedokážete je demontovat,respektive prozkoumat.

   Vymazat
  11. Já ty DISKY mám něgdy taky : (
   UFOun

   Vymazat
  12. Může je mít i Armáda Česka,jsou pro ni vytvořeny a určeny a to podle platné smlouvy O válečné podpoře z roku 1968. Bohužel Česko se drží starého "UFO a vesmírné civilizace neexistují a život je jen na Zemi" a ignoruje naprosto vše. Nelze bránit kohokoliv proti jeho vůli.

   Vymazat
 2. Aneb, rezervy nějaké zůstaly ale rychle se blíží k nule, inflace klesla ze 17% na "úžasných" 7%, odliv kapitálu pokračuje.
  A na závěr, IMF zlepšil předpověď ruského ekonomického poklesu z minus 1.5% na minus 1.2%. Gratulujeme.

  Soudruzi, musíte být hodně zoufalí když si musíte vymýšlet takové lži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:56 A co má být? Nikdo tady netvrdí, že Rusko už nemá co zlepšovat. To je jen tvoje utkvělá představa. Podstatné je, že jim stačilo 10 let aby se probudili a poznali, že importovaná "svoboda a demokracie" je vede jen k rozkradení státu a otroctví. U nás na to lidé přicházejí až po 25ti letech. A těm úplně blbým, jako jsi ty, to nedojde nikdy. A teď zameč a vzteky vyskoč.

   Vymazat
  2. 0:15 plny souhlas.
   jj

   Vymazat
  3. Pepi, ty havloidní štětino v prdeli, soustavně a neúnavně nám tady ukazuješ, jaký jsem ultrapi.us. Zase tu honíš machra, žvaníš, nadáváš, ale dokazuješ, jak jsi ubohý. Překrucuješ dokonce i čísla, což je už zoufalství.
   "...growth is likely to be at around 1½ percent over the medium term".

   Vymazat
  4. http://byznys.ihned.cz/c1-65424280-evropa-se-zmylila-protiruske-sankce-posiluji-rusko-rika-cech-ktery-sefuje-tamni-pobocce-firmy-dupont

   Vymazat
  5. Ropný rezervní fond z roku 2014, kdy činil 87 miliard dolarů, je vyčerpán tak, že koncem letošního roku bude mít 16 miliard, takže asi čtvrtinu. Druhý fond národního zdraví má 73 miliard a ten se nečerpá. Tak se uklidni a vydechni si, jde to všechno dobře. Navíc mají rozpočet stanovený na cenu ropy 40 dolarů a už několik měsíců je cena vyšší.

   Vymazat
  6. 8:38
   Proč si vymýšlíte ty kraviny? Při ceně 40 dolarů bude rozpočet v minusu 4%.
   https://ria.ru/economy/20160520/1436883967.html
   S ověřováním zbytku vašich nesmyslů už ani nebudu ztrácet čas.

   Vymazat
  7. Německo odhaduje letošní rozpočtový deficit na 5,5 pct HDP - Aktuality

   Dnešní ukazatel činí 19 bilionů dolarů. Nejen to, státní dluh USA dále roste — během deseti let dosáhne 86 % amerického HDP.

   Příjmy státního rozpočtu v roce 2016 jsou navrženy v objemu 1 180,9 mld. Kč, výdaje státního rozpočtu v roce 2016 by měly dosáhnout 1 250,9 mld. Kč. Shodek 5,9%

   Vymazat
  8. Státní dluh vyjádřený jako procento z HDP
   ČR 46,0% z HDP (2013)
   Německo 78,4% z HDP (2013)
   Rusko 17,92% (2015)
   USA 107,2% (2012)

   Vymazat
 3. A že se nepochlubíte počtem rusů pod hranicí chudoby, blížící se 15%? A to je ta hranice pouhých 10.000 rublů (cca 3.500 kč)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:56 Dtto odpověď 0:15.

   Vymazat
  2. Pepi, nahoď, prosím, nějaká čísla z SSA, mohl bys? Díky.

   Vymazat
  3. Podla statistiky som aj ja chudobny, ale nepokladam sa napriek tomu za chudobneho.

   Vymazat
  4. 6:12
   Neztrapňuj se snaživý debílku. V USA je pod hranicí chudoby také 15% amíků, ale ta hranice je 1000 dolarů, tzn cca 7x vyšší. A nesnaž se mi tu debílku namluvit, že v Rusku je jídlo 7x levnější než v USA. Podobně je to s platy, důchody, životní úrovní...

   Vymazat
  5. 844
   stará ale stále dobrá a platná analýza stavu ruského hospodářství: http://ekonomika.idnes.cz/nizka-cena-ropy-tahne-dolu-celou-ruskou-ekonomiku-putin-ma-problem-1d7-/eko-zahranicni.aspx?c=A160223_100451_eko-zahranicni_chrs

   Vymazat
  6. http://www.dovolenaceny.cz/usa

   http://www.levnaevropa.cz/rusko/

   Vymazat
 4. A co dál? To je všechno? Povídej, přeháněj, dělej ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vznikl národ Čeňi (Czeni),protože inkarnované bytosti stejně jako před dvěma tisíci lety Ježíš, přežily a neodešly od lidí a ze Země jako on a svou vibrací zákonitě,respektive přirozeně vytvořily nový národ,který se jí liší ode všech ostatních. A jen tyto bytosti v lidských tělech mají schopnost ovládat vesmírnou techniku,takže nehrozí,že by byla zneužita prostými lidmi a navíc jsou stále těmi bytostmi,kterými byly před svou inkarnací do nižší sféry planety Země,tedy mezi vás lidi a tedy s právy bytostí té sféry vyšší a ty jejich původní vesmírné civilizace je mají i povinnost bránit a chránit,ačkoliv pouze adekvátně jejich stavu na Zemi. Na rozdíl ode všech vesmírných civilizací vyšší vývojové úrovně,kterým Čtvrtý Vesmírný zákon zakazuje zasahovat do vývoje civilizace sféricky nižší,ony mají i to právo samy útočit. A pohádky byl možná konec ale pokračuje,.. na Vaše výslovné přání ,ale. Nevnucujeme se.

   Vymazat
 5. Chodí mně různé maily a jeden mě zaujal a nevím, zda je to o vládě pana Putina pravda. Je to blbost?

  Zrušil "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví. Vyzvedl
  průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2. – 3. místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě). Snížil vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71,5 násobné snížení úmrtnosti. Kromě toho Putin zrušil tzv. "Chasavjurtovskú smlouvu" (smlouva o vzájemných vztazích mezi RF a Čečenskou republikou) a tím přispěl k ukončení tzv. 1. čečenské války, zároveň zachoval územní celistvost Ruska a v podstatě ukončil válku v Čečensku. "Postavil do latě" nevládní organizace a "5. kolonu" a zakázal poslancům vlastnit bankovní účty v zahraničí.Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se podívat, co v Rusku za jeho vlády zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.•Zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat. •Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně
  soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině. •Vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje (třeba Sorose). •Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí "lidskoprávní" organizace.
  •Zakázali geneticky upravené potraviny.•Zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii). •Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky. •Zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech).•Zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními
  kožešinami. Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné
  producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)
  Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů.
  Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska. Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka,
  drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu.
  V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA.Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.
  Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak mně se zase zdá, že špatně to děláme tady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 0:28

   nevím odkud bereš naprosto propagandistické údaje (například o zastavení vymírání Ruska ?? haha - opak je pravdou, najdi si kdekoli demografické údaje o Rusku !!), přečti si docela čerstvý článek např. zde na ruskojazyčném portálu: https://novostionline.net/ekonomika/smi-vperedi-u-rossii-gody-bednosti/

   Přibližně tak to bude v Rusku vypadat příští roky. Putin naprosto nezvládl ekonomiku své země a to za dlouhou dobu své neomezené vlády. Za normálních okolností by Rusko se svým nerostným bohatstvím a ropou a plynem muselo být někde na špici světa !! Realita je naprosto opačná - v HDP na hlavu dosahuje s bídou polovičního výkonu jako třeba ČR.
   A tak je to tam se vším.
   Jednoduchá poučka: až bude společnost a hospodářství svobodné - tak se bude dařit. pokud to tam drží v železných okovech, zavírají a střílí opoziční politiky, ekonomy - kteří mají liberálnější názor - dostavují, tak se potom nemůžeme divit, že to tak špatně vypadá. Rusko čeká několik let bídy a to pociťují obyvatelé už nyní. Putin se akorát bojí, aby lid nepovstal a nesmetli ho.

   Vymazat
  2. 0:28 - měli by si vzít přiklad ze svobodné Ukrajiny, jak prosperuje.

   Vymazat
  3. A jako na Ukrajině oslavovat Banderu, tak v Rusku zase Vlasova.

   Vymazat
 6. Zde je neco daleko vaznejsiho !
  V pripade, ze vyhraje Hillary, tak Rusko zada s casti naseho kongresu, aby kongres zacal okamzite s IMPEACHMENTEM of Hillary !

  Nebot Putin rekl, ze Hillary znamena jistou valku s Ruskem a rekl to i ruskenmu lidu. (Rikali zpravy.)
  To je vse z nasich dnesnich zprav !
  (A prstante mi nadavat a pravidelne odsuzovat Hurvinci. Z moji makuvky to NENI ! Vase Ct. 24 ma jine zajmy, nez je deni dnesnich dnu.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže by bylo jedině správné Putinovi vždy ustoupit nebo údajně bude válka? Nenechte se vysmát, samozřejmě,že by se Putinovi hodilo,kdyby mu každý jen ustupoval. Ale to je snad slaboduché,né?

   Vymazat
  2. Já jsem rád,že přispíváte,Honolulu.

   Vymazat
  3. Ty náš zlatej Honolulu.Moc ráda Vás čtu,rozebírám si Vaše příspěvky a hledám,zda jsou pravdivé!A ony jsou.Jsme s Putinem,je to chytrá hlavička ten ruský ochránce svého národa a to se neodpouští!Na zemi vládne ďábel,který si brzy vezme ty co válčí,okupují,podmaňují a likvidijí lidem IQ,zabíjejí,do své říše zla.Nezapomeňte Honolulu na dnešní eldorádo v Brně.Také štamgastům držím palce.

   Vymazat
  4. honolulu a tohle znáš?

   https://twitter.com/SSMOKIN/status/766745948802453504/photo/1

   Vymazat
 7. Panove, kdyz se podivate na toto video*, tak pochopite, OBAVY presidenta Putina a vubec celeho Ruska z voleb, ktere u nas probehehnou 8. listopadu.

  Ex-starosta New Yorku, RUDY GIULIANI ve svem projevu mluvi o charakteru/politickem profilu Hillary.

  Potom se neni treba divit tomu, ze v Rusku se pripravuji intenzivne na valku. Hillary je symbol, ale za Hillary stoji globaliste, NWO, Neocons, Soros a jeho lide + mocna manipulativni media, proti Rusku. Uvedene skupiny pujdou proti Rusku urcite a mnozi z nich se o tom netaji.

  Proto je napeti ve svete ! Je velka skoda, ze ceska verejnost vcetne vladnich autorit nemaji dostatecne informace o mnoha vecech , ktere se deji. (Cenzura.)
  Dokonce i hlava statu president Zeman ma pouze utrzkove informace a z jeho New York Times bude vedet pouze to, co je mu dovoleno vedet. Za Trumpem stoji vsichni ti co valku s Ruskem NECHTEJI ! Oni chteji s Ruskem ekonomickou spolupraci.
  Zde je video !
  *.. Hillary,s Toast ! Giuliani gives the most DEVASTATING Prosecution of Hillary and Bill Clinton ever ! (youtube)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, omezenci typu 2:03 toto nechtějí slyšet a furt omílají ty sračky, co jim napumpovala do zbytku mozku ČT.

   Vymazat
 8. Ja za to nemohu ! Pouze prekladam nase zpravy do cestiny.

  "Islamiste KADI nemeckym detem do bazenu a onanuji se v Jacuzzi." Jacuzzi je maly bazen s vrtulemi - vyrivka.
  honolulu
  P.S. Zduraznuji, ze tato "rasisticka" informace neni z moji hlavy.

  OdpovědětVymazat
 9. (4:09) Hollan a Vokral z Brna z radnice, by meli byt o tom bazenu informovani. Oni to chystaji pro lazne v Zabrdovicich.

  OdpovědětVymazat
 10. 19.3.2015 Ruská ekonomika se stabilizuje.
  18.1.2016 Ruská ekonomika se stabilizuje.
  4.9.2016 Putin: Ruská ekonomika se začíná stabilizovat

  citáty Putina, stačí si je najít a zasmát se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:20 Hele Pepku,tys měl dovču?Ten tvůj zástup byl veselejší kopa.Pepku,polepši se,stojíš tak za smrdutý hovínko.A teď vyskoč!

   Vymazat
 11. jako když za sociku komouš porážel kapitalistu: 1) dohnat a předehnat 2) udržet krok 3) neztratit stopu

  OdpovědětVymazat
 12. 8:44
  Pepi, bez nadávek, prosím. Neztrapňuj se opakovaně tím srovnáváním úrovně podle směnného kurzu. Fakt, to je ubohé a pořád dokola. Fakt je ten, že americký gurmán si za svoje peníze koupí asi více skvělých lukulských delikates typu Big Mac, ale to platí i opačně o jiných produktech denní potřeby, že, Génie? Což tak porovnat, Pepíku, dluh SSA a Ruska? Hádanku, Pepíku: Kolikrát je národní dluh Ruska větší než dluh SSA? Pepi, ekonome, politologu, zcestovalý, světa znalý, v Rusku a Americe očividně dlouho žijící, skvěle ovládající anglický jazyk (možná líp než mateřský) Genie čerpající z iDěsu a Novinek, pověz mi, zrcadlo! USA 19,508,410,822,179 USD - Rusko 149,240,395,542 USD. Pepi, mně to vychází nějak divně a nestačím na to, prosím, pomoz, Einsteine!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudohnědý šulinku, tvé blábolení si můžeš strčit víš kam. Rusko na rozdíl od USA už jednou zcela na tvrdo zbankrotovalo a to mělo tehdy dluh pouhých 60% HDP.

   Ale to není podstatné. Vždycky nakonec rozhoduje hlasování nohama. Desetisíce Čechů pracujících a žijících v USA v porovnání s jednotkami hokejistů v Rusku. Navzdory vzdálenosti, jazyku... Sorry, úplně jsem zapomněl na toho jediného zoufalce co v Rusku před pár měsíci požádal o azyl :-D Budeš druhej?

   Vymazat
  2. pro 1034

   je to marné, Rusko to prostě neumí, skoro samozvaný jediný vládce VVP vládne už skoro 20 let a stále se ruské hospodářství potácí v těžkostech. Jejich hra na globálního hráče stojí příliš mnoho prostředků a stejně na to nemají.
   Kdyby namísto blbých tanků zkusili něco normálního - a mohli se třeba pochlubit zvýšením důchodů , platů učitelů atd..
   zatím to vypadá všechno úplně naopak.
   Tady je docela dobrý článek, co čeká Rusko v příštích letech: https://novostionline.net/ekonomika/smi-vperedi-u-rossii-gody-bednosti/

   Vymazat
 13. 10:50
  Pepíku, proboha, vzpamatuj se. Toto není blábolení rudohnědého šulínka, ale jsou to oficiální čísla. Budeš muset nadávat těm, kdo ty informace zpracovávají. A ti rudohnědí šulínci jsou v Americe. Pepíku, ty starý, zabedněný přemřelo, opětně a bez emocí, pomoz mi. Na základě těch čísel, kolikrát je ruský dluh větší než americký? Neokecávej to, neutíkej od problému, nepřekrucuj, nenadávej, nedělej už ze sebe šaška! Chci výsledek, Pepi Loser IBM Oracle Ensteine!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 1109
   a co má dluh společného s výkonem ekonomiky a úspěšností hospodářství ?
   Pokud zapůjčené peníze dobře investuješ, tak přináší velký profit - pokud nemáš prachy na dobrý projekt, tak nemáš v budoucnu také žádný pozitivní vývoj. Myslím, že právě to je moment, ve kterém se Rusko nyní nachází. Nemá vlastní peníze, půjčit si může za vysoká procenta a investice kde nic tu nic.

   Vymazat
  2. 11:24
   Nechejte toho debílka. On po usilovném pátrání našel jediné čísílko z tisíce ve kterém je Rusko lepší, teď ze svého objevu má ohromnou radost, všude to píše a myslí si jak to všem natírá.

   A ty desetitisíce Čechů v USA a statisíce v celé záp. Evropě, Austrálii, Kanadě, NZ,... se tomu pitomovi jen soucitně smějí.

   Vymazat
  3. 11:57
   Pepo, kde nic tu nic, žádná odpověď z tvé strany, takže to je totální zklamání. Nakonec jsem si to musel spočítat sám, ale abych nedostal ještě od tebe sodu, tak jsem si ten svůj výpočet raději nechal potvrdit experty. Hned mně napadl CEVRO institut, tam jsou fakt hlavy, např. generál Šedivý, ikona advokacie Sokol a guru Svoboda. No a fakt to mám podle nich správně, ale opačně, Pepo!!
   Americký dluh je 130 x vyšší než ruský!! A to ti ani nebudu říkat, co mně tam v tom institutu jeden sdělil: Americký dluh je nesplatitelný! Ani ti nebudu říkat od koho to mám, protože bys mu mohl vynadat do rudohnědých idiotů a to by bylo sakra faux pas (víš co myslím, že?). On je totiž těžký ODSák. Ach jo, jsem z teho akosi volako zmetený.
   Btw, ne že bych se ti chtěl soucitně smát, ale fakt s tebou cítím.

   Vymazat
 14. Koukám, že už si z těch rádoby vládců planety dělají i Číňani pr.el.
  https://www.theguardian.com/world/2016/sep/04/barack-obama-deliberately-snubbed-by-chinese-in-chaotic-arrival-at-g20

  OdpovědětVymazat
 15. Čokovopici stačilo postavit palmu,na tu je přece zvyklej nejen z pralesa,ale i z Fuckingtownu!!;!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A aby toho ještě nebylo málo, posílá Číňan do pr.dele tu americkou Susan Rice, která si myslí, že se z nich všichni po.... jo jo, kam se poděly ty časy???
   https://www.youtube.com/watch?v=lP21t3SVsKY

   Vymazat
 16. 8:39 dekuji Vam za kvetiny pani - asi z Brna. To, ze tam ve Vasem meste vyhodili z hospody konsela/autoritu Hollana a jeho kumpana Stropnickeho, rozesmalo americke dedky na Floride. JSEM KLEPNA a takovymi udalostmi pobavim celou spolecnost.

  Dnes znovu zazarim , nebot zde mame svatek, ktery se jmenuje LABOR DAY (Svatek prace) a u bazenu v klubu je velka party. (Slavnost a hostina.)
  Nejen ze tam bude nase "floridska aristokracie", ale budou tam i Nemci a Jihoamericane, mluvici Spanelsky.
  Takze se dovim, jak smysly Jizni Amerika a Nemecko.

  Ted neco na zamysleni z nasi Ameriky. Zde vybuchla vzacna RAKETA, ktera mela sestrelit a znicit dalsi INTERNET - satelit. Jeden uz je znicen.

  Tim, ze internet naleptava officialni propagandu, tak Globaliste ho chteji cenzurovat, kontrolovat a castecne znicit...Ted se mluvi o tom, ze vybuch rakety byla SABOTAZ, ale nikdo nevi, kdo to udelal.

  Po dukladne analyze jsem prisel k zaveru, ze to bude zase ten rusky SPION SUSKIN, ktery zde i strasne krade, ale jen ty veci ktere nepotrebuje, napr. ksandy nasim policajtum.
  Nikdo ho nemuze chytit. Vloupal se i do tajemstvi State departmentu (ministerstvo zahranici.)
  Vsecho co tam ukradl vymenil za flasku vodky presidentu Putinovi a ten je zdesen, co se tam docetl.

  Vsechny tyto informace jde snadno najit na internete. Neni divu, ze ho globaliste chteji znicit.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu s tou RAKETou je to prosté

   To nebyl Šššuškin, ale já !
   My tady hrajeme s Plejáďanama LODĚ...
   Trefááá ! ! !
   Sirius

   Vymazat
 17. http://www.fxstreet.cz/zpravodajstvi-39904.html

  http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/statni-rozpocet-se-v-zari-propadl-do-schodku-2-8-miliardy-korun/1264829

  http://www.paratdnes.cz/2016/07/Rusko-se-smeje-ekonomicky-rozvrat-se-nekona-Zareaguji-konecne-americke-ratingove-agentur.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1517
   první dva linky jsou z minulých let - skutečně chybná argumentace
   a třetí link je o obrovském úspěchu ruské ekonomiky, vývoj rok/rok je v mínusu tak i tak, reálné mzdy se opět propadly a kurz rublu je ca na dvojnásobné úrovni jako před 2014.
   Skutečně velkolepý úspěch.
   Nahoře tady už někdo vypsal citáty Putina:
   19.3.2015 Ruská ekonomika se stabilizuje.
   18.1.2016 Ruská ekonomika se stabilizuje.
   4.9.2016 Ruská ekonomika se začíná stabilizovat

   Vymazat
  2. Při sankcích demokratického démona a v probíhající světové hospodářské krize, je to úspěch.
   Oproti USA a většiny členů EU.

   Vymazat
  3. Čti tady:

   Anonymní5. září 2016 14:30
   Německo odhaduje letošní rozpočtový deficit na 5,5 pct HDP - Aktuality

   Dnešní ukazatel činí 19 bilionů dolarů. Nejen to, státní dluh USA dále roste — během deseti let dosáhne 86 % amerického HDP.

   Příjmy státního rozpočtu v roce 2016 jsou navrženy v objemu 1 180,9 mld. Kč, výdaje státního rozpočtu v roce 2016 by měly dosáhnout 1 250,9 mld. Kč. Shodek 5,9%


   Anonymní5. září 2016 14:44
   Státní dluh vyjádřený jako procento z HDP
   ČR 46,0% z HDP (2013)
   Německo 78,4% z HDP (2013)
   Rusko 17,92% (2015)
   USA 107,2% (2012)

   Vymazat
 18. Cela svetova ekonomie bude stat na jinem modelu, po zvoleni Trumpa presidentem ! Zadne ekonomicke sankce proti Rusku se konat NEBUDOU ! Rekl to Trump nekolikrat ! Bude se intenzivne obchodovat. Vyslo o tom pojednani, ale necetl jsem ho. Vim, ze Rusko je bohate vice, nez o tom samo vi, kvuli mineralum. (Kanada je take bohata vice nez o tom Ottawa vi, coz je podobna situace jako s Ruskem. )
  Jak je to s vyvozem hodnot z Ceska sice nevim , ale vim, ze Cesko je svetova velmoc - co do mnozstvi rektalnich alpinistu. Koncim jdu oslavovat Labor Day.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Zase se mi ztratil prispevek o te zenske, co chce byt presidentem ! U nas se nesmi rict o ni ani slovo.
  Prisli jste o mnoho informaci. Vase situace je NEUNOSNA. Vy zijete v Hajdrichiade.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolule
   tohle znáš bylo to nad čikégem
   https://twitter.com/SSMOKIN/status/766745948802453504/photo/1

   Vymazat
 20. Cesi Vam je SRANO na hlavu, tak
  jak nebylo po staleti.
  Vy zijete v dobe totalniho informacniho TEMNA.
  Jste pod inkvizici.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Do prdele jazyk vrazit ! Proc jste bojovali proti totalitnim rezimum ? ? ? Kdyz ted zijete pod TOTALNI neiformovanosti.
  V totalni temnote.
  Za Hitlera, za poslech Londyna byl koncentrak.
  Vy zijete v koncentraku neiformovanosti.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Vy nevite o hlavnich udalostech poslednich dnu a kdyz to napisi, tak to zmizi jako para nad hrncem.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 23. Google je cenzurovan a TVRDE !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Ten z vas Cesi, ktery veri jakekoliv officialne zprave je VUL ! Rika honolulu !

  OdpovědětVymazat
 25. Rakne-li vam officialni zprava, ze bude slunecno - vezmete si destnik. Rekne-li, ze bude prset pripravte se na Hurikan Wandu. Ani vase vladni autority nemaji moznost se orientovat v nicem. Protoze vi o vsem hovno.
  Ano, ja HONOLULU jsem svetlonos !

  OdpovědětVymazat
 26. Běž už do prdele, ty idiote.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:08 Na "světlonoše" alias Honolulu nemáš potřebnou kreativitu, ani slovní zásobu, také ho čtu rád! V.J.Horák

   Vymazat
 27. Jezis Maria , ta zenska je carodejnice ! T.j. nova Elizabeth Bathory.. !
  P O M O C ! EMINENCE Kardinale Duko, jsem Katolik, vim kde se schovava DABEL ! Maze a stini ciste nebeske svetlo mich informaci, pro ujarmeny krestansky lid ve Vasi zemi.
  Jsem nick HONOLULU - zvestovatel pravdy, kteremu zase zalepili hubu, pacholci dablovi. Cesi nevi NIC ! NIC ! vubec NIC !
  Potrebuji spiritualni utechu a velebny pan jel do Miami, tak jdu za doktorem, jmenuje se Jack Daniels.
  HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ohohóó...
   Už zas chlastá od oběda ! ! !
   MM

   Vymazat
 28. 17:08 - aby Ty jsi mohl dominovat, ZNASILNOVAT a zatajovat vse co je dulezite pro narod ?
  Toho se nedockas !
  Jsi pohlavni ud PAVIANA a usilujes o vyhlazeni Evropy zatajiovanim informaci.
  Musim jit na slavnost (Labor Day) ! Vecer se vratim a UMLATIM Te kladivem pravdy Ty PROTIceska zrudo.
  honolulu (a kde je tvuj nick ? Zbabely paviane.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:21 NENÍ ! !
   17:08 : )))
   MM

   Vymazat
 29. Ať žije Trump, Zeman, .....

  Pražská kavárna s jejími "elitami", které by rády vedly "lůzu", se může jít poradit k Sorosovi, zavolat nápovědu po telefonu, nebo jít postavit další Havlovu lavičku.

  OdpovědětVymazat
 30. toto tě jistě posiní honolule. bylo to spatřeno nad čikégem nedávno. bůh tomu chce to je bez diskuze

  https://twitter.com/SSMOKIN/status/766745948802453504/photo/1

  slávek z brno

  OdpovědětVymazat
 31. a nad njú jork zase v hejnu špačků na okamžik vznikla podobizna putina... zvláštní náhody co?

  slávek

  OdpovědětVymazat
 32. Pane Slavek, (21:37) takovych lidi jako jsem ja, kteri jsou na strane Donalda Trumpa jsou MILLIONY, a to jak ve statech severnich, tak i jiznich...
  Duvod je v tom, co Trump rika / hlasa.

  Nektere jeho projevy jsou silne a jsou jako vysite na problemy dnesnich dnu. Je skoda, ze o tom, co Trump zada vetsina obcanu v Cesku NEVI, kvuli cenzure.

  Napr. jeho projev v Arizone byl i objasnenim, proc VITAC barbaru z Afriky - Hollan, byl vyhozen z hospody vlasteneckymi kluky v Brne - ANIZ - BY Trump to mesto znal..On stale mluvi o problemech dnesnich dnu, a to MISTRNE !
  honolulu  OdpovědětVymazat
 33. Kluci v Brne, VLASTENCI, ted dostali napeku neo-nacistu.
  Takovych a horsich nalepek dostal Trump tisic.

  Panove v Brne ! O osudu vaseho mesta nema pravo rozhodovat nikdo jiny, nez ten, kdo patri k majorite tam narozene. Nenechte o osudu mesta rozhodovat, etnikum ktere ma jine priority, zajmy a hodnoty. Obsadte radnici a vedeni mesta dejte do rukou vlastencum, nebo to mesto bude vypadat jako NAIROBI.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 34. Zakladni rozdil mezi staro-nacisty a neo-nacisty, je ukotven v psychologii. Staro-naciste jsou gentemeni,
  RIKAVAL PEROUTKA ! Ty poznate podle toho, ze NEPRDI V Shaline ! Neo-naciste tu Shalinu rozmlati na kousky, kdyz je oznacena symbolem, ktery se jim nezamlouva.

  Dostali jste tu nalepku NEPRAVEM ! Vase obleceni a boty jsou uplne jine, nez neo-naciste nosi. (Videl jsem vasi fotku.)
  Take ministr Babis, tu nalepku dostal !
  Podle, toho jak se chova a mluvi vim urcite, ze zadneho neo-nacistu nikdy ani NEVIDEL..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 35. Rozdavani politickych nalepek vsem, kteri maji jiny nazor, na jakekoliv thema, nez je pozadovano politickou korektnosti
  je despoticka orientalni tyranie, ktera do Evropy vubec nepatri.
  V ramci zakonu americke Konstituce, rikejte a myslete co chcete. Pokusy o cenzuru neuspeji. Je to proti prvnimu zakladnimu clanku Konstituce. Tyrani a despoti nenavidi jak prvni, tak druhy clanek.
  K vasi uleve koncim.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 36. Omlouvam se za chyby a preklepy.

  OdpovědětVymazat
 37. Pokud je situace pro Rusko tak uzasna, proc komousi kvicite vztekem a proc se rusky svab Zeman dovolava zruseni sankci?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ptal se tě někdo na něco ty věcně zlitý hovado havloidního udavače????Táhni za čokovopicí ty zdegenerovanej potrate opičí kurvy!!!!!

   Vymazat
  2. Pepíku, už zase? Sotva ses vyspal, ach jo. A navíc používáš slovník toho takzvaného profesora Putny, to je tvůj kámo, Pepi? Zkus být konkrétnější, třeba tvým známým srovnáváním životní úrovně v Rusku a USA (pomocí směnného kurzu). Just go for it Jumping Joe!

   Vymazat
 38. Je otřesné jak ještě dnes někdo nechápe že USA již více jak sto let vysává celý svět. Je to zrůdné když někdo nechápe, že kvůli zvrhlé skupině lidí /zrůd/ musí někde umírat děti a lidé hlady. Jaké křesťanské a euroatlantické hodnoty vyznávají tito zvrhlíci. Je hnusné, že někdo kdo umí odírat méně schopné lidi se tím ještě chlubí. Tomu říkáte vyspělá společnost 21 století. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat