Reklama

pondělí 26. září 2016

Vlastenecké desatero


Martin Koller
26. 9. 2016
Letošní volby k zamyšlení především o budoucnosti naší země a perspektivách lidí, kteří v ní žijí. Situace nevypadá dobře. Naši občané dlouhodobě pracují za třetinové a nižší mzdy ve srovnání s Německem při srovnatelných životních nákladech, ve strachu o existenci a s nadějí na důchod, z nějž nelze přežít. Občanská většina tvořená živnostníky, malopodnikateli a zaměstnanci nemá zastání v žádné ze zavedených vládních stran, ani v jejich opozičních klonech a partnerech. Všichni, kteří za tento vývoj odpovídají, se budou snažit udržet u moci všemi prostředky, protože moc vytváří peníze a peníze zase moc v uzavřeném koloběhu. V takovém případě mizí komediální souboje v médiích pro oklamání voličů a všichni se spojují, jako například v odporu proti referendu, nebo v zákoně o politických stranách.


Letošní volby nejsou o nějaké pravici či levici, ale o vlastencích na jedné straně a těch, kteří ztratili či prodali čest a odhodili vlast a národ, pokud se k českému národy kdy počítali na straně druhé. Do druhé skupiny patří především globalisté a multikulturalisté reprezentující zájmy Bruselu a Washingtonu.

Globalisté jsou ti, kteří se snaží zničit a zotročit evropské národy, udělat z nich tupý, hnědý dobytek ožebračováním a islamizací. Avšak především mícháním ras, takzvaným multikulturalismem, který nemá s kulturou nic společného. Média je označují jako neomarxisty, ale marxismus neměl nic společného s násilným mícháním ras a ožebračováním národů. Je to jen další ukázka prolhanosti protinárodních médií vedených ČT 24.

V rámci současné volební kampaně se opět slibuje a slibuje. Většina také obranu před islamizací, přestože mnozí ji ještě nedávno schvalovali, či se jí aspoň nebránili, včetně pánů Sobotky i Babiše, který se tváří, jako by nepatřil do současné protinárodní vlády s jejím programem Strategie 2030 a neměl ve svém hnutí a jeho zeleném klonu politiky, kteří říkají a konají přesný opak toho, co jejich zaměstnavatel.

Osobně vnímám jako vlastence všechny, kteří brání tuto zemi a nechtějí zde cizáckou totalitu. Je lhostejné, zda tito vlastenci jsou Češi, Moravané, Slezané, Slováci, Vietnamci, Židé, Řekové, Rusové, Ukrajinci, Maďaři či Romové.

Jako české vlastence lze chápat všechny, kteří uznávají a prosazují univerzální historií prověřené civilizační hodnoty jako vlast, národ, rodina, čest, spravedlnost, pravda, úcta k poctivé práci a práci pro většinu, úcta k předkům, znalostem a zkušenostem, podporu potřebným, trestání zločinců a sociálních parazitů. Prosazují všelidové referendum jako nejvyšší a všeobecně závazný politický akt, jako svůj nezastupitelný podíl na moci a rozhodování o budoucnosti z hlediska všech mezinárodních a dalších důležitých otázek a problémů.

Český vlastenec

1. Brání islamizaci naší země a tím etnicko-sociálnímu inženýrství, neboli novému protievropanskému rasismu prosazovanému americkými a evropskými globalisty na základě zvrhlých ideologií.

2. Odmítá koloniální smlouvy TTIP a CETA, které by změnily naši zemi na ráj mezinárodních exekutorů, zničily naše zemědělství a udělaly z ní popelnici geneticky modifikovaných potravin.

3. Brání privatizaci naší země volbou totality ve prospěch miliardářského oligarchy podporovaného americkými globalisty do podoby soukromé kolonie či firmy, jejímž vzorem je současná ožebračená a zotročená Ukrajina.

4. Odmítá arogantní evropskou totalitu zkorumpovaných byrokratů z Bruselu a jejich snahu ničit národní státy pomocí byrokratické buzerace, systémové korupce, lží, potlačování pravdy, strachu, zotročování, bezpráví, drog, heren, zadlužování, solárních a jiných zlodějin.

5. Prosazuje účinnou podporu české rodiny a českých dětí a jejich ochranu před pedofily a multikulturalismem, místo mrhání penězi na agresivní, nezvané, necivilizované a nepracující cizince a jejich rodiny.

6. Odmítá evropské neomarxistické experimenty typu inkluze a prosazuje vlastenecké školství poskytující smysluplné vzdělání umožňující být konkurenceschopnými v mezinárodním měřítku.

7. Podporuje český průmysl a zemědělství, pracující a inovativní lidi a odmítá být věčně levným otrokem v cizáckých firmách, a zároveň požadují pro naše lidi důstojné platy a důchody.

8. Uznává právo občanů na obranu a sebeobranu, stejně jako právo držet zbraň jako jednu z hlavních demokratických hodnot a v neposlední řadě prosazuje ostrahu a obranu našich hranic.

9. Odmítá sociální a politický parazitismus prosazovaný ve prospěch multikulturalismu a islámského terorismu politickými neziskovkami podporovanými globalisty ze zahraničí.

10. Odmítá cizí vojenské základny na našem území, podporu islámského terorismu zeměmi NATO a především naší účasti na cizích válkách v cizích zemích, které vedou k zabíjení a vyhánění lidí z domova pro větší moc a zisk globalistů.

Jsem toho názoru, že uvedené desatero by se dalo použít bez velkých změn ve většině zemí Evropy, jejichž občané ještě neztratili pod vlivem protinárodní propagandy odvahu a ochotu bojovat za vlastní zájmy.

50 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Jenže k tomu chybí analýza, kdo tyto podmínky ze současných stran, z kterých budeme volit, bude podporovat.

   Smazat
  2. Snadno rozlišíš natisty (zastánce teroristické organizace NATO) od antinatistů. Z antinatistů má šanci získat dostatečně velké množství hlasů jedině KSČM, ať se ti to líbí nebo nelíbí. Když budeš volit antinatistické ministraničky, tvůj hlas propadne a tím de facto přidáš hlas vítězi voleb, což bohužel bude některá ze zločineckých organizací. Tak ještě jednou - ať se ti to líbí nebo nelíbí, nezbývá než volit komunisty.

   Smazat
  3. KSČM není žádnou nadějí. Jde o levicovou stranu, která má internacionalismus (multikulti) už dávno v programu. Její oranžový klon, který se od ní před 100 lety oddělil, je ČSSD. Tyto dvojčata, pokud chce národ dnes přežít - v žádném případě NEVOLIT. Sociální demokraté jsou hrobaři Evropy. Společně se Zelenými tvoří multikulturní neomarxistickou úderku. Ideologie Zelených je jen více radikálnější, to oni jsou tím opravdovým předvojem (avantgardou). Dokonce i tu barvu mají “správnou”, čili http://nn.bb/zelenou což je barva islámu. Švédsko se dobrovolně rozhodlo být multikultutní zemí v r. 1975. Odhlasoval to parlament. U moci tehdy byla sociální demokracie, která ve volbách 1973 dostala 43.56% hlasů, čímž získala 156 mandátů v 349 členném parlamentu. Druhou nejsilnější stranou tehdy byli Zelení. Měli 90 mandátů. A tak socialisti+Zelení pohřbili svým hlasováním před 41 léty Švédsko. A že se socialisti za tu dobu vůbec nezměnili, dokazuje výrok současného sociálně demokratického ministra švédské vlády M.Johanssona (ten zamindrákovaný chlap má snad jen 155 cm výšky – viz. foto v diskuzi), že by EU měla přijímat každým rokem aspoň 1 milión migrantů.
   http://www.hlavnespravy.sk/svedsky-minister-europska-unia-by-mala-kazdorocne-prijat-aspon-milion-migrantov/834250

   Smazat
  4. Anonymní 17:30

   1. Slučovat či dávat rovnítko mezi multikulturalismus a internacionalismus není nic jiného, než demagogie. A dávat komunistům, resp. KSČM, multikulturalismus do programu, je už přímo zvrácenost.
   2. ČSSD není žádným klonem komunistické strany. Komunisté se svého času vyčlenili ze sociální demokracie, která ztrácela svou revolučnost až se dostala do dnešního stavu, kdy si na levici spíše hraje než jí skutečně je. A to přes to všechno, co má ve svém programu a co prakticky realizuje. Nakonec sám jste sociální demokraty nazval hrobaři Evropy a dokumentoval to na Švédsku.
   3. Pokud lze o KSČM říci, že není nadějí, tak především tím, že tato strana se svým stávajícím vedení zpohodlněla, v klidu si vegetí v parlamentu, poslanci si užívají všech výhod, které stávající prohnilý systém vyprodukoval pro své reprezentanty. Nicméně je to snad jediná strana, která je konzistentní jak v programových cílech, tak v tom, že jako jedniná z parlamentních stran má alespoň snahu něco řešit. Takže tuto stranu by nebylo dobře zatracovat a už vůbec ne ji dávat na roveň stávající sociální demokracii.

   Děda 2

   Smazat
  5. PAN KOLLER SICE VYTVÁŘI NÁVRHY,ALE NAPROSTO CHYBÍ JAKOU SILOU JE CHCE USKUTEČNIT

   Nad tím by se měla zamyslet i celá skupina intelektuálu z tohoto webu namísto usilovného mlčení a ticha na návrhy OSV,kdy naši aktivisté navrhovali věci uskutečnit založením hned TŘI naprosto originálních hnuti včetně programú.POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ námi zvolených i když tomu nebudete věřit se z nich úplně posrala A ZBĚSILE DALA DO CESTY ZÁKONY ,které nyní mají právě takovým iniciativám jako je OSV tedy Občanská společnost voličů tomu zabránit.

   Naši aktivisté připravují dalši modifikaci,jeden z nich mluvil s panem Okamurou a doporučil mu,aby se snažil získat co nejvíce hlasů,aby v Parlamentu nehrál jen statistu.To se setkalo se souhlasným řevem poloviny náměstí,které naslouchalo.

   Samozřejmě,že nejlepši bylo,když jsme mu navrhli,aby konečně dal v Parlamentu návrh,aby ti šmejdi podporovali vznik EU ARMY kterou by komandoval generalissimus PUTIN.Na to odpověděl pan Okamura toto TO JE ALE PEKELNĚ RADIKÁLNÍ NÁVRH.Nám se zdá,že právě toto by zajistilo MÍR v celé EVROPĚ.

   CO PROVÁDĚLI DALŠIHO NAŠI AKTIVISTÉ V PRŮBĚHU PRÁZDNIN DÁME POSTUPNĚ NAJEVO..I ZDE

   Smazat
  6. (Anonymní 26. září 2016 22:54)
   O tom, že pan Koller chce něco USKUTEČNIT se dá pochybovat. Jisté je jen to, že by se rád dostal do Senátu.

   Smazat
  7. Senát bych zrušila!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Dobře zformulované. V listopadu roku 1989 jsem všichni vzhlíželi k západu jako k modle a neuvědomili jsme si, že celá ta komedie byla jedna z prvních výher západu v oranžových revolucích, které po nás následovaly v Asii, Africe a opět v Evropě a je to jenom forma jak zotročit národy kolem západních zemí a jejich zotročení. Musíme si uvědomit, že západ nás nikdy mezi sebe nevezme a budeme pro ně jenom podřadný sliz. Jsme tzv. v západním světě jen díky tomu, že jsme se vzdali všeho v naší zemi včetně vody, vzduchu, samostatnosti v rozhodování. Když jsme skoro mohli se nějak přiblížit úrovni západu přišla Česká národní banka k opatření znehodnocování koruny což znamená vše co vyrobíme vyvážíme na západ za neskutečně nízké ceny a vše co dovážíme je neskutečně drahé. tímto opatřením ČNB přicházíme měsíčně o obrovské miliardy a západ se jenom směje. Reálný kurz koruny k euru je 18 korun za jedno euro. Držením kurzu na 27 korunách za euro je páchán na našem národě jeden z největších zločinů rovnající se dopadům druhé světové války. Desatero je zaměřené jenom na atributy samostatnosti národa ale chybí tam ekonomická strana věci a to je nezávislá měna bez působení prozápadní ČNB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře popsané, souhlasím s Vámi plně! Jenom jsem absolutně nikdy nevzhlížela k západu a už vůbec ne jako k modle! V roce 89 jsem jenom ty "nadšence" varovala, co zde bude za 20 let! Mýlila jsem se, je to ještě daleko horší!!!!

   Smazat
  2. západ je pro nás to, co kdysi východ, pro většinu modla, pro zbývající část ještě větší svinstvo než byli komuinisti.

   Smazat
 4. NAVRHUJÍ OPATŘENÍ: ANI JEDEN MIGRANT NA NAŠE ÚZEMÍ. VŠEM PRACUJÍCÍM, ZDŮRAZŃUJI PRACUJÍCÍM RODIČŮM PŘÍDAVKY NA KAŽDÉ DÍTĚ VE VÝŠI 10.000,-Kč MĚSÍČNĚ NA JEDNO DÍTĚ. ODŮVODNĚNÍ: NEŽ DÁVAT PENÍZE MUSLIMŮM PROUDÍCÍM NA ÚZEMÉÍ EVROPY S CÍLEM NÁS ZLIKVIDOVAT POMOCÍ MIGRAČNÍ POLITIKY ZÁPADNÍCH MERKELOVÝCH JE NUTNÉ VYTVOŘIT PODMÍNKY ABY NAŠI MLADÍ MOHLI MÍT DĚTI NEMUSELI ŽIVOŘIT V PŘÍPADĚ ŽE CHCE MÍT MLADÁ RODINA DĚTI. NAVÍC ZAVÉZT VŠECHNY OPATŘENÍ NA PODPORU MLADÝCH RODIN, KTERÉ SE OSVĚDČILY V OBDOBÍ LET 1970 1989 NA PODPORU MLADÝCH RODIN. NEŽ ŽIVIT MIGRANTY PODPOŘME NAŠE MLADÉ RODINY!!! NAVRHUJI JAKO JEDENÁCTÝ BOD DESTAERA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím !!!!!!!!

   Smazat
  2. Jste v kapitalismu, zadne prispevky 10 tis stat nebude schopen utahnout. Jinak myslenka je krasna, jako stimulace zvyseni ukazatelu plodnosti a porodnosti.

   Smazat
  3. Romské ženy tlačí kočárky, zatímco bílé ženy do přechodu tahají na šňůře pejsky (kundolízky), to je také vedle nejistoty jedna z příčin, proč se po listopadu 1989 zavíraly školky a stavěly domovy důchodců.

   Smazat
 5. Krásně řečeno a sepsáno. Kdo to ale prosadí? V Čechách nevidím jedinou politickou stranu nebo hnutí, které by důsledně nahoře sepsané prosazovalo i za cenu, že budou popliváni jako xenofobové, nacisté, přívrženci Ruska, neokomunisté a podobnými sračkami parazitů našeho národa. Zatím v politických uskupeních a kruzích vidím pouze zrádce, prospěcháře a bezpáteřní zbabělce. Včetně komunistů. Zpapalášovatěli a stali se z nich pohodlní salonní žvanilové a ne obávaná a razantní opozice. Prostě zesračkovatěli. Jediný snad pan Okamura stojí pevně za svými názory a nedělá politické kotrmelce viz jeho vystoupení k Ukrajinské krizi nebo pochodům slimáků smradláků. Jenže již jsme pár charakterních v politice viděli a také jsme viděli jak je oligarchie a političtí lumpové dokázali odrovnat neštítíce se ničeho ani vraždy. Píšu i vraždy, protože tahle lidská spodina nemá ani k tomu nijak daleko např.podivná autonehoda pana Dubčeka nikdy nebyla věrohodně objasněna a náramně pomohla lumpům okolo Havla a zájmům jistých ambasád. Bez jeho odstranění by se ten ochlasta a kurevník (pardon "morální kredit") nikdy nemohl stát prezidentem Československa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žít fašistické Brno!26. září 2016 11:06

   Tohle se Cempírkovo internetovým podvodníkům a lhářům zaručeně líbit nebude. A že neexistuje spravedlnost? Adrenalinové a cholesterolové vražednici Lucii Bittalové se lež a nenávist šířená na internetu vrátila i s úroky. Takto předčasně končívají policejní provokátoři typu Rudolfa Mrvy.

   Smazat
 6. skvely clanek a proto volme SPD

  OdpovědětSmazat
 7. Ono to pěkně sepsat nam netu je záslužná činnost, ale je to jen část věci. Nyní je nutné to prokázat ve volbách.Proto lidi, kteří jsme zůstali lidmi, pojďme k volbám a ukažme té svoloči zač je toho loket.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koller kandiduje do senátu za Plzeň,doufám,že ho ti povětšinou líbači us-prdelí zvolí a že už konečně přestanou trapně mávat americkejma fanglema a hrát si,jak pitomci furt dokola na us.army a vzpomenou si,že jsou v první řadě Češi.
   Kde byli ty maškarové v us.batldresech,když se v Plzni slezli sudeťáci s pohrobky domácích říšských kolaborantů....Ať se stydí ti posraní fangličkáři,považující se za vlastence,jsou to idioti!!!
   Lidi,jako Koller jsou v obou komorách sněmovny potřeba jako sůl,aby nahradili ty korektní zkorumpované politické fosílie a měňavky,kopající hrob tomuhle národu a zachrání nás před občanskou válkou demokratickým způsobem,jinak se ji nevyhneme a budeme si další národní existenci muset vybojovat se zbraní v ruce proti těm sionistickým mafiánům,ovládajícím EU....

   Smazat
  2. Jak chceš tohle prosadit ve volbách? Tohle se dá prosadit jen s klackem, možno i samopalem, ale ne volbami. Vždyť se podívej, jak zametli s případnou konkurencí. Prostě ji zakázali zákonem. Ale vlastenecké desatero, stojí za to prosadit a nejen o něm mluvit.

   Smazat
 8. jak bylo napsáno -dobré komentáře.Konečne vypadli ti sprostí provokatéři věčně druhému nadávající.ale je zde pořád, to ale, kdo,kdo to zařídí.No nikdo a u piva určitě ne.Jednoduše -povinná účast u voleb a budeme se divit co se bude dít před,během,po volbách.Další základ je ,udělat zde právní stát,který tady není a nefunguje,máme zde jen bandu právníku a skorumpovanou policii,jedna velká MAFIE.To je ten průsvih tohoto státu.Jak dostat stát na lopadky? Skorumpuješ soudce ,policii necháž řídit podvětí,podplatíž politiky,zadlužíš lid benevolentníma půjčkama a máš to doma.Hitler by řekl:já vůl já vraždil ,loupil,válčil - já vůl je mohl dostat pohodlne přes kolaboranty ekonomicky a byl bych USA hvězda.

  OdpovědětSmazat
 9. Jakmile se schyluje k likvidaci západních žoldáků v Allepu, Británie, Francie a USA po boku Islámského státu svolává mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN k záchraně své nepravidelné armády uřezávačů hlav.

  OdpovědětSmazat
 10. panove ctete tady je taky vlastenec z praskeho vyberu:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Soud-rozhodl-ze-kdyz-se-vam-nekdo-vloupa-do-domu-a-usadi-se-tam-nesmite-ho-vyhodit-Pokrytec-Kocab-EU-ma-pry-pro-CR-naplanovano-milion-migrantu-Soused-Kliniky-svedci-455401

  OdpovědětSmazat
 11. ...brání svoji vlast proti zlovůli prokleté katolické církve, hlavou státní mafie*

  OdpovědětSmazat
 12. No jo, volební kampaň frčí na plný koule, to se nedá nic dělat. A křeslo v senátu je lákavá vidina, to chápu.

  OdpovědětSmazat
 13. jo jdu volit hazu prazdnou obalku do urny!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiříku, a k čemu to komu bude dobré, ta prázdná obálka v urně?

   Smazat
  2. ..kdyby jim tam aspoň napsal "polibte mi prdel",nebo něco takovýho,ale hodit tam prázdnou obálku,to musí mít nějaká móóóc hluboký smysl,který nam uniká....Jiříku,tos jim to nandal !!!
   To mi připomíná ten hrdinský boj jedné jeptišky za lepší svět o nemž vznikla celá báseň a část zněla asi takto:

   "..abatyše prdí tiše
   každý prd si hned zapíše
   a sto prdů do roka
   vysvobodí otroka..."

   Jen tak dál bojovníku a vítězství bude naše!!

   Smazat
  3. Ono i s tím vzkazem o prdeli by to bylo k prdu, baba v komisi to při sčítání hodí do koše a jede dál.
   Ale jako výkřik do tmy na netu dobrý.

   Smazat
  4. Prázdnou obálkou volíš stranu, která dostane nejvíc hlasů, což bohužel bude některá ze zločineckých organizací.

   Smazat
  5. sudruzi opovrhovaci meho aktu mam navod a zduvodneni proc a a co se stane kdyz hodis prazdnou obalku. ppkusim se to tu zkopirovat!

   Smazat
  6. povedlo se zkopirovat ted mi experti napiste zda to tak bude fungovat ok?

   Jak volit, když nevím KOHO ?!!!
   Je to trochu zlomyslné, ale nápad je to zajímavý a stál by za realizaci. Asi by zírali, o kolik peněz jsme je připravili zase my - občané. Pokud nechcete jít volit, tak si přečtěte, co musíte udělat, aby to mělo smysl. Tady to je:
   Tip jak volit, pro lidi, kteří chtějí změnu. Místo pasivního - nikam nejdu - je potřeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ HLAS!! Nejjednodušší je odevzdat prázdnou obálku!!!
   Tato varianta není nikde prezentovaná, protože pro strany to znamená nulovou platbu za daný voličský hlas. Jinak strana, která dostane určité minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku ze státního rozpočtu.
   A TADY ZPOZORNĚTE:
   Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou!
   Výjimku tvoří jen NEPLATNÉ HLASY. Za tyto neplatné hlasy strany nedostanou NIC. Toto je jediné řešení, které politiky velmi bolí!!
   ČESKÝ NÁROD MUSÍ ZVÍTĚZIT NAD LŽÍ A KORUPCÍ NAŠICH POLITIKU!!!

   Smazat
  7. Naprosto geniální,Jiříku,akorát,že ty na rozdíl od tý abatyše nejspíš prdíš nikoli potichu,jako ta dáma,oddávající svůj život službě bohu,ale nahlas...Jinak účinnost a vliv na skladbu naší vlády a z toho vyplývající důsledky,to bude mít stejné....

   Jinak,tady je pro zájemce,hlavně ty váhající a milovníky USA/EU mainstreamové soft i hard propagandy info ohledně toho "údajného" úderu na bunkr plný západních podjebávačů,kteří vedli poměrně nezvykle úspěšné operace kozomrdů v Alepu proti SAA....Myslím,že opravdu u některých našich spojenců v NATO a některých spřátelených zemích v nejbližších dnech proděhne řada státních pohřbů.....

   http://aeronet.cz/news/video-rusko-pozabijelo-americke-britske-a-izraelske-vojaky-v-syrskem-aleppu-kteri-z-bunkru-ridili-operace-is-a-fronty-al-nusra-rusko-celi-narceni-z-barbarismu/

   Smazat
  8. @19:26 dik za perfektni vysvetleni tech voleb!!!

   Smazat
 14. Ták jo.

  Nejdříve recepty by nebyly?

  Třeba k té privatizaci. Jsou na nabídce pouze služby. Vše ostatní je prodáno dávno, včetně rozvodů a distribuce pitné vody.
  Služby a zdravotnictví, samozřejmě i farmaceutiká. To jsou komodity o které bude zájem. Společnost je nemocná a nedovedu si představit zadlužený, vydíratelný stát, jako investora. Nemá zisky, protože si vše prodal. Jako když si zedník prodá i poslední lopatu. A zahraniční majitelé (je jedno, zda i našinec = oligarcha), bude očekávat zisky.
  Nakonec bude dotlačen i k privatizaci ČEZu.

  TTIP a CETA. Samozřejmě souhlasím. Ale jak odstraníte doložku nejvyšších výhod pro USA, kterou sepsal Havel po revoluci a následně její trvání prodloužila vláda? I po zrušení bude platná dalších 10 let, což bohatě stačí, aby zde nebyla naše ani tráva v mezerách dlaždic. To souvisí i se službami.
  Vláda nemá finance na arbitráže, ani na vyvlastnění, odkup komodit, které jsou vůbec pro chod státu základní. Žádná, ani ta příští.
  Tedy, řekněme si TTIP je mrtvá. Ve hře je CETA. S doložkou výhod pro USA a případnou CETA pro Kanadu máme hned ze 2 směrů nájezdníky. Plus, samozřejmě západní banky, plus Německé montovny. Již nyní to představuje neúnosný odliv kapitálu, ne poté a v budoucnu.

  Vše, včetně obratu na jiná teritoria je otázkou delší doby, no zdá se, že času je málo. I Orbán má pouze gesta, které nic neřeší. Ví proč, dnes je to o nátlaku. Klidně se může ocitnout na pozici Řecka a je úplně jedno, že má Forint. Kdyby se reálně někdo teď pokusil o nějaké kroky, které by vedly mimo, tak může mít jiné problémy.
  Bránit se proti islamizaci zůstává tedy prioritou.
  Přivezené boxovací pytle (aniž by to kdo chápal, nebo je jedno jak si to kdo vyloží), už začínají fungovat v Německu.

  Nebyly až tak hloupí, když zde kotvili a zajišťovali si své doživotní zisky. Jen se o tom moc nepíše.
  Je zde otázka, zda až ty západní banky padnou, nepropadneme se až do pekla. Pokud totiž někdo vidí recept na stabilizaci národních státu ve fašismu, podpory oligarchů (ač to není řečeno nikdy předem, přesto stačí rozbor prohlášení různých nových stran), tak ať se podívá směrem na Kyjev a pomalý rozklad státu.
  Je třeba myslet i na to, že zde může být horko. Dopady pro "reformy" z pera Merkelové, realizovaní vládou Topolánka a Nečase, můžou být pro jednotlivé vrstvy katastrofální. Stát odhodil všechny sociální ochrany a na brzdy ve škrtech nešlapal.
  Lidé poté berou všechny, kdo jim nabídne pomoc. Jako při Majdanu na Ukrajině.

  Řešení ve formě násilného importu islamistů nejsou nereálná. Němci je kdykoli odkopnou sem a s podporou třeba i Britů. Českému internetu uniká to základní, nejen mainstreamu. Oni se už dávno baví "o nás, bez nás".

  http://www.hlavnespravy.sk/britska-premierka-theresa-mayova-na-summite-v-new-yorku-navrhla-vytvorenie-noveho-fondu-na-presidlenie-utecencov-do-vychodnejsej-europy/836289

  OdpovědětSmazat
 15. Konečně povstal bojovník proti islamizaci Plzeňska, hurá!
  Ohledně bodu 8. doporučuji obrátit se na vlastence v Domažlicích.
  Ohledně bodu 6. už se v Plzni rýsuje nadějná spolupráce Daniel Herman - Bernd Posselt. Tím se zároveň zabrání tomu, aby Chodům moc nenarostl hřebínek.
  Od Budějovic nebezpečí nehrozí, tam to jistí docent Konvička.
  Nejdříve bych tedy jednotky domobrany pro jistotu poslal pročesat Brdy, jestli už tam Dienstbier neinfiltroval cikánsko-arabské diverzanty.

  OdpovědětSmazat
 16. Pane Koller,
  provolani nepomuze. Zacnete stavet plot a zatarasy. Opevnete hranice.
  Donald Trump je na Vasi strane a chce to stejne jako Vy !
  Dnes je prvni boj v politicke arene pred narodem - Trump proti Hillary. Budou to sledovat milliony lidi kolem sveta. Sledujte to take. (9 p.m. naseho, Long Island) casu.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiči Lullua,dej nám vědět,jak to dopadne,nám tady předavači zpráv furt lžou a těžko si to ověřujem,budeme mít radost,pokud tam ta potvora rovnou zcepení...
   (mám na mysli tu Killery)

   Smazat
  2. 15:20 velmi bude záležet na tom, kterou dvojnici nasadí, tu hloupou nebo tu chytrou

   Smazat
 17. 15:20.... TO VAM SLIBUJI ! Presne to, co se stane !
  Jake bude thema - vsechno VYSLEPICIM - jako nejvice uzvanena KLEPNA ! (Tim nacuram do kafe prazske kavarne.)

  Mam obavy panove ! Duvod je prostredi, kde se srazi Hillary a Trump. (HOFSTRA university, Hempstead N.Y.)

  Prestoze jsem chodil 8 roku do pomocne skoly, tak znam prostredi americkych universit a jsou to levicove pevnosti indoktrinacnich SRACEK, plne utopistickych predstav a snu - jak by to melo vypadat ve svete, bezohledu na to, jak to vypada ve svete.

  Technicke university jsou daleko LEPSI ! Takze profesionalni americti inzenyri, pri jmenech nekterych universit trpi zachvaty smichu.

  Obava tkvi v tom , ze by prostredi mohlo byt nepratelske
  Trumpovi a ovlivnit jeho boj. Hillary umi DOBRE mluvit, a je baba jedovata.

  Hledal jsem informace a prisel jsem k zaveru, ze oni se tam soustredi na velko vyrobu doktoru a sestricek .
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba ji chytne záchvat "tance svatýho Víta",co nosí mimo těch fašizoidních kravin v palici a dá k dobru pro pobavení nějaký akrobatický číslo,metání kotrmelců a pod. ...Měl by jí Trumpeta něčím vytočit až do červenýho (pole zakázaných otáček na otáčkoměru..)
   Určitě sebou bude mít toho černýho doktora,velkýho,jak gorilu,tak jí nemusí šetřit...

   Smazat
 18. Současná platby asylantovi v tzv. Česku činí 140 € denně bez dalšího zaopatření, částka v Kč činí 113 400 Kč měsíčně na jednoho imigranta, kterému byl přizná status asylu. Pojďme a zabijme 10 starobních nepracujících důchodců, ať máme možnost zaplatit život jednomu prchajícímu z pekla vybuchujících raket a řízených bomb!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...... a nebylo by lepší, pro vás mladší, pomoct 1 důchodci zneškodnit 10 azylantů?
   A co teprve zneškodnit 1 politika který sem zve 1000 azylantů?
   Děda.

   Smazat
  2. Dědo, a který z politiků, co jsou u koryta, sem zve 1000 azylantů?

   Smazat
 19. Jen připomínám dobrý příspěvek, zde, nedávno:
  -----
  Anonymní4. září 2016 17:43
  " Okopírováno: Kecy vládních stran mě nezajímají.
  Budu volit stranu, která bude mít v programu co nejvíce z tohoto:
  - odpovědně řešit imigrační proces
  - zrušení koncesionářských poplatků pro ČT a ČR
  - řešení otázku romů hlavně ohledně sociálních dávek
  - sloučení Zdravotních pojišťoven v jednu
  - referendum k vystoupení z EU
  - zrušení Senátu
  - zavedení progresivní daně z příjmu fyz. osob
  - zákaz lichvy
  - zákon o prokazování majetku od r. 1989
  - hmotnou a trestní odpovědnost všech politiků
  - odvolatelnost politiků pomocí referenda
  - snížení počtu poslanců na 73
  - zákon o pracovní povinnosti vězňů
  - zákaz práce důchodců ve státní správě
  - zákaz hazardních her, automatů apod.
  - snížení státních dotací do politiky
  - snížení výsluh policistům a vojákům
  - volby provádět pouze jeden den
  Závěr: Takže SPD-pan Okamura! "
  --- Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoznačně - www.spd.cz
   Tomi Okamura, příští premier!!!

   Smazat
  2. Takové neštěstí nás snad nepostihne.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.