Reklama

čtvrtek 29. září 2016

Vyšetřovatelé se spoléhali na internet a Ukrajince. Fakta z praktických zkoušek přinášejí zcela jiné závěry (video)


39 komentářů :

 1. Už už slyším, jak havloidi z lumpenkavárny vřeští :-D)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se na to jak jsou ti z ASU křiví, viz historie. Tak jim nemohu v téměř ničem věřit. V tomto případě platí: /viníka hledej tam kde je prospěch/

   Smazat
  2. Pokud je členem komise jedna z podezřelých stran, musí tam být i ta druhá! Tedy zástupci DLR! Nebo ani jeden! Není možný, aby podezřelý byl členem vyšetřovacího týmu s právem veta! Kramný jako člen vyšetřovacího týmu vraždy v egyptském hotelu by taky jistě nepodepsal jiný výsledek vyšetřování než ten, že šlo o rozšířenou sebevraždu jeho ženy Moniky ...

   Smazat
  3. Je to jedno,kdo to udělal,stejně to svedeme
   na Rusko!Vyjádření britského diplomata hned
   po sestřelení letadla.Porošenko hlásil jeho
   sestřelení necelé půlhodiny po činu.Stejně
   budou lidi,a ne málo,kteří budou potvrzovat
   výsledky komise,ačkoliv o tom nic nevědí.
   Petr Majevský

   Smazat
 2. Jakou vahu proboha ma takovej vysledek "vysetrovani" ve kterem ma hlavni podezrely (banderistan - cili uSSa) pravo veta a jeste podminku ze projde jenom vysledek kterej sami UKRnacisti odsouhlasi. Uz jsem to dnes tady nekde psal - opet velice lehce napdnutelna sprava zalozena na bludech (samozrejme tak tajnych ze je nikdo nikdy nevidel a neuvidi)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA komisi předložily záznamy ze svých radarů: Háček je v tom, že komisi oznámily, že ty záznamy jsou tak tajné, proto musely být z důvodu utajení zamazány. Ale za to jim bylo řečeno, že to co viděli na zázmanech je "skutečná pravda"!
   A když Američan řekne, že Rus je sviňa, tak je sviňa i kdyby byl norkový kožich a basta!

   Smazat
 3. Soudruzi ruští užiteční idioti si ještě včera dali volno, ale dnes jak vidno už do toho začali zběsile bušit ve velkém.

  Jen houšť a větší kapky, soudruzi. Čím víc se v těch vašich smradlavých hovnech budete rýpat, tím víc budou smrdět.
  O vašem fanatismu, debilitě, zákeřnosti, podlosti a prolhanosti už nikdo nepochybuje. Jen tak dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:25
   Že nemáš žádné argumenty a že jseš přívrženec nacisticke Ukrajiny, USA a IS víme i bez toho abys tady něco napsal.
   Proč vlastně na tebe reaguji... pořád se nechám zvyklat... moje chyba.

   Smazat
  2. A teď promluvil kdo ...,inteligent největšího kalibru??..Kdo jseš, že tady uraziš lidi,které neznáš, jen kvůli jejich názoru??...Ze ty budeš Jandova sexy prdelka??!....:-))

   Smazat
  3. 9:30

   Včera 100 členná mezinárodní komise expertů vydá podrobnou a jednoznačnou zprávu a ty ty debile sem úplně v klidu napíšeš, že "nemá žádné argumenty"

   Vypatlanost a drzost rusáckých fanatiků se už dotýká hvězd.

   Smazat
  4. 9:34

   Neurážím lidi. Já urážím zmrdy tvého kalibru. Zmrdy kteří budou bez jakékoli sebereflexe lhát navzdory všem faktům do posledního dechu aby obhájili dávno neobhajitelné a profláknuté.

   Smazat
  5. 9:25 Tvoje matka byla soudružka, tvůj táta byl soudruh, tvůj dědek byl soudruh, tvoje bába byla soudružka a ty si asi taky kandidoval na členství ve Straně a tak se ti z prostředí, v němž si vyrůstal, zadřelo pod kůži oslovení soudruzi. Nebuď smutný, soudružství máš v krvi a pozdravuj svojí soudružku matku a soudruha taťku - nebo jak je oslovuješ. Soudruhu Debile.

   Smazat
  6. 9:34
   Tady je copy/paste z příspěvku 9:17: "Jakou vahu proboha ma takovej vysledek "vysetrovani" ve kterem ma hlavni podezrely (banderistan - cili uSSa) pravo veta a jeste podminku ze projde jenom vysledek kterej sami UKRnacisti odsouhlasi."

   Zrovna jsem si to ověřil - je to pravda. Čili - nemáš argumenty, protože i kdyby ta komise měla 10000 lidí, tak zveřejní jenom a jedině to co USA chtěji potažmo nařídí. Velice prosté snad i pro tebe.

   Smazat
  7. 9:40
   Píšu tak, abyste mi vy, rusáčtí jednozávitové, fanatičtí užiteční idioti, rozuměli.

   Smazat
  8. 9:30 - nemá žádný argumenty kromě těch co CIA vypustila do éteru už den po události! Prakticky nic jinýho, zásadního a novýho ve té "zprávě" není. Což dokazuje spíš jejich "práci", podobně jako u věží na Manhattanu ... zas jen román na pokračování - slibovaný další díl s "odhalením" konkrétního pachatele prý v roce 2018!:))) To si musíš dělat kozy s tím cos tu debile zuřive nacancal na slídu, ne?

   Smazat
  9. oprava času - pro vykřikujícího imbecila z 9:25, samozřejmě!

   Smazat
  10. Bych čekal že se dozvím KDO, KDE a JAK! tedy jak získali ti "separatisté" starý typ BUKu co ruská armáda vyřadila již v roce 1999 i se školeným personálem. Proč či zda vůbec selhalo varovíní před civiliním letadlem, které má BUK zabudovaný (či tedy jak mohlo dojít k sestřelení omylem, pokud to byl omyl a pokud ne, proč bylo civilní letadlo sestřeleno). Jaku roli hrála věž v Kyjevě, která letadlo na nebezpečnou trajektorii navedla! Přeci pár dní předtím tam bylo sestřeleno ve výšce 6,5 km vojenské dopravní letadlo ukroarmády, takže muselo být jasné že oblast je třeba uzavřít pro veškeré civilní lety! Kdo a proč ji neuzavřel? Je tu víc otázek než odpovědí! tak k čemu má posloužit ta "zpráva"? He? To mi imbecile debilní z 9:25 objasni místo výkřiků o "ruských soudruzích" a dalších sraček kterejch máš plnou hlavu místo rozumu ...

   Smazat
  11. Jsem spokojený - 9:25, 9:40 potažmo 9:40 - jak jsme předpověděl: kvičí a kvičí havloidní lumpenkavárna :-D). Bez argumentů, bez logiky, bez vychování, bez vlastního názoru - prostě dnešní český lumpenkavárník. Jsem spokojen. Bavíte se také?

   Smazat
  12. 9:54

   Ty jsi normální tupá piča co neví vůbec nic jen mele rusácké blbosti.
   Zjisti si něco o těch zprávách které vydává vyšetřovací komise, harmonogram jejich vydávání a co přesně má která zpráva objasnit.
   Pak se možná přestaneš tak idiotsky ptát.

   Smazat
  13. 9:59 - tak proč to není v novinách? Stejně je to celý nesmysl. Žádnej soud na světě neuzná vyšetřování ve kterým má jeden z podezřelých právo veta a druhý není vůbec zastoupen! To si děláš snad kozy, ne?

   Smazat
  14. 9:54 - Nejsou-li argumenty, musíš nadávat. Inu úroveň pražské lumpenkavárny. To ti lháři v ČT a ČRo, když kydají svoje propagandistické blábly se aspoň snaží zachovat dekórum. Ale v anonymní diskusi se pěkně odkopávají!

   Smazat
  15. Členem vyšetřovacího týmu nesmí být žádný zainteresovaný stát! Ať tak či onak! Důsledná neutralita je tu základem! takže samozřejmě ani Ukrajina, ani Rusko nesmí být členy! Ale ani státy které mají s jednou ze stran sporu konflikt či mají interes na určení pachatel. Tedy ani Malajsie tam být nemůže! Ani třeba Japonsko které vede s Ruskem spor o Kurily apod. V komisi která by byla nezávislá by musely být státu naprosto neutrální - např. Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Finsko, Mexiko, Kostarika, Zambie, Papua-Nová Guinea, Ázerbájdžán a Kypr (ten má spor s Tureckem, ale to by v komisi nebylo a pokud ano, nebyl by tam Kypr). Pak by to mělo relevanci. Ale ne že si ti co vznesli obvinění udělaj jakousi "vyšetřovací komisi" která má jediný úkol - potvrdit jejich legendu, kterou vznesli už na samým počátku - to je komedie ... taky umím! Obviním Tě že jsi dobyte, zloděj a kretén! Pozvu si komisi složenou z kamarádů a budem "vyšetřovat" a za rok ti sdělím "výsledek šetření" - totiž že jsi dobytek, zloděj a kretén:)))

   Smazat
  16. 10:13

   Ty jsi typický příklad těch trapných šulinů co vůbec nic neví, ale musí za každou cenu něco zamektat aby obhájili svoje milované rusáčky.

   "According to the Convention on International Civil Aviation, the country in which an aviation incident occurs is responsible for the investigation, but that country may delegate the investigation to another state, as Ukraine has delegated the leadership of both investigations to the Netherlands."

   Smazat
  17. Pro 10:25: Kde je v te konvenci o civilni doprave zakotveno pravo potencialniho (a velice pravdepodobneho) pachatele tajit dukazy a pravo veta na zatajovani prave priciny vysetrovane katastrofy? Zajiste to tam je cerne na bilem - jinak by ses o te konvenci vubec nezminoval v teto sitiaci, ze jo.

   Smazat
  18. 9:25 a ostatní havloidní žumpy,jděte s tím obdivem k okupačním jednotkám USSACKÝ VERBEŽE JEDNOU PRO VŽDY DO HOVEM,VY NEGRAMOTNÝ MEJDANOVÝ LEJNOLAHVÁRENSKÝ SMĚSKY BEZ MOZKU A VLASTNÍ MYSLENKY!!!!

   Smazat
  19. 9:38
   Tvoje slovní zásoba je mi odpovědi na mou otázku ohledně Tvé inteligence....:-)
   A kde bereš ty tu jistotu, která fakta jsou fakta a která lež??.
   Ty jsi u toho sestřelu byl , nebo co??....,demente.

   Smazat
  20. "9:25 Tvoje matka byla soudružka,...a ty si asi taky kandidoval na členství ve Straně" - OTÁZKA: Není to úryvek z dopisu Vladimíru Dlouhému, současnému PREZIDENTU HOSPODÁŘSKÉ KOMORY?! ODPOVĚĎ: Není. Vladimír to dotáhl mnohem dál, než jen na kandidáta!

   Smazat
 4. Kramný by se jistě zaradoval,kdyby byl přizván do týmu vyšetřovatelů té vraždy jeho ženy a dcery v hotelovém pokoji v Egyptě! A ještě navíc s právem vetovat jakékoliv zjištění, které se mu nebude líbit! Určitě by nepodepsal výsledek konstatující že oběti nebyly otráveny, ale zabity elektrickým proudem, že? To by musel bejt blbej, kdyby jo:)) Tohle je totéž, jen je tam víc mrtvol ... a pro toho vymaštěnýho uřvanýho kreténa z 9:59 - ty "sračko" asi chazaroidní či jaká, tomu se říká selskej rozum, víme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj debílku.

   "According to the Convention on International Civil Aviation, the country in which an aviation incident occurs is responsible for the investigation, but that country may delegate the investigation to another state, as Ukraine has delegated the leadership of both investigations to the Netherlands."

   Smazat
  2. Nizozemí ty zmrde je členem chazarskýho komplotu nazvanýho NATO! Píšem tu o vyšetření politickýho atentátu, ne o nějaký šetřeníčko dopravní "nehody" či nedbalosti řízení letovýho provozu, smrdutej chazarskej zasrane! Nikdy jsem netvrdil že letadlo nemohli sestřelit povstlaci! Ale v předběžný správě byla jasná vina Ukrajiny za neuzavření vzdušnho prostoru nad válečnou zónou a ta v thle nový správě není, nebo jo? Kddopak ji ty zmrde asi zvetoval, co? A komu ty zasraná vopejzelá filcko odpadlá z chazarský lejnolíhně walstreeských kaganů vlastně přisluhuješ, co? Pravdě jistě ne ...

   Smazat
  3. Novoruské ozbrojené síly měly právo sestřelit jakékoliv letadlo nad svým územím! Tady jde jen o to, jestli si to uvědomili ukronacistický okupanti, že ty lidi posílaj na smrt! To je jediná věc o kterou tu jde! Ten BUK i dle německý rozvědky pocházel ze skladů ukrajinských band! Takže si ho nechali ukrást úmyslně a možná s ním sběhla i školená obsluha! Tedy "sběhla" - šlo o agenty sionismu, kteří včas eliminovali systém varování před civilním letadlem a tak letadlo sundali vlastně úmyslně, s cílem zabránit likvidaci Ukropčiny! Což se podařilo ...

   Smazat
 5. Já si myslím, že není zapotřebí ani žádná vyšetřovací komise, které je stejně zpolitizovaná. Stačí selský rozum a zásada platná už tisíciletí.
  V čí propsěch se to stalo ?
  Jak jednoduché, jak geniální. Proti tomu jsou
  všechny komise úplná sračka.
  Pepa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to logický! Chazar chce zničit koho? Naši rasu! Přitom je to parazitický hovado neschopný vytvořit a hlavně ubránit vlastní civilizaci! Ano - jsou zdatní a důkladní v tom co dělají! Ano, mají skvělé vědce a talentovaný umělce, to je pravda! Ale jsou podlí a zbabělí! Neubrání se proti muslimům, negrům a žluťákům a podobným odolným a agresívním ethnikům a vše co naše civilizace i s jejich pomocí vytvořila přijde pod šmitcem nosatých vniveč! Ten lhavý kok, bacil z 9:25 je nástrojem této rozkladné nákazy xenofilie, genderismu a buzerantismu, dekadence a ideového braku! Čím dřív bude tato nákaza spálena na prach, tím větší naději má i naše rasa, že bude opět stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši předkové, kteří nezískali své výsadní postavení na Zemi darem, ale museli si ho vybojovat!

   Smazat
 6. 9:25 je soukmenovec vraždících banderofašistů= zplozenec pekla=vřeštící svině.
  Lidé nejsou hloupí, pravda vždy nakonec vyhřezne a tak ta zrůda vřeští zbytečně :-)

  OdpovědětSmazat
 7. 10:26
  Pepi, "věř a víra tvá tě uzdraví". Znáš, ne? Akorát, jak vidno, tebe už asi neuzdraví nic, ani ten dr. David s tebou doposud nic nedokázal udělat.

  OdpovědětSmazat
 8. Blbe 9:25, v roce 2014 kdy se začalo vyšetřování, tak jediný kdo dostal uložené zlato z USA byl kdo? Jediné Holandsko, proč asi a ostatní co o něj žádali navrátit jako Němci proč ne? Odtud vítr vane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vůbec bych se nedivil, že dostali zlato, které USA letecky přemístili do "bezpečí" z Kyjeva hned pár týdnů po převratu v březnu 2013.

   Smazat
 9. Západu se nelíbí Putin ? Myslí si snad, že dostanou zase zpátky na hraní bačkoru Medveděva? Houby s octem, tentokrát Putina nahradí nějakým Stalinem č. 2 a bude po ptákách!

  OdpovědětSmazat
 10. vlast tě (9:25) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.