Reklama

úterý 27. září 2016

Základem každé americké strategie je provokace

Leonid Ivašov
26. 9. 2016 Eurasia24

Příčinou toho, co se stalo v Sýrii, je sama podstata americké politické strategie. Její provokativní základ vznikl již dávno – v okamžiku vzniku amerického státu. A s využitím provokací byly zničeny celé civilizace.


Již v roce 1648 budoucí Kongres USA (tehdy to bylo „Shromáždění“) rozhodl o vyhlazení indiánských kmenů, když přijal zákon obviňující Indiány, že jsou bezvěrci, zatímco země patří Bohu Hospodinu, jehož zástupci na zemi jsou Anglosasové.

Je faktem, že také dobytí Jižní Ameriky začalo provokací. Američané tam zinscenovali výbuch a potopení křižníku, obvinili z tohoto činu Španělsko a vyhlásily mu válku. A tímto způsobem probíhá celá historie USA – zinscenovat provokaci a potom porazit a zničit.

Náš problém spočívá v tom, že jak Sergej Viktorovič Lavrov, tak i další naši činitelé působící na úseku zahraniční politiky považují dohody a ujednání s Kerrym, Obamou nebo s Clintonovou za platné. Dohodli se – a tak předpokládají, že Američané se budou chovat jako normální lidé. Ovšem „falešní hráči“ se niky nechovají čestně, tím spíš pak ve vztahu k Rusku. Tak se nechovali nikdy. Dokonce i během druhé světové války, již březnu 1945, kdy jsme byli s USA spojenci, řada amerických generálů plánovala společně s Churchillem útok na sovětská vojska v Evropě. Tento neuvěřitelný plán je dnes odtajněn.

Přesně tak je tomu i dnes: Američané přistoupili k dohodám pouze ze svých vnitřních – předvolebních – důvodů. Trump převzal iniciativu a oznámil, že vstoupí do spojenectví s Putinem a společně s Ruskem zlikviduje Islámský stát. A tak volební týmy Obamy a Clintonové musely ukázat, že zatímco Trump jenom hovoří, ony se již s Ruskem dohodly. A to je ten důvod, proč USA dohody podepsaly.

Hlavním cílem USA, se kterým vstoupily do dění v Sýrii, je ovšem svržení Bašára Asada, a to proto, že Asad nedovolil americkým společnostem vést plynovod z Kataru do Turecka přes území Sýrie. Překazil jim tak obrovský obchod. A tak si dnes Američané ve vztahu k Sýrii jednak plní svoje předvolební úkoly, jednak se snaží zajistit zisky svým, převážně ropným a plynovým, monopolům.

Naplňují tak hned dva cíle spojené s volbami amerického prezidenta: získat podporu příznivců boje s mezinárodním terorismem – a také podporu (včetně finanční) monopolů podnikajících na Středním východě. A to je vše. Příčinou jednání americké společnosti, národa (pokud to tak lze říci) je vlastní prospěch. Všechno ostatní – zásady a normy mezinárodního práva, dvoustranné dohody nebo závazné sliby – to vše je pro Američany až na druhém místě. Nejsou ochotni respektovat principy naplňování dohod. Je proto zapotřebí se zbytečně nevysilovat a Američanům nevěřit ani slovo.

Co je to příměří? Všechny bojující strany – jak teroristé, tak syrské vládní síly a zřejmě i naše vojenské uskupení – potřebovaly od bojů určitý oddych, aby se daly dohromady, doplnily munici a materiál a aby dopřály svým jednotkám odpočinek. A Američané tento okamžik využili, což se během konfliktu v Sýrii nestalo poprvé.

Koordinaci činnosti amerického letectva IS dokládá skutečnost, že akce probíhala plně podle zásad vojenské taktiky: USA provedly letecké útoky na syrská postavení a následně zaútočili teroristé. My to vidíme asi následovně. Občas se (v boji) mohou vyskytnout chyby a omyly, pokud se ale opakují, a pokud se americké velení stále odvolává na to, že rozvědka uvedla chybné údaje, pak jsou to již nesmysly. Nabízíme Američanům poznatky naší i syrské rozvědky. Oni je ale nechtějí.

Na humanitární konvoj zaútočili s největší pravděpodobností ozbrojenci IS nebo Džabhat an-Nusry. Je jasné, že jedni i druzí jsou závislí na Turecku a že je v podstatě řídí Američané. Jsou mezi nimi skupiny, které se nechtějí USA podřizovat, odmítají být jimi kontrolovány, celkově je ale dění v těchto organizacích řízeno z vnějšku.

Bylo (pro Američany) zapotřebí uskutečnit tuto provokaci těsně před Valným shromážděním OSN a z útoku obvinit jako jediné Rusko. „Bohulibá“ lež, která dnes koluje po celém Západě, bude opět silnější než pravda, protože více než 70 % sdělovacích prostředků světa je řízeno americkými oligarchy, tedy vlastně skutečnou americkou vládou. My se svými skromnými informačními možnostmi tomu můžeme jen těžko odolat. Prostě nás „převálcují“. Dá se říci, že provokace se podařila: znovu se podařilo ukázat na Rusko jako na nepřítele míru.

A celá tahle věc začala s příměřím vyhlášeným Lavrovem a Kerrym. Lidé se mě ptají: Proč jsme na to přistoupili? Naši představitelé včetně Lavrova mají oproti nim zcela jiný pohled na chování amerických politiků. Domnívají se, že pokud se s nimi dohodli, budou Američané dohodu také dodržovat. Je možné, že svoji roli sehrálo i chápání situace tak, že Američané jako by nyní všude prohrávali a budou tak nuceni spolupracovat s Ruskem. Ale tak to nebude!

USA si propočítávají všechny možnosti a dělají jen to, co je pro ně výhodné. Momentálně chtějí dohodou s Ruskem získat body proti Trumpovi. Současně se však snaží dosáhnout i druhého cíle – oslabit Sýrii a svrhnout existující vládu, a k dosažení tohoto cíle jsou jim prospěšné současné provokace. A za třetí – je pro ně výhodné obvinit z incidentu Rusko, protože zejména tým dosavadního prezidenta a Hillary Clintonové rozpoutal antiruskou kampaň. Proč USA nezveřejní text dohody? Také to je podřízeno předvolební politice: pokud by byla dohoda zveřejněna dnes, Trumpovi odborníci by v ní začali zkoumat každou čárku či písmenko a hledat v ní nedostatky použitelné proti Clintonové.

My zatím neumíme včas pochopit skutečné cíle našich „partnerů“, a tím, že jim důvěřujeme, znovu a znovu „šlapeme na stejné hrábě“. Erdoganovi jsme vše odpustili. Když v podstatě přilezl po kolenou a přiznal se – no nepusť si ho do postavení sobě rovného! To jen Putin prohlásil, že Erdogan mu vrazil nůž do zad – a ten, kdo útočí zezadu, je vrah. A současně i zrádce. Zpravidla se takoví lidé věšeli – a my si najednou takového zrádce oblíbíme, přijímáme ho v našich palácích a vše jsme mu odpustili: pozvedli jsme ho ze země až k sobě, vedeme s ním rovnocenná jednání atd. Tak se v seriózní politice jednat nedá. I Turek vycítil, že Rusko má velký zájem o spolupráci a přátelství – a hned pokračuje ve své dosavadní špinavé politice v Sýrii.

V našich politicích a značné části obyvatel přežívá až do dnešních dnů syndrom porážky Sovětského svazu a Jelcinem a jeho pomocníky zinscenovaného rozpadu SSSR. Od té doby až do dneška jsme se tohoto syndromu nezbavili. Je zapotřebí, abychom dnes společně s Čínou, Indií a vůbec celou skupinou členských zemí BRICS zaujali aktivnější pozici. Aktivnější ale nejen v dílčích otázkách, jakými je třeba Sýrie – je třeba nabízet nové uspořádání světa jako odmítnutí toho, co vybudovali Američané. Je třeba svolávat a využívat Radu bezpečnosti OSN, organizovat různá mezinárodní setkání, získávat na svou stranu velvyslance a vojenské atašé v Rusku, komentovat a kompromitovat americké zákonodárství – zkrátka, aktivně útočit na všech frontách, a to včetně Valného shromáždění OSN.

Američané konají na základě své vlastní logiky. Již dávno, od okamžiku zániku Sovětského svazu, neuznávají žádné normy mezinárodního práva a potvrzují to i ve svých dokumentech včetně takových, jakým je Strategie národní bezpečnosti USA, přijatá loni v únoru.

Právě Strategie je totiž hlavním dokumentem týkajícím se bezpečnostní a zahraniční politiky USA. Největší pozornost je v tomto dokumentu věnována Rusku jako hlavní hrozbě lidstvu, hlavní hrozbě bezpečnosti USA atd. Rusko v ní (USA) povýšily na démonického nepřítele – a dnes od této teze nemohou ustoupit.

Ona Strategie je odporná věc – ani Hitler se neodvážil vyhlásit něco podobného! „ Vedoucí postavení USA ve světě nemá alternativu. Nebude žádný multipolární svět. Budeme vojenskou silou hájit svoje zájmy kdekoli na zemském povrchu i mimo něj. Nebudeme se ohlížet na mezinárodní normy, budeme jednat jednostranně a používat vojenskou sílu v oblastech, které to budou zpochybňovat.“ Chápete – to, z čeho byl obviňován Hitler, dnes dělají samy USA.

Mlčeli jsme a nepožadovali svolání Rady bezpečnosti OSN, aby to řešila, třeba jen proto, abychom tím směrem obrátili pozornost světové veřejnosti. Nestáli jsme o to, aby se věc projednala ve skupině zemí BRICS a ŠOS. A Strategie je přitom v podstatě vyhlášení války celému lidstvu.

Mlčeli jsme. Podle toho to dopadlo. A důvod? Poraženecký syndrom, který je v nás dodnes, a to, že na naši elitu (nebo spíš takzvanou elitu), která je dnes u moci, existují nějaké kompromitující materiály. Nejpravděpodobněji v amerických bankách. A tak nás mají (USA) jako na vodítku.


(Pozn. překl.: ŠOS – Šanghajská organizace pro spolupráci – je u nás méně známá mezivládní organizace sdružující Čínu, Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán a Uzbekistán. Statut pozorovatele mají Mongolsko, Indie, Írán a Pákistán.)Zdroj: izborsk-club.ru

20 komentářů :

 1. USA vzdy pouziva "spravedlivy hnev" hysterickych medii /tez hojne pouzivany v Hoollywoodskych filmech jako instrukce, jak byt spravne a spravedlive rozhnevan a potom nepritele , na ktereho se jim ukaze patricne rozdrtit//vzdy po vyprovokovani incidentu....Jinak by se lide v Americe ptali, proc mame umirat v Koreji ve Vietnamu, co nam ti lide tam udelali tak hrozneho ??/Japonci vsak tez meli hnev , protoze je USA tlacili do valky az jim nic jineho nezbylo. Kde se hnev nepodarilo vyrobit /Napadeni Kuby/ napr. tam se nevitezilo slavne..Mozna Evropa mela jeste stesti,ze chalifat se vrhnul jako hyena na Syrii, byla velka sance okupovat /pomoci NATO/ celou Evropu. Zacne se utocit bez pochyb od jihu /Bosna ,Albanie a Chorvatsko/ a tez zevnitr z EU. A pomoci tez jiste EU , ktera prispeje vsim moznym od merkel ,ktera jejim milovanym teroristum, nemuze nic prece nic odeprit... a prave ted rozdavanim bilionu teroristum na davkach. Chaliphat je velmi zdatny ve valce, velmi dobre vycviceny / v Ukrajine,EU a USA/ a stedre vyzbrojeny vsim potrebnym , s biliony penez v bankach a s poradci., kladou velmi houzevnaty odpor... Putin vi ze po Syrii je rada na Rusku , EU a NATO nevi, nechteji vedet ,ze Evropa je take na rade. Jestli pred Ruskem nebo az potom se nevi nebo tohle planovani se zapira. Davky jiste poslouzi teroristum v Turecku na zakoupeni vhodne vyzbroje. na okupaci..A vseho ceho je treba ...Zbytek dostanou od EU,NATO,USA hned po zapoceti invaze ,nepochybne... A ptat se jestli nekdo v Evrope se postavi na obranu je zcela zbytecne..se domnivam..Aspon nikdo neni videt, prave ted!

  OdpovědětSmazat
 2. Prave ted se pracuje horecne na rozpoutani hnevu proti Rusku /general Pavel napr./ tak jako se pracovalo a puste lhalo za ucelem utoku na Irak. To byl zase general Powel. Tito "generalove"jsou posedli vzteklinou /nakazlivou jak se ukazuje/ vseho druhu , podle toho kterym smerem se jim ukaze. Puvodni funkce generalu dluzno dodat byla zabezpecit obranu statu a naroda, nikoliv nepricetne /berserk/ bez prestavky,stekat a vyhruzne vrcet, bez udani duvodu a nebo faktu. A jak dnes takovyho generala , vlastne jeho funkci oznacit a spravne pojmenovat.
  V USA to sabotuje Trump. Nechce valcit ani masakrovat , ani spravedlivy hnev nepomaha. A odmita na Putina vyhruzne zurit s penou u huby. Co nam rusove udelali se pta a vyvolat hnev se pak nedari...Ani ten nespravedlivy. Hitlery to je jina, tak se tak snazi az ji z toho oci jdou sejdrem...!!! A pada z toho obcas na hubu. Ale nic ji zrejme nezastavi..Inu ta vzteklina...V jazyku ma diru a v usich mikrofon na rozkazy a kdyz kasle plive zeleny kulicky. Zkratka poitik a kandidat , jak ma bejt. Nebo ne ? Ale vetsina ji chce volit....See you while , crocodile...
  Taky sou v strasny nemilosti vsichni ,kdo neslintaji a ukaznene , jednohlasne unisono ,nezuri proti Putinovi. A nejak se ho ani neboji a odmitaji bat , jak je rozkazano.
  Jak tohle dopadne nevi nikdo, ani Nostradamus, Slepy mladenec a Sybila dohromady...V Delsky vestirne kde uhodli vsecko, dejchali nejakej cmoud , kterej jim radil, asi proto...

  OdpovědětSmazat
 3. Vyplyva z prohlaseni USA ,ze Humanitarni Konvoj v Syrii napadl sam sebe. Nic jineho neni mozne usoudit. Neni to mozny uz ani svest jako obvykle na rusy. Uz i tady selhavaji.
  Zmineny Trump je jeste horsi Kennedyho a je jiste ,ze daleko vetsi pocet OSWALDU si brousi zubu, nehty, macety , kulomety, antraxy a vse ceho USA pouziva a co se v minulosti osvedcilo, teroristicky utok ho take nemine, to je dnes sichr, ohrozuje vsechno, plne vsechno ,co se do ted pracne vybudovalo po generace a predavalo od elity k elite , zeptejte se Brzezinskeho, Madly, Kissingera a spol.. a od nekonu neokonum...Udalosti prijdou do jeste vetsich obratek , mozna i revolucnich , nebo do toho, co se to dnes deje v USA....

  OdpovědětSmazat
 4. 4:31
  Právě dnes dojde k dalšímu kolu rozpoutání spravedlivého hněvu proti Rusku. Má být vydána zpráva holandské vyšetřovací komise ve věci sestřelení majajsijského letadla na Ukrajinou v r. 2014. Vsadím se, že za to bude nepřímo obviněno Rusko. Toto rozpoutávání "spravedlivého hněvu" je systematické a načasované. Např., tímto spadnou Trumpovi preference.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím, je všeobecně známo, že existují důkazy. Vlastní je nejen pachatelé zločinu tj. USA + Kyjev, ale také Rusko! Pokud lživě zase obviní Moskvu, bude ten správný čas důkazy zveřejnit....Myslím, že zpráva bude obsahovat zase jen neurčité domněnky, mlžení a dohady přesně tak, jak nařídí diktát z USA. Jako vždy.

   Smazat
 5. Kazdej den musi neco bejt...Drive kdyz nekdo nemel penize tak se je snazil nejak vydelat, dnes se bohatne z vyhrozovani Rusku a jak...

  OdpovědětSmazat
 6. Čím víc se snaží obviňovat Rusko,tím spíš ztrácí své obdivovatelé.Vlastně jen přiznávají,že skutečně Rusko něco znamená a jejích sebevědomí se vytrácí.Jen mě napadá,že to týmu Clintonové poradil někdo od ODS,když jim vycházelo strašení komunisti.Jinak jak píše o kompro materiálech na Ruské politiky a další.O každém pohybu peněz v bankách ví CIA,žádné bankovní tajemství pro ně neplatí.Jinde se dočítáme,že jsou schopni zlikvidovat D.B.zaplatit 14mld dolarů jako pokutu.

  OdpovědětSmazat
 7. Čína moc dobře ví, že jestliže USA zaútočí na Rusko a útok by byl úspěšný, dalším na řadě bude samotná Čína. USA nemají na vybranou. I když v naší ČT se o tom nedozvíte ani řádku, USA jsou ekonomicky na dně. Všechny vykazované ekonomické výsledky v USA, jako malé procento nezaměstnanosti v USA, růst pracovních míst v USA vznik nových firem v USA a další, jsou všechno vymyšlené lži, hodné hráče pokeru, který nemá v ruce nic a blafuje a tváří se jako by měl v rukou nejlepší karty. I když už nic, všichni kdo jenom trochu s otevřeným hledím sleduje zprávy i v naší televizi se musí sám sebe zeptat jak je to možné, že v USA, výspě demokracie, jsou na denním pořádku obrovské demonstrace, kdy jsou mobilizované složky Národní gardy, aby pomáhaly zvládnout nepokoje, protože policie již dávno tyto demonstrace nezvládá. USA celý svět poučují o lidských právech a celý svět sleduje na videozáběrech, jak policista v USA střílí do zad řidiče, kterému nesvítil blinkr, policista vyprázdnil zásobník do kluka, který ukradl v supermarketu tyčinku. Města jako Detroid, Chikágo, Baltimor a řada dalších hoří. Američani jsou od mala vychovávání, aby své nedostatky nepřiznávali a na jakoukoliv otázku odpovídali, že vše je OK. Takže jestli američan bude po uši v hnoji a zeptáte se ho, jak se má, odpověď bude znít, jsem OK. Vojensko - teroristickou mašinérii, kterou USA rozpoutalo po celém světě již nelze zastavit. V současné době se hraje o čas. Američané jdou po ekonomické traektorii dolů a potřebují válku a potřebují tuto válku vyprovokovat co nejdříve. Čína a Rusko válku nepotřebují, protože po ekonomické stránce se jim daří celkem dobře a ekonomicky se rozvíjejí celkem slibně. Proto se v současné době hraje o čas, kdy buď Američani zeslábnou natolik, že už žádnou válku nebudou schopni vést, nebo naopak válku rozpoutají a bude to konce celého lidstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8:01
   Oceňuji Váš příspěvek,díky.
   Nejsmutnější,nebo nejhorší na tom je i když získají,území zdroje jiného státu,nebohatne stát USA,ale jeho oligarchové.

   Smazat
  2. To 8:56 No, to se asi mýlíte - nejsmutnájší na tom je to, že jim to projde a navíc za potlesku a ovací humánního, demokratického, míromilovného Západu. Anglosasi jak přicházejí o nadvládu, v křeči táhnou svět do války.

   Smazat
  3. 8:01 už to nehul a propagandě nevěř.Propaganda dnešního Ruska je jako tenkrát,kdy do nás i naši soudruzi hustili,Američani a NATO nás chtěji napadnout.Jo,ta paměť je sviňa,to i pan Ivašov už zapoměl,že coby generál generálního štábu uznal alianci NATO za obrannou a s USA byl ve shodě/možno dohledat na internetu/.Čím to..po letech opět našel nepřítele,jako Dudgin a spol.chce,by bylo"po Našem"?Plán na nové uspořádání světa už tu Jedou chtěl Hitler.V dnešní době nové uspořádání chce Rusko jako odmítnutí toho,co vybudovali Američané. Proto ptám se těch,co nejen zde "fandíte"nynější vládní klice v Rusku,jste připraveni na vyvrcholení velké války kontinentů jak říká A. Dugin,
   architekt Euroasijského společenství?Čekáte také na výsledky voleb 8.10.v USA?Prý se čas naplňuje,bitva ta poslední je blízko a musíme
   služebníky oceánu smést do oceánu,tvrdí ti z izborského klubu vč.generála v.v.L.G.Ivašova.

   Smazat
  4. 11:47-žvaníš kokotiny,kterým sám ani nerozumíš !!!!

   Smazat
 8. Naštěstí nic není tak špatné, aby to nebylo k něčemu dobré. Díky internetu se tak vyškolíme, že nás bude více a více těžké opít rohlíkem. Pomalu se staneme všichni politology. Mám dojem, že Američani si také méně a méně berou servítky a ani moc netají své úmysly. Ale jsou mazaní, flexibilní, když to nejde z jedné strany, zkusí to z druhé. A prochází to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě, proč jim to prochází??? To na této planetě má vládnout jen zlo, teror a hrůza?
   A každý kdo touží po klidu, míru ve své vlastní zemi bude zlikvidován?

   Smazat
 9. USA ztrácí glanc. Jejich provokace jsou čím dál více průhlednější, primitivnější a ubožejší. Oni se do tohoto tak zamotávají, že i když nějakou špatnost ve světě udělá někdo jiný, už je to automaticky připisováno Američanům. Je to tak a začíná to být běžné i když my(!) víme, že za všechno špatné může Putin, což je z mého pohledu taky provokace proti ruskému státníkovi, ale tady se to už bere spíše z humorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Taky jsem se porad divil proc proboha Rusove uzaviraji jakekoliv dohody s uSSakama vzhledem k tomu ze na beton vedi ze uSSaci jakoukoliv dohodu nebo smlouvu samozrejme zakerne porusi tak jako vzdycky a taky tak jako v budoucnu. Ja se domnivam ze je to forma komunikace s lidma tady na tzv. "Zapade". Proste takhle je tady kazdemu kdo nema IQ houpaciho kone uplne jasne ze kdo je tady kriminalnik a perverzni vrah (viz taky ten vynatek te uSSacke strategie v clanku...). Zjevne neni duvod se obavat ze by se Rusove doopravdy cekali ze uSSaci budou neco dodrzovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41
   Ono je to zřejmě dokonce tak, že podpisem "dohody" s USA se Rusové nemusí připravovat na tu alternativu událostí ve které bude dohoda dodržována. Stačí se spolehlivě a cíleně připravit na to že USA opět zradí - a na to se dá bezpečně spolehnout. V podstatě takhle USA dopředu informují Rusy že co se bude ve skutečnosti dít.

   Smazat
  2. To, že má někdo křivou hubu, se nezjistí na zakřiveném zrcadle, jen na rovném zrcadle. A všechna zrcadla nejsou křivá, už i případ 11. září je stále méně viděn ve zkreslené podobě prvotních křivých mediálních zrcadel. Proradnost lze dokumentovat jen v porovnání se spravedlivým postojem.
   Co by získal seriozní a spravedlivý, kdyby se začal chovat jako lump? Ztratil by pilíř svého renomé, své spojence a přívržence.
   Jen hlupák se v kontaktu s gaunerem nepřipraví na lumpárnu z jeho strany. V. V.Putin, S. V. Lavrov a spol. určitě nejsou takoví namyšlení troubové jako B. Jelcin and comp.
   L. Ivašov buď nerozumí strategii, nebo vypouští zkušební balónek, aby se otestovalo, kolik lidí je ochotno klesnout k podvodům, převzít oponentovu strategii, která je proti současné strategii Ruska sice hrozivá, ale neúčinná.
   Ne nadarmo se říká, že s pravdou nejdál dojdeš. Jen je třeba cestou nepodlehnout a vydržet pevně kráčet až do doby, kdy krátké nohy lži sice rychle utíkající se unaví či doběhnou k překážce, na kterou budou krátké.
   Vyšla najevo pravda o křižníku Maine, o Tonkinském zálivu, o vpádu do Iráku a do Libye, obnažuje se pravda o 11/9. USA získaji cejch mnohageneračního lháře a pak i pár procent kritických médií stačí k rozsevání nedůvěry k jejich politice a čtvrtinový či třetinový podíl už eliminuje bezbřehé mediální manipulace a nutí sympatizanty USA přejít od intelektuální k emoční obraně.
   KR
   Kromě přehledu agresí, které USA vedly a vedou by stálo za to sestavit seznam podvodů, lží, provokací a manipulací mocných USA.

   Smazat
  3. Tak jako SSSR -KGB vedely vice ,nez samotni clenove zapadnich vlad, bylo by snadnejsi vyjmenovat ,kde KGB agenti nebyli...Nekteri z nich jako Blunt,zustali nepotrestani,ten byl jenom slusne dotazan,co vsechno zrazoval a nic se mu nestalo !! Domnivam se ,ze smmlouvy Putina se zapadem slouzi Putinovi jako propaganda a to s velkym uspechem..."A hele,zase satan porusil dojednani' a Satan jiz ted zurive trva aby ujednani byla prisne tajna..Tedy je uz v koncich a cokoliv rekne uz je predem oznamkovano jako lez a casto hloupa....Myslim, ze Putin vi hodne o tom,co se na zapade deje, dle jeho reakci a varovnych projevu...Byly doby ,kdy temer vse dovedli Usaci "prodat", at to byli kovbojove /primotivni a nasilni psychopati ve sluzbach bohacu, kteri je pouzivali na vyhaneni farmaru z jejich farem atd/, at to byly masakry indianu , kteri casto bojovali /jako deti/"na dotek" /dotek znamenal vyrazeni z "boje"/..ale kdyz je Usaci zacali masakrovat museli se na obranu odzbrojit. Tez vybijeni bisonu jim ztizilo zivot, protoze temer vse vcetne obleceni a bot meli z nich...Byly casy kdy se Usakum zamavalo pred ksichtama Americkym praporem a kricelo se svoboda /freedom/ a ti se mohli zblaznit a bezeli hned masakrovat,jako napr.na Filipiny 1901-3...Dnes to zdegenerovalo, i do zradla napr. a tak chipsy s nazvem Freedom Fries se prodavaji vic,nez ty nesvobodne....
   Neco o konspiracich...
   Allah se rozhneval na vsechny konspiratory a pozval je povinne vsechny na navstevu do nebe. Potom vylez na podium a mel proslov:..uz si nepreju zadny konspirace a prisne potrestam...atd..Jasny? Konspiratori se na sebe podivali a pak jeden z nich zvedl ruku a rekl: Mily Allahu, je to ted uplne jasny...My sme akorat netusili,ze ta konspirace je tak rozsirena....

   Smazat
 11. A protože ČR je doslova a do písmene imitace Ameriky, jsou tady stejně tak zpustlé mravy a nová generace lidí s IQ opic jako tam, rozdíl je jen v počtu lidí s IQ opic vlastnících střelné zbraně. Až bude česká imitace Ameriky dokonalá, bude o nás vystaráno - čeští mladí bastardi se mezi sebou navzájem vystřílí. Už to nebudou ani vyšetřovat, jenom to sklopí někam do hromadných hrobů jako daň demokracii. A jinak máme ve všem stejné metody jako v USA, například hromadné sdělovací prostředky takové i makové je jeden jediný obrovský hnůj. Jen bulvár, propagace a lži. Mediální "průmysl" zaměstnává statisíce protekčních vší - to tady nikdy nebylo. Jsou extrémně dobře placené stejně jako všechny umělé, přiblblé a nemravné celebrity a hvězdy díky autorskému zákonu, na základě kterého si na takzvaném umění nemravně mastí kapsy spousta šupáků a parazitů, a vesnická náves nesmí pustit písničky z radia, což vždycky dělalo vesnici vesnicí. O vesnických hospodských tancovačkách ani nemluvě. Zlatý středověk!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.