Reklama

středa 28. září 2016

Zatloukat, lhát, blafovat... a je vymalováno!


Jiří Baťa
28. 9. 2016
Malajsijské civilní letadlo s 298 lidmi na palubě před dvěma lety nad východní Ukrajinou sestřelila raketa Buk, vypálená z území kontrolovaného separatisty. Ve středu to uvedla více než stočlenná skupina mezinárodních vyšetřovatelů.


Zpráva, kterou bychom měli „sežrat i s navijákem“. Sto členná (blíže nejmenovaná) komise v čele s předsedou komise panem Fredem Westerbekem „vyhodnotila“ všechny důkazy, které (prý) jednoznačně svědčí o tom, že letadlo bylo sestřeleno raketou BUK z území kontrolovaného separatisty, což prý doložily radarové záznamy, rekonstrukce dráhy letu střely i svědecké výpovědi. Byly vyvráceny veškeré pochybnosti o tom, že by šlo o technickou závadu, terorismus na palubě, nebo o sestřelení jiným letadlem. Žádný další letoun se také, podle komise, v rozhodujícím okamžiku letu MH17 nepřiblížil.

Takže všechny dřívější, byť předběžné, ale v tu dobu dostatečně relevantní informace (a byla jich celá řada) z mnoha věrohodných zdrojů byly zřejmě smyšlené, jinými slovy fáma. Nicméně, v tomto případě čas (a peníze) hraje komisi v její prospěch a tak lze po dlouhém čase dostatečně „věrohodně“ konstatovat a věcně a dokonce i doložit fakta a důkazy (prý z výpovědí očitých svědků), co způsobilo pád letadla a kdo byl strůjcem jeho sestřelení. Jak prosté Watsone, chtělo by se říct. V ČT24 byla dokonce předložena verze zpracovaná počítačovou grafikou, jejímž výsledkem je téměř věrohodně vypracovaná celá řada faktografických důkazů, počínaje leteckými záběry z místně zcela nevěrohodně identifikovaných míst na území separatistů včetně pohybu nějakých vojenských vozidel s transportem , údajně raketami BUK přivezené (rovněž údajně) z Ruska. Chybí ovšem to nejpodstatnější a nejprokazatelnější a sice důkaz o odpálení rakety BUK! Vloudila se zde chybička, nebo spoléhání na tupost lidí, že tuto „drobnost“ přehlédnou a postačí jim předložené kvazi důkazy? Co ovšem dále také opomenuto nebylo, je údajný odjezd inkriminovaného transportu, který má (prý) již o jednu raketu BUK méně (původně měly být čtyři), údajně zpět k ruské hranici, odkud byl (prý) dovezen.

Buď jak buď, jsme svědky opětovného „valení šroubů do hlav“ veřejnosti. Je to stejná komedie, jako s proslulými americkými „dvojčaty“. Pokud by skutečnost, že vyšetřovací komise měla sto hlav (složení členů komise neuvádí, což jí na věrohodnosti nepřidává) měla veřejnost přesvědčit o nestrannosti a čestnosti při vyšetřování této události a pokud by také měla či chtěla přesvědčit veřejnost, že dospěla ke konečnému, definitivnímu a hlavně pravdivému závěru, pak o tom lze úspěšně pochybovat. Je k tomu mnoho důvodů, proč tomu nevěřit. Tak např. komise se nezmínila a také nijak nekomentovala v tu dobu předběžné a neoficiální výsledky vyšetřování přesto, že již tehdy bylo mnoha odborníky, znalci, leteckými, vojenskými experty téměř stoprocentně prokázáno, že výbuch střely nad kokpitem letadla, který způsobil pád letadla, nemohl být způsoben střelou ze země. Popřela a zatajila rovněž skutečnost o již dříve evidentně prokázaném a potvrzeném pohybu dvou vojenských letadel ukrajinské armády v blízkosti letadla letu MH17, nezmínila a ani jinak neokomentovala (zatloukla) důvody bezprostředního útěku dvou osob z území Ukrajiny, zainteresovaných na letu výše zmíněných letadel ukrajinské armády, ani slovem nezmínila, že zhruba s půlhodinovým zpožděním mělo nad Ukrajinou přeletět letadlo s prezidentem Ruské federace Putinem atd., atd.

Máme-li věřit, že komise přišla k těmto závěrům také na základě svědků nabízí se otázka, o jaké svědky šlo. Je totiž krajně nepravděpodobné, že by svědci, sami občané Doněcka, tedy z území tzv. separatistů, vypovídali v neprospěch svých cílů a zájmů, byť by byla pravda, že rakety BUK byly přivezeny z Ruska. A o jiných svědcích nemůže být řeč, protože jak sama komise tvrdí, transport byl veden a raketa měla být odpálena z území separatistů. Nabízí se snad jedna velmi kontroverzní a dost nepravděpodobná možnost a sice, že tito svědci, pokud vůbec nějací byli, mohli být uplaceni, aby mluvili ve prospěch vyšetřovací komise. Vzhledem k celkové a zvláště sociální situaci v této válkou zbídačené části Ukrajiny by to, za jistých okolností, bylo i možné. V tomto případě však zjistit pravdu je stejně obtížné, jako zjistit, kdo byl strůjcem sestřelení letu MH17, resp. stejně prolhaných důvodech o pádu newyorských dvojčat. Lze tedy konstatovat, že ani výše zmíněná komise případ sestřelení letadla letu MH17 uspokojivě nevyřešila, ale spíše jej svými pochybnými výroky jen více zkomplikovala. A to nelze od této rádoby „ctěné“ komise považovat za uspokojivý, skutečnosti odpovídající verdikt! Pro ni (komisi) je však zřejmě vymalováno, nikoli však pro veřejnost.

42 komentářů :

 1. Marně se snažíte znevěrohodnit závěry vyšetřovacíé komise, která má k dispozici mnohokrát více podkladů a výpovědí očitých svědků, než my civilisti.
  Už toho nechte - kdyby se Rusko alespon jednou za 100 let slušně omluvilo, zaplatilo nějakou náhradu pozůstalým, tak by vyhrálo na celé čáře v očích celého světa.
  Takhle jenom tím mlžením a zapíráním znevěrohodňuje sebe sama.
  Mimochodem Rusové přece už od začátku říkali, že musíme si počkat na konečné závěry vyšetřování - no a když už jsou na stole, tak je opět znevěrohodňují.
  je to běs.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý omezený člověče, ve víře pevná, a argumentech nedostatečný. Za co by se dnešní Rusko mělo omlouvat, za co platit? Přečtěte si celou zprávu "komise" ještě jednou! Nenapadá vás nic? Co podložené argumenty? Nic? Chudáčku, proč nepoužíváte mozek, když ho máte v lebce?

   Smazat
  2. Pro: Anonymní 29. září 2016 0:16:
   Stačí se podívat: https://vimeo.com/184735917

   Smazat
  3. Natoidní duhová bukvice by se měla omluvit za špatně odvedenou dezinformační práci SBU/CIA, kterou jako již tradičně odhalil a zesměšnil novinář Anatolij Šarij tentokrát ve spolupráci s obsluhou ukrajinské protivzdušné obrany.

   СБУ лоханулось по крупному. БУК не наш, но наш https://www.youtube.com/watch?v=wmI2KCOt_sA

   Часть 1 СРОЧНО! Интервью солдата с "БУК" #Анатолий Шарий https://www.youtube.com/watch?v=Ri_D2Iz7EVw

   Часть 2 СРОЧНО! Охота на солдата с "БУК" #Анатолий Шарий https://www.youtube.com/watch?v=jR7QY-xne40

   Prehovoril vojak z Buku, ktorý “akože” zostrelil Boeing http://www.hlavnespravy.sk/prihovoril-vojak-z-buku-ktory-akoze-zostrelil-boening/475365

   Nepřekvapuje, že teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha vytažený z Obamovo černé fashingtonské díry zamlčel skutečnost, že pravidelná linka byla z obvyklé trasy záměrně přesměrována nad místa bojů.

   Nelze si nepovšimnout informace Ukrajinské TV, ze dne 26.června. O nasazení BUK M1 Ukrajinské armády do bojové služby. Jedná se o jejich domácí výrobu a první vyrobené (nebo předělané) kusy.

   http://outsidermedia.cz/ukrajina-let-mas17/

   Smazat
  4. Bartose na tebe ,zradce naroda a prisluhovsci imperialistu.Bohuzel po nem jdou internacionalni bestie ,pravda neni v dnesni dobe zadouci .Vsichni jen lzou a slibuji ,masy debilu tleskaji a roztleskavaci si kupuji jachty a letadla s ezlatymi kohotky v kopelnach

   Smazat
  5. Cim vetsi vyznam ma propaganda,tim casteji a rychleji se objevuji stvave prispevky. Bohuzel pro ne, my neco uz o propagande vime z vlastnich zkusenosti a jsme pomerne citlivi na ni. Je zajimavy kvikot zapadnich vykalovych medii o tom,ze prohravaji medialni valku s Ruskem. Je az napadne , jak Putin zanedbava propagandu/ovsem zadnou medialni valku nevede/ a vse kolem. Nechava tak dnesni geobbelse vykrikovat jejich lzi a potom s uspokojenim nas vsech vsech sledovat jak se potom utapi zoufale v jejich vlastnich lzich-vlastne srackach..Jedina propaganda prichazi asi z prispevku obyclidi...Vi se dnes malo o preletech /i provokacnich/ spionaznch letadel nad vsemi komunistickymi zememi a po sundani U2 az 1960/pilot Power/, prisly CIA s napadem verbovat piloty civilnich cestovnich letadel pro spionaz proti soc. zemim. Tito pak meli za penize za ukol zabloudit z daneho kursu nad obranne vojenske zakladny /hlavne SSSR/a fotografovat je pomoci specialnich CIA dodanych spionaznich kamer a dalsich vynalezu o nichz my nevime dodnes... Casto se pridavali skupiny deti do letadel a kdyz se objevila obranna stihacka s varovanim a upozornenim,ze pilot /to uz vedeli/zase umyslne odbocil z mezinarodni trasy , pak v mediich zacali pod velenim USA povykovat jak SSSR ohrozuje mir a bezpecnost celeho sveta a hromadne jecet o nebezpeci z vychodu. SSSR jak znamo s pomoci velmi rozsirene na zapade korupce,/za penize vsechno/, pak ziskavali snadno spolehlive informace z Anglie,NATO,CIA, Pentagonu ,nemecke Gehlenovy spionazni sluzby,CIC se sidlem ve Vidni,zamerene proti CSR, s cilem vyprovokovavat zaludnymi vrazdami,represe komunistu a jecet o tom...Ti kdo prezili /Masinove/ pak dostali vysoka statni vyznamenani za bestialni vrazdy ceskych lidi od Havla na prikaz od USA...
   Jeden se dneska nemuze ubranit myslence, kdy se zacne budovat na Letne dalsi pomnik , pachydermicke mohutnosti, pramenici z podobne obrovite "vdecnosti" naroda a to dalsi uz zname , k nezmernym zasluham o CR atd...koho to uz take...
   Dluzno dodat ,ze ani dnes se civilni letadla nestrileji z nebe jen tak. Chyba se vloudila spatnou identifikaci nezkusenych ale o to vice snazive vrazdychtivych /jak uz to byva u fasistu/ letadla Putinova , ktere se vyskytovalo nedaleko...To mluvi samo za sebe...Uz tenkrat byl Putin hitlerem, podobne jako Milosevic, Saddam a nyni Assad...Stoji za pozornost, ze Usama Bin Laden si zadne podobne privlastky nevyslouzil...A obrovska odmena za jeho chyceni se snadno vyhlasuje, kdyz se vi, ze chycen uz davno byt nemohl...

   Smazat
  6. 0.16 No vidíte, že to jde psát slušně v intencích svého přesvědčení. Je to hned lepší než se ohánět hnědorudými sviněmi. Hned se dá s vámi i diskutovat. Tak mi prosím řekněte, kde se na to koukali ti očití svědci, kteří zřejmě vypovídali před vyšetřovací komisí, když letadlo bylo sestřeleno nad oblastí ovládanou separatisty a komise si tyto asi k výslechu nezvala, protože by taky mohli vidět docela něco jiného, což by se do vyšetřování nehodilo. Přesto se k vám maličko přidám. Na stranu separatistů se tenkrát přidala velká část ukrajinské armády, která tam šla proti nim bojovat(dokonce jejich vítání bylo vidět na ČT)i s těžkou bojovou technikou... Mimo mísu jen, že toto byl prvopočátek vyzbrojení povstalců. Žádní Rusové, i když se samozřejmě o ruské zbraně jednalo. I ten Buk byl ruský. Ať tak či tak dle mého názoru letadlo sestřelili Ukrajinci, žádní Rusáci a tím to hasne.

   Smazat
  7. Odpovězte si na otázku proč Kyjevské středisko řízení letového provozu pustilo let MH17 do oblasti kde se válčí. Ať letadlo sestřelil kdokoliv viníkem jsou v každém případě ukrové.

   Smazat
  8. to 0:16
   Je obdivuhodné, že na netu sedíte 24 hodin denně, sledujete všechny weby a vedete protiargumentaci. Tážu se: V čí prospěch pracujete a za čí peníze ?
   Pokud budete tvrdit, že to není za peníze, že to vše děláte jen z lásky k bližnímu, pak jste normální blázen.

   Smazat
 2. Jakýpak běs? Uvědomte si, na jakém jste serveru a přestanete se divit. Takových skvostů tady vystavuje Ivan David habakuk. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To: Jaroslav Šebek - Je mi zcela irelevantní, na jakém jsem serveru. Přesně stejně jsem můj příspěvek publikoval i na Pravém prostoru. Jak by se Vám například líbil rozsudek nějakého soudu, kde Vás, jako obžalovaného, bez Vaši přítomnosti odsoudili na X let ale v oddůvodnění rozsudku by bylo: V soudním projednání, které bylo utajené, soud zjistil všechny potřebné důkazy, že je obžalovaný vinen. Ty důkazy jsou však tajné, takže je neřekneme ani obžalovanému, ani jeho advokátovi, ani nikomu jinému. Tečka. Tady nějaká komise do které nepustili zástupce "obviněného" Ruska, ale klidně tam seděl zástupce "možného druhého obviněného" Ukrajinec, zjistila přesvědčivé důkazy, které ale nikomu neukáží a my všichni to máme sežrat a říct - podívejte se na ty ruské svině!

   Smazat
  2. Tak co sem lezeš mumie???

   Smazat
  3. Pred zavrazdenim se musi obet patricne zdemonizovat a tim se vrazdy pak , ale i PREDEM ospravedlni pomoci kazdodenniho jeceni medii...

   Smazat
 3. Ještě doplním. Až Amíci, takto transparentně jako Rusové, uvolní a publikují své záběry z jejich satelitů a až Ukrajinci transparentně publikují záznam z jejich radaru letového provozu a uvolní celou dobu zadržované záznamy korespondence mezi střediskem letového provozu a pilotem, pak můžeme o něčem diskutovat. Do té doby je to jen další pohádka o Červené Karkulce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho rána jsem brzy vstával a pustil TV-4:15 - 4:30.a byla mimořádná zpráva.Obama vyslovuje soustrast pozůstalým při pádu letadla nad Ukrajinou!O několik hodin dříve!!To se nepamatujete,že koloval vtip o zmatenosti časového posunu?Přišel jsem do práce a tam jsem řekl,co se stalo a nikdo nic nevěděl.Až teprve kolem desáté nebo jedenácté hlásila všechna média katastrofu.Pamatuje si ještě někdo?

   Smazat
  2. Já si pamatuji jediné, že téměř ihned(!) kdy nemohly být známy žádné důvěryhodné informace o sestřelení, západní agentury oznámily, že bylo nad Ukrajinou sestřeleno malajsijské letadlo ruskou raketou z ruského území!!! Tato zpráva se ke mě dostala jako první z ČT24!!!

   Smazat
 4. Tískovka JIT byla naprosto komická

  OdpovědětSmazat
 5. Pro Admina - to je fór? Tam byl diskusní příspěvek od pana Jaroslava Šebka, Já jsem na něj odpověděl a po odeslání již ten jeho příspěvek tam není. Takže teď vypadám jako blbec. Buď jste transparentní a objektivní server, kde se slušné komentáře nemažou, anebo jděte do háje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Raději se zabývejte tím, kdo a proč tady pár minut po uveřejnění článku dělá propagandu NATO. "0:16" O důkazy jim nejde, ty k začátku štvavé kampaně a obvinění Ruska podle předem napsaného rozsudku z operace pod falešnou vlajkou nepotřebovali, ale o odvedení pozornosti od spolupráce s Islámským státem ano. Hroutí se jim to, tak přicházejí bez důkazů s dalšími zprávami a obviněními typu WADA, ale je to zbytečné, notorickému fashingtonskému lháři a jeho oficiálním sdělovadlům už dnes nikdo nevěří. Prohráli informační válku, pozdě prodejná Slonková a Šafr zakládají fiat-alternativu.

   Smazat
  2. Myslím že s Anonymní 0:16, by nebolo treba sa nijak potrebné zaoberať. Nato tam má v psychiatrickej liečebni platený personál, aby sa o neho patrične postaral. Pokiaľ máte ale na mysli fakt, ktorý som si všimol aj ja, že podľa všetkých očakávaní hneď prispel pod článkom ako prvý a že mu hneď skočilo na návnadu aspoň taký tucet jemu podobných psychošov, tak v tom s Vami súhlasím. Ako aj v celej ostatnej časti myšlienky vášho diskúsneho príspevku. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 6. Vtipný byl při tiskovce už ten obrovský plakát s přeškrtlým trupem letadla (2x) a stíhačkou a nepřeškrtlým BUKem, asi aby to došlo i negramotným ... K videu, které má dokládat přesun BUKu přes východní Ukrajinu, napsala spolková vláda jen to, že nelze ověřit jeho autenticitu, což si nelze vykládat jinak, že jej není možné považovat za důkaz. V odpovědi na 37. otázku je uvedeno, že sami Ukrajinci tvrdili, že „separatisté“ neukořistili žádný funkční protiletadlový systém (míněno BUK nebo S-300). Na otázku, zda jsou spolkové vládě známy americké satelitní snímky, které dokládají, že MH17 byl sestřelen systémem BUK, byla napsána jednoznačná odpověď – nein.
  Vzhledem k tomu že spolková vláda na dotazy odpovídala často vyhýbavě nebo vůbec s odkazem na utajované skutečnosti, nelze z odpovědí získat další podstatné informace ani k důvodům ekonomických sankcí vůči Rusku ani k okolnostem konce letu MH17. Uvedené oficiální dokumenty nedokládají, že by Rusko bylo do sestřelení MH17 nějak zapleteno ... www.novarepublika.cz/2016/04/informacni-stripky-k-pripadu-mh-17.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozor na odsouzení amerických válečných zločinců, mohla by místo malajských začít padat letadla ČSA.29. září 2016 3:24

   Autenticitu BUKu odkryl novinář Anatolij Šarij. Jako již obvykle odhalil a zesměšnil amatérskou dezinformaci SBU/CIA a natoidních presstitutek, neb lež má krátké nohy. Odkazy viz. 4. příspěvek shora.

   Smazat
  2. Pozor na odsouzení amerických válečných zločinů, mohla by začít padat letadla ČSA. Západní říše zla se mstí Malajsii.29. září 2016 3:55

   Málokdo si uvědomuje, že americký prezident George Bush ml. a britský ministerský předseda Tony Blair vč. jejich administrativy a vlády jsou odsouzení váleční zločinci usvědčení před tribunálem v Kuala Lumpur (Malajsie). Režim těchto nacistů rozpálených do běla však stále trvá (k operacím pod falešnou vlajkou jsou vybrána malajská letadla) a tak tady máme v době satelitů a dálkového řízení letadel, kdy bez vědomí CIA nelze Boeing 777 unést, ztracený malajský Boing poblíž americké letecké základny Diego Garcia v Indickém oceánu a nad územím kontrolovaným ukro-americkou armádou sestřelené malajské dopravní letadlo.

   Smazat
 7. Snažím se vždycky o vytvoření vlastního názoru. Jsou možné pouze dvě příčiny zkázy MH 17.

  1) Náhoda
  2) Zlý úmysl

  Nebudu pitvat, kde by separatisté mohli přijít k arzenálu, kterým by mohli sestřelit letadlo z téměř deseti kilometrové výšky. Prostě ho měli a dokázali to krátce před sestřelením MH 17 několika jinými sestřely ukrajinských letadel. Potom by jsme se neměli ptát kde je vzali, asi podobně, jako se na západě novináři nesmějí ptát, kde berou teroristé z IS stále nové a nové zbraně, včetně těch amerických (i českých), ale kdo to letadlo vpustil nad takto nebezpečnou oblast. Nebo ho nad ní dokonce navedl? Ale to už se dostáváme od nešťastné náhody ke zlému úmyslu. A v tomto případě leží na stole jediná, bohužel stále nezodpovězená otázka, "Komu by to prospělo?". Separatistům? Asi těžko. Rusům? Potom, co zabrali Krym a začaly na ně pršet sankce? To je k smíchu. Ukrajincům? Tam bych se už tak nesmál. Jenom Američané přiznali, že do Majdanu napumpovali cca 5 miliard dolarů. Kolik obnášela "pomoc" po Majdanu se asi nikdy nedozvíme. Nemluvě o dalších milionech z EU. V době, kdy bylo potřeba "přiložit pod kotel" protiruské propagandy by se takový exces hodil nejenom Ukrajincům. Stále mi zůstává spousta nezodpovězených otázek a já se nespokojím pouze s prohlášením nějaké pochybné komise. Ona pouze řekla, kdo to byl. Ale na otázku"Jak k tomu došla?" jsme dostali pouze odpověď "Protože jsme to řekli!!!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Vladimire, uz ta podobnost treba s proslulou Warrenovou komisi asi nebude zde nahodna /tech komisi i mezinarodnich uz bylo mraky/ ani trochu. Komise, jak vime slouzi zahnani nepatricnych veci do "autu" ,predstiranim usilovneho patrani, chvili se o vecech diskutuje a potom zapomene pro vsedni starosti zivotni ...Domnivam se ,ze USa maji podobnych zbrani mraky...a nejen to poskytuji je teroristum vsude na svete s velkou ochotou..Komu by to prospelo, je spravna otazka a potesilo me ze nepouzivate klise typu "Cui bono'a pisete jak vam zobak narostl. I kdyz je jasne,ze prospech pro Usaky je vzdy to hlavni a nejdulezitejsi i kdyz se o tom nesmi napsat ani slovo...ve zapadnich svobodnych medii, kterym jde , o co vlastne jim jde a vzdycky slo ???...Neni tajemstvim ze zmineny soud a komise jsou placene z USA a tak jiz postizene nejakymi zavazky ke svym chlebodarcum tak jako jiz zminena komise, jejimz vysledkum a to je pozoruhodne neverili : Pres. Johnson, soudce a predseda komise Warren, ctyri se sedmi clenu komise,a snad cele USA a cely svet...Podobnost zase ciste nahodna.

   Smazat
  2. 5:53 No jestliže víte o 5 miliardách dolarů pomoci pro Ukrajinu jistě víte i pomoci v částce 20 mld.dolarů pro Ruskou federaci a o pomoci dalšim státůmtaké bývalého Sovětského svazu a jistě víte k čemu byla pomoc určena,což bylo oficiálně USA oznámeno.Je mě vás líto,když tuto pomoc dáváte a to nejen vy,do souvislosti s Ukrajinou.To za prvé.K tomu dalšímu,co vy a p.Baťa píšete.Mezinárodni vyšetřováni,na kterém se od počátku vláda RF odmítla podílet a zahraniční experty zpochybňovala,vydala druhou část zprávy o sestřelení letu MH 1 v níž neobviňuje žádný stát!Je snaha vyšetřit,které konkrétní osoby mají nést odpovědnost za to zvěrstvo.Ale dělat dnes závěry je předčasné,když vyšetřování má skončit v R.2018,že?

   Smazat
 8. Vysledky setreni mame a Rus stale lze.
  298 mrtvych civilistu a zadna omluva. Stejne zrudy, jako byli nacisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z výsledků komise jsem se dozvěděla totéž, co řekl Porošenko, ještě než dopadlo letadlo na zem. Celá komise je jen divadlo. Z výsledky šetření přichází vždy (zatím asi 4x), kdy veřejnost začíná pochybovat, kdo je zrůdný a největším zlem.
   bv

   Smazat
  2. Ty jsi moc rozumu nepobral, že ne? Pořád stejné výkřiky bez jakékoliv logické argumentace. Ale komu není shůry dáno v apatyce nekoupí. Znáš to pořekadlo, ne?

   Smazat
  3. Rozumu pobral dost na to, aby se po natistickém převratu v r. 1989 podílel na rozkradení národního majetku. Teď musí pomlouvat Rusy, protože má hrůzu z toho, že jednou bude muset vrátit, co ukradl, a bude rád, když vyvázne pouhým doživotím.

   Smazat
 9. Hadate se o malickosti.

  Za 3 dny je internet pod kontrolou OSN - CONSORTIUM.
  Obama odevzdal Americkou soverenitu pod controlu OSN.
  Soudska Arabie zada reparace pro americke cernochy za otrokarske zrizeni 19-teho stoleti a nekteri vehlasni novinari maji zakazano mluvit.

  Vite co to znamena ? Nastup vlady NWO.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Amík manipuluje veřejným míněním jako vždy. Viz Sýrie, kde jen tak "omylem" zabili americké zrůdy 62vojáků Sýrie.
  Ukrajinou začali, majdanským pučem, a pokračují Blízským východem amíci s vyprovokováním 3. světové války. USA neví doma kudy kam.
  A naše media? Patolízalové USA. V době INTERNETu, zatím ho nemohou plně američtí poskoci omezit, mají s vymýváním hlav problém. Kdo chce, tak si informace najde, coby pohledy z různých směrů.
  Co dodat Inkriminované letadlo úmyslně pustili Ukrajinci do oblasti bojů, aby ho mohli sestřelit a obvinit Rusko, tak jako kdysi nacisti v Gliwicích započali 2. svět. válku.

  OdpovědětSmazat
 11. USA sestřelilo iránské dopravní letadlo nad územím Iránu a američani zabili 300 pasažérů tohoto letadla. Američtí vojáci, kteří sestřel provedli byli vyznamenáni. Stíhačka USA v Italských Alpách přeťala nosné lano kabiny lanovky s asi 60 lidmi, kteří všichni zahynuli. Američtí piloti byli okamžitě odvelení do USA a Italským orgánům bylo znemožněno jakkoliv provést jejich výslech s tím, že to není jejich věc. Nad Ukrajinou, ukrajinská protivzdušná obrana, při prováděném cvičení sestřelila dopravní letadlo Ruské federace a všichni cestující na palubě zahynuli. Nad Karibským mořem provedla CIA atentát na Kubánské dopravní letadlo a všichni pasažéři zahynuli. No a v době, kdy vrcholila roztržka mezi Západem a Ruskem, kdy západu v čele s USA, které do puče, státního převratu a rozvrácení Ukrajiny investovalo pět miliard dolarů s plánem vojensky obsadit Krym a nainstalovat tam rakety namířené na Moskvu Američanům, Rusové na poslední chvíli vyfoukli Krym. Rozvrat Ukrajiny se demokratickému západu celkem podařil, ale ten Krym a ty rakety namířené na Moskvu nikoliv. Bylo nutné tedy přitvrdit. Jestli se tedy někdo ptá kdo je zodpovědný za skoro 300 mrtvých pasažérů letu MH 17 a komu nejvíc prospělo sestřelení tohoto letadla, musí se obrátit na rozsévače americké demokracie po celém světě a to tedy na USA. Samozřejmě, že USA svými satelity nepřetržitě kontrolovalo území na kterém probíhají boje mezi Ukrajinou a odpůrci puče, protože na tomto území bojovali a i bojují americké soukromé armády. Ale USA zveřejnit satelitní záběry odmítlo a to proto, že na těchto záběrech je jednoznačně dokázáno, jak to doopravdy bylo a vyvrátilo by to závěry ke kterým komise pod tlakem USA dochází, že tedy za sestřelení letadla muže jednoznačně Rusko. Tyto závěry zapadají do celkové západem vedené propagandy proti Rusku a přípravy vojenského napadení Ruské federace ke kterému dojde, o tom není pochyb, otázka je jenom kdy. Propaganda se vede ve smyslu, že vše demokratické a nejlepší je na západě, vše nejhorší a zavrženi - hodné je v Rusku, které musíme vojensky napadnout. Když nedávno Americké stíhačky, jako omylem vybombardovali v Sírii vojenskou základnu sirské armády s koordinovaným útokem teroristů s Islámského státu, USA řeklo že to je omyl a přitom je všem jasné, že o omyl v žádném případě, při stavu dnešní navigace, nešlo. Prostě závěr je, že se přibližujeme dnes a denně k napadení Ruské federace tak jak v roce 1941 Hitler napadl SSSR. V první světové válce bylo 10 milionů mrtvých v té druhé 70 milionů mrtvých a v té třetí asi půjde o miliardy zavražděných humanitárními atomovými bombami USA.

  OdpovědětSmazat
 12. věrodne je jedině že jedna desinformace přebiji druhou což je obzvlaště modni zaležitost a o skutečne pravdě si mužeme nechat zdat zakladatel propagandy a desinformator velkeho kalibru pepi gebls by se divil jak soudruzi znepřatelenych stran vytunili jeho dilko ostaně i u nas doma ma lež a podvod totalni zelelnou

  OdpovědětSmazat
 13. Čím více tlačí tu lež do naší hlavy,tím méně kidí tomu věří.Kdo si pamatuje na první záběry po pádu toho letadla,byla tam levá část kabiny jasně prostřílená leteckým kulometem ráže 30mm a tato část kabiny už nebyla nikdy ukázaná na veřejnost.Jak i píší jinde,stejně nebylo jasně potvrzeno,že to udělali opolčenci,nebo Rusko,jen domněnky.

  OdpovědětSmazat
 14. Cele "vysetrovani" te uSSa-NATO-naciUKR loutkove komise ani jinak dopadnout nemohlo a nikdo ani zadny jiny vysledek necekal. Opet tady mame naprosto bez problemu napadnutelny dokument bez jakychkoliv dukazu, s pravem veta pro banderistan a opet a zase bez anlyzy tech "dukazu" ktere uSSaci maji (cemuz jedinemu doopravdy verim - proto ty dukazy taky nikdo nikdy neuvidi), kdyby to nebyla tragedie a slo by teba o roztrhanou bundu na skolnim dvorku kde klika kolem mistniho "kapa" poslusne svedci ze "on to nebyl - prej to byl ten brejlatej s monoklem co stoji v rohu" tak by to snad bylo alespon k smichu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady to říká Tereza Spencerová, trefně jako obvykle.
   "Samozřejmě, že je krajně podezřelé, že už loňské zprávě o sestřeleném letadlu nevěřili ani někteří její původně delegovaní autoři, že součástí oficiálního vyšetřování je jedna z možných podezřelých stran a navíc s právem veta – tedy Ukrajina – a že vyšetřování trvá tak dlouho. Zajímavé také je, že australští členové týmu se v uplynulých měsících od postupu svých nizozemských kolegů distancovali, a Bellingcat se svým – britskou a americkou vládou dotovaným – koumáním nad filmíky na YouTube na mě žádný dojem nedělá, neboť s neomylnou jistotou vždy a bez výjimek po svých podivuhodných „analýzách“ ukážou prstem jen na Rusko."

   Smazat
 15. Inu, opět jen další pokus US nácků se vylhat z odpovědnosti za sestřelení...
  Další blábolivá "předběžná zpráva" o ničem. Tyto pokusy ukrajinských a amerických zločinců jsou už hodně trapné.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně. Nizozemci, Malajci, Indonésané, Belgičani, Australané, 100 vyšetřovatelů a expertů... Všechno prostě "US nácci".
   Toť svět podle rusáckého fanatického jednozávita.

   Smazat
  2. 9:42
   Ty nemáš závit ani jeden,dementní havloide bez mozku!!!

   Smazat
 16. K 9:42.
  Jo, máš to marné, z toho se už poskoci USnácků nevylžete, i kdyby ses unadával...:-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.